KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Barátok, ismerősök, rokonok, ellenségek és mindenki akinek szerepe van az életemben - avagy az én kis kapcsolatlistám Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Barátok, ismerősök, rokonok, ellenségek és mindenki akinek szerepe van az életemben - avagy az én kis kapcsolatlistám Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Barátok, ismerősök, rokonok, ellenségek és mindenki akinek szerepe van az életemben - avagy az én kis kapcsolatlistám Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Barátok, ismerősök, rokonok, ellenségek és mindenki akinek szerepe van az életemben - avagy az én kis kapcsolatlistám Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Barátok, ismerősök, rokonok, ellenségek és mindenki akinek szerepe van az életemben - avagy az én kis kapcsolatlistám Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Barátok, ismerősök, rokonok, ellenségek és mindenki akinek szerepe van az életemben - avagy az én kis kapcsolatlistám Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Barátok, ismerősök, rokonok, ellenségek és mindenki akinek szerepe van az életemben - avagy az én kis kapcsolatlistám Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Barátok, ismerősök, rokonok, ellenségek és mindenki akinek szerepe van az életemben - avagy az én kis kapcsolatlistám Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Barátok, ismerősök, rokonok, ellenségek és mindenki akinek szerepe van az életemben - avagy az én kis kapcsolatlistám Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Barátok, ismerősök, rokonok, ellenségek és mindenki akinek szerepe van az életemben - avagy az én kis kapcsolatlistám

Go down 
SzerzőÜzenet
Hermione Granger
Griffendél/6. évfolyam/Prefektus
Hermione Granger


* : Me and my Patronus
Hozzászólások : 23
Vér : Mugliszármazású
Iskolai ház : Griffendél
Tartózkodási hely: : Roxfort boszorkány- és varázslóképző szakiskola, London - Anglia
Kirendelt pár : Draco Malfoy
Avataralany : Emma Watson
Karakterlap : Story of my life!
Karakterzene : I Wanna Dance With Somebody
¥ : Barátok, ismerősök, rokonok, ellenségek és mindenki akinek szerepe van az életemben - avagy az én kis kapcsolatlistám Tumblr_ncads19Jrk1stce7po1_500
Nem számít, mennyire keményen próbálkozunk... rá kell jönnünk... hogy néhány dolgot egyszerűen nem lehet megoldani.

Barátok, ismerősök, rokonok, ellenségek és mindenki akinek szerepe van az életemben - avagy az én kis kapcsolatlistám Tumblr_n8civjRajh1raou02o1_r1_500

Barátok, ismerősök, rokonok, ellenségek és mindenki akinek szerepe van az életemben - avagy az én kis kapcsolatlistám Empty
TémanyitásTárgy: Barátok, ismerősök, rokonok, ellenségek és mindenki akinek szerepe van az életemben - avagy az én kis kapcsolatlistám   Barátok, ismerősök, rokonok, ellenségek és mindenki akinek szerepe van az életemben - avagy az én kis kapcsolatlistám EmptyVas. 07 Dec. 2014, 21:24

Hermione Jane Granger
Gyermekkori barát, egy régi ismerős, rokon, ellenség, esetleg egy régmúlt szerelem emlékképe. Jelentkezz bátran, és légy újra az életem része.

Kimberly Williams

Majdnem sógornő

Ugyan egy évvel fölöttem jársz és még csak háztársak se vagyunk, de mégis jól ismerlek. Te vagy Charlie kijelölt társa akit a minisztérium neki rendelt. De ebben nincs is semmi rossz, ha az ember lánya kedves és szerethető kirendelt társat kap maga mellé. Viszont annak köszönhetően, hogy kapcsolatod van a Weasley családdal, így velem is. Ami valljuk be nem rossz dolog, hiszen elég jól ismerem már őket.


Ginny Weasley

Legjobb barátnő

Ginny drágám! A mi ismeretségünk, már történelem. Először barátnők, aztán legjobb barátnők, majd aztán majdnem sógornők lettünk, de ennek a ...khm... rendeletnek hála megmaradunk csak legjobb barátnők. Ahhoz viszont iszonyatosan jól értünk. Bátran elmondhatunk mindent a másiknak, hiszen tudjuk, hogy számíthatunk az illető diszkréciójára és támogatására, bármilyen szituációról is legyen szó. Ha egy szóval kellene jellemeznünk a kapcsolatunkat, a barátságunkat, akkor az a tökéletes lenne.


Clara Flowers

Elvesztett barátnő?

Egyszer volt, hol nem volt, a kilenc és háromnegyedik vágányon is túl, az észak-skóciai hegyek tetején, ott, ahol a Fekete-tóban az óriáspolip lubickol, volt egy időszak, mikor te elsős én meg másodikos voltam, amikor nagyon is jóban voltunk egymással. Aztán rátaláltál Harryre és Ronra, ez pedig eltűnt. Mikor harmadikos lettél, emlékszem, egyszer nekem öntötted ki a szívedet. De ez a gyenge valami, ami közöttünk kezdett újra kialakulni, akkor is elillant, mintha csak a szél fújta volna el, a 'változás szele', ahogy Hagrid mondogatta majd' egy éven keresztül később. Azóta még csak beszélő viszonyban sem vagyunk, és bár egyszer mintha elkaptam volna a tekintetedet, ahogy aggódó pillantást vetettél felém, mára már szinte semmi közünk nincs egymáshoz háztársakon kívül...



Karakter neve

Kapcs. státusza

Röviden a kapcsolatotokról






A hozzászólást Hermione Granger összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 07 Dec. 2014, 23:21-kor.
Vissza az elejére Go down
 
Barátok, ismerősök, rokonok, ellenségek és mindenki akinek szerepe van az életemben - avagy az én kis kapcsolatlistám
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kivel, mikor, hol és hogyan? avagy játékkövető
» Molly és Ally, avagy egy fáradt boszi esete.
» Daiyu és Karen, avagy két eléggé ingerlékeny mardekáros találkozója
» Képek, gifek, sablonok és aláírások - avagy minden amire szükségünk van :)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Közösség :: Csevegő :: Hermione Granger-
Ugrás: