KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Savannah & Daiyu Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Savannah & Daiyu Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Savannah & Daiyu Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Savannah & Daiyu Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Savannah & Daiyu Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Savannah & Daiyu Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Savannah & Daiyu Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Savannah & Daiyu Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Savannah & Daiyu Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Savannah & Daiyu

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Daiyu Qian

Daiyu Qian


* : Savannah & Daiyu Tumblr_mu13ihYP2o1rfco8go2_r1_250
Hozzászólások : 43
Vér : Aranyvérű (ő nem tud róla)
Iskolai ház : Mardekár
Tartózkodási hely: : Roxfort
Kirendelt pár : Tanner N. Hue
Avataralany : Liu Yifei
Karakterlap : Egy testben két lélek
Karakterzene : "I became insane with long intervals of horrible sanity."
¥ : 錢黛玉

Savannah & Daiyu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Savannah & Daiyu   Savannah & Daiyu EmptySzomb. 23 Aug. 2014, 16:54






Daiyu

Nyílik a klubhelyiség ajtaja, ezért felkapom a fejem, hátha végre megjött a „szállítmány”. Csalódnom kell, csak a szobatársam, Savannah az. Nem volt sose szimpatikus az a lány, főleg, mert megint népes rajongótábor követi, ezért nem lesz nyugalom most sem. Na meg persze a másik, hogy amióta itt vagyok, egyszer sem mutatta a legkisebb jelét sem annak, hogy tisztában lenne vele, hogy szobatársak vagyunk, és a legtöbb órán is együtt veszünk részt. Na mindegy bosszúságomban kiejtettem a pálcát a kezemből, ami nagyon ciki, ezért gyorsan körül is néztem, nem látta-e véletlenül valaki. Úgy látom, nem, mert a legtöbb ember figyelmét most Savannah köti le, az övét pedig az újság. Nem szoktam azt olvasni, egyszer belenéztem, de rájöttem, hogy nem nekem való, mert semmit nem értettem belőle. Nem ismerem az itteni politikai viszonyokat, a hírességeket meg pláne nem. A mugli világból is csak néhányat tudok, ha még egyáltalán híresek.
Korábbi megállapításom bizonyítást nyert, mikor a szobatársam valószínűleg megunta az újságot, és kiszúrta, hogy van valaki, aki nem vele foglalkozik. A hülye kérdése hallatán elkezdek fejeket vágni, de egyelőre még háttal vagyok neki, mikor megfordulok, már valamivel nyugodtabb az arcom. – Wendy vagyok, a szobatársad – vetem oda neki jól kihangsúlyozva a szobatárs szót, mire néhány követője elvigyorodik. Nyilván ezt majd meg fogja torolni, de hadd lássák, hogy ha a népszerűségének szintjéről az IQ-szintjére esne, akkor rendesen összetörné magát. Elteszem a könyvet a táskámba, hogy ne tudjon gúnyolódni. Remélem, eszébe sem jut kiröptetni belőle, de erre is fel vagyok készülve, úgyhogy a táskámat becsatolom, és rálépek a szíjára „véletlenül”. Igen paranoiás vagyok, de okkal.
Következik az újabb zseniális kérdése. Utálom, mikor ezt kérdezik. – Nem tudom – adom meg unottan a már százszor elhangzott választ. – Nem ismerem az igazi szüleimet. – Nincs kedvem magyarázkodni nekik, úgyhogy remélem, leszáll a témáról. Jó, tudom, hogy itt lényeges, de a Mardekár nem pont arról híres, hogy nincsenek benne mugliszármazásúak? Ebből kiindulva, ha félvér lennék, az se lenne baj, de mindegy úgy látszik, neki nem az. Pedig, mint az látható, az aranyvérűség csak a beképzeltséggel, és nem az ésszel egyenlő. Előszedek egy másik könyvet, valami bájitalosat. Pitontól kaptam külön házit, hogy gyorsabban felzárkózzak, és hogy lássa, igyekszem ezt meg is tenni. Nincs kedvem még hozzálátni, de a könyvet már kivettem. Kinyitottam random oldalon, hátha akkor békén hagynak, most nem vagyok nagyon beszédes kedvemben.





Vissza az elejére Go down
Savannah Isabel Anson
Mardekár/7. évfolyam
Savannah Isabel Anson


* : Savannah & Daiyu Tumblr_lsy724tkIF1r4s7q2o1_500
Hozzászólások : 20
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Mardekár
Kirendelt pár : Dean Thomas
Avataralany : Selena Gomez

Savannah & Daiyu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Savannah & Daiyu   Savannah & Daiyu EmptyHétf. 04 Aug. 2014, 16:25

A napom eddigi részét az udvaron töltöttem, a szokásos hobbimat űzve. Azaz emberek megalázásával, követőim divatra okításával, bókok bezsebelésével és flörtöléssel. Meg egy ideig a pasimmal is együtt voltam, de aztán ő elment a haverjaival.
Kint kezdett túl meleg lenni, ezért inkább bejöttem a klubhelyiségbe. Persze a követőim ide is utánam jöttek, mondjuk lecsökkent a számuk, mivel a hugrabugos és hollóhátas és griffendéles fiúk/lányok ide nem jöhetnek be. De azért így is jelentős tömeg tódult be utánam a szinte kihalt helyiségbe. Az egyik fotelben egy nyomi kis párocska üldögélt, úgy hogy őket könnyedén elküldtem a francba, és leültem. Aki tudott az a mellettem lévő fotelekben helyezkedett el, de a többinek csak a földön jutott hely, de volt, aki inkább állva maradt. Elő vettem a mai Prófétát, hátha írnak valami érdekeset, de persze most is csalódnom kellett. A Reggel Próféta egyre alacsonyabb színvonalú cikkeket közöl le mostanában.
Letettem az újságot, és ekkor tűnt fel egy ázsiai csaj, aki elsős szintű bűbájokat gyakorol. Ha Granger lenne az, meg sem lepődnék, de mivel ez egy mardekáros, és hasonló korú, mint én, már rég tudnia kellene ezeket. Jobban szemügyre veszem a lányt, és ekkor jut eszembe, hogy őt még nem is láttam itt. ez két dolgot jelenthet. Egy, az idén jött és még nem volt szerencsém, vagy szerencsétlenségem hozzá. Kettő, régebb óta itt van, csak annyira jelentéktelen, hogy fel se tűnt, hogy létezik. Úgy voltam vele, hogy találgatás helyett, inkább megkérdezem tőle. – Te új vagy? – tértem a lényegre. - Mellesleg milyen vérű vagy? – tettem hozzá.
Amíg a válaszára várok, végig nézek rajta. Ez a kínai ruha egész jó, és még nem is áll olyan rosszul neki. A fülbevalójáért nem vagyok oda, de a karkötői nem rosszak. A pillantásom a cipőjére esik. Na ez már viszont nagyon jól néz ki. Meg is kérdezem majd tőle, hogy hol vette, ha nem felejtem el.
Vissza az elejére Go down
Daiyu Qian

Daiyu Qian


* : Savannah & Daiyu Tumblr_mu13ihYP2o1rfco8go2_r1_250
Hozzászólások : 43
Vér : Aranyvérű (ő nem tud róla)
Iskolai ház : Mardekár
Tartózkodási hely: : Roxfort
Kirendelt pár : Tanner N. Hue
Avataralany : Liu Yifei
Karakterlap : Egy testben két lélek
Karakterzene : "I became insane with long intervals of horrible sanity."
¥ : 錢黛玉

Savannah & Daiyu Empty
TémanyitásTárgy: Savannah & Daiyu   Savannah & Daiyu EmptyVas. 03 Aug. 2014, 21:51






Daiyu

Áh, a francba is. Már megint nem úgy sikerül ez a hülye varázslat, ahogy szeretném. Bosszankodva ülök a klubhelyiségben az egyik fotelban. Ez azért jó, mert így megkímélem magam a többi ház uncsi tagjaitól. Na nem mintha a mardekárosok érdekesek lennének, de legalább a többség nem hősködik és okoskodik. A hugrabugosok meg csak szimplán szerencsétlenek, és nem bírom a képüket. Háztársaim azonban még mindig kerülnek, mert azt hiszik, sárvérű vagyok, csak mert nem tudtam megmondani, milyen a vérem. Egyrészt, a kérdést se értettem, másrészt, mivel nem ismerem az igazi szüleimet, ezért nem is tudom. Na mindegy, jelenleg még mindig a pálcámat próbálom betanítani, mert nem igazán működik úgy, ahogy kellene. Az alapvarázslatokat nem csinálja meg, de ha valakire rátámadnék, akkor engedelmeskedik. Ki érti ezt....
Nem törődve azzal, hogy az iskolán belül talárban kell lenni, ezúttal sötétzöld cheongsam van rajtam. Annyira nem vagyok oda a kínai ruhákért, de ez jól néz ki, viszont fogalmam sincs, hogy került hozzám, mert nem emlékszem rá, hogy megvettem volna. Magassarkú cipő van a lábamon, erre viszont emlékszem, hogy én vettem, mert már a boltban is olyan jól nézett ki, hát még rajtam! Fekete gyöngyfülbevalóm van, hajamat pedig oldalra fontam. Van egy pár karkötőm, leginkább fekete kristályos és ezüst kígyós. Más ékszerem ezúttal nincsen.
A mardekárosokon sajnos nem gyakorolhatok varázslatokat, mert nem egyeznek bele önként, de azt megígérte néhány, hogy szereznek nekem griffendéleseket, elkábítják őket, és bevonszolják ide. Na az jó lenne. Most is őket várom, hátha hamar végrehajtották az akciót. Addig is azzal ütöm el az időt, hogy az előttem heverő bűbájtankönyvből próbálom ki a varázslatokat. Mellesleg ez még csak az első kötet, ezért ha valaki felém közelít, akkor gyorsan eltakarom valamivel, hogy meg ne lássák. Nincs kedvem magyarázkodni.





Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Savannah & Daiyu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Savannah & Daiyu   Savannah & Daiyu Empty

Vissza az elejére Go down
 
Savannah & Daiyu
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Savannah & Jordan
» Jarret & Savannah
» Vicki & Savannah
» Savannah Isabel Anson
» Daiyu és Xue

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Roxfort :: Kastély :: Pince :: Mardekár Klubhelyiség :: Klubhelyiség-
Ugrás: