KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Sirius & Lana Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Sirius & Lana Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Sirius & Lana Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Sirius & Lana Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Sirius & Lana Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Sirius & Lana Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Sirius & Lana Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Sirius & Lana Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Sirius & Lana Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Sirius & Lana

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Sirius & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Sirius & Lana   Sirius & Lana EmptySzomb. 10 Aug. 2013, 21:22

Az egyik szabad hétvégémen úgy döntöttem, elmegyek Londonba, mert mindenképpen beszélnem kellett Sirius Black-kel. Egy nagyon fontos dologról. Korahajnalban indultam, drága Nimbus-ommal és mire a Grimmauld tér 12-höz értem, már elmúlt egy óra is. Szerencsére az eső, ami úgy szakadt, mintha dézsából öntötték volna és az ebédidő közrejátszorr abban, hogy az utca teljesen üres legyen. Koppantottam a seprűm nyelével a betonon, mire a ház ketté nyílt és egy másik tűnt fel.
Az ajtóhoz mentem és határozottan kopogtattam rajta. A gyomrom görcsben volt, még sosem beszéltem a férfivel. Ennek ellenére arcomon nyugodt volt. Teljesen eláztam, a hajamból patakként folyt a víz, kezem szinte a seprű nyelére fagyott, ha lett volna rajtam smink, az is teljesen szétfolyt volna. Dideregve vártam, hogy valaki ajtót nyisson és abban reménykedtem, hogy Sirius itthon van, mert, ha nem... teljesen fölöslegesen jöttem. És az eléggé kellemetlen lett volna. Többek között azért, mert félúton, amikor megálltam, hogy egyek valamit, vettem csak észre, hogy egy knút sincs nálam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Sirius & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sirius & Lana   Sirius & Lana EmptySzomb. 10 Aug. 2013, 22:07

Sipor most is kitett magáért. A házimanó olyan jót főzött, mint még soha! Az erőlevese egyszerűen fenséges volt. Miután végeztem a levessel, nekikezdtem a sült oldalasnak. A falatokat (mint mindig) vörösborral öblítettem le. Az oldalashoz nagyon illett a jó magyar tokaji aszú, melyet Sipor szerzett be nekem. Az ebédemet egy kopogás szakította félbe. Bár az esőcseppek erősen kopogtatták az ablakokat, a kopogás így is hallatszott. Reméltem, hogy nem megint az öreg Croovey lesz az. Az öreg mindig elvarázsolja a feleségét (általában kecskévé vagy szamárrá), de mindig elfelejti az ellenátkot, és tőlem akar segítséget kérni. Ezen a héten már vagy háromszor járt nálam ezzel az ürüggyel. De elhessegettem az öreg Crooveyt a fejemből, és ajtót nyitottam. Egy lány állt előttem, még valószínű iskolába járhatott. Fekete haja teljesen elázott. Kezében egy seprűt tartott. A sűrű esőcseppektől nem bírtam elolvasni, hogy melyik típus, de minden kétséget kizárólag egy Nimbusz volt.
- Miben segíthetek? - kérdeztem a lánytól - Kerülj beljebb! - mondtam neki, hisz mégsem hagyhattam kint a szakadó esőben.


Sirius & Lana SB-sirius-black-28771963-500-350


A hozzászólást Sirius Black összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 11 Aug. 2013, 10:32-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Sirius & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sirius & Lana   Sirius & Lana EmptySzomb. 10 Aug. 2013, 22:40

Egy kisebb kő esett le a szívemről, amikor a férfi ajtót nyitott. Hála Merlinnek, nem fölöslegesen jöttem - gondoltam, miközben beléptem a házába.
- Köszönöm - biccentettem, megtörölve a lábam a lábtörlőben, majd beléptem. A ház kissé sötét hangulatú volt, de nagyon tetszett. Tekintetemet körbejárattam a kis előszobán, majd észbe kaptam.
- Elnézést, be sem mutatkoztam. Lana Winters - nyújtottam felé átfagyott jobbomat - A Roxfortban tanulok, hallottam önről ezt-azt... - itt beterelt a konyhába. Seprűmet az előszobában letettem, vizes kabátomat és táskámat egyaránt, úgy követtem. Épp ebédelt.
- Szóval, azért kerestem meg, mert hallottam a Főnix Rendjéről. És szeretnék belépni - direkt nem mondtam, hogy melyik házba járok, tudtam, hogy a varázslók és a boszorkányok gyakran ítélkeznek.
Esküszöm, nem akartam így lerohanni, de így jött ki. Egyszerűen ezt akartam, ezért jöttem, ez volt a célom. És ehhez ragaszkodtam. Elszánt tekintettel néztem a férfi arcába.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Sirius & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sirius & Lana   Sirius & Lana EmptyVas. 11 Aug. 2013, 10:51

- Én meg Sirius vagyok, Sirius Black. Bár gondolom ezt már tudod - mondtam Lanának, majd rámosolyogtam - Szóval szeretnél a Rend tagja lenni...értem - motyogtam - Nos, a főhadiszállás csupán az én házamban van berendezve, de a vezető az Dumbledore. Nem tudom, hogy csatlakozhatnál-e. Ami azt illeti, nagyon fiatal vagy még. Hány éves is vagy? - kérdeztem a lányt, miközben befelé invitáltam a konyhába, és levessel kínáltam. Jobban megnézve a haja nem is fekete volt, hanem sötétbarna. Biztos az eső miatt tűnt annyira sötétnek. Szép lány volt, nem is értettem, miért akar a Rendhez csatlakozni. Hogy a halálfalók darabokra szaggassák? Vagy csak harcolni akar a gonosz erők ellen? Ki tudja. Ilyen fiatal lánynak még elég veszélyes a Rendhez csatlakozni - töprengtem magamban.



Sirius & Lana SB-sirius-black-28771963-500-350
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Sirius & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sirius & Lana   Sirius & Lana EmptyVas. 11 Aug. 2013, 11:10

Biccentettem, amikor egy tányér levest tett elém, aminek isteni illata volt.
- Tizenhét. Hamarosan tizennyolc - tettem hozzá gyorsan. Kicsit hazudtam: több, mint fél év múlva tizennyolc.
Eltökélt szándékom volt belépni a Rendbe. Azért Siriust kerestem fel ez ügyben, mert arra gondoltam, hogy nem lenne jó ezt az iskolában megbeszélni az igazgatóval és Black talán biztosítana egy kis hátszelet, amitől Dumbledore könnyebben belemenne. Nem kihasználni akartam Siriust. Nem az ő hátán akartam felkapaszkodni, magam is elég jó vagyok, nem kell vitetnem magam senkivel sem. Utálok segítséget kérni, szeretem egyedül elintézni a dolgaimat. De ebben az esetben a 'hátszél' nem hátrány, sőt...
- A korom pedig nem lényeges - néztem a férfi szemébe -, szerintem a Rendnek sokkal fontosabb az, hogy mit tudok. Vagy tévedek? - jó boszorkánynak vallottam magam. Azért, mert nem tanultam magam halálra az elmúlt két évben, a varázslás ment. Nagyon is. Nem voltam osztályelső sem, de a gyakorlatban zseniális voltam. Sokan nem néznék ki belőlem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Sirius & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sirius & Lana   Sirius & Lana EmptyVas. 11 Aug. 2013, 11:55

- Jogos amit mondasz Lana. Tudod mit? Ha annyira szeretnél csatlakozni a Rendhez, akkor mutasd meg mit tudsz! - mondtam - Persze én elhiszem neked, hogy tényleg van tudásod, de azért nem árt egy próba, ugye? - kérdeztem a lánytól. Ő mosolygott és bólintott: jelezve, hogy készen áll a "próbára".
- Máris jövök - mondtam, és gyorsan felszaladtam az emeltre a gyakorlóbábukért. Mindig van itthon egy - két bábu az ilyen helyzetekre. Mikor végre megtaláltam a bábukat, levittem őket a konyhába.
- Ha befejeztük az ebédet akár el is kezdhetjük, rendben? - kérdeztem.


Sirius & Lana SB-sirius-black-28771963-500-350.gif
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Sirius & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sirius & Lana   Sirius & Lana EmptyVas. 11 Aug. 2013, 13:16

Bólintottam és amíg ő elment, gyorsan enni kezdtem a levest. Minél hamarabb neki akartam állni a 'próbának' és már alig vártam, hogy a férfi visszatérjen.
A leves valóban nagyon finom volt. Mikor Sirius megjelent, már majdnem végeztem az étellel, de nem ettem meg a maradékot, helyette rögtön felálltam és kérdőn néztem rá:
- Hova megyünk? - kérdeztem. Nem gondoltam volna, hogy a konyhában akar majd próbára tenni. A pálcámat még nem vettem elő, helyette megropogtattam ujjaimat és a nyakamat is.
Nagyon rápörögtem a dologra. Ez jó volt, mert ettől csak jobban teljesítek majd 'élesben'.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Sirius & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sirius & Lana   Sirius & Lana EmptyVas. 11 Aug. 2013, 14:25

- A Tiltott Rengetegbe. Egy Főnix Rendje tag nem ijed meg az ottani élőlényektől - mondtam mosolyogva - de csak ha nem félsz - majd ismét Lanára mosolyogtam.
- Akkor hát Lana...fogd a seprűd, mindjárt hozom én is a sajátom. A pálcád megvan? - kérdeztem, mire a lány bólintott, én pedig elindultam a tárolóhelység felé. Mikor kinyitottam a helység ajtaját, egy doboz rám esett a polc tetejéről. A dobozból megszámolhatatlan apró kis lény repült ki. Apró szárnyuk volt, testük pedig leginkább egy ronda hernyóhoz hasonlított, ami megevett egy karórát. Fogalmam sem volt, hogyan kerültek a lények ide, de elhatároztam, hogy elviszem őket Hagridnak, aki majd megszelídíti őket. Gyorsan beletereltem e lényeket a dobozba, amit gondosan lezártam. A seprűmet kivettem a helyéről, és visszaballagtam Lanához a konyhába.
- Ezt a dobozt kérlek majd add oda Hagridnak, Lana. Mondd neki, hogy én küldtem - adtam át a dobozt a lánynak.


Sirius & Lana SB-sirius-black-28771963-500-350
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Sirius & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sirius & Lana   Sirius & Lana EmptyVas. 11 Aug. 2013, 15:04

- Rendben - mondtam, egy csepp félelem nélkül a hangomban. A Tiltott Rengeteg kellemes hely volt, én nem féltem az ottani lényektől sem.
- Nem félek - ezt némi sértődöttséggel a hangomban mondtam, miközben felhúztam a kabátomat és a táskámat, majd ellenőriztem, hogy pálcám még farmerem övében van. Persze, hogy ott volt, hol máshol lenne, el sem indulok nélküle sehova...
A felém nyújtott dobozt a táskámba raktam, majd Sirius kíséretében kiléptem az ajtón. Még mindig nagy cseppekben szakadt az eső. Csuklyámat a fejemre húzva, lábamat átvetettem a seprűn, majd elrugaszkodtam a talajtól és a magasba emelkedtem.
Sirius-szal az oldalamon tértem vissza a Roxfort területére és utunk a Tiltott Rengetegbe vezetett.
Öt óra volt körülbelül, de még csak félhomály uralkodott az erdőben is.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sirius & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sirius & Lana   Sirius & Lana Empty

Vissza az elejére Go down
 
Sirius & Lana
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lana Winters és Sirius Black
» Sirius Black
» Sirius & Bill
» Rose & Sirius
» Sirius & Helena

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: