KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
§ Gabe Duncan....gyűlölöm!szeretem!tönkretett!felnyitotta a szemem! ja és.. megölöm! Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
§ Gabe Duncan....gyűlölöm!szeretem!tönkretett!felnyitotta a szemem! ja és.. megölöm! Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
§ Gabe Duncan....gyűlölöm!szeretem!tönkretett!felnyitotta a szemem! ja és.. megölöm! Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
§ Gabe Duncan....gyűlölöm!szeretem!tönkretett!felnyitotta a szemem! ja és.. megölöm! Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
§ Gabe Duncan....gyűlölöm!szeretem!tönkretett!felnyitotta a szemem! ja és.. megölöm! Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
§ Gabe Duncan....gyűlölöm!szeretem!tönkretett!felnyitotta a szemem! ja és.. megölöm! Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
§ Gabe Duncan....gyűlölöm!szeretem!tönkretett!felnyitotta a szemem! ja és.. megölöm! Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
§ Gabe Duncan....gyűlölöm!szeretem!tönkretett!felnyitotta a szemem! ja és.. megölöm! Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
§ Gabe Duncan....gyűlölöm!szeretem!tönkretett!felnyitotta a szemem! ja és.. megölöm! Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 § Gabe Duncan....gyűlölöm!szeretem!tönkretett!felnyitotta a szemem! ja és.. megölöm!

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



§ Gabe Duncan....gyűlölöm!szeretem!tönkretett!felnyitotta a szemem! ja és.. megölöm! Empty
TémanyitásTárgy: § Gabe Duncan....gyűlölöm!szeretem!tönkretett!felnyitotta a szemem! ja és.. megölöm!   § Gabe Duncan....gyűlölöm!szeretem!tönkretett!felnyitotta a szemem! ja és.. megölöm! EmptyHétf. 20 Május 2013, 16:50




Teljes név: Gabe Duncan _ (vagy bármi más vezetéknév)
"Kód": (csak diákok esetében) pl.: Griffendél 5/4 fiú
Születési idő: 1979, hónap, nap
Születési hely: London
Faj: varázsló
Jellem, kinézet:
Gabe az a srác, aki befurakodott az én teljesen hétköznapi életembe és elcsavarta a fejemet. Beleszerettem, majd váratlanul eltűnt azzal az indokkal, hogy a Varázsvilágban folyó harc miatt nem lehetünk együtt. Elmondta, hogy én is boszorkány vagyok az apám révén és meg fog keresni. Elrohantam mielőtt tovább hazudhatott volna, de csodák csodájára végül a Roxfortban végeztem. Összetörte az életemet. Gyűlölöm és mégis.. azonnal igent mondanék, ha megjelenne. Az ET-mben találsz róla elég infót: "Szőkésbarna hajú fiú volt, aki szíves örömest csúfot űzött volna a kötényemből, amin kék virágocskák suttogták a végzetemet, de mégsem tette. Fekete viharkabátja volt, ami rosszfiús kontrasztot vont köré, szénakazal frizurája, amit igen irigyeltem tőle, hisz én minden reggel elaludtam a sajátomat, míg hosszú, nyúlánk testalkatától eltérően, mégis erősnek tetszett. Kék szemei világítottak az arcából, amik előbb mosolyogtak, mint az ajkai." "Majdnem minden héten legalább kétszer beugrott és a pimasz ajánlataival próbált randira hívni, amit kezdetben udvariasan, majd egyre harciasabban elutasítottam, ráfogva a sulira és a munkahelyi morál számlájára" Hogy várom-e ezt az alakot? Nem vallom be, de baromira! Keress PM-ben. Very Happy


Avialany Ryan Gosling, Jude Law, Robert D. Jr..(főként Ryan Goslingért lennék oda)

FOGLALTNAK TŰNIK, kivéve ha jön az elfogadása előtt valaki

Vissza az elejére Go down
 
§ Gabe Duncan....gyűlölöm!szeretem!tönkretett!felnyitotta a szemem! ja és.. megölöm!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Gabe és Laurel
» Gabe & Danielle
» Gabe és Daphne
» Lana and Gabe
» Gabe & Thjalf

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: