KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Rose & Lana Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Rose & Lana Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Rose & Lana Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Rose & Lana Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Rose & Lana Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Rose & Lana Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Rose & Lana Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Rose & Lana Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Rose & Lana Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Rose & Lana

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Rose & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Rose & Lana   Rose & Lana EmptyVas. 15 Szept. 2013, 17:13

Poe könyvet olvasok. Imádom az írót, a maga furcsaságaival és sötétségével együtt, szőröstől-bőröstől. Néha belegondolok, hogy mennyire jóban lennék az öreggel, ha nem lenne rég halott. Belemerülök egyik kedvencembe, A Hollóba.

"Télidő volt, bús december, amilyent nem ért meg ember,
Nőtt az árnyék, lomha tenger, a parázstól veresen.
Lelkem a bánattól óván, olvastam az éji órán,
Hogy feledjem holt Lenórám, fényes-régi kedvesem,
Már az angyalok között van fényes-égi kedvesem,
Itt lenn nincsen neve sem."

Épp olvasnám tovább, sötét lelkem kívánja a sorokat, ujjaimmal a lapokon simítok végig, lépteim lassúak, de határozottak. Aztán hirtelen neki megyek valakinek. Felpillantok. Egy szőke hajjal keretezett, fehér arcba nézek.
- Nem látsz? - kérdeztem kissé élessen. Nyilván nem az én hibám, hogy összeütköztünk. Én olvasok, ő nem, kerüljön ki. Utáltam, ha megzavarnak, bármivel, amikor olvasok. Főleg, ha az egyik nagy kedvencem van terítéken.
Már mennék is tovább, elmorgok egy flegma 'mindegy, bocs' mondatot - vagy valami olyasmit -, mikor utánam szól. Nem hiszem el - suhan át az agyamon, miközben megfordulok tengelyem körül, becsukva a könyvet (hiszen pontosan tudom, hogy melyik oldalon van a költemény) és szavaira figyelek, ha mond még valamit. Nem vagyok jó kedvemben, szóval csak reménykedhet benne, hogy kegyes leszek - most az egyszer.
Vissza az elejére Go down
Rosalinda Passion
Hollóhát/7. évfolyam/Hajtó/Animágus
Rosalinda Passion


Hozzászólások : 99
Vér : Félvér
Iskolai ház : Hollóhát
Kirendelt pár : Oliver Wood
Avataralany : Emily Bett Rickards

Rose & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Lana & Rose   Rose & Lana EmptyVas. 15 Szept. 2013, 21:00

Mágiatörténet órám volt. Valójában egyszerre szerettem és gyűlöltem az órákat. Amikor a varázslatok kialakulásának története jött szóba, én voltam az, aki a legjobban figyelt. Amikor azonban a koboldfelkelésekről volt szó... aludtam. Pontosabban én nagyon is éber voltam, csak az eszem egészen máshol járt.
Mint mindig, ráérő szabadidőmben elkalandozott az agyam, és a párbajozás fortélyainál, és a kviddicsnél kötöttem ki.
Mindenből kitűnő RBF-et szereztem, de ennek ellenére a varázslásnak csak egy területe vonzott. A párbajozás, és ebből kifolyólag az átkok, rontások. Ugyan animágus voltam, de az átváltoztatástan különösebben nem érdekelt. Talán a bűbájtan-SVK keresztezése volt a kedvencem. A bájitaltannal nem volt semmi bajom, mint ahogy a többi tantárggyal sem, de nem is szerettem különösebben őket. Persze a kviddics ezalól kivétel volt. Kicsit alpáriasan szólva már apámban is egész nap seprűn ültem spermaként.
Kicsöngettek, és csak akkor vettem észre, hogy Binns már nem beszél a koboldfelkelésekről, amikor már egyedül voltam a teremben. Alapvetően kedves lány voltam, de valahogy nem votlak barátaim. Bár, én megvoltam nélkülük tökéletesen. A csajok többsége rossz szemmel nézett rám a Hollóhátból, ugyanis a Hollóhátasok okosak voltak, de se nem túl szépek, se nem túl igényesek. Szóval, én messze túltettem rajtuk. Felálltam, és mágiatörténet könyvem behajítottam fekete kissé szakadt oldaltáskámba. A vállamra vettem, majd kitipegtem 10 centis sarkaimon a teremből. Imádtam a magassarkú cipőket, és éjjel-nappal magas sarkút viseltem. Úgy tudtam benne járni, mint a mugli modellek, vagy talán jobban. Iskolai szoknyám szokás szerint rövidebb volt 20 centivel a megengedettnél, fehér ingem melltartóig ki volt gombolva, a kék-fehér Hollóhátas nyakkendőm csak egyszerűen lógott a nyakamban. Hajam nagyon szexin állt. Én így szerettem kinézni. Simán elmentem volna muglik közt kurvának. Viselkedésben azonban nem voltam olyan, aki ismert egy kicsit, az tudta ezt. Annyira el voltam foglalva a gondolataimmal, hogy nekimentem egy Mardekáros lánynak. Már kértem volna bocsánatot, amikor az rám förmedt.
- Miért, te talán figyeltél?- kérdeztem vissza ugyancsak nem kevés éllel a hangomban. Nem szerettem a bunkóságot, és ha valaki végigszakítja a gondolatmenetemet. Nem voltam olyan forrófejű, mint az a bolond Helena Goldliona griffendélből, ezért nem is tudta a legtöbb ember, hogyha párbajozásról lenne szó, véletlenül sem az az idióta nyerne. Ennek gondolatára is mérges lettem. Én nem jártam be párbajszakkörre, hiszen teljesen fölösleges volt: anyám volt párbajbajnok révén eleget tanított már nekem a témáról. Érdeklődéssel vártam a Mardekáros lány reakcióját. Fölöslegesen, hülyeségek miatt nem szerettem pálcát emelni az emberekre, viszont az igazi párbajokat annál jobban imádtam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Rose & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rose & Lana   Rose & Lana EmptyKedd 24 Szept. 2013, 21:07

Gúnyos vigyorra húzom szám sarkát. Eléggé kötekedős kedvemben vagyok, szóval úgy döntök, nem kímélem a lányt. Semmi kedvem sincs kedvesnek lenni, ráadásul nem vagyok épp jó passzban sem. Így a lehető legrosszabb megoldást választom haragom 'levezetésére': ártatlanokba kötök bele. Na, nem mintha a velem szemben álló lány 'ártatlan' lenne, bizonyos tekintetben, de most nem arról van szó.
- Ne legyél már ennyire szőke - vetem oda -, kettőnk közül azt hiszem, te többet láttál, így ki is kerülhettél volna - adom a logikus választ. Hangom hűvösen és nyugodtan, de határozottan cseng. Mire kimondom a szavakat, kezem csípőre teszem, a pálcámat innen egy gyors mozdulattal elő tudom kapni, ha szükségem lenne rá. A diákok lassan körénk gyűltek és mindenki árgus szemmel figyelt és hallgatózott. Egyre többen és többen tódultak oda, feszülten várva a végkifejlettet. Valójában, én is kíváncsian vártam, mi lesz ebből. Persze, sunyi kis mosolyom nem fagyott le az arcomról és magabiztosan álltam a lány tekintetét, le sem véve róla a szememet, nehogy meglepjen. Fel voltam készülve mindenre. Még egy kellemes kis szócsatára is. Már éleztem amúgyis éles nyelvemet.
Vissza az elejére Go down
Rosalinda Passion
Hollóhát/7. évfolyam/Hajtó/Animágus
Rosalinda Passion


Hozzászólások : 99
Vér : Félvér
Iskolai ház : Hollóhát
Kirendelt pár : Oliver Wood
Avataralany : Emily Bett Rickards

Rose & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Lana & Rose   Rose & Lana EmptyVas. 29 Szept. 2013, 20:36

Kevés dolog tud kihozni a béketűrésemből. De a leszőkézés a kezdet. Valamiért úgy éreztem lesz majd folytatása is. Nem vettem látványosan mély levegőt, nem adtam neki meg az örömöt: lássa, felmérgelt. Közönyös, már-már unott arckifejezéssel néztem a lányra. Pont mint egy macska, amikor legszívesebben már támadna, de még túl lusta ahhoz, hogy megtegye.
Ami felhozott ellenérvként, egyátalán nem volt ésszerű. Mivel az orrát se dugta ki a könyv mögül, nem láthatta, hogy én nem mentem neki. Mivel a folyosó szélessége korlátozott volt, így nem ugorhattam ki az ablakon. Egy csapat Mardekáros fiú jött velem szembe, és kerülte ki a lányt balról. Mivel nem akartam, hogy nekem jöjjenek, így beálltam a lány vonálába, hisz úgyis lassan haladt. A fiúk azonban sokan voltak, így nem tudtam időben félreállni. Pár százmásodperc alatt átfuttattam az agyamon a történteket. Nem én voltam a hibás, ezt tudtam.
- Attól még, hogy valaki olvas, mint te, vagy a gonodolataiba merül, mint én, tud mellette másra is figyelni. Az átlagemberek egyszerre képesek két dologra is figyelni. Az átlag felettiek többre is. De az alattiak...- hangom nem volt gúnyos, de biztos voltam benne, hogy a közönyömmel, magával a beszólással, és azzal, hogy igazam volt máris felmérgesítettem. A lány testtartása fenyegető volt, biztosra vettem, hogy másodpercek alatt elő tudja rántani a pálcáját. A baj csak annyi volt, hogy nem tudatában annak, hogy az én pálcám, amit ingem eltakart, közelebb volt a kezemhez, és gyorsabban tudtam használni is.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Rose & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rose & Lana   Rose & Lana EmptySzer. 02 Okt. 2013, 17:44

- Hmm... - hallatok halk, lenézően nevető hangocskát, ahogy szám szeglete gonosz kis mosolyra görbül. - Szóval te vagy az átlag alattiban, világos - persze, tudom, hogy rám gondol, de fel akarom idegesíteni. Annyira feszült vagyok, már reggel óta és annyira kikívánkozna belőlem a gonoszság egy másik, kegyetlenebb verzióban, hogy az már szinte fáj... de meg kell elégednem ezzel.
- Tényleg igazi szőke vagy - emelem a plafon felé tekintetemet egyetlen pillanatra, felvonva vállaimat, majd visszapillantok a lányra -, épp most beszéltél magad ellen - vonom fel egyik szemöldökömet, miközben a körülöttünk álló diákok halk suttogásai keverednek, szinte teljes a csönd, de elkapok egy-egy elhaló hangfoszlányt: fogadás, párbaj, pontlevonás, ebéd, dolgozat, büntetőmunka.
Na már most: állítása szerint az átlagember minimum két dologra képes figyelni, az átlag feletti peidg többre is. Ha tegyük fel - valójában nem is kellene tételezni, hiszen így történt -, én olvasok és netán közben gondolataim máshol is járnak, ahogy a verset tanulmányozom, az már minimum két dolog. Ahhoz viszont, hogy valaki, csak úgy, a folyosón sétálva nekimenjen valakinek, nem csak vaknak, de ostobának is kell lennie. De, még, ha csak azt is vesszük, hogy csak olvastam, ő pedig csak 'gondolkodott' - hogy mit csinált?! -, akkor is neki kellett volna figyelnie, és alkalmazkodnia, lévén, nekem az egyik érzékszervem épp más funkciót végzett - ugye a folyosó bámulása helyett a sorokon járattam tekintetemet. Vége a történetnek. Nem fogok még egyszer, normálisan bocsánatot kérni a Hollóhátas lánytól, elmagyarázni meg pláne nem, ha tényleg ennyire hülye, hát... magára vessen. Nem az én hibám volt, nem fogok bocsánatot kérni.
- Na mi az? - fürkészem arcát, diadalittas mosoly kíséretében - Elvitte a cica a nyelved, Szöszi?
Vissza az elejére Go down
Rosalinda Passion
Hollóhát/7. évfolyam/Hajtó/Animágus
Rosalinda Passion


Hozzászólások : 99
Vér : Félvér
Iskolai ház : Hollóhát
Kirendelt pár : Oliver Wood
Avataralany : Emily Bett Rickards

Rose & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Lana & Rose   Rose & Lana EmptyVas. 06 Okt. 2013, 11:10

Sértegetett. De nem ment vele semmire sem. Igazam volt, és mivel ezt tudtam, el kellett engednem mindent a fülem mellett. Én boszorkány vagyok, nem vadállat. Kivételesen a szőkézés se akart hagyni, bár azért erősebben ökölbe szorítottam a kezem, mint kellett volna. Nyugi!- visította egy belső hang, így sikerült elnyomnia az 'Ess neki!' hangot. Vettem pár nagy lélegzetet, és a szemeimet forgattam. Pár diák ezen felettébb jót szórakozott. A Szöszi szóra tágra nyíltak a szemeim, pupilláim kezdek macskamód réssé válni. Picit megremegtem. Ne változz át!- suttogtam magamnak, így pár pislantás után a pupillám újra kerek volt. Ez azonban nem számított. Pár diák ijedten lépett hátra egyet, és a szemem sarkából láttam, hogy néhányan elindultak Friccsért vagy valamelyik tanárért. Vettem egy mély levegőt, és szólásra nyitottam a szám.
- Nem beszélek magam ellen. Lehet hogy szőke vagyok, de még mindig nem vagyok annyira sötét, mint te. Ha nem tudsz visszaemlékezni arra, hogy mi hogyan volt, és nem látsz a szemedtől, akkor sajnállak. Megjegyzem hat tagbaszakadt fiút igen nehéz nem észrevenni- ezzel utolsó szó jogán sarkon fordultam, és elindultam a folyosón. 1000% biztos voltam benne, hogy az átka előbb ér el, mint hogy kimondhatnám, sötét.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Rose & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rose & Lana   Rose & Lana EmptySzer. 09 Okt. 2013, 17:35

Nagyon felidegesített a lány. Legszívesebben átkokat szórnék rá, tucatszám és tombolnék, ordítanék, vagy csak hozzá vágnék valamit. Valami nagyot. De végül nem teszek semmi ilyesmit, helyette lekicsinylőn nézek rá, lenéző tekintettel, kissé el-elfintorodok szavain. Miközben arcát fürkészem, akarva-akaratlanul megakad tekintetem szeme különös, elnyúlt bogarára. A diákok, akik közelebb állnak, suttognak vagy szájuk elé kapják kezüket. Én? Én nem mutatok érdeklődést a dolog irányába. Látom, hogy mi történt a szemével, azt is sejtem, hogy miért: animágus. Hogy mi az alakja? Fogalmam sincs. Talán kígyó? Azt sajnálnám. Viszont annyira nem is érdekel. Talán máskor, egy másik szituációban.
Mikor sötétnek nevez, csak kifújom a levegőt és úgy mosolygok. Nem fogok egy ilyen hülyeség miatt visszaszólni. Helyette pálcát ragadok. Általában nem átkozok meg senkit sem, aki háttal van nekem, de olykor belőlem is kibújik a kisördög...
Igém egy sárga villanás kíséretében a lány mellett ér földet, amit a kő kénes szagú füstje jelez. Gonosz mosoly kúszik arcomra. Direkt nem rá céloztam.
Ez amolyan nyílt felhívás keringőre-jellegű bűbáj volt. Hé! Tárt karokkal várom, hogy támadjon! Még örülnék is neki, de tényleg. Eléggé ideges vagyok hozzá, hogy szemrebbenés nélkül megátkozzam, nem törődve azzal, hogy emiatt hány pontot fognak levonni a Mardekártól.
Vissza az elejére Go down
Rosalinda Passion
Hollóhát/7. évfolyam/Hajtó/Animágus
Rosalinda Passion


Hozzászólások : 99
Vér : Félvér
Iskolai ház : Hollóhát
Kirendelt pár : Oliver Wood
Avataralany : Emily Bett Rickards

Rose & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Lana & Rose   Rose & Lana EmptySzer. 09 Okt. 2013, 21:39

Éreztem, tudtam, hogy fog felém röppenni egy vagy két átok. Békésen, nyugodt tempóban sétáltam el, pálcámat lazán a kezemben tartva. A diákok többsége unalmas képpel szedelőzködni kezdett, azt hittek, elmarad a harc.
Minden apró zörejre figyeltem, az egész a vadászatra hasonlított. A háttérzaj, a diákok hangja megegyezett az erdő átlagos zajával. A préda halk nesze, az a minimális hang, amikor egy varázslat elhagy egy pálcát- ez volt most a jel. A jel, hogy ugrani kell. A varázslat fénysebességgel terjedve ér mellettem földet. Ha nekem jön sem történt volna semmi- pajzsbűbájom megvédett. A kőből egy kis darabka eltűnt, és büdös füst szivárgott felfelé. A füst még épphogy elindult, amikor átkom már be is csapódott a mardekáros lány mellett. Én nem cicóztam, varázsom hatására téglányi darab járólapból lett felröppenő hamu.
A diákság körülállt minket, mi pedig csak néztük egymást szikrázó tekintettel. A barna és a kék tekintet eggyé fonódott. Feszülten vártuk a másik reakcióját. Ha ez egy igazi párbaj- és a körülmények miatt úgy illik, hogy az legyen, akkor meghajlással fogunk kezdeni. Feltéve ha akarunk párbajozni. Én nem akartam. A párbajozás ilyen hülyeségekre nem való. De ha kényszerítenek... annál jobb. Szám ördögi mosolyra húzódott. Már vártam a dolog végét.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Rose & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rose & Lana   Rose & Lana EmptySzomb. 12 Okt. 2013, 16:35

Egyértelmű válasz a hadüzenetre - gondolom, gonosz kis mosolyra húzva ajkamat, miközben pajzsbűbájokat szórk magam köré. Gondolom ezt a lány is megtette, nem tűnik ostobának. Nem kifejezetten ijedtem meg a robbanástől, mi több: meg sem rezzentem. Nem esett volna bajom. Azonban tekintete, mely vadul ragyog, akárcsak az enyém arra sarkall, hogy kihúzzam magam, arcom elé emeljem a pálcát és várjak, hogy meghajoljunk. Mikor ő is így tesz, egyszerre hajlunk meg, és helyezkedünk támadó állásba. A diákok már dörzsölik a tenyerüket, abban reménykedve, hogy nagy csetepaté lesz. Én nem fogok csalódást okozni. Pénz csörög, ahogy fogadásokat kötnek, hallom, ahogy többen is a nevemet suttogják. A drukkolás nem hangos, sőt: valószínűleg mindenki egy tanár jöttétől tart. Nem csoda. Valaki sopánkodik - talán Granger? -, valaki vigyorog és biztatja egyikünket, vagy másikunkat.
Párbajozni akarok. Bár ezt így, konkrétan nem lehet leolvasni az arcomról. Inkább az eltökéltséget, a magabiztosságot és a becsvágyat.
Aztán hirtelen röppen ki az átok pálcámból. És még egy, és még egy, és még egy. Sok, élénk fényű csóva hagyja el a szilfa pálcát, alig fél másodperces időközönként. Közben figyelek az esetlegesen indított támadásokra is, hogy ki tudjam védeni, ha esetleg a pajzsbűbájomat hatástalanítaná.
Vissza az elejére Go down
Rosalinda Passion
Hollóhát/7. évfolyam/Hajtó/Animágus
Rosalinda Passion


Hozzászólások : 99
Vér : Félvér
Iskolai ház : Hollóhát
Kirendelt pár : Oliver Wood
Avataralany : Emily Bett Rickards

Rose & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Lana & Rose   Rose & Lana EmptyVas. 13 Okt. 2013, 15:42

Harc, harc, harc, harc, harc!- suttogják az emberek körülöttünk. Sokan fogadnak, páran elindulnak egy tanárért. Sokan, sokféleképp állnak az ügyhöz, le engem semmi sem érdekel. Csakis az, hogy ellenfelemmel együtt meghajoltam, és miután mindketten egymásnak hátat fordítva léptünk hármat szórni kezdjük az átkokat.
A lány ész és fél nélkül szórja átkait mindenfelé. Pontosabban felém, de mégis: rengeteg új irányt véve csapódik be valahova. Nem csak magam köré, hanem a tér síkjaiban több különböző helyre szórtam ki olyan pajzsbűbájt, melyről visszapattannak a rá kilőtt átkok, rontások.
A közönség kissé riadtan hátrál, páran már a gyengélkedő felé futnak különböző sérüléseikkel. A lány rengeteg átkot lő ki, így próbál megtörni. Én inkább lassabban dolgozva, felerősítve varázsaimat próbálkozok; így sokkal előbb tönkre lehet tenni a pajzsbűbájait. Neki is volt épp elég, így sokra én sem mentem, bár talán... Jó megfigyelőként észrevettem, hogy átkaim egyre közelebb, és közelebb foszlanak csak semmivé, és hogy ez a határ már nagyon közel van ellenfelemhez. Lehet, hogy elfelejtette újravarázsolni a pajzsokat- nem úgy, mint én-, vagy lehet hogy valami egészen másra készül: ezt nem tudhattam.
Sok dolog volt bizonytalan a párbajban még most, de egy dologban biztos voltam, ezt biztosan tudtam. Amíg átokvisszaverő pajzsaim működnek a tér különböző pontjain, és magam köré is mindig visszavarázsolom a falakat, baj engem nem érhet. Ez a tudat óriási nyugalmat adott, így ésszel varázsolva lőttem felé a bonyolult, lassabb, de erősebb átkokat. Néha a falat is megcéloztam, hátha egy fáklyatartó, vagy leomló kődarab megzavarja a koncentrálásban.
Csak igéztem, és igéztem, várva a fejleményeket, párom reakcióját, vagy netán egy tanár megjelenését.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Rose & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rose & Lana   Rose & Lana EmptyCsüt. 17 Okt. 2013, 14:16

A francba! - fut át az agyamon, mikor észbe kapok. Elfelejtettem megerősíteni a pajzsbűbájomt. Ez akkor jutott eszembe, amikor egy varázslat túlságosan is felmelegítette mellkasomat. Gyorsan meg is erősítem tehát és figyelek rá, hogy ez ne maradjon el. Nem vagyok hülye, hogy ne tegyem meg. Ezt egy rövid szünet jelzi. Tényleg rövid: körülbelül három másodperc. Majd újra ostromolni kezdem a Hollóhátas pajzsát. Az átkok gyakran a hátam mögül süvítettek el mellettem. Nem kellett sokat agyalnom rajta, hogy ez vajon mitől-, és hogy is van. Valószínűsítettem, hogy oda is varázsolt egy-egy pajzsbűbájt, melyek tükrökként funkcionáltak és úgy verték vissza az átkaimat, mint a tükrök a napfényt.
Sokkal jobban érzem magam, mint mondjuk negyed órával ezelőtt.
Aztán leállok a rontások szórásával, annak ellenére, hogy eg csöppet sem fáradtam el. De nem fogok itt szórakozni vele. Alig lőtt ki egy-egy átkot. És ez felettébb zavar.
- Félsz? - kérdezem, felvonva egyik szemöldökömet. Jobban tenné - húzom gonosz vigyorra ajkamat.
Épp kilövök egy varázslatot, mely cián fényével hasítja át a folyosót, mikor leesik mellettem egy tégla a falból. Nem zökkentett ki, éppen csak egy pillantást vetek rá. A diákok egyre hátrálnak, de el nem mennnének - nyilván kíváncsiak rá, hogy ki fog győzni.
Vissza az elejére Go down
Rosalinda Passion
Hollóhát/7. évfolyam/Hajtó/Animágus
Rosalinda Passion


Hozzászólások : 99
Vér : Félvér
Iskolai ház : Hollóhát
Kirendelt pár : Oliver Wood
Avataralany : Emily Bett Rickards

Rose & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Lana & Rose   Rose & Lana EmptyPént. 18 Okt. 2013, 19:29



Lana & Rose


Nem jött be a tervem, a lehulló faldarab csak pár pillanatra zavarta meg, ez nem volt elég semmi hasznoshoz. A feltett kérdésére közben válaszolok:
- Csak szeretnéd!
Pálcájából átok tör ki, az enyémből pedig egy másik. Majdnem megkéstem, mégis: a két varázs összekapcsolódik. Erre ő nem számít, így egy nagy lökéssel a hozzám meglehetősen közel megjelenő fényt középre lököm. Ekkor már mindketten viaskodunk, és teljes erőnkből tartjuk fent a kapcsolatot.
Mint derült égből villámcsapás valaki egy átokkal szétrobbantja varázsunkat, és mindkettőnket a falra ken. Pár diák segít nekünk felállni, de én- akárcsak a mardekáros lány- ellökök minden segítséget. Most mindketten azt keressük, aki közbeavatkozott.
Hamarosan meglátjuk, és egyszeriben igyekszünk nem feltűnőek lenni. McGalagony közeledik felénk felbőszült arccal, és kitáguló orrcimpával.
- Mindketten velem jönnek!- mikor nem mozdulunk, egy sikítószellemet megszégyenítő hangerővel kiált ránk- MOST!!!
Még magyarázkodni sem merünk. Csak követjük. Ő beterel minket a harmadik emeleti átváltoztatástanterembe, majd az 'Itt maradnak!' kiáltás után magunkra hagy.
Én felülök egy padra, és a sötét hajú lány arcát fürkészem.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Rose & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rose & Lana   Rose & Lana Empty

Vissza az elejére Go down
 
Rose & Lana
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» The Cat and the Wolf - Rose & Lana
» Eric & Lana
» Laurel & Lana
» Lana és Viktor
» Lana and Gabe

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: