KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Rubeus Hagrid és Lana Winters Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Rubeus Hagrid és Lana Winters Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Rubeus Hagrid és Lana Winters Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Rubeus Hagrid és Lana Winters Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Rubeus Hagrid és Lana Winters Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Rubeus Hagrid és Lana Winters Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Rubeus Hagrid és Lana Winters Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Rubeus Hagrid és Lana Winters Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Rubeus Hagrid és Lana Winters Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Rubeus Hagrid és Lana Winters

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Rubeus Hagrid és Lana Winters Empty
TémanyitásTárgy: Rubeus Hagrid és Lana Winters   Rubeus Hagrid és Lana Winters EmptySzomb. 03 Aug. 2013, 08:51

Nem volt túl jó kedvem. Az iskola első hete már rossz volt. De mire is számítottam? Az utóbbi két évben nem tanultam semmit, annyit tudtam, amennyi rám ragadt - mondjuk így sem volt Hitványnál rosszabb jegyem. De én túl maximalista vagyok ahhoz, hogy ezt megengedhessem magamnak. Szóval éjt nappallá téve tanultam. Az első szombatomat végigtanultam. Csak ebédelni mentem le a nagyterembe, de azzal is tíz perc alatt megvoltam.
Vasárnap délután kettőig ugyan ezt tettem. De aztán nem bírtam tovább a négy fal között, odakint hétágra sütött a Nap, a legtöbb diák a parkban beszélgetett vagy sétálgatott. Én meg bent tanultama Mardekárklubhelyiségében. Egy hirtelen ötlettől vezérelve becsaptam a tankönyvet, ami előttem hevert, a honom alá vettem és úgy indultam útnak.
A lépcsőkön lefelé menet eszembe jutott a jó öreg Hagrid. Nem is beszéltem még vele, iskolán kívül ebben az évben. Kicsit elszégyelltem magamat emiatt, így a kunyhója felé vettem az utat.
Megérkezve kopogtattam és vártam, hogy nyíljon az ajtó.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Rubeus Hagrid és Lana Winters Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rubeus Hagrid és Lana Winters   Rubeus Hagrid és Lana Winters EmptySzomb. 03 Aug. 2013, 12:02

Kintről kopogás hallatszott. Éppen most vettem ki a házi készítésű süteményemet a sütőből.
- Máris nyitom! - dörmögtem. A tálca amin sütöttem, még így kesztyűn keresztül is nagyon forró volt. Mikor a friss sütit letettem az asztalra, ajtót nyitottam.
- Lana! Micsoda meglepetés! Gyere csak, kerülj beljebb! - hívtam be a házba a mardekáros lányt.
- Süteményt? Most vettem ki a sütőből, még friss! - kínáltam a lányt, de ő (valamilyen titokzatos okokból) csak a fejét rázta.
- Ha nem, hát nem. Pedig finom! Biztos nem kérsz? - kérdésemre megint csak egy fejrázás volt a válasz - Teát? - kérdeztem, Lana pedig bólintott. Én elővettem egy szép nagy bögrét, és teletöltöttem. Lana megfogta a bögrét és szép lassan inni kezdte a forró italt.
- Mi újság, Lana? Várod már a következő óránkat?


Rubeus Hagrid és Lana Winters Tumblr_moe7gw6j5q1qfynw8o2_250
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Rubeus Hagrid és Lana Winters Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rubeus Hagrid és Lana Winters   Rubeus Hagrid és Lana Winters EmptySzomb. 03 Aug. 2013, 12:13

Szélesen elmosolyodtam, ahogy az óriás bozontos feje megjelent az ajtóban.
- Szia, Hagrid! - köszöntöttem, majd beljebb invitálását fogadva leültem az asztal melletti székre. A sütemény láttán elkerekedett a szemem, maj a kínálásra csak a fejemet ráztam. Szerettem Hagridot - mindig kedves volt velem -, de a süteményét kevésbé... a teát azonban elfogadtam.
- Semmi különös. Egész héten tanultam - vettem egy nagy levegőt -, már kellett egy kis levegő változás - magyaráztam, belekortyoltam a teába, majd órája említésére lágyan elmosolyodtam. - Hát persze, hogy várom! - és nem hazudtam. Szerettem az óriás óráit, bár be kell valljam: jobban szeretném őket, ha nagy és veszélyes állatokat hozna Hagrid, mint... nem is tudom... egy sárkány. Az igazán jó lenne!
- És veled mi újság? Hogy vagy?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Rubeus Hagrid és Lana Winters Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rubeus Hagrid és Lana Winters   Rubeus Hagrid és Lana Winters EmptySzomb. 03 Aug. 2013, 12:30

- Oh, köszönöm kérdésed - majd szélesen elmosolyodtam - Én megvagyok - mondtam, majd magamnak is töltöttem a teából - Találtam egy új kis bestiát, amit bemutatok majd nektek az órán. A neve jarwey. A tankönyvben értelemszerűen a J betűnél találod. Keresd majd meg, érdekes kis lény! Csak előbb valahonnan be kell szereznem egy példányt. - mondtam, miközben szeltem egyet magamnak az isteni süteményemből. A diákok többsége sosem kért belőle, ha kínáltam őket - máig nem tudom miért.
- Hallottad az új hírt, Lana? Leváltották Caramelt a minisztériumban! Kingsley került a helyére. Ha ígéretét megtartja, akkor jobbá teszi a rendeletet.


Rubeus Hagrid és Lana Winters Tumblr_moe7gw6j5q1qfynw8o2_250
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Rubeus Hagrid és Lana Winters Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rubeus Hagrid és Lana Winters   Rubeus Hagrid és Lana Winters EmptySzomb. 03 Aug. 2013, 17:00

- Mindenképpen utánanézek - biztosítottam effelől. Amikor a rendelet került szóba, újra fellángolt bennem a harag. No, nem a vadőr irányába, hanem a rendeletébe... rosszul voltam az ötlettől, a 'parancstól', hogy olyan valakihez menjek hozzá, akit nem szeretek. Már, ha meg akarok házasodni... mert őszintén szólva, nem igazán akartam elkötelezni magam, még egy jóideig.
- Utálom ezt a rendeletet - mondtam sötéten, majd belekortyoltam a teámba. - Szerinted ki ugrál majd örömében és tapsikol azért, hogy egy olyan emberhez kötheti az életét, akit talán nem is szeret? Hát én nem! - nem mellesleg a gyerekekért sem voltam oda, nem hogy rögtön kettőt szülni... megfogadtam magamnak, hogy bárki is kényszerítsen egy érdekházasságra, küzdök ellene, amíg csak tehetem. Ha kell, csukjanak az Azkabanba, az sem változtatna a dolgokon.
- Remélem Kingsley javít ezen a... - cifra káromkodás hagyta el finom ajkaimat - rendeleten.
Úgy döntöttem, inkább témát váltok, így is eléggé zabos voltam, akárhányszor említették ezt a francos rendeletet.
- Mondd csak, Hagrid, nagy és veszélyes lényekkel nem fogunk foglalkozni az idén? Mondjuk a sárkányokkal... vagy ilyesmi.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Rubeus Hagrid és Lana Winters Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rubeus Hagrid és Lana Winters   Rubeus Hagrid és Lana Winters EmptySzomb. 03 Aug. 2013, 19:33

- Még egy ilyet meghallok és jaj neked! - mondtam Lanának a káromkodás hallatán - egy rendes boszorkány nem használja ezeket a szavakat!
Mikor Lana a sárkányokról kezdett el kérdezősködni, eszembe jutott a kis Norbert. Akarom mondani Norberta, hisz később kiderült, hogy lány. Hirtelen sírhatnékom támadt...a régi emlékek ugyebár. De erőt vettem magamon és visszarántottam magam a jelenbe.
- Hogy veszélyes lényekkel? Mit értesz veszélyes lény alatt? A tankönyv ugye - már ha belenéztél egyáltalán..na jó, csak vicceltem - öt kategóriába sorolja őket: unalmas, ártalmatlan/szelídíthető, képzett varázslóra nem veszélyes, veszélyes/kezelése szaktudást igényel/csak magasan képzett varázsló tud bánni vele és az utolsó a, bizonyítottan varázslót ölt/idomításra, szelídítésre alkalmatlan. Mint előbb említettem neked, szeretnék egy jarweyt bemutatni nektek az órán, ami a Minisztérium besorolása szerint képzett varázslóra nem veszélyes. Dumbledore megadta rá az engedélyt, hogy bemutathassam nektek. Csak nem tudom honnan szerezzem be. A jarwey egy beszélő menyét, jó moka lesz vele társalogni - mosolyogtam - aztán, hogy még veszélyesebbekkel foglalkozunk - e, azt nem tudom megmondani. Elméletben biztos vesszük majd a sárkányokat, de a gyakorlati oktatás részeként nem hiszem.



Rubeus Hagrid és Lana Winters Tumblr_moe7gw6j5q1qfynw8o2_250
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Rubeus Hagrid és Lana Winters Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rubeus Hagrid és Lana Winters   Rubeus Hagrid és Lana Winters EmptySzomb. 03 Aug. 2013, 20:28

Lesütöttem a szemem, amikor leteremtett és, amikor újra felpillantottam, Hagrid szemét kibuggyani készülő könnyek áztatták. Reméltem, hogy nem azért, mert egy ilyen szó kiszaladt a számon... már épp kérdezni akartam róla, amikor újra megszólalt. Figyelmesen hallgattam.
- Négy x-es bestiákra gondoltam - vigyorodtam el. Szeretem a veszélyt, nem tehetek róla! Persze, a legtöbb lány sikitófrászt kap, ha meglát egy kisebb méretű pókot.
- Bírom a sárkányokat... - mondtam eltűnődve, miután belekortyoltam a bögrébe. - Mondjuk még csak a trimágus tusán láttam élő egyedet. De az tetszett.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Rubeus Hagrid és Lana Winters Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rubeus Hagrid és Lana Winters   Rubeus Hagrid és Lana Winters EmptySzomb. 03 Aug. 2013, 20:42

- Négy X-es bestia? Várj csak, mindjárt fellapozom a tankönyvet... - mondtam neki, majd benyúltam vakondbőr kabátom belsejébe, és kivettem a tankönyvet a zsebemből. Pár percnyi lapozgatás után megakadt a szemem egy érdekes kis bestián. Gyorsan elolvastam magamban, majd így szóltam Lanához:
- Ez megfelel? - majd elkezdtem felolvasni az ismertetőt:

KAPPA
M. M. osztály: XXXX
A kappa japán vízidémon, sekély tavak és folyók lakója. Majomra emlékeztet, de testét szőr
helyett pikkelyek borítják. Feje tetején vízzel teli üreg található.
A kappa az élő ember vérével táplálkozik, de nem támad meg olyan személyt, akitől kap egy
olyan uborkát, melybe az illető belekarcolta a nevét. Ha kappával kell harcolnunk, igyekezzünk elérni,
hogy a bestia meghajoljon - ha ugyanis így tesz, fejüregéből kifolyik a víz, s a kappa elveszti minden erejét.


Nem izgalmas? Uborkát kell neki adni, hogy ne támadjon meg! Lehet írok is Dumbledore-nak, hogy lehetne-e róla szó, hogy bemutatom nektek! Mindenesetre elég érdekes lény, nem igaz, Lana? Csak a beszerzése nem éppen egyszerű...japán vízidémon...




Rubeus Hagrid és Lana Winters Tumblr_moe7gw6j5q1qfynw8o2_250
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Rubeus Hagrid és Lana Winters Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rubeus Hagrid és Lana Winters   Rubeus Hagrid és Lana Winters EmptySzomb. 03 Aug. 2013, 20:59

Türelmesen vártam, hogy keressen egy bestiát, majd hallgattam, ahogy felolvassa. Közben a teámat is megittam.
- Tény, macerás a beszerzése - húztam el a számat. - De... talán éremes lenne utánajárni. A Zsebpiszok közben foglalkoznak ilyesmivel az egyik üzletben - vontam vállat. - Egyszer rám akartak sózni egy kákalagot - meséltem az élményemet a szűk utcácskában tett egyik látogatásomról.
Mindig meglepett, hogy milyen otthonosan mozgom a varázsvilágban, annak ellenére, hogy csak pár éve csöppentem bele. Kisgyerekként is eléggé önálló voltam már, megtanultam ezt-azt. Sosem voltam az az elveszett lányka, aki függ bárkitől vagy bármitől.
Magam elé meredtem, a teritő egyik gyűrődését néztem rezzenéstelen arccal. Teljesen elmerültem a gondolataimban.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Rubeus Hagrid és Lana Winters Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rubeus Hagrid és Lana Winters   Rubeus Hagrid és Lana Winters EmptySzomb. 03 Aug. 2013, 21:35

- Szóval azt mondod, a Zsebpiszok közben már ilyennel is tevékenykednek? Lehet majd elnézek arrafelé valamelyik nap, ha kedvem is lesz hozzá... - mondtam, majd töltöttem Lanának a teából.
- Rég jártam már arra. Sötét hely a Zsebpiszok köz...nagyon sötét.. - fejeztem be mondandómat, majd újra előtörtek belőlem a régi emlékek. Egyszer, még nagyon régen a Zsebpiszok közben jártam...talán meztelencsiga - riasztóért? Mindegy. Szóval a Zsebpiszok közben jártam, körülbelül este kilenc óra körül lehetett, amikor egy sötét alakot véltem felfedezni egy sikátorban. A mágus felém közeledett, előkapta a pálcáját - én ekkor nagyon megijedtem - de csak ennyit mondott: Lumos! Ekkor felsóhajtottam. A varázslóval egész este jól elbeszélgettünk mindenféle dolgokról. És aznap megkötöttem életem egyik legjobb alkuját. Megvettem tőle egy sárkánytojást. Abból kelt ki később Norbert(a).
Miután visszatértem a valóságba, elővettem zsebkendőmet, és törülgetni kezdtem a szemem.
- Bocsáss meg Lana, csak az emlékek..


Rubeus Hagrid és Lana Winters Tumblr_moe7gw6j5q1qfynw8o2_250
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Rubeus Hagrid és Lana Winters Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rubeus Hagrid és Lana Winters   Rubeus Hagrid és Lana Winters EmptySzomb. 03 Aug. 2013, 22:16

- Egy próbát megér - vontam vállat -, és igen, az... sötét hely. - bár én sosem éreztem magam ott rosszul. Nekem nem volt nyomasztó. Egy csomó, érdekes dolgot találtam ott. Persze, nem minden boszorkány, vagy varázsló tűnt túl barátságosnak, de egy magabiztos 'nemmel' mindent el tudtam intézni.
Ahogy elnéztem Hagridot, amint elmereng, meg akartam szólalni, de végülis magamba fojtottam a szót. Nem akartam megzavarni elmélkedésében. Aztán végül ő szólalt meg. Nem sok ember irányába érzek részvétet, vagy empátiát és vigasztalni sem igen tudok. Hagrid és a krokodilkönnyei látványa azonban kicsit megérintett.
- Semmi baj, Hagrid. Mi jutott eszedbe? - kérdeztem, kezemben tartva a teával frissen töltött bögrét.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Rubeus Hagrid és Lana Winters Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rubeus Hagrid és Lana Winters   Rubeus Hagrid és Lana Winters EmptyVas. 04 Aug. 2013, 12:29

- Csak a kicsi Norbert. Akarom mondani Norberta. Tudod, a Zsebpiszok közben vettem egy sárkányt, azaz egy sárkánytojást már jó pár éve. Mikor kikelt, egy ideig nevelgettem, de aztán el kellett küldenem Charlienak. Charlie Weasleynek. Ő egy sárkánykutató, gondolom már hallottál róla. Ő hozta a sárkányokat a Trimágus Tusára. Itt tanult a Roxfortban, kitűnő fogójátékos volt. Na mindegy, szóval a kis Norbertről később kiderült, hogy lány, így átnevezték Norbertára - nevettem rá beszélgetőpartneremre - Norbert(a) egyébként egy norvég tarajossárkány, nagyon szép példány. Majd egyszer ha lehetősegünk lesz rá, akkor megmutatom neked. Persze iskolaidőn kívül. De ez Charlie Weasley idejétől is függ - mondtam - egyébként a varázsló, akitől vettem Mógus professzor volt. Ő tanította öt éve a Sötét varázslatok kivédése tantárgyat. Csak aztán beleköltözött Tudjukki, és...na mindegy...szóval ez Norbert története.


Rubeus Hagrid és Lana Winters Tumblr_moe7gw6j5q1qfynw8o2_250
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Rubeus Hagrid és Lana Winters Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rubeus Hagrid és Lana Winters   Rubeus Hagrid és Lana Winters EmptySzomb. 10 Aug. 2013, 20:57

Figyelmesen hallgattam Hagridot. Hallottam egy ilyesmi pletykáról, de nem igazán akartam elhinni. Persze, amikor megismertem Hagridot - személyesen - és beszélgettünk, többször is szóbakerült a sárkánya. Tudtam, hogy nagyon hiányzik neki, de sajnos itt nem tarthatja és ő sem tud oda menni, ahol Norbert(a) van, hiszen neki itt van az otthona és a munkahelye.
- Világos - mondtam - És nagyszerű lenne, ha egyszer megnézhetném a sárkányodat, Hagrid! - húztam széles mosolyra a számat. Sokan félnek a sárkányoktól, vagy legalábbis tartanak tőlük - teljesen jogosan -, de én valamiféle megmagyarázhatatlan vonzalmat érzek a bestiák irányába. Olyan lehet ez, mint Hagrid szeretete a veszélyes lényekkel szemben. Én is imádom őket, minél veszélyesebb, annál jobban örülök. Ez valószínűleg azzal is közrejátszik, hogy veszély-mániás vagyok...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Rubeus Hagrid és Lana Winters Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rubeus Hagrid és Lana Winters   Rubeus Hagrid és Lana Winters EmptySzomb. 10 Aug. 2013, 21:50

Nagyon örültem Lana szavainak. De hát hogyan is mutathatnám meg neki a sárkányt? El kéne utaznunk Charliehoz. És Lanát el kéne kérnem az apjától. És mivel mennénk? Seprűvel? Nem hiszem, az nem az én stílusom. Meg nem is tartozom a legkönnyebb varázslók közé. A seprűt tehát a súlyom nem kímélné. A motor! Sirius motorja! Azon elmehetnénk Charliehoz. De hát azt sem tudom, hol van most. Romániában? Vagy már máshol? - töprengtem magamban. Talán írok egy levelet az egyik Weasleynek. Igen, ez lesz a megoldás! De mi van ha Lanát az apja nem engedi el? Bár ahogy a lányt ismerem, elszökne velem szívesen. Gondolatmenetemet Lana hangja szakította meg. Miután száját elhagyta egy halk "kérekmégteát", töltöttem neki, majd csatlakoztam hozzá a teaivásban.
- Lana, elmegyünk Norberthez..akarom mondani Norbertához. Persze csak a szünetben. Apád elengedne? - kérdeztem tőle.


Rubeus Hagrid és Lana Winters Tumblr_moe7gw6j5q1qfynw8o2_250
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Rubeus Hagrid és Lana Winters Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rubeus Hagrid és Lana Winters   Rubeus Hagrid és Lana Winters EmptySzomb. 10 Aug. 2013, 22:17

Apám említésére félrenyeltem az imént kért teát. Amikor sikeresen nem fulladtam meg, válaszoltam:
- Nem érdekli apámat semmi sem, ami velem kapcsolatos - vontam vállat, a lehető legérzelemmentesebben. Hangom hidegen csengett, arcom elkomorodott. Tényleg nem érdekelte, hogy mi van velem. Küldtem neki pár baglyot, még év elején, de semmi reakció. Így elfogadtam, hogy tényleg nem az apám többé és az a ház nem az otthonom.
- Inkább Pitontól és az Igazgatótól kérj engedélyt, azzal többre mész - mondtam, elhúzva a számat. És ez így is volt. Annak ellenére, hogy nem biztos, hogy rábólintanak - a korábbi ügyeim miatt -, így volt tisztességes. Nem akartam Hagridot bajba keverni. Az azért feltűnt volna, ha egy napra csak úgy eltűnök...
Így viszont lehet, nem mehetek. Ez esetben nem szöktem volna el. Rossz fényt vetett volna a vadőrre.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Rubeus Hagrid és Lana Winters Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rubeus Hagrid és Lana Winters   Rubeus Hagrid és Lana Winters EmptyVas. 11 Aug. 2013, 13:29

Rendben van Lana, akkor majd egyszer sort kerítünk az "akcióra" - mondtam nevetve, miközben a teámat kortyolgattam.
- Eljössz velem kappáért a Zsebpiszok közbe valamelyik nap? Bár tudom, hogy nem szoktam oda senkit hívni, de most kivételt teszek - mondtam, majd egy mosollyal jutalmaztam meg Lanát. - Tudod, nemrég Dumbledore professzor rám bízott egy tigris - mókust. Hogy gondozzam és mutassam be az órán. Eddig senkinek nem sikerült még megszelídítenie, és képzeld el, rám bízták a bestiát! És úgy néz ki, hogy egy jarweyt is sikerül szereznem. Úgyhogy most nagyon boldog vagyok, Lana - öntöttem ki Lanának a lelkemet.
- Ráadásul nemsokára Norbertet...akarom mondani Norbertát is meglátogatjuk.


Rubeus Hagrid és Lana Winters Tumblr_moe7gw6j5q1qfynw8o2_250
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Rubeus Hagrid és Lana Winters Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rubeus Hagrid és Lana Winters   Rubeus Hagrid és Lana Winters EmptyVas. 11 Aug. 2013, 14:07

Örültem, hogy Hagrid velem kivételt tett. Ismertem az Abszol Utat, a Zsebpiszok közt is. Jártam ott párszor. Nem vásároltam, de megtehettem volna. Ott jól jön, ha az ember tud határozottan nemet mondani. Eléggé rámenősek az eladók és az utcai árusok. Ráadásul sokszor fekete árukkal kereskednek, hamisítványokkal vagy rossz minőségű, jónak beállított holmival. Jó szem kell az ottani vásárláshoz...
- Rendben, köszönöm - bólintottam rá - Délután mindig tudok időt szánni a barátaimra - mosolyogtam az óriásra.
Örültem Hagrid boldogságának. Még megittam a teám, aztán lassan elbúcsuztam Hagridtól és megbeszéltük, hogy rákérdez Dumbledore-nál és Pitonnál a kirándulásunkra. Nagyon reméltem, hogy rábólintanak majd, de őszintén: erre sajnos nem sok esélyt láttam.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Rubeus Hagrid és Lana Winters Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rubeus Hagrid és Lana Winters   Rubeus Hagrid és Lana Winters Empty

Vissza az elejére Go down
 
Rubeus Hagrid és Lana Winters
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lana Winters és Sirius Black
» Albus Dumbledore & Rubeus Hagrid
» Rubeus Hagrid & Félix Dragomir
» Rubeus Hagrid & Clary McQuillen
» Hagrid&Katie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: