KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Kalestina & Rhett - Now we meet again Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Kalestina & Rhett - Now we meet again Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Kalestina & Rhett - Now we meet again Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Kalestina & Rhett - Now we meet again Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Kalestina & Rhett - Now we meet again Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Kalestina & Rhett - Now we meet again Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Kalestina & Rhett - Now we meet again Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Kalestina & Rhett - Now we meet again Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Kalestina & Rhett - Now we meet again Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Kalestina & Rhett - Now we meet again

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kalestina Tellanora
Halálfaló/Illuzionista/Animágus
Kalestina Tellanora


* : Kalestina & Rhett - Now we meet again 008YGKU_Bree_Turner_002
Hozzászólások : 142
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Halálfaló
Tartózkodási hely: : London
Kirendelt pár : Leonard Zorner
Avataralany : Bree Turner
Karakterlap : A bed fairy tale
Karakterzene : Where is the edge
Suddenly
¥ : "It's always the dark things with you never the light!"
"Színpad az egész világ, s színész benne minden nő és férfi!"


Kalestina & Rhett - Now we meet again Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalestina & Rhett - Now we meet again   Kalestina & Rhett - Now we meet again EmptySzomb. 27 Dec. 2014, 22:01


Rhett & Kalestina


Oh az a mosoly! Merlinre hogy tudja így beindítani bennem az állatot? Ha lenne bennem bármilyen érzelem, most szégyenleném magamat. De engem nem érdekelnek az ilyen kicsinyes dolgok. Én más vagyok az én értékrendem igazán egyedi.
Nem tudom, hogyan jutottam el eddig, de én vagyok az egyetlen, aki gondolkodás nélkül ellet tud mondani a világot irányító erőknek! Én már csak ilyen vagyok, szemtelen, öntörvényű és szófogadatlan. Csak azt csinálom meg, amit én is akarok nekem nem fognak parancsolni.
Csendben figyeltem, ahogy exem prédikál! Sose érdekeltek a nagy hatalommal bíró családok. Talán mert én is ilyen családból jöttem. Csak az én családom a jóság mintaképe volt, s nem az "Ott a haza, ahol a haszon" elven gondolkodtak.
- Oh Rhett, ennyire tudatlannak nézel?! Ez sértő! Tisztában vagyok a nagyvilág dolgaival, csak hidegen hagynak! Magyányos farkas vagyok! Nem bonyolódom bele a dolgokba, amíg nem érdekem. Eleget foglalkoztam vele fiatalon!
Legyintettem semmit mondóan, felhúzott orral. Ez volt az első alkalom, hogy megemlítettem a multamat. Tudom, hogy Donovant érdekli, de nem fogok neki semmit sem mondani róla! Nem vagyunk olyan viszonyban, hogy megtegyem és sose leszünk!
Nem fogom megadni neki azt az örömet, hogy bármit is megtudjon rólam. Nekem még akkor is józan a fejem, ha éppen olyan, mintha elvesztettem volna az eszemet. Semmit sem mondok, ami titoknak számít. Márpedig a múltam egy hatalmas titok!
Meginvitáltam lakásomra. Tudom milyen férfi, tudom hogyan bánik a nőkkel! Azt is tudom, hogy kevesen vannak, akik nem élnének a lehetőséggel, hogy vele mulassák az idejüket. Olyan mint én. Csak nekem a férfiak állnak nehezen ellent.
Mind a ketten profin bánunk a másik nemmel. S mind a ketten tudjuk, hogy ami köztünk van az nem több szeretői viszonynál. Egyszerűen a vadállatiasságunk vonza egymást. De nem annyira, hogy együtt is maradjunk. Azért annyira nem erős az ösztön.
- Vigyázz még szavadon foglak! Mit fogsz csinálni, ha felszedsz egy nőt és nekem akkor lesz éppen kedvem veled eltölteni egy éjszakát? - Mondtam egy álszent mosolyt megeresztve! A lakásom közel volt, nem kellett sokat menni.
- A világ nem tökéletes Rhett! Nem mindig az van, amit mi akarunk! - Ha az lenne nem kapnék folyton össze Leonnal és élvezhetném az életemet vele.
- Hah! - Emeltem fel az orrom! - A farkas nem enged be akárkit a területére, én sem engedek be akárkit a házamba. Főleg nem egy olyat, mint az a nő! Ha a farkasnak nem tetszik valaki, annak oka van! Én pedig hallgatok az ösztöneimre.
Tudom, hogy most örömet szerzek Rhettnek, hogy így felkapom a vizet ezeken a megjegyzéseim, de egyszerűen nem tudom magam megállítani! Sértve érzem magam, s egy farkas megőrzi a becsületét. A büszkeségem akkora, hogy azzal egy várat is meg lehetne tölteni!
- Nálam keményen tanul! Meg akar felelni nekem! Azt hiszi tartani fogom valamire! Legutóbb például arra gondolt, hogy meg akarta várni, hogy kitanítsam, s aztán megölt volna. De mikor megtudta, hogy tizenhét évesen megöltem egy képzett harmincéves aurort kicsit megszeppent!
Mondtam elégedetten vigyorogva. Eszembe se jutott, hogy megint elejtettem egy apró részletet a múltamból, amit a férfi biztosan jól megjegyzett. De ha már kimondtam nem lehet visszavonni. Mellesleg nem is akarom, hagyom hogy azt higyje ki tud belőlen szedni valamit.
Annak ellenére, hogy lecsókoltam, most nem bírtam megmaradni a seggemen. Muszáj volt közelebb kerülnöm hozzá. Felálltam, s az ölébe ültem, kezeimmel nyakát átkarolva. Máris sokkal kellemesebb a helyzet, mint eddig.
Mikor közeledtem hozzá, derekamnál fogva magához vont. Elmosolyodtam, s mikor megcsókolt teljsenek éreztem a diadalt. Benne is megvan a vonzalom, csak nem szeret sietni én viszont nem bírom már sokáig. Főleg, most hogy ilyen elégedett képpel hátradőlve vizsgál meg.
Mikor megvillantak a fogai arcomra gonosz félmosoly húzódott. Nem tanulta még meg, hogy az ilyen megjegyzéseivel csak a hiúságomat erősíti. Lassan hajoltam hozzá közel. Jobb mutatóujjamat végighúztam álla ívén, majd a füléhez hajoltam.
- Oh, azt már rég kiharcoltam! Ott vár engem, csak még senki se volt olyan merész, hogy bezárjon oda! Na nem mintha sokat jelentene. Nem olyan bonyolult onnan meglógni, mint hiszik! - Súgtam halkan a fülébe.
Lassan eltávolodtam a fejétől, s  szemeibe néztem. Egyik kezem mellkasán pihent. Másik a nyakában. Tekintetem gonoszul izzott, mint mindig. Én is megvillantottam a fogaimat, majd ajkait kezdtem el figyelni. Lassan nyaltam meg a szám szélét. A farkanom üvölt, de nem eresztem ki! Csak közel hajolok, s a nyakába csókolok! Élvezni akarom az estétmet.


Vissza az elejére Go down
Rhett Donovan
Mágiatörténet tanár
Rhett Donovan


* : Kalestina & Rhett - Now we meet again Tumblr_inline_mg9ihlXCic1r6b8jw
Hozzászólások : 14
Vér : Aranyvérű
Tartózkodási hely: : Előtted egy lépéssel, Drágám.
Kirendelt pár : Szabad vagyok, mint a madár.
Avataralany : Colin O'Donoghue
Karakterlap : Mr. Survivor
Karakterzene : Addicted to You
¥ : Kalestina & Rhett - Now we meet again Tumblr_n63r0tvl6z1qjueflo9_250

Kalestina & Rhett - Now we meet again Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalestina & Rhett - Now we meet again   Kalestina & Rhett - Now we meet again EmptySzomb. 27 Dec. 2014, 11:41

Your obedient servant,
Milady!

Szavaira egy kifürkészhetetlen félmosollyal feleltem. Egész máshogy láttuk a világot, és ugyan tisztában voltam vele, hogy Kalestina megteheti azt is, amit a többség nem, - látható – következmények nélkül semmibe veheti a világunkat irányító egyik legnagyobb erőt, de ezt a szemléletmódot továbbra is hibásnak véltem. Kalestina afféle magányos farkas típus, akinek viszont elég nagy a tekintélye ahhoz, hogy a falka ne merje zaklatni. Ettől függetlenül természetesen szálka lehet a többség szemében.
- Én nem kifejezetten azokról beszéltem, akik a karjukon viselik a Jegyet. A Sötét Nagyúr általános támogatottságot élvezett az aranyvérű, és főként a befolyásosabb családok körében. Az uralkodó réteg csoportosult köré, akik bár a háborúban elszenvedett vereségben meggyengültek, nem tűntek el és nem is fognak. Évszázadokon át élősködtek a népen, óriási vagyonokat halmoztak fel, befolyásos kapcsolataik vannak, ilyen feltételekkel csupán időre van szükségük, hogy összeszedjék magukat. Velük nem tanácsos szembeszállni, bár ezzel személyes összeköttetéseidnek hála magad is tisztában lehetsz – vázoltam fel nagy vonalakban álláspontomat, melyet viszont meglepően unottan adtam elő. Nem meggyőzni szándékoztam Kalestinat, az ugyanis lehetetlen feladat, ha nem osztja nézetemet, csupán kíváncsi voltam, hogy viszonyul a mai politikához.  Különösebben nem voltam jártas e témában, az aktuális, figyelemreméltó vagy engem érintő ügyeken kívül más témák iránt nem sok érdeklődést tanúsítottam. Szüleimnek nagy vágya volt, hogy politikai pályára lépjek, de ahhoz nem szorult belém elég kitartás és a múltam sem volt éppen patyolat tiszta, emellett pedig a közelmúltig kerültem mindenfajta tisztességes munkát. Persze jogosan vetődhet fel a kérdés, hogy a politika valóban e kategóriába sorolható-e.  Ennek ellenére olykor a háttérből, közvetítő közegeken át belefolytam a közéletbe, de csupán időlegesen, nem túl nagy mértékben és a feltűnést kerülve.
Nem lepett meg, hogy már a lakására invitált. A nők ritkán nem éltek az alkalommal, hogy társaságom fényében sütkérezzenek. Más lapra tartozik, hogy könnyelműségükért nem kis árat fizettek azok, akik nem mérték fel előre, mire számíthatnak. De Kalestina nem tartozott e naiv kislányok közé, örömteli változatosságnak számított, hogy mindketten tisztában voltunk kapcsolatunk jellegével és így nem kellett csábító hazugságok kiagyalásával fárasztanom magam.
- Ó, ígérem, ez esetben bármikor rendelkezésedre állok – jelentettem ki vigyorogva, drámai hangon, jobbomat a szívemre szorítva, mintha éppen valamilyen magasztos ügy szolgálatára tettem volna esküt.
A lakása nem volt messze, pár perc alatt megérkeztünk a kapuja elé.
- Bár minden nő olyan szabadszellemű volna, mint te! – sóhajtottam fel. Arcomra kiült a sajnálkozás, amit magam iránt éreztem; sosem értettem mi vezérli a nőket, amikor csak maguknak akarnak egy férfit. Félelmetes és beteges a birtoklási vágyuk.
- Mi a probléma ezzel? Bizonyára édes hármasban képzelte el a dolgokat – somolyogtam a bajszom alatt. Nem tudtam megállni, hogy ne tegyek pimasz megjegyzéseket, hisz minél több szó eset Zorner semmirekellőségéről, annál kellemesebben éreztem magam.
- Áh, a bájos Melissa. Kedvelem; tudja, hogyan szerezhet jó jegyet tanulás nélkül is – mosolyodtam el. A mardekáros hölgyek amúgy is ritkán okoztak csalódást, ők valami okból mindig hamar ráéreztek a helyzet lényegére.
Mi aranyvérűek mind önteltek vagyunk, vagy szebben mondva: öntudatosak és büszkék.
A csók után feltételeztem, hogy nagyobb türelemmel lesz, de úgy látszik, tévedtem. Közeledése természetesen nem volt ellenemre, ami viszont nem jelenti azt, hogy bármit is elsiettem volna. Mikor közelebb húzódott hozzám, magamhoz vontam és karcsú derekát átfogva, egy röpke csókot leheltem telt ajkaira, majd elengedve őt, lustán hátradőltem a kanapén. Elégedetten vizslattam arcát, majd egy pillantással szemügyre vettem alakját.
- Kíváncsi voltam. Bevallom azt reméltem, sikerült kiharcolnod a megérdemelt azkabani celládat – vigyorodtam el fogaimat kivillantva. Bár őszinte voltam, inkább csak cukkolni akartam Kalestinat. Ettől függetlenül vártam a torkomnak szegeződő pálcát.

Vissza az elejére Go down
Kalestina Tellanora
Halálfaló/Illuzionista/Animágus
Kalestina Tellanora


* : Kalestina & Rhett - Now we meet again 008YGKU_Bree_Turner_002
Hozzászólások : 142
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Halálfaló
Tartózkodási hely: : London
Kirendelt pár : Leonard Zorner
Avataralany : Bree Turner
Karakterlap : A bed fairy tale
Karakterzene : Where is the edge
Suddenly
¥ : "It's always the dark things with you never the light!"
"Színpad az egész világ, s színész benne minden nő és férfi!"


Kalestina & Rhett - Now we meet again Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalestina & Rhett - Now we meet again   Kalestina & Rhett - Now we meet again EmptyHétf. 22 Dec. 2014, 00:08


Rhett & Kalestina


- Tudod, hogy nem tudok megváltozni! Mindig is olyan maradok, amilyen vagyok. El tudom képzelni az erőt, amit képviselnek, de nem érdekel. Ma sokkal gyengébbek és attól, hogy ott van a karjukon a tetoválás, meg azt mondják, hogy ők halálfalók, még nem azok.
Jelentem ki érzelemmentes hangon. Akármit is mond. Ezek a mai halálfalók, meg sem érdemlik a halálfaló nevet. Inkább valami utánzatnak kellene őket hívni! De még annak is csapnivalóak! Nem jobban a férgeknél!
Számomra nem jelent rosszat a gyilkosság, olyan mint egy felnagyított játék, amiben benne kell lenned. Az élet kegyetlen és én is az vagyok. Élvezem a halált és lenézem az eszméket. Tudom mekkora erőt képviselnek, de én kívülállónak tartom magam.
Nem vagyok egyszerű eset. Megtanultam mindent falak mögé zárni. Olyan jellemeket, gondolkodást, viselkedést felvenni, amit más nem tenne. S mindezt ötvözni. Ez tesz azzá ami vagyok. Ebből lesz Kalestina Tellanora, az egyik legnagyobb gyilkos.
S az igazi Kalestina, az az elveszett, megkínzott kislány ott lapul a sok álca alatt, hogy soha senki se érje el, hogy soha senki se találja meg. Biztonságban van ott, mert a sok jelmez alatt nem látja senki, ott megbújhat az ártó kezek elől.
- És túl szerény is, Rhett! - Tettem hozzá nevetve. Nem akarom én megölni, hiszen ő egy igazán különleges férfi, aki képes hatni az ösztöneimre. Nem fogom megölni, annak semmi értelme se lenne. Én pedig mindent okkal teszek!
Megcsókoltam. Ugyanolyan tüzesen, mint legutóbb. Imádom csókolni, olyankor mindig kibújik belőlem a farkas. Mindig olyan természetesnek érzem a dolgot, mintha ennek kellene történnie. Mintha muszáj lenne ezt csinálnom.
Nem egyszer gondolkodtam el azon, hogy esetleg több legyen köztem és közte, mint alkalmi együttlétek, de tudom, hogy ő nem akar rám máshogy tekinteni, így meg se  mutatom neki azt az oldalam, amelyik képes őszinte érzelmeket mutatni.
- Felébresztem benned az ösztönt, csak nem? Ezt jó hallani, tehát számíthatok rád, ha éppen kellene valaki, akivel kikapcsolódhatok! - Kérdeztem gonoszul mosolyogva.
Hazavittem magamhoz. Most valahogy nyugodtabb a lakás, hogy nincs itt Leon. Valahogy nem érzem olyan idegennek a helyet. Nem szeretek osztozkodni, ami az enyém, az az enyém. Magamnak való vagyok nem tehetek róla.
- Engem? A zöld szemű szörny! Na ne viccelj! Nem vagyok féltékeny! Zorner azt csinál fel akit akar, amíg nem az én házamban van. Őt is nehezen viselem el itt, nem hogy még egy idegent is idehozzon nekem.
Mondtam mérgesen. De őszinte voltam. Gyűlölöm, ha valaki a saját szférámban van, csak az jöhet be, akit beengedek. Szeretem Leont, de mostanában valahogy elveszett a tűz köztünk. Nekem pedig kell a kaland. S most itt van Rhett, aki fellángoltatta  vágyaimat. Leültem vele szemben, majd válaszoltam.
- Azon kívül amit ma este láttál. Csak a szokásosat. Örzöm a területem, vadászok. Edzek kicsit. Jah és mellesleg van egy tanítványom is. A Blackburn kölök! Tudod azoknak a nagyképű varázslóknak a gyereke, akik folyton Malfoyékkal töltik az idejüket. A gyerek apja majdnem szívbajt kapott, mikor meglátott. Vicces volt!
Megvillant a szemem. Merlinre ez a pasas beindítja az ösztöneimet. Lassan felállok. Majd elé sétálok. Nem akarom elrohanni a dolgokat. Csak szépen nyugodtan, de nem bírok magammal! Gonoszul mosolyogva simítok megint végig arcán. Majd olyan szemérmetlenül ahogy szoktam, óvatosan leültem az ölébe, s karjaim a nyaka köré helyezem.
- De miért is kerestél fel engem Donovan! Hiányoztam neked? Vagy más okod van? - Lassan fentebb csúsztam a comnjain. Élvezem a helyzetet, akkor is ha tudom, hogy bármelyik pillanatban véget vethet a szórakozásomnak.


Vissza az elejére Go down
Rhett Donovan
Mágiatörténet tanár
Rhett Donovan


* : Kalestina & Rhett - Now we meet again Tumblr_inline_mg9ihlXCic1r6b8jw
Hozzászólások : 14
Vér : Aranyvérű
Tartózkodási hely: : Előtted egy lépéssel, Drágám.
Kirendelt pár : Szabad vagyok, mint a madár.
Avataralany : Colin O'Donoghue
Karakterlap : Mr. Survivor
Karakterzene : Addicted to You
¥ : Kalestina & Rhett - Now we meet again Tumblr_n63r0tvl6z1qjueflo9_250

Kalestina & Rhett - Now we meet again Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalestina & Rhett - Now we meet again   Kalestina & Rhett - Now we meet again EmptyVas. 21 Dec. 2014, 16:45

Your obedient servant,
Milady!

- Javíthatatlan vagy, Drágám – nevettem fejemet csóválva. – És tagadhatatlanul őrült is. Talán te vagy az egyetlen, aki nem tudja elképzelni vagy nem érdekli, mekkora erőt képviselnek a halálfalók és a családok, melyekből a Nagyúr szolgái kerültek ki. Még ma is, amikor pedig gyengébbek, mint valaha. Veszélyes játékot játszol – tettem még hozzá rövid szünet után, csupán mellékesen megjegyezve a dolgot. „ A sok birka” megnevezéssel sem értettem egyet, de egy gunyoros félmosolyon kívül nem fűztem hozzá semmit. Szavai, nem először, azt az érzést keltették bennem, hogy a nő számára mindez, a gyilkolás, az eszmék, melyek megrengették az angol mágustársadalmat, a történelem legrettegettebb sötét varázslójának és az ő bűnszervezetének tettei nem jelentenek mást csak játékot, szórakozást. Pedig Kalestina okos nő, képtelenségnek tartom, hogy ne legyen tisztában a valósággal; ez a kettősség pedig újabb megfejthetetlen talány elé állít. Olykor már bánom, hogy kíváncsiságomnak engedve Kalestina közelébe férkőztem, hiszen amíg nem ismertem, csupán titokzatosnak tűnt fel előttem, azonban mára egyenesen érthetetlenné vált. Ahelyett, hogy választ kaptam volna a kérdésekre, újabbak merültek fel. Ez a kudarc kissé ugyan lelombozott, de inkább dühített.
- Túl okos és jóképű vagyok a halálhoz. Úgyhogy bár megtisztel ajánlatod, nem élhetek vele – feleltem tréfának felfogva a dolgot. Igazság szerint, nem vettem volna mérget rá, hogy rövid vagy hosszútávú tervei közt nem szerepel személyem likvidálása, amit azért nem lenne rossz elkerülni.
Csókja, mely pontosan olyan tűzforró volt, mint évekkel ezelőtt, nem ért meglepetésként. Mikor elváltak ajkaink, újra az a gondolat merült fel bennem, amivel már annyiszor eljátszottam. Ha Kalestina kevésbé lett volna romlott és kegyetlen, ha csupán egy halvány esélyt láttam volna rá, hogy képes emberi érzelmekre, menthetetlenül beleszerettem volna. Ebben mindig biztos voltam, ahogy abban is, hogy túl sok ha szerepel egy mondatban ahhoz, hogy testi vágyon kívül mást is érezhessek a nő iránt.
- Ahogy te is bennem. Ezért kereslek fel újra és újra. – Kertelés nélkül, mosolyogva mondtam ki kapcsolatunk lényegét.
A lakása tetszett, de elképzelni sem tudtam, hogy az „otthon melegét” egy férfival osztja meg. Főleg, hogy míg ő – a híresztelések szerint – egy ideje már együtt él Zornerrel, addig én nem jutottam tovább az alkalmi kapcsolatoknál, bár egyre inkább valami egészen másra vágyom.  
- Csak nem megkísértett a zöld szemű szörny? – Még a könnyem is kicsordult olyan jól szórakoztam szavain. Most jutott csak eszembe, hogy az a bizonyos rendelet Kalestinat is érinti; ez pedig már önmagában is jókedvre hangolt. A legszebb öröm a káröröm, ugyebár.
- Nem, köszönöm. De mesélj, mivel foglalkozol mostanság?

Vissza az elejére Go down
Kalestina Tellanora
Halálfaló/Illuzionista/Animágus
Kalestina Tellanora


* : Kalestina & Rhett - Now we meet again 008YGKU_Bree_Turner_002
Hozzászólások : 142
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Halálfaló
Tartózkodási hely: : London
Kirendelt pár : Leonard Zorner
Avataralany : Bree Turner
Karakterlap : A bed fairy tale
Karakterzene : Where is the edge
Suddenly
¥ : "It's always the dark things with you never the light!"
"Színpad az egész világ, s színész benne minden nő és férfi!"


Kalestina & Rhett - Now we meet again Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalestina & Rhett - Now we meet again   Kalestina & Rhett - Now we meet again EmptyCsüt. 11 Dec. 2014, 22:20


Rhett & Kalestina


Csak megjegyeztem a dolgot. Tisztában vagyok vele, hogy tudja, hogy nem kedvelik őt a halálfalók. Én szpeciel kedvelem. Annak ellenére, hogy nem a legjobbak egyike. De én világ életemben egy külön fajtáját képviseltem.
Ha nem így lenne most ott lennék a Nagyúr mellett, mint leghasznosabb alatvaló. De nem ilyen vagyok. Sőt nem is akarok ilyen lenni. Én nem fogok senkinek se nyalni. Ha nem gyilkolhatnék szabadon nem lennék halálfaló.
Nekem nem érdekem, hogy nyaljak a főnöknek. Nem az a fajta vagyok, aki szereti, ha irányítják. Így igyekszem gyorsan elvégezni a dolgom aztán megyek a saját dolgomra. Nekem olyan a halálfaló lét mint egy másodállás! Csak addig kell, amíg van haszna.
Azért gyilkolok mert szeretek. Mert kell. Mert az ösztöneimet ki kell elégíteni. Világ életemben ezt csináltam. Gyilkolol vags engem gyilkolnak. Én pedig élni akarok. Megtanultam, hogy tisztelnem kell a saját életemet és ebben az animágia rengeteget segített.
Kétszínű vagyok, mint a farkasom. Sose tudni éppen igaz vagyok-e vagy valamit hazudok. Az ujjam köré csavarom az embereket, de egy pillanat alatt leszek hódítóból gyilkos. S vetek véget a nyavadt életeknek. Teljesen mindegy, hogy ki az áldozat, mert nekem maga a gyilkosság kell!
- Engem csak a saját munkám érdekel. Másoké nem Rhett! Mellesleg te is tudod, hogy imádom, ha azok pikkelnek rám. Kifejezetten szeretem őket felpiszkálni, akkor nem olyan unalmasak, mint alapból. A sok birka.
Mosolyogva vászoltam. Hiszen most kivételesen őszinte voltam. Szemtelen vagyok ha a halálfalókkal beszélek szemtelenebb, mint általában. Főleg, ha a nagyfőnök is jelen van. Vele kifejezetten szeretek szemtelenkedni!
- Akkor nem ismétlem magam! - Mosolyogtam el gúnyosan. Megint úgy mosolyog, mint a fellépésen. Ezzel a cinikus mosolyával. Nem tudom rejtegetno, hogy mennyire feldob, hogy itt van. De azért igyekszem, ahogy csak bírok!
- Pontosan az is benne van! Ahogy akarod. Bár nem szándékozom kioltani az életedet! De ha szeretnéd, eleget teszek ennek a kívánságodnak. Csak egy szavadba kerül! - Vigyorodtam el, de ekkor már nem bírtam magammal. Muszáj volt megcsókolnom.
- Nem tehetek róla! Egyszerűen fekelted bennem a vadállati ösztönöket. - Magyaráztam megvillantva a farkas fogait. Egyszerűen képtelen vagyok már lassan irányítani a farkast. Ez pedig nem jó, ha elvesztem az uralmat neki esek!
Megragadtam a kezeit és magam után húztam. Mikor éreztem, hogy a farkas hisztizik elengedtem és előtte haladva mentem hazafelé. Igyekeztem nem is foglalkozni vele, de nagyon nehéz volt. Hazaérve ledobtam a kabátomat, majd hellyel kínáltam.
- A kényszer páromra gondolsz? Tudja a bánat. Mikor legutóbb láttam ide akarta hozni az egyik ex fruskáját. Én meg közöltem, hogy ide be nem teszi a lábát. Erre nagyon felkapta a vizet azóta nem láttam. Ez volt úgy két hónapja. Természetesen egyik minisztériumi megbízott se olyan ostoba, hogy velem kikezdjen. Tehát nem nagyon szóltak meg, hogy egyedül vagyok. Kérsz valamit?


Vissza az elejére Go down
Rhett Donovan
Mágiatörténet tanár
Rhett Donovan


* : Kalestina & Rhett - Now we meet again Tumblr_inline_mg9ihlXCic1r6b8jw
Hozzászólások : 14
Vér : Aranyvérű
Tartózkodási hely: : Előtted egy lépéssel, Drágám.
Kirendelt pár : Szabad vagyok, mint a madár.
Avataralany : Colin O'Donoghue
Karakterlap : Mr. Survivor
Karakterzene : Addicted to You
¥ : Kalestina & Rhett - Now we meet again Tumblr_n63r0tvl6z1qjueflo9_250

Kalestina & Rhett - Now we meet again Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalestina & Rhett - Now we meet again   Kalestina & Rhett - Now we meet again EmptySzer. 10 Dec. 2014, 21:40

Your obedient servant,
Milady!

Csupán egy kiszámított félmosollyal honoráltam Kalestina megjegyzését, miszerint nem örvendek túlságosan nagy népszerűségnek az elit bűnözők – közismertebb nevükön a halálfalók – körében. Magamban sokkal jobban mulattam a megállapított tényen, mely bár eddig sem volt ismeretlen előttem, ezt szívem hölgyétől lényegesen hízelgőbb volt hallani. Hogy Kalestina mennyire volt tisztában az álláspontommal, nem tudnám megmondani, de elégedettségen kívül mást nem ébresztettek bennem szavai. Súlyos tehertől szabadultam meg, amikor feladtam egykori életem és egy időre megszűntem létezni mindenki és minden számára, amihez valaha közöm volt. Valamiféle büszkeséggel töltött el, hogy a családom által támasztott elvárások alól, melyekkel sosem értettem egyet, ki tudtam bújni, és nem vontam magamra egy még nehezebb terhet, a kínzó lelkiismeretet, amitől szabadulni képtelenség. Ugyan különösebben nem izgatott, mi történik a mugliszármazásúakkal, de hogy én okozzam vesztüket, az én kezemen száradjon ártatlan emberek vére, elképzelhetetlennek tartottam és tartom most is. Mindezek ellenére nem zavar Kalestina előélete, hiszen a mi helyzetünkben ennek semmiféle jelentősége sincs. Más lapra tartozik, hogy bármennyire jelentéktelen is a tény, megfeledkezni róla képtelenség lenne. Ami azt illeti, nem is szándékozom elfelejteni, amire emlékezni kell, ugyanis nem vagyok ostoba. Virágnyelven szólva: nem tanácsos törékeny virágszálnak látni a húsevő növényt, hiába mutat a kettő megtévesztő hasonlóságot.
- Örülök, hogy örülsz – nevettem árulkodó kijelentésén. – Minek is köszönhetem a megtiszteltetést, hogy ekkora kegyben részesítesz és megfeledkezel múltbéli baklövéseimről, melyek pedig a társaid szemében oly nagy szálkát jelentenek? – Arcomon széles vigyorral, tettetett nyájassággal szóltam, de szavaimat valamilyen mértékben komolyan gondoltam. Legalábbis nem csupán üres fecsegés volt kérdésem.
- Felesleges is elismételned, jó a memóriám – biccentettem magamra öltve a kifejezéstelen, kissé cinikus mosolyt, amit az előadás alatt is viseltem. Nem vagyok vak, tisztán látom a változást, amin Kalestina végigmegy; nem vonható kétségbe, hogy személyem enyhén szólva is felvillanyozza, ami bevallom, nagyon is örömömre szolgál.
- Szóval a gyilkosság is – kaptam a szón. - Vegyem ezt burkolt célzásnak, hogy szívesen eltennél láb alól? Vagy ez másfajta „beszélgetés” lesz? – Tekintetem élénken villogott, jelezve, hogy igazán jól szórakozom csupán a nő szavain is.
- Türelmetlen vagy, és mohó – vigyorodtam el látható elégedettséggel a rövidke csók után. Testének melege, tekintetének izzása, megzabolázott vadsága elemi erővel hatott rám, csakhogy tisztában voltam vele, hogy a sietség csak az ünneprontó szerepét képes magára venni, és százszorta élvezetesebb pattanásig feszíteni a húrt, még ha ez bizonyos mennyiségű fegyelmet is kíván meg.
Gunyorosan mosolyogva hagytam, hogy kezeimet megragadva maga után húzzon. Mikor keze eltávolodott az enyémtől éreztem csak meg érintése hiányát, de ezzel nem foglalkozva, egy kissé lemaradva, lendületes léptekkel követtem. Kecsesen ringó csípője élvezetes látványt nyújtott az útra.
- A férjed, barátod, vagy aminek nevezed, hol van? – Helyet foglalva az egyik fotelban fürkészve pillantottam körbe a szobában, mintha csak az említett személyt keresném. – Létezik egyáltalán? Valahogy nem tudlak elképzelni a hű, odaadó társ szerepében – dőltem hátra egy széles, rám oly jellemző vigyorral.

Vissza az elejére Go down
Kalestina Tellanora
Halálfaló/Illuzionista/Animágus
Kalestina Tellanora


* : Kalestina & Rhett - Now we meet again 008YGKU_Bree_Turner_002
Hozzászólások : 142
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Halálfaló
Tartózkodási hely: : London
Kirendelt pár : Leonard Zorner
Avataralany : Bree Turner
Karakterlap : A bed fairy tale
Karakterzene : Where is the edge
Suddenly
¥ : "It's always the dark things with you never the light!"
"Színpad az egész világ, s színész benne minden nő és férfi!"


Kalestina & Rhett - Now we meet again Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalestina & Rhett - Now we meet again   Kalestina & Rhett - Now we meet again EmptySzomb. 29 Nov. 2014, 08:36


Rhett & Kalestina


Rhett Donovan! Hogy a bánatban lehez ez itt. Hiszen azt mondták, hogy meghalt. Egy éve halottnak kellene lennie valahol Európában. Most pedig tessék itt áll előttem. Újra, teljes életnagyságban. Teljes régi pompában.
Még a háború alatt ismertem meg a férfit. Mindig is jó érzékem volt hozzá, hogy kifogjam, ha valaki kivételes átverő képességekkel van megáldva. Ő pedig azzal van, ezt az első pillanattól fogva tudtam. Megéreztem.
A legtöbben azok közül, akikkel leggyakrabban dolgoztam nem fordítottak rá figyelmet. De ez engem nem zavart. Én vagyok az a halálfaló, akit hidegen hagynak a névhez fűződő normák.
Tisztelem a Nagyurat, de nem azért, mert tökéletes. Viszont nálam a tisztelet annyiban nyilvánul meg, hogy ha parancsol nekem, akkor megteszem akkor is, ha nem tetszik annyira. Bár általában gyilkosságokkal bízott meg, az pedig mindig tetszett.
Sokaknak voltam, s vagyok is egy érdekes jelenség. Hiszen ki a fene gondolná egy magam fajta fiatal nőről, hogy kegyetlen gyilkos? Mondjuk teszek is róla, hogy ne erre gondoljanak először. Minden az illúzión múlik emberek.
A férfiak mindig is különös érdeklődéssel fordultak irányomba. Rhett is pontosan így volt vele. Tudtam, hogy érdekl, s nem tévedtem. A közelembe férkőzött. Viszont én óvatos vagyok. Így nem tudott meg semmit amit akart, viszont volt pár kellemes éjszakám a társaságában.
Bár be kell vallanom Donovan mindig is egy különleges férfiként volt jelen az életemben. Mikor a közelemben van nehezebb elvonatkoztatnom attól, hogy jól néz ki. Hiszen nem vagy az emberi vágyaimat kelti fel, hanem az állati ösztöneim is megfogja.
Egy éve azt hittem, -bár éreztem, hogy tévesen- hogy meghalt. S most megint itt van. Igaz nekem azóta már van egy stabil kapcsolatom. Csak ez a kapcsolat, most hadi lábon áll. Mondjuk úgy nem egyezik a véleményem egy témában Leonéval. De ez van. Ettől függetlenül nem tiltja meg nekem, hogy azt tegyek amit akarok.
- Elhiheted, hogy a megmaradt halálfalók közül ennek csak, én örülök! - Mondtam gúnyosan mosolyogva. Vissza kellett szorítanom az állati ösztönömet, de ez nem egyszerű. Főleg, ha így végig mustrál.
- Ne szokj hozzá! Nem mondom többször! - Felelem, s arcomon gonosz vigyor terül el. A szemem már zölden csillog. A farkas a felszín közelében van, ami nem előnyös, mert bármikor átveheti az irányítást a vágyaim felett.
Ekkor hirtelen megragadja a kezemet, amivel előbb arcát simítottam meg. Majd közelebb húzott magához. Csak a kezemet érintette meg semmi mást. Legnagyobb sajnálatomra, s most a kezem is elengedte. Tekintete az ajkamon volt, majd megint a szemembe nézett.
- Te pedig tudhatnád, hogy a beszélgetés szó nálam sok mindent takar. Meghívlak magamhoz, de azt csinálunk amit akarunk. Csak ezt beszélgetésnek hívom. De hiszen ismersz, nálam a gyilkosság is beszélgetés.
Mondom halványan mosolyogva. Majd hirtelen megvillan a fogam. A fenébe is, a farkas átvételt akar. Nem ember maradok. De folyamatosan piszkálja az állati ösztöneim. Tekintetem az ajakára siklott. Pár pillanatig néztem. Éreztem, hogy remeg a tekintetem.
Ennyi feladom, ha nem kap valamit a farkas kitör belőlem. Ő nem ért hozzám, de én hozzá érhetek. Egyetlen gyors mozdulattal csókoltam meg. Majd mikor elemgedtem, éreztem hogy megnyugodott a farkas, egy darabig.
- Ajánlás! Azt csinálunk amit akarunk ma este. De gyere, mert még a végén valaki kihallgat itt minket. - Mondom gonoszul mosolyogva. Majd megragadom a kezét és magam után húzom.
Amint követni kezdett elengedtem a kezét.Viszonylag gyorsan hazaértem. Kinyitottam az ajtót. Sehol senki. Leon azt mondta, hogy a héten haza se jön. Beinvitálom Rhettet, majd becsukom az ajtót. Leveszem a kabátomat, s nemes egyszerűséggel megszólalok!
- Érezd magad otthon! - Többre nem méltattam az illemet. Csak bementem a nappaliba. S vártam, hogy követ-e. Leültem a kanapéra. Mint mondtam, ma este bármi lehetséges, amit csak akarunk.


Vissza az elejére Go down
Rhett Donovan
Mágiatörténet tanár
Rhett Donovan


* : Kalestina & Rhett - Now we meet again Tumblr_inline_mg9ihlXCic1r6b8jw
Hozzászólások : 14
Vér : Aranyvérű
Tartózkodási hely: : Előtted egy lépéssel, Drágám.
Kirendelt pár : Szabad vagyok, mint a madár.
Avataralany : Colin O'Donoghue
Karakterlap : Mr. Survivor
Karakterzene : Addicted to You
¥ : Kalestina & Rhett - Now we meet again Tumblr_n63r0tvl6z1qjueflo9_250

Kalestina & Rhett - Now we meet again Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalestina & Rhett - Now we meet again   Kalestina & Rhett - Now we meet again EmptyPént. 28 Nov. 2014, 22:57

Your obedient servant,
Milady!

Kalestina Tellanorát a háború alatt ismertem meg, ő is egyike volt a Sötét Nagyúr azon követőinek, akiket a halálfalók elitjének tartottak akkoriban. Ő nem elragadtatott, őrült hűségével nyerte el a megtisztelő címét, sokkal inkább ösztönös kegyetlenségével vívta ki az átlagember félelmét, a halálfalók tiszteletét és a Nagyúr megbecsülését. Legalábbis én így láttam, bár az én szememben semmit sem jelentett mindez, hacsak azt nem, hogy érdekessé vált számomra a nő. Soha sem értettem meg a környezetem által vallott ideológiát, de azt még kevésbé voltam képes felfogni, hogy mi vonzót találhat valaki egy élet kioltásában. És hogy egy ilyen fiatal, csinos nőt mi visz rá egy ilyen tett elkövetésére. Kíváncsiságom késztetett rá, hogy közeledjek Kalestinához, de ahelyett, hogy választ kaptam volna kérdéseimre, párszor lefeküdtünk egymással, aztán elváltak útjaink.
Nem hittem, hogy egyszer még újra találkozunk, arra számítottam, hogy visszatérésemkor már nem találom életben vagy többi egykori halálfaló társamhoz hasonlóan a dementorok karmai közé került. Egyrészt sajnálom, hogy nem így történt, ez esetben a világ fellélegezhetett volna, Kalestina pedig azt kapta volna, amit megérdemelt, másrészt viszont már a gondolat is felpezsdített, hogy újra láthatom azt a smaragdzölden felvillanó, vad, állatias tekintetet, ami olyannyira felfoghatatlan számomra. Kalestina valamiféle egzotikus élvezetet jelentett, aminek elmulasztását véteknek ítéltem volna meg. Szavaim nem feltétlenül a szeretkezést takarták - ugyan azt sem vetettem meg -, de ha csupán azt találtam volna vonzónak a nőben, most nem lennék itt. A jó szex nem olyan dolog, amiért ennyit fáradnék, ugyanis a Roxfortban is találok éppen elég csinos lányt, akik kielégítik ilyen típusú vágyaimat. Kalestina más eset, és más élvezetet is kínál a társasága. Erről a szórakozásról pedig nem szándékozom lemondani, annak ellenére sem, hogy tudom, Kalestinanak – az ő esetében már – komolynak mondható kapcsolata van. Zorner bizonyára nem lenne felhőtlenül boldog, ha tudomására jutna ez a tény, de tartania sem kellene túlságosan a dologtól, nem szándékozom feleségül venni Kalestinát.
- Sokan szívesen látnának halottnak, de sajnos nem tehetek eleget e hízelgő óhajnak. – Mosolyom nem halványult el, és miközben beszéltem, visszafogottan, mégis szemtelenül, tetőtől talpig végigmustráltam a nőt.
- Túl jó? Üdítő a változatosság, ilyet még soha nem mondtak nekem – biccentettem lassan, majd ezzel élesen ellentétben álló, gyors és fürge mozdulattal megragadtam a kezét, mely az előbb még az arcomon simított végig és közelebb húztam magamhoz. Egy pillanatig az ajkain időzött tekintetem, majd pillantásom újra visszatért a zölden villogó szempárhoz. A kezén kívül nem érintettem meg, és most azt is elengedtem. Lassan, komótosan elvigyorodtam.
- Ha csupán beszélgetésre hívsz, az nagyon is ellenemre van. Tudhatnád, hogy nem fecsérlem az időmet hasztalan dolgokra.
Vissza az elejére Go down
Kalestina Tellanora
Halálfaló/Illuzionista/Animágus
Kalestina Tellanora


* : Kalestina & Rhett - Now we meet again 008YGKU_Bree_Turner_002
Hozzászólások : 142
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Halálfaló
Tartózkodási hely: : London
Kirendelt pár : Leonard Zorner
Avataralany : Bree Turner
Karakterlap : A bed fairy tale
Karakterzene : Where is the edge
Suddenly
¥ : "It's always the dark things with you never the light!"
"Színpad az egész világ, s színész benne minden nő és férfi!"


Kalestina & Rhett - Now we meet again Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalestina & Rhett - Now we meet again   Kalestina & Rhett - Now we meet again EmptySzomb. 22 Nov. 2014, 23:40


Rhett & Kalestina


Amióta Londonban élek a színház az életem része. Előtte nem foglalkoztam olyan dolgokkal, hogy megkeressem a magam kenyerét. Inkább mások kenyerének elvevése volt a legjobb elfoglaltságom. Változnak az idők na, nem tud vele mit kezdeni az ember.
Jó illúzionistához híven tervezem meg mindig a műsoraim. Igaz nem egyszer hívtak már meg cirkuszokba, de nemet mondtam. Nekem pont az a lényeg, hogy egy helyben maradjak és hogy ne ismerjék az egész világon a nevem. Így is túl sokan tudják ki is vagyok.
A fellépés előtt nyugodtan ültem az öltözőmben. Az egész társulat tudja, hogy hozzám nem lehet bejönni csak ha élet halál kérdése az ügy. Nem szeretem, ha zavarnak. Nem tehetek róla, nem társasági lény vagyok. Főleg nem muglitársasági.
Fejemben újra lejátszottam, hogy mit hogyan is fogok csinálni fenn a színpadon. Most minden egyes megszólalásomon gonoszul mosolyoghatok. Odafenn már játszanom kell a szerepem, viszont itt. Itt az lehetek, aki vagyok.
Egy álnok kígyó, vagy  farkas. Már a meglepett mugliarcok gondolata is nevetséges, nem hogy ha azt képzelem el, amilyen néma csend lesz, mikor belép a képbe az animágia. Kasszasikerem lesz. Már most érzem, pedig még sehol se vagyok.
Amint Fred megjelent elindultam a színpad mögé. A többi fellépő kitért az utamból, én pedig rezzenéstelen arccal álltam a helyemre. Még egy gyors áttekintés. Meg is vagyok. Minden tökéletes lesz, hiszen én is az vagyok. Milyen lehetne, ha nem tökéletes.
Öt, négy, három, kettő, egy… függönyt fel! Kezdődjön a show. Figyelj világ a lélegzetelállító Kalestina Tellanora megérkezett. Szemem lehunyva a sötétben. Ösztönösen tudom mit kell tennem.
Megállt a levegő a teremben, a meglepett levegő vételek a susmogás. Pont az a hatás, amit akarok. Ezt tartottam fenn folyamatosan. S mindig mikor éppen lankadt volna a figyelem, én felpezsdítettem. Valami olyannal, ami felejthetetlenné teszi az estét.
Hamar felfigyeltem az egyik páholyban egy olyan férfire, aki semmilyen reakciót sem mutatott. Még jó, hogy álmomból felkeltve is tudom a szövegem így gondolkodhattam azon, hogy ki lehet az illető. De nem jöttem rá. Így igyekeztem az utolsó nagy durranásomat neki intézni. Viszont mintha meg se látta volna.
A színpadról távozva is őt figyelte a tekintetem. Ugyanúgy tapsolt, mint a többiek, de a cinikus mosolyon kívül semmit sem láttam rajta. Pedig a farkas is teljesen ráhangolódott.
Egykedvűen hagytam el a színházat. A már jól megszokott utamon mentem. Ahol minden zajt ismerek, ahol minden sarok ismerős. Itt könnyen kiveszem, ha követnek. S most igen is követnek. Mikor fennhangon megszólalok, egy ismerős hang felel.
~Ez… nem, ez nem lehet! Ez lehetetlen! Meghalt!~ Korholom le magam. S közben tekintetem a sötétet fürkészi. Lassan arra a szinte jutok, hogy zölden fog villogni a szemem. Engem nem cserkel be senki.
Mikor megpillantottam az előlépő férfit, a szó szószoros értelmében elakadt a lélegzetem. Egyszerűen nem akartam elhinni, amit látok. Kalapot emelve hajolt meg. Majd tekintete találkozott az enyémmel.
A mosolyára, az én arcomon egy gonosz félmosoly jelent meg, s megvillat a szemem. Lassan közelebb mentem hozzá, még mindig nem hiszem el, hogy itt van. Mikor elé értem jobb kezemmel lassan megsimítottam az arcát. Ez tényleg ő.
- Rhett Donovan! Neked nem halottnak kellene lenned? Én mondtam, hogy te nem halhattál meg. Túl jó vagy hozzá. Merre járt az én kedvenc halálfalóm egy éven keresztül? Biztos sok minden mesélni valód van. Meghívlak magamhoz egy kis beszélgetésre. Persze csak, ha nincs ellenedre.
Mondom, miközben arcomon újra úrrá lesz a gonosz mosoly. S szemeim szinte szikrákat szórnak. Sőt azt is meg merem kockáztatni, hogy ha most kinyitnám a szám akkor a tépőfogaim is jobban hasonlítanának a farkaséra, mint az emberére. Nem tehetek róla, a vadállatias mosolya mindig felkelti az állati ösztöneimet.


Vissza az elejére Go down
Rhett Donovan
Mágiatörténet tanár
Rhett Donovan


* : Kalestina & Rhett - Now we meet again Tumblr_inline_mg9ihlXCic1r6b8jw
Hozzászólások : 14
Vér : Aranyvérű
Tartózkodási hely: : Előtted egy lépéssel, Drágám.
Kirendelt pár : Szabad vagyok, mint a madár.
Avataralany : Colin O'Donoghue
Karakterlap : Mr. Survivor
Karakterzene : Addicted to You
¥ : Kalestina & Rhett - Now we meet again Tumblr_n63r0tvl6z1qjueflo9_250

Kalestina & Rhett - Now we meet again Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalestina & Rhett - Now we meet again   Kalestina & Rhett - Now we meet again EmptySzomb. 22 Nov. 2014, 14:03

Your obedient servant,
Milady!

Színházba járni kifejezetten elegáns szórakozásnak számít a muglik világában, főleg ha az ember hagyja, hogy közben egy vagyont legomboljanak róla. Mindenki tisztában van vele, hogy a műsor nem mutat átlag feletti színvonalat, de a nagyzolás megkívánja, hogy álszent módon azt állítsuk, azért járunk méregdrága helyekre, mert ízlésünk csupán az első osztályú dolgokat képes befogadni. Pedig ez nincs így, mindannyiunk számára csak a magamutogatás lehetősége a vonzó, az esély, hogy kérkedni tudjunk anyagi javainkkal, a többi már mellékes.
Mindez igaz volt általában, de a mai este egyedi alkalomnak számított. Ugyanis ma a különleges műsorszámra voltam kíváncsi, amit egy még különlegesebb és titokzatosabb hölgy ad elő. A madarak csiripelték, hogy nem bánom meg, ha későbbre halasztom többi rettentő fontos teendőm, és pár órára visszatérek a muglik világába, ahol az utóbbi időben nem jártam. Mióta hazatértem, tartózkodtam a varázstalan embertársainkkal való érintkezéstől - ha nem teszem, gyanítom, elpattan apám türelmének utolsó, vékony húrja is – és roxforti felelősségteljes kötelességeim mellett időt sem tudtam volna szakítani ilyen semmiségekre. Utóbbi érvem gyenge lábakon áll, de igaz, ami igaz, eddig nem lett volna tanácsos megreszkíroznom a dolgot, annak terhe mellett, hogy kitagadhatnak a családból. Mondjuk, nem törne össze tőle a lelkivilágom, de az örökséget elbuknám. Pedig mindig is fájt a fogam rá a szüleim gringottsi széfjének aranyhegyeit látva. Csúnya dolog ilyen anyagiasnak lenni, de nem tehetek róla, szeretem a szép és elegáns dolgokat, amiket sajnálatos módon mindig busás áron kínálnak.
Természetesen a páholyban foglaltam magamnak helyet, ahol még az előadás előtt összeismerkedtem egy előkelő mugli párral, akik valamilyen vezető tisztséget láttak el saját világukban. Hogy mit, arra már nem emlékeztem; mindig rettenetesen untatott, amikor mások magukról beszéltek.
Az előadás első része pocsék volt, elaludni sem szégyelltem volna, csakhogy olyan hangosan és fülsértő hangon rikácsolt az egyik énekesnő, hogy sikerült még a szunyókálás gondolatának lehetőségét is kizárnia.
Mikor az utolsó produkció következett, kiegyenesedtem a karosszékben. A nő produkciója inkább cirkuszba való mutatvány lett volna, ha nem olyan profi, amilyen volt. A mugli pár – szó szerint – szájtátva figyelte az eseményeket, a feleség pedig az izgalmasabb részeknél halkan felsikkantott és férje karjába kapaszkodott. Az ámulat hullámai söpörtek végig a közönségen, a muglik számára bizonyára rendkívül exkluzív szórakozásnak számíthat az ilyesmi – gyanítom, e műsorszám eredménye a busás jegyár - pedig ha tudnák, mit is látnak valójában, nem mosolyognának és éljeneznének ilyen önfeledten. Ha tudnák, hogy az a farkas hány hozzájuk hasonló embert tépett apró darabokra – de nem tudják, és így van ez rendjén.
Kalestina Tellamora – mosolyodtam el magamban – még mindig lehengerlő vagy. Az előadás végén illedelmesen csatlakoztam a közönség vastapsához, de arcom - az ajkam szegletében meghúzódó cinikus mosolyon kívül – kifürkészhetetlen maradt.
Miután lehullott a függöny, még kellemesen eltársalogtam a mugli párral, majd elköszönve tőlük, mindenfajta sietség nélkül kerültem meg a színház épületét, ahol egy sikátor sötétjében még éppen láttam eltűnni az ismerős nőalakot. Zsebre tett kézzel, határozott léptekkel haladtam a nő mögött. A köztünk lévő távolságot tartottam, a mugli belváros zaja pedig lépteim hangját is elnyelte.
- Ejnye, hát így kell üdvözölni egy régi barátot? – A távolság rohamosan csökkent köztünk. Láttam, hogy éles tekintettel pásztázza a sötétséget, amiből hamarosan ki is bontakozott alakom.
- Hölgyem, örvendek a szerencsének, hogy újra láthatom – kalapot emelve mutattam be egy cirádás meghajlást. Ahogy kiegyenesedtem, tekintetem találkozott az övével. Szélesen elmosolyodtam, fehér fogaim kivillantak, ami valamiféle ragadozóhoz tette hasonlatossá mosolyom.
Vissza az elejére Go down
Kalestina Tellanora
Halálfaló/Illuzionista/Animágus
Kalestina Tellanora


* : Kalestina & Rhett - Now we meet again 008YGKU_Bree_Turner_002
Hozzászólások : 142
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Halálfaló
Tartózkodási hely: : London
Kirendelt pár : Leonard Zorner
Avataralany : Bree Turner
Karakterlap : A bed fairy tale
Karakterzene : Where is the edge
Suddenly
¥ : "It's always the dark things with you never the light!"
"Színpad az egész világ, s színész benne minden nő és férfi!"


Kalestina & Rhett - Now we meet again Empty
TémanyitásTárgy: Kalestina & Rhett - Now we meet again   Kalestina & Rhett - Now we meet again EmptySzomb. 15 Nov. 2014, 22:02


Rhett & Kalestina


Már kezd lemenni a nap a város felett. Most kel életre az én birodalmam az éjszaka. Otthon vagyok. Még! Hamarosan el kell indulnom, hiszen dolgozni nekem is kell. Éppen ahhoz készülődöm. A ruhám már felvettem, már csak a sminkem volt hátra.
Pontosan időben, ahogy mindig szoktam a hosszú fekete kabátomban hagytam el a lakásomat. A megszokott úton mentem el a színházba. Ma estére csak egyetlen előadás van betervezve. Ami pontosan fél óra múlva kezdődik.
Mire odaértem már csak öt perc volt kezdésig. A megszokott rideg nyugalommal vonultam el az öltözőmbe. Az én műsorom a záró, úgyhogy most még nincsen semmi dolgom sem. Csak ültem csendben és vártam a megfelelő időpontot.
- Köszönöm, hogy szoltál már megyek is! - Mondtam mosolyogva, mikor megjelent az ajtóban Fred a mi koordinátorunk. Levettem a kabátomat. Ma olyan műsort terveztem, hogy az átlagos fellépőruhám is le kellett cserélnem.
Úgyhogy ma vörös bársony ing helyett. Fehér mély kivágású volt rajtam. S a fekete bőrszoknya helyett, pedig szintén fekete, de olyan szoknya, ami rendesen tud pörögni. Az egyetlen, ami ugyanaz volt az a fekete magasszárú és magassarkú csizma.
Miközben hátramentem a helyemre feltűztem a hajam. Egy régi topáz díszt tettem bele. A hatás kedvéért. Jó kislánynak kell látszanom. Az illúziót folymatosan fenn kell tartani. A mugglik imádják a varázslatot. Én pedig imádom mutogatni magam.
A színpad elsötétült. Arcomra gonosz mosoly húzódott. Itt az én időm. Amikor én vagyok a soron egyetlen statiszta lehet csak a közelemben ez benne van a szerződésemben. Egyetlen irányított varázslat és ím a szoknyám alja és az ingem ujjának vége is ég.
Most jön a show. Ahogy a sötétben mozgok úgy jön velem a tűz. A hangokból ítélve a kívánt hatást értem el. Kétszer forogtam gyorsan. Ez volt a jel, hogy amit eltűnik a tűz fel kell kapcsolni a világítást. Megálltam, s a fény egyenesen rám irányult meghajoltam.
- Hölgyeim és uraim kellemes estét kívánok mindenkinek! Ma bevezetem önöket a mágia világába! - Imádom ezeket a bámuló arcokat. Az átlagos trükkökkel kezdtem. Azért meg kell adni a hatást.
Legvégül pedig felhívtam a színpadra Valerit az aszisztensem. Szegény lány kvibli. Úgyhogy tudja én mi vagyok, így tökéletes segítő. Nem hiába vettem fel fehér ruhát, illik a showhoz. A segítőm bezárt a dobozba. Hajrá Kalestina, most jön a farkas.
Amint kinyílt az ajtó vonyítva ugrottam ki belőle. Mindenkiben megfagyott a vér. Láttam a szemeken. Kivéve egy valakiben. Az a férfi végig ugyanolyan nyugodtan ült, mint most. Folyamatosan azon kattog az agyam, hogy ki lehet, de nem tudok rájönni.
Visszamentem a dobozba Valeri utasításaira, csak a hatás kedvéért. Majd visszaváltoztam emberré és arcomon egy halvány félmosollyal léptem ki a dobozból. Ez volt a műsorom zárása. Meghajoltam, majd a tapsal mit sem törődve visszamentem az öltözőmbe.
Még mindig azon kattog az agyam, hogy ki lehet az a férfi. Tudom, hogy ismerem, de nem akar beugrani, hogy honnan vagy, hogy ki az. A fejemet rázva veszem fel a kabátomat. Elköszönök a társulattól, majd a sikátorokon keresztül indulok haza.
Hozzá vagyok szokva a város hangjaihoz, így könnyen ki tudom szúrni, ha követnek. Néha megesik, hogy egy két mugli utánam koslat. Most is azt hittem, hogy ez a helyzet. Megálltam, vettem egy mély, lemondó levegőt, majd izzó tekintettel fordultam meg.
Senki! Ennyire úrrá lett rajtam a paranoiám? De hallottam, hogy van itt valaki. Megint mögöttem van. Megfordulok megint semmi. Kezem ökölbe szorul. Ez már nem vicces én szoktam embereket cserkelni, nem ők engem.
- Tudom, hogy ott vagy! Hallak téged! Gyere elő most, amíg még szépen kérem és lehet, hogy életben hagylak! - Hát igen a színházon kívül megint életbe lép a gyilkos énem. S hidegen hagy, hogy kit fogok megölni, ha meg kell ölni valakit.


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kalestina & Rhett - Now we meet again Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalestina & Rhett - Now we meet again   Kalestina & Rhett - Now we meet again Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kalestina & Rhett - Now we meet again
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rhett Donovan
» Temporary savior - or not? -- Rhett & Minna
» Anna & Rhett - Could you forgive the past?
» You and me! Together again? Do not you think that would be a huge mistake? - Rhett & Anna
» Kalestina & Anthony

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Bárhol, bármikor-
Ugrás: