KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Lana Winters és Sirius Black Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Lana Winters és Sirius Black Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Lana Winters és Sirius Black Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Lana Winters és Sirius Black Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Lana Winters és Sirius Black Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Lana Winters és Sirius Black Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Lana Winters és Sirius Black Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Lana Winters és Sirius Black Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Lana Winters és Sirius Black Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Lana Winters és Sirius Black

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Lana Winters és Sirius Black Empty
TémanyitásTárgy: Lana Winters és Sirius Black   Lana Winters és Sirius Black EmptyHétf. 12 Aug. 2013, 23:55

Mikor megérkeztünk a Rengeteg - beli tisztásra, az erdő félhomályba burkolózva várt minket. A távolban (vér)farkasok vonyítása hallatszott, melybe patadobogás vegyült. Ki tudja milyen torz lények kószálnak itt? A seprűket az egyik fának támasztottuk, a dobozt amit Lanának adtam, szintén. Lana egy kis lángocskát varázsolt a tisztás közepére, amit én egy tapssal jutalmaztam.
- Ügyes! - mondtam. Lana azt mondta így legalább látunk is valamit, én pedig csendben egyetértettem vele. De a láng a csontig hatoló hideg ellen is jó volt. Bár nem volt tél, az erdőben rendkívül zord idő uralkodott. Úgy gondoltam ideje volt végre elkezdeni, amiért jöttünk.
- Lana, akkor mutasd meg mit tudsz! Majd a kicsinyítő bűbájjal ellátott gyakorlóbábukat kivettem a zsebemből, felállítottam őket a lobogó tűz mellé, és egy pálcasuhintásnyi idő múlva a bábuk újra felöltötték rendes méretüket.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Lana Winters és Sirius Black Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lana Winters és Sirius Black   Lana Winters és Sirius Black EmptyKedd 13 Aug. 2013, 10:27

Az apró lángok kicsit megvilágították a sötét teret és ez Black-nek is tetszett.
A bábuk felállítása után egyszerű bűbájokkal és varázslatokkal kezdtem, mint amilyen a Capitulatus, a Descendo, a Piroinito, a Reducto és a Sectumsempra. A bábukat így 'lefegyvereztem', majd felgyújtottam, aztán taroló átkot szortam rájuk végül szétkaszaboltam a 'testüket'. A fénynyalábok csak úgy cikáztak az éjszakában, fényt hozva magukkal. Ez még nem volt semmi. Szemem sarkából Sirius elégedett arcára pillantottam, majd elszánt, kissé talán őrült mosolyra húztam a számat.
Az első bábura szegeztem a pálcámat, majd az ige kimondása nélkül használtam az Aqua Eructo-t, mire a pácámból nagy mennyiségű víz zúdult ki, egyenesen a bábu felé. Másik kezemet használva gömböt formáltam, így a bábu magatehetetlenül lebegett egy eléggé nagy méretű vízgömbben. Sokan nem tudták a gömböt létrehozni, nekem azonban nem esett nehezemre. Eleinte nekem is problémáim voltak vele, de a gyakorlás eléggé hasznos dolog.
Eztán a második bábú felé fordultam. Újra a Piroinito-hoz hasonló, tüzes varázslatot használtam, ezúttal azonban a saját bűbájomat - vagyis az eredeti varázslat egy kicsit komolyabb kiadását. Nem csak Helena talál ki új igéket... bár, én jóval kevesebbet foglalkozok ilyesmivel. A tűz ezúttal valósággal letarolta a bábút, egyenesen felé száguldott. Más nem kapott lángra, mint az előbb, amikor használtam - a fű, ágak és gallyak -, csak a bábu. Ezúttal azonban hasonló gömböt hoztam létre, mint az előző bábunál a vízzel. Most azonban felforrósodott a helyzet. Hatalmas fény vetült szét a tisztáson, a Rengetegben járkáló lények zajosan továbbálltak. Valószínűleg nem kedvelték a túl nagy fényt, avagy egyszerűen a tűz rémítette meg őket.
A harmadik bábú felé fordultam. Hála a kviddicsnek, bőven volt kitartásom és munkabírásom. Incarcerandus-t szórtam rá, mire a pálcám hegyéből fekete kötelek szöktek ki, egyenesen a bábú felé. Nem csak egyszerű kötelek voltak, mint az eredeti varázslatnál, hanem az én irányításom alatt álltak. Gúsba kötöttem a bábút, ha élő ember lett volna, mozulni sem tudott volna az óriáskígyó szorításához hasonló kötelek fogságából. Ha akartam volna, ostorként is működne, de arra ebben az esetben nem volt szükség.
A negyedik bábúra néztem. Kivártam egy rövid hatás szünetet, amíg szemem sarkából a varázslóra néztem. Majd egy pálca suhintással - szavak nélkül - a Relaxo-t választottam, amire, ha hús-vér ember lett volna a bábu, összezavarodik. Azt sem tudta volna, hogy fiú-e, avagy lány. Ezután a Stupor-ral elkábítottam.
Nem tettem el a pálcát, meghajoltam Sirius felé, mint valami művész, majd felegyenesedtem, s úgy tekintettem Sirius-ra, hogy mit gondol. Úgy láttam, tetszett neki a rövid bemutatóm.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Lana Winters és Sirius Black Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lana Winters és Sirius Black   Lana Winters és Sirius Black EmptyKedd 13 Aug. 2013, 12:09

Lana bemutatóját elégedettséggel néztem. Örömmel töltött el, hogy vannak még olyan varázslók avagy boszorkák, akik értik a mágiát. Lana rendkívül ügyes volt, értett ahhoz is amihez mások nem. Könnyen csinálta mindazt amit csinált, nem láttam az arcán, hogy némelyik varázslat túl nehéz lenne neki. Én még azt is el bírtam volna képzelni hogy ha szorgalmasan tanul, egyszer még ő lesz a legnagyobb boszorkány. De lehet, hogy ez csak a rendkívüli bemutató utóhatása volt.
- Le vagyok nyűgözve! - mondtam Lanának tapsolva - Csodálatos vagy! - e mondatomat egy kacsintással kísértem - Nem sok mindenki tudja ám az előbb bemutatott varászlatoknak a felét sem! De te komolyan lenyűgöztél. Minden elismerésem. Hamarosan írok egy levelet Dumbledore professzornak, hogy lenne egy új tag a Rendben - mosolyogtam Lanára, akin látszott, hogy majdnem sír örömében.
- A víz és tűzgömbök pedig nemcsak gyönyörűek voltak, hanem jó fegyverek is az ellenségként szolgáló bábuk ellen. Szóval én bevennélek a Főnix Rendjébe. Mit szólsz hozzá?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Lana Winters és Sirius Black Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lana Winters és Sirius Black   Lana Winters és Sirius Black EmptyKedd 13 Aug. 2013, 15:47

Nagyot sóhajtottam örömömben, eléggé nagy kő esett le a szívemről, amikor a férfi tapsolva dicsért. Igaza van, piszkosul jó vagyok - gondoltam elégedetten és ezzel nem voltam nagyképű. Az iskolában vannak, akik alábecsülik a képességeimet, csak azért, mert a mágia elméleti részét nem annyira tanultam meg az utóbbi időben. Ettől függetlenül a gyakorlatban jeleskedtem.
- Köszönöm - biccentettem mosolyogva és figyeltem a szavaira. Amikor szóba került a levele Dumbledore-hoz és az, hogy nagy valószínűséggel tagja leszek a Rendnek, nagyon-nagyon megörültem. Reméltem, ha az Igazgató először nemet mondana, Sirius kicsit hatna rá, hiszen ő itt volt, látta, mit tudok. És valljuk be: nem keveset.
- Rettenetesen örülök! - legszívesebben ugráltam volna örömömben, de inkább uralkodtam az érzelmeimen. Tudtam, Dumbledore-nak sem lesz más választása, a jó varázslókból vagy boszorkányokból sosem elég a Rendben. Így valószínűleg számomra is lesz egy hely.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Lana Winters és Sirius Black Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lana Winters és Sirius Black   Lana Winters és Sirius Black EmptyCsüt. 15 Aug. 2013, 21:27

- Örülök, hogy örülsz, Lana - mondtam, és belül tényleg örültem neki. De az örömnek alapja is volt, hiszen rendkívül ügyes kisboszorkánnyal volt dolgom az imént. Amit bemutatott, egyenesen lenyűgözött.
- Lana, akkor örömmel jelentem be, hogy a Főnix Rendjének tagja vagy. De előbb írnom kell Dumbledorenak egy levelet, amiben elmondom, hogy milyen jól bánsz a mágiával, és jó tagja lennél a Rendnek - amikor ezt a mondatot kimondtam, Lana hangos ujjongásban tört ki, nem bírt uralkodni magán, de én nem bántam. Még pálcájából színes tűzijátékokat is lövöldözött szanaszét a tisztáson, majd megölelt és körülbelül öt - hat "köszönöm" után elengedett. Kicsit meg is lepődtem az öleléstől, mely majdnem megfullasztott, de utána csak rámosolyogtam Lanára. A gyakorlóbábukat kicsinyítő bűbájjal összezsugorítottuk, majd zsebre tettem őket.
- Nos akkor jó utat Lana. Nemsokára találkozunk. Bagolypostával küldöm a legközelebbi Főnix Rendje találkozó dátumát - mondtam, majd felültem ütött- kopott seprűmre, és eltűntem az éjszaka sötétjében.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lana Winters és Sirius Black Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lana Winters és Sirius Black   Lana Winters és Sirius Black Empty

Vissza az elejére Go down
 
Lana Winters és Sirius Black
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lana Winters
» Rubeus Hagrid és Lana Winters
» Lana Winters & Albus Dumbledore
» Lana Winters & Josh King
» Lana Winters & Helena Goldlion

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: