KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Savannah & Jordan Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Savannah & Jordan Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Savannah & Jordan Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Savannah & Jordan Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Savannah & Jordan Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Savannah & Jordan Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Savannah & Jordan Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Savannah & Jordan Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Savannah & Jordan Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Savannah & Jordan

Go down 
SzerzőÜzenet
Savannah Isabel Anson
Mardekár/7. évfolyam
Savannah Isabel Anson


* : Savannah & Jordan Tumblr_lsy724tkIF1r4s7q2o1_500
Hozzászólások : 20
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Mardekár
Kirendelt pár : Dean Thomas
Avataralany : Selena Gomez

Savannah & Jordan Empty
TémanyitásTárgy: Savannah & Jordan   Savannah & Jordan EmptyCsüt. 31 Júl. 2014, 18:20

Mivel mára már véget ért a tanítás úgy döntöttem, leugrok az Abszol útra. Eléggé meleg van, ezért gondoltam, hogy benézek Florean Fortescue fagyizójába.
Mielőtt bemennék az üzletbe, a kirakatban végig pillantok magamon. Hál’ istennek nem kell felvennem azt a rettenetes talárt, úgy hogy egy halvány rózsaszín magas derekú szoknya, egy fehér crop top és egy fehér bakancs van ma rajtam. Fülbevalón, pár karkötőn és gyűrűn kívül most nincs más ékszer rajtam. A hajamat kivasaltam és egy magas copfba kötöttem össze. Vetek egy elégedett pillantást a tükörképemre, azzal bementem a boltba.
Rendeltem magamnak egy fagyi kelyhet, majd leültem az ablak mellé egy üres asztalhoz. Egy ideig csak néztem a jeges csodát, mert annyira szép. Vaníliás és madártejes fagyi van benne tejszínhabbal, karamell öntettel, koktél cseresznyével és színes kis cukrokkal teleszórva a tetején. Kigyönyörködtem magam benne és hozzákezdem az elfogyasztásához, elvégre nem tök feleslegesen vettem meg.
A szemem sarkából látom, hogy mindenki engem bámul irigykedve, és ettől csak úgy kivirultam. Néhány srácra rámosolyogtam, de a lányok csak egy megvető pillantást vetettem.
De aztán belépett a rémálmom, Jordan Parish személyében. Biccent a tulajdonosnak, miközben én épp imádkozom, hogy valami csoda folytán ne vegyen észre. De persze nincs ilyen szerencsém, mert már el is indult felém…
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Savannah & Jordan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Savannah & Jordan   Savannah & Jordan EmptyCsüt. 31 Júl. 2014, 18:43




Az irodában ültem, és nagy ásítozások közepette hallgattam a munkatársaim felettébb magasröptű értekezését a koboldokról. Ha emlékeim nem csaltak – márpedig elég gyakran meg szoktak téveszteni –, akkor valami olyasmiből indult ki az egész, hogy az egyikkel kekeckedett egy kobold a Gringottsban. Annyira nem kötött le a téma, szóval kényelmesen hátradőltem a székemben, és vártam a csodát, hogy végre történjen valami, ami kiszakíthatna ebből a monotonitásból.
Csak fél órát kellett rimánkodnom, mire végre megcsörrent a telefonom, én pedig úgy ugrottam fel a székemről, mintha most tudatosult volna bennem, hogy szögre ültem. Mindenesetre váltottam pár szót azzal az illetővel, majd félig-meddig átöltöztem, és közöltem a munkatársaimmal, hogy el kell mennem egy kis időre, ha beköpnek, akkor pedig szétrúgom a hátsójukat.
Így kerültem nem sokkal később a Zsebpiszok közbe, ahol lebonyolítottam egy kisebb üzletet egy pasival, aki bájitalokat árult, majd úgy döntöttem, hogy mielőtt visszamennék a Minisztériumba még beugrok egy kávéra, hogy a többi órákban a kollégáimnak ne az én horkolásomat kelljen hallgatnia.
Mivel nemigen találtam egy rendes kávézót se az Abszol úton, arra gondoltam talán a fagyizóban esetleg árulnak, így nagy reményekkel léptem be az üzletbe. Kurtán biccentettem a tulajnak, majd zsebre tett kézzel megálltam, és körbepillantottam. Ekkor szúrtam ki Savannah-t, és akaratlanul is elvigyorodtam. Elindultam felé, és közben megpróbáltam ledörzsölni valami piszkot a fehér ingemről. Na igen, nem léphetek be a Minisztériumba szakadtan, viszont amikor meg szakadtnak kéne lennem, akkor meg a Minisztérium miatt nem lehetek. Így is jó páran megbámultak a közben az ing miatt, eléggé feltűnő jelenség voltam… De legalább azt a rohadt nadrágot volt időm farmerra cserélni, bezzeg a nyakkendőt megkötetlenül a nyakamban maradt. Miután végeztem az ingemmel, ezért sebtében megkötöttem azt is, és nagyjából ekkor értem oda Savannah asztalához.
– Szia Szépség, rég láttalak – vigyorogtam rá, majd a tekintetem a fagyikehelyre vándorolt. Én nem különösebben voltam odáig a fagylaltért. – Csatlakozhatok, vagy akkor zavarnám a személyes kisugárzásod, és nem ragyoghatnál teljes fényedben a rajongóidnak? – érdeklődtem, elvégre észrevettem a bámészkodókat. Amerre ez a lány ment, ott mindig ilyenekre kellett számítani. Feltételezésem szerint némi vélavér is csörgedezhet az ereiben.
– Mellesleg jó étvágyat hozzá – intettem a fejemmel a kehely felé, majd amikor beleegyezett, hogy maradjak, kihúztam a vele szemben lévő széket, és leültem rá. Közben odasündörgött az asztalunkhoz egy pattanásos csávó, akinek végül leadtam a rendelésem, és megnyugodtam, amikor azt mondták, hogy tényleg árulnak itt kávét.
– Mi a helyzet királylány? Hogy hogy egyedül vagy? Hát hol hagytad a barátnőidet, vagy a „hősszerelmes” Lerwick-et? – érdeklődtem felőle miközben a koffeinadagomra vártam. Elképesztő, az elmúlt néhány napban ő a második régi diáktársam, akivel összefutottam, és most, hogy itt van nem is nagyon akarództam visszamenni az irodába, hiszen Savannah érdekesebb társaság volt, mint azok ott. Viszont tény, hogy a kollégáimnál nem nehéz érdekesebbnek lenni…
Aztán ugyan az a csávó visszatért, és kihozta a kávémat. Megköszöntem neki, de amikor megláttam, hogy csillogó szemekkel a lányt bámulta, elhúztam a számat. Kortyoltam a kávémból, majd amikor letettem a csészét, rápillantottam. – Haver, nézz rá, majd nézz tükörbe! Esélyed sincs… – törtem le szegény gyerek álmait, de inkább én, mint Savannah. A lényeg, hogy a gyerek kissé letörten, de elkullogott végre, mert képest lett volna órákig ott ácsorogni mellettünk.

Vissza az elejére Go down
Savannah Isabel Anson
Mardekár/7. évfolyam
Savannah Isabel Anson


* : Savannah & Jordan Tumblr_lsy724tkIF1r4s7q2o1_500
Hozzászólások : 20
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Mardekár
Kirendelt pár : Dean Thomas
Avataralany : Selena Gomez

Savannah & Jordan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Savannah & Jordan   Savannah & Jordan EmptyCsüt. 31 Júl. 2014, 20:32

Miközben Jordan felém tart, végig mérem. Az ing-nyakkendő-farmer kombinációjával elég furán mutat, de ez az ő baja. Behunyom a szemem, hogy lenyugodjak egy kicsit, mire kinyitom már ide is ért. – Jordan. – biccentek felé mosolyogva. Megkérdezi, hogy csatlakozhat-e. – Ha azt mondanám, hogy nem, elmennél?  - kérdezem. – Egyébként, megengedem, hogy leülj. - mondtam nagy kegyesen.
Amint helyet foglalt velem szemben, megéreztem a vendégek féltékeny pillantásait. Mert hát Jordan végül is egész helyes.
Odajön az asztalunkhoz egy pasi, tele pattanással az arcán. Sikerült elvennie az étvágyamat. Félre is toltam a kelyhet.
- Leromboltam négy lány önbizalmát, elértem, hogy az egyik exem szakítson azzal az ostoba Stacy-vel, megjegyezem, csak egy mosolyomba került, és nem mellesleg a suli leghelyesebb fiúja a pasim, úgy hogy minden tökéletes az eddig is tökéletes életemben. Nincsenek barátnőim, csak talpnyalóim. Erős, független nő vagyok, tehát nincs szükségem arra, hogy Jarret a nyomomban legyen, de egyébként ő a haverjaival van. – válaszolom a kérdéseire. – Ó, és megkérdezném, hogy mi újság, de őszintén szólva kicsit sem nem érdekel, szóval nem muszáj válaszolnod rá. – teszem hozzá egy édes mosoly kiséretében. – Viszont feltennék egy ennél sokkal fontosabb kérdést. Meleg, biszex vagy hetero vagy? – kérdezem, továbbra is csevegő hangnemben, mintha ez lenne a világ legtermészetesebb kérdése.
Már épp újra nekiláttam volna a fagylalt kelyhem elfogyasztásának, erre Mr. Pattanás visszajön Jordan kávéjával, és újra elveszi az étvágyamat. Oda adja a kávét, de még véletlenül se menne a dolgára. Nyitom a számat, hogy jól megalázzam, de Jordan megelőz. Legalább elhúzott a csillogó szemeivel együtt. – Túl kedves voltál vele. – jegyzem meg. - A lehető legrosszabbat érdemelte volna... - Aztán ha már itt van előttem, akkor alaposan végigmérem Jordant. Igen, határozottan helyes. – Miért vágattál a hajadból? A hosszabb jobban állt. –
Intettem az egyik pincérnek, hogy vigye el a kelyhet. Nem volt már kedvem megenni a fagyit. Fortescue helyében megválogatnám, hogy kiket alkalmazok. Az olyanok, mint például az a gyerek, csak elriasztja a vendéget.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Savannah & Jordan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Savannah & Jordan   Savannah & Jordan EmptyCsüt. 31 Júl. 2014, 21:06




Nos, rám nem különösebben volt hatással a mosolya. Ismertem már régről, és különben sem voltam olyan típusú ember, aki hosszabb kapcsolatokba bonyolódik, szóval általában én voltam az, aki az ujja köré csavarta a nőket, és nem fordítva. Savannah-val meg nem is akartam volna kikezdeni. Szépnek szép volt, de még futókalandnak se lenne jó számomra. Meg hát Lerwick ki is nyírna. A mi barátságunk főként egy szabályon nyugszik: Sose hajts rá a másik kiszemeltjére. És hát a haverom elég egyértelművé tette, hogy tetszik neki a csaj, szóval különben sem hajthattam volna rá. Annak a hülyének a barátsága fontosabb, mint egy kaland.
A kérdésére elmosolyodtam, majd megrándítottam a vállamat. – Ki tudja, lehet. Elvégre tanultam illemet. Mellesleg elfelejted, hogy én is aranyvérű vagyok, szóval nem kellene olyan lekezelően bánnod velem, kislány – feleltem neki higgadtan. Viszonylag nyugodt voltam, mert két órával előtte húztam be egyet a Nyomoréknak – aki még mindig nem bírt megmaradni a seggén. Szóval csak elnézően mosolyogtam miközben helyet foglaltam.
A vendégek tekintetét én is megéreztem, és halkan felsóhajtottam. – Mindig ez történik, ha valaki az ellenkező nemből kommunikálni akar veled, és a közeledbe merészkedik? Mert ez baromira irritáló… – jegyeztem meg, majd odajött hozzánk egy pasi, és igyekeztem visszafogni a fintoromat az arca láttán. Ha Jessie itt lenne, tuti alig bírnám leállítani, mert ki akarná nyomkodni a pattanásait, hogy utána ráncba szedhesse az arcát. Még szerencse, hogy Jessie jelenleg apáéknál van látogatóban.
Amikor Savannah félretolta a kelyhet, elvigyorodtam. – Na, mi az? Most már nincs gusztusod enni? – cukkoltam, aztán hümmögve végighallgattam a kis monológját. – Tehát a szokásos. Te semmit nem változtál, Savannah. Mellesleg kit értesz a suli leghelyesebb pasija alatt? Mert Lerwick meg Malfoy tuti nem az. Amíg ott voltam, addig állítólag enyém volt ez a cím, bár szerintem nem, de a rajongóim szerint viszont igen – vigyorogtam továbbra is. Hát az a két srác szerintem nem olyan hűdejó pasi, mondjuk, én honnan tudjam, fogalmam sincs mire indulnak be a nők.
– Ó, értem. Mondjuk, te baromi jól elvagy egyedül is, vagy a kis játékszereiddel. Minek a barátnők, igaz? – A következő szavain szintén csak mosolyogtam. – Valami ilyesmi választ vártam tőled. Lehet, hogy erős és független vagy Savannah, de attól még ha kavarsz Lerwickkel biztos lehetsz benne, hogy meg fog védeni – vontam meg a vállamat. Lerwick igazából mindig „barátnőjét” erősen védelmezi, egy ujjal se érhetnek hozzájuk.
Azt mindjárt gondoltam, hogy nem fogja érdekelni velem mi van, viszont őszintén meglepett a kérdésével. Hangosan felröhögtem, egyszerűen képtelen voltam visszatartani, ezért jó páran felénk fordultak – ezek nem azok voltak, akik eddig is bámultak minket, hanem mások. – Megnyugtatlak, határozottan hetero vagyok. Szívesen bebizonyítanám, de Lerwickkel van egy megállapodásom, ezért nem nyúlhatok hozzád. Meg különben se akarlak túlzottan, szóval legyen elég annyi, hogy igen, hetero vagyok. Ha nem hiszed el, bemutathatok néhány csajt, akik ezt tudják igazolni – feleltem vigyorogva. Hallottam már róla, hogy nem akarta elhinni, hogy a nőkhöz vonzódom, de nem hittem volna, hogy ezt valaha meg is kérdezi.
– Most már megnyugodott a pici szíved? Hallottam róla, hogy ezen szoktál néha morfondírozni. Én is megkérdezném tőled, de szerintem nálad ezért elég egyértelmű – vágtam vissza, majd végre megkaptam a kávémat. Nem is késlekedtem, azonnal ittam belőle, és egy kellemes sóhaj kíséretében tettem le a csészét. Éreztem, ahogy a koffein szétáramlik a testemben, és végre valamivel éberebb lettem.
Így hát hamar le is koptattam a srácot, majd Savannah megjegyzésére halványan elmosolyodtam. – Nem akartam, hogy a kis görcs titokban több pénzt húzzon le rólam, mint amennyit kéne. Ez talán baj? – kérdeztem, majd megforgattam a szemem. – A lehető legrosszabbat majd megkapja tőled, ha annyira meg akarod büntetni. Azonban én nem érek rá túlzottan a nyilvános megaláztatásokra, és már így is kereshetnek a munkahelyemen, bár ha a kollégáim beárulnak, akkor meg meghalnak… De a lényeg az, hogy nem lenne szerencsés, ha egy minisztériumi alkalmazott nyilvános helyen kompromittálna valakit. – Ismét kortyoltam a kávémból, majd a megjegyzésére negédesen elmosolyodtam. – Mielőtt állást kaptam volna, három hetet kint voltam Spanyolországban, és hidd el, hosszú hajjal nem éltem volna azt túl. Mellesleg, nyáron mindig levágatom. De mióta is érdekel téged az én kinézetem?
A pincér felemelte Savannah fagylaltkelyhét, és el is indult volna vele, azonban néhány lépés után megbotlott, majd az egyik női vendég nyakába borította azt. Felsóhajtottam. – Micsoda pazarlás… Ráadásul ennek a színvonala is romlott… Emlékeim szerint régebben jobb volt ez a hely – csóváltam a fejemet, és ittam még egy keveset. – Látod, meg kellett volna enned, akkor most nem történt volna ekkora baj – jegyeztem meg a nő sipákolását hallva.

Vissza az elejére Go down
Savannah Isabel Anson
Mardekár/7. évfolyam
Savannah Isabel Anson


* : Savannah & Jordan Tumblr_lsy724tkIF1r4s7q2o1_500
Hozzászólások : 20
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Mardekár
Kirendelt pár : Dean Thomas
Avataralany : Selena Gomez

Savannah & Jordan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Savannah & Jordan   Savannah & Jordan EmptyCsüt. 31 Júl. 2014, 22:29

A válaszára megeresztek egy gúnyos mosolyt. – Ha nem aranyvérű lennél, nem is állnék szóba veled. Az meg, hogy „lekezelően” bánok veled, más miatt van. – válaszolom. Idegesít, hogy ennyire nyugodt. Remélem valamivel sikerül felhúzni, mert imádok szórakozni az ideges embereken.
Örömmel veszem észre, hogy zavarja az a sok féltékeny pillantás. – Ó, nem csak az ellenkező nemből. Ha szóba állok egy arra érdemes lánnyal, arra is féltékenyek. Egyszer még össze is verekedtek a csajok miattam. – mesélem neki vidáman. – Szerintem egyáltalán nem irritáló. – jegyzem meg boldog mosollyal az arcomon.
Ez a pasi valami rettenetesen néz ki. Ettől még az a Thomas is jobb. Beszólására egy grimasszal válaszoltam. – Miért, mire számítottál? Hogy összebarátkoztam a sárvérű Grangerrel? – A következő mondatával meglepett. – Te, mint a suli leghelyesebb pasija? Na ne szórakozz. – nevettem fel. Ennek hatására jó páran még jobban belém estek. – És a rajongó táborod egyetlen tagja Stacy volt? – Eszembe jut, hogy hónapokig hallgathattam azt az idiótát, ahogy Jordan-ről áradozik. – Egyébként, ha szerinted Jarret és Draco nem jó pasi, akkor ki az? – kérdezem.
- Így igaz, a barátnők tök fölöslegesek. – értek vele egyet. – Hát most nem tudna megvédeni, ha valaki rám támadna. Nem mintha én nem tudnám elintézni az illetőt vagy illetőket, ha többen lennének. – Mondtam mindezt képességeim teljes tudatában.
A nemi identitására vonatkozó kérdésemen jót szórakozott, de láthatóan nagyon meglepte. – Sajnálom, de még mindig nem győztél meg, és ezen a kis barátnőid se tudnak változtatni. -
Nem is olyan egyértelmű, mint azt ő gondolja. – Mondhatni biszex vagyok. Ha lenne rá lehetőségem, dobnám a francba Jarretet és összejönnék magammal. De ehhez minimum egy klón kellene. – Magamban folytatom ezt a gondolatmenetemet. A szüleim igazán klónoztathattak volna. De mivel nem tették, így maradnak nekem a helyes pasik, mint például Jarret. De persze ilyenkor kell vissza jönnie annak a pincérnek, hogy mindent tönkre tegyen. – Nem hiszem, hogy hagytad volna. Legalábbis nem hiszem, hogy ilyen szerencsétlen lennél. – Megemlíti, hogy a munkahelyén keresnék meg hogy nem lenne szerencsés összetűzésbe keveredni valakivel nyilvános helyen minisztériumi alkalmazottként. Erre csak felvonom a szemöldököm, de máshogy nem reagálom le.
- Engem hidegen hagy, hogy hogy nézel ki, csak megjegyeztem. -
A pincér, aki elvitte a kelyhet, annyira szerencsétlen volt, hogy felbukott a saját lábában és ráborította az egyik nőre. Gúnyos mosollyal néztem a jelenetet. Egyetértően bólintok a megjegyzésére a hellyel kapcsolatban, de a másikat nem hagyom szó nélkül.  – Nem értem mit nyavalyogsz, nem történt semmi. Az a nő simán megtisztítja a ruháját, a pincért meg kirúgják. Nem értem hol itt a baj. – Tehetek én arról, hogy undorítóan nézett ki az a pasi?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Savannah & Jordan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Savannah & Jordan   Savannah & Jordan EmptyPént. 01 Aug. 2014, 16:46




A szavaira bosszúsan megforgattam a szememet. Én nem voltam egy kis hülye, aki eltűrte, hogy lekicsinylően beszéljenek vele. Nem hatott rám Savannah „varázsa”. Halkan felsóhajtottam. – Igen? És szabadna tudnom, hogy miért is? – érdeklődtem, és közben azon tűnődtem, hogy vajon miként tehetném helyre Savannah fejében a dolgokat, de mivel csak erőszakos módszereket jutottak eszembe, ezért inkább csak ráhagytam.
Aztán lelkesen csacsogott nekem arról, hogy mennyire élvezi, ha mások körbeveszik. Nos, én ezt annyira nem díjaztam, mert hat éve így is elég gyakran volt már részemben abban az élményben, hogy azt hittem mindenki tudja mi vagyok, pedig közben csak egy csapat lány loholt utánam. Nem volt kellemes élmény. – Lényegében mindenki féltékeny rád, vettem, nem kell továbbragozni – intettem le kissé unottan. Na, ezért nem voltam hajlandó szerezni magamnak egy barátnőt, mert nem bírnám egész nap ezt a nyávogást meg öntelt fröcsögést hallgatni. – Szerintem meg az – vontam meg a vállamat. Valóban egyre jobban bosszantott, hogy bámulnak minket, de még nem esett nehezemre visszafogni magamat, így néha lehunytam a szememet, és felszusszantottam, hogy azzal vezessem le a feszültséget.
Aztán a sárvérűekre tett megjegyzésén halványan elmosolyodtam, bár nem néztem rá, mert akkor is lehunyva tartottam a szemeimet. – A franc se tudja… Azt hittem, legalább összeszedted magad, és mások kihasználásán meg bántásán kívül legalább már vannak terveid, de úgy tűnik, megmaradtál ezen a gyerekes szinten – hunyorogtam rá, és igen, pont én papoltam a komolyságról… Viszont, amióta munkám van, azóta tényleg valamennyire felelősségteljesebb lettem, szóval akár pofázhatok neki erről.
A kételkedő kérdésén meg a nevetésén halványan elmosolyodtam. – Ugye? Szerintem se, de azok, akik folyton utánam loholtak végig ezt hangoztatták. – Természetesen, én marhára nem értettem egyet velük, és szerettem volna, ha leakadnak rólam, de volt öt-hat csaj, akiket sose bírtam lerázni. A piszkálódására elnézően elmosolyodtam. – Természetesen nem. Vannak többen. Sokkal többen. – Igazából megmutathattam volna a telefonom névjegyzékét neki, és akkor láthatta volna, hogy főként lányok szerepelnek benne.
Megrándítottam a vállamat. – Honnan tudjam? Viszont azt nem értem mit esztek annyira rajtuk. A nővérem szerint mindkettő nyálas. Szóval vagy nekünk van igazunk, és ízlésficamos vagy, vagy lehet, hogy tényleg van bennük valami, de ezt kétlem. – Persze, biztosan egy ilyen nyilvános helyen arról akartam tárgyalni, hogy a Roxfortban ki jó pasi. Azt hiszi, én csak erre figyeltem?!
Vette a lapot, amikor ironizáltam, így a válaszát csupán egy elnéző kissé gúnyos mosollyal illettem, majd arról beszélt, hogy Lerwick nem tudná most megvédeni, én pedig halkan felnevettem. – Alábecsülöd őt. Megoldja, hogy mindig mindenhol ott legyen. Már a párkapcsolati osztályon is van embere a Minisztériumon belül.
Kissé széttártam a karjaimat, és megvontam a vállamat. – Akkor ez van. Pedig már hat éve hetero vagyok, de nem fogom neked bizonygatni az igazamat. Ha nem hiszed el, a te bajod – feleltem, majd a következőkre összeráncolt homlokkal tekintettem rá. – Ugye ezt te sem gondolod komolyan? Mert akkor felállok az asztaltól, és visszavonulok az irodámba – válaszoltam fintorogva. Még belegondolni is undorító volt, hogy csaj csajjal… De az még inkább, hogy Savannah-t elképzeltem sajátmagával. Csak ne legyenek rémálmaim, mert akkor legközelebb kitekerem a nyakát.
– Az lehet, de nem akarok konfliktust – rándítottam meg ismét a vállamat. Legalábbis, amíg nálam volt a Zsebpiszok közben szerzett cucc, addig nem kellett volna balhét rendeznem, de erről Savannah semmi nem tud.
– Nos, én se adok neked tanácsokat hogy nézz ki, akkor megköszönném, ha te sem szólnál bele a dolgomba, elvégre nem hiszem, hogy olyan lenne a kapcsolat közöttünk, hogy ezt megengedhesd magadnak, királylány – szólaltam meg higgadtan, miután ittam a kávémból. Majd az a szerencsétlen kétballábas pincér megbotlott, és akinek a nyakába került a jéghideg nyalánkság, az egyből olyan hangon kezdett el visítozni, mint egy operaénekes. Csak e miatt nem röhögtem fel, mert annyira irritált a hangja, hogy inkább nyugalmat erőltettem magamra. – Nem nyavalygok, szimplán nem kellene pazarolnod a pénzt meg nem kéne mindenkit ugráltatnod, és akkor elkerülhetőek lennének az ilyen balesetek. Utálom a vinnyogó embereket – feleltem, majd leakasztottam az övemről a pálcámat, és nem túl feltűnően, de egy varázslattal elhallgatattam a nőt. Amikor végre elcsendesült halkan felsóhajtottam. – Baromira érzékeny vagyok a magas hangokra, alapból nincsen túl jó napom, szóval nem hiányzott még ez nekem, Savannah – néztem rá kissé neheztelően, bár nem konkrétan az ő hibája volt, de ő indította el ezt a lavinát.


Vissza az elejére Go down
Savannah Isabel Anson
Mardekár/7. évfolyam
Savannah Isabel Anson


* : Savannah & Jordan Tumblr_lsy724tkIF1r4s7q2o1_500
Hozzászólások : 20
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Mardekár
Kirendelt pár : Dean Thomas
Avataralany : Selena Gomez

Savannah & Jordan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Savannah & Jordan   Savannah & Jordan EmptyHétf. 04 Aug. 2014, 15:23

- Nem. – hangzott el a lehető legtermészetesebb válasz a kérdésére. Aztán kapott tőlem még egy lenéző mosolyt is. Igen, így volt kerek a válaszom. Elégedetten figyeltem bosszankodását. Imádtam felbosszantani az embereket, mert az olyan szórakoztat. Nekem, természetesen.
- Te kérdezted, én csak válaszoltam. – vetettem oda neki. Vagyis inkább a tükörképemnek, mert a magamat csodálni sokkal érdekesebb volt, mint ráfigyelni. Válaszára csak megvontam a vállam. – Még szerencse, hogy senkit nem érdekel az, hogy te mit akarsz. – gúnyolódtam.
A megjegyzésére kérdőn fordultam felé. – Mióta vagy te ilyen Teréz anya? Mit érdekel téged, hogy mi történik az alja néppel? – nevettem fel gúnyosan. - Ugyan is, ha jól emlékszem, hasonló dolgot művelt Jarretékkel. Szóval semmi jogod nincs ilyeneket mondanod nekem. Mert attól, hogy van egy hülye munkád, attól még semmit nem változtál. – Majd a pillantásom a hajára siklik. – Kivéve a hajad, mert az rövidebb lett. – teszem hozzá.
- Hát azoknak nem volt szemük. – Gondolok itt első sorban Stacy-re. Neki sose volt ízlése a pasik terén, emlékszem, még a pápaszemes Potter is bejött neki negyedikben.  Azt mondja, sokan vannak a kis rajongótáborában, de ezt kétlem. Felvonom a szemöldököm, de nem mondok semmit. Elég egyértelmű az arckifejezésem.
- Ó szerintem, máris tudod a választ. Természetesen veletek van a baj. – főleg a nővérével, de ezt megtartom magamnak. – De nem válaszoltál, szerinted ki a helyes pasi a suliban? – tettem fel újra a kérdést.
- Miért? Ha fognád magad és megtámadnál, mégis honnan tudná meg? – Azt elhiszem, sőt tudom, hogy vannak kapcsolatai, de azt kétlem, hogy itt tudna teremni pár másodperc alatt.
- Már hat éve hetero vagy? Előtte mi voltál? – kérdezem vigyorogva. – Először is, de igen, halál komolyan gondolom. Másodszor, senki nem kényszerített, hogy ülj ide, szóval nyugodtan elmehetsz. – mosolygok Jordanre. – Hidd, el nem fogsz hiányozni. – teszem hozzá.
- Hát, hihetetlenül uncsi vagy. Nem értem Jarret mit bírt benned… Egy kis konfliktus nem árt senkinek. - Jarret sokat mesélt Jordanről, meg én is hallottam, egyet s mást róla, de az a Jordan, meg az aki velem szemben ül, az két teljesen különböző ember.
- Én nem szólok bele, csak tettem egy megjegyzést. Egyébként meg azt teszek, amit akarok, és ehhez nekem nincs szükségem semmilyen kapcsolatra, vagy épp engedélyre. -
Amikor az a nő felvisított, elnevettem magam, majd miután észrevettem, hogy Jordant zavarja ez a frekvencia, még jobban tetszett ez az egész helyzet. Na ezért már megérte ide bejönnöm. – Azt csinálok a pénzemmel, amit akarok, azt ugráltatok, akit akarok, egyszóval azt csinálok, amit akarok. Az meg különösen nem érdekel, hogy mit szeretsz, illetve mit nem. – mondtam, majd a körmömet kezdtem el nézegetni. Ma is tökéletes, mint mindig. Most épp a szoknyámhoz illő rózsaszínű, kivéve a gyűrűs ujjaim, mert azok fehér színűek. Megjegyzésére csak elmosolyodtam. – Ó, szegény pici Jordan! Bántja a kis fülét a magas hangok. – gúnyolódtam. – És ráadásul rossz napja van. Szegényke... – folytattam a kigúnyolását. A neheztelő pillantását azonban nem tudtam figyelmen kívül hagyni. - Na nehogy már engem hibáztass! – háborodtam fel.
Majd az egyik pincér, aki nem mellesleg egész helyes volt, odahozott nekem egy jeges kávét vanília fagyival és tejszínhabbal a tetején, mondván hogy ez a ház ajándéka, ha már a fagylalt kelyhet nem tudtam megenni. Miután letette elém a poharat, átnyújtott egy rózsaszín rózsát is. Mosolyogva megköszöntem, majd a fiú kissé elpirulva ment a dolgára.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Savannah & Jordan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Savannah & Jordan   Savannah & Jordan EmptyKedd 05 Aug. 2014, 15:26




A válaszára unottan rátekintettem, majd megrándítottam a vállamat. Most már kezdett elegem lenni belőle. Azt hiszem, elég volt belőle ez a hét év meg ez a pár perc, hogy rájöjjek, soha többet nem akarom látni, mert ha legközelebb találkozni fogunk, akkor nem leszek vele ilyen úriember. Ha pasiból lett volna az elégedett arcáról még rá letöröltem volna azt az öntelt mosolyt, most viszont három dolog miatt nem tehettem meg: először is, a női nemet képviselte, és nőket nem szokásom megütni, másodszor is nyilvános helyen voltunk, harmadszor pedig nem akartam elveszíteni se az állásomat, se apám nagy nehezen kiharcolt elismerését.
– Azt hittem, az öntelt fröcsögéseden kívül ki tudsz nyögni egy értelmes mondatot, vagy azt, hogy egyszer egy percig képes vagy nem a saját kitalált felsőbbrendűségedről beszélni, kislány – villant vészjóslóan a tekintetem. Kezdtem elveszíteni a türelmemet, bár ebből nem sok látszott, inkább csak fenyegetőző lett a testtartásom és az arcomról eltűnt az a nyájasság és békésség, amivel eleinte közeledtem felé. Szemétkedni akarsz Savannah? Hát legyen. Belemegyek a játékba, de akkor ne csodálkozz, ha minden udvariasságot nélkülözni fogok, ribanc.
– Igazán? Az a szerencse, hogy ha kettőnk közül te csak egy kis senki kurva vagy, és előbb-utóbb rád unnak majd az emberek, ha pedig valami bajod lesz, akkor senki se fog egy olyan beképzelt lotyón segíteni, mint amilyen te vagy. Aztán anyuci meg apuci kapcsolatai ide vagy oda, az egész világ szarni fog rád, ha bajba kerülsz, és akkor majd én fogok röhögni rajtad. A szépséged nem tart örökké, és nemsokára csak egy ráncos tyúk leszel, akit mindenki eldobott magától, majd nem bírtak elviselni, és undorodnak tőled. Nem értem mit eszik rajtad a haverom, ám legyen. Nem érdekel. Azt viszont nem fogom tétlenül tűrni, hogy kötekedj velem! Eddig próbáltam udvarias lenni, de egy ilyen tyúk kedvéért nem leszek se türelmes, se kedves, se udvarias. Azt pedig csak te hiszed, hogy senkit nem érdekel, amit én mondok, a saját hülye kis feltételezéseidet meg inkább ne hidd el – vágtam vissza, kissé felemelkedtem a székből, és mindkét kezemmel rátámaszkodtam az asztalra. Szikrákat szórtak a szemeim. Játszani akartál, hogy ki a nagyobb bunkó? Hát akkor gyerünk! Játszunk.
A gúnyos, fröcsögő szavaira még nagyobb lendülettel válaszoltam. – Nem vagyok én Teréz anya, csupán egy egyszerű ember vagyok, aki hajlandó belátni, hogy nem körülötte forog a világ. Elképzelésed sincs miken mentem keresztül, szóval fogd be a mocskos szádat! – morrantam rá. – Arról pedig nem tehetek, hogy veled ellentétben felnőttem, és nem vagyok hajlandó lealacsonyodni arra a szintre, hogy örömet okozzon nekem mások kínja. Csak te vagy ilyen visszataszító féreg, aki még mindig nem talált ennél jobb elfoglaltságot.
– Rossz az emlékezeted. Valóban ott voltam, de sose csináltam annyira durva dolgokat, mint ők. Az más kérdés, hogy fiúkkal szívesen párbajoztam, az más kérdés, hogy akkoriban gúnyolódtam másokon, de sose bántottam lányt, és sose élveztem mások fájdalmát. Ez a különbség kettőnk között.
– Valamivel higgadtabban válaszoltam neki, majd visszaültem a székbe. – Igazán? Nos, van jogom ilyeneket mondani a korábban sorolt indokok miatt. Sose ismertél annyira, hogy tudd milyen vagyok valójában, így nem állíthatod, hogy nem változtam. Tény, a stílusom az ilyen repedtsarkúakkal szemben nem változott, de attól még nem vagyok és nem voltam az, akinek hiszel. – A hajamra meg az állítólagos rajongóimra tett megjegyzésemre megvontam a vállamat. – Szerintem meg azoknak nincs, akik nem látnak túl egy csinos kis pofikán. Belülről elég rendesen rohadt a lelked, Savannah.
Gúnyosan elmosolyodtam. – Tévedsz. Mindig veled volt a baj. – De miért is próbáltam megmagyarázni ezt egy rosszindulatú cafkának? Magam se tudtam, de már elég közel jártam ahhoz, hogy otthagyjam. A kérdésére elhúztam a számat. – Komolyan nem tudsz másról beszélni? Nem fogok neked tippeket adni, hogy kikre vesd ki a hálódat. Még csak az kéne! Így is elég szerencsétlenek azok, akiknek a nap huszonnégy órájában el kell viselniük téged… – Még mindig nem válaszoltam a kérdésére, mert nem érdekelt ez a téma, majd a kis kérdésére felsóhajtottam. – Azt hiszed, elmondom? A lényeg, hogy tudná.
– Úgy értettem, hat évvel ezelőtt voltam először nővel. Tudod, amikor te még kislány voltál…
– magyaráztam, majd amikor közölte, hogy nyugodtan elmehetek, éreztem, itt az idő, hogy örökre megváljak ettől a kis ostoba, beképzelt tyúktól. – Hidd el, ha most rögtön meghalnál, te sem hiányoznál nekem – feleltem, majd figyelmen kívül hagytam a következő szavait. Pontosabban, szó nélkül. Sőt, a további szavait hagytam szó nélkül, mert már valóban elegem lett belőle, és ő azzal csak rontott a helyzeten, hogy továbbkötekedett. Amikor egy újabb pincér bukkant egy kávéval, akkor megkértem, hogy hozza a számlát, majd mielőtt a velem szembe ülő szörnyeteg neki fogott a kávéjának, sejtelmes mosollyal az arcomon megszólaltam.
– Valóban unalmas lennék? Szeretnél egy kis konfliktust? Hát akkor, szórakozzunk… – szólaltam meg, majd felpattantam, Savannah nyakába borítottam a ház ajándékát, majd elindultam a pincér felé, aki már jött is a számlával. Kifizettem a kávémat, majd visszafordultam Savannah-hoz. – Nos, remélem jól szórakoztál és elégedett vagy, hogy utoljára láttad a szemét énemet. Megnyugodhatsz, egy kicsit se sajnállak. Sőt, a legrosszabbakat kívánom neked! Ja, és ismerek egy félvért, akinek a kisujja is többet ér nálad, tanulhatnál tőle! – Majd azok felé fordultam, akik még mindig ezt a lotyót bámulták epekedve. – A helyetekben sürgősen elfelejteném! Mindenkit kihasznál, mindenkit átver, szórakozik, megalázza, majd eldobja, ha megunta. Ilyen az igazi Savannah Anson. Inkább óvakodjatok egy ilyen hiú cafkától!
Majd elköszöntem a tulajtól, feltéptem az ajtót, és már kint is voltam az utcán. Mélyen magamba szívtam a Savannah-mentes levegőt, majd visszahopponáltam az irodába, ahol ismét nekifogtam a rengeteg papírmunkának, közben viszont valamiért mindig elkalandoztak a gondolataim, és Savannah-t meg Katie-t hasonlítgattam össze. Arra jutottam, hogy a volt griffendéles lány ezerszer értelmesebb és kedvesebb, mint ez a szörnyeteg. Meg arra is, hogy lehet holnap elhívom valahová. Kellemes felüdülés lenne ez után. Savannah-tól meg az általa képviselt dolgoktól már hányingerem van.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Savannah & Jordan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Savannah & Jordan   Savannah & Jordan Empty

Vissza az elejére Go down
 
Savannah & Jordan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jordan Lloyd Parish
» Katie és Jordan, egy kis baráti sörözgetés
» Jarret & Savannah
» Vicki & Savannah
» Savannah & Daiyu

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: