KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Laurel&Draco Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Laurel&Draco Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Laurel&Draco Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Laurel&Draco Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Laurel&Draco Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Laurel&Draco Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Laurel&Draco Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Laurel&Draco Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Laurel&Draco Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Laurel&Draco

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Laurel&Draco Empty
TémanyitásTárgy: Laurel&Draco   Laurel&Draco EmptyPént. 06 Szept. 2013, 19:18

Mikor végre ki csengettek a cuccaimat felvittem a hálókörletbe és gyorsan ki rohantam egy csendes helyre. Nagyon jól esett ez a kis csend. Itt álltam meg az erdőn szélén egy fa ösvényébe leülve kicsit ki pihenve magamat. Úgy éreztem le kellett ülnöm el gondolkodni ,hogy valójában mit is szeretnék a jövőben csinálni. De mindig a szőke fiúra tudtam csak gondolni. Valahogy azon zakatolt az agyam mi van ha tényleg tetszem neki mert órán rá néztem ő pedig vissza mosolygott rám. És valahogy helyre kell tenni az agyam ,hogy mi is folyik körülöttem. Tényleg szeretném megismerni őt elvileg tudom ,hogy bunkó de inkább vagyok vele mint mással. Mikor ültem halk léptek zaját hallottam messziről nem volt ismerős de amikor közeledett az arca fel ismertem. Igen ez Draco Malfoy.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Laurel&Draco Empty
TémanyitásTárgy: Re: Laurel&Draco   Laurel&Draco EmptyPént. 06 Szept. 2013, 19:56

Imádtam mikor ilyen szép volt az idő, és persze még azt imádom a legjobban mikor egy ilyen napon kicsengetnek és kimehetek a friss levegőre. Tisztában voltam vele, hogy rengeteg tanulni valóm lenne és még Granger titkos külön mugli órái is ott voltak nekem, de most nem érdekelt. Annyira jól esett kimenni és lerázni magamról a többieket, akiket óra után mindig a Nagyterembe visz a lábuk, hogy jól megtömjék magukat és majd egy pár óra múlva az eszükbe jussak, hogy nem mentem velük, hanem félúton lemaradtam és inkább kifelé vettem az irányt az udvarra. Körbenéztem majd megláttam az egyik negyedikes kis mardekáros lányt, akit mostanában egyre többször kapok azon, hogy engem néz. Tisztában vagyok azzal, hogy hány éves és, hogy nem aranyvérű, de mégis csak egy lány. Ennek nem mondhatok ellent. Így hát fogtam magam és elindultam felé a Tiltott Rengeteg szélébe. Elég érdekes helyet választott ahhoz, hogy elbújjon a társai elől.
- Szia Laurel. Hát te meg ki elől bújkálsz itt az erdő szélén? - kérdeztem lazán majd nekitámasztottam kezem a hozzá legközelebbi fához, hogy minnél közelebb kerüljek hozzá
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Laurel&Draco Empty
TémanyitásTárgy: Laurel és Draco   Laurel&Draco EmptyPént. 06 Szept. 2013, 20:05

Mikor hirtelen láttam a felém közeledő Dracot nagyon dobogott a szívem. Amikor megszólalt egy hangot sem tudtam ki ejteni a számon de aztán össze szedtem a bátorságom és megszólaltam.
Szia Draco! kicsit pirultam. Hát senki elől csak vágytam egy kis kint létre az óra után és össze szedni magamat és a gondolataimat Mondtam neki bár egy kissé félénken de nem baj. Láttam ,hogy a keze közeledett az enyémhez és véletlenül Draco kezéhez ért az enyém nagyon sajnálom Draco nem akartam Végül nyögtem ki és megpróbáltam a kezemet vissza támasztani a fához. Közben bele néztem a két csillogó szemébe.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Laurel&Draco Empty
TémanyitásTárgy: Re: Laurel&Draco   Laurel&Draco EmptySzer. 11 Szept. 2013, 21:02

Ezzel a lánnyal beszélgetni olyan, mint amikor a farkas a báránnyal beszélget az erdőben. Kedves lánynak tűnik, elég félénk és persze félvér. Szinte rá van írva szegényre, vagy csak én vagyok ennyire tájékozott ilyen téren. Hiszen melyik az az idióta aranyvérű mardekáros, aki nem tud megkülönböztetni egy félvért vagy egy sárvérűt egy igazi aranyvérűtől? És ha mégsem jönne össze a szembéli megkülönböztetés egyszerűen csak utána jár.
- Kicsit mintha izgatott lennél. Történt valami? - kérdeztem kedvesen a szemébe nézve és közelebb lépve egyet, hogy lássam mit tudok kiváltani ebből a lányból ezzel. Persze nem marad el a siker. A hódítós rész mindig összejön. Némelyik lánynál csak elég megvillantanom egy szépfiús mosolyt és mire a hálótermembe érek már vár is egy cetli az ágyamon egy helyszínnel és egy időponttal. Nálunk már csak így megy.
- Ugyan mit? mit nem akartál? -kérdeztem még közelebb lépve rabul ejtve a szemét. Ujjaim lassan végigfutottak a lány arcán, majd közelebb hajoltam és lágyan megcsókoltam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Laurel&Draco Empty
TémanyitásTárgy: Laurel és Draco   Laurel&Draco EmptyCsüt. 12 Szept. 2013, 18:42

Miközben mélyen a szemembe nézett a hátamon végig futkosott a hideg. Nagyon régóta akartam volna beszélni Draco Malfoyal de ilyen jól még sosem sikerült. Semmit Draco és én is visszacsókoltam ahogyan ő engem El sem hiszem, hogy veled végre egyszer beszélgetek. közben a hajammal játszok miközben hangosan ver a szívem Én azt szeretném Draco ha ha.... elakadt a hangom. Nem tudtam mit mondjak annyira izgatott voltam végre egyszer beszélgetek Draco Malfoyal de még is megkérdeztem.... Szóval szeretnék veled járni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Laurel&Draco Empty
TémanyitásTárgy: Re: Laurel&Draco   Laurel&Draco Empty

Vissza az elejére Go down
 
Laurel&Draco
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Laurel Domus - Draco Malfoy
» Draco & Lana
» Sally & Draco
» Helena & Draco
» Hermione Granger & Draco Malfoy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: