KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Margaret & Lana Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Margaret & Lana Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Margaret & Lana Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Margaret & Lana Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Margaret & Lana Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Margaret & Lana Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Margaret & Lana Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Margaret & Lana Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Margaret & Lana Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Margaret & Lana

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Margaret & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Margaret & Lana   Margaret & Lana EmptyPént. 09 Aug. 2013, 22:30

Margaret üzenete váratlanul ért, meglepett és nem utolsó sorban, kíváncsivá tett. Megbeszéltem hát vele egy találkozót a Mardekár klubhelyiségében.
Eléggé későn estem vissza a suliba, a Katie által mutatott titkos átjárón át leruccantam Roxmorts-ba és eltöltöttem pár órát a Foltozott Üstben, a Mézesfalásban és Zonkó Csodabazárában. Tömött zsebekkel, vajsörtől illatozva, fáradtan tértem vissza a klubhelyiségbe. Nem buktam le, de ez nem is lehetett volna másképpen. Nem, ha rólam van szó.
Ledobtam magam a fekete kanapéra és a smaragdszín lángokat figyeltem, ahogy a kandalloban táncoltak, miközben Margaret-re vártam. Tényleg fúrta az oldalamat a kíváncsiság, hogy valójában mit akarhat. Volt egy-két sejtésem, de nem vettem volna rájuk mérget. A Viktorral való, rövid, kétszemélyes meccsünk pillanatait pörgettem vissza a fejemben újra, miközben ujjaimmal a kanapé karfáján doboltam egy hangzatos rock zene ritmusára, ami csak a fejemben szólt - ezzel felidézvén a nyári emlékeket is.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Margaret & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Margaret & Lana   Margaret & Lana EmptySzomb. 10 Aug. 2013, 22:13

Nem gondoltam semmire. Unottan sétáltam vissza a klubhelyiségbe Lanához, aki napok óta rám se ,,bagózott". Chhh, a kis hálátlan! De nem volt kedvem tovább zsörtölődni, elég zűrös az életem így is. Nap közben csak tanultam és írtam egy levelet a francia levelezőtársamnak, aki annyira nyálas, mint egy pitbull. Minden egyes sorából fröcsög az érzelmesség. Undorító.
- Helló, hercegnő! - köszöntem, amikor beléptem a klubhelyiségbe, ahol egyedül a vastagszájú diáklány terpeszkedett.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Margaret & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Margaret & Lana   Margaret & Lana EmptySzomb. 10 Aug. 2013, 22:57

Egyenesen felfordult a gyomrom Margaret nyálas köszönésétől és ezt legszívesebben meg is mondtam volna neki, ehelyett visszaköszöntem. Egyelőre nem akartam konfliktust. Még!
- Szia - biccentettem felé. Semmi kedvem nem volt ehhez a beszélgetéshez, de lehet, hogy valami fontosat akar közölni velem. Ja, valószínű... a baj az, hogy más az értékrendünk. Mindegy, meghallgatom, hogy mi a problémája, aztán legyen boldog. Ez volt a terv.
- Mi van veled? - kérdeztem mosolyogva, ráemelve tekintetemet, majd elővettem egy cigit és rágyújtottam. Hangom tükrözött némi érdeklődést, de nem túl sokat. Egyelőre nyugodtan fürkésztem a lány arcát, majd újra a tűzbe néztem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Margaret & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Margaret & Lana   Margaret & Lana EmptyHétf. 26 Aug. 2013, 21:46

- Ne tegyél úgy, mintha érdekelne a helyzetem. Veled mi van, Lana? Rá sem ismerek az én partizós barátnőmre, aki bármilyen kockázatot vállalt annak érdekében, hogy kicsempéssze a Lángnyelv whiskey-t a tanári szobából. Ellaposodtál és ez a Viktor ügy... Szzzhh... csúnya.
Negédesen bólogattam, majd megpróbáltam jó kislánynak tűnni és megfogtam Lana vállát, de ő arrébb húzódott.
- Látod, szívem? Erről beszélek? Mióta vagy te ilyen... nemtörődöm?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Margaret & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Margaret & Lana   Margaret & Lana EmptyHétf. 26 Aug. 2013, 22:01

Megingatom a fejem, összevonva szemöldökömet. Nem tudom, mire megy ki a játék és ez bosszant. Belül. Kívül azonban nyugodt maradok.
- A kockázatokat a mai napig vállalom - vontam fel a szemöldökömet. Nem hazudtam, tényleg. Csak az nem volt mindegy, hogy milyen ügyről van szó -, csak tudod, a partizást most felváltotta a tanulás - vontam vállat. Viszont az kifejezetten idegesített, hogy azt mondta, 'ellaposodtam'. Lehet, hogy tanulok és edzésekre járok és kevesebbet lógok és kiválókat kapok, de ettől függetlenül ugyanaz az ember voltam, mint tavaly. Talán csak felnövök... nem. Azt soha. Nem tudom, mi van velem... lazítanom kéne. Csak egy kicsit. - gondoltam, a kandallóban lobogó tűzbe nézve.
A 'Viktor ügy' említésére újra Margaretre nézek:
- Honnan veszed? Milyen Viktor ügy? - adtam a hülyét, bár nagy valószínűslggel mindent tud, ahogy ismerem...
Ahogy a vállamra fekteti kezét, kissé elhúzódom, kérdésére vállat vonok.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Margaret & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Margaret & Lana   Margaret & Lana EmptyHétf. 26 Aug. 2013, 22:29

Próbáltam az ostobát adni, de kedvem túl hamar megváltozott. Széles mosollyal nyugtáztam a mardekáros lány egy pillanatnyi bizonytalanságát.
- Ugyan... tanulás? Lana, kérlek...
Azt hiszed nem tudom, hogy micsoda népséggel veszed magad körül? Ez már büntetendő és felháborító! Bármelyik diáktársunk fülébe eljuthat és akkor vége a jó hírednek, azt garantálom! Griffendélesekkel összeszűrni a levet? Lana, ez most komoly? És a tanulás? Kezdesz rossz útra térni, azt hiszem...
Nem mondtam ki a gondolataim, hanem felálltam és így szóltam:
- Jó éjszakát!
Csókot dobtam, majd ördögi mosolyommal hátrálni kezdtem.

Margaret & Lana Tumblr_mf72wvecXf1r2ugvuo1_500
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Margaret & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Margaret & Lana   Margaret & Lana EmptySzer. 28 Aug. 2013, 20:53

A szavak találtak, pont, ahogy azt Margaret akarta. Ezt az 'érzést', hogy lássa is rajtam, a világ minden galleonjáért sem mutattam volna ki. Még, ha belül éreztem is valamit, ami szorongat és nem ereszt. Részben igazat adtam neki, legszívesebben utána mentem volna és egy 'régi-Lanás' mosoly kíséretében meginvitálom 'bulizni' egy üveg pia kíséretében, hogy 'Héé... tudod mit, bulizzunk, mint nem is olyan régen!'. Végül nem tettem semmi ilyesmit. Igaza volt, még, ha legszívesebben tagadtam is volna. De azt is eldöntöttem, magamban, hogy lazítanom kell néha, bulizni, tombolni, vadulni. Még, ha ezt meg is tettem két éven keresztül, még, ha nem is ilyenre terveztem ezt az évem... akkor is!
Megpróbálom majd kiengesztelni. Egyszer. Normálisan. Bulizva. Ahogy régen... mert, bár ezt sem vallottam volna be - pláne nem neki -, hiányoztak ezek a dolgok.
Távolodó alakja után néztem, majd elhúztam a számat és visszatértem az SVK könyvem lapjai közé és 'olvastam'. Olvasásnak nem nevezhető, a sorokon eszetlenül rohanó tekintetem persze nem erről árulkodott. Nem tudtam kiverni a fejemből, amit mondott, a szavak befészkelték magukat az agyamba és nem akartak távozni onnan; a kimondott szavak elnyúló visszhangot vertek a fülemben.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Margaret & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Margaret & Lana   Margaret & Lana Empty

Vissza az elejére Go down
 
Margaret & Lana
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: