KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Gabe & Danielle Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Gabe & Danielle Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Gabe & Danielle Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Gabe & Danielle Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Gabe & Danielle Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Gabe & Danielle Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Gabe & Danielle Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Gabe & Danielle Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Gabe & Danielle Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Gabe & Danielle

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Gabe & Danielle Empty
TémanyitásTárgy: Gabe & Danielle   Gabe & Danielle EmptyKedd 04 Jún. 2013, 18:03

Gabe és Dany


De jó, hogy már most hasfájással ébredek, minek kellet nekem tegnap vacsorán sokat ennem? Persze, hogy csak én lehetek ilyen, hülye. Mindegy a lényeg az, hogy felkelés után nem éreztem magam valami rózsásan. A fürdőszobai tükörhöz sétálok és belenézek. ~Te mindent elrontasz? Csoda, hogy nem esel le a seprűdről.~ Megmosom az arcomat, egyből felébredek, vagyis csak elméletileg úgy terveztem, de gyakorlatilag azért csak nagyábból. Megmosom a fogamat, majd bezselézem a hajamat és beállítom. Hát imádok tetszeni másoknak, de most csak az a lényeg, hogy Danynak tetszek. A ruhás szekrényemhez lépek, ahol kiveszem az egyenruhámat. De utálom ezt a talárt, kimondhatatlanul utálom. Egy kis nyugira vágyok, így reggel nem szeretnék senkivel se beszélgetni, ezért lemegyek a kviddics pályára repülni néhány kört. Kezembe veszem a Nimbus 2001-esemet, majd szépen lassan, halkan lemegyek a klubhelyiségbe, kilépek a portrén, majd elindulok a kviddics pálya felé. ~Hogy lehettél ilyen barom régen?~ Ez az egy kérdés kavargott a fejembe, útközben, de nem tudom megválaszolni. Elég sok idő lesz még Danielle újra megbocsát nekem nagyon sok. Kilépek a fűre, és felnézek a lelátókra, majd mosolyogva sóhajtok egyet. Lábaim, közé veszem a seprűmet, majd elrugaszkodok a földtől és felszállok. A szél gyengéden csap bele az arcomba, nagyon jó érzés, imádok repülni. Amilyen gyorsan csak tudtam elkezdek repülni az egyik oszloptól a másikig. Minden rossz gondolatom elszállt. Az agyam átkapcsol amikor repülök és nem foglalkozik semmivel. Sajnálom a mugli embereket, hogy kimaradnak ebből a csodából amit a repülés.
Vissza az elejére Go down
 
Gabe & Danielle
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Gabe és Laurel
» § Gabe Duncan....gyűlölöm!szeretem!tönkretett!felnyitotta a szemem! ja és.. megölöm!
» Gabe és Daphne
» Lana and Gabe
» Gabe & Thjalf

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: