KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Dougie&Melissa Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Dougie&Melissa Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Dougie&Melissa Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Dougie&Melissa Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Dougie&Melissa Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Dougie&Melissa Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Dougie&Melissa Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Dougie&Melissa Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Dougie&Melissa Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Dougie&Melissa

Go down 
SzerzőÜzenet
Melissa Blackburn
Mardekár/7. évfolyam
Melissa Blackburn


* : Dougie&Melissa Tumblr_n5qhwy1BtD1rrlcp5o1_250
Hozzászólások : 97
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Mardekár
Tartózkodási hely: : Roxfort
Kirendelt pár : Znakharka
Avataralany : Leighton Meester
Karakterlap : Δ She is the Darkness
Karakterzene : Δ So Cold
¥ :
"Death is not the greatest loss in life. The greatest loss is what dies inside us while we live."
Dougie&Melissa Tumblr_n8z42k1Bvv1qd3s2ro2_r1_500



Dougie&Melissa Empty
TémanyitásTárgy: Dougie&Melissa   Dougie&Melissa EmptyKedd 22 Ápr. 2014, 14:42

To Dougie

Meglehetősen hűvös, őszi, szombat este volt. A jeges szellőtől arcom kipirult, kezeim még a zsebemben is fáztak, így, amikor már feltűntek a Roxfort ablakiból kiszűrődő barátságos fények, megszaporáztam lépteimet.  Még viszonylag világos volt, de a fák ágain és sárguló lombjukon csak a napsugarak kis része tudott áttörni, félhomályba borítva az ösvényt. Mivel jól ismertem a járást, nem világítottam meg az utat; nem szerettem volna felhívni magamra a figyelmet. Egyrészt mert az erdőnek van néhány veszélyes lakója, másrészt, mert tilosban jártam. Ugyanezen az úton szöktem ki délelőtt, az erdő egyik ösvényén át könnyedén ki lehet jutni az iskola területéről. Amúgy ezt az útvonalat Hagrid használja, és elméletben csak ő és a tanári kar tud róla, gyakorlatilag az, aki, hozzám hasonlóan jól értesült és mindig naprakész. Mindennel így megy ez a Roxfortban, ha szemfüles vagy, könnyen elcsíphetsz olyan információkat, amiről amúgy soha nem szereznél tudomást. Na igen, hasznos, ha van egy Lumpsluck az iskolában, akinek egy doboz cukrozott ananászért cserébe már el is jár a szája.
Annyira elkalandoztam, hogy sokáig fel sem tűnt, hogy lehet valaki a közelben. De egy éles reccsenés, ami egy ág kettétörését jelezte valakinek a talpa alatt, felhívta a figyelmemet, hogy nem vagyok egyedül. Megtorpantam és füleltem, de nem hallottam lépteket. Meggyőztem magam, hogy csak képzelődtem, és a fák sűrűjét kémlelve ráfordultam a következő ösvényre, ahol azonban újabb meglepetés ért. Egyenesen nekisétáltam valakinek, majd az egyensúlyomat elvesztve hanyatt estem. Ösztönösen próbáltam megkapaszkodni, aminek az eredménye az lett, hogy magam után húztam az előttem álló fiút is. Mindössze ennyit tudtam megállapítani róla, időm sem volt, hogy jobban szemügyre vegyem, így csak remélni mertem, hogy nem egy tanárral futottam össze



note: Remélem megfelel (:  
Vissza az elejére Go down
 
Dougie&Melissa
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dougie Waters
» Lili & Melissa
» Melissa Blackburn
» Leonard & Melissa
» Tally&Melissa

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: