KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Eric & Lana Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Eric & Lana Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Eric & Lana Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Eric & Lana Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Eric & Lana Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Eric & Lana Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Eric & Lana Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Eric & Lana Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Eric & Lana Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Eric & Lana

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Eric & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Eric & Lana   Eric & Lana EmptyKedd 27 Aug. 2013, 18:21

Úgy döntöttem, hogy a Mágiatörit ezúttal kihagyom. Csak kiváló osztályzataim vannak belőle és Binns úgysem veszi észre a hiányomat. Ha pedig észreveszi, nem veszi a szívére. Mivel mondhatni, nincs neki - szó szerint. Így elücsörögtem a folyosón, a fal mellett gubbasztottam egy tömör, kő-gyertyatartó takarásában, törökülésben és az SVK házimon tökéletesítettem. Nos, ez eléggé nehéz volt, szeretek kiváló munkát kiadni a kezeim közül és a házi már eléggé jó volt; hiába néztem át, nem találtam benne hibát. Úgyhogy ezzel hamar fel is hagytam és mivel nemrég kezdtem csak el gyakorolni az animágiát az egyik barátnőmmel, Helenával, nonverbális varázslatokat végeztem el.
Egész jól álltam vele, mikor hirtelen lépek tompa hangját verték vissza a kopár falak. Az alsó ajkamba haraptam. Már nem lett volna időm összepakolni és elmenni, hiszen az érkező - legyen az tanár, prefektus vagy a legjobb esetben egy diák - így is, úgy is észrevesz majd.
Az alak - még nem néztem fel rá - megállt mellettem és fölém magasodott, de nem szólt. Eléggé nevetségesen nézhettem ki, ahogy ott ülök, mellettem a táskám, a könyveim, jegyzetfüzetek, pergamenek, tintatartók és pennák - a pálca csak azért nem volt ott, mert azt az övembe bújtatva hordtam magamnál - vesznek körül, mondhatni, rendezett, rendszerezett kuplerájként. A hajam valószínűleg kócos volt. Igen, ez vagyok én. A Káosz-Királynő, Lana Winters.
Csak akkor pillantottam fel az alakra. Férfi cipő volt rajta, ezt már láttam pár másodperce is, csak akkor tudatosult bennem.
Sárga. Sárga szegélyű talár. Hugrabug.
Fejemet nem nagyon emeltem tovább a csípőjénél, úgy néztem fel rá és az arcát fürkésztem. Ismerős volt... nem ugrott be a neve. Szar a névmemóriám.
- Öhm... szia - csak ennyit mondtam, ezt is halkan, ám eléggé határozottan csengett a hangom - amin még magam is meglepődtem. Azon gondolkoztam, hogy más helyzetben, ha mondjuk kívülről látnám a jelenetet, mennyire röhejes lenne, de így, hogy benne voltam... kevésbé volt vicces.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Eric & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eric & Lana   Eric & Lana EmptySzer. 28 Aug. 2013, 15:52

Újabb nap köszöntött rám a Roxfort falain belül, azonban most nem megyek egyetlen órára sem be. Mostanában eléggé rossz állapotban vagyok, de a betegségemet még nem sikerült kideríteniük. A tünetek alapján nátha, de néha úgy érzem, mintha a halálomon lennék. Most is a gyógynövényoktatótól jövök, aki adott nekem egy főzetet, ami talán helyre tesz.
Éppen a szobámba mennék vissza, amikor az egyik folyosón meglátok egy lányt. Nem is kell nekem több ennél, azonnal oda sietek hozzá, de úgy, hogy ezt azért ő ne vegye észre. A földön ücsörög és ahogy elnézem valamilyen házin dolgozott, erről árulkodnak a látottak. Azonban egy valami sokkal jobban megragadja figyelmemet: mélyen kivágott felsője. Pár pillanatig fel sem fogom, hogy köszönt nekem. Pislogok egy keveset, mire képes vagyok a lányra nézni.
- Szia! - nyögöm ki lassan. - Fel fogsz fázni, ha sokáig ücsörögsz ott... de ha gondolod, szívesen felmelegítem a hátsódat!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Eric & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eric & Lana   Eric & Lana EmptySzer. 28 Aug. 2013, 16:12

Pár másodperccel tovább tart a reagálási idő, mint az optimális esetben tartana. Nem volt nehéz kitalálni, mi vette el az eszét. Pillantása a fekete ujjatlan pólóból, szépen kidomborodó mellemen ragadt. Ujjaimmal kicsit összeporzolva a hajamat kaján mosolyra görbül a szám. Amikor rám néz, felvonom egyik szemöldökömet is, úgy nézek fel rá.
- Képzelem... - nevettem halkan, majd összeszedtem a cuccomat gyorsan és a fekete bőrtáskába dobáltam, majd felállva szembe találtam magam a sráccal.
- Egyébként Lana vagyok. Winters - mosolyodtam el bájosan és én is végigjárattam rajta tekintetemet, jóval alaposabban, mint az előbb. - És erre a 'felmelegítés' dologra még visszatérünk - kacsintottam rá. Azt, hogy mikor, nem mondtam neki, de valószíűleg a kis Hugrabugos barátom fülig elvörösödött volna, ha olvasna a gondolataimban, melyekben épp a ruhát szaggattam le róla. Élvezettel.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Eric & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eric & Lana   Eric & Lana EmptySzer. 28 Aug. 2013, 16:56

Kissé furcsa érzést kelt bennem a lány mosolya, azonban a szavaira elmosolyodok. Úgy néz ki nem vette rossz néven az én kis közeledésemet. Már ha ezt lehet annak nevezni. Amikor meglátom, hogy fel szeretne állni, segítek neki összepakolni a cuccait. Bemutatkozására elvigyorodok. Óvatosan megfogom a kezét, oda hajolok, majd egy csókot nyomok rá.
- Eric Dragneel! - mutatkozok be, majd elengedem a kezét. - A tanárok nem fogják jó szemmel nézni, ha meglátnak a folyosón. Jobb lesz, ha bemész órára. Bár, ha késel az sem jobb... A lényeg hogy ne legyél szem előtt. - kezdem el kioktatni a lányt, bár az elhangzottakkal valószínűleg tisztában van.
- Mondjuk, ha együtt találnak bennünket, akkor tudok neked segíteni a bünti elkerülését... - vetem fel az ötletemet.
Kíváncsi vagyok, hogy mikor szeretne rátérni a felmelegítésre. A fejem már megint kezd sajogni, de azért egy kis fenék simiben szívesen benne lennék.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Eric & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eric & Lana   Eric & Lana EmptySzer. 28 Aug. 2013, 17:08

Elfogadtam a segítségét és örültem a kézcsóknak is. Rövid időn belül a második lovagot fogom ki. Jajj, mindig a rossz lányok kellenek nekik... - mosolyodom el.
- Nos, Eric... nem akarlak elszomorítani, de nem szándékozom bemenni órára. Azok után, hogy összefutottam veled, pláne nem - sokatsejtetően elmosolyodom. Aztán a következő mondatára alsóajkamba harapok, felvonva egyik szemöldökömet.
- Ez az opció sokkal jobban az én szájízemnek való - vallottam be nemes egyszerűséggel. És valóban: egyedül is jól meglennék, de most, hogy Eric belém botlott... nos, ezer más, mocskos dolog is eszembe jutott, az animágián kívül, amit lehetne gyakorolni.
- És hol akarod, hogy megtaláljanak minket együtt? - kérdezem kíváncsian a fiút, kéjelgő mosolyra görbítve a számat, tettetett ártatlansággal. Utóbbi nem ment valami jól... már évek óta.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Eric & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eric & Lana   Eric & Lana EmptySzer. 28 Aug. 2013, 17:49

Eddig megúsztam minden testi fenyítés nélkül, ráadásul a varázspálcáját sem szegezi rám. Még... A válasza kissé összezavar, a viselkedésén pedig kissé megrémülök. Azt hiszem a lány eléggé félreértette a dolgokat.
- Akkor menjünk innen... - szólalok meg. - Éppen a szobámba tartottam, csak még elugrottam valahova itt az emeleten... Nem érzem magam túl jól, most is fáj a fejem.
Amikor kimondja utolsó szavait, még a lélegzetem is eláll. Ez nagyon úgy hangzott, mintha valami "olyat" szeretne csinálni velem. Más dolog tervezgetni és kukkolni, mint cselekedni. Még sohasem volt "abban" részem... ha most elrontok mindent, akkor tutira szétkürtöli a suliban.
- Öm, nem is tudom. Legszívesebben a szobámba mennék, vagy a friss le-levegőre... hogy érted, hogy megtaláljanak minket együtt?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Eric & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eric & Lana   Eric & Lana EmptySzer. 28 Aug. 2013, 18:12

Megütköztem a fiú viselkedésén, s összevont szemöldökkel mosolyogtam rá, ahogy kapkodja a tekintetét és nem tudja, most mit mondjon vagy tegyen. Végül megértően elmosolyodtam.
- Szóval friss levegő, mi...? Rendben - vontam vállat, egy sokkal barátságosabb mosoly kíséretében. - Nem erőszak a disznótor. Oda megyünk, ahova akarsz - mondtam. Nem tettem hozzá, hogy nem kell levennie a ruháit, de gondoltam, ez egyértelmű. Tényleg felcsigázott a gondolat és nem is hagyom ennyiben, de megrontani nem fogom. Az még tőlem is durva lenne... - a gondolatra önkéntelenül is elmosolyodtam. Próbáltam más felé terelni a témát, nem akartam, hogy emiatt rosszul érezze magát:
- Szép idő van ma... - néztem ki az ablakon, amin betörtek a koradélelőtti Nap sugarai, majd újra a fiúra vontam a tekintetem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Eric & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eric & Lana   Eric & Lana EmptySzer. 28 Aug. 2013, 22:25

Úgy néz ki, nem igazán hisz nekem... Pedig a friss levegő tényleg jó. Ráadásul, ha azt mondom, hogy menjünk a szobámba, akkor azzal sem állunk jobban. Ha jól vettem észre, eléggé fel van tüzelve. Így legalább odakint jobban tudom hárítani a közeledését.
- Tényleg szükségem lenne egy kis friss levegőre... - válaszolok neki. - A szobámba csak azért nem hívlak, nehogy félre értsd a dolgot és tolakodásnak vedd. Miért pont oda, ahova én akarom? Hm... én eldöntöttem, hogy ki megyünk, a kinti helyet pedig majd te eldöntöd! - adom elő a kis ötletemet.
Kíváncsi vagyok, hogy milyen helyre akar vinni. Amikor kinéz az ablakon, oda állok mellé és végig futtatom a tekintetemet a birtokon. Közben a kezem a fenekéhez ér egy futó pillanatra. Természetesen csak "véletlen" az egész, nem szándékos volt.
- Igen, tényleg szép idő van. Kint hova menjünk? - kérdezem kíváncsian.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Eric & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eric & Lana   Eric & Lana EmptySzer. 28 Aug. 2013, 22:41

- Ne magyarázkodj, megértem - nevetek halkan, kicsit lenézően, de tényleg megértően. Amikor felajánlotta, hogy döntsek, hova mennék 'ki', igazából nem kellett volna sokáig gondolkodnom. Hát a kviddics pályára! Belegondolva azonban, hogy nem érzi jól magát, fontolóra vettem a dolgot. Plusz, körbe-körbe sétálni a pálya mentén nem túl izgalmas... a tópart kellemes hely lenne. Egy romantikus sétához, de nyílván, ő nem ilyesmire gondolt. És bevallom: jómagam sem vagyok egy romantikus alkat.
Épp válaszolni készültem, már szóra nyitottam a számat, amikor lágy érintést éreztem a fenekemen. A szó egy pillanatra bent ragadt, megakat a torkomban, de gyorsan kapcsoltam:
- Mit szólnál, ha elsétálnánk a bagolyházig? Az eléggé messze van, nincs kedvem ücsörögni, sétáljunk! Az jót fog tenni neked is - mondtam, mint aki ért a betegekhez. - És onnan szép a kilátás is - tettem hozzá. Direkt 'nem vettem észre' az érintését.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Eric & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eric & Lana   Eric & Lana EmptyCsüt. 29 Aug. 2013, 18:14

- Okké! - válaszolok neki.
Nem igazán tetszik, hogy lenéz. Bár mit is várhatnék egy Mardistól? Csendben várom míg eldönti, hova is menjünk pontosan. Végül a Bagolyház mellett dönt. Kissé eltöprengek a dolgon, végül megadom magam.
- Hát jó, legyen a Bagolyház. - válaszolok. - Remélem nem fogok túlzottan elfáradni... még bealudnék odakint.
Ezután már tényleg elindulok a lánnyal. Nem igazán tudom mit mondhatnék neki, ezért kínos csendben haladunk a folyosókon. A korábbi lenézős válasza miatt kezdem kicsit kényelmetlenül érezni magam a társaságában...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Eric & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eric & Lana   Eric & Lana EmptyCsüt. 29 Aug. 2013, 20:30

Csendben indultunk el a folyosón és a bagolyház felé vettük az utunkat. Csöndben mentünk egymás mellett. Nem éreztem magam kínosan, szeretem a csöndet és bírom, ha valaki nem akarja kitölteni az amúgy teljesen természetes háttérzajt a hangjával. Nyílván, ez Ericnek nem tetszett. Kicsit elhúztam a számat.
Végül ránéztem és őszintén mondtam:
- Nem akartalak zavarba hozni - mosolyodtam el. - Tényleg! - láttam rajta, hogy kellemetlenül élrintette a dolog, én pedig nem akartam, hogy így érezze magát.
- Nem fogok rád mászni, ígérem - nevetgéltem, de komolyan gondoltam. Hacsak, ő így nem akarja. Utóbbi esetben ezer örömmel. Egyébként, ha nem, hát nem. Nem vagyok egy pszichopata állat... - a gondolatra halványan elmosolyodtam elmosolyodtam - Csak a Gengszter Nancy Sinatra...
- Egyébként, mik a terveid, ami a jövődet illeti? Nem a házasságra és a rendeletre gondolok. Azt konkrétan semmibe veszem és magasról teszek rá... - tettem hozzá - mármint, hogy nem az ő házasságát szarom le, hanem úgy az egész témát -, csak, hogy gyorsan lezárjuk a 'rendelet-témát' és megtudja a dologról a véleményemet.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Eric & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eric & Lana   Eric & Lana EmptyCsüt. 29 Aug. 2013, 20:55

Csendben haladunk a folyosókon, egyikünk sem szólal meg. Nem is igazán tudom miről beszélhetnék vele... Végül ő töri meg a szótlanságot.
- Zavarba hozni? - kérdezem meglepetten. - Nem sikerült, nyugi! - mondom neki, közben el is mosolyodok.
Amikor felnevet, hogy nem fog rám mászni, én is felnevetek alig hallhatóan.
- Pedig lehet, hogy nem bánnám, ha rám másznál... - szólalok meg, amíg nevetgél. - Legalább jobb rálátásom lenne az ikrekre.
Kíváncsi vagyok, hogy erre mit fog válaszolni. Nem hagyom, hogy azt higgye prűd vagyok.
- A terveim? Nincs komolyabb tervem... a mának élek, nem a holnapnak. Próbálom mindig jól érezni magam. Majd lesz valahogy. Neked vannak terveid?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Eric & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eric & Lana   Eric & Lana EmptyCsüt. 29 Aug. 2013, 21:29

Amikor megnyugtat, hogy nem hoztam zavarba, elmosolyodtam.
- Ó, akkor oké - mosolyodtam el, majd következő szavai után a terveivel kapcsolatosakat meg sem hallottam. De végülis előbb a jövőmet illető terveimről beszéltem:
- Auror akarok lenni és nagyon jó úton járok affelé - kacsintottam rá. Majd úgy döntöttem, visszatérek egy kicsit korábbi szavaira:
- Szóval az ikrek, mi...? - álltam meg, ragadtam meg a karját és bár jóval erősebbnek tűnt, mint én - valószínűleg az is volt -, talán a betegség miatt lassabban reagált. Megállítottam magam előtt, miközben a hideg falnak dőltem. - Így megfelel a kilátás? Akarom mondani, a belátás... - kérdeztem, ujjaimmal az övbújtatójánál fogva közel húzva magamhoz. Na most legyél nagyfiú, Eric... - gondoltam, miközben a fiúra mosolyogtam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Eric & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eric & Lana   Eric & Lana EmptyCsüt. 29 Aug. 2013, 22:41

Kissé meglep, hogy Auror akar lenni. Ezt nem nézném ki egy Mardisból. Viszont örülök, hogy legalább nem a rossz oldalra akar állni. Elvégre a későbbiekben lehetne sötét varázsló, egy bűnöző, aki a Minisztérium ellen harcol.
- Szép terv. - mondom elmosolyodva. - Nem hittem volna, hogy Auror szeretnél lenni...
Ezután pedig magához húz, így tökéletesen belátok a ruháján és láthatom a dekoltázsát. Azonnal elpirulok, amit egy mosoly követ.
- Ami azt illeti, teljes mértékben megfelel. - válaszolok. - És már a fejem sem fáj annyira. Most viszont menjünk tovább, nem lenne jó, ha itt kapnának el minket...
Ekkor átölelem a derekánál és magamhoz húzom egy kicsit és már indulok is vele, hogy elhagyjam az épületet.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Eric & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eric & Lana   Eric & Lana EmptyPént. 30 Aug. 2013, 20:38

Látom a meglepetést az arcán. Mind az auror-lét miatt, mind a hirtelen lesújtó 'támadás' miatt. Arcát fürkészem, ahogy a melleimet bámulja és kaján mosolyra görbül szám széle. Az a pirulás... édes. Ilyet is ritkán tapasztaltam mostanság, kifejezetten tetszett.
Amikor indulni készült, kicsit csalódott voltam, de mindjárt jobb kedvem lett, amint magához húzott.
- Nem járkál a folyosón senki... - mondtam, miközben körbenéztem. Minden teljesen kihalt volt és csak lépteinket verték vissza a kopár falak. De szinte beletörődtem, hogy nem lesz semmi. Továbbra sem rajtam múlt, de ha Eric állandóan visszatáncol, én nem fogom megerőszakolni. Nem vagyok valami pszichopata...
- Akkor bagolyház? - kérdeztem, már arrafelé fordulva a folyosók csomópontjánál. Még változtathatunk utat, de nem rajtam múlik.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Eric & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eric & Lana   Eric & Lana EmptyPént. 30 Aug. 2013, 21:48

Megjegyzésére nem mondok semmit, csak haladok tovább a folyosón. Ekkor a távolból kopogást lehet hallani. Valószínűleg az egyik tanárnő az, a kopogás teljesen olyan, mint egy női lábbeli koppanása lépésekkor. Ráadásul az üteme is sétára vall.
- Bagolyház. - bólintok.
Pár pillanat múlva már kint is vagyunk a friss levegőn. A nap sütésére kicsit hunyorogni kezdek és még a fejfájásom is visszatér...
- Nah, most már megint fáj a fejem egy picit... Hozzá kell még szoknom a napfényhez.
Ezután nem igazán tudom, hogy mit mondhatnék, így némán haladok tovább. Út közben szaglászni kezdek. Farkas létemnek köszönhetően közel sem kell hozzá hajolnom, hogy érezzem őt.
- Egész jó az illatod... - szólalok meg. - Tetszik ez a parfüm.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Eric & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eric & Lana   Eric & Lana Empty

Vissza az elejére Go down
 
Eric & Lana
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: