KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Rubeus Hagrid & Félix Dragomir Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Rubeus Hagrid & Félix Dragomir Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Rubeus Hagrid & Félix Dragomir Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Rubeus Hagrid & Félix Dragomir Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Rubeus Hagrid & Félix Dragomir Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Rubeus Hagrid & Félix Dragomir Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Rubeus Hagrid & Félix Dragomir Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Rubeus Hagrid & Félix Dragomir Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Rubeus Hagrid & Félix Dragomir Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Rubeus Hagrid & Félix Dragomir

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Rubeus Hagrid & Félix Dragomir Empty
TémanyitásTárgy: Rubeus Hagrid & Félix Dragomir   Rubeus Hagrid & Félix Dragomir EmptySzomb. 03 Aug. 2013, 09:59

Hagrid !

Az eső halkan kopogtatja az ablakot. A kandallóban még sistereg a lassan kihunyni készülő parázs, a diákok pedig sustorognak a fejem felett. Már megint kinn aludtam el.
Hasamon egy könyv pihen, mely nyomban le is zuhan onnan, ahogy felkászálódok a kanapéról. A hátamat egyáltalán nem érzem. Valószínűleg ez az átkozott bútor lehet ennek az oka. Egyébként nem ez volt a legelső alkalom, hogy itt szundítottam el. Ha jól számolom, ez lesz az ötödik. A csoporttársaim pedig lusták felkelteni; ám az is lehet, hogy kissé tartanak tőlem. A legelső esetkor ugyanis, mikor az egyik próbált ébresztgetni, állítólag olyannyira begurultam az illetőre, hogy fűnek-fának lemondtam szegényt. Természetesen az egész klubhelyiség felkelt kora hajnali egyszemélyes előadásomra, melyre mellesleg másnap egyáltalán nem emlékeztem.

- Merlin trottyos gatyájára! Máris késésben vagyunk! - hallgattam a kétségbeesett kiáltásokat mellőlem.
"Aha, szóval már ennyi az idő?" - Elnyomtam egy ásítást, majd felsiettem a hálószobámba, hogy magamra öltsem a taláromat. Öltözködés közben elhatároztam, hogy a reggeli óráimat inkább kihagyom. Amúgy is Bimba professzorral lenne óránk, viszont most egyáltalán nem vagyok abban a hangulatomban, hogy végighallgassam a tanárnő áradozását legújabb szerzeményéről.  

Amikor elindultam kifelé a helyiségből, a kezembe vettem a jegyzetfüzetemet, így, ha esetleg belebotlok Friccsbe, még véletlenül se feltételezze rólam azt, hogy lógásra adtam a fejem. Ah, ugyan, egy olyan jólnevelt diák sosem merészelne ilyet tenni, mint én. Micsoda alávaló feltételezés!
Sietősen kiléptem a kastély ajtaján, s az erdő felé vettem az irányt. Az eső még mindig szemerkélt így kénytelen voltam felhajtani a kapucnim, ha nem óhajtok bőrig ázni.

Nem is tudom, hogy pontosan hova is akartam menni. Csak hagytam, hogy a lábaim vezessenek, miközben az elmémet teljesen kikapcsoltam, s az eső csepegésére koncentráltam.
Imádom ezt az időszakot; amikor szüntelenül hullnak a földre a vízcseppek. Utána pedig olyan friss és üde minden. Mintha fellélegeznének a növények egy-egy "szárazság" után.
A távolból észrevettem, amint egy kunyhó kéményéből füst száll fel az égbe.
"Hagrid!" - ugrott be az agyamba. Ah, imádom ezt a behemót félóriást. Legfőképp amiatt, hogy teljesen más, mint a többi tanár vagy tanárnő. Elég lazán veszi az órákat, de mindemellett ugyanúgy elvárja a diákjaitól az iránta tanúsított tiszteletet.
Közelebb menvén a vityillóhoz megálltam az ajtó előtt, s egy kicsit hezitáltam.
"Kopogjak... ne kopogjak?" - morfondíroztam. - "Az is lehet, hogy ő sem nézi jó szemmel a iskola kerülőket."
Gondolataimba merülve csak egy helyben álltam. Végül nem kopogtam, de elmenni sem volt kedvem, így inkább leültem a lépcsőre.
"Biztosan órája van" - suhant át az agyamon. Így legalább egy kis időt nyerek magamnak, míg továbbállok.
Hagriddal - mikor még Theophilként ismert - elég jó kapcsolatot ápoltam. Viszont igyekeztem ebben az alakomban is olyan viszonyt kialakítani a vadőrrel, amilyen azelőtt volt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Rubeus Hagrid & Félix Dragomir Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rubeus Hagrid & Félix Dragomir   Rubeus Hagrid & Félix Dragomir EmptySzomb. 03 Aug. 2013, 11:42

Félix!


Be kell vallanom nem nagyon szeretem a tavaszi szünetet. Ilyenkor mivel nagyon kevesen vannak az iskolában, úgynevezett összevont órákat kell tartanom. Az "összevont óra" fogalom annyit takar, hogy nem egy osztály vagy évfolyamot tanítok, hanem minden évfolyamból és minden házból beosztanak diákokat csoportokba, akiknek együtt kell órára járniuk. Dumbledore azért próbálta úgy beosztani őket, hogy az egy évfolyamból valók nagyjából együtt maradjanak. Nekem ez nem tetszik, mivel egy - két osztály már nagyon a szívemhez nőtt. Persze a tavaszi szünet után minden visszaáll a régi kerékvágásba. Alig várom már, hogy bemutassam nekik a jarweyt. Már csak be kéne szereznem egy példányt. Akárhonnan. Mivel most éppen nem volt órám, elhatároztam, hogy rendbe teszem a zsebeimet. Belenyúltam vakondbőr mellényem belsejébe - mely számtalan zsebet rejtett - és elkezdtem kipakolni belőlük a dolgaimat. Kutyakeksz, egy pár méteres kötél, egy kulcscsomó, egy csomag kutyakeksz (már megint?), egy notesz és egy kavics, egy csokor farkasölőfű. Egy kavics? Ez meg mit keres a zsebemben? Tudtam, hogy találok valami haszontalan dolgot. A többi dolgot visszatettem a zsebeimbe, a kavicsot pedig kidobtam az ablakon, ám akkor egy "Áú" hallatszott kintről. Kinyitottam az ajtót, hogy megnézzem ki jajgat odakint. Egy diák ült kint a lépcsőn a zuhogó esőben, és a fejét fogta.
- Jaj, csak nem eltaláltalak? - kérdeztem - Bocsáss meg kérlek, nem akartam. Amikor felsegítettem, rájöttem, hogy Félix az, Félix Dragomir. A hetedéves hugrabugos. Kedveltem őt, bár néha olyan érzésem támadt, mintha már régebb óta ismerném, mielőtt még az iskolába került volna. De tudtam, hogy ez badarság. Hogyan is ismerhetném régebbről? De inkább elhessegettem a gondolataimat, és beinvitáltam a házba, majd forró teával kínáltam.
-Mit csinálsz itt, Félix? Itt kinn a lépcsőn? Ráadásul az esőben?



Rubeus Hagrid & Félix Dragomir Tumblr_moe7gw6j5q1qfynw8o2_250
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Rubeus Hagrid & Félix Dragomir Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rubeus Hagrid & Félix Dragomir   Rubeus Hagrid & Félix Dragomir EmptySzomb. 03 Aug. 2013, 17:30

Hagrid !

Üresen tátongó elmémmel hosszasan bámultam magam elé, s élveztem, hogy nem kell hallgatnom a diákok kacaját. Valamiért idegesítő az a számomra, mikor egyesek órák hosszat képesek csacsogni bizonyos „üres” dolgokról, ennek tetejében még vihognak is rajta. Meglehet, eléggé megváltoztam az évek alatt. Így visszagondolván az életemben történtekre, illetve a jellememre, kénytelen vagyok belátni, hogy egykor én is épp így viselkedtem – persze csak a magam természetes, „férfias” módján.

A kezemben tartogatott füzet kemény kötése ellenére is csuromvíz lett. Próbáltam kirázni belőle a folyadékot, viszont ekkor az egész szétmállott az ujjaim között.
„Csodálatos!” – Fejemet jobbra-balra ingattam. – „Mégiscsak jó volna, ha inkább visszamennék az órára… vagy először inkább a klubhelyiségbe. Nem ártana magamra kapni valamilyen tiszta ruhát.”

Ahogy magamban morfondíroztam, egy kisebb kavics vágódott a fejemhez.
- Aú! – kiáltottam fel hirtelen, majd kezemmel dörzsölgetni kezdtem a kődarab landolásának helyét. Pár perc elteltével egy hang szólalt meg mellettem. Hagrid volt az. Eh, és én még azt hittem, órát tart. Nyugodtan kopoghattam volna…
- Ugyan kérlek, - tettem hozzá mosolyogva –, semmi az egész. Ez csak egy kis kavics.
Mosolyom alább hagyott, amikor megkérdezte, mit keresek itt. Fogalmam sincs, mit is mondhatnék neki. Igazából csak mentem előre, magam sem tudtam merre, majd megállapodtam itt, és már semmi kedvem nem volt tovább sétálni.
- Nos, én… - gondolkoztam, y bementem a kunyhóba - … én csak jöttem téged meglátogatni.
Levetettem a – szerencsére kissé vízhatlan - kabátomat, felakasztottam a fogasra és felborzoltam a hajamat, hogy valamennyire száraz legyen.
- Köszönöm! – mondom, amikor Hagrid teával kínált.
- Látom teljes gőzerővel belevetetted magad a következő tananyagba. Mit fogsz nekünk bemutatni, egy doxy-t? – vigyorogtam, mikor belekortyoltam az italba.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Rubeus Hagrid & Félix Dragomir Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rubeus Hagrid & Félix Dragomir   Rubeus Hagrid & Félix Dragomir EmptySzomb. 03 Aug. 2013, 19:11

Félix!



- Nagyon kedves tőled, hogy meglátogatsz, de nem kellene neked órán lenned? Úgy tudom, hogy most éppen dupla gyógynövénytanja van a Hugrabugosoknak. Ha jól emlékszem, akkor a Hollóháttal, nemde? De ezt most elnézem neked. Megértelek, hisz fiatal vagy, tinédzser. Esetleg fáradt is. Nekem sem lenne kedvem ilyenkor bemennem órára, de ez akkor sem így megy. A tanulás nem kívánságműsor. Ha véletlenül kérdezné valaki, hol voltál, akkor nyugodtan mondd meg, hogy nálam. Elintézem neked. De ilyet többet meg ne lássak! - próbáltam Félixet a tanulásra sarkallni.
- Doxyt? Ugyan már, Félix...ami azt illeti a legközelebbi órán egy jarweyt szeretnék nektek bemutatni. A jarwey egy beszélő menyét, aminek kedvelt eledele a kerti törpe, más néven közönséges gnóm - magyaráztam Félixnek - csak egy a gond. Nem tudom, honnan szerezzek egyet. Már egy hete próbálok egy példányt befogni, de még egy jarweynek se láttam a nyomát. Pedig ez az őshazája. Én pedig muszáj vagyok tenni valamit az unalmas órák ellen. Gondoltam, egy beszélő menyét jó ötlet lenne, de nem hiszem, hogy így lesz belőle valami... - mondtam, majd teát töltöttem az üresedő csészékbe.


Rubeus Hagrid & Félix Dragomir Tumblr_moe7gw6j5q1qfynw8o2_250


A hozzászólást Rubeus Hagrid összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 03 Aug. 2013, 20:15-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Rubeus Hagrid & Félix Dragomir Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rubeus Hagrid & Félix Dragomir   Rubeus Hagrid & Félix Dragomir EmptySzomb. 03 Aug. 2013, 19:38

Hagrid !

Végighallgattam Hagrid kioktatását a tanulásról, pedig ha tudná, mennyi ilyen felvilágosító leckét kaptam már az apámtól. Az igazság az, hogy ő nem tűrte meg azt, hogy a fia lezülljön a többiek szintjére. Amikor nem a barátaim társaságában ütöttem el az időt, akkor mindig a klubhelyiségben tanultam s magoltam. A végén pedig azon kaptam magam, hogy nem magam, hanem az apám miatt veszem kezembe a könyveimet. Rettegtem, mi várna rám, ha kiváló alatt teljesítenék.

Óriási vigyor ült ki az arcomra, mikor azt mondta, semmi gond, hisz még csak tinédzser vagyok.
- Köszönöm, Hagrid! Az adósod vagyok.
Fuh, na erre a részre végképp nem gondoltam; hogy hogyan is fogom kimagyarázni magam a professzornál. Talán mégsem volt rossz ötlet egyből idejönni.
Amikor a férfi előhozakodott azzal, hogy mely faj lesz következő tanóránk anyaga, gondolkodásba estem.
- … beszélő menyét, hm… - motyogtam magamnak halkan, majd a félórás ismét teletöltötte a csészémet.
Jarwey, jarwey, jarwey. Vajon hol hallhattam én már ezt. Nagyon ismerősnek tűnik, ám kétlem, hogy olvastam volna róla.
- Te, Hagrid, véletlenül nem ez az a jarwey, amelyiknek elég alacsony a… nos, az intelligencia szintje? – Kérdésem végén ismét belekortyoltam a teámba.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Rubeus Hagrid & Félix Dragomir Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rubeus Hagrid & Félix Dragomir   Rubeus Hagrid & Félix Dragomir EmptySzomb. 03 Aug. 2013, 20:11

Félix!



- De igen! Pontosan, ahogy mondod! A jarweyk...nos...nagyon buták. Ebből kifolyólag nem nagyon lehet velük komoly dolgokról elbeszélgetni, néha sértéseket is a fejedhez vágnak - de honnan tudod ezt? Csak nem kiolvastad a tankönyvet előre? - nevettem rá Félixre, majd nagyokat szürcsöltem a teámból. Agyar felébredt - biztos a hangos nevetésemre. Mondjuk ideje volt már véget vetnie közel 13 órája tartó szunyókálásának. A kutya felállt, majd Félix felé indult. Félix kinyújtotta a kezét, jelezve, hogy meg szeretné simogatni Agyart. A lusta kopó egyenest Félix ölébe ugrott, majd nyaldosni kezdte a kezét. Félix pedig tűrte és csak simogatta a kutyát.
- Agyar! Azért ne nyálazd túlzottan össze a vendégünket! - szóltam rá a kutyámra, aki rögvest leugrott Félix combjáról, és lefeküdt a kandalló elé.
- Jó kutya! - mondtam neki, majd simogatni kezdtem.



Rubeus Hagrid & Félix Dragomir Tumblr_moe7gw6j5q1qfynw8o2_250
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Rubeus Hagrid & Félix Dragomir Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rubeus Hagrid & Félix Dragomir   Rubeus Hagrid & Félix Dragomir EmptySzomb. 03 Aug. 2013, 20:50

Hagrid !


Kérdőn felvontam egyik szemöldököm jelezvén: "Komolyan így ismernek engem az emberek?" Majd elmosolyodtam. A legendás lények gondozása számomra közel sem tartozik azok közé a tantárgyak közé, melyekre túlzott figyelmet kellene szentelnem. Amióta Hagrid tartja az óráinkat, a lehető legtöbb alkalomkor bemutatja nekünk azt a lényt, melyről éppen tanulunk. Számomra pedig ez bőven elegendő; természetesen a részletes magyarázása mellett.

Jobb tenyeremmel kitámasztottam fejemet, majd dobolni kezdtem a halántékomon. Olyankor szokom ezt, mikor próbálok erősen koncentrálni valamire; mint például most is, mégpedig a jarwey-re.
Gondolkodásomból Agyar rántott vissza, aki mihelyst felkelt, odajött hozzám, s kényelmesen "belevágta magát" az ölembe. Én pedig régi szokásomhoz híven, szórakozottan megsimogattam az ebet. Egyszerűen nem lehet őt nem szeretni. Olyan, akárcsak Hagrid!
Egyébként, mikor Félixként legelőször találkoztam Agyarral egyáltalán nem volt velem ellenszenves. Sőt! Éppen úgy viselkedett velem, mint ahogy azelőtt szokott. Lehet, ő valahogy érzi, ki is vagyok valójában.
A kutya kissé összenyálazott, de nem zavart. Később azonban Hagrid rászólt, s rögvest visszament a kandallóhoz. Nekem pedig hirtelen az eszembe villant valami.
- Figyelj, Hagrid! Ha tényleg egy lényre gondolunk, akkor azt hiszem, tudok neked szerezni egyet. A nagybátyám ugyanis itt lakik nem messze, Roxmorts közelében. Nála talán még él egy-két ilyen lény.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Rubeus Hagrid & Félix Dragomir Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rubeus Hagrid & Félix Dragomir   Rubeus Hagrid & Félix Dragomir EmptySzomb. 03 Aug. 2013, 21:01

Félix!



Félix szavai nagyon boldoggá tettek. Egy igazi jarwey! Hamarosan lesz egy igazi jarweym! Legszívesebben a levegőbe bokszoltam volna az örömtől, de inkább nem tettem - nehogy furcsának találjon tőle Félix. A gondolatra egy kicsit elmosolyodtam magamban, majd megköszörültem a torkom és Féilxhez fordultam:
- Komolyan mondod ezt? most tudnod kell, hogy nagyon boldoggá tettél - majd egymásra mosolyogtunk. Végre egy jarwey!
- És pontosan hol lakik a nagybátyád? El tudnál vinni hozzá, Félix? Elintézhetem, hogy tanítási időben velem gyere, mivel ez fontos iskolai ügy! - mondtam, majd rákacsintottam. Felhőtlen örömömet úgy éreztem, most semmi nem ronthatja el.


Rubeus Hagrid & Félix Dragomir Tumblr_moe7gw6j5q1qfynw8o2_250
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Rubeus Hagrid & Félix Dragomir Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rubeus Hagrid & Félix Dragomir   Rubeus Hagrid & Félix Dragomir EmptySzomb. 03 Aug. 2013, 21:21

Hagrid !


Örültem, hogy sikerült örömöt csalnom Hagrid arcára az előbbi kijelentésemmel.
A nagybátyám és köztem az utóbbi hónapokban alakult ki egészen bensőséges, amolyan családias kapcsolat. Ő az az egyetlen személy, akinek elárultam titkomat, s ki nem hagyott el ezért. Valószínűleg ő is ugyanezt tette volna az én helyemben, mivel ő sem tűrte el testvére halálfaló mivoltát. Részben ebből az okból kifolyólag költözött fel a hegyekbe, távol a sok varázsló kíváncsi szeme elől; ugyanis a háború után a legtöbb halálfaló azonosítója nem maradt többé titokban. Így az apámé sem. S, ahogy ez a legtöbb sértett szívű mágusoktól kitelik, őt is meggyanúsították fekete mágia használatával.

Rábólintottam, amikor azt mondta, vele mehetek.
- Roxmorts-tól nem messze; fenn a hegyekben. Tudod, magunk közt szólva, - kicsit halkabban mondtam -, elég sok lény található meg a házában. Ez volt az egyik kiváltó oka annak, hogy odaköltözött.
Mondandóm befejeztével még elméláztam Hagrid örömén, majd hozzátettem:
- Melyik nap lenne neked a legmegfelelőbb arra, hogy körbenézzünk nála?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Rubeus Hagrid & Félix Dragomir Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rubeus Hagrid & Félix Dragomir   Rubeus Hagrid & Félix Dragomir EmptySzomb. 03 Aug. 2013, 22:06

Félix!



- Nagyon köszönöm Félix...tényleg elkísérnél? Nekem igazából teljesen mindegy. Neked mikor jó? - mondtam, azaz inkább kérdeztem, mikor rákérdezett az időpontra. Örültem, hogy végre lesz egy igazi jarweym...nem lesznek többé ilyen unalmasak az óráim! Persze ezzel Félix nagyon megkönnyítette a munkámat, hisz már vagy egy hete kerestem egy kifejlett jarwey példányt. Viszont a mondatnak az a része, hogy "...elég sok élőlény található meg a házában." különösen tetszett. Furdalta az oldalamat a kíváncsiság, vajon miféle bestiákat avagy értelmes lényeket rejthet Félix nagybácsijának a háza. Végül úgy döntöttem, megkérdezem tőle:
- Mondd csak Félix, mégis miféle lényeket rejt az a ház? A nagybátyád is olyan mint én? Mármint ilyen szenvedélyesen szereti az állatokat? - tört ki belőlem ez a pár kérdés.


Rubeus Hagrid & Félix Dragomir Tumblr_moe7gw6j5q1qfynw8o2_250
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Rubeus Hagrid & Félix Dragomir Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rubeus Hagrid & Félix Dragomir   Rubeus Hagrid & Félix Dragomir EmptySzomb. 03 Aug. 2013, 22:24

Hagrid !
- Igazán nincs mit! Elvégre, te is felajánlottad a segítségedet a mai iskola kerülésem tisztázásának érdekében. - mosolyogtam, majd ismét gondolkodóba estem. Az lenne a legkézenfekvőbb megoldás, ha nyomban elindulnánk, ugyanis kétlem, hogy Bimba professzor ismét elnézne nekem egy kis szabadságot. Még akkor is, ha ezúttal más tanár órájáról lenne szó.
- Mit szólnál ahhoz, ha még ma elindulnánk. Nem akarok sem neked, sem magamank problémákat okozni. - Ezzel a lógásra céloztam, de ahogy Hagridot ismerem, érti, miről beszélek.
- Egyébként, - tekintetemet az ablakra szegeztem -, ahogy elnézem, már az eső sem  esik. - Mondtam vidáman.

Hirtelen nem tudtam, miként válaszoljak Hagrid kérdésére. Az igazság az, hogy csak pár lényt láttam a nagybátyám telkén, viszont csupán kevés egyed neve maradt meg az elmémben.
- Hát, ha jól tudom, akkor van pár bundimunja, dugbogja, demiguise-a, és a kedvencem: egy nyolclábú óriáspókja... De mi is lehet a neve? Ja, igen: Acromantulaja.
Tudomásom szerint, Hagridnak is voltak valamilyen pókszabású lényei, de erről csak futólag hallottam. Az sem biztos, hogy igaz a pletyka.
- Igen, - vigyorogtam -, valami olyasmi.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Rubeus Hagrid & Félix Dragomir Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rubeus Hagrid & Félix Dragomir   Rubeus Hagrid & Félix Dragomir EmptyVas. 04 Aug. 2013, 12:13

Félix!



- Nos Félix, ha neked megfelel ma, akkor akár most is elindulhatunk! - mondtam Félixnek - Főleg ha már az eső se esik! Ahogy ezek a szavak elhagyták a számat, Félixben egy kisebb örömünnep zajlott le, bár ezt nem mutatta ki. Gyorsan összeszedelőzködtünk, és elhagytuk a házat. Agyar is velünk akart jönni, de megmondtam neki, hogy nem jöhet. Erre megsértődött, mire egy kis kutyakeksszel kiengeszteltem. Bár vonakodva, de visszament a helyére. Én pedig Félixszel útnak indultam. Azt mondta a hegyen van a nagybácsikája háza, Roxmortstól nem messze. Reméltem is, hogy nincs messze, mert már szörnyen éhes voltam annak ellenére, hogy körülbelül egy órája ettem utoljára.


Rubeus Hagrid & Félix Dragomir Tumblr_moe7gw6j5q1qfynw8o2_250
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Rubeus Hagrid & Félix Dragomir Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rubeus Hagrid & Félix Dragomir   Rubeus Hagrid & Félix Dragomir Empty

Vissza az elejére Go down
 
Rubeus Hagrid & Félix Dragomir
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rubeus Hagrid és Lana Winters
» Katie Bell & Félix Dragomir
» Lily & Félix
» Rubeus Hagrid & Clary McQuillen
» Albus Dumbledore & Rubeus Hagrid

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: