KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Lili & Draco Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Lili & Draco Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Lili & Draco Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Lili & Draco Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Lili & Draco Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Lili & Draco Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Lili & Draco Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Lili & Draco Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Lili & Draco Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Lili & Draco

Go down 
SzerzőÜzenet
Lili Nenil
Hugrabug/7. évfolyam
Lili Nenil


* : Lili & Draco Neverrothnroll
Hozzászólások : 191
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Anglia, Roxfort
Kirendelt pár : Terry Boot
Avataralany : Hayley Mcfarland
Karakterlap : Here I am
Karakterzene : The last dance
One day
¥ : "Aki nem tud csodálkozni, elámulni az -hogy úgy mondjam- halott, és szeme kialudt!"
"Not all who wonder are lost!"


Lili & Draco Empty
TémanyitásTárgy: Lili & Draco   Lili & Draco EmptyPént. 19 Szept. 2014, 22:04


Draco & Lili


Kicsit sem tipikus reggelem volt ma! Kezdve azzal, hogy milyen korán keltem. Jobban mondva zuhantam ki az ágyamból! Valami nagyon rosszat álmodhattam, mert a takarómmat magam köré csavarva, fél lábammal az ágyon, kezeimmel hadonászva találtam magam mikor egy halkabb sikítással lepottyantam az ágyamról!
Meg kell mondanom sajgott utána a hátsó felem! Beletelt vagy tíz percbe mire kikecmeregtem a takaróm szorításából. Még soha életemben nem csavarodtam bele ennyire a takarómba. Már akkor tudtam, hogy lesz valami baj ma. Így kedvetlenül indult a napom. Mégis mosolyogva ágyaztam be.
Kicsit káromkodtam ugyan mikor az öltözésre került a sor. Ugyanis észrevettem, hogy mindegyik ruhám, amit szeretek éppen nincs felvehető állapotban! Így fogtam magam és felvettem az egyik krém színű ingem, meg a fekete farmeromat, valamint természetesen az ezüst színű kendőmet a fejem köré csavarva. Csizmámba szokás szerint bele volt dugva a pálcám.
Gondolatban összeszedtem, hogy mit kell ma magammal cipelnem. Számmisztika, SVK, Gyógynövénytan -fujj!- Bájitaltan, Asztronómia... Hosszú napom lesz és szinte biztos, hogy Piton rengeteg leckét fog adni! Minden esetre összeszedtem a dolgaimat, beletettem a táskámba és elmentem reggelizni!
A szokásos reggelimet ettem. Két darab barack lekváros pirítóst és egy kis kalács szerű valamit. Megittam a szokásos naracsteámat és ennyivel le is tudtam mindent. Mosolyogva indultam el egy kisebb sétára, ahogy mindig szoktam, ha sokkal hamarabb kelek a kelleténél.
Miután befejeztem a sétát elindultam az első órám helyszínére. Gyorsan szedtem a lábamat a hatalmas lépcsőket. Egyensen fel a számmisztika terembe. Már útközben elővettem az egyik pergamenem. Határozottan nyomtam le a kilincset és molyogva foglaltam el a helyemet. Szokás szerint a lehető legközelebb ahhoz a helyhez, ahol majd a tanár fog állni.
Senki sem volt a teremben. Szeretem mikor ekkora a csend. Ilyenkor nem zavar senki az olvasásban! Teljesen a gondolataimba merülhettem ilyenkor. S most is ezt tettem. Mélyen belehajoltam a pergamenbe és olvastam, mint a jó kisdiák. Titkon reméltem, hogy jó sokáig maradhatok egyedül! De ismerem a háztársaim, nem is olyan sokára mind itt fog nekem ordibálni.


Vissza az elejére Go down
 
Lili & Draco
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Laurel&Draco
» Draco Malfoy
» Draco & Lana
» I'm alone... or not? ~ Pansy & Draco
» Draco Malfoy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Roxfort :: Kastély :: Második emelet :: Számmisztika tanterem-
Ugrás: