KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Chris & Chany Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Chris & Chany Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Chris & Chany Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Chris & Chany Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Chris & Chany Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Chris & Chany Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Chris & Chany Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Chris & Chany Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Chris & Chany Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Chris & Chany

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Christian Bloodworth

Christian Bloodworth


* : Chris & Chany Tumblr_inline_mw4ljjna2V1sn48br
Hozzászólások : 69
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél
Kirendelt pár : Chantall Cordice
Avataralany : Logan Lerman

Chris & Chany Empty
TémanyitásTárgy: Chris & Chany--> +18   Chris & Chany EmptyPént. 30 Jan. 2015, 17:24



Szinte teljesen boldogság öntötte, el a szívemet hogy igent mondott a válaszomra. Tényleg, ez nem olyan mint amikor, otthon vagyunk kettesben de, mit fognak szólni a többiek hogy beviszem a szerelmem? Lehet, hogy egy kicsit meglesznek lepve, de ez engem nem érdekel. A szerelmemmel fogok foglalkozni és csak ő számít. Mivel, hogy nagyon szerelmes vagyok és már minden el is van készítve, hogy boldog lehessen. Bár, mondjuk így is gy is boldoggá tettem, ezzel amit tegnap este kapott tőlem. Szerintem, igen csak sokat jelent a számára meg az én számomra. Éreztem a csókja ízét és még mindig annyira megrészegített, mint ahogy a vajsör szokta vagy a lángnyelv whisky. Visszacsókoltam és öleltem, mert tudom hogy szeretem és ahogy ő is engem. Elengedett és én még benne szerettem volna, lenni a karjaiban és érezni azt hogy szeret. Elengedett és azt mondta, hogy szeret. Majd én is elengedtem őt majd, ugyan ezt mondtam neki halkan.
Én is szeretlek téged Chany-Szorosan átöleltem és megcsókoltam. Felvettem még, ami nem tettem meg és kézen fogva elmentünk.
Vissza az elejére Go down
Chantall Cordice
Hugrabug/5. évfolyam
Chantall Cordice


* : Chris & Chany Tumblr_lzpr42EPhB1rpivi1o1_500
Hozzászólások : 98
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Kirendelt pár : Christian Bloodworth
Avataralany : Malese Jow

Chris & Chany Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chris & Chany   Chris & Chany EmptyPént. 30 Jan. 2015, 12:57


Chantall Cordice
Elmosolyodtam, ahogy megállt előttem a fiú egy szál törölközőben. Tekintetemet lassan végighordoztam a kidolgozott testén, majd közelebb hajoltam hozzá, és egy apró puszit leheltem az ajkaira.
Kicsit váratlanul ért a kérdése, hiszen a nyarat leszámítva még nem aludtunk együtt. Az iskolában teljesen más a helyzet, mint otthon. Néhány pillanatra elgondolkodtam, majd egy aprót bólintottam.
- Nálad alszom - jelent meg széles mosoly az arcomon.
Odahajoltam hozzá, majd az ajkamat az övére tapasztottam, és egy gyengéd csókban részesítettem. Karomat a nyaka köré fontam, és szorosan magamhoz öleltem a fiút. Lassan elszakadtam az ajkától, majd a nyakába temettem az arcomat.
- Szeretlek, Chris - súgtam egész halkan a finom bőrére lehelve a szavakat.


Vissza az elejére Go down
http://ask.fm/chantallcordice
Christian Bloodworth

Christian Bloodworth


* : Chris & Chany Tumblr_inline_mw4ljjna2V1sn48br
Hozzászólások : 69
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél
Kirendelt pár : Chantall Cordice
Avataralany : Logan Lerman

Chris & Chany Empty
TémanyitásTárgy: Chris & Chany   Chris & Chany EmptyHétf. 19 Jan. 2015, 18:56



Chris & Chany

Sokáig tétováztam, hogy megvicceljem Chanyt azzal hogy a vízbe húzom. Bemerném húzni de, tudom milyen egy kis méregzsák úgy hogy ezzel nem is nagyon próbálkoztam. Ahogy az puha kezét végighúzta, az én sima arcomon ismét varázslatba ejtő volt, számomra és már kezdtem érezni, hogy hideg a víz. Kiugortam a vízből és magam köré tekertem a törölközőmet. Nem szerettem volna, hogy Chany vissza menjen a háló körletükbe, így felajánlottam neki hogy most aludjon nálam.
-Kicsim..Mi lenne, ha ma nálam aludnál? A hálótermünkbe? Nem szeretnélek elengedni.-Közelebb mentem hozzá és megcsókoltam majd mind a ketten felöltöztünk. Ahogy kiléptünk a fürdőből kézen fogva sétáltunk együtt.
Vissza az elejére Go down
Chantall Cordice
Hugrabug/5. évfolyam
Chantall Cordice


* : Chris & Chany Tumblr_lzpr42EPhB1rpivi1o1_500
Hozzászólások : 98
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Kirendelt pár : Christian Bloodworth
Avataralany : Malese Jow

Chris & Chany Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chris & Chany   Chris & Chany EmptyHétf. 19 Jan. 2015, 18:17


Chantall Cordice

- Menjünk – leheltem az ajkaira, majd elhúzódtam tőle, és kimásztam a medencéből. Lassan a táskámhoz lépkedtem, majd elővettem belőle a sárga törölközőmet, és hamar magam köré csavartam. Fél szemmel a fiúra sandítottam, majd elvigyorodva néztem, ahogy engem bámul.
- Nem jössz? – fordultam felé hatalmas vigyorral az arcomon, miközben gyors, rutinos mozdulatokkal csavartam a hajamat egy száraz törölközőbe. – Már teljesen kihűlt a víz…
Leguggoltam előtte, majd lassan végighúztam az ujjam az arcélén. Mosoly terült el az arcomon, ahogy a selymes bőrhöz értem. Elhúztam tőle a kezemet, majd keresztbe fontam a mellkasom előtt, és megtámaszkodtam a térdemen. Néhány pillanatig csak figyeltem a fiút, és büszkeséggel töltött el, hogy a magaménak tudhattam Christiant.

Vissza az elejére Go down
http://ask.fm/chantallcordice
Christian Bloodworth

Christian Bloodworth


* : Chris & Chany Tumblr_inline_mw4ljjna2V1sn48br
Hozzászólások : 69
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél
Kirendelt pár : Chantall Cordice
Avataralany : Logan Lerman

Chris & Chany Empty
TémanyitásTárgy: Chris & Chany   Chris & Chany EmptyHétf. 19 Jan. 2015, 17:35



Chris & Chany


Istenem megint, egy álomba csöppentem bele. Néha már tényleg nem tudom, hogy álomdom vagy tényleg megtörtént. Nagyon szeretem Chanyt és megfogom véfeni őt, még akkor is ha ő nem szeretné. Észrevettem a testemen, hogy tele vagyok karmolva de, hát ezt kell élvezni és még, sőt mi több nagyon élveztem Chanyt. Mikor felült a hideg kőre végig néztem rajta és már megint nem tudtam uralkodni magamon, de aztán visszajött a vízbe mondott egy, mondatott és éreztem, hogy beleharap a fülembe. Olyan izgatott lettem már megint, nem tudom mi van most velem. Aztán én is szóra bírtam a számat.
-Ohh.. nagyon szépen köszönöm hercegnőm. Tudod, hogy szeretlek és mindent megtennék érted!!!-Ölelem szorosan és már tényleg ki kellene másznunk a vízből, de annyira nincs kedvem!! Úgy, elkapott a vágy megint hogy azt el nem tudom mondani.Bár volt, olyan ahol néhányszor bele remegtem hogy milyen jó csinálja.
Vissza az elejére Go down
Chantall Cordice
Hugrabug/5. évfolyam
Chantall Cordice


* : Chris & Chany Tumblr_lzpr42EPhB1rpivi1o1_500
Hozzászólások : 98
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Kirendelt pár : Christian Bloodworth
Avataralany : Malese Jow

Chris & Chany Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chris & Chany   Chris & Chany EmptyHétf. 19 Jan. 2015, 16:44


Chris & Chany
Halkan ziháltam, ahogy a fiú mellett feküdtem. Szorosan a karjaiba bújtam, majd lassan cirógatni kezdtem a ruhátlan felsőtestét. Ajkamon egy szolid mosoly bujkált, ahogy hozzásimultam a testéhez.
- Fel kellene öltöznünk – súgtam egész halkan, hogy ne törjem meg a nyugalmat.
Lassan húzódtam el a fiútól, és ahogy felültem hirtelen rám tört a fáradtság. Sejtelmem sem volt róla, hogy ez ennyire kimerítő dolog. Elmosolyodtam, ahogy a tekintetem megállapodott a fiún. A teste izomtól duzzadt, hibátlan bőrét csak az én vörös foltjaim tarkították, amit a fogammal csináltam. Huncut mosoly jelent meg az arcomon, majd megtámaszkodva mellette a füléhez hajoltam.
- Jól áll a vörös, hercegem – súgtam neki, majd egy aprót haraptam a fülébe.




A hozzászólást Chantall Cordice összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 19 Jan. 2015, 17:43-kor.
Vissza az elejére Go down
http://ask.fm/chantallcordice
Christian Bloodworth

Christian Bloodworth


* : Chris & Chany Tumblr_inline_mw4ljjna2V1sn48br
Hozzászólások : 69
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél
Kirendelt pár : Chantall Cordice
Avataralany : Logan Lerman

Chris & Chany Empty
TémanyitásTárgy: Chris & Chany--> +18   Chris & Chany EmptyHétf. 19 Jan. 2015, 15:48

+18

Tudom, hogy magamba szeretne tudatni engem, ahogy én is őt. Hiszen ő életem szerelme. Kezemmel óvatosan kényeztetem a nőiességét, majd ismét óvatosan nyalom. Istenem mintha, egy álomba merültem volna. El sem hiszem, hogy tényleg itt van és hogy ezt, tényleg mi csináljuk meg. Ismét apró csókokkal halmozom meg szerelmem nőiességét. Mintha mennyországban érezném magam, és legalább 3x vagy, ha nem max többször ittam volna egy jó meleg vajsört ami átjárja a testemet. Mikor mind a ketten befejeztük, a szórakozást akkor a szerelmemmel maradtam még, egy kicsit. Szenvedélyesen megcsókoltam és simogattam a testét. Még, mindig hihetetlen, hogy együtt vagyok akit igazán szeretek. Szemeibe néztem és szóra bírtam a szám.
-Ez, meglehetősen jól esett. Nem igaz szerelmem?- Öleltem szorosan a szerelmem. Nagyon szeretem és most pedig az enyém. Bármit megteszek, hogy mellettem boldog legyen és sose fogom elengedni. Mert, mindig minden körülmények között mellettem lesz, ha szeretné ha nem.
Vissza az elejére Go down
Chantall Cordice
Hugrabug/5. évfolyam
Chantall Cordice


* : Chris & Chany Tumblr_lzpr42EPhB1rpivi1o1_500
Hozzászólások : 98
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Kirendelt pár : Christian Bloodworth
Avataralany : Malese Jow

Chris & Chany Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chris & Chany   Chris & Chany EmptyHétf. 19 Jan. 2015, 14:19


Chris & Chany

+18

Mikor megéreztem a fiú ajkát a bőrömön egy hangos nyögés hagyta el az ajkam. Magatehetetlenül dőltem a hűvös csempére, és húztam magamra a fiút. Megemeltem a térdemet, majd gyengéden a férfiasságához dörgöltem, miközben a hajába markoltam. Egész testemet átjárta a remegés, amit a fiú kényeztetése okozott.
- Chris, kérlek... - súgtam vágytól rekedtes hangon, és elhomályosult tekintettel néztem a fiú szemébe. Magamban akartam érezni a fiút. Szabad kezemmel megfogtam a kezét, majd a lábam közé vezettem, és lehunytam a szemem. Ahogy hozzám ért beleborzongtam az érintésébe, és megnyaltam a kiszáradt ajkamat. Lassan kezdtem el mozgatni a fiú kezét a lábaim között, amitől halk sóhajok hagyták el a torkomat.
- Christian - leheltem érzéki hangon a szavakat, és megemelve a csípőmet mozdultam a fiú érintésébe. Lehunyt szemmel mozogtam, egyre többet követelve a fiúból. Testemet átjárta a remegés, ahogy tovább mozgatta a kezét rajtam a fiú, majd felnéztem a szemébe.
- Magamban akarlak érezni, Chris - súgtam halkan a szavakat, majd löktem egyet a fiú keze felé. Egy pillanat alatt merült el bennem az egyik ujjával. Hangos nyögés hagyta el az ajkamat, ahogy megéreztem a fiút magamban, majd vággyal teli szemekkel néztem fel a szemébe. ét, majd a lábam közé vezettem, és lehunytam a szemem. Ahogy hozzám ért beleborzongtam az érintésébe, és megnyaltam a kiszáradt ajkamat. Lassan kezdtem el mozgatni a fiú kezét a lábaim között, amitől halk sóhajok hagyták el a torkomat.



A hozzászólást Chantall Cordice összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 19 Jan. 2015, 17:49-kor.
Vissza az elejére Go down
http://ask.fm/chantallcordice
Christian Bloodworth

Christian Bloodworth


* : Chris & Chany Tumblr_inline_mw4ljjna2V1sn48br
Hozzászólások : 69
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél
Kirendelt pár : Chantall Cordice
Avataralany : Logan Lerman

Chris & Chany Empty
TémanyitásTárgy: Chris & Chany   Chris & Chany EmptyVas. 18 Jan. 2015, 22:50

[color#ff0000]+18[/color]

Amikor utasított, hogy csukjam be a szemem és ne nyissam ki, akkor megtettem. Szinte éreztem, hogy valami huncutságra készül hisz megéreztem mert a keze ott járt a férfiasságomnál, és éreztem hogy élevzete, ahogy én is. Az egyik kezemmel megfotam a haját és olyan izgató volt. Amikot befejezte most én mondtam neki ugyan ezt.
[color#=ff00]Most te, hunyd le a szemed[/color]-Utasítottam, majd megtette. Apró csókokkal halmoztam, el a testét majd lassan a nőiességéhez érve, azt is óvatosan apró csókokkal lett ellátva.
Vissza az elejére Go down
Chantall Cordice
Hugrabug/5. évfolyam
Chantall Cordice


* : Chris & Chany Tumblr_lzpr42EPhB1rpivi1o1_500
Hozzászólások : 98
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Kirendelt pár : Christian Bloodworth
Avataralany : Malese Jow

Chris & Chany Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chris & Chany   Chris & Chany EmptyVas. 18 Jan. 2015, 22:19



Chris & Chany


+18

Végigsimítottam a fiú arcélén, majd a vállától egészen a csuklójáig. Lehajoltam az ajkához, majd egy apró csókot leheltem rá, miközben a kezét a feje fölé vezettem, és lefogtam neki. A füléhez hajoltam, majd lágyan megharaptam.
- Hunyd le a szemed – súgtam érzéki hangon a fülé, miközben végigsimítottam a karján. – És ne mozdulj!
Huncut vigyor jelent meg az arcomon, majd ahogy a fiú teljesítette a kérésemet elvigyorodva simítottam végig a hasán. Lejjebb csúsztam rajta, majd elmosolyodva pillantottam a már kemény, duzzadt férfiasságára. Lassan végigsimítottam rajta az ujjbegyemmel, miközben az arcát figyeltem, hogy lássam, mennyire élvezi a dolgot.
Gyengéden megmarkoltam a nemesebbik testrészét, majd lehajoltam hozzá, és apró puszikkal kezdtem kényeztetni. Örömet akartam neki szerezni, és bár az elején undorodtam a gondolattól, hogy én valaha ilyent fogok csinálni, most kislányos izgalom járt végig. Olyan voltam, mint aki végre megkapta hőn áhított kedvenc epres nyalókáját. A testemet elöntötte a forró vágy, és nem csak Chris, de én is rettenetesen élveztem, amit csinálok. Mosollyal az arcomon vettem az ajkaim közé a merev hímtagot, és kezdtem lassú mozdulatokkal szopni a fiút.



A hozzászólást Chantall Cordice összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 19 Jan. 2015, 16:48-kor.
Vissza az elejére Go down
http://ask.fm/chantallcordice
Christian Bloodworth

Christian Bloodworth


* : Chris & Chany Tumblr_inline_mw4ljjna2V1sn48br
Hozzászólások : 69
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél
Kirendelt pár : Chantall Cordice
Avataralany : Logan Lerman

Chris & Chany Empty
TémanyitásTárgy: Chris & Chany--> +18   Chris & Chany EmptyVas. 18 Jan. 2015, 22:01

Éreztem, ahogy a keze az én testemhez simul. Kissé megremegtem de, nagyon élveztem a dolgot. Mintha elvarázsoltak volna rettentően izgatott voltam, emiatt a kis kaland miatt. Szeretem, ha így viszonyul hozzám és tudom hogy kellek neki és minden áron élvezni szeretné. Egyszerűen most már, tényleg nem tudom magam türtőztetni. Lentebb vittem a kezem és elkezdtem forró csókokat ömleszteni a testére. Kényeztettem és láttam rajta, hogy élvezi. Végre csak, mi vagyunk ketten és senki más nincs a közelben. Amikor csókoltam fentről efelé csókolgattam, hihetetlenül jó érzés. Mintha a mennyben érzeném magam ilyenkor szó szerint mondom. Szerintem ezzel Chany is így van. Tökéletes nővel még nem találkoztam, de Chany ő egy angyal és csak ő kell nekem. Egész estémet vele szeretném tölteni és áthívom hozzám, vagy is a hálóterembe hogy ott aludjon nálam. Nagyon szeretném az én hercegnőmet biztonságban érezni.
Vissza az elejére Go down
Chantall Cordice
Hugrabug/5. évfolyam
Chantall Cordice


* : Chris & Chany Tumblr_lzpr42EPhB1rpivi1o1_500
Hozzászólások : 98
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Kirendelt pár : Christian Bloodworth
Avataralany : Malese Jow

Chris & Chany Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chris & Chany   Chris & Chany EmptyVas. 18 Jan. 2015, 19:15



Chris & Chany


+18

Halk sóhajok hagyták el az ajkaimat, ahogy magamon éreztem a fiú ajkát és kezeit. Letoltam magamról a vékony bugyimat, majd vággyal teli szemekkel néztem a fiúra, miközben kihajítottam a medence szélére. Lágyan megmarkoltam a fiú vállát, miközben az ajkához hajoltam, és hevesen tapadva rá csókoltam. Egész testemet átjárta a bizsergető forróság, ahogy a testemhez ért a fiú felhevült bőre. A végtagjaim remegtek a vágytól, amit felkeltett bennem a fiú közelsége. Felgyorsult légzéssel haraptam az ajkába, majd húzódtam el tőle. Néhány pillanatig a szemét néztem, majd mellé lépve szálltam ki a medencéből, és ültem a szélére. Felé nyújtottam a kezem, hogy kövessen, majd mikor már ott volt mellettem ledöntöttem a hűvös csempére, és a csípőjére ültem. Ajkamat az övére tapasztottam, és hevesen csókoltam, miközben simogattam a testét ahol csak értem. Egy aprót löktem a csípőmmel összeérintve az ágyékunkat, és egy hangosabb nyögés hagyta el az ajkam, ahogy megéreztem az egyre keményebb férfiasságát.
– Akarlak, Chris – súgtam vágytól rekedtes hangon, miközben lágyan a fiú derekába markoltam.



A hozzászólást Chantall Cordice összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 19 Jan. 2015, 16:48-kor.
Vissza az elejére Go down
http://ask.fm/chantallcordice
Christian Bloodworth

Christian Bloodworth


* : Chris & Chany Tumblr_inline_mw4ljjna2V1sn48br
Hozzászólások : 69
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél
Kirendelt pár : Chantall Cordice
Avataralany : Logan Lerman

Chris & Chany Empty
TémanyitásTárgy: Chris & Chany--> +18   Chris & Chany EmptyVas. 18 Jan. 2015, 19:06

Hiszen nem tudtam Chanynek ellen állni. Nagyon vonzó jelensége van, és szinte olyan szívdöglesztő, hogy abszolút nem bírtam már magammal mit kezdeni. Persze láttam rajta a szomorúságot és néhány perc hezitálás után, pedig megfogtam és gyengéden megcsókoltam. Éreztem, ahogy végig simít a vállamon és azt súgja, hogy akarja. Levettem róla a melltartót és elkezdtem fentről lefelé csókolgatni vagy is jobban mondva kényeztetni. Ez a világ meg állt bennem és tudni akarom hogy milyen érzés az amikor magadévá szeretnél tenni valakit. Egyszerűen élvezem a vele együtt létet. Soha, de soha nem szeretném őt elveszteni vagy, ha el is fogom akkor is küzdeni fogok érte. Amikor csókolgattam, olyan melegség járta át a testem mintha egy vajsört ittam volna a hidegben. Éreztem hogy lángol persze lehet, azért is mert benne vagyunk a vízbe de, ez még csak jobbá teszi amit most fogunk csinálni. Élvezem a társaságát és akarom, hogy kell.
Kellesz nekem bármi áron egyetlen egy szerelmem- Tovább csókolgattam mindenhol és meg sem álltam. Mindig csak őt szeretném.
Vissza az elejére Go down
Chantall Cordice
Hugrabug/5. évfolyam
Chantall Cordice


* : Chris & Chany Tumblr_lzpr42EPhB1rpivi1o1_500
Hozzászólások : 98
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Kirendelt pár : Christian Bloodworth
Avataralany : Malese Jow

Chris & Chany Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chris & Chany   Chris & Chany EmptyVas. 18 Jan. 2015, 18:35



Chris & Chany


+18

Némi hezitálás után viszonoztam a csókját. Lassan végigsimítottam a fiú mellkasán,amitől fellángolt bennem  vágy, hogy magaménak tudhassam. Lágyan az ajkába haraptam, majd lassan kezdtem vele hátrálni a medence faláig. Hevesen tapadtam az ajkára, miközben simogattam, ahol csak èrtem. Arcom teljesen kipirult mind a parás, meleg levegőtől, ami a forró víztől lepte be a helyiséget, mind a vágytól, amit éreztem. Lassan végigsimítottam a fiú hasán egészen az alhasáig, majd ahogy felfedeztem, hogy nincs rajta alsó beharaptam az ajkam. Túlöltözöttnek éreztem magam a vékony rózsaszín bugyimban, a hozzáillő csipkés melltartómmal.
Egy aprót nyeltem, majd lassan végigsimítottam a fiú nemesebbik testrészén. Soha életemben nem csináltam ilyent, mégis igyekeztem a lehető legkevésbé kezdőnek tűnni. Felnéztem a fiú ragyogó kék szemébe, és mosoly terült el az arcomon, ahogy tisztán láthatóvá vált mennyire is élvezi a fiú, amit csinálok.
- Akarom, Christian - súgtam az ajkára.



A hozzászólást Chantall Cordice összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 19 Jan. 2015, 16:49-kor.
Vissza az elejére Go down
http://ask.fm/chantallcordice
Christian Bloodworth

Christian Bloodworth


* : Chris & Chany Tumblr_inline_mw4ljjna2V1sn48br
Hozzászólások : 69
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél
Kirendelt pár : Chantall Cordice
Avataralany : Logan Lerman

Chris & Chany Empty
TémanyitásTárgy: Chris & Chany--> +18   Chris & Chany EmptyVas. 18 Jan. 2015, 18:23

Láttam, ahogy ott áll előttem Chany lelógott orral. Tudtam, hogy nem lett volna szabad elmondanom hisz mindig készültem erre az estére. De nem álltam ott, hanem tettem amit tennem kellett. Közel mentem hozzá és gyengéden majd, lágyan megcsókoltam. Az egyik kezemmel a hajába túrtam és a másikkal, pedig a testét kezdtem simogatni. Szinte annyira élvezem, hogy együtt lehetek vele, hogy már is kezdem élvezni a dolgot. Szinte már lángol a testem amikor, a közelébe vagyok olyankor nem bírok magammal, hanem egyszerűen csak élvezni szeretném. Beszívom az illatát és szinte már-már az is egy kissé megrészegít és olyankor totálisan nem bírok már magammal. Mindig csak, az jár a fejembe hogy kell nekem, és akarom. Ezt a mai estét, csak élvezni szeretném vele. Minden gond és baj nélkül. Az életem részévé vált és nagyon szeretem Chanyt. Oly annyira, hogy bármit megtennék érte. Mert az életem nélküle üres lenne, ha most nem lenne velem.
Vissza az elejére Go down
Chantall Cordice
Hugrabug/5. évfolyam
Chantall Cordice


* : Chris & Chany Tumblr_lzpr42EPhB1rpivi1o1_500
Hozzászólások : 98
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Kirendelt pár : Christian Bloodworth
Avataralany : Malese Jow

Chris & Chany Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chris & Chany   Chris & Chany EmptyVas. 18 Jan. 2015, 17:25



Chris & Chany


Ahogy hallgattam a fiút egy pillanatra bizonytalanság fogott el. Rengetegszer elképzeltem már ezt a pillanatot, most mégis elkapott az aggodalom. Felgyorsult a légzésem, ahogy hallgattam a fiú szavait, és nem bírtam másra gondolni, mint hogy összehasonlít azzal a lánnyal. Nem tudom, hogy hívják, nem is hallottam róla, hogy Chrisnek kik voltak a barátnői. Mikor magához ölelt a mellkasára simítottam a kezem, úgy bújtam oda hozzá. Elfojtottam egy halk nyögést, mikor megéreztem a sajátomon a puha ajkát, és a karjába szédülve kapaszkodtam belé, mintha sosem akartam volna elengedni.
Percekig álltunk egymásba gabalyodva, falva a másik ajkát. Végül megszakítottam a csókját, és lassan elhúzódtam tőle. Néhány pillanatig fogalmam sem volt róla, hogy mit is mondhatnék neki, végül összeszedve a csepp bátorságot, ami lakozik bennem szólaltam meg:
– Tudod, már sokszor elképzeltem, hogy milyen lehet az első alkalom… Még nem voltam előtted senkivel, és… Eddig úgy gondoltam, hogy nincs benne semmi különös, elvégre mindenki túl élte eddig – nevettem fel kissé zavartan. – De… Most azt hiszem kicsit megrettentem tőle…
Lesütöttem a szemem, ahogy kimondtam a szavakat. Tudom, hogy már régóta együtt voltunk, de a tény, hogy ennyire készült erre az éjszakára a fiú elrettentett. Fogalmam sem volt, mit mondhattam volna még, így csak csendben ácsorogtam a fiú előtt leszegett fejjel az ajkamat rágcsálva.



A hozzászólást Chantall Cordice összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 19 Jan. 2015, 16:52-kor.
Vissza az elejére Go down
http://ask.fm/chantallcordice
Christian Bloodworth

Christian Bloodworth


* : Chris & Chany Tumblr_inline_mw4ljjna2V1sn48br
Hozzászólások : 69
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél
Kirendelt pár : Chantall Cordice
Avataralany : Logan Lerman

Chris & Chany Empty
TémanyitásTárgy: Chris & Chany   Chris & Chany EmptyVas. 18 Jan. 2015, 17:04

Mikor, azt mondta hogy azt hiszi nem bizonytalanodtam el. Éreztetni szereném vele, hogy szeretem és törődök vele, mert ő egy szépség egy angyal. Ha, egyszer összetörném a szívét azt sose bocsájtaná meg magamnak. Sőt, mi több saját magamat fogom érte hibáztatni amiért, összetörném a szívét és ráadásul a lelkét. Minden bizonnyal megbízok Chanyben, mert ő a lénynek se tudna ártani. Szemeibe néztem lágyan és gyengéden megérintettem, az arcát majd így szóltam.
-Figyelj Chany!- Mondtam a szemeibe nézve arra készülve, hogy megszeretném tenni az első lépést amire, mindig is vágytam. Csak, elszeretném neki azt mondani, hogy volt egy barátnőm Chany előtt, és lefeküdtem vele majd mindenkinek elmonda és azóta, megromlott vele a kapcsolatom. De, úgy érzem hogy Chanyben tudok bízni és nagyon szeretem, valahogy úgy érzem neki is el kell mondanom. Nem tudom, hogy elmondtam-e már neki, ha nem akkor is még egyszer elfogom, hogy tudja mennyire szeretem és hogy bármit megtennék érte.
-Szóval.. amikor, még nem ismertelek téged nekem volt, egy barátnőm és..lefeküdtem vele aztán mindenkinek elmondta és azóta, rosszba lettem vele vagy is megromlott a kapcsolatunk. Már köszönni se, köszönünk egymásnak, de amióta téged megismertelek más lett a világ. Szóval, csak azért mondtam, hogy készen állsz rá, mert akkor itt az ideje, hogy elkezdjük a dolgot.- Öleltem át szorosan és mielőtt még bármit mondhatott volna szenvedélyesen megcsókoltam. A csókja olyan, mintha egy meleg vajsört ittam volna ami felpezsdíti a szervezetem. Istenem bármi megadnék ezért, a lányért sokkal többet érdemel tőlem.
Vissza az elejére Go down
Chantall Cordice
Hugrabug/5. évfolyam
Chantall Cordice


* : Chris & Chany Tumblr_lzpr42EPhB1rpivi1o1_500
Hozzászólások : 98
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Kirendelt pár : Christian Bloodworth
Avataralany : Malese Jow

Chris & Chany Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chris & Chany   Chris & Chany EmptyVas. 18 Jan. 2015, 00:37



Chris & Chany


Teljesen bezsongva nézegetem az órámat, miközben az asztal fölé görnyedek. Már órák óta csak bámulom a tankönyveket, egy szót sem bírok megjegyezni abból, ami le van oda írva. Agyam folyamatosan a mai találkán kattog. Már régóta együtt vagyunk Chrisszel, és szeretném, ha a kapcsolatunk feljebb lépne. Talán ma megtörténik az, amire eddig vártam. Egy ideje már készen állok erre, mégsem tettem meg az első lépést, hogy történjen is valami. Sosem voltam valami bátor komoly dolgok terén, és úgy gondolom ez eléggé „komoly dolog”. Még pár perc, és mehetek. Összeszedem a tankönyveimet, majd felviszem őket a hálószobába, és elteszem őket a szekrényembe. Vetem magamra egy gyors pillantást a hatalmas fali tükörben, majd elmosolyodom a látványon. Hosszú, barna hajam most is göndör tincsekben hullik a vállamra, barna szemem boldogságtól ragyog. Elmosolyodom, majd megigazítom magamon a felsőmet, felkapom a táskám, amiben a törölközőm, és egyéb fürdési kellékeim már várakoznak, hogy használatba vegyem őket.

Izgatottan megyek le a prefektusi fürdőhöz, majd némi hezitálás után mondom ki a jelszót, és lépek be a hatalmas helyiségbe. Körbe nézek, és azonnal kiszúrom a medencében úszkáló fiút. Ajkamom széles mosoly terül el, ahogy figyelem, majd gyors, rutinos mozdulatokkal szabadulok meg a felesleges ruháimtól, és szállok be a vízbe. Ahogy odaér hozzám a fiú azonnal megcsókol, amitől újra mosolyognom kell. Imádom a csókját. Felemelem a kezem, és a mellkasára simítom. Néhány pillanatra lehunyom a szemem, ahogy elhúzódik tőlem, és beharapom az ajkam elrejtve a hatalmas mosolyomat, ami a fiú jelenléte miatt van.
- Azt hiszem – felelem kissé bátortalanul, ám ahogy a szemébe nézek, minden félelmem eltűnik. Lassan végigsimítok a fiú arcélén, majd közelebb vonom magamhoz, és az ajkára tapasztom a sajátomat.



A hozzászólást Chantall Cordice összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 19 Jan. 2015, 16:53-kor.
Vissza az elejére Go down
http://ask.fm/chantallcordice
Christian Bloodworth

Christian Bloodworth


* : Chris & Chany Tumblr_inline_mw4ljjna2V1sn48br
Hozzászólások : 69
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél
Kirendelt pár : Chantall Cordice
Avataralany : Logan Lerman

Chris & Chany Empty
TémanyitásTárgy: Chris & Chany   Chris & Chany EmptyVas. 18 Jan. 2015, 00:11

Megbeszéltem Chanyvel egy találkozót itt a prefektusi fürdőben. Azon szeretném magam kapni, hogy megtegyem ezt a fontos "elő" lépést amire, szerintem minden lány vágyik. Vártam a Hugrabug ajtajánál de, nem jött ezért elindultam a prefektusi fürdőnek. Mikor megérkeztem voltak, ott lányok akik fürödtek én pedig megvártam, még elmennek mert a szerelmemmel szeretnék lenni. Bizony mindent előkészítettem, már neki és remélem, hogy ezúttal nem szúrom el ezt a randit. Nagyon szerelem vagyok belé, és amit iránta érzek azt szinte szavakkal nem lehet elmondani. Lehet, hogy még késő neki vagy nem, de akkor is megteszem az első lépést. Hiszen olyan csodálatos lány, akire mindig vágytam és most szinte az életem része. Egyszerűen imádni való. Levettem a pólómat és a gatyámat majd, beleugrottam a vízbe és elkezdtem úszni. Egyszer, csak egy hangot hallottam, majd gyorsan a fürdő szélére úsztam. Megláttam Chanyt és szinte már alig, bírtam magammal mit kezdeni. Bejött hozzám a medencébe magamhoz húztam és megcsókoltam. Majd a két szemébe néztem és így szóltam.
-Hiányoztál! Na, és persze készen állsz?- Mondtam neki csillógó tekintettel, mert éreztetni szeretném vele, hogy törődök vele és hogy mennyire szeretem meg fontos nekem. Ha, elveszíteném akkor olyan mintha egy darabot téptek volna, ki a szívemből. Reménykedek abban, hogy Chany élvezni fogja, az egymással eltöltött percünket. Hiszen alig van időnk egymásra, mert ott van az a sok tanulni való és most végre kicsit kettesben lehetünk, úgy hogy senki sem zavar minket.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Chris & Chany Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chris & Chany   Chris & Chany Empty

Vissza az elejére Go down
 
Chris & Chany
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tony & Chris-hülyeség határtalan
» Chris & Lavender - Amikor két griffendéles összefut

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Roxfort :: Kastély :: Ötödik emelet :: Prefektusi fürdő-
Ugrás: