KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Alexander Warren Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Alexander Warren Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Alexander Warren Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Alexander Warren Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Alexander Warren Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Alexander Warren Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Alexander Warren Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Alexander Warren Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Alexander Warren Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Alexander Warren

Go down 
SzerzőÜzenet
Alexander Warren

Alexander Warren


* : Alexander Warren 668ef57e272185199a60732df14ef451
Hozzászólások : 8
Vér : Félvér
Iskolai ház : Mardekár
Kirendelt pár : Emeline Lauwens
Avataralany : Tyler Posey

Alexander Warren Empty
TémanyitásTárgy: Alexander Warren   Alexander Warren EmptyHétf. 16 Jún. 2014, 18:39



Alexander Warren || Alex || 15 || Tyler Posey



Teljes név:  Alexander Warren
Születési idő: 1981. 09. 23.
Születési hely: Anglia, London
Élőhely: Anglia, London
Pálca: 12 hüvelyk, ébenfa, egyszarvúszőr
Foglalkozás: tanuló


Ilyen vagyok....


Külső: Sötét barna, átlagosnál hosszabb hajam van. A szemem sötétbarna, a legtöbben a csoki színéhez hasonlítják. Két nyaklánc - amik a nevelőim szerint az apámé voltak- és egy bőr karkötő kivételével ékszert nem hordok.  Az öltözködésemre azt mondanám, hogy teljesen normális. Póló és/vagy ing (ha hidegebb van kapucnis pulcsi és/vagy bőrkabát), farmer és tornacipő. Azt mondják, hogy helyes vagyok, meg hogy milyen édes vagyok, amikor mosolygok, de mivel fiú vagyok, ezt nem tudom és nem is akarom megítélni. Az ilyen külsőségek hidegen hagynak.
Belső: Csendes, visszahúzódó srác vagyok. Csendes azért, mert nem sok, azaz szám szerint egy barátom van, akivel csak a suliban találkozok, ezért hozzá szoktam, hogy „otthon” nem beszélek senkivel. Visszahúzódó meg azért, mert itt a Mardekárban nem kedvelnek, se a vérem, se a természetem miatt, a többi ház tagjai meg nem igazán szoktak beszélgetni mardekárosokkal, az árvaházban pedig azért mert, az ő szavaikkal élve fura vagyok. Igazából semmi nincs meg bennem, ami egy rendes mardekárosban meg kellene lenni, és pont ezért nem is értem, hogy a Teszlek Süveg miért ide osztott. De Dumbledore szerint, a süveg tudja, hogy mit miért tesz…


Az én történetem....


Nem ismerem a szüleimet, azt se tudom, hogy élnek-e még. Félévesen kerültem egy Észak-Londoni árvaházba. Négy éves koromban örökbe fogadtak, de úgy három év múlva a gyámügyesek elvettek nevelő szüleimtől, így visszakerültem az intézetbe. Mai napig se tudom, hogy miért vettek el tőlük, hiszen jól bántak velem…
Az árvaházban eleinte sok barátom volt, de amikor elkezdődtek a furcsaságok, azaz varázsló mivoltom első jelei, szépen lassan egyedül maradtam. 11 éves koromban felkeresett a későbbi házvezető tanárom, Perselus Piton, azzal, hogy én varázsló vagyok és felvételt nyertem a Roxfortba. Szerintem sose voltam még olyan boldog, mint akkor. Kiderült, hogy nem vagyok őrült, csak éppen más, mint a többiek.
Roxfortba érkezésemkor tudtam, hogy végre tartozok valahova. A vonatút alatt összebarátkoztam Lewis-szal, akivel az óta is a legjobb haverok vagyunk. Ő az egyetlen, aki a lányokon kívül szóba áll velem. Nem vagyok oda azért, hogy körül vesznek a csajok, de ne értsetek félre, nem azért mert más téren is más vagyok, hanem, mert csak azért jönnek oda hozzám, mert „olyaan ari vagyok”és egész nap csak körülöttem visítoznak. Szóval én igazából még egy normális lánnyal se találkoztam… Na meg persze ott vannak az idősebb mardekáros fiúk, akik imádják szívatni a kisebbeket vagy a más házba tartozókat. És nekem persze sikerült felhívnom magamra a figyelmüket, azzal, hogy se gonosz, se ravasz nem vagyok. Azóta igyekszem elkerülni őket, több-kevesebb sikerrel. Szabad időmben rajzolni vagy gitározni szoktam, de az utóbbit csak akkor, ha nincs senki a közelben. Nem szeretem a közönséget. A tanulással elvagyok, de nem viszem túlzásba, csak annyit tanulok amennyi feltétlenül szükséges. A Sötét Varázslatok kivédése, a Bűbájtan és az Átváltoztatás tan a kedvenc óráim. A többi valahogy nem köt le, de mondjuk, ez nem azt jelenti, hogy béna lennék belőlük.
Nem is olyan rég bevezették azt a rendeletet, aminek az a célja, hogy fenntartsák/megnöveljék a varázserővel bíró emberek népességszámát. A rendelet értelmében össze kell házasodnunk egy számunkra kijelölt boszorkánnyal vagy varázslóval. Nekem, annyira nincs bajom ezzel a rendelettel, de azt remélem, hogy nem valami hegyi trollt kell elvennem.
Terveim között szerepel a családom felkutatása. Szeretném tudni, hogy kik (voltak) ők és hogy miért hagytak engem egy árvaházba. Nem haragszom rájuk, de azt hiszem, ennyit azért megérdemlek tőlük. Ha elvégeztem az iskolát, szeretnék auror lenni. Azt hiszem, ez a munka illene a legjobban hozzám. A suli után szeretnék utazgatni, elmenni különböző országokba, mert Anglián és környékén kívül még sehol nem voltam. De a legfontosabb, amit szeretnék az egy család.
Vissza az elejére Go down
 
Alexander Warren
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ms. Warren & Lana
» Lorraine Warren
» Edward Warren
» Lorraine & Edward - Love always finds a way
» Mr. King & Warren professzor

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterek :: Urak :: Félvérek-
Ugrás: