KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Gabe és Laurel Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Gabe és Laurel Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Gabe és Laurel Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Gabe és Laurel Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Gabe és Laurel Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Gabe és Laurel Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Gabe és Laurel Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Gabe és Laurel Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Gabe és Laurel Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Gabe és Laurel

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Gabe és Laurel Empty
TémanyitásTárgy: Gabe és Laurel   Gabe és Laurel EmptyVas. 01 Szept. 2013, 15:31

Ma egész nap csak bent gubbasztottam, feküdtem, beszélgettem, ettem, ittam. Ezért, most úgy döntöttem, hogy elmegyek kicsit sétálni „felfedezem” a birtokot, mint elsőben. Emlékszem, hogy a második nap amikor kimentem a birtokra, csak tátott szájjal tudtam menni, mivel olyan szép volt. Most is ugyanolyan szép, de már elteltetek az évek és már megszoktam. Felülök az ágyamon, mivel megint feküdtem szokásosan, majd leszállok és szépen lassan kezdek kisétálni a klubhelyiségből, azt mondták, hogy ellustultam, de nem igaz. Na jó talán egy kicsit lusta vagyok már. Kicsit gyorsítok most a tempón, hamar kiakarok érni. Már-már szaladok és szerencsére így hamar kiérek. Egyenesen a Tiltott Rengetekbe veszem az irányt, az ösvényhez. Amikor odaérek lassítok a tempón, és úgy nézem tovább az erdőt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Gabe és Laurel Empty
TémanyitásTárgy: Gabe és Laurel   Gabe és Laurel EmptyVas. 01 Szept. 2013, 15:40

Hallottam furcsa léptek zaját. Talán arra gondoltam ,hogy Draco Malfoy az és elő jöttem a fa mögül ahol üldögéltem egy magamba. De aztán mikor az arc egyre közelebb jött láttam ,hogy nem ő az. Egy Griffendéles fiú volt. Csak az arcát láttam és rögtön el fogott a varázs ,hogy milyen helyes. Sajnos a szemébe nem tudok bele nézni mivel még mindig a fának ölelkezve vagyok és csak az arcát látom. Majd arra leszek kíváncsi hát ha észre vesz és talán le ülünk beszélgetné. Én más voltam mint a többi lány a suliban de persze ezt ők nem tudják. Sokkal jobban ki tudtam jönni egyes fiúkkal bár volt a Griffendélben akit szívből utáltam és az Harry potter és barátai voltak. Nem azért mert a többiek is utálták őt. Bár ahogy még mindig a fánál álltam észre vett az a fiú akit figyelek és oda jött hozzám. Erre a szívem egyre hevesebben kezdett el dobogni.
Vissza az elejére Go down
 
Gabe és Laurel
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» § Gabe Duncan....gyűlölöm!szeretem!tönkretett!felnyitotta a szemem! ja és.. megölöm!
» Gabe & Danielle
» Gabe és Daphne
» Lana and Gabe
» Gabe & Thjalf

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: