KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Michael Corner & Angela Jackson Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Michael Corner & Angela Jackson Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Michael Corner & Angela Jackson Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Michael Corner & Angela Jackson Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Michael Corner & Angela Jackson Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Michael Corner & Angela Jackson Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Michael Corner & Angela Jackson Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Michael Corner & Angela Jackson Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Michael Corner & Angela Jackson Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Michael Corner & Angela Jackson

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Michael Corner & Angela Jackson Empty
TémanyitásTárgy: Michael Corner & Angela Jackson   Michael Corner & Angela Jackson EmptyPént. 17 Május 2013, 20:22


[font=Courier New]
Angela and Michael


Csodálatos napunk volt. Roxfortot és külterületét, beleértve azt az ostoba vadőr lakot is, ragyogtatta a napfény. Roxmortsban most, az eddigiekhez képest rengeteg ember sétálgatott. Talárba öltözött férfiak és nők, mind mosolyogtak, és egy pillanatig sem gondoltak, az elmúlt időkre.
Egyedül voltam a szembe jövő kisebb Hollóhátas harmadikosokból álló csapatka ellen, akik épp a Szellem szállás rejtelmeit indultak felfedezni. Megforgattam a szemem, és az egyik fekete hajú fiúcskát arrébb lökve, kivergődtem magam az ember tengerből. Hogy ezek az agyas kis félvérek, milyen neveletlenek. – gondoltam magamban, a hajam igazgatva, miközben a Három Seprű felé vettem az irányt. A három aszott fej, most is, mint mindig ott lógott az ajtón, és pár illetlen szóval kedveskedett a járókelőknek. Mit sem törődve a három, anno emberi lény magyarázásával benyitottam. A Három Seprűben most alig voltak emberek. A pultos hölgy, a pulton könyökölve hallgatta egy nagykabátos férfi, valószínűleg elég unalmas meséjét, egy sárkánytojásról, amit pár hete vett Norvégiában. Gyorsan odaléptem, és megkocogtattam a pult tetejét, mire a dundi hölgy fejét felkapva rohant oda hozzám, menekülve az unalmas férfi, unalmas meséjétől. Kértem egy vajsört, majd leültem az egyik üresen álldogáló asztalhoz.



•••••• Believe me? ♡

Because I did not believe myself.
• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •


Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Michael Corner & Angela Jackson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michael Corner & Angela Jackson   Michael Corner & Angela Jackson EmptyHétf. 20 Május 2013, 13:30


Don't worry be happy!




H
a a Nap nem kell fel és nem süt be a fénye a szobánkba, talán fel sem ébredek. Na jó, valójában lusta voltam felkelni, de ez mind mellékes. Pihenésre alkalmas idő volt, csak ugyebár nem egyedül vagyok otthon a szobámban hanem a Roxfort-ban. Pontosan ez az amit hiányolok, az egyszemélyes szobák. De ezt a hibáját még el tudom nézni az iskolánknak, a lényeg úgyis a tanuláson és a jó szórakozáson, hangulaton van. Ami a jó szórakozást illeti, itt az ideje egyedül csatangolni egy kicsit. Persze, hogy jött volna Anthony és Terry is velem, most azonban egyedül akartam menni. Csak még azt nem tudtam pontosan, hogy hová. Be kellett volna szereznem pergament és tintát, mert már kezdett elfogyó félben lenni mindkettő, az utolsó pillanatban meg utálok kapkodni. Roxmorts utcáit jártam már amikor elsétáltam a Három Seprű előtt, azaz csak sétáltam volna, mert nekem muszáj volt megállnom pontosan az ajtóval szembe néhány lépésnyire. Hangosan felsóhajtottam és elindultam az ajtó felé. Nem kellett volna talárban jönnöm, szépen kiemelve, hogy még csak egy Hollóhátas vagyok, nem pedig érett varázsló akinek nincs szüksége tanulásra. Mosolyra húztam a számat amikor az elvarázsolt fejek hablatyolni kezdtek valamit, arról, hogy gyerek vagyok még, nincs itt semmi keresnivalóm. Megforgattam a szemeimet és becsuktam magam mögött az ajtót. Kellemes meleg volt idebent, ha lehet ilyet mondani mindazonáltal, hogy az alkohol illata és a cigarettafüst belepte ezt a helyet. Nem számít, nekem kellett ide bejönni egyedül és nem elhívni Terry-t meg Anthony-t. Mosolyogva álltam meg a pult előtt és vártam egy pillanatig. El kellett döntenem, hogy mit választok. A töklé mellett maradtam, mert ma nem volt sem születésnapom, hogy meg kelljen ünnepelni, sem pedig egy sikerrel zárult kviddics mérkőzés a Hollóhát javára. A pultos hölgy el is készítette, mert időközben kitátottam a számat és megzavartam a férfit aki éppen beszélt hozzá. Arra már nem figyeltem pontosan, hogy miről is mesél a pultos hölgynek, nem tartozott rám és bizonyára semmi érdekes sem lehetett benne. Igazából csak most, hogy megköszöntem, kifizettem a töklét, megfordultam és belekóstoltam tűnt fel milyen kevesen vannak most éppen itt. Nem baj! Legalább kevesen fogják tudni, hogy itt voltam ezen a helyen. Nem volt rajtam kívül más Hollóhátas itt, szinte egy Roxfort-i diák sem... de csak szinte. Elég volt jobban körbe néznem, hogy megláthassam a göndör hajfürtök tulajdonosát. Úgy látszik nem vagyok egyedül és van egy ismerősöm itt, akivel biztosan jól ellehet majd beszélgetni. Kár, hogy Mardekáros! Pedig még a klubhelyiségben is biztos vicces sztorikat mesélhetnénk egymásnak, vagy sakkozhatnánk. Tovább mosolyogva elsétáltam ahhoz az asztalhoz ahol ő is ült egyedül.
- Azt hittem, egyedül fogok itt lenni. De örülök, hogy tévedtem. Leülhetek? - nem vártam meg, hogy válaszoljon, inkább csak kihúztam a széket és leültem vele szembe.
- Amúgy szia. - nem vagyok udvariatlan, sem pedig feledékeny, hogy csak úgy utólag köszöngessek Angela-nak, de jobb később, mint soha.


Tags; Angela Jackson. Words; 467 . Music.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Michael Corner & Angela Jackson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michael Corner & Angela Jackson   Michael Corner & Angela Jackson EmptyHétf. 20 Május 2013, 14:46


Angela and Michael




]
A Három Seprű ajtaja csilingelve kinyílt, és belibbent rajta egy ismerős talár, amit egy hollóhátas jelkép díszített. Michael volt az, régi jó ismerősöm. Mindig jól kijöttünk egymással, kár, hogy hollóhátas volt. Draco és a többi fiú, biztos nagyon kedvelte volna. A szemem sarkából végig követtem, egészen a pultig, ahol zavartan próbált ki kérni egy italt, és jókat mulattam rajta. Igazából nem is rajta, hanem azon, ahogy szerencsétlenkedik. Mikor végre sikerült megkaparintania az italát, szinte egyből kiszúrt engem, és gyorsan le is ült mellém.
- Szia, Michael! – mosolyogtam. – Hát, már megtetted, szóval, ebbe nincs beleszólásom. – tártam szét a karjaimat, és fejemmel a széke felé böktem, majd felnevettem. Kedveltem Michaelt. Attól függetlenül, hogy nem Mardekáros volt, elég jó fej srác volt. Sőt, egész helyes. Volt egy fajta kisugárzása, ami olyan feltűnően vonzóvá tette. Bár neki sosem mondtam, szerettem a társaságát, mikor velem volt, feltűnően jól éreztem magamat. Majdnem annyira, mint Draco mellett. Bár feltételeztem, hogy ő, mármint Michael, csupán barátjaként tekint rám, így ezért soha nem is próbálkoztam. És pletykákból hallottam, hogy alakul neki valami, azzal a Cho Chang nevű lánnyal… szóval egyszer, s mindenkorra feladtam.
- Hogy hogy itt vagy? – kérdeztem mosolyogva, és közben beletúrtam a hajamba. – Nem olyannak ismerlek, aki egymagában szokott mászkálni. – mondtam neki, barátságosan. Semmi féle ártó, vagy bántó szándékom nem volt, és nem is akartam, hogy ezt higgye, szóval továbbra is csak mosolyogtam, és vártam a válaszát.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Michael Corner & Angela Jackson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michael Corner & Angela Jackson   Michael Corner & Angela Jackson EmptyHétf. 20 Május 2013, 15:57




Don't worry be happy!



M
indig is vigyorogva néztem ahogyan a nem Hollóhátas lányok össze-vissza fecsegnek csoportba gyűlve. Sokszor kíváncsi voltam arra, hogy vajon mit beszélhetnek, de némely estben jobbnak láttam ha nem tudom. Minden egyes szavuk kilencvenkilenc százaléka rosszindulatú pletyka, a maradék egy százalék az bármi egyéb lehet ami nem irigységből fakad. De most távol voltam tőlük, ami nem adott okot arra, hogy röhögő görcsöt kapjak ha meghallok néhány vicces történetet arról ki mit csinált éppen órákon. - Csak erre jártam és engedtem a csábításnak. A göndör hajfürtjeid meg odakint az ablak előtt állva is felismerem. Szóval be kellett jönnöm, hogy ne árválkodj egyedül. - csak viccelődtem, de közben a kezemmel az ablak fele mutattam, mintha tényleg észre is vettem volna őt onnan. Nem, ez nem volt így, de szeretem látni ahogyan mosolyog vagy éppenséggel nevetgél. - Szükségem volt egy kis Terry és Anthony mentes időre. Nem lehetek mindig velük, a végén még azt hiszik, hogy magamnak való sötét alak vagyok, akinek mindig minden percben szüksége van a muskétás cimboráira. - lehet, hogy senki sem mond ilyesmit, de ettől én még ezt gondolhatom akkor amikor ránk néznek. Tudom, ezt nevezik elválaszthatatlan barátoknak, én még örülök is nekik, nem arról van szó, hogy nem. De biztos nekik is szükségük van Michael mentes napra. A tanítási napok minden egyes szakaszát együtt töltjük kivéve akkor amikor edzés van, vagy Anthony-nak prefektusi feladatait kell elintéznie. Próbálkoztam már meggyőzni Terry-t arról, hogy álljon be a Hollóhát kviddics csapatába, de eddig még semmi. Szerintem ő jól érzi magát a szurkolók között és nem akar csapattag lenni, csak még fél elmondani nekem, mert azt hiszi ezzel megharagszom rá. Ez persze nincs így, maximum csak akkor, ha nem Hollóhátas lenne és az a ház nyerne ellenünk amibe ő is jár éppen. Egy hónapig tuti nem szólnék akkor hozzá, mert tudnám nem nekünk szurkolt. - Be kellene szereznem néhány dolgot még az órákra. Tudod Piton prof. milyen zsémbes ha nincs nálad megfelelő mennyiségű pergamen és tinta az íráshoz. - szomorúságot színlelve felsóhajtottam s, megpróbáltam úgy tenni, mintha tényleg az lenne a legnagyobb gondom mit fog mondani Piton, ha nem lesz nálam elég tinta és pergamen. - Mi hír a Mardekárban? Ismét felaggattak egy Griffendéles másodikost az egyik szoborra? - rendszerint ez történik akkor ha egy Griffendéles beleköp egy Mardekáros levesébe észrevétlenül. Elkerülhetnék a vitát, ha mondjuk nem kerülnének közös órákra. De mivel elégé kevés tanárunk van, csoda, hogy az összes órát megtudják tartani.


Tags; Angela Jackson. Words; 400 . Music.


Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Michael Corner & Angela Jackson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michael Corner & Angela Jackson   Michael Corner & Angela Jackson EmptyHétf. 20 Május 2013, 17:10



Michael & Angela
maybe impossible to you and me



Nos, igen, Michael mindig is remekül értett a nők nyelvén, a bókja most is, mint mindig, megmosolyogtatott.
- Ó milyen kis úri ember vagy. – nevettem és végig simítottam a felkarján. Mikor a két, számomra tök ismeretlen barátjáról kezdett beszélni, igazából, nem nagyon figyeltem. Teljesen lefoglalt az, hogy a száját bámuljam. Tudom, ez kicsit őrülten, vagy esetleg mániákusan hangzik, pedig egyáltalán nem az. Egyszerűen csak tetszik, ahogyan formálja a szavakat.
- Persze… ki tudja, a végén még azt hiszik, hogy ti lesztek a következő generációnyi halálfaló. – az utolsó szót, már szinte suttogtam. Nem akartam, hogy Michaelen kívül bárki más is meghallja. Ez a szó még mindig nagy felbolydulást okozna, főleg itt, Roxmortsban. Felnevettem, a saját ócska humoromon, de nem azért mert vicces volt, hanem azért mert már annyira szörnyűnek hatott, hogy muszáj voltam kinevetni saját magamat.
- Piton miatt ne fájjon a fejed! Ha gondolod, ki beszéllek nála. – kacsintottam. Nem akartam, hogy itt hagyjon engem, egyedül. Persze, sokat jártam már itt, de Michael társasága, még is csak sokkal jobb volt, mint a magány, és az egyedül lét, egy emberekkel teli kocsmában. Amikor a házamról kérdezett, elmosolyodtam. Látszott rajta, hogy bele nevelték az udvariasságot.
- Rengeteg pletyka kering, a legtöbb tiszta röhejes. – magyaráztam, miközben belekortyoltam a vajsörömbe. – Például az, hogy te meg az a Cho… nos, hogy ti ketten… randizgattok. – magyaráztam gépiesen. Nem meg bántani akartam a fiút, csupán csak fúrta az oldalamat a kíváncsiság. – Ó Michael, mi nem szoktunk másodikosokat fellógatni! Azt harmadiktól kezdjük, a másodikosok szimpla kővé dermesztő ártást kapnak. – mondtam vicceskedve. Persze, ez tényleg így volt. A Griffendélesek és a Mardekárosok, az óta utálják egymást, mióta Merlin a világra jött. A két ház, időtlen idők óta viszályban van egymással, és ez érthető is. A Griffendélesek folyton a rossz hírünket keltik. Szánalmas népség.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Michael Corner & Angela Jackson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michael Corner & Angela Jackson   Michael Corner & Angela Jackson EmptyHétf. 20 Május 2013, 18:28


Don't worry be happy!




M
egmosolyogtató érzés volt Angela-t így látni, ilyen nem is tudom... boldogan? Vajon tényleg az volt? Nem jutott az eszébe semmi, de semmi szomorúság? Attól, hogy gonosz Mardekáros még lehetnek érzései úgy, mint mindenki másnak. Csak bólintottam egyet amikor megjegyezte milyen kis úriember vagyok. Azt már csak képzeletben tettem oda, hogy igen, úriember módjára csábítom el a lányokat. Én hiszek abban, hogy kedvességgel sokkal többet el lehet érni náluk, mint erőszakkal. Azt senki sem szereti, még én sem. Sőt van egy olyan irtó nagy érzésem, hogy soha nem is fogom szeretni. Végül is, mire megyek én az erőszakkal? Semmire! Nem kívánok olyan lenni, mint Voldemort és a halálfalói. Sosem fordult meg a fejemben, hogy olyan legyek mint ő és nem is leszek. Tudom, hogy így van. Semmi és senki nem fog rávenni, nem hagyom, hogy rávegyen olyasmire amit nem szeretnék. Köztudott rólam az erős halálfaló gyűlöletem, ők rosszabbak, mint amikor nem a Hollóhátasok nyerik meg a kviddics mérkőzést, hanem egy másik ház tagjai, akikre egytől egyig megorrolok lehetőleg egy hónapig.
- Sosem bocsátanám meg a felnőtt Michael-nek az biztos, ha beáll közéjük és ártatlanokat bánt. A gonosz szerep meg, nos az nem nekem való, mint azt te is tudod. - vagyis inkább csak reméltem, hogy tudja rólam és ismer már annyira. De nevetni látni őt, egyszerűen elviselhetetlen lett volna nem vele együtt nevetgélni azon amit mondott. Szeretem amikor nevetnek körülöttem, biztos ezért is olyan furcsa néha megfigyelni és észre venni mások arcán a komolyságot, a szomorúságot, a kedvetlenséget és a haragot, de főleg az irigységet, amit ki nem állhatok.
- Nem fontos. Majd valahogy megoldom a Piton professzoros ügyet. Remélem, ha egyszer gondatlan leszek akkor neki épp jó napja lesz és nem fog pontot levonni a Hollóháttól miattam. Bár néhány pergamen és tinta miatt biztosan nem tenne ilyesmit, gondolom. - nem tápláltam hiú reményeket azután, hogy nem fog gond mentes lenni az órám Piton professzorral, ha nem lesz meg az ami kell az ő órájára, de még nem volt minden veszve. Elég pénz volt nálam, hogy ma megtudjam venni azt ami számomra szükséges.
- Pletyka? - vontam fel óvatosan a szemöldökömet, amikor megemlítette, hogy mi minden kering az iskola falai között. Számítottam rá, hogy lesz egy pár ami engem érint. De ekkora butaságot! Kuncogni kezdtem, azonban rögtön komoly arcot próbáltam vágni és inkább belekóstoltam én is a töklevembe, minthogy megszólaljak. Ez felért azzal, hogy helyeslőn beleegyezek abba amit mondott Cho-ról és rólam. Bár dehogy van így!
- Foglalt lányokkal sosem kezdek ki. Az igaz, hogy beszélgetek vele, hiszen ő is Hollóhátas és a barátom, csakúgy mint te. De tényleg. Képzeld csak el, ha megtudnák itt voltunk ketten, tutira azt hinnék, hogy nekem nem elég Cho még te is kellesz és még ki tudja ki. - szemet forgatva úgy tettem, mintha megbotránkoztatna a dolog. Persze dehogy, számomra vicces volt ha ilyesmit találnak ki és kezdik el terjesztgetni azt a butaságot amiről úgy hiszik szóról szóra úgy van.
- Vagy úgy! Akkor ezt megjegyzem legközelebbre, ha valaki rágalmazni mer titeket helytelenül.




Tags; Angela Jackson. Words; 498 . Music.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Michael Corner & Angela Jackson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michael Corner & Angela Jackson   Michael Corner & Angela Jackson EmptyHétf. 20 Május 2013, 19:08



Michael & Angela
maybe impossible to you and me




Ahogy Michael a halál falókról beszélt, hihetetlen, de megrémített. Az okot, hogy miért, nem találtam, hiába kerestem odabent, leg mélyen magamban, de gyorsan tovább is hessegettem a dolgot, és újra a nevetgélő Mike-ra néztem. Igazából, ez a halálfaló téma nem hagyott nyugodni. Valahogy nem értettem, hogy miért olyan rossz annak lenni. Hiszen anyám is az volt, és sosem panaszkodott. Végül is, nekik sosem kellett félniük, a Nagyúr őket sosem bántotta, amíg mellette álltak, sőt!
- Ó, nyugi, Piton biztos engedni fog. Meg amúgy is, ha kell, adok neked kölcsön pergament, a klubhelységben lévő bőröndömben. – mosolyogtam. –Segítek bármiben! Hiszen barátok vagyunk!
Mikor elmondta, hogy ő és Cho között nincsen semmi, kicsit megnyugodtam. Komolyan eddig, azon görcsöltem, hogy ők ketten egy pár lesznek majd egyszer, és ez nem igazán volt ínyemre. Körülbelül, olyan szájízt adott, mint egy hányás ízű minden ízű drazsé a Mézes falásból. Viszont, amikor rólam kezdett beszélni, először elkapott az izgalom. A hasamban, mintha pillangók röpködtek volna, beharaptam az alsó ajkam, de aztán ki is engedtem, a bizsergés elmúlt, és mintha a mosoly is ráfagyott volna az arcomra. Konkrétan betett a barát zónába, ami igen kellemetlennek hatott. De mintha mi sem történt volna, kacagtam tovább.
- Hát igen, az elég vicces lenne! csak képzeld, el mit szólnának hozzá a hollóhátasok… Ne már Michael! Te egy Mardekárossal jársz? – utánoztam elváltoztatott hanggal, az egyik hollóhátas fiút, és nevetve belekortyoltam a vajsörömbe. – Vagy a mardekárosokat! Mondjuk Dracot! – még el se kezdtem az utánzást, már elnevettem magamat. Kihúztam magamat, a göndör hajamat, a fejem egyik oldalára simítottam, összevontam a szemöldökömet, és karba tett kézzel Draco Malfoy utánzásába kezdtem. – Komolyan, összejöttél egy Hollóhátassal? Bele gondoltál már mi lesz, ha ezt apám megtudja? Szégyent hozol a varázsló névre! – felnevettem. Annyira jól ismertem már Dracot, mint a saját tenyeremet. Mivel a hajam fele visszahullott az arcomba, gyorsan helyre tettem magam, és ismét Angela Jacksonként voltam jelen a Három Sperűben.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Michael Corner & Angela Jackson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michael Corner & Angela Jackson   Michael Corner & Angela Jackson EmptyHétf. 20 Május 2013, 21:29


Don't worry be happy!




V
iccesen hatottak rám Angela szavai, ahogy arról beszélt mit szólnának a többiek ha kiderülne van köztünk valami. Nem tudtam megállni nevetés nélkül és szinte el is feledtette velem azt, hogy az imént felajánlotta kölcsön ad a pergamenjéből. Arra úgyis egyértelmű lett volna a válaszom: ,, Tudom, de nem kérhetek tőled ilyesmit.” Mindenkinek szüksége van a pergamenre, vagyis aki a Roxfortba jár annak mindenképpen. Miután abba hagyta az utánozást és sem nevettem tovább. Okvetlen mondanom kellett valamit azzal kapcsolatban, hogy egy-két jó szót is szóljak annak érdekében mi lenne ha.
- Mintha olyan eget rengető főbűn lenne egy Mardekáros lánnyal járni. Szerintem jobb, mintha egy ismeretlennel hoznának szóba, akit sosem láttál és semmit sem tudsz az illetőről. - az utóbbi mondattal a Mágiaügyi Minisztérium rendeletére céloztam, vagyis szerettem volna, de konkrétan nem mondtam ki mire is gondolok éppen. Egy név és semmi több. Na jó néhány plusz információ amivel persze semmit sem tudok kezdeni. Felsóhajtottam és inkább úgy döntöttem, hogy most nem törődök ezzel, mert ugyebár addig jó, amíg meg nem tudom, milyen hisztis személy lesz majd a... a feleségem. Furcsa belegondolni, hogy mások mondják meg nekünk, kit vegyünk el feleségül és kivel alapítsunk családot. Nem érzem magamnak kis hercegnek tőle, pedig szinte olyan ez az egész, mint a mesékben. Hasonló az érdek házassághoz, amikor a szereplők nem szerelemből lesznek egymáséi, pusztán csak azért, mert ezt várják el tőlük.
- Féltékeny lennél Cho-ra, ha az derülne ki, hogy mégis van köztünk valami alakulófélben? - csak kíváncsi voltam és ami a nyelvem hegyére került, már nem tudtam visszafogni. Egyszerűen csak érdekelt. Bár részben csak arra voltam kíváncsi milyen arcot vág. Meglepi a kérdésem? Hát biztos, hogy meg. Legalább kérdeztem volna burkoltabban és sokkal poénosabban, de most komoly voltam. Meg úgy mindent összevetve, érdekelt a véleménye is. Igen, úgy hiszem leginkább az.
- Nem, amúgy nincs semmi. Nem gondolok rá sehogy sem. Szóval nyugi nincs kitapétázva Cho arcával az eszem. - Cho amúgy kedves lány, jó barát meg minden, de nem érzem úgy annyira tetszene, hogy elválasszam őt Cedric-től. Az ilyesmi nekifutásból nem vall rám, nem is fog, ha addig élek.
- Nevetséges az amit a Roxfortban lévők pletykálni mernek. - nem szerettem volna tudni, hogy ki feltételez ilyesmit, jobb ez így az illetőnek és nekem is. Nem tudom kire kell haragudnom emiatt és ez jó, mert nyugodt vagyok. Jobban odatudok figyelni arra amire éppen kell, bármi is legyen az amibe belekezdek éppen.





Tags; Angela Jackson. Words; 400 . Music.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Michael Corner & Angela Jackson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michael Corner & Angela Jackson   Michael Corner & Angela Jackson EmptyKedd 21 Május 2013, 11:18



Michael & Angela
maybe impossible to you and me




Mikor kimondta, az utolsó szavakat, egyből tudtam, hogy mire gondol. Amit a Minisztérium csinál, kész vicc. Hogy olyan emberhez menjen az ember feleségül, illetve olyan embert vegyen el, akit még csak nem is ismer, ez az egész, tiszta röhej. Abba bele sem gondolnak, hogy mi van, ha két illető, élete végéig gyűlölni fogja egymást, és teljesen biztos, hogy így lesz, és aztán boldogtalanul fognak meghalni. Mondjuk a Minisztériumot, ez hol érdekli.
- Hát igen, elég gáz, amit a Mágiaügyi Minisztérium csinál! – mondtam, és most cseppet sem halkítottam a hangomon, mert nem érdekelt, hogy mit fognak gondolni rólam az embere, ha meghallják, ez volt az én valós véleményem. – Felháborító. Legalábbis engem idegesít. Engem tutira nem fognak bekasznizni egy ismeretlen férfi frigyébe! – magyaráztam, heves bólogatással nyomatékosítva szavaimat. Ha otthon lennék, és apám tudná ezt az egész baromságot, ő tenne valamit, de mivel nem vagyok otthon, így neki ebbe semmi beleszólása nincs. – Hidd el nekem, én soha nem fogok olyan összeházasodni, akit nem szeretek. – mosolyogtam kedvesen, és megittam az utolsó korty vajsörömet. De ahogy ki ejtette a száján, a Cho-ra vonatkozó kérdését, a vajsör megakadt a nyelőcsövemen, és én majdnem bele fulladtam. Úgy köhögtem, mintha fojtogatnának, majd miután sikerült lenyelnem az italt, könnybe lábadt szemmel elmosolyodtam. Ez a kérdés rettentő váratlanul ért, és azt se tudtam felfogni, hogy mi oka van arra, hogy ezt kérdezze. Még is mi a franc vitte rá arra, hogy ezt kérdezze tőlem? Még bele gondolni is rossz volt, hogy ő meg az a kínai lány együtt. Nagyon kedvelem Michaelt, tényleg, jobban, mint egy szimpla barátot, és szerintem ez látszik is rajtam, da ha látja, akkor mért kérdezget ilyeneket? Direkt húzza az agyamat. De hát ha, harc, akkor legyen harc.
- Ö.. biztos szép pár lennétek együtt! – mosolyogtam kedvesen. – egyébként, szerinted én és Draco, jól néznénk ki együtt? A múltkor elhívott randira, de még nem válaszoltam neki, és kíváncsi lennék, egy kívülálló véleményére is. – ez persze nem volt igaz, én és Draco nagyon jóban vagyunk, ez tény, és igen, elég vonzó fiú, de ő Pansy kegyeit keresi, illetve élvezi azt, hogy a lány úgy csúszik utána, mint egy féreg. – Haha, reméltem is, hogy nem az ő arcával van! - nevettem és közben kinéztem az ablakon. Éreztem, hogy úgy elvörösödök, mint egy homár, szóval valahogy el kellett rejtenem. Miután a pletykákról kezdett beszélni, minden vér elszállt az arcomból, és ismét rá emelhettem a tekintetemet.
- Ne aggódj, a legtöbb ilyen hülyeség Hisztis Mirtill mosdójából származik. – súgtam neki oda, mint ha valami hihetetlen, hú de nagy titok lenne. – De figyelj, ezt ne mond el senkinek.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Michael Corner & Angela Jackson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michael Corner & Angela Jackson   Michael Corner & Angela Jackson EmptyKedd 21 Május 2013, 19:01


Don't worry be happy!




M
indenkinek megvolt a sajátos véleménye a Mágiaügyi Minisztérium rendeletéről, nem volt meglepő, hogy senkinek sem tetszik a dolog. Szerelemből szerettem volna elvenni feleségül azt a lányt akit mindennél jobban szeretek. De így. Puff, azt sem tudom pontosan, hogy én most utálni fogom azt a Hugrabugos lányt vagy sem. Enyhén és némi kedvetlenséggel az arcomon megpróbáltam mosolyt csalni rá. Nehezen ment, mert közben valami együtt érző gondolatot szerettem volna közölni Angela-val. Azonban ő folytatta a megjegyzéseit arról, hogy ő sosem fog olyannal összeházasodni akit nem szeret. Én szintén így voltam ezzel, bár még mindig irtózatosan kíváncsi voltam, hogy tulajdonképpen kivel is kell majd leélnem az életemet. Leélni az életemet, milyen drasztikusan hangzik akkor, ha az illetőt nem fogom tudni szeretni vagy ha ő nem fog engem szeretni. Nem akartam végigvenni a lehetőségeket, hogy mi történik akkor ha... ha nem fogunk elsősorban jól egyezni.
- Tudom, ha nem muszáj akkor én sem vennék el feleségül olyat akit nem szeretek. - de varázslói válságban vagyunk kérem, az már teljesen felesleges, hogy mi mit akarunk, inkább más dönt helyettünk. De vajon helyesen?
- Lehet. Nem gondoltam Cho-ra úgy, mint barátnő jelöltre. - láttam Angela reakcióját amikor feltettem neki a kérdést. Igazából rosszabbra számítottam, de jó nekem így is. Legalább nem a taláromra került a vajsör nagy része. Vicces jelenség volna az egyszer biztos. Elgondolkodtam azon amit róla és Draco-ról kérdezett. Tudva amit tudok és amilyennek leírják őt azok akik csak a 'jó' hírét ismerik, nem tudnék mit mondani. Persze én is ugyanazt hajtogathatnám amit mások, hogy vele nagyon nagy baj van, nem kicsi de éppen elég mindenhez. Nem mondanám, hogy ki nem állhatom a Malfoy-okat, mert nem ismerem személy szerint őket. Pontosabban az igazi személyiségüket, nem pedig azt a satnya álarcot ami mögé megbújnak. Tény, hogy aranyvérmániás sznobok, de míg te is aranyvérű vagy nem kötnek beléd, remélhetőleg.
- Nem ismerem elégé Draco-t, ő megvan a saját világában és én is jól megvagyok a saját világomban. Mások véleménye szerint meg nem szeretek ítélkezni, a maga módján bizonyára kedves. Te sokkal jobban ismered őt nálam és eltudod dönteni mit szeretnél. Anya mindig azt mondogatta nekem, hogy hallgassak a szívemre és tartsak ki amellett amit súg nekem. Szerintem neked is ezt kellene tenned, amikor választ adsz Draco-nak. - tisztában vagyok azzal, hogy mást is mondhattam volna ezen kívül. Mindazt a rosszat amit hallottam róla és neki nagyon ostobának kell lennie, ha az a Draco Malfoy barátnője szeretne lenni, akit mindenki ismer a 'jó' híréről.
- Oh szinte sejtettem. Ne lepődj meg, ha majd elkezdik híresztelni eltévedtem és ott kötöttem egyszer ki. Ilyesmiről szó sem lesz, csak az imádott rokonom elvette tőlem ezt és oda menekült. - kihúztam a zsebemből apa könyvét és megmutattam Angela-nak. De ez pusztán egy percig ha tartott, mert nem adtam a kezébe, szerintem esélye sem volt megnézni a címét olyan gyorsan tettem vissza a zsebembe.




Tags; Angela Jackson. Words; 473 . Music.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Michael Corner & Angela Jackson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michael Corner & Angela Jackson   Michael Corner & Angela Jackson EmptySzer. 22 Május 2013, 08:57



Michael & Angela
maybe impossible to you and me





Ez az egész ügy, tényleg hihetetlen. Nem vagyok kíváncsi arra, akivel házasságra akarnak kényszeríteni. Honnan tudná a Minisztérium, hogy tökéletesen összeillek-e azzal az emberrel? És, különben is, ha felidegesít, nagy a valószínűsége annak, hogy megölöm.
- De muszáj, én éppen ezért fogok eltűzni innen, amint kijárom az iskolát. Nekem a Minisztérium ne mondja meg, hogy kihez menjek hozzá. Bottal üthetik majd a nyomomat. – mosolyogtam önelégülten, mert tudtam, hogy ez tényleg így lesz. Nincsen már senkim, aki miatt itt maradjak. Az anyám eltűnt, a nagynéném meghalt, teljes mértékben egyedül vagyok, és ez hozzásegít ahhoz, hogy olyan gyorsan lelépjek, amilyen gyorsan csak tudok, hisz nem kell senkitől könnyes búcsút vennem.
A Cho-hoz kapcsolódó mondatát, válaszra se méltattam, azért, mert nem tudtam volna mit hozzá fűzni. A kettejük kapcsolata, elgondolkodtató volt. Hogy mi lenne, ha ők ketten. Szinte láttam magam előtt, ahogy kéz a kézben sétálgatnak a folyosókon, és ahogyan Cho minden este mosolyogva beszél a barátnőinek arról, hogy mi történt velük, hogy megérett e már a kapcsolatuk „arra”. Láttam magam előtt a megtört Cedric arcát, ahogy egyedül üldögél, az alagsori Hugrabug klubhelységében, és rezzenéstelen tekintettel bámul bele a táncoló tűzben. Láttam, ahogyan Cho és Michael a lelátón enyeleg, egy vérre menő kviddics meccs közben, és Cerdic ezt látván elveszti a játékot, és az irányítást a seprűje felett. Szegény Cedric.
Ekkor eszembe jutott a kviddics. Az a játék volt, amit mindig szívesen kipróbáltam volna. A repülés, és a versenyzés volt az életem, bár odáig, hogy megpróbáljak belépni a Mardekár csapatába, még nem jutottam el.
- Egyébként, te kviddicsezel? – szökött ki belőlem ez az ártatlan kérdés, és érdeklődő kíváncsisággal figyeltem a reakcióját.
- Nem is tudom, Draco elég aranyos srác, legalább is velem, mindig kedves volt, és figyelmes. Kinyitja előttem a portrét, a klubhelységbe menet, és meg várja ég bemegyek, ha úgy van, és nincs bent hely, akkor elküldi a kisebbeket csak azért, hogy le tudjak ülni, és tudom, hogy ez a ti házatokban, nem a legmegfelelőbb csajozási módszer, de nálunk kimondottan nagy figyelmességnek számít. – mosolyogtam fáradtan, mert ez tényleg így volt. Maga mellett foglalt nekem helyet az étkezőben, és késő estig fent maradt velem a klubhelységben, az ölembe hajtotta a fejét, és megvárta még elalszik, aztán ha felébresztem, játékosan rám szól, hogy a legszebb álmaiból vertem fel, és Pansy mind ezt úgy nézi végig, hogy közben átkokat szór rám a szemével.
Mikor Michael előhúzta a könyvet, megakadt rajta a szemem. Igazság szerint, semmi nem tudtam róla leolvasni, a könyv dologban is csak azért voltam biztos, mert téglalap alakja volt, és elég vastagnak tűnt.
- Az micsoda?

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Michael Corner & Angela Jackson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michael Corner & Angela Jackson   Michael Corner & Angela Jackson EmptyCsüt. 23 Május 2013, 14:22


Don't worry be happy!




T
etszett ahogyan Angela a jövőről kezdett el beszélni, hogy ő biztosan el fog innen menni, mert nem akar ahhoz a férfihez menni majd, akit a Mágiaügyi Minisztérium hozzá, mellé rendelt. Kuncogni kezdtem, de nem jegyeztem meg semmit sem azzal kapcsolatban amit mondott. Szerintem ha esélyem lenne rá én is ezt tenném. De anya és apa bizonyára nem engedné, hogy csak úgy elmeneküljek a kötelességem elől. Kötelesség? Nem, ez nem kötelesség, inkább csak kényszerítés addig a pillanatig amíg nem tudom kivel kell összekötnöm majd az életemet. Mi van akkor ha az illető kedves és szép, olyan lány akivel szívesen lennék együtt? Bár számomra mindenki kedves és szép addig a pillanatig amíg meg nem ismerem az igazi énjét az illetőnek, ami cseppet sem olyan amilyennek elképzeltem. Igaz, hogy mindig beleesek ugyanabba a csapdába és a végén alaposan pofára esek, ha valaki vagy valami cseppet sem olyan amilyennek én azt az elejétől fogva hittem. Nem vagyok naiv, csak nem szeretnék mindent és mindenkit velejéig romlottnak nézni, ha nem az. Jobb szeretek egy jó véleménnyel indítani minden ismerkedésem előtt, mint mások tapasztalataira hallgatni az illetővel kapcsolatba. Tény, hogy Draco Malfoy-ról rengeteget beszélnek, hogy ilyen meg olyan, sosem fog megjavulni és kiköpött az apja mása. Az emberek sokat beszélnek, leginkább olyasmiről, ami nem is igaz. Jól van, nem azt mondom, hogy Draco egy földre szállt angyal, mert nem az ez bizonyos. Angela talán sokkal jobban ismeri őt nálam, még ki tudja akár szereti is és jól kijönnek egymással. Tudom, tudom, tudom! Mindketten Mardekárosak így érthető miért vannak olyan jóban. Én is nagyrészt a Hollóhátas társaimmal vagyok úgy el, mintha szent angyalok lennének. Persze nem azok, senki sem az, de ettől még törekedhet az illető a jóra, vagy valami ahhoz hasonlóra. A kviddicsezel szó hallatára egy pillanatra elkomolyodtam, nem akartam újra kviddicsmániásnak tűnni, mint amilyen valójában voltam. E helyett inkább nyugodt maradtam és nem szöktem ki a bőrömből mert egy számomra szívmelengető kérdést tettek fel.
- Persze, hogy kviddicsezek. Csapatkapitány és őrző vagyok a Hollóhátnál. A Mardekárosok nem kívánták még a vesztemet a klubhelyiségetekben emiatt? - csak viccnek szántam az utolsó kérdésemet, a végét el is nevettem. Igazából nem gondoltam komolyan, hogy mondjuk akár egy elvesztett kviddics meccs miatt sokat háborognának. Lehet mi lennénk a fő szálka a szemükben, mert megnyertünk egy meccset, de akkor is. Nekik el kell fogadniuk a vereséget, ha én már képtelen vagyok rá.
- Ahány ház annyi szokás. - tény, hogy mi Hollóhátasok nem zavarjuk el a kicsiket ha pont elfoglalnak egy olyan helyet ahová le szeretnénk ülni. Inkább valami sokkal nyugalmasabb és romantikusabb helyett keresünk a beszélgetésre, legalábbis én mindenképpen. Másokat nem áll szándékomban meglesni.
- A boszorkány pillangói, Lysander Corner-től. De persze Leah sikeresen meglógott akkor előlem és feleslegesen mentem be a lánymosdóba.





Tags; Angela Jackson. Words; 454 . Music.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Michael Corner & Angela Jackson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michael Corner & Angela Jackson   Michael Corner & Angela Jackson EmptySzomb. 25 Május 2013, 09:53



Michael & Angela
maybe impossible to you and me




Angela & Michael


Éreztem, Michael hangjában, az örömöt, amikor a kviddicsről beszélt. Láttam az arcán a szín tiszta izgalmat, és be kell vallanom, hogy tetszett. Én is szívesen kviddicseztem volna, ha nem lennék ennyire béna, és kétbalkezes. Na meg persze, ha végre erről az átkozott tériszonyról is leszoknék végre. Szerintem ez a játék, remek sport. Nézni is érdekes, nem hogy még játszani. Mondjuk a gurkóktól, azért egy kicsit félek. Még azt a Potter gyereket is elintézte egyszer, és állítólag, a karjában egyetlen egy csont sem maradt.
- Értem! És nem félsz, hogy néha bekapsz egy labdát? Vagy, hogy eltalál egy gurkó? Tudod, én is szívesen játszanék, de ahhoz el kéne érnem, hogy ne legyen tériszonyom, és egyébként sincs seprűm, és amúgy meg szerintem a kviddics remek sport. Hallottál már Viktor Krumról? Szerintem ő egy nagyon jó játékos… - a számra tettem a kezemet. – Ó bocsi, már megint sokat beszélek! – sajnálkoztam. Ez rossz szokásom volt. Ha olyanról volt szó, amit szeretek, szinte már reflexszerűen megeredt a nyelvem, utána kérhettem az emberektől bocsánatot. – Csak tudod, nagyon szeretem a kviddicst! Még a Kviddics évszázadait is olvastam. Hallottál már a Vronszkíj Műbukásról? Szerintem az nagyon klassz, bár egy kicsit veszélyes! – tényleg az volt. A lényege, hogy a fogó, úgy tesz, mintha meglátná a cikeszt, és zuhanórepülésbe kezd, ezzel felhívva a másik csapat, fogóját, aki szintén ugyan így tesz, aztán pár centivel a földtől felemeli a seprűjét, még a másik belerohan a pálya padlójába. Elég vicces dolog, ha nem a te csapatod bukja be.
- Nos, igen! A Mardekárosok, mindig is furák voltak. – igen, a Hollóhát mindig is a tökélyre és a romantikára törekszik. Fura egy ház. Én mindig is féltem tőlük egy kicsit, már persze nem igazából, csak tartottam tőlük. Az egyetlen, akiben megbízok abból a házból, ez a fiú.
- Értem! És miről szól? Vagy milyen könyv ez? – annyira hülyén éreztem magamat, hogy nem tudtam miről beszél. Nem sok könyvet olvasok, ha meg igen, általában Mardekár Malazárról, és ilyen iskolai cuccokról. Az asztal tetejére csúsztattam a könyökömet, és a tenyeremre támasztottam az államat, úgy figyeltem a fiút, és vártam a válaszát.



Tag: Michael Corner. Szavak száma: 345 Notesz: Nothing
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Michael Corner & Angela Jackson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michael Corner & Angela Jackson   Michael Corner & Angela Jackson EmptyKedd 28 Május 2013, 21:58


Don't worry be happy!




I
mádom a kviddicst és igen, ez az a téma amiről éjjel nappal is tudnék beszélni megállás nélkül. Persze ilyesmire nincs lehetőségem a tanulás és az órák miatt. Nem minden a kviddics, vagyis de az, azonban néha félre kell tennem, hogy előre léphessek egyet-kettőt. Már elképzeltem magam csillogó szemekkel ahogy itt ülök és mesélek a kviddicsről Angela-nak, de visszafogtam magam. Ha egyszer elkezdek róla beszélni, uhh szerintem mindenkinél rosszabb tudok lenni. Igen, talán még Angela-nál is és ez nem csak találgatás, hanem így van. Ő csak szeretne kviddicsjátékos lenni én meg már az vagyok. Több időt is eltöltök a kviddicsel mint ő, hiszen elmondása szerint tériszonya van és nincs seprűje. Én nem tudom, valahogy képtelen lennék elképzelni az életemet seprű és kviddics nélkül. Biztos, hogyha esélyem lesz rá én kihasználom az alkalmat és világhírű őrző leszek. Majd utazgathatok és nem kell feleslegesen rágódnom olyasmin amit nem tudok elképzelni. Lehetetlen, hogy valakit szerelem nélkül vegyek el feleségül.
- Bekapok egy labdát? Úgy nézek én ki, mint aki reggelire, ebédre és vacsorára labdákat enne? - viccelődtem, tudtam jól, hogy hogyan érti ezért is vigyorodtam el a mondat közben.
- Valójában zavaró tudd lenni ha őrző vagy és a te figyelmetlenséged miatt, a másik csapat tagjai belövik az orrod előtt a labdát, ezzel megnyerve a meccset. A gurkó szeret engem, eddig egy csontomat sem törtem el hála neki, de a seprűm megbánta, hogy felszálltam rá. Szerencsére csak az edzéseken és szerintem sokkal jobb olyankor hibákat elkövetni, mint élesben a meccsen. - olyankor mindenki láthat, törekedni kell a tökéletességre. Az edzések teljesen másak, egy fokkal nyugodtabb vagyok, mert tudom, hogy nem pontokra megy a játék.
- Én igazából Ballycastle Bats és Tutshill Tornados párti vagyok, a bolgárokat annyira nem szívlelem, de azt elismerem, hogy Viktor Krum igazán nagyszerű játékos. - elmosolyodtam a mondatom végére. A kviddics az kviddics, lényegtelen, hogy mennyire kedvelek vagy sem benne valakit vagy valakiket. Nem, nem vagyok rasszista vagy ilyesmi, csak nekem is megvannak a saját preferenciáim amikhez ragaszkodom.
- Hát míg valaki az életével nem fizet a mutatványért, addig tényleg klassz. Örülök annak, hogy csak egy őrző vagyok. - nem csak egy őrző voltam, hanem az Őrző, ideális vagyok a posztra bárki bármit mondjon a hátam mögött.
- Csak gyerekkorom apró örömeiről, tudod mindig ebből olvastak nekem fel a szüleim lefekvés előtt. Nem esti mesés könyv, de tetszenek a békés tündérekről szóló történetek. Egyszer majd elmondom miről szól. - már ha rá fogom szánni magam, apa könyvéről mindig nehézkesen beszélek. Elakad a szavam és össze-vissza hadarok érthetetlen szavakat. Különös ötletem támadt, éppen ezért, mintha valami titkot akarnék Angela-val közölni egy picivel közelebb hajoltam hozzá.
- Mit szólnál ha segítenék neked legyőzni a tériszonyodat és repülhetnél?
Tags; Angela Jackson. Words; 445 . Music.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Michael Corner & Angela Jackson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michael Corner & Angela Jackson   Michael Corner & Angela Jackson EmptyPént. 31 Május 2013, 16:48



Michael & Angela
maybe impossible to you and me




Angela & Michael



Hangosan felnevettem. Nem tagadom, lehet néhány szem, az a kevés, ami ott volt, a Három Seprűben, mind ránk szegeződött. Fülig elvörösödve, kezdtem piszkálni a talárom csücskét, és közben próbáltam olyan dolgokra gondolni, amik nem zavarba ejtőek.
- Értelek. Igazándiból, én mindig is terelő akartam lenni, az a poszt áll a legközelebb a szívemhez. – magyaráztam, és közben csaptam egyet a levegőben, mintha egy ütőt tartanék a kezeim között, és a gurkókat ütögetném ide-oda.
- Nos nem tudom, az én kedvenc csapatom a Wigtown Wanderers. A bolgárok is jók, de őket nem érik utol. Az egyik haverom, a Chudley Csúzlikért rajong, sajnálom szegényt. Annak a csapatnak már rég leáldozott. – mosolyogtam. Tényleg szerettem a kviddicset, és jó volt valakivel lebeszélgetni róla. A mardekárban senki nem beszél a kviddicsről. Általában csak a csínyekről, és a griffendélesekről folyik a szó, ahol szinte egymásra licitálva mondjuk a griffendéles barmokról, a dolgokat. Persze az is jó, de azért, jó tudni, hogy van valaki, akivel tudok arról beszélgetni, amit szeretek.
- Hát, biztos volt már haláleset, de nem tehetünk róla. Tudod, a győzelemért bármit. – mondtam, és próbáltam komoly arcot vágni, de természetesen elmosolyogtam magam. Csak vicc volt, senki nem szeretné, hogy bárki is halálos sebesülést szenvedjen.
- Ez nagyon aranyos. Kíváncsi vagyok rá. – mosolyogtam és megsimítottam a karját. Olyan különösen közel éreztem magamhoz, és még is, mintha több millió kilométer lett volna köztünk.
- Úranya! – sikkantottam, mikor felajánlotta, a segítségét, a tériszonyommal kapcsolatban. – Nagyon, nagyon jó lenne!


Tag: Michael Corner. Szavak száma: 239 Notesz: Nothing
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Michael Corner & Angela Jackson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michael Corner & Angela Jackson   Michael Corner & Angela Jackson EmptyVas. 16 Jún. 2013, 12:43


Don't worry be happy!




Boldoggá tenni egy barátot nem nagy szám, főleg akkor ha tudom mivel tegyem. Örülök, hogy nem csak én vagyok az egyetlen kviddicsmináis a Roxfortban és van valaki akivel jót mókázhatok ezzel a témával. Angela a maga Mardekáros módján vicces tud lenni ha akar. Ahogyan terelőnek képzeli magát? Oh azt le kellett volna fényképzeni, hogy más is megláthassa. Bár, ha számára kínos volna akkor azt a képet bizonyára nem mutogatná minden percben. Én persze mindig emlékeznék rá, mert nincs az a pénz amiért elfelejteném ezt a pillanatot. Boldog és azt hiszem örülhetek ennek. Nem háborog és nem szomorkodik. Azt hiszem elértem a célomat, hátradőlhetek a székemben és nézhetem ahogy engem fürkész a tekintetével. Tetszik Angela szeme, de bármilyen dicséretet vagy megjegyzést is tennék, azt biztosan félreértené. Mondjuk nem olyannak ismerem, de ha ő és Draco...nos felettébb jobban vannak akkor én csak csendben mosolyoghatok s, a távolból nézhetem a szemeit. Sosem tudtam olvasni mások szemeiben, vagyis annyira túl jól nem, hogy megállapítsam mit gondolnak abban a percben amikor rám néztek. Harag, bánat, vonzalom, kedvesség, ridegség... sok érzést láthatunk egy másik személy szemében, ha engedi. Nekünk csak a megfelelően kell értelmeznünk a szemben végbemenő dolgokat. Az örömöt nem cserélhetjük össze a bánattal és kész.
- Szerintem még lehetsz terelő. De ha az leszel, bekerülsz a Mardekár kviddicscsapatba... nem én leszek a hibás ha meccs közben bajod esik. - próbáltam komoly arcot vágni és nem mosolyogni tovább azon amit az imént tett, ezt tenni azonban képtelenség.
- Ízlések és pofonok, úgy látszik nem mindenkinek van egyforma véleménye. Ez néha jó, de amikor kviddicsről van szó. Uh szerintem látnod kellene mi van a kviddics rajongók között a Hollóhátban. Szerintem észre sem vennéd, hogy ők tudálékos személyek.
Imádom ezt a témát, főleg azért, mert erről évekig, akár életem végéig is sokat tudnék mesélni. Ez valami olyan, ami engem Michael Corner-é tesz. Egy eszme amit követhetek és talán, ha van egy kis szerencsém akkor még egy nagyszerű őrző is lehetek, a szüleim nagy örömére.
- Nem hiszem, hogy a halottak hozzátartozói megbékültek volna ezzel a gondolattal. Gondolj csak bele, ha az apukád kviddicsező lenne és pont fogó... egy ilyen esetben meg meghalna, nem hiszem, hogy jó szemmel néznéd. Hiszen mégis csak az apádról volt szó, akit biztosan szeretsz. Ugye? - jó lehet, hogy nem gondolta komolyan a mondatát és csak viccelődött akárcsak én. De az okoskodást mégsem hagyhattam ki. Valamihez mégis csak hasonlítanom kellett az érzést, amit érezhetne akár ő is ha történne egy ilyen valakijével.
- De te még ennél is aranyosabb vagy. - bóknak szántam, ami lehet nem jogosított fel arra, hogy kinyújtsam a kezem és kedvesen megsimogassam az arcát, de nem tehetek róla. A szokás rabja vagyok. Meg amúgy is, én így szoktam kifejezni azt, ha valakit szeretek.
- Mit szólnál ha holnap találkoznánk az udvaron? Megbeszélhetnénk, hogy hová mennénk gyakorolni és leküzdeni a tériszonyodat.
 



Tags; Angela Jackson. Words; 471 . Music.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Michael Corner & Angela Jackson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Michael Corner & Angela Jackson   Michael Corner & Angela Jackson Empty

Vissza az elejére Go down
 
Michael Corner & Angela Jackson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Angela @ Lau
» Angela & Lily
» Lilyanah Strongheart & Michael Corner
»  Harry Potter & Michael Corner
» Prefektusi fürdő → Lyra Wyatt & Michael Corner

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: