KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Lana and Gabe Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Lana and Gabe Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Lana and Gabe Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Lana and Gabe Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Lana and Gabe Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Lana and Gabe Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Lana and Gabe Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Lana and Gabe Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Lana and Gabe Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Lana and Gabe

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Lana and Gabe Empty
TémanyitásTárgy: Lana and Gabe   Lana and Gabe EmptyVas. 01 Szept. 2013, 14:53

Egy hirtelen ötlettől vezérelve, felpattanok a székről és kirohanok a klubhelyiségből, régen voltam már a tiltott rengeteknél, szóval most oda megyek.  Gyorsan lépkedek és elég hangosan is, nem figyelek oda és véletlenül fellökök egy első évest. Bocsánatot kérek és felsegítem. Legalább ott lesz egy kis nyugalmam is és békén hagynak egy órácskára. Amikor kilépek a szabad levegőre, mélyen beszívom a friss levegő illatát és mosolyogva indulok tovább. A szokásos helyemre megyek az erdő szélére, most nincs itt senki szerencsére. Amikor odaérek először csak lehuppanok és körülnézek még egyszer. Aztán pedig lefekszek a fűbe és behunyom a szemem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Lana and Gabe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lana and Gabe   Lana and Gabe EmptyVas. 01 Szept. 2013, 15:57

Az utóbbi időben rengeteget tanultam és készültem a RAVASZ vizsgákra, a bulizásból is volt mostanában éppen elég. Nem is vágyhattam másra, csak csendre, békére és nyugalomra. Egy cigivel - többi társa a bőrdzsekim belső felében pihent, a dobozban - a kezemben indultam el a parkon keresztül. A szökőkútnál meg is gyújtottam, majd folytattam utam. Először a tópartra akartam menni, de több diák járkált arra, mint amennyire számítottam. Mindenki ki akarta élvezni az ősz utolsó napsugarait. Nem hiányoztak, nem vágytam társaságra. Olyan hely irányába indultam meg, ahol biztos nem lesz senki: a Tiltott rengeteg széléhez.
Ahogy haladtam célom felé, megpillantottam egy mozdulatlan valamit a fűben. Megtorpantam és elővettem a varázspálcámat is, majd úgy közelítettem meg. Nyugodtnak tűnt, de nem bíztam a véletlenre - túl gyanakvó természet vagyok.
Ahogy mellé léptem és fölé magasodtam, rászegezett pálcával, ismertem csak meg, hogy ki ő. Igazából csak a keresztnevét tudtam: Gabe.
Elmosolyodtam a Griffendéles fiú ábrázatára.
- Csak, hogy tudd, majdnem megátkoztalak... - kúszott halovány mosoly az arcomra és ezzel egyidőben el is tettem a varázspálcámat, a cigit meg elnyomtam az egyik fán, a csikket a zsebembe süllyesztettem, majd a fiú mellé telepedtem törökülésben.
- Gondolom, te is a csönd miatt jöttél - szólaltam meg egy kis idő múltán. - Én igen. Szóval nem muszáj beszélnünk - mondtam, bár őszintén nem bántam volna. Nem beszéltünk még igazán a fiúval és pedig kíváncsi természet vagyok. Az érdeklődés apró szikráját kiolvashatta bújkáló mosolyomból.
Vissza az elejére Go down
 
Lana and Gabe
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Gabe & Danielle
» Gabe és Daphne
» Gabe & Thjalf
» Gabe és Laurel
» Margaret & Lana

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: