KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Chantall & Christian levelezgetések Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Chantall & Christian levelezgetések Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Chantall & Christian levelezgetések Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Chantall & Christian levelezgetések Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Chantall & Christian levelezgetések Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Chantall & Christian levelezgetések Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Chantall & Christian levelezgetések Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Chantall & Christian levelezgetések Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Chantall & Christian levelezgetések Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Chantall & Christian levelezgetések

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Chantall Cordice
Hugrabug/5. évfolyam
Chantall Cordice


* : Chantall & Christian levelezgetések Tumblr_lzpr42EPhB1rpivi1o1_500
Hozzászólások : 98
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Kirendelt pár : Christian Bloodworth
Avataralany : Malese Jow

Chantall & Christian levelezgetések Empty
TémanyitásTárgy: Chantall & Christian levelezgetések   Chantall & Christian levelezgetések EmptyVas. 24 Aug. 2014, 01:05

Szia, Christian!

Nem rég értünk haza az állomásról, de már most hiányzol. Alig várom már, hogy leteljen ez az egy hét, amit a szüleidnél szeretnél tölteni. Eddig nem sok minden történt itthon, anya a kedvencemet főzi vacsira, hívott, hogy segítsek, de még írni akartam neked előtte, szóval most még írogatok neked, és csak utána megyek hozzá segíteni. Kitty annyira örült nekem mikor haza értünk, hogy ledöntött a lábamról, és a földön kötöttünk ki. Még azóta is sajog a hátsóm.
Apa azt mondta mikor haza értünk, hogy reméli sokat leszel nálunk, mert megkedvelt az állomáson, és a szüleid is szimpatikusak neki, szóval szeretné, ha egyszer ők is átjönnének hozzánk, hogy kerti partizzunk, vagy valami hasonló mulatságot műveljünk. Emellett azt mondta, hogy elmehetünk kettesben a nyaralónkba Hawaiira, ha szeretnél. Csak minden nap kell neki írnom, hogy tudja, hogy minden rendben van velünk, és a házzal. Remélem minél előbb jössz. Hiányzol már.

Millió csók:
Chany
Vissza az elejére Go down
http://ask.fm/chantallcordice
Christian Bloodworth

Christian Bloodworth


* : Chantall & Christian levelezgetések Tumblr_inline_mw4ljjna2V1sn48br
Hozzászólások : 69
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél
Kirendelt pár : Chantall Cordice
Avataralany : Logan Lerman

Chantall & Christian levelezgetések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chantall & Christian levelezgetések   Chantall & Christian levelezgetések EmptyVas. 24 Aug. 2014, 01:14

Szia, Chantall!

Nekem is nagyon hiányzol, egy pillanatig sem tudlak elfelejteni. Igaz kicsit kárpótol az, hogy most a szüleimmel lehetek együtt. Anyának is nagyon szimpatikus voltál, azt mondta: "Jobb lányt nem is kaphattál volna". Remélem kibírod ezt a hetet, és azt is, hogy már nem vagy annyira szomorú, mint az állomáson. A nyaralás nagyon jó ötlet lenne, remélem meg is tudjuk valósítani egy álom lenne veled kettesben nyaralni. Azt hiszem a kerti partinak sem lenne akadálya, a szüleidről is pozitív visszajelzések voltak. Vigyázz nagyon magadra!

Ölel és csókol,

Christian
Vissza az elejére Go down
Chantall Cordice
Hugrabug/5. évfolyam
Chantall Cordice


* : Chantall & Christian levelezgetések Tumblr_lzpr42EPhB1rpivi1o1_500
Hozzászólások : 98
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Kirendelt pár : Christian Bloodworth
Avataralany : Malese Jow

Chantall & Christian levelezgetések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chantall & Christian levelezgetések   Chantall & Christian levelezgetések EmptyVas. 24 Aug. 2014, 01:21

Szia, Christian!

Először is: Holnap jössz! Már nagyon várlak, kitakarítottam a szobámat, húztam fel teljesen friss és tiszta ágyneműt, és Kitty is meg lett fürdetve. Alig várom már, hogy találkozzatok, és azt hiszem rá is átragadt az izgatottságom, mivel fel-le sétálgat a házban, és a kertben, mintha ideges lenne. Anyunak már szóltam, hogy a kedvencedet csinálja ebédre, és én is csinálok neked a kedvenc sütidből. Tegnap már sütöttem egy adagot, hogy megkóstolják anyuék, hogy felvállalható íze van, vagy sem. Apa szerint mennyei, bár róla tudom, hogy elfogult, de a szomszédnak is ízlett, ő pedig nem különösebben rajong a hazugságért, szóval biztos finom. Hányra érsz a városba? Kimenjünk eléd apuval?
Hiányzol, és alig várom, hogy láthassalak.

Millió csók:
Chany.
Vissza az elejére Go down
http://ask.fm/chantallcordice
Christian Bloodworth

Christian Bloodworth


* : Chantall & Christian levelezgetések Tumblr_inline_mw4ljjna2V1sn48br
Hozzászólások : 69
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél
Kirendelt pár : Chantall Cordice
Avataralany : Logan Lerman

Chantall & Christian levelezgetések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chantall & Christian levelezgetések   Chantall & Christian levelezgetések EmptyVas. 24 Aug. 2014, 01:30

Szia, Chantall!

Bizony, holnap találkozunk drágám és el sem tudod képzelni mennyire várom már a találkozást. Valószínűleg egész éjjel nem fogok tudni majd aludni, szóval remélem nem lesz baj, ha a délután egy részét talán majd az alvással fogom tölteni. Nagyon aranyosak vagytok anyukáddal, tényleg nem kellett volna ekkora felhajtást csinálni miattam, de valahogy mindenképpen meghálálom. Viszek neked ajándékot, és arra gondoltam anyukádnak is viszek valamit, remélem örülni fog neki. Már most arra gondolok, hogy holnap ilyenkor a karjaimban leszel és a finom ajkaidat csókolhatom. Tizenegy órára érek be az állomásra, és ha nincs messze az otthonotok, akkor gyalog is megtehetnénk az utat. A cuccok miatt ne aggódj, elbírom majd őket.

Sokszor ölel és csókol,

Christian
Vissza az elejére Go down
Chantall Cordice
Hugrabug/5. évfolyam
Chantall Cordice


* : Chantall & Christian levelezgetések Tumblr_lzpr42EPhB1rpivi1o1_500
Hozzászólások : 98
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Kirendelt pár : Christian Bloodworth
Avataralany : Malese Jow

Chantall & Christian levelezgetések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chantall & Christian levelezgetések   Chantall & Christian levelezgetések EmptyVas. 24 Aug. 2014, 01:35

Szia, Christian!

Nincs valami közel az állomás - a város másik végén -, szóval mire beérsz már ott foglak várni apuval. Remélem nem késik, nem szeretnék egy másodperccel sem tovább távolabb lenni tőled, mint ami szükséges. Azért aludj is valamennyit, nehogy elaludj a vonaton. Nyugodtan aludhatsz nálunk is, majd vigyázok rád addig.

Millió csók:
Chany.
Vissza az elejére Go down
http://ask.fm/chantallcordice
Christian Bloodworth

Christian Bloodworth


* : Chantall & Christian levelezgetések Tumblr_inline_mw4ljjna2V1sn48br
Hozzászólások : 69
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél
Kirendelt pár : Chantall Cordice
Avataralany : Logan Lerman

Chantall & Christian levelezgetések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chantall & Christian levelezgetések   Chantall & Christian levelezgetések EmptyVas. 24 Aug. 2014, 01:43

Szia, Chantall!

Köszönöm ezt az egy hónapot, igaz még úton vagy hazafelé, de már most rettentően hiányzol. Sőt, még a szüleimnek is. Élveztem veled minden pillanatot, ott nálatok és nálam is, remélem te is nagyon jól érezted magad itt, mindent megtettem, hogy jó emlékekkel menj haza és még rengeteg alkalmad legyen visszajönni. Azonban nem pihenhetsz, beszéltem apáékkal és hamarosan mehetünk csak mi ketten a nyaralóba. Nagyon remélem, hogy a szülők nélkül is boldogulunk majd és nagyon jól érezzük magunkat. Vigyázz magadra!

Sokszor csókol,

Christian
Vissza az elejére Go down
Chantall Cordice
Hugrabug/5. évfolyam
Chantall Cordice


* : Chantall & Christian levelezgetések Tumblr_lzpr42EPhB1rpivi1o1_500
Hozzászólások : 98
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Kirendelt pár : Christian Bloodworth
Avataralany : Malese Jow

Chantall & Christian levelezgetések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chantall & Christian levelezgetések   Chantall & Christian levelezgetések EmptyVas. 24 Aug. 2014, 01:49

Szia, Christian!

Ne haragudj, hogy ilyen későn válaszolok csak, de anya vagy két óráig áradozott rólad, mielőtt kinyögte, hogy áradozásának oka, hogy jóval az előtt, hogy megérkeztem levelet kaptam tőled. Nagyon jól éreztem magam nálatok, és rettentően aranyos a családod, remélem, hogy még sokszor lehetek nálatok. Beszéltem anyuékkal a nyaralásról, és mondták, hogy elvisznek minket oda, csak be kell pakolnunk. Apa bevállalta, hogy elmegyünk érted kocsival hozzátok. Az első nap még ott lesznek anyuék is, hogy elrendezzenek egy-két dolgot, de megígérték, hogy nem fognak minket zavarni. Már nagyon várom, hogy újra láthassalak, és - anya dilisnek tart miatta - már elkezdtem bepakolni a bőröndbe, amiket vinni szeretnék. Bár ahogy ismerem magam még párszor kipakolok onnan, és újra be.
Hiányzol nagyon, és rossz lesz nélküled aludni.

Millió csók:
Chany
Vissza az elejére Go down
http://ask.fm/chantallcordice
Christian Bloodworth

Christian Bloodworth


* : Chantall & Christian levelezgetések Tumblr_inline_mw4ljjna2V1sn48br
Hozzászólások : 69
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél
Kirendelt pár : Chantall Cordice
Avataralany : Logan Lerman

Chantall & Christian levelezgetések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chantall & Christian levelezgetések   Chantall & Christian levelezgetések EmptyVas. 24 Aug. 2014, 12:16

Szia, Drágám!

Ne aggódj, nem lesz gond abból, hogy a szüleid ott lesznek az első napon, hisz övék a nyaraló. Én is már számolom a napokat, hogy mikor láthatlak újra és nagyon várom már, hogy újra magamhoz ölelhesselek és megcsókoljalak. Mostanában a barátaimmal mászkálok a városban erre-arra, ezért szoktam csak este válaszolni neked, de igyekszem minél hamarabb írni nem akarom, hogy a válaszlevél miatt is aggódj. Képzeld, én is azon morfondírozom, hogy mit vigyek a nyaralásra, de sajnos még nem sikerült döntenem, de ahogy közeledik a nap nyilván könnyebb lesz. Vigyázz magadra és nagyon hiányzol!

Ölel és csókol,

Christian
Vissza az elejére Go down
Chantall Cordice
Hugrabug/5. évfolyam
Chantall Cordice


* : Chantall & Christian levelezgetések Tumblr_lzpr42EPhB1rpivi1o1_500
Hozzászólások : 98
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Kirendelt pár : Christian Bloodworth
Avataralany : Malese Jow

Chantall & Christian levelezgetések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chantall & Christian levelezgetések   Chantall & Christian levelezgetések EmptyVas. 24 Aug. 2014, 15:10

Szia, Christian!

Ne haragudj, hogy tegnap nem írtam, de este mielőtt írtam volna meghiúsították a tervem, és bekerültem a kórházba. Ne aggódj, semmi komoly bajom nincs, csak meghúzódott a lábamban egy szalag, és most be van kötve. Remélem mire megyünk nyaralni addigra jobban leszek. Anyu csinált nekem sütit kárpótlásként, hogy a tegnap éjszakát bent kellett töltenem. Valami keveredés volt bent, ezért tartottak bent. Anya adott pár bájitalt, amitől gyorsabban fogok gyógyulni, de így sem biztos, hogy teljesen elmúlik a fájdalom mire megyünk.
Hiányzol, és tényleg olyan borzalmas nélküled aludni, mint gondoltam. Nem tudom hogy fogom kibírni ezt a pár napot anélkül, hogy ne a karjaidban aludjak el, a suliról pedig ne is beszéljünk.

Millió csók:
Chany
Vissza az elejére Go down
http://ask.fm/chantallcordice
Christian Bloodworth

Christian Bloodworth


* : Chantall & Christian levelezgetések Tumblr_inline_mw4ljjna2V1sn48br
Hozzászólások : 69
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél
Kirendelt pár : Chantall Cordice
Avataralany : Logan Lerman

Chantall & Christian levelezgetések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chantall & Christian levelezgetések   Chantall & Christian levelezgetések EmptyVas. 24 Aug. 2014, 15:41

Szia, Chantall!

Remélem már sokkal jobban vagy, és nem fáj a lábad! Ne aggódj a nyaralás miatt, ha olyan állapotban van a lábad, hogy nem mehetsz akkor is ott leszek veled és ápolgatni foglak. Már csak pár napot kell kibírnod és le sem vakarhatsz majd magadról. Szeretném, ha most a gyógyulásodra koncentrálnál és ne azon izgulj, hogy milyen ruhát viszel majd a nyaralásra. Nagyon hiányzol és alig várom, hogy együtt legyünk. Gyógyulj meg hamar, drága!

Csókol,

Christian
Vissza az elejére Go down
Chantall Cordice
Hugrabug/5. évfolyam
Chantall Cordice


* : Chantall & Christian levelezgetések Tumblr_lzpr42EPhB1rpivi1o1_500
Hozzászólások : 98
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Kirendelt pár : Christian Bloodworth
Avataralany : Malese Jow

Chantall & Christian levelezgetések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chantall & Christian levelezgetések   Chantall & Christian levelezgetések EmptyVas. 24 Aug. 2014, 15:53

Szia, Christian.

Anya ágyba kényszerített, mert alig tudtam lejönni az emeletről a sok kötés miatt, szóval most időm, mint a tenger. Mugli sorozatokat nézek, és rajzolgatok. Lerajzoltalak téged is, bár szerintem kicsit sem hasonlít rád. Már csak három nap, és megyünk. Anya elment nekem venni pár új ruhát, amit mutattam neki itthon. Van köztük egy nagyon szexi, majd megmutatom magam benne, anya szerint jól áll. Holnap lesz egy kis szabadideje, és segít nekem bepakolni, hogy ne erőltessem meg nagyon a lábamat, bár szerintem ettől semmi baja nem lenne, mivel nem a kezem húzódott meg. Lehet bűntudata van, amiért akkor történt, mikor neki mentem le a boltba a vacsihoz dolgokért.
Még mindig nagyon hiányzol, és szeretnék már a karjaidban lenni, és hozzád bújni. Olyan unalmas nélküled a ház.

Millió csók:
Chany
Vissza az elejére Go down
http://ask.fm/chantallcordice
Christian Bloodworth

Christian Bloodworth


* : Chantall & Christian levelezgetések Tumblr_inline_mw4ljjna2V1sn48br
Hozzászólások : 69
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél
Kirendelt pár : Chantall Cordice
Avataralany : Logan Lerman

Chantall & Christian levelezgetések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chantall & Christian levelezgetések   Chantall & Christian levelezgetések EmptyVas. 24 Aug. 2014, 19:57

Szia, Chantall!

Holnap eljön a nagy nap, alig várom már hogy találkozhassunk és újra együtt legyünk. Már bepakoltam mindent már csak az idő áll az utunkba, de az sem sokáig. Jó lenne most is veled lenni, de vigasztal a tudat, hogy holnap ilyenkor már együtt lehetünk. Képzeld, tanulgattam egy kicsit szörfölni majd bemutatom neked a tengeren, de még nagyon kezdő vagyok. Nagyon várom már a holnapot, szerintem aludni is alig fogok majd, mint a legutóbb.

Ölel és csókol,

Christian
Vissza az elejére Go down
Chantall Cordice
Hugrabug/5. évfolyam
Chantall Cordice


* : Chantall & Christian levelezgetések Tumblr_lzpr42EPhB1rpivi1o1_500
Hozzászólások : 98
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Kirendelt pár : Christian Bloodworth
Avataralany : Malese Jow

Chantall & Christian levelezgetések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chantall & Christian levelezgetések   Chantall & Christian levelezgetések EmptyVas. 24 Aug. 2014, 20:47

Szia, Christian.

Alig várom már a holnapot, remélem, hogy nem lesz túl nagy forgalom, apával megyünk érted, amint tudunk. Reggel korán indulunk, szóval a kocsiban fogok szundítani egy keveset, de mire jövünk visszafele remélem már nagyjából felébredek. Addig is vigyázz magadra, és gondolj sokat rám. Aludj egy keveset az éjjel.
Hiányzol.

Millió csók:
Chany
Vissza az elejére Go down
http://ask.fm/chantallcordice
Christian Bloodworth

Christian Bloodworth


* : Chantall & Christian levelezgetések Tumblr_inline_mw4ljjna2V1sn48br
Hozzászólások : 69
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél
Kirendelt pár : Chantall Cordice
Avataralany : Logan Lerman

Chantall & Christian levelezgetések Empty
TémanyitásTárgy: Chantall & Christian levelezgetések   Chantall & Christian levelezgetések EmptyVas. 18 Jan. 2015, 23:28

Szia Chantall!
Képezld, hogy nagyszerűen éreztem magam a szüleiméknél. Találkoztam a régi barátaimmal, de nagyon hiányoztál nekem. Esténként amikor elalszom mindig, csak rád gondolok. Hazamegyek, egy csomó meglepetéssel tartozom neked. Remélem fogsz majd neki örülni. Apropó beszéltem erről a szüleimmel és beleegyeztek. Már nagyon várják, hogy találkozhassanak a szüleiddel. Ha neked is jó, akkor szeretnék elmenni Hawaiira, és tudom az én szüleimnek is kell irnom levelet hogy minden rendben van velünk. Holnap haza megyek és vègre láthatlal és átölelhetlek.
Millió csók & ölelés
Christian
Vissza az elejére Go down
Chantall Cordice
Hugrabug/5. évfolyam
Chantall Cordice


* : Chantall & Christian levelezgetések Tumblr_lzpr42EPhB1rpivi1o1_500
Hozzászólások : 98
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Kirendelt pár : Christian Bloodworth
Avataralany : Malese Jow

Chantall & Christian levelezgetések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chantall & Christian levelezgetések   Chantall & Christian levelezgetések EmptyVas. 18 Jan. 2015, 23:41

Szia, Chris!

Örülök, hogy jól érezted magad. Nekem kicsit unalmas volt itthon, de nem sokára látlak, ez valamennyire kárpótol. Nagyon jól hangzik Hawaii, alig várom, hogy menjünk. Remélem minnèl előbb itt leszel velem, mert nagyon hiányzol. Képzeld, Kitti ma alig evett, lehet hogy lebetegedett. Remélem holnapra jobban lesz.
Hiányzol, és szeretlek.
Millió csók:
Chantall
Vissza az elejére Go down
http://ask.fm/chantallcordice
Christian Bloodworth

Christian Bloodworth


* : Chantall & Christian levelezgetések Tumblr_inline_mw4ljjna2V1sn48br
Hozzászólások : 69
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél
Kirendelt pár : Chantall Cordice
Avataralany : Logan Lerman

Chantall & Christian levelezgetések Empty
TémanyitásTárgy: Chantall & Christian levelezgetések    Chantall & Christian levelezgetések EmptyHétf. 19 Jan. 2015, 16:29

Szia, Chantall!
Képzeld, holnap végre haza megyek. Már össze van pakolva a cuccom, és alig várom hogy a karomba zárhassalak téged. Nagyon hiányzol és ne lenne olyan nap, hogy ne gondoltam volna rád. Ami pedig Kittit illeti biztos, hogy csak lebetegedett és én is remélem, hogy holnap jobban lesz. Alig várom, hogy már melletted legyek és a szüleim pedig majd, hamarosan hozzátok fognak érkezni. Tudod jó benyomást szeretnék kelteni a szüleid előtt tudják, hogy biztonságban van a lányuk. Nagyon szeretlek hamarosan érkezem.

Nagyon szeretlek
Christian
Vissza az elejére Go down
Chantall Cordice
Hugrabug/5. évfolyam
Chantall Cordice


* : Chantall & Christian levelezgetések Tumblr_lzpr42EPhB1rpivi1o1_500
Hozzászólások : 98
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Kirendelt pár : Christian Bloodworth
Avataralany : Malese Jow

Chantall & Christian levelezgetések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chantall & Christian levelezgetések   Chantall & Christian levelezgetések EmptyHétf. 19 Jan. 2015, 17:09



Chris & Chany


Szia, Chris!

Imádtam a veled töltött időt, és alig várom már, hogy újra veled lehessek. Remélem te is jól érezted magad velem, és a szüleimmel. Sajnos most nem tudok sokat mesélni, mert el kell mennem a nagyszüleimhez Franciaországba, de hamarosan visszatérek onnan, addig vigyázz magadra.
Millió csók:
Chany

Vissza az elejére Go down
http://ask.fm/chantallcordice
Ajánlott tartalom





Chantall & Christian levelezgetések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chantall & Christian levelezgetések   Chantall & Christian levelezgetések Empty

Vissza az elejére Go down
 
Chantall & Christian levelezgetések
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Chantall & Christian
» Chantall & Christian
» Chantall & Christian
» Chantall & Christian képek
» Chantall & Christian gifek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Közösség :: Csevegő :: Chantall Cordice-
Ugrás: