KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Rhett Donovan Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Rhett Donovan Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Rhett Donovan Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Rhett Donovan Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Rhett Donovan Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Rhett Donovan Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Rhett Donovan Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Rhett Donovan Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Rhett Donovan Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Rhett Donovan

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kimberly Williams
Hugrabug/7. évfolyam
Kimberly Williams


* : Rhett Donovan Tumblr_n2g9k06Uei1saze6yo10_250
Hozzászólások : 354
Vér : Mugliszármazású
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Roxfort boszorkány- és varázslóképző szakiskola, London - Anglia
Kirendelt pár : Charlie Weasley
Avataralany : Nina Dobrev
Karakterlap : Mirror of memories
Rhett Donovan Tumblr_n3k0anFO1l1t8z9dxo1_250

Karakterzene : ❥ Egyszer
¥ : Rhett Donovan Tumblr_mggvcak0TY1rpqiebo7_250

Rhett Donovan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rhett Donovan   Rhett Donovan EmptySzomb. 22 Nov. 2014, 10:00




Elfogadva!  

Mr. Donovan, nem egészen ezzel szoktam kezdeni, de azt hiszem nem is lehetne nem figyelembe venni milyen cuki pofija van valakinek. Very Happy De tekintsük úgy, hogy meg sem szólaltam. Szóval akkor, üdvözöllek az oldalon. Lássuk csak, a megtévesztés  mestere, szexi tanár és még szoknyavadász is... Ezek szerint jobb, ha a tudatlan nők nem csak nem csak arra figyelnek oda, hogy miket beszélnek, de minden másra is, még a végén elveszítik a gátlásaikat is, bár kétlem, hogy visszakoznál, ugyebár... Talán még összefutunk, de most nem is tartanálak fel tovább. Szerencsés vadászatot!  Wink  
Vissza az elejére Go down
Rhett Donovan
Mágiatörténet tanár
Rhett Donovan


* : Rhett Donovan Tumblr_inline_mg9ihlXCic1r6b8jw
Hozzászólások : 14
Vér : Aranyvérű
Tartózkodási hely: : Előtted egy lépéssel, Drágám.
Kirendelt pár : Szabad vagyok, mint a madár.
Avataralany : Colin O'Donoghue
Karakterlap : Mr. Survivor
Karakterzene : Addicted to You
¥ : Rhett Donovan Tumblr_n63r0tvl6z1qjueflo9_250

Rhett Donovan Empty
TémanyitásTárgy: Rhett Donovan   Rhett Donovan EmptySzer. 15 Okt. 2014, 20:50




Rhett Donovan

"Ábránd, csaló varázs.
A pompás érzelem, mi életet teremthet,
A földi zűrzavarban holtra dermed."






↯Név: Rhett Donovan

↯Kor: 32

↯Ház: Mardekár volt

↯Vér: Aranyvérű

↯Pálca: 13 hüvelyk, diófa, főnixtoll maggal, kellemesen rugalmas

↯Foglalkozás: Mágiatörténet tanár/ Ex-halálfaló

↯Edevis tükre:A kalandozásokkal eltöltött hosszú évek után, lassan elérkezett az ideje, hogy nyugodtabb életmódra váltsak. Bár nincs ínyemre szüleim azon igyekezete, hogy találjanak nekem egy feddhetetlen, jó családból származó hölgyet, lényegében mégis erre vágyom. A szeretők és örömlányok után távolinak tűnik az olyan nő, akire páromként, társamként tekinthetnék, és akit igazán szeretni is tudnék. Sokáig nem is terveztem megházasodni, ez az életforma túlságosan elütött természetemtől, de az idő múlik, és az ember változik. Ma már nem bánnám, ha találnék egy nőt, akit szerethetek, és aki viszontszeret, akinek az ujjára gyűrűt húzhatnék, és aki megajándékozna egy kislánnyal. A tükörben amúgy egy eleven, hollófekete hajú, tengerkék szemű kis boszorkányt látnék, aki tökéletesen az apjára ütött.

↯Mumus: Ugye nem hiszed, hogy felfedem előtted a gyenge pontjaimat? Mindenesetre annyit elárulhatok, hogy undorom a hüllőktől, és egy butuska gyerekkori élmény utóhatásaként viszolygok a bohócoktól. A mumus e kettő keverékéből áll össze, ami már önmagában is nevetségesnek hat, így sosem jelentett túl nagy gondot, elbánni egy ilyen varázslénnyel.
Csak az hiszi, hogy a mumus képes az ember félelmének és rettegésének megtestesítőjévé válni, aki még nem találkozott dementorral. Én találkoztam, így tudom, milyen az alakot öltött rettegéssel szemben állni, és annyit elárulhatok, nem olyan, mint egy mumust látni.


↯Amortentia:
~ A tenger illata
~ Keleti fűszerek aromája
~ Madam Puddifoot féle vajsör


↯Veritaserum:Van egypár. Az igazat megvallva tengernyi titkom van, egyik botrányosabb a másiknál.



This is me


    A szemfényvesztés, a megtévesztés, a trükkök mestere vagyok. Ritka az olyan alkalom, amikor ne próbálnám kijátszani a szabályokat, de még ennél is sokkalta ritkább, amikor valaki ezt észre is veszi. Mi tagadás, profi csaló vagyok. Sosem játszom kis tétekben, inkább jellemző rám, hogy mindent egy lapra teszek fel.  A kaland, a kockázat a lételemem, az egyhangúságnál és az unalomnál semmit sem gyűlölök jobban.
    Könnyedén kiigazodom az embereken, és remek érzékem van a nőkhöz. Azt nem mondanám, hogy megértem őket, magamon kívül általában senkit sem értek meg, és túlságosan nem is töröm magam ennek érdekében, de képes vagyok azt a látszatot kelteni, hogy tökéletesen ismerem őket, ami kifejezetten imponáló tud lenni.  
    Értek a szavakhoz; könnyedén hitetem el a hazugságot és fordítom ki az igazságot. Nem tartanak vissza erkölcsi gátak, aggályok, lényegében számomra semmi sem szent.
    Érzelmi világom meglehetősen sekély, nem vagyok sem hűséges, sem gondoskodó, de még túl gyengéd sem. Mindez nem jelenti azt, hogy ne tudnék lovagias lenni és udvarolni szívem hölgyének, ugyanis - illik tudni rólam, hogy - mindennek megadom a módját, csakhogy ez közel sem jelenti azt, hogy komolyan gondolnám a dolgot. Sajnálatos módon a valódi lovagiasság nem jár együtt a szórakozással, márpedig én szeretem magam jól érezni. Egy érzéketlen mocsok vagyok, tudom, mondták már előtted is.
    Bár nem kell a szomszédba mennem a társadalom által negatívnak ítélt erényekért, azért némi pozitív tulajdonságot is fel tudok vonultatni. Mellettem szól például, hogy csakis szüleim unszolására lettem halálfaló. ( Most mond, hogy nem vagyok szófogadó, jó gyerek! ) Embert pedig nem öltem, felhúztam a nyúlcipőt és köddé váltam, mielőtt erre lehetőségem lett volna. A sárvérűekkel sincs semmi bajom, nem ők a szívem csücskei, de egy cseppet sem izgat, hogy van-e joguk a mágiahasználathoz vagy sem.
    Nem vagyok valami példás aranyvérű, azt hiszem, én büszkélkedhetek a család fekete báránya címével. Már fiatalkori kicsapongásaimat sem viselték túl jól, de amikor a háború alatt egy külföldi bevetés során eltűntem, mindenki halottnak hitt, majd Voldemort halála után, a dolgok rendeződésével újra felbukkantam, betelt a pohár. Majdnem kitagadtak, de anyám könyörgésére, apám végül is hajlandónak mutatkozott továbbra is megtűrni a családban.

    Ne szépítsük a dolgokat, lehengerlően nézek ki. Az arcomat laza eleganciával keretező hollófekete haj, villogó jégkék szemeim, az arisztokratikus vonású arcomon ülő ragadozómosoly téged is könnyedén levesz a lábadról. Túlzok, ha azt állítom, hogy a testem pedig olyan, akár egy görög félistené? Nem hinném. A külsőmre mindig kellő mennyiségű figyelmet fordítottam, ugyanis hamar felismertem, hogy az emberek többsége felszínes, akiknek így könnyedén elnyerhetem tetszését, hiszen mással sem törődnek, mint a látszattal. Gyakran hordok fekete bőrből készült darabokat, melyek tökéletesen passzolnak személyiségemhez, a kettő kombinációjáért pedig bolondulnak a nők. Mióta a Roxfotban tanítok, a lelkiismeretes McGalagony professzortól kaptam már pár megrovó megjegyzést, és előszeretettel utasít rendre az öltözködés terén, mivel ahogy ő fogalmaz, a tanári tekintély megtépázását érem csak el feltűnő öltözködésemmel, és tartsam észben, hogy iskolában vagyok nem pedig…khm…egyéb helyeken.




Mirror of memories


    Soha nem gondoltam, hogy ilyen szórakoztató a tanári pálya, különben már előbb elgondolkodtam volna, hogy e nemes mesterségnek szentelem az életem. Hiszen mi lehetne csodálatosabb a sok, új ismeretekre szomjazó fiatal tudásvágyának kielégítésénél? Ami azt illeti, én nem vallok ilyen magasztos eszméket, bár a szerencsésebb diáklányok bizonyos vágyainak kielégítését mindig örömmel és készségesen vállalom.
    Azt sem tudom biztosan, hogyan vetett ide az élet és miért állok éppen én a katedrán, aki a legnagyobb jóindulattal sem illik egyik, a tanárokat definiáló sztereotípiához sem.  Mindenesetre Dumbledore támogatását élvezem, aki töretlenül hisz abban, hogy mélységesen megbántam a múltban elkövetett hibáimat, és egy-másfél évvel ezelőtti eltűnésemet is úgy értelmezi, hogy nem önszántamból lettem a Nagyúr követőjévé és az első lehetőséget megragadtam, hogy ne váljak részévé az önkénynek és kegyetlen vérengzésnek, amit Voldemort Nagyúr és követői vittek végbe. Van némi hiba ebben a feltételezésben, de ki vagyok én, hogy elszomorítsak egy ilyen nemes és bölcs vénembert?! Amiről nem tud, az nem fáj neki.
    Mellesleg a családom is boldog, amiért végre állandó, tiszteletreméltó foglalkozást űzök. Szerintük mérföldekkel jobb ez, mint a szerencsejáték, a máguspóker vagy feslett erkölcsű hölgyekkel való kereskedés – ha fogalmazhatok így. Pedig a felsorolt munkák sem olyan rosszak, mindegyik elég szórakoztató és néha meglepően tanulságosak is.
    Bár egy éves távolmaradásom alatt még sokszínűbb volt tevékenységeim köre, amikkel megkerestem a mindennapi betevő falatra valót, de ezt nem kötöm családom orrára. Gyanítom, nem díjaznák a kalózkodást, a csempészetet, a fegyverkereskedést és üzleti csalásokat. Ezek egy részét a muglivilágban követtem el, ahol adócsalásért le is csuktak, de hamar meguntam az életet a ’hűvösön’, így nem élveztem sokáig az ott tapasztalt vendégszeretetet.  Utazásaim során – mondhatni – szépen megtollasodtam és tapasztalatokban is gazdagodtam. Például megtanultam, hogyan kell különböző végzettségeket szerezni, anélkül hogy valamilyen iskolát elvégeztél volna, és hogyan válhatsz elismert mágiatörténésszé úgy, hogy nincs másod, mint egy elfogadhatóra sikeredett RAVASZ vizsgád a tárgyból, és az emlékeid, azon ritka alkalmakról, amikor nem álmaid világában barangoltál Binns prof. óráin. Nem mondanám, hogy bővelkedek ilyen emlékekben, mivel fél percnél tovább nem nagyon sikerült fennmaradnom mágiatörténeten, mindig csupán annyi időre ébredtem fel, amíg vetettem egy pillantást az óra kínosan lassan vánszorgó mutatóira. De a Minisztériumot meggyőztem, Dumbledore pedig azt hiszem, megelégedett kitűnő – igaz hamis – referenciáimmal, melyeken lelkiismeretesen ott díszelgett a Minisztérium pecsétje, és nem járt alaposabban utána a dolgoknak.
    Mostanában látott napvilágot a Rendelet is, mely hamar nagy érdeklődésre tett szert és nagy nyilvánosságot is kapott, nem véletlenül. Én sem díjaznám különösebben a dolgot, ha én is beleesnék az érintettek körébe - kivéve, ha egy extradögös nőt kapnék -, de mivel elmúltam harminc – már majdnem őskövület vagyok, nem?– én vígan élhetem tovább az életemet, és megvigasztalhatom az elkeseredett hölgyeket, akik egy trollra hajazó jövendőbelivel lettek hirtelen megáldva.
    Igaz, szüleim már rég idejét látják és epekedve várják, hogy végre megállapodjak, de jelenleg ez nem áll szándékomban. ( Vagy mégis?) Az aranyvérűek szokásai megkövetelik, hogy továbbadjam az ősi nevet, és öregbítsem a család fényes hírét, de e két nemes feladat közül valahogy egyiket sem sikerült kiviteleznem.
    11 év körül lehettem, amikor szüleim utoljára büszkék voltak rám, azóta már csupán abban reménykednek, hogy több szégyent nem hozok nevemre, mint amennyit feltétlenül szükséges.
    Na igen, sem a Főnix rendjének, sem egykori halálfaló társaimnak nem vagyok a szívük csücske; a jó oldalnak azon egyszerű okból kifolyólag, mert nem hozzájuk csatlakoztam, egykori barátaimnak pedig, mert nemes egyszerűséggel elárultam őket. Valóban nem egy nevet adtam ki, és sok valamikori háztársamat játszottam a Minisztérium kezére, de lelkiismeret furdalás sohasem gyötört tettemért.  Egyrészt nem kötődtem hozzájuk annyira, hogy érdekeljen sorsuk alakulása, másrészt azon a véleményen voltam, mint a társadalom nagy része, vagyis, hogy nincs olyan büntetés, amire ne szolgáltak volna rá rémtetteikkel.
    Hogy egykor én is közéjük tartoztam, e ténnyel hajlamos voltam nem sokat foglalkozni, hiszen a közvélemény sem fordított rám különös figyelmet. Nem bélyegeztek meg múltamért, sőt társaságban hősies cselekednek tüntették fel eltűnésemet, pedig akkoriban még csak meg sem fordult a fejemben, hogy a dolog ilyen fényt is vethet, egyszerűen csak nem éreztem szükségét annak, hogy vásárra vigyem bőrömet egy olyan úr oldalán, akit leginkább az elmebeteg és a mániákus szavakkal tudtam meghatározni.  
    És jól döntöttem. Különben most a roxforti szobám kandallójának kellemes melege helyett a dementorok lélekmelengető társaságát élvezhetném. Valóban nincs okom panaszra, hacsak azt nem nézzük, hogy íróasztalomon megint egy kupac javításra váró dolgozat áll, amiknek tartalma nekem is majdnem csak olyan kínai, mint a diákoknak, akik megalkották e remekműveket.  




    KÓD: -
    KIRENDELT PÁR: -
    PLAY BY: Colin O'Donoghue



    Vissza az elejére Go down
     
    Rhett Donovan
    Vissza az elejére 
    1 / 1 oldal
     Similar topics
    -
    » Kalestina & Rhett - Now we meet again
    » Temporary savior - or not? -- Rhett & Minna
    » Anna & Rhett - Could you forgive the past?
    » You and me! Together again? Do not you think that would be a huge mistake? - Rhett & Anna

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    Hogwarts :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterek :: Urak :: Aranyvérűek-
    Ugrás: