KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Lana Winters & Albus Dumbledore Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Lana Winters & Albus Dumbledore Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Lana Winters & Albus Dumbledore Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Lana Winters & Albus Dumbledore Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Lana Winters & Albus Dumbledore Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Lana Winters & Albus Dumbledore Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Lana Winters & Albus Dumbledore Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Lana Winters & Albus Dumbledore Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Lana Winters & Albus Dumbledore Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Lana Winters & Albus Dumbledore

Go down 
SzerzőÜzenet
Albus Dumbledore
Roxfort igazgatója
Albus Dumbledore


Hozzászólások : 41
Vér : Félvér
Iskolai ház : Roxfort igazgatója
Kirendelt pár : -
Avataralany : Sir Michael Gambon

Lana Winters & Albus Dumbledore Empty
TémanyitásTárgy: Lana Winters & Albus Dumbledore   Lana Winters & Albus Dumbledore EmptySzomb. 03 Aug. 2013, 21:45

Kedves Lana!

Kérlek tüstént gyere az igazgatói irodába, amint kézhez kapod ezt a levelet. Sürgős!

Albus Dumbledore

Ui.: Szeretem a cukorpennát!


A levelem nem sugallhatta azt, amit emiatt a lány miatt kaptam a tanároktól. Ezt megtartom a beszélgetésre. Pár perc múlva a levél már útnak is indult egy kis bagoly lábára kötve.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Lana Winters & Albus Dumbledore Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lana Winters & Albus Dumbledore   Lana Winters & Albus Dumbledore EmptySzomb. 03 Aug. 2013, 22:01

Éppen nyugodtan tanultam a nagyteremben - mert ott legalább csend volt, béke és nyugalom -, amikor egy kis termetű bagoly ért talajt, közvetlenül előttem. Biztos, hogy nekem jött, nincs más a teremben. Levettem a lábáról a pergamen tekercset és elolvastam. Nem volt túl hosszú, lényegretörő volt. Basszus... - futott át az agyamon - Ennek nem lesz jó vége. És ebben biztos voltam. Az, ha valakit az igazgatóiba rendelnek, csak bajt jelenthet.
A lépcsőn fölfelé menet azon tűnődtem, mit fogok hazudni, vagy mondani. Minden lehetséges kérdés felmerült bennem, amikre válaszokat is kreáltam.
- Cukorpenna... - morogtam, az Igazgató irodáját őrző köszörnynek, ami erre félreugrott és beengedett. Felérve kopogtattam az ajtón, amire jött is a válasz: Igen! Beléptem hát.
- Jó napot, Igazgató úr! - köszöntem, magabiztosan csengett a hangom. A gyomrom persze öklömnyire szorult...
Vissza az elejére Go down
Albus Dumbledore
Roxfort igazgatója
Albus Dumbledore


Hozzászólások : 41
Vér : Félvér
Iskolai ház : Roxfort igazgatója
Kirendelt pár : -
Avataralany : Sir Michael Gambon

Lana Winters & Albus Dumbledore Empty
TémanyitásTárgy: Lana Winters & Albus Dumbledore   Lana Winters & Albus Dumbledore EmptySzomb. 03 Aug. 2013, 22:18

- Gyere be bátran!- fogadtam a lányt. Látszott rajta, hogy magabiztos akar lenni, és egészen jól is ment neki- Foglalj helyet!- a lány bátortalanul leült, és rám nézett. Nem, nem is nézett! Méregetett. Ez volt a jó szó. Felmérte, kivel áll szemben. Pedig ezt általában nem szokta- Máskor is megtehetnéd ezt- csak ennyit mondtam, és kb. egy perc múlva le is esett neki, hogy mire célzok. Felbosszantottam, amiért tudtam, hogy milyen- Lana! Te a Mardekár ház egyik értékes tanulója vagy. Okos, kimondottam ravasz lány vagy, aki képes mindig küzdeni. Ez a kviddicspályán rendkívül hasznos lehet, de az órákon, tanáraiddal szemben felesleges, és értelmetlen erőfeszítés!- a végét már hangosabban mondtam. A merengőhöz mentem, és lecsapoltam a gondolataimat. Visszaültem Lana elé, és kék szemeimet az övéibe fúrtam. Furcsa, barnás-zöldes árnyalatú volt- Át kellene gondolnod, hogy megéri-e vitatkozni a tanáraiddal, és harcolni ellenük. Ők csak jót akarnak neked, ezért adnak büntetésből még plussz házit, hátha legközelebb nem szólsz vissza nekik.
Hátradőltem, és vártam mit reagál a lány. Hajlandó végre egyszer feladni a büszkeségét, vagy meg kell tényleg tennem azt, amiért ide kellett hívnom: kirúgni az iskola kviddicscsapatából, és eltiltani Roxmortstól.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Lana Winters & Albus Dumbledore Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lana Winters & Albus Dumbledore   Lana Winters & Albus Dumbledore EmptyVas. 04 Aug. 2013, 14:39

Szótlanul hallgattam az igazgatót. Arcom kifejezéstelen volt, nem árultam el magamról semmit. Hittem ezt én. Persze az az átható, kék szem mindent lát. A lelket is. A gondolatokat is. Legalábbis, én mindig ezt éreztem, ha Dumbledore-ral beszéltem, vagy, ha csak a közelében voltam is.Furcsa, megmagyarázhatatlan, különleges mágia lengte őt körbe, s auraként vette körül.
- Én... - kerestem a szavakat. Nem tudtam, hogy erre most mit mondjak, hogy mit tegyek. Csak ültem ott, egyik lábamat hetykén átvetve a másikon, az ölemben összekulcsolt ujjaimmal, kipillantva az ablakon. Nem akartam átlépni a határt. Dumbledore-ral szemben nem! Erre kismilliószor figyelmeztettem is magam. Nem szabad elvesztenem a fejem.
Őszintén, fogalmam sincs, miért viselkedem úgy mostanában, ahogy. Persze, vannak gondjaim, de kinek nincsenek?! Tudtam, hogy meg kell emberelnem magam és rajta is voltam a dolgon, de... a francba is! Kell egy kis idő!
- Tanulok - nyögtem ki végül. - Folyamatosan, éjt nappallá téve, megállás nélkül tágítom a fejem, hogy jobb legyek, hogy ne kapjak büntetést. Ezt én sem így akartam, Professzor úr, higgye el, kérem, de... így alakult! És... - lenéztem az ölembe, a szoknyám egyik gyűrődését nézegettem - igyekszem, tényleg. Pótolom a kimaradásaimat, átismétlem az anyagokat. Nem akarok csalódást okozni... - ingattam meg a fejem.
Vissza az elejére Go down
Albus Dumbledore
Roxfort igazgatója
Albus Dumbledore


Hozzászólások : 41
Vér : Félvér
Iskolai ház : Roxfort igazgatója
Kirendelt pár : -
Avataralany : Sir Michael Gambon

Lana Winters & Albus Dumbledore Empty
TémanyitásTárgy: Lana Winters & Albus Dumbledore   Lana Winters & Albus Dumbledore EmptyVas. 04 Aug. 2013, 14:54

Láttam a lányon, hogy bánja tetteit. Ez kellett nekem. Így már megtette az első lépést.
- Lana, örülök, hogy javítani szeretnél. Beszélek a tanáraiddal, hogy adjanak neked egy hetet az elmaradások pótlására..De! Többé nem szeretném, ha büntetést kapnál. A következő időben figyelni foglak, és ha nem érkezik rád panasz, akkor nagyon boldog leszek. A héten eléggé sikerült felmérgelned nem egy tanárt, akik azt kérték, hogy mihamarabb dobjalak ki a kviddicscsapatból. De szerintem ez nem lenne célravezető. Inkább kapsz még egy lehetőséget arra, hogy bizonyíts: megállod a helyed az iskolapadban is, miközben a kedvenc sportod űzöd. Ugye, megpróbálod?- láttam a lány arcán, hogy komolyan fogja venni, ha más miatt nem is, a kviddics miatt igen. De ezt ki is kellett mondania.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Lana Winters & Albus Dumbledore Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lana Winters & Albus Dumbledore   Lana Winters & Albus Dumbledore EmptyVas. 04 Aug. 2013, 15:08

Tudtam. Tisztában voltam vele, hogy nem kevés fejfájást okoztam a tanároknak. A hozzáállásom egyenlő volt a nullával, a munkám is csak középszerű volt és a stílusomról hadd ne beszéljek. Rossz időszakon mentem keresztül, de úgy éreztem, túl vagyok rajta - még, ha hagyott is maga utány nyomot az utóbbi két év -, a lelki sebekből még szivárgott a vér, de eljutottam arra a pontra, hogy ez végképp ne érdekeljen. Tudtam kezelni a belső fájdalmakat, elrejteni a valóságot.
- Köszönöm... - szóltam halkan, majd' suttogva. - Nem. Nem egyszerűen megpróbálom. Megcsinálom - szóltam, továbbra sem túl hangosan, de eltökélten, felpillantva a Professzorra.
Vissza az elejére Go down
Albus Dumbledore
Roxfort igazgatója
Albus Dumbledore


Hozzászólások : 41
Vér : Félvér
Iskolai ház : Roxfort igazgatója
Kirendelt pár : -
Avataralany : Sir Michael Gambon

Lana Winters & Albus Dumbledore Empty
TémanyitásTárgy: Lana Winters & Albus Dumbledore   Lana Winters & Albus Dumbledore EmptyVas. 04 Aug. 2013, 17:44

Láttam, hogy Lana elhatározta magát. Mikor kimondta, hogy megcsinálja, nagyon megörültem. A tekintetében tűz égett, és ez erősebb volt bármi másnál.
- Ez a beszéd!- mosolyogtam rá. Most először, amióta belépett a terembe véltem felfedezni egy mosolyfélét a lány arcán- Csak egyet ne felejts el!- szóltam hangosabban- Lehet, hogy igyekszem minél erősebb maradni, de ez csak ideig óráig fog menni. Vannak azonban emberek, akiknek kiöntheted a szíved akkor is, amikor mindenki más már elfordul tőled. Őket igaz barátnak hívjuk. És hidd el, mindennél többet érnek.
Reméltem, sikerült elgondolkoztatnom a lányt.
- Későre jár, Lana. Menj vissza a hálókörletedbe, és pihend ki magad. Holnap szombat van, így ráérsz akkor tanulni. Jó éjszakát- köszöntem el a lánytól. Néha csak biztatásra van szüksége az embernek, a többi jön magától. Ezt reméltem én is.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lana Winters & Albus Dumbledore Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lana Winters & Albus Dumbledore   Lana Winters & Albus Dumbledore Empty

Vissza az elejére Go down
 
Lana Winters & Albus Dumbledore
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lana Winters & Josh King
» Lana Winters és Sirius Black
» Albus Dumbledore és Viktor Krum
» Albus Dumbledore & Rubeus Hagrid
» Lana Winters & Helena Goldlion

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: