KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Vicki & Savannah Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Vicki & Savannah Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Vicki & Savannah Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Vicki & Savannah Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Vicki & Savannah Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Vicki & Savannah Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Vicki & Savannah Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Vicki & Savannah Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Vicki & Savannah Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Vicki & Savannah

Go down 
SzerzőÜzenet
Savannah Isabel Anson
Mardekár/7. évfolyam
Savannah Isabel Anson


* : Vicki & Savannah Tumblr_lsy724tkIF1r4s7q2o1_500
Hozzászólások : 20
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Mardekár
Kirendelt pár : Dean Thomas
Avataralany : Selena Gomez

Vicki & Savannah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicki & Savannah   Vicki & Savannah EmptyHétf. 16 Jún. 2014, 19:01

Először a csajra, majd a kinyújtott kezére meredek. - Öhm, neked milyen a véred? Csak mert, sárvérűekkel nem fogok kezet. - mondom Vickinek - Ja egyébként, Savannah Isabel Anson, de csak a Savannah-t használom. - jegyzem meg mellékesen, hiszen ki ne ismerne engem.
Jordan közben oda ért hozzánk... na jó csak hozzám. Megkérdeztem, hogy hol hagyta Jarretet, mivel nem nagyon láttam őket még külön. Mondja, hogy a Csónakháznál várja őt, de már késében van, úgy hogy nem tartom fel. Ismerem Jarretet...
Újra a lány felé fordulok. - Mondd csak, Pinky. Te nem hordasz rózsaszínen kívül semmilyen más színt? - kérdezem gúnyos mosollyal, előre sejtve a válaszát.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Vicki & Savannah Empty
TémanyitásTárgy: Vicki & Savannah   Vicki & Savannah EmptySzomb. 14 Jún. 2014, 21:50

Amikor,megláttam,a lányt nem akart leülni.Felé,néztem majd elmosolyodtam.Kérdezte,hogy mutatkozzak,be neki.Nyújtottam,a kezem majd vàlaszoltam.
A nevem Victoria Fobisher Griffendéles..És téged,hogy hívnak?-Kérdeztem,a lánytol udvariasan felállva.Nekem,egy csepett sem volt,színpatikus ez,a lány. Mindenki,csak a külsejét nézi ez,borzaztó.Persze,sose lehet tudni hogy kibe ütközök bele.Remélem,azért nem lesz olyan rossz,a kapcsolatunk.Szeretek,ismerkedni nagyon is.
Vissza az elejére Go down
Savannah Isabel Anson
Mardekár/7. évfolyam
Savannah Isabel Anson


* : Vicki & Savannah Tumblr_lsy724tkIF1r4s7q2o1_500
Hozzászólások : 20
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Mardekár
Kirendelt pár : Dean Thomas
Avataralany : Selena Gomez

Vicki & Savannah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicki & Savannah   Vicki & Savannah EmptySzomb. 14 Jún. 2014, 17:45

Stacy-t hallgatom, amikor belesétál egy rózsaszín valaki a látómezőmbe. Felpillantok, és… és egyszerűen nem jutok szóhoz. Hogy néz ki ez a csaj? Sehol egy szín, csak pink mindenhol. A fiúk meg csak bámulják. Azt nem mondom, hogy ronda, de a nyomomba se ér. És ráadásul az a tipikus szőke liba. Legalább is annak tűnik. Gondolom, esze az nem sok van.
Ajándékaimat Stacy kezébe nyomtam, mivel úgy döntöttem megismerkedek ezzel a lánnyal. Odasétáltam a szökőkúthoz. Többen rajtam felejtették a szemüket, ami nem is csoda, tekintve, hogy hogy gyönyörű vagyok. Ma egy sötétlila, virágos szoknyát viseltem, világosszürke pólóval. Lábamon egy barna telitalpú cipő van. Van még rajtam pár karkötő meg egy hosszú nyaklánc is, úgy hogy így végig nézve magamon, nem csodálom, hogy mindenki engem néz.
Rám mosolyog. Azt hiszem, nem tudja még, hogy kivel van dolga. – Szia. Nem, nem szándékozom leülni. – válaszolom fölényesen. – Ki vagy egyébként? Még nem láttalak… bár ez fura abból ítélve, hogy nem nehéz kiszúrni egy full rózsaszín csajt. – Amíg a válaszára várok, oda intek Jordannak, Jarret haverjának, aki most lépett ki a kastélyból.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Vicki & Savannah Empty
TémanyitásTárgy: Vicki & Savannah   Vicki & Savannah EmptySzomb. 14 Jún. 2014, 14:25

Unatkoztam, és felvettem egy rózsaszíntoppot,ami félig lecsúszott,a vállamról,majd alá, egy rózsaszín mini szoknyát,és egy ezüst cipőt.A haja,egyszerűen,nem hagy nyugodni most,meg szőke,és egy kisebb,rózsaszín hajtincs,van a hajamba.Egy,nagyon enyhe szájfény és a szempillám,kifestve.Itt,nem szeretném megszegni a törtvényt úgy,hogy nem is nagyon festem ki,magam.A pasik,csak néznek engem és egytől,egy puszit is kaptam.Mosolyogva,elmentem mellettük,és leültem, a szökőkúthoz.Végre,nem folt semmi,büntető munka,semmi házi csak,élvezni a napsütést.Hátra,döntöttem,a fejem és akkor odajött,hozzám egy lány.Felpillantottam,majd mosolyogva ránéztem.
-Szia.Ha,jól sejtem te, is leakarsz ide ülni igazam,van?-Lehet,hogy egy kicsit durván néztem felé,de ez van.Kissé,igaz magamon is meglepődtem mert,nem szoktam ilyen lenni.Láttam,a köpennyén,hogy Mardekáros talán,pont ezért,is voltam ilyen vele.Onna,pedig egyetlen egy fiú mardekárost ismerek,akit látn sem,akarok. Remélem,a lánnyal nagyon jóban leszünk.
Vissza az elejére Go down
Savannah Isabel Anson
Mardekár/7. évfolyam
Savannah Isabel Anson


* : Vicki & Savannah Tumblr_lsy724tkIF1r4s7q2o1_500
Hozzászólások : 20
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Mardekár
Kirendelt pár : Dean Thomas
Avataralany : Selena Gomez

Vicki & Savannah Empty
TémanyitásTárgy: Vicki & Savannah   Vicki & Savannah EmptyPént. 13 Jún. 2014, 17:53

Úgy döntöttem, hogy lemegyek a tóhoz, kezd elegem lenni az idióta libákból a klubhelyiségben. A tóhoz leérve csak pár diákot látok. Leültem az egyik padra és elővettem a tükrömet, hogy megcsodáljam magam.
Ma is lélegzetelállítóan festek… de mondjuk mikor nem? A diákok, akik elhaladtak mellettem mind megcsodáltak. A legtöbbtől még kis ajándékokat is kaptam, édességeket, virágot.
És eddig tartott az örömöm, ugyan is Stacy megint rám talált. Persze kérdés nélkül leült mellém és elkezdett pofázni a pasijáról, meg az unalmas életéről. Remélem meg ment valaki mielőtt véget vetek vagy az én, vagy az ő életének. Még az óriáspolip is kellemesebb társaság, mint Stacy...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vicki & Savannah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicki & Savannah   Vicki & Savannah Empty

Vissza az elejére Go down
 
Vicki & Savannah
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jarret & Savannah
» Savannah & Daiyu
» Savannah & Jordan
» Savannah Isabel Anson
» Chantall & Vicki

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Roxfort :: Birtok :: Tó és partja-
Ugrás: