KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Lucius & Narcissa& Kalestina Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Lucius & Narcissa& Kalestina Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Lucius & Narcissa& Kalestina Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Lucius & Narcissa& Kalestina Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Lucius & Narcissa& Kalestina Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Lucius & Narcissa& Kalestina Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Lucius & Narcissa& Kalestina Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Lucius & Narcissa& Kalestina Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Lucius & Narcissa& Kalestina Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Lucius & Narcissa& Kalestina

Go down 
SzerzőÜzenet
Kalestina Tellanora
Halálfaló/Illuzionista/Animágus
Kalestina Tellanora


* : Lucius & Narcissa& Kalestina 008YGKU_Bree_Turner_002
Hozzászólások : 142
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Halálfaló
Tartózkodási hely: : London
Kirendelt pár : Leonard Zorner
Avataralany : Bree Turner
Karakterlap : A bed fairy tale
Karakterzene : Where is the edge
Suddenly
¥ : "It's always the dark things with you never the light!"
"Színpad az egész világ, s színész benne minden nő és férfi!"


Lucius & Narcissa& Kalestina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius & Narcissa& Kalestina   Lucius & Narcissa& Kalestina EmptyPént. 06 Jún. 2014, 15:02



Lucius & Narcissa & Kalestina


Őrző védő feladat


Fogalmam sincs mi ütött belém. Hirtelen fontosak lettek nekem egy másik személy érzései. Éreztem, hogy nem kellene komolyabb kapcsolatot létesítenem a Melfoy családdal, de azt nem hittem, hogy ennyire meg fogják változtatni a viselkedésemet irányukban. Ijesztő, hogy fontodabbak lettek Cissy érzései, mint az, hogy kielégítsem a vágyaimat. Pedig ez a helyzet. Pont ez miatt nem tudom megtenni. De az igazságot nem lehet ilyen könnyen elrejteni. Jól tudom most milyen lehet Lucius-nak. Bár ha ennyire belemelegedett a dologba gondolom könnyebben túlteszi magát rajta, mint én.
Merlinre, de olyan vágyak csillognak a szemében, aminek képtelenség ellenállni! Látom rajta, hogy mindennél jobban szeretne velem hálni és az igazat megvallva én is szeretnék vele. Azonban még akkor is, ha tudom, hogy nem mondaná el Cissy-nek, hogy mi történt, még sem tudom megtenni. Nem vagyok képes lépni. Most mennyivel könnyebb lenne, ha nem ismerném a feleségét. De sajnos ismerem és ráadásul úgy tekintek rá, mint egy családtagra. Én pedig nem szeretem megbántani a családomat. Viszont erősen dolgoznak benne a vágyak és hamarosan el fog szakadni az az aprócska húr, ami tartja bennem az eszemet.
Csak akarnom kell! De én akarom, de nem megy! Hiába akarom mindennél jobban nem vagyok rá képes, egyszerűen nem bírom. Persze próbálkozom, ugyanis mondandóm végén lágyan megcsókoltam. Már kezdenek teljsen elmosódni a határok. Ekkor fejemet maga felé fordította és megcsókolt. Bizsergés futott bennem végig, minden porcikámban éreztem a vágyat. Talán ez a vízválasztó, hiszen elmémben szinte már alig van jelen Cissy képe. Lucius a szemembe nézett és könyörgött, hogy tegyem meg. Ennek már tényleg nem lehet ellent mondani. Meg kell tennem, szememben már ott csillog az a vágy, ami Melfoy-éban is ott van.
- Tudom, hogy nem fogod neki elmondani! Az nem te lennél! Igen én is akarom és nem szabad, hogy bármi megállítson benne! Vágyom rá, hogy a tiéd legyek! - Megcsillant a szememben a gonosz tűz. Ahogy végig simítottam arcát, megtört bennem a jég. Teljesen megfeledkeztem Cissy-ről és csak Lucius járt a fejemben. Most már foglalkozhatok vele. Persze lehet nem kellen meglepődnön viselkedésén, azután hogy olyan sokat rohadt abban a penészes Azkabanban! Ott biztosan volt ideje gondolkodni. Mondjuk ha én lettem volna bezárva én sem egy kipróbált partnerrel kezdeném a nemi életem felpezsdítését. Bár én mindenkivel képes vagyok lefeküdni, akivel találkozok és addig eljut a beszélgetésünk.
Ha ilyen szemszögből nézzük a dolgokat én voltam a kézenfekvő megoldás Lucius-nak. Persze most már nem bánom, most nekem is az a legfontosabb, hogy eleget tegyek a vágyaimnak, s hogy megtört bennem a jég végre elengedhetem magamat és hagyhatom az ösztöneimet cselekedni. Azok pedig mindig a legjobbat hozzák ki belőlem és én bízok bennük.
Szememben lángolt a vágy és ezt most szabadon eresztettem. Szinte pillanatok leforgása alatt hatott bennem a vágyaim ereje. Hirtelen azon kaptam magam, hogy testét csókolgatom. Nem zavart már nem érdekel mit teszek vele. Megint én lettem a legfontosabb és az, amit én akarok. Kezeim finoman futott végig testén és ajkaimat a nyakához érintettem, majd belecsókoltam. Végül megint ajkait csókoltam meg, már mit sem törődve a gátlásaimmal.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Lucius & Narcissa& Kalestina Empty
TémanyitásTárgy: Lucius & Narcissa& Kalestina   Lucius & Narcissa& Kalestina EmptyPént. 06 Jún. 2014, 09:48

Jól,tudom hogy Kalestina nem,akarja megbánatni Cissyt.De,tudom mi az igazság és ezt ő sem,tagadhatja.Ha,igazán szeret engem akkor megért.Persze,sajnálom szegényt olyan körülmények körébe hoztam,hogy nem tehetem meg.De,még is a szemembe égett a vágy,tudtam hogy leszeretnék vele feküdni.Ha,kell Cissy soha,nem tudja meg mi történt közöttünk és ezért,én fogom állni a sarat.Abban,az egyben biztos lehet Kalestina,hogy sosem mondanám,el a feleségemnek ami kettőnk között történt.Csupán,csak akarni kell.Ahogy,megcsókolt az olyan,vonzóvá tett.Még,egyszer meg kellett tennem.Az,ösztöneim azt,súgták tegyem,meg.Most,itt van rá a nagy lehetőség.Erre,magamhoz fordítottam,az arcát és megcsókoltam.Szinte,minden porcikám beleremegett a csókba.Ez,valami más milyen érzés volt.Csak,könyörögni tudtam Kalestinának,hogy bátran tegye meg.Szemeibe,nézve ezt feleletem neki.
-Csak,bátran tedd meg!Tőlem,nem fogja tudni Cissy.Kérlek!Tudom,hogy te is akarod-Szemébe,néztem és az övé is pont,ugyan úgy csillogott mint,az enyém.Mind,a ketten szinte sóvárogtunk az érzés után.Valahogy,most jól esett kikapcsolódni egy kicsit.Sokkal,jobb mint a feleségemmel vagy bármelyik lány ezen,a földön.Akkor,tudtam hogy már mennyekben vagyok,mikor Kalestina hozzám ér,vagy ha megcsókol.Persze,nem figyelnek engem a Mágiaügyi Minisztériumból és emiatt,csak nem fognak kirúgni az állásomból.Mondjuk,amíg ott rohadtam a nyomorult börtönbe,kicsit el is gondolkoztam mindenen.Mennyi,mindenen tudnék válltoztatni. Magamon,a családomon és a barátaimon.Ekkor,döbbentem rá hogy mindenki olyannak lássa,az embert amilyen maga valójában.Most,pedig azt látom hogy nagyon boldog vagyok.
Vissza az elejére Go down
Kalestina Tellanora
Halálfaló/Illuzionista/Animágus
Kalestina Tellanora


* : Lucius & Narcissa& Kalestina 008YGKU_Bree_Turner_002
Hozzászólások : 142
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Halálfaló
Tartózkodási hely: : London
Kirendelt pár : Leonard Zorner
Avataralany : Bree Turner
Karakterlap : A bed fairy tale
Karakterzene : Where is the edge
Suddenly
¥ : "It's always the dark things with you never the light!"
"Színpad az egész világ, s színész benne minden nő és férfi!"


Lucius & Narcissa& Kalestina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius & Narcissa& Kalestina   Lucius & Narcissa& Kalestina EmptyVas. 01 Jún. 2014, 17:31

3

Lucius & Narcissa & Kalestina


Őrző védő feladat


Begolyóztam és akkor még enyhén fejeztem ki magamat! Persze tudom, hogy mostanában igen gyenge, sőt szinte semmien a nemi életem, de ennyire nem lehet rossz a helyzet! Vagy mégis? Lucius olyan, mintha az apám lenne, persze nem az meg ritkán nézek rá úgy, de akkor is. Nagyon nagy válságba kell kerülnöm, hogy élvezzem, hogy megcsókol. De élveztem és ez szörnyű! A Nagy Úr nevére mondom itt komoly gondok vannak!
Semmi kedvem sem volt egyedül visszamenni hozzá. Ha ott lenne Cissy nem lenne gond! Vissza tudnám magam fogni, hiszen csak a férje Lucius. De ha egyedül megyek és teszem azt megkívért a vágy? Nem biztos, hogy tudnék neki ellenállni, pedig kellene! Ez erkölcsi kérdés, én egy jól nevelt hölgy vagyok. Na jó követtem el hibákat, de cél szentesíti az eszközt és ez egy örök igazság.
Ostoba voltam, hogy megígértem Cissy-nek, hogy kihozom a férjét. Komolyan a tudatalattim bele akar csalni a csapdába? Nincs mit tenni az igéretet be kell tartani és én betartom bármi is van. Mikor megjelentem a cellában Lucius rögtön felpattan. Láttam szemében azt a furcsa csillogást, ettől féltem. Mégis erősnek kell mutatkoznom! Eséjét sem szabad látnia annak, hogy esetleg vágyom a közeledésére!
Szerencsémre az auror fejvadász közbe szólt, így el tudtam terelni a figyelmemet. A farkas ösztön dolgozott bennem. Megvédtem Luciust, mert ha úgy vesszük a családom tagja. Megvédem a családom, amíg el nem árulnak. Jól eső érzés volt végezni az aurorral. Megnyugodtam tőle, néha napján kell a gyilkolás, hogy visszarázódjak önmagamba. Arcomon kaján mosoly lett úrrá! Imádom mások szenvedését nézni. Feltölt, nagyon is.
Ilyen önelégült arccal néztem Luciust és vártam a válaszát. Legnagyobb örömömre bele ment. Csak addig kell meghalnia, amíg ki nem engednék. Ezt meg lehet oldani egy egyszerű varázslattal. Szegények addig a napíg, amíg Lucius büntetése nem telik azt fogják hinni meghalt, utána meg azt hiszik ök engedték el. Néha megijedek a saját eszemtől! Minden tökéletesen ment volna, ha Melfoy nem néz megint azzal a vonzalommal a szemembe és nem súg a fülembe. Megfagyott bennem a vér! Kezdem érteni Cissy miért hiányolja ennyire!
- Biztosan élvezném, de ez nem lenne helyes... Lucius... EZ NEM LENNE HELYES! - Szinte már csak magamnak mondtam, hogy megnyugtassam magam helyesen cselekszem. Némán gondolkodtam el. Kerültem a pillantását, nem akartam, hogy befolyásoljon. Viszont mikor eldöntöttem, hogy megmondom neki, hogy most rögtön haza megyünk Cissy-hez, s felemeltem a fejem ajkaimon nem azok a szavak jöttek ki, mint amit elterveztem. Egyszerűen nem tudtam nemet mondani neki, mikor így nézett rá.
Ezzel most el fogom magam ásni Narcissa előtt! Ha megtudja soha többé még a közelükbe se mehetek! Arról nem is beszélve, hogy a barátságunknak is annyi lenne. Azt pedig sajnálnám, pozitív is tud lenni, ha az embernek jó a kapcsolata a Melfoy családdal. De ha Cissy megtudja, hogy együtt voltam a férjével repülök Londonból! Szó szerinte repülök!
Nem volt sok időm ezen gondolkodni, ugyanis megérkeztünk arra a nyugodt helyre, amiről Lucius beszélt. Szinte levegőt se volt időm venni rögtön nekem esett. De én élveztem! Huhh tényleg nagyon ki vagyok éhezve! Mohó vágyakozó pillantásokkal fogadtam, mikor hozzám ért, s letolta a melltartóm a vállamról, majd csókolgatni kezdett.
Persze az egyszer élünk tematikát alkalmazom mindig, de ez kicsit sok. Ha kiderül az eset ez lesz életem legnagyobb baklövése! Mondjuk most már mindegy itt vagyok a közepén. De nem tudom magam teljsen elengedni és átadni a pillanatnak, van bennem egy gát, ami visszatart. Ez pedig Narcissa, minden pillanatban, mikor Lucius hozzám ér látom a síró arcát. Persze megtanultam figyelmen kívül hagyni az ilyeneket, de attól még idegesít. Kifejezetten!
Láttam Lucius-on, hogy élvezi, amit velem tesz! Nem tudhatom, hogy hogyan érzi magát, mikor Cissy-vel van együtt, de látom rajta, hogy nagyon kedvére van, hogy együtt lehet velem! Szemembe nézett. Merlinre, hogy tud egy házas férfi ilyen szenvedéllyel nézni egy nőre, aki nem a felesége. Némán hallgattam, majd gúnyos félmosoly szaladt az arcomra. Fejemet közel emeltem az övéhez, majd válaszoltam.
- Tőlem nem tudja meg! Nem fogom kockára tenni az eddig felépített életemet, egy ilyen kis hiba miatt! - Mondtam haragtól csillogó tekintettel. Ekkor nyakon csókolt, egy pillanatra elállt a lélegzetem is. Viszont gyorsan magamhoz tértem, tudtam, hogy most nekem kellene lépnem. Már majdnem meg is tettem, de nem ment. Ahogy ajkaimat hozzá akartam érinteni a testéhez. Fejemben felvillant a Melfoy kúria képe, ahogy Cissy sirva ül a fotelban és a férje képét nézi. Felemeltem fejemet, s a szemébe néztem.
- Sajnálom Lucius nem megy! Én nem tudom megtenni! Túl erős a hüség, ami a feleségedhez köt. Még nem tört meg bennem a jég! Bár már nem kell sok hozzá. - Ajkaimat az övéihez érintettem, majd gyengéden belecsókoltam. S próbáltam fejemből kiverni Narcissa arcát,s helyébe Lucius-t helyezni.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Lucius & Narcissa& Kalestina Empty
TémanyitásTárgy: Lucius & Narcissa & Kalestina   Lucius & Narcissa& Kalestina EmptyVas. 01 Jún. 2014, 14:13

Nem,hittem volna hogy olyan jól esett a csókja.Most,egy percet sem akartam törődni Cissyvel,hanem folyton csak Kalestina járt az eszembe.Mikor,elmentek visszaültem de,amikor megjelent előttem Kalestina rögtön felálltam.Láttam,hogy átváltozik farkassá és megment.Na,ezt nem vártam tőle,nagyon okos dolog volt és elnyerte a tetszésemet.Igen,talán van benne valami hogy a börtön megváltoztatott nem,érdekelt.Viszont,közelebb léptem hozzá és belesúgtam a fülébe.
-Elhopponálunk egy nyugodtabb helyre,ahol csak neked szentelhetem a tested és az enyémet.Mit,szólsz hozzá?-Hosszabb,töprengés után csak belement a játékomba.Kiakartam,magam próbálni és már hiányzott nekem,ez a vadítóan őrjítő érzés.Kiakartam,magamból robbanni,hiszen ez a sok börtön már kikészített engem.Csak,egy a lényeg Cissynek nem,szabad megtudnia hogy mi lefeküdtünk egymással.Nem,akarom bármi baja legyen miattam,hogy nem vagyok jó férj és ezeket,a veszekedéseket kellene csinálnunk.Mikor,ahhoz a helyen voltunk rögtön neki estem,Kalestinának.Élvezte,amit teszek vele levettem válláról a melltartót és csókolgatni kezdtem végig.Végül is csak,egyszer élünk nem igaz?Egyszer,az életen ki kell próbálni magam még ha házas is az ember.Nagyon,élvezem Kalestinát olyan,nekem mint egy frissen vágott hús amit megeszünk de..ő sokkal jobban,tudta ezeket,az érzéseket kezelni mint a feleségem.Szemébe,néztem és ezt mondtam neki.
-Soha,nem tudhatja meg Cissy hogy lefeküdtünk egymással oké?-Szemeibe,nézve nyakon csókoltam.A következő lépést,pedig ő rá hagytam.Élvezkedjen,csak a kicsike.
Vissza az elejére Go down
Kalestina Tellanora
Halálfaló/Illuzionista/Animágus
Kalestina Tellanora


* : Lucius & Narcissa& Kalestina 008YGKU_Bree_Turner_002
Hozzászólások : 142
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Halálfaló
Tartózkodási hely: : London
Kirendelt pár : Leonard Zorner
Avataralany : Bree Turner
Karakterlap : A bed fairy tale
Karakterzene : Where is the edge
Suddenly
¥ : "It's always the dark things with you never the light!"
"Színpad az egész világ, s színész benne minden nő és férfi!"


Lucius & Narcissa& Kalestina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius & Narcissa& Kalestina   Lucius & Narcissa& Kalestina EmptyCsüt. 29 Május 2014, 22:55



Lucius & Narcissa & Kalestina


Őrző védő feladat


Lassan befejeztük az ebédet! Cissy összepakolt természetesen varázslattal, majd megszólalt. Némán hallgattam, nem szeretem mikor ilyen hangszínen beszél velem olyan, mintha még mindig kisgyerek lennék. Nem örültem, hogy nem bízik a megérzéseimben. De megértem semmi oka sincs rá! Viszont én tudom, hogy a szimatom sosem csal. Ez az állati ösztön hatása. Igazaból ez lényegtelen, hiszen a végkifejlett olyan lett, amilyet akartam. Akcióba léphetünk, Cissy nem fog kibírni még egy hetet egyedül márpedig Luciust hamatabb nem engedik ki innen!
Mondjuk a dementorokat el tudom intézni, az aurorokkal semmi baj sem lesz. Egy nagyüzemi emléktörlés pedig tisztára mos mindent és volt, nincs Lucius Melfoy! Minden rendben lesz! Igaz arra nem gondoltam, hogy Cissy most azonnal az Azkabanban hopponál. Nem tudtam mit tenni mentem utána! Megölelte a férjét és mindenáron ki akarta onnan hozni. Nem szívesen tettem, amit de megállítottam. Sírva rogyott térdre, mellé guggoltam és megpróbáltam megvigasztalni. Viszont a férja hamar segítségemre sietett és kézbe vette a felesége ügyét.
Már most tudom, hogy ki fog kelni magából. Egy Melfoy sosem mutat érzelmeket Cissy mégis megtette. Na meg nekem lesz annyi! Azt ígértem megvédem, nem azt hogy idegbajba kergetem. Mondjuk ez a helyzet nem az én hibám. Azt nem mondtam, hogy most azonnal jöjjünk ide. Ez igenis Narcissa ötlete volt én meg nem hagyhatom, hogy egyedül jöjjön ide.
Hát igen ahogy gondoltam Lucius-tól megkaptam a hideg zuhanyt. A kérdése jogos volt. Elkeseredettség jelent meg a tekintetemben nem akartam ezt csinálni, de joga volt megtudni az igazat. Nem szóltam semmit. Inkább segítettem neki nyugtatni Cissy-t. Tudom, hogy viselkedése nem illik egy Melfoy-hoz. Én mégis megértem, igazából sokkal több együttérzés van bennem, mint amennyit mutatok a világnak. Mikor már kicsit nyugodtabb állapotban volt félrehívtam a férjét. Neki is el akartam mondani, amit a feleségének. Olyan helyre álltam, hogy Cissy ne lásson minket.
Sokkal nyugodtabb tud lenni, ha nem hallja, hogy megint belekezdek a fejvadászos elméletembe, pedig most már erősen érzem a szagát. Ez pedig egyáltalán nem jó jel! Éppen belekezdtem volna a mondókámba, mikor Lucius megcsókolt. Az első pillanatban fel se fogtam mit csinál és visszacsókoltam, de amint kitisztult az agyam, elrántottam a fejem és megpofoztam. Szememben csillogott a düh, ezt nem hittem volna róla.
- Az lényegtelen, hogy élveztem-e vagy sem! Családod és feleséged van! Ennek meg se lett volna szabad történnie Lucius! - Sugtam a fülébe, ahogyan ő előbb az enyémbe. Majd visszament Narcissa-hoz. Elkeseredett arccal néztem őlet, a csók járt az eszemben. Nem tudom mi üthetett Luciusba. Lehet, hogy a börtön tette vele ezt? Nem akartam tovább nézni,  így elhopponáltam. Nem kellett sokat várnom és Cissy követett. A Melfoy rezidencián voltunk. Mélyen "anyám" szemébe néztem megfogtam a vállait, majd megszólaltam.
- Maradj itt Narcissa! Kihozom a férjedet most! Mikor visszajövök már velem jön! Ígérem! Héra! Héra! Vigyázz rá, semmi baja se legyen! - Mondtam a kígyómnak, majd megint hopponáltam. Lucius előtt álltam, majd halkan megszólaltam. - Kérdezted, hogy Cissy min húzta fel magát? Hát megmondom! Nem viccből mentem el körbeszaglászni ezt a helyet! Hidd el borsódzik tőle a hátam! Viszont olyat találtam, amit nem kellett volna! Auror fejvadászt. Nem viccből jött ide! Cissy azt mondta, hogy ha meg akarnának ölni téged már megtették volna. De tudom, hogy ez érted jött! Egyszerűen érzem és a megérzéseim mindig jók! Kijutatlak innen most! Ha tetszik neked, ha nem! Megígértem Narcissa-nak! Psssz! Itt a fejvadászunk! - Az ajtóhoz lopakodtam, majd lassan kinyitottam. Lucius mögöttem állt. Az idegen belépett éreztem a jósága mérhetetlen bűzét! A farkas ösztöneim megmozdultak. Átvátoztam és rávetettem magam. Pillanatok múlva véres cafatok maradtak csak belőle! Visszaváltoztam és csurom véresen mosolyogva fordultam Lucius felé!
- Ugye tudod, hogy szökött meg Barty! Mit szólnál, ha te is úgy lógnál meg. Ez már úgyis felismerhetetlen. Csak a kézjegyem kell a falra és kész is van! Mindenki elkönyveli annak, hogy a Nagy Úr engem küldött, hogy öljelek meg! Tiszta sor, nekem meg mindegy, hogy egy gyilkosságal több, vagy kevesebb! Na bele egyezel az ötletembe? Csak gyorsan mert megszárad a vére.- Kérdeztem gondoszul mosolyogva. Arcomon és kezeimen csurgott a vér. Ruhám ujjával letakarítottam arcomat, de kezemen rajta hagytam, hiszen a kézjegyem fel kell rajzolnom, ha Lucius rábólint a tervemre.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Lucius & Narcissa& Kalestina Empty
TémanyitásTárgy: Lucius & Narcissa & Kalestina   Lucius & Narcissa& Kalestina EmptyCsüt. 29 Május 2014, 11:14

Fogtam,egy fényképet amin a család van rajta.Szinte,nekem is rettentően hiányoztak hiányoznak,egyszerűen nem tudok kiverni a feleségem.Azt,hiszem életem végéig itt,fogok senyvedni ebben,a nyomorúságos koszos,és büdös azkbanban,ahol nincsen más csak,sötétség,és dementorok ólálkodnak,mindenhol.Hála,a kis Potternke,elérte amit akar,mert a feleségem itt szenved én meg senyvedek.De,tudom hogy a feleségem,jó kezekben van.Ekkor,hallottam egy puffanást és megláttam őket.Cissy,odaszaladt hozzám sírva és átölelt,szorosan.Láttam,a szemén hogy nem aludt semmit már kezdtem érte nagyon aggódni nem,akarom miattam bármi,baja essen.Amúgy,is már csak,néhány nap és kifogok szabadulni ebből,a nyomorúságos helyből.Semmi,áron nem akarok itt megöregedni.Inkább,halljak csak,ne itt szenvedjek.Aztán,ránéztem Kalestinára miközben,fogtam a feleségem.
-Mit,mondtál a feleségemnek amin ennyire felhúzta magát és ez,jött ki belőle?Azt,mondtam neked hogy vigyázz,rá nem pedig,azt hogy húzd fel még jobban.-Szemébe,mondtam és láttam elkeseredett,arcát.Próbáltam,nyugtatgatni a feleségem.Idejött,hozzánk Kalestina és vigasztalta Cissyt.Nem,jó így látni a feleségem.Szeretem,őt de ha tovább folytatja így nem tudom mi lesz a kettőnk kapcsolatával.Tudom,hogy próbál védeni és hogy nagyon szeret,de..ez már,túlságosan is beteges.Végül is majd,fog tanulni a hibájából.Ekkor,Kalestina félre hívott ahol Cissy nem láthat minket,majd hirtelen megcsókoltam.Mikor,megcsókoltam ő pedig pofon vágott.
-Sajnálom...De,te is élvezted angyalom ne tagadd le..akkor,nem csókoltál vissza-Mondtam,halkan a fülébe,hogy a feleségem ne hallja.Még,mindig ki volt borulva így odasiettem,hozzá.Láttam,Kalestinán az elkeseredettséget,szerintem a kettőnk csókjára gondolt.Ezalatt,az idő alatt elhopponált innen,majd Cissy,is.Vissza,jött hozzám Kalestina,és ezt mondta nekem a szemembe.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Lucius & Narcissa& Kalestina Empty
TémanyitásTárgy: Lucius & Narcissa & Kalestina   Lucius & Narcissa& Kalestina EmptySzer. 28 Május 2014, 19:41

Sokat,gondolok mostanában a férjemre és a fiamra.Mikor,befejeztük,az ebédet felálltam varázslattal mindent megoldva vissza leültem és elkezdtem magyarázni.
-Kalestina...ne,légy már nevetséges!!!Ha,holtan akarták volna már rég megtehették volna..Mindent,megteszek annak az érdekében hogy vissza kapjam a férjem.Talán,már most rögtön ki is szabadíthatnánk őt az aszkabanból.Nem,akarok egyedül maradni Kalestina..-Vittem,fel a hangom és egyszer csak oda hopponálltam a szerelmemhez.Gyorsan,megöleltem és minden áron,kiakartam szabadítani de,Kalestina megállított.Ekkor,földre,lerogytam és csak sírtam.Már,teljesen össze voltam és vagyok is omolva nem tudom mi ütött belém.Harcolok,a szerelmemért amit világ a világ és senki de,senki ebben nem állíthat meg engem.Majd,Luciushoz fordultam és e szavakat mondtam neki.
-Kifoglak téged,szabadítani minden áron.Egyszerűen,beleőrülök a hiányodba és Dracoért aggódok minden nap az iskolába.Apropó,ma beszéltem Bellával és Piton állítólag látni akar engem az iskolába.Ha..meglátom a fiam nem tudok mit csinálni vele.Véget,akarok vetni ennek az egésznek.-Könnyekkel,küszködve néztem a szemébe.Már,annyira fáj,hogy nincs velem kihozott a sodromból.Az,érzéseimnek,pedig nem tudtam parancsolni.Persze,a Malfoyok mások előtt nem,szokták kimutatni az érzésüket de..most nekem nagyon muszáj volt.
Vissza az elejére Go down
Kalestina Tellanora
Halálfaló/Illuzionista/Animágus
Kalestina Tellanora


* : Lucius & Narcissa& Kalestina 008YGKU_Bree_Turner_002
Hozzászólások : 142
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Halálfaló
Tartózkodási hely: : London
Kirendelt pár : Leonard Zorner
Avataralany : Bree Turner
Karakterlap : A bed fairy tale
Karakterzene : Where is the edge
Suddenly
¥ : "It's always the dark things with you never the light!"
"Színpad az egész világ, s színész benne minden nő és férfi!"


Lucius & Narcissa& Kalestina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius & Narcissa& Kalestina   Lucius & Narcissa& Kalestina EmptySzer. 28 Május 2014, 18:04



Lucius & Narcissa & Kalestina


Őrző védő feladat


Megint látogatási idő van. Elkísértem Cissy-t Lucius-hoz, de csak mert egyedül nem szeret mászkálni. Mondjuk teljesen érthető. Ki a jó ég akarna olyan helyzetben egyedül lenni, mint amilyenben ők vannak. Hát én nem szeretnék az biztos. Talán ez is az egyik oka annak, hogy segítek nekik. Nem ismerem olyan rég óta őket, de máris családtagként kezelnek. Ez jól esik, csak nem értem hogy nem tudják felfogni, hogy magányos farkas típus vagyok.
Apropó farkas. Lehet, hogy körül kellene szaglásznom éreztem valami furcsa szagot idejövet. De persze emberként nem olyan kifinomult a szaglásom, mint farkas ként. Na meg persze szét se tudtam nézni, mert a csuklya a szemembe lógott. Az kellett volna még, hogy ezek az őrök meglássanak. Cissy éppen Lucius-al beszélget szegény nő nagyon el van keseredve mióta a fiát besorozta a Nagy Úr. Nem akaródzott megzavarni őket, de valami azt súgja körül kell néznem!
- Lucius, nem baj, ha Cissy itt marad, amíg körbe nézek! Ugye érted, hogy értem! - Persze meg se vártam, hogy feleljen. Magabiztos léptekkel indultam el, s egy sarkon, ahols senki se látott átváltoztam. Persze a hófehér bunda itt feltűnő, de nagyon óvatos tudok lenni. Senki sem fog észrevenni. Lassan mentem végig az épületen a furcsa szag egyre erősebb lett. S akkor megláttam auror! Sejthettem volna! Jól álcázza magát, de attól még lehet érezni.
Amilyen halkan és gyorsan tudtam visszaosontam Lucius-ékhoz. Majd visszaváltoztam, megigazítottam a hajam és feltettem a csuklyám. Hideg pillantással néztem a párra. Tényleg olyanok, nekem mint a családom. Mindenesetre sokkal igazibb családom, mint amilyen Írországban volt. A látogatási időnek vége hazamentem Cissy-vel.
Szerettem a magányt, de láttam raja, hogy neki furcsa, hogy ilyen üres a ház. Szinte rossz volt nézni. Sosem alszik és folyton ideges, persze próbálok neki segíteni, de nem sokra megyek vele. Csak úgy tudnám megnyugtatni, ha megtudnam mit akar a fiától a Nagy Úr. Ami nem egyszerű, mert amióta Barty meghalt, vagyis Caramel megölte sehogy sem tudok a Nagy Úr közelébe férkőzni! Egyszerűen lehetetlen. Igaz régen se bízott bennem és csak Barty miatt tudtam olyan közel lenni a terveihez.
Narcissa megfőzte az ebédet, majd megterített. Természetesen varázslattal. Mostanában egyre gyakrabban főz, bár van, hogy én csinálom meg, hogy tudjon egy kicsit pihenni. Megígértem Lucius-nak, hogy vigyázom a családjára, én pedig mindig betartom a szavamat. Halvány mosolyal kínált, de láttam rajta, hogy ez nem igazi.
- Köszönöm Cissy! Szívesen megkóstolom! - Mosolyodtam el, majd leültem az asztalhoz. Csendben ettünk és nem szóltunk semmit. Kezdett zavarni a csend, mély levegőtt vettem. Tudom, hogy nem szeret erről beszélni, de muszáj megint megkérdeznem! - Jajj Cissy, látom, hogy nem bírod ezt! Tudod, hogy olyanok vagytok nekem, mint a szüleim a fiad meg mintha az öcsém lenne. Tudom, hogy beszéltünk már erről, de biztosra akarom tudni. Még mindig úgy gondolod, hogy nem lenne helyes, ha megpróbálnánk kihozni? Te is tudod, hogy meg van rá az esély, hogy sikerül! - Annyira lelkes lettem, hogy felálltam! De abban a pillanatban le is ültem. Kifújtam magamat, majd lassan folytattam.
- Sajnálom, megint elhatalmasodott rajtam a lelkesedés. De az az auror fejvadász ott az Azkabanban nagyon felidegesített. Nem hiszem, hogy látogatóba ment. Mondjuk még csak most kezdte el felmérni a terepet, legalabbis a viselkedéséből erre következtetek. Te is tudod, hogy vannak akik holtan akarják látni a férjedet. - Mondtam aggódó hangon. Majd hegyezni kezdtem a fülemet. Elmosolyodtam, s megszólaltam. - Poloskánk van! - Kinyitottam a táskámat. Majd kiengedtem a kígyóm, kell a plussz védelem. - Héra kincsem intézd el! Szóval mi a válaszod Cissy? - Fordultam felé, mikor Héra eltűnt a szobából.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Lucius & Narcissa& Kalestina Empty
TémanyitásTárgy: Lucius & Narcissa & Kalestina   Lucius & Narcissa& Kalestina EmptySzer. 28 Május 2014, 16:08

Nagyon,jó volt átéreznem a férjem ölelését és törődését.Sajnos,már a látogatási időm lejárt így el kellett tőle búcsúznom.Megvisel,engem nagyon a férjem távozása és még,hogy a fiamért kell aggódnom? Nem,hittem volna hogy ezt mondom de,nagyon hiányoznak mind a ketten.Ám,nem vagyok otthon teljesen egyedül mivel Kalestina itt van,mellettem és megígérte a férjemnek,hogy nem eshet bajom és vigyázni fog rám.Olyan,mintha a lányom lenne.Mikor,befejeztem az ebéd főzést persze varázslattal így kettőnknek egy pálca intéssel meg is terítettem.Majd,megkérdeztem Kalestinától nem-e eszik valamit?
-Kalestina,mondd csak nem vagy éhes?Finom,lett-Mondtam,neki kicsit mosolyt csábítva az arcomon.Igaz,nem volt túl meggyőző a mosolyom és ezt szinte látta rajtam.Teljesen,üres a ház nélkülük és nem alszom,egyetlen egyszer sem tudom lehunyni a szemem.Aggódom,a fiamért a férjemét és persze saját magamért.Tudni,akarom mit tervez a nagyúr a fiammal,persze csak akkor ha lenne rá alkalmas megfelelő időm kémkedni utána.Meg vagyok rémülve szinte,már azt sem tudom ki vagyok.Egy,igazi halálfaló vagy csak egy rémült anya??Még,jó hogy itt van mellettem Kalestina mert,bizony most megbolondultam volna.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Lucius & Narcissa& Kalestina Empty
TémanyitásTárgy: Lucius & Narcissa& Kalestina   Lucius & Narcissa& Kalestina EmptySzer. 28 Május 2014, 14:14

Néhány,héttel nem sokkal a börtönbe kerülése óta,arról értesültem vagy is titokban,hogy a fiamat a Sötét Nagyúr elé viszik,Mikor,a Drága feleségemtől megtudtam mi folyik itt azonnal kiakartam,jönni Nem,akarom hogy a nyomdokaimban lépjen de erről,sajnos a nagyurat nem tudtam erről meggyőzni.Megértem,hogy Cissy aggódik miattunk de,nem kell legalább is csak Dracoért kellene erősnek lennie nem szabad,hogy most azon nyomban összetörjön.Potter és 2 barátja majd nem lebuktatják a fiamat,hogy a nagyúr beszervezte halálfalónak mivel,egyszerűen reménytelen eset.Hisz,Potter miatt kerültem aszkabanba és megértem Draco dühét de,akkor is veszélyben az élete.Szinte majd odafordultam a feleségemhez és e szavakkal válaszoltam neki.
-Nyugodj,meg kérlek nem lesz semmi baj!Beszéltem,már Pitonnal és minden rendben van.Nyugalom,kedvesem-Öleltem,át szorosan a nejem.Rettentően,hiányzik sajnos csak látogatás időt kapott de,minden erőmmel azon vagyok hogy kiszabaduljak erről a borzasztó és rettenetes helyről.Soha,nem tudni mi jöhet közbe.Megnyugtató érzést,adtam át a feleségemnek és Kalestina az egyetlen méltó reményünk,hogy most sokkal fontosabb az ő elvárásai és vigyázzon a feleségemre és fiamra.Nem,rég óta ismertük meg Kalestinát és nagyon megkedveltük szinte már családtagként kezeljük.Remélem,nem fog minket szét választani senki sem,mert azt nem engedem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lucius & Narcissa& Kalestina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius & Narcissa& Kalestina   Lucius & Narcissa& Kalestina Empty

Vissza az elejére Go down
 
Lucius & Narcissa& Kalestina
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Leonard & Kalestina
» Leonard & Kalestina
» Kalestina & Leonard - Ahogy kezdődött
» Rodolphus & Kalestina-Feladat,a Nagyúrtúl
» Kalestina Tellanora

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Varázsvilág :: Abszol út :: Zsebpiszok köz :: Borgin & Burkes-
Ugrás: