KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Dumbledore & Mrs. Lestrange Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Dumbledore & Mrs. Lestrange Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Dumbledore & Mrs. Lestrange Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Dumbledore & Mrs. Lestrange Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Dumbledore & Mrs. Lestrange Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Dumbledore & Mrs. Lestrange Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Dumbledore & Mrs. Lestrange Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Dumbledore & Mrs. Lestrange Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Dumbledore & Mrs. Lestrange Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Dumbledore & Mrs. Lestrange

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Dumbledore & Mrs. Lestrange Empty
TémanyitásTárgy: Dumbledore & Mrs. Lestrange   Dumbledore & Mrs. Lestrange EmptyVas. 11 Aug. 2013, 21:40

A Roxmortsi állomás teljesen üres volt és kihalt. Én is a sötétben húzódtam meg, mint egy patkány. Undorító érzés volt. Utáltam bújkálni, egyenesen felfordult tőle a gyomrom. Mi vagyok én, valami undorító sárvérű? Nem! Én vagyok Bellatrix Black Lestrange, a Sötét Nagyúr leghűségesebb halálfalója, aranyvérű boszorkány, a Nemes és Nagy Múltú Black házból! És mit csinálok?! Bújkálok! Legszívesebben széttéptem volna valamit, vagy valakit. Nem lett volna szerencsés találkoznia velem senkinek.
Ezért sem mentem haza. Rodolphus is biztos az idegeimre ment volna, vagy az őrületbe kerget - ha még nem tette meg - és nekem ehhez nincs kedvem. Még a végén megölöm... az nem lett volna jó. Ő az egyetlen támaszom ebben a sanyarú sorsban. Én pedig neki. És ezen nem tudunk és nem is lehet változtatni.
Görnyedten ültem a padon, pálcámat nézegetve, a csuklya az arcomba volt húzva, csak vörösen kirúzsozott ajkaim voltak láthatók és kócos, fekete hajam omlott mellkasomra.
Léptek zaja ütötte meg a fülemet. Ki az? Felpillantottam, de úgy tettem, mintha nem hallottam volna semmit. Így is látszott, hiszen a csuklya eltakarta a szememet. Füleltem.
Vissza az elejére Go down
Albus Dumbledore
Roxfort igazgatója
Albus Dumbledore


Hozzászólások : 41
Vér : Félvér
Iskolai ház : Roxfort igazgatója
Kirendelt pár : -
Avataralany : Sir Michael Gambon

Dumbledore & Mrs. Lestrange Empty
TémanyitásTárgy: Mrs. Lestrange & Dumbledore   Dumbledore & Mrs. Lestrange EmptyVas. 11 Aug. 2013, 21:58

Éppen az irodámban ültem, és végeztem a szokásos levélköteggel, amikor beszállt az ablakon még egy bagoly. Ha ez is a Minisztériumból jött... Nyugi, Albus, mondtam magamnak, miközben a levelet szemügyrevettem. Szerencsére ez nem Minisztérium; huh, de jó. A levél Madam Rosmertától jött, a Három Seprű kocsmárosnéjától, és olyan híreket hozott számomra, hogy azt kívántam, inkább Caramel küldte volna.
Azonnal indulnom kellett, hogyha tényleg egy Halálfalót látott egy vendég ücsörögni az állomáson, akkor az én dolgom, hogy az iskolám közelébe se engedjem.
Gyorsan hopponáltam, és nesztelenül érkeztem meg Roxmorts vasútállomására. Kb. tíz méterre állhattam a padtól, amin egy sötét csuklyás alak ült. Először azt hittem, hogy csak egy szegény vándor, ám ahogy oldalra léptem megláttam a fekete hajzuhatagot, ami kiállt a köpeny alól.
Bellatrix Lestrange
Soha jobbkor. A pálcám a kezemben volt, és egészen biztosra vettem, hogy nála is ott lapul valahol a keze ügyében, a köpeny alatt. Oldalról, nagy ívben megkerültem. Ahogy többet léptem, a nő felkapta a fejét, rájött, hogy nincs egyedül. Végül nem lőtt ki rám átkot, hiszen tudta, hogy értelme nem lenne egyből támadnia, kivédeném azonnal. Kb. 5 lépésre álltam meg a padról, és a nő sötét szemeibe fúrtam kék szemeimet.
- Jó estét, Bellatrix- feleltem nyájasan, és kimérten. Mintha csak csevegni jöttem volna- Mi szél hozta erre?- udvariasnak kellett maradnom. Amíg udvarias voltam, addig legalább arra figyelt, hogy gúnyolódjon ezen. És itt elég egy pillanatnyi figyelmetlenség...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Dumbledore & Mrs. Lestrange Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumbledore & Mrs. Lestrange   Dumbledore & Mrs. Lestrange EmptyVas. 11 Aug. 2013, 22:19

Megismertem a hangot. Számtalanszor hallottam már. Szavaira gonoszan elvigyorodtam.
- A boszorkánynak már itt sem lehet nyugta? - kérdeztem, éllel a hangomban. Ez is csak egy mocskos félvér... - futott át az agyamon és próbáltam nyugodt maradni. Ez sosem tartozott az erősségeim közé... majd szétvetett az ideg.
Felnéztem Dumbledore-ra. Nem is felnéztem: hetykén felemeltem a fejem. Egyik szememet hajam függönyként takarta, de átláttam rajta. Találkozott a tekintetünk. Soha, soha nem hatott meg ez a szempár. Éreztem, azt a különös érzést, amiről mindenki beszélt, de nem tudott megijeszteni vele... nem, nem.
- Erre vetődtem - válaszoltam a kérdésére hidegen és szárazon, enyhén reszelős hangon. Meg tudnám ölni... - gondoltam, összeszorítva fogaimat, pálcámat markolva. Vissza kell fognom magam - emlékeztettem a bennem feltörni, majd kitörni készülő haragot és mindent elsöprő őrületet.
- És a Professzor úr, mi járatban? - kérdeztem dühtöl remegő hangon - Tán nem megijedt, hogy rossz kislány leszek? - kérdeztem, felvonva egyik szemöldökömet, álszent hangon. Félhet is...
Vissza az elejére Go down
Albus Dumbledore
Roxfort igazgatója
Albus Dumbledore


Hozzászólások : 41
Vér : Félvér
Iskolai ház : Roxfort igazgatója
Kirendelt pár : -
Avataralany : Sir Michael Gambon

Dumbledore & Mrs. Lestrange Empty
TémanyitásTárgy: Mrs. Lestrange & Dumbledore   Dumbledore & Mrs. Lestrange EmptyVas. 11 Aug. 2013, 22:32

Bellatrix pont ugyanolyan kedves, és aranyos volt, mint ahogy emlékeimben élt. Sosem fogom megérteni Rodolphust, hogy miért ment hozzá ehhez a... Nem sértegeted! Még gondolatban sem!- mondtam magamnak... feledtébb jószándékú boszorkányhoz.
- Már miért ne lehetne nyugta?- kérdeztem vissza- Bárki itt tartózkodhat, aki nem szeretne valami törvénybe ütközőt művelni- a hangom tökéletes volt. Nem mutatta, hogy mennyire dühös voltam, és hogy mennyire megvetettem ezt a nőt.
Már láttam, hogy nagyon megmarkolja a pálcáját. Ez azt jelentette, hogy Bellatrix már nem bírja sokáig, és mindjárt vulkán módra kitör. Csakhogy engem nem fog váratlanul érni a lávaesője...
- Ugyan-ugyan- úgy beszéltem a nőhöz, mintha öt éves lenne. Nem akartam neki meghagyni a lehetőséget, hogy magától támadjon. Ha dühös, akkor nem gondolkozik, így sokkal könnyebb dolgom lesz-, kegyed van elég okos ahhoz, hogy rájöjjön: rosszat tesz magának azzal, ha játssza itt a rossz kislányt. Szerintem csak friss levegőre vágyott így éjjel egy óra környékén... vagy már megunta a férje a társaságát... vagy nem is tudom... talán már hiányoztam Önnek- a végén elmosolyodtam. A bombát darabonként raktam össze, és már a kanócom is kezdett készen lenni. Bella nemsokára robbanni fog, ebben biztos voltam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Dumbledore & Mrs. Lestrange Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumbledore & Mrs. Lestrange   Dumbledore & Mrs. Lestrange EmptyVas. 11 Aug. 2013, 23:04

A düh méregként terjedt szét az ereimben. Eddig nem akartam, te vén, rozoga, utolsó mocskos félvér... - húztam fel orrom fintorogva.
- Takarodjon vissza abba a poros iskolába, amíg még finom vagyok és nőies - szóltam fenyegetően. Tekintetem megvillant, izmaim megfeszültek. Már tényleg a saját tűrőképességem határait súroltam és ez nagyon aggasztott. Fáradt voltam, kimerült, dühös és utolsó mondataira már másik, nem pálcát taró kezemet is ökölbe szorítottam, majd egy hirtelen mozdulattal felálltam, ledobva vállamról a köpönyeget, ami tompán a földre hullt.
Dumbledore-ra szegeztem a pálcámat, vállaimat felhúztam, fejemet felemeltem. Fekete szememben őrült tűz lobogott.
Hevesen kapkodtam a levegőt, a bal kezem remegett az elfojtott dühtől.
- Az utolsó dolog, ami miatt idejönnék, az az, hogy lássam azt a mocskos, félvér arcát, Professzor úr - sziszegtem fenyegetőn - Menjen vissza, a mocskos sárvérűektől hemzsegő iskolájába és terpeszkedjen ott! Használja ki a hatalmat, amíg még lehet! - intettem, pálcás kezemmel a Roxfort felé. A férfi megrezzent a mozdulatra.
Vissza az elejére Go down
Albus Dumbledore
Roxfort igazgatója
Albus Dumbledore


Hozzászólások : 41
Vér : Félvér
Iskolai ház : Roxfort igazgatója
Kirendelt pár : -
Avataralany : Sir Michael Gambon

Dumbledore & Mrs. Lestrange Empty
TémanyitásTárgy: Mrs. Lestrange & Dumbledore   Dumbledore & Mrs. Lestrange EmptyVas. 11 Aug. 2013, 23:15

Bellatrix már nem tudott uralkodni magán- Nos, kedves Bella, ha most finom, és nőies, akkor el sem tudom képzelni azt, hogy milyen lehet olyankor, amikor modortalan és goromba- a bomba mindjárt robban... A nő másik kezét is ökölbeszorítva felpattant a padról, ledobta köpönyegét, és szembeállt velem. Rám szegezte a pillantását, és a pálcáját is. Majd beszólt. Ezen kicsit összerezzentem, nem tudtam elviselni, amikor a diákjaimat sértegetik.
- Ha az én mocskos félvér arcom nem tetszik Önnek, miért bámulta sóvárogva annyi éven át Tom Denemét?- éreztem, hogy ez már utolsó mondataim egyike. Nem életem utolsó mondatainak egyike, hanem a párbaj előtti utolsó mondataim egyike. Mivel azonban nem vagyok az erőszak híve, meg kellett próbálnom lecsitítani a nőt- Bellatrix!- itt kék szemem szikrákat szórt, mint mindig, hogyha akcióba lendültem. Ilyenkor az adrenalin áramott ereimben, és újra 20 évesnek éreztem magam- Hagyd el Roxmortsot, és az iskolának még csak a közelébe se gyere! Ha mégis meggondolnád magad, emlékezz! Mi történt az Uraddal!?- ekkor már én is támadó állásban álltam. Vagy támad a nő, és nagyon csúnyán megjárja, vagy van egy csöpp józan esze, és dehopponál.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Dumbledore & Mrs. Lestrange Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumbledore & Mrs. Lestrange   Dumbledore & Mrs. Lestrange EmptyVas. 11 Aug. 2013, 23:49

- Ne merje a mocskos szájára venni a Sötét Nagyúr nevét, maga ostoba félvér! - odítottam, kikelve magamból. Minden tagom remegett a dühtől. Mocskos, sárvérűimádó félvér! Elöntött a méreg, legszívesebben ott és akkor a gyilkos átkot szórtam volna az igazgatóra, de tudtam, hogy kivédené. Nem kockáztattam meg, hogy az átok visszairányuljon rám.
Gonoszul elvigyorodtam, ahogy a kis sárvérű kölyköket védi.
- Csak el ne kapjak egy mocskos mugli kölyköt - vontam fel az egyik szemöldökömet - Szépen az őrületbe kergetném a crucióva. Addig kínoznám, amíg meg nem háborodik. Mint annak idején Longbottomékat. - gonosz, önelégült mosolyra húztam a számat- Aztán visszahoznám az iskolába... hogy mindenki lássa, mennyit ér valójában a nagy Dumbledore! - gonosz kacaj hagyta el a számat és a csöndbe hasított. Közben figyeltem, ahogy a szavak egytől-egyig célt találnak és tőrként eltalálják az Igazgató drágalátos szívét, majd megfordulnak benne.
- Crucio! - sikítottam.
Vissza az elejére Go down
Albus Dumbledore
Roxfort igazgatója
Albus Dumbledore


Hozzászólások : 41
Vér : Félvér
Iskolai ház : Roxfort igazgatója
Kirendelt pár : -
Avataralany : Sir Michael Gambon

Dumbledore & Mrs. Lestrange Empty
TémanyitásTárgy: Mrs. Lestrange & Dumbledore   Dumbledore & Mrs. Lestrange EmptyHétf. 12 Aug. 2013, 08:04

Amikor Bellatrix szóbahotta Longbottomékat, elvesztettem teljesen az önuralmamat. Szerintem egyszerre lőhettünk ki átkot, ugyanis a két varázsnyaláb pont a köztünk lévő távolság felénél találkozott össze. Bellatrix átka vörös volt, az enyém pedig kék. Főbenjáró átkot nem akartam használni, de sajnos lehet, hogy a későbbiekben muszéj leszek. A találkozási pontnál egy szikrázó fehér energiagömb keletkezett. Mindketten azon erőlködtünk, hogy a gömb a másik felé menjen el, de hiába. Itt ehhez már nem varázstani, hanem fizikai erő kellett. Ezen a téren pedig hasonlóan álltunk, így az energia gömb még csak meg sem mozdult. Felsóhajtottam. Meg kell törnöm a varázst...
Pálcámat hirtelen az ég felé rántva megszakadt a kapcsolat, de Bellatrix újabb átkot lőtt ki rám. Ezúttal varázsigét nem használt, de a zöld nyalábból ítélve gyilkos átok volt. Én máshogy kezdtem el vele harcolni. Hasonlóan ahhoz, mint Voldemorttal a Mágiaügyi Minisztriumban. Ahelyett, hogy ellenátkot lövök ki, pálcám egy érintésére egy vastag sár falat emeltem magam ellé, ami elnyelte az átkot. Ezután a sár hasonlóan egy hullámhoz szertefoszlott. Most én támadtam, életrekeltettem egy szobrot, amely mindenáron meg akarta fojtani a nőt. Míg ő a szoborral foglalkozott, kilőttem még egy varázslatot, de mostmár én sem cicóztam, az imperio-t használtam. Reméltem, hogy el fogja találni Bellatrix-ot, bár erre sok esély nem volt. Sok ideig kell majd nekünk párbajozni ahhoz, hogy legyőzhessem őt. Valószínűleg előbb fog elmenekülni, hiszen ő is tudja, hogy ellenem senki, még ő sem győzhet.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Dumbledore & Mrs. Lestrange Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumbledore & Mrs. Lestrange   Dumbledore & Mrs. Lestrange EmptyHétf. 12 Aug. 2013, 10:36

Dumbledore & Mrs. Lestrange 2lsw2a0
Gonosz vigyorra húztam a számat, amikor láttam, hogy arca eltorzul a dühtől, Longbottomék említésétől. Ettől egy kicsit megnyugodtam, de a haragom nem szállt el, amitől a varázslat csak még erősebb lett. Dumbledor is támadásba lendült, a két fénynyaláb pont félúton csapódott egymásba, sercegő hangot adtak ki. Az állomáson elhelyezett lámpák megbolondultan villogtak, ahogy a váróteremben lévők is.
Vad kacaj hagyta el a számat, miközben az Igazgató felé lőttem egy gyilkos átkot. Nem talált, de nem zavartattam magam, újabb, fejben kimondott igéket, ártásokat, átkokat szórtam rá. Mindet kivédte. Egyáltalán nem fáradtam el.
Amikor rám küldte azt a szobrot, egy jól irányzott Descendoval elintéztem azt, de alig tudtam megvédeni magam a testembe becsapódni készülő átoktól. Egy pálcavonással használtam a Protegot, éppen az utolsó pillanatban, majd újra támadásba lendültem.
Nem mondtam ki az igét, így nem tudhatta, hogy mire számítson. Pálcám hegyéből fekete kötelek kúsztak ki, majd eszeveszett sebességgel kettészelve a levegőt, a Professzor felé suhantak - ez volt az Incarcerandus-ártás.


A hozzászólást Bellatrix Lestrange összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 12 Aug. 2013, 13:21-kor.
Vissza az elejére Go down
Albus Dumbledore
Roxfort igazgatója
Albus Dumbledore


Hozzászólások : 41
Vér : Félvér
Iskolai ház : Roxfort igazgatója
Kirendelt pár : -
Avataralany : Sir Michael Gambon

Dumbledore & Mrs. Lestrange Empty
TémanyitásTárgy: Mrs. Lestrange & Dumbledore   Dumbledore & Mrs. Lestrange EmptyHétf. 12 Aug. 2013, 10:50

Az átkok csak röpködtek ide-oda, de eredmény eddig még nem született. Bellatrix az utolsó pillanatban kivédte az átkom, így a küzdelem folyt tovább annyi különbséggel, hogy még gyorsabban átkoztuk egymást.
A nőkilőtt egy jól irányzott átkot, aminek követlezménye majdnem rossz lett rám nézve. Nem tudtam volna protego-t, vagy bármi mást varázsolni, ezért utolsó menedékként dehopponáltam. Ezentúl eltűntem- előbukkantam felváltva, hol itt, hol ott. Ez nem volt egyszerű feladat, miliméterpontosan kellett hopponálni, de nekem ment. Ezzel picit sikerül megkavarnom Bellát, és ugyan előbb már ő vezetett a harcban, most sikerült egy kicsit nekem átvennem a vezetést. Most eltorzult fejjel, vicsorítva védte ki átkaimat, pont úgy, mint én előbb az övéit. Na jó, talán a mosolyom szebb volt, gondoltam, és elvigyorodtam.
Bellatrix Lestrange! Megtanítalak táncolni!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Dumbledore & Mrs. Lestrange Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumbledore & Mrs. Lestrange   Dumbledore & Mrs. Lestrange EmptyHétf. 12 Aug. 2013, 13:37

Dumbledore & Mrs. Lestrange 2lsw2a0
A gyáva! - gondoltam bosszússan, miközben lövöldöztem az átkokat és rontásokat, arra, amerre a Professzort sejtettem.
- Undorító félvér! Nem mer szembeszállni velem? - harsogtam, arra fordulva, amerre éppen a pukkanást hallottam. Nem sikerült eltalálnom, egyszer sem és ettől csak felment bennem a pumpa.
Aztán ő is váratlanul átkokat szórt rám, majd újra eltűnt és felbukkant a következő helyen, újabb ártások repültek felém és így játszadozott még egy ideig a varázsló. Jól bírja a vén csont... - gondoltam, miközben Protegokkal és gyors mozdulatokkal tértem ki a színes csóvák elől. Én sem voltam azonban rest, visszavágtam, ahányszor csak tudtam. Egysezr azt hittem, eltaláltam, de csak a talárjába égettem egy csúnya lyukat.
Vissza az elejére Go down
Albus Dumbledore
Roxfort igazgatója
Albus Dumbledore


Hozzászólások : 41
Vér : Félvér
Iskolai ház : Roxfort igazgatója
Kirendelt pár : -
Avataralany : Sir Michael Gambon

Dumbledore & Mrs. Lestrange Empty
TémanyitásTárgy: Mrs. Lestrange & Dumbledore   Dumbledore & Mrs. Lestrange EmptyHétf. 12 Aug. 2013, 13:51

- Már miért ne mernék!?- válaszoltam dörgő hangon, majd eltűntem, és egy másik helyről újabb átkot szórtam a nő felé. Na, itt Bellatrix is kezdett bevadulni. Egyre tovább maradtam egy helyen, hogy minél váratlanabb legyen a meglepetésem, azonban ezt a talárom bánta. Egy picit talán alábecsültem a nőt... A dühöngő őrült nem jó kifejezés rá, ő annál több volt, nekem pedig még jobban kellett vigyáznom.
Szerintem a párbajunk még másnap reggelig is eltarhatott volna, ha nem jelenik meg a helyszínen még egy fekete csuklyás alak. A halk pukkanáshangra mindketten abbahagytuk a párbaj, és az idegen felé néztünk. Most dől el, hogy melyikünk nyeri ezt a harcot, hogy kinek a pártján áll a csuklyás alak.
Ennyire még soha életemben nem örültem Perselus Pitonnak. Nem mintha nem bírtam volna el Bellatrixszel, de mivel ellenfelem nő volt, én nem tudtam vele olyan kegyetlen lenni, mint kellett volna. Az a fránya jó szívem! Ekkor azonban Piton közbeszólt:
- Bellatrix! Albus! Azt hittem ennél sokkal több eszük van- mondta leereszkedő hangon. Fekete szemei csillogtak köpenye alatt, de még én sem tudtam belőlük olvasni. Csak reméltem, hogy arra gondol, amire én- Csak tájékoztatásul közlöm, hogy az egyik bolt tulajdonosa nagyon megijedt, és kihívta az aurorokat. Bármikor ideérhetnek, és egyikőjüknek se tenne jót, hogyha a helyszínen találnák. Azon a helyszínen, ahol nem egy főbenjáró átok elhagyta valaki pálcáját!- Piton kiabált, majd dehopponált. Eltűnt, mint a kámfor, vagy mint Neville békája.
Bellatrixszal csak néztük egymást. Szerintem Piton valóban igazat mondott, és erről egy csapat, hozzánk egyre közeledő seprűs alak is kezdett meggyőzni. Reméltem, hogy a nőnek van annyi esze, hogy nem folytatja. Tudnia kellett, hogy az aurorok mellettem állnak, nem mellette. Ha van egy csöpp esze, beszól nekem, kilő egy átkot, majd eltűnik.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Dumbledore & Mrs. Lestrange Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumbledore & Mrs. Lestrange   Dumbledore & Mrs. Lestrange EmptyHétf. 12 Aug. 2013, 14:25

Dumbledore & Mrs. Lestrange 2lsw2a0
Összerezzentem a hirtelen, csöndbe hasító hang hallatára.
- Piton, ha még egyszer meglepsz, amikor épp ölni készülök, te is mész a másvilágba! - rivalltam a férfire, de aztán hallgatást választottam és figyeltem a férfi szavaira, kinek állítása szerint ide tartanak az aurork. Arcom elsápadt, majdnem kiejtettem a kezemből a pálcát - természetesen utánakaptam és megmarkoltam. Pitonnak igaza volt, tényleg jöttek a Minisztérium emberei; ezt egy-egy sötét pont jelezte az égen a távolban.
Nem tettem el a pálcát, még egyszer utoljára a férfiakra szegeztem, egyszer az egyikre, majd a másikra:
- Kicsinálom magukat - szóltam, hideg, fenyegető hangon, majd egy pálcaintéssel a vállamra terítettem a palástomat. Közben egy pillanatra sem vettem le a tekintetemet a két tanárról. A csuklyát az arcomba ejtettem, majd gonosz vigyorra húztam, vörösre rúzsozott ajkaimat és dehoppanáltam.
Vissza az elejére Go down
Albus Dumbledore
Roxfort igazgatója
Albus Dumbledore


Hozzászólások : 41
Vér : Félvér
Iskolai ház : Roxfort igazgatója
Kirendelt pár : -
Avataralany : Sir Michael Gambon

Dumbledore & Mrs. Lestrange Empty
TémanyitásTárgy: Mrs. Lestrange & Dumbledore   Dumbledore & Mrs. Lestrange EmptyHétf. 12 Aug. 2013, 14:41

- Csak nyugodtan, Drágám...- feleltem a nőnek, aki már időközben dehopponált is. Mivel kb. Bellatrixszel együtt tűnt el Perlseus is, egyedül maradtam. A minisztérium emberei közeledtek, méghozzá vészesen. Dehopponálnom kellene, gondoltam magamban, majd egy köpönyeglebezgetéssel ezt meg is tettem. Reméltem, hogy Bellatrixnak van annyi esze: máskor nem jön a Roxfort közelébe se. Ha mégis megtenné, akkor rá nézve szörnyű vége lesz a találkozásnak.
Ez az incidens biztossá tett abban, hogy Voldemort halálával a gonosz még nem halt meg, és varázslók, boszorkák, no meg a Rendelet képében tovább él, tovább mocskolja világunkat.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Dumbledore & Mrs. Lestrange Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumbledore & Mrs. Lestrange   Dumbledore & Mrs. Lestrange Empty

Vissza az elejére Go down
 
Dumbledore & Mrs. Lestrange
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Bellatrix Lestrange
» Albus Dumbledore és Viktor Krum
» Albus Dumbledore & Rubeus Hagrid
» Lana Winters & Albus Dumbledore
» Dumbledore & Sinistra

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: