KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Sirius Black Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Sirius Black Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Sirius Black Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Sirius Black Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Sirius Black Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Sirius Black Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Sirius Black Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Sirius Black Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Sirius Black Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Sirius Black

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Sirius Black Empty
TémanyitásTárgy: Sirius Black   Sirius Black EmptyCsüt. 25 Júl. 2013, 12:09



SIRIUS BLACK || TAPMANCS || 36 || GARY OLDMAN



Teljes név: Sirius Black
Születési idő: 1959. február 11.
Születési hely: Anglia, London
Élőhely: Anglia, London
Pálca: 13 hüvelyk, kőrisfa, sárkányszívizomhúr
Foglalkozás: Főnix Rendjének tagja

Ilyen vagyok....

Szemem és hajam barna. Utóbbi hullámos és félhosszú. A hajammal és "csábítónak titulált" mosolyommal nagy sikereket értem el régebben a boszorkányoknál, de az már régen volt, jelenleg egyedül élek. Bajszot és egy kis szakállat is viselek, magasságom 182 cm. Patrónusom fekete kutya. Súlyom 75-80 kilogramm körül mozog, hacsak nem eszem a kelleténél többet.

Régebben - mikor még a Roxfortban
tanultam - rettentően forrófejű voltam, de mára ezt a tulajdonságomat elhagytam. Ha valaki segít nekem, igyekszem viszonozni, tehát mondhatni segítőkész is vagyok. Ha a helyzet úgy hozza, találékonyságom is kimutatom. Mások gyakran mondanak bátornak, amit általában el is ismerek (már csak az azkabani szökésem miatt is). Kedvenc italaim a jó roxmortsi vajsör, valamint a finom borok.


Az én történetem....

A nagy múltú Black család sarjaként sokan okkal gondolhatnák rólam, hogy én is (mint sok más családtagom) beálltam a halálfalók közé és az aranyvérűeket felsőbbrendűnek tartom. Ám ez nem így van. 1959. február 11-én születtem Londonban. Jelenleg is ott élek, a Grimmauld tér 12. szám alatt a családi házban Siporral a házimanómmal és Csikócsőrrel a hippogriffel. Mint már említettem, roxfortos éveim alatt nagyon lobbanékony voltam, emiatt gyakran büntettek. Családom utált, mivel én a Griffendélbe kerültem, mindenki más pedig a Mardekárba. Persze volt pár kivétel, mint Alphard bácsikám. A Roxfortban megismerkedtem Remus Lupinnal, James Potterrel és Peter Pettigrew-val, akikkel elválaszthatatlan barátok lettünk. Mikor kiderült, hogy Remus vérfarkas, barátaimmal animágiát tanultunk, hogy Remus könnyebben viselje a teliholdas éjszakákat. Így lettünk bejegyzetlen animágusok. Tekergőknek neveztük magunkat és megalkottuk a Tekergők Térképét, amit Remus rajzolt. A Roxfort után megmaradt a barátságunk, ám mikor Voldemort Jamesékre vadászott Fideluis-bűbájt hajtottak végre, a titokgazda az eredeti ötlet szerint én lettem volna, de én Petert javasoltam, mivel Voldemort őrá kevésbé gyanakodna, mint rám. Pettigrew azonban elárulta Jameséket és csak a kis Harry élte túl Voldemort halálos átkát. Ezután megkerestem Petert, hogy végezzek vele, de ő 12 mugli előtt az utca közepén eljátszotta a saját halálát, átváltozott patkánnyá, majd elmenekült. Engem pedig az Azkabanba zártak. Tehát végülis megjártam a poklot - mondhatjuk így is. 12 év múlva megtudtam, hogy Pettigrew patkány alakjában Harry közelében van. Ekkor nagy erőfeszítések árán megszöktem az Azkabanból és kutya alakjában Harry után indultam hogy megvédjem őt, valamint megöljem Pettigrewt. A Szellemszálláson minden tisztázódott Harry és barátai számára. Így ők is megtudták, hogy az áruló Peter volt, nem pedig én. Ám aznap teliholdas éjszaka révén Remus átváltozott vérfarkassá, Peter elmenekült, engem pedig elfogtak és a dementorcsókot akarták végrehajtani rajtam. ám Harry és Hermione megmentettek és Csikócsőr hátán elmenekültem. Ezután egy ideig bujdostam, Harryvel továbbra is tartva a kapcsolatot. Később Grimmauld téri házam a Főnix Rendjének főhadiszállása lett, majd Voldemort legyőzése után minden visszaállt a régi kerékvágásba.
Vissza az elejére Go down
 
Sirius Black
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lana Winters és Sirius Black
» Sirius Black & Helena Goldlion
» Serena Wright & Sirius Black
» Helena Goldlion & Sirius Black
» Sirius Black & Margaret Waldorf

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum :: Törölt karakterek előtörténetei-
Ugrás: