KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Katie Bell & Félix Dragomir Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Katie Bell & Félix Dragomir Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Katie Bell & Félix Dragomir Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Katie Bell & Félix Dragomir Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Katie Bell & Félix Dragomir Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Katie Bell & Félix Dragomir Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Katie Bell & Félix Dragomir Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Katie Bell & Félix Dragomir Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Katie Bell & Félix Dragomir Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Katie Bell & Félix Dragomir

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Katie Bell & Félix Dragomir Empty
TémanyitásTárgy: Katie Bell & Félix Dragomir   Katie Bell & Félix Dragomir EmptyPént. 02 Aug. 2013, 18:45

;; Katie

Sosem voltam az a tipikus mintadiák, aki naphosszat a könyvek fölött görnyed a jó jegyek érdekében. Aki szorgalmi feladatokat old, s ki inkább a tudásszomját csillapítja, mint hogy a barátaival együtt szórakozna. Legalábbis egészen ez idáig, ugyanis ahogy felhagytam régi énemmel, úgy a barátaim létszáma is megcsappant; míg végül magamra maradtam. Így inkább naphosszat a könyveket bújtam, felkészülvén a vizsgáimra, és arra, hogy a későbbiekben majd auror váljék belőlem. Ez a gondolat a jövőmmel kapcsolatban akkor fogant meg a fejemben, amikor elegem lett apám halálfaló életmódjából, s megesküdtem magamnak arra, hogy amíg világ a világ, küzdeni fogok a gonoszok ellen.

Vasárnap délután van. Az égbolt kissé borús, talán esni fog; ám ennek ellenére a diákok többsége kint tölti a szabadidejét. Így meg sem lepődtem, amikor beléptem a könyvtár ajtaján. A felügyelőn kívül egyetlen árva lélek sem volt odabenn.
Fejemmel a nő felé biccentettem, aki vastag szemüvege mögött rám hunyorított és valamit elmormolt az orra alatt, majd a fejét lehajtva tovább olvasott. Én hátrasétáltam a leghátsó könyvespolcokhoz, ahol kicsit elmélyedhettem a régmúlt korok érdekfeszítő történeteiben. Sokak nem kedvelik ezeket az időket a háborúk, az évszámok és a temérdeknyi sablonos szöveg miatt, pedig ha csak egy kicsit máshogy állnának hozzá...
"Hol is lehetsz, hol is lehetsz?" - duruzsoltam magamban, miközben egy, a XII. század eseményeit megörökítő dokumentumot kerestem.
- Áhááá! - kiáltottam fel, talán kicsit hangosabban, mint kellett volna, mert éreztem a hátamon a könyvtári alkalmazott tekintetét. Ahogy kihúztam a helyéről, észrevettem, hogy a tetején vastag porréteg telepedett le, melyet könnyűszerrel le is fújtam, s egy kis ideig figyeltem, miképp lejtenek táncot a felszabaduló, parányi szemcsék.
Kezembe vettem a könyvet, majd egy elszigetelt asztalhoz igyekeztem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Katie Bell & Félix Dragomir Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katie Bell & Félix Dragomir   Katie Bell & Félix Dragomir EmptySzomb. 03 Aug. 2013, 14:03

Katie Bell & Félix Dragomir Create.php?text=Felix%26Katie&name=leaguescriptnumberone
El sem hiszem.Már megint a könyvtárban vagyok.Pedig megígértem magamnak, és Amber emlékének hogy nem fojtom tanulásba/állandó olvasásba a bánatom, de nehéz visszaszokni az emberek társaságába.Ilyenkor legalább pár órára nem a saját problémáimmal kell törődnöm, hanem mondjuk..egy lovag és egy hercegnő történetével!Trisztán és Izolda..megint.
Jaj, ne!Harry valamiért betévedt a könyvtárba, ami azt jelenti hogy jön a rajongói tábora is.Az ember azt hinné egy idő után megunják.De nem.Máskor örülnék, de most inkább egyedül lennék.Csak intek neki, és elindulok a könyvtár vége felé.
Ó, itt is egy üres asztal a sarokban.Vagyis majdnem üres.Ki lehet ez a fiú?Még soha sem láttam.De azt meg kell hagyni hogy nem néz ki rosszul..
- Öhm..Szia, leülhetek?Nem akarok zavarni, de csak itt hátul van egy kis nyugalom.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Katie Bell & Félix Dragomir Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katie Bell & Félix Dragomir   Katie Bell & Félix Dragomir EmptySzomb. 03 Aug. 2013, 16:50

;; Katie

Az asztalra helyeztem a könyvet, majd lassan – nehogy kárt tegyek benne – elkezdtem lapozgatni. Már a legelső oldal magával ragadott. Hihetetlen, mennyire kidolgozott, részletes munkát hagytak ránk utódaink. Amikor a miniatűrök fölött elméláztam, olykor-olykor úgy tűnt, élnek az uralkodókat megörökítő rajzok.
Néha úgy érzem, rossz korba születtem. Például, a muglik élete a középkorban igencsak izgalmas volt. Igaz, a tudományok fejlettségének értelmében rengeteg járvány tombolt abban az időben… de hát kérem! Minden bizonnyal ma is akadnak ilyenek.

Teljesen belemerültem a könyvbe. Gondolataimban visszamentem a XII. századi évekbe, s én is eggyé váltam a sürgölődő nép forgatagában a többiekkel, amikor valaki éppen megszólított. Fejemet felszegve hosszasan elméláztam arcán. Úgy tűnt, bámulom őt, viszont csupán próbáltam magam visszarángatni a jelenbe.
- Igen, igen; ülj csak le! – habogtam. Közelebb húztam magam az asztalhoz, jobb tenyeremmel megtámasztottam a fejem, s szemem sarkából rásandítottam a lányra.
„Griffendéles!” – állapítottam meg magamban, ám kétlem, hogy ez esetben képes lennék előhozakodni az irántuk tanúsított gyűlöletemmel.
- Érdekes? – Fejemet az előtte heverő könyv felé billentettem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Katie Bell & Félix Dragomir Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katie Bell & Félix Dragomir   Katie Bell & Félix Dragomir EmptyVas. 04 Aug. 2013, 16:40

Katie Bell & Félix Dragomir Felixandkatie_www.kepfeltoltes.hu_
Felnézett, és csak álmodozó szemekkel nézett rám. Először azt hittem engem bámul, de mintha nem is ebben a világban járt volna.Amikor "otthon", azaz az árvaházban próbál elrángatni a könyvek mellől Clary,hogy játsszak vele, mindig azt mondja úgy nézek mint ha most "ébrednék egy másik világ álmából".Ahhoz képest hogy milyen fiatal, hihetetlenül igaz gondolatai vannak.
Miután a fiú végre megszólalt, leültem, és már nyitottam is a könyvet,hogy végre elmenekülhessek innen.
Hallottam hogy kérdez valami, de hirtelen nem is fogtam fel, hogy mit.
- Tessék?Bocsánat, nem hall..Vagyis, igen, érdekes.Nagyon is.Az egyik kedvenc könyvem,Thomastól a Trisztán és Izolda.A középkorból származik, a lovagok korából, ami miatt már rögtön imádtam.Ráadásul romantikus tragédia,ami az egyik kedvenc műfajom.Bár az összes irodalmi műfajt szeretem.Tehát ez a nagyszerű könyv egy nagyon híres mugli alkotás,egy lovag,Trisztán és Aranyhajú Izolda hercegnő tiltott szerelméről.Tényleg érdemes elolvasni.-mondtam el egy szuszra.Hát igen, a könyvekről még mindig tudok beszélni.De azért nem kellett volna ennyit..Biztos ő is azért jött ide mert egyedül akart lenni.- Öhm, bocsi, néha egy kicsit túl sokat beszélek.És általában senkit sem érdekel.-nevettem el magam kínosan. Jaj, ez nagyon béna volt.Legszívesebben a fejemet ütögetném az asztalba.De az még furcsább lenne.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Katie Bell & Félix Dragomir Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katie Bell & Félix Dragomir   Katie Bell & Félix Dragomir EmptyHétf. 05 Aug. 2013, 21:23

;; Katie


Onnantól kezdve, hogy a lány leült velem szemben, érdekes mód csak vele voltam elfoglalva. Nem állt módomban sem a könyvtáros nőre, sem az előbb belibbenő diákseregre figyelni. Ám, amikor néhány idétlen harmadikos kislány még idétlenebb kérdésekkel halmozta el Harry-t (merthogy ő is benn volt), kiváltképp ideges lettem.
Nem akartam magam felhúzni. Nem akartam mással foglalkozni csak az előttem heverő könyvvel és kedves kis vendégemmel. Csak egyszer, oh, csak egyszer az életben had ne rontsak el mindent idétlen viselkedésemmel. Pláne most ne, hogy Merlin - vagy valamilyen felsőbbrendű hatalom - egyenest hozzám irányította ezt a törékeny leányzót.
Mosolygásra késztetett az, ahogyan a középkori könyvéről áradozott.
- Hmm... - elméláztam a könyv borítója felett - Eddig még egyetlen muglialkotást sem vettem a kezembe. Tudod, régebben hagytam magam lebeszélni róluk, onnantól kezdve pedig felhagytam az emberek pennájából született művek keresgélésével. De, - tettem hozzá gyorsan -, talán ha majd befejezed, én is bele fogok lapozni.

Szemeimmel elnéztem a lány válla felett, ahol a kis sereg látszólag tábort vert. Utáltam őket, amiért folyton csak vihorásztak, s utáltam a könyvtáros nőt is, amiért csak pisszegéssel próbálta csitítani őket. A végén pedig már magam sem tudtam eldönteni, melyik az idegesítőbb: a griffendéles csitrik vagy Madam Cvikker.
Meg akarják bolygatni az ÉN meghitt könyvtári légkörömet, miközben játszadoznak idegeimmel s türelmemmel.
Próbáltam higgadt maradni. Ujjammal dörzsölni kezdtem a halántékomat, ám ez sem csillapította egészen az irántuk tanúsított dühömet. Így - mihelyst az egyik szőkeség felénk sandított - szúrós pillantást lövelltem feléjük.
- Eh, nézd már, - mondta a rágógumiját csócsálva -, az a srác úgy néz, mintha nyomban megakarna átkozni bennünket.
"Oh, édes, akkor te még nem tudod, mire vagyok képes..." - tettem hozzá magamban, majd, amikor végre elcsitultak, ismét a lánnyal foglalkoztam.
- Ugyan, kérlek, engem egyáltalán nem untatsz vele. Sőt! Mint látod, én is odavagyok ezért az időszakért. - mondtam a könyvemre mutatva.

Csendesség nehezedett ránk. Én ismét belebújtam a könyvembe, de valahogy nem érdekeltek a benne szereplő adatok, az előttem ülő lány viszont annál inkább.
- Sokszor szoktál itt olvasgatni? Csak mert még nem láttalak errefelé. - És valóban. Egyáltalán nem ugrik be se név, se egy ehhez hasonló arc az elmémben, pedig elég jó az arcfelismerő képességem. Így inkább hozzátettem:
- Vagy netán új vagy itt? - Oké-oké, ez elég hülye kérdés volt, mivel látszólag egyidősnek tippelem magammal. De végül is, ki tudja? Az is lehet, hogy valamelyik másik, a mi országunktól távoli varázsló iskolából csöppent ide.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Katie Bell & Félix Dragomir Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katie Bell & Félix Dragomir   Katie Bell & Félix Dragomir EmptyKedd 06 Aug. 2013, 00:44

Katie Bell & Félix Dragomir Felixandkatie_www.kepfeltoltes.hu_
De Ő nem hagyott ott hangosan röhögve,még csak furán sem nézett rám!Pedig erre számítottam.Egyszerűen csak rám mosolygott - egy olyan helyes mosollyal amilyet be kellene tiltani- és látszott rajta hogy érdekli amit mondok!
-Ez kár, a muglik is zseniálisan tudnak írni!Olyan világokról mesélnek ahol mindenki szívesen élne.Persze a varázserővel bírok is nagyon tehetségesek! -mondtam.Titkon én jobban szeretem a muglik alkotásait.Van egy olyan elméletem, hogy a tudatalattijuk tudja, hogy létezik a varázslat.Csak nem tör nekik felszínre,csupán művészet formájában. Nekik ez az egy mágiájuk maradt.De nagyon jól használják!
-Azzal csak jól járhatsz!Ha belemerülök, akkor pár óra alatt kiolvasom.Bár már szinte kívülről fújom az egészet..Szóval ha érdekel szerintem már holnap olvashatod. - vajon ki fogja venni?
Időközben egyre hangosabbak lettek Harry rajongói.Hiába szólt rájuk Madam Cvikker, mintha nem is hallották volna.A srácot(tényleg még a nevét sem tudom) eléggé idegesítették.Ha a pillantással ölni lehetne..
- Óhh tényleg!Ezt a könyvet még nem olvastam!Hmm.. - megláttam néhány érdekes képet, oda is hajoltam hogy megnézzem őket.-Igazán szépen ki vannak dolgozva a miniatűrök- állapítottam meg-És látszik a lapokon, és az író stílusán hogy igen régi könyv lehet.Nem csoda hogy nem forgatják túl sokat.A legtöbb diákot, sőt még a felnőtteket is megrémisztik a nehezebben olvasható könyvek.Szerintem viszont izgalmas.Néha, amikor ilyen könyveket olvasok, magam is átveszem az író stílusát, és úgy beszélek mintha most léptem volna ki több száz/ezer évvel ezelőttről.
Hirtelen észrevettem hogy miközben a könyvet tanulmányoztam közel kerültem a fiúhoz.Túl közel.Éreztem az illatát is..Úgyhogy gyorsan hátrahúzódtam. És biztos hogy elpirultam.Ez nem igaz..

-Sokat olvasok, de általában nem a könyvtárban. Mint látod,-fordultam a fan klubb találkozó felé- néha itt sem lehet nyugodtan elmélyedni egy könyvben. -mondtam, de egyáltalán nem mérgesen.Inkább úgy, mint amikor a szülő beszél a gyerekei csíntevéseiről. Nem tudok haragudni rájuk.Végül is, Harry megmentette az életünket. Többször is. Örülök, hogy most tudja egy kicsit élvezni a Roxfortot. És hiába van barátnője, akit szeret, biztos jól esik neki hogy végre nem utálják.Vagy nézik mániákus hazudozónak,őrültnek..
-Nem, lassan 7 éve ide járok. -kicsit sem kínos, áh, dehogy - De.. a Rendelet óta csak órán lehetett látni, szóval gondolom ezért nem láttál még.Amúgy a nevem Katie Bell.És te?Hogy hívnak?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Katie Bell & Félix Dragomir Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katie Bell & Félix Dragomir   Katie Bell & Félix Dragomir EmptyKedd 06 Aug. 2013, 20:25


;; Katie

Milyen különös, nem de? Hogy „mély” eszmecserét folytatok ezzel a bájos hölggyel. Fura, de kezdem azt hinni, csupán álmodom; bár az is lehet, hogy valamelyik idióta hollóhátas szórakozik a maga alantas varázsvicceivel, amit a napokban vásárolhatott a Weasley csodaboltban. Most pedig valamelyik könyvespolc mögött rejtőzködik a haverjaival, s rajtam röhögnek, hogy mennyire bedőltem ennek a hologram trükknek.
Feltűnéstelenül felvontam a fejemet, majd körbepillantottam az egész teremben.
A lány válaszaira csak bólogattam. Ha jól emlékszem, eddig csak egyetlen mugliíróról hallottam – de az is lehet, hogy jobban kellett volna figyelnem az órákon. Dickens-ről mintha meséltek volna egyet, s mást. Hogy az írásai igazán kiválóak, egészen belehajolnak a romantikába, de azért súrolják a realizmus határát. Izgalmas, s egyben érdekes. A régi szobatársam buzgón olvasta ki az összes kötetét, de egyszer sem jutott az eszembe, hogy akár kölcsönkérjem tőle az egyiket.

- Igen, valóban egy antik darab – helyeseltem. - Engem az nyűgöz le, hogy mint a képek ábrázolása, úgy a történt is elég részletes. Amikor olvasok, s már több órája bújom az ilyen témájú könyveket, néha azon kapom magam, hogy érzem, mily szagok törnek ki a szakácsok kemencéiből, vagy a harmatos rétekről.
Miközben hozzáfűztem a lány észrevételeihez saját megjegyzésemet, ő közelebb hajolt hozzám, s egyúttal a könyvhöz is. Barna haja előrehullott, felfedve ezzel a kulcscsontját. Majd tekintetem továbbvándorolt az arcára, ami immáron a vörös leghalványabb árnyalataiban tündökölt.
„Aranyos.” – tettem hozzá magamban, és féloldalasan elmosolyodtam.

Na, igen. A könyvtár rendkívül meghitt hely – egy jól fűszerezett teával mellettem meg még inkább. Sokszor gondoltam már arra, hogy legalább a változatosság kedvéért ne itt olvassak köteteket, viszont ismervén magamat, illetve valamennyi idegesítő szokásomat, azonnal lemondtam róla. Tudod, az a helyzet, hogy mikor az ágyamban vagy valamilyen ülőalkalmatosságban kényelmesen elhelyezkedek, s olvasni kezdek, pár oldal után elalszok. Így a legjobb módja, ha inkább itt vagyok.
- Sajnos, pedig ennek a helynek is meg van a maga varázsa – mondtam.

„Aha, szóval már hetedik éve idejár” – morfondíroztam.
Jobb szemöldökömet kissé megemeltem, amikor a rendeltről és arról beszélt, hogy mióta kiadták ezt a törvényt, csak a tanulásnak él.
- Csak nem ilyen szörnyű partnert kaptál? – viccelődtem.
Eh, nagyon kíváncsi vagyok arra, milyen az a , akit mellém rendeltek ki. Jellememet nem igazán ismerhették még ki, ezért a selejtekre célzok...
- Félix Dragomir! – mutatkoztam be.
„Vajon miért cseng ilyen ismerősen a neve?” – gondolkodtam, majd annyiban is hagytam. Bizonyára rengeteg Katie nevű diák jár ide.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Katie Bell & Félix Dragomir Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katie Bell & Félix Dragomir   Katie Bell & Félix Dragomir EmptyKedd 06 Aug. 2013, 20:43

Katie Bell & Félix Dragomir Felixandkatie_www.kepfeltoltes.hu_
- És milyennek érzed az illatokat? -kérdeztem nevetve. Tényleg, milyen lehet? Egy olyan világban ahol nincsenek felhőkarcolók,autók és mindenféle kütyük ..A szagok mind természetesek.. Le lehet menni a piacra beszélgetni, nézelődni és persze vásárolni is. Sétálgatni a városban. Elmenni a kovács mellett, ahonnan hallatszik ahogy csapkodják az üllőt..Érezni a tűz forróságát. Bemenni, és venni egy kardot, azt mondván a bátyámnak kell. Titokban megtanulni használni, és beleszeretni..Oké, egy kicsit elgondolkoztam, de vissza a valóságba! Most nincs idő a romantikus vágyálmaimra. Majd este, elalvás előtt. Néha az álmaim is ilyen történetek. Ez mindig is így volt, Amber szerint ha leírnám, milliomos lehetnék. Ezt azért kétlem, de azért a naplóm tele van novellákkal.
- Azt biztos.. - mondtam halkan, és megajándékoztam az egyik legszebb mosolyommal. De rég is történ ilyen.. Mosolyogni, szívből.. Azt hiszem mostanában sok mindent megtapasztalok amit egy jó ideje kimaradt az életemből. A repülés, a nevetés, az ismerkedés..
- Még nem tudom hogy ki lesz az.. De félek, hogy büntetésből Troll Tomot kapom.. - suttogtam félve. Ne, már megint rá gondolok. Arra ahogy az elsős kislányokra néz. Úristen.. Egy szörnyeteg. Ha Ő lesz a férjem, az azt jelenti hogy soha többet nem találkozhatok Claryvel, még csak nem is levelezhetek vele. Kinézem belőle, hogy figyeltetne engem. Márpedig nem engedhetem őt Clarissa közelébe. Ha csak belegondolok mit tenne vele.Lélegezz Katie. Itt a suliban harcolhatok ellene, nem mer bántani. De odakint..Esélyem se lenne. - És te?Tudod már ki lesz a "Nagy Ő"? -kérdeztem gúnyosan.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Katie Bell & Félix Dragomir Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katie Bell & Félix Dragomir   Katie Bell & Félix Dragomir EmptyKedd 06 Aug. 2013, 22:59

;; Katie
- Mindegyik más és más, de nagyon élethűek. – Vigyorogtam. Onnantól kezdve, hogy Katie leült velem szemben, mintha rá fagyott volna arcomra a mosoly. Boldog voltam.

- Ugyan, kérlek! – tettem hozzá – Csak nem lehetsz olyan szerencsétlen, hogy egyből a legrosszabbat fogod ki magad mellé. Mégis honnan veszel ilyeneket?– Próbáltam kissé csillapítani a benne feltámadó kételyeket.
Minél többször kezdtem el ezen az egész törvényen gondolkodni, annál jobban felhúztam magam rajta. Kíváncsi lennék, mi történne akkor, ha esetleg kedves Caramelhez rendelnének ki valamilyen bestiát, aki hónapokkal ezelőtt a Sötét Nagyúr kegyeit leste, s itta minden egyes kimondott és kimondatlan szavát.
- Az a helyzet, hogy már napokkal ezelőtt megkaptam a levelemet, viszont nem tudtam magam rávenni arra, hogy ki is bontsam, s megnézzem, kinek a neve áll benne. – elfintorodtam. – Nem szeretném boldogtalanul leélni az életemet! Gyűlölném magam, ha belekényszeríteném magam a házasságba. Tudod, nem érdekből fogok családot alapítani, hanem szerelemből.
„Kíváncsi vagyok, mit fog ehhez majd szólni a minisztérium, ha a közeljövőben a fülükbe jut ez a dolog. Kicsapatni biztos nem fognak, hisz végzős vagyok. Bezárni se fognak, mert annak meg nem lenne értelme… úgyhogy egyszerűen nem érdekel!”
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Katie Bell & Félix Dragomir Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katie Bell & Félix Dragomir   Katie Bell & Félix Dragomir EmptySzer. 07 Aug. 2013, 07:09

Katie Bell & Félix Dragomir Felixandkatie_www.kepfeltoltes.hu_
-Hidd el, van rá okom. - és csak ennyit akartam mondani..de aztán hirtelen kibukott belőlem majdnem minden. - V-volt egy nővérem,Amber. Nem olyan rég fejezte be a Roxfortot. Gyógyító akart lenni. -mosolyodtam el - De aztán jött a Rendelet. Ő izgalmasan várta, elhitte hogy abban a rohadt borítékbán a szőke hercege neve lesz. -nevettem fel keserűen.
Emlékszem, minden reggel nagyon  korán felkelt, és várta a baglyot. Mindenki más rettegett. De ő olyan hihetetlenül optimista volt! Nem engedte hogy akár csak egy pillanatra is kétségbeessek. Tartotta mindenkiben a lelket, a reményt.
- Aztán megtudta, hogy Borzalmas Bob lesz a férje.. És összeroppant. Az utolsó reménye az volt, hogy csak a pletykák szerint olyan gonosz. Hogy igazából egy jó ember. De nem. Rémesebb.Az az ember..vagy inkább lény pont olyan mint az öccse, Troll Tom. Azt hiszem ezzel mindent elmondtam róla. De Amber nem az a lány volt aki beletörődik abba hogy ilyen életet szánnak neki. Azt hittem feladja a varázslatot. A mugli világban lehetett volna ápolónő vagy akár orvos is! De Ő nem ezt az utat választotta. Hogy miért, fogalmam sincs. Ő inkább felakasztotta magát.
Huhh.. ez is megvolt. Kitaláltam egy idegennek. Nem, nem egy rokonnak,vagy dilidokinak mint egy normális ember. Hiszen az ésszerű lenne..
- Szóval ennyi. És ezért félek hogy a Minisztérium bosszúból.. Azt rendeli ki mellém.
Szerintem képesek lennének rá. Példát statuálnának velem.
- A Minisztériumban még mindig bőven vannak volt Halálfalók. Tudni fogják, hogyan büntessenek meg. Mindenkinek van gyenge pontja. És hidd el, Ők meg fogják találni a tiedet is ha fellázadsz. Ha nyíltan szembeszegülsz velük, csak annyit érsz el hogy figyelni fognak téged. -mondtam. Én is sokat gondolkoztam az ilyesmiken. Nem-et mondani az oltár előtt, pálcával nekirontani a Minisztériumnak.. De végül arra jutottam, amit az előbb Félixnek mondtam. Nem ez a jó megoldás. - Meg amúgy is, mi van ha a szőke hercegnőd neve van benne? -kérdeztem annyi optimizmussal a hangomba,amennyit csak belé tudtam préselni. Magamat mondjuk nem tudtam meggyőzni vele.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Katie Bell & Félix Dragomir Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katie Bell & Félix Dragomir   Katie Bell & Félix Dragomir Empty

Vissza az elejére Go down
 
Katie Bell & Félix Dragomir
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: