KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Sirius Black & Margaret Waldorf Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Sirius Black & Margaret Waldorf Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Sirius Black & Margaret Waldorf Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Sirius Black & Margaret Waldorf Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Sirius Black & Margaret Waldorf Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Sirius Black & Margaret Waldorf Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Sirius Black & Margaret Waldorf Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Sirius Black & Margaret Waldorf Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Sirius Black & Margaret Waldorf Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Sirius Black & Margaret Waldorf

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Sirius Black & Margaret Waldorf Empty
TémanyitásTárgy: Sirius Black & Margaret Waldorf   Sirius Black & Margaret Waldorf EmptySzomb. 31 Aug. 2013, 13:13

Éppen a fehér, enyhén ferde épület felé tartottam, amely az egyedüli figyelemreméltó építmény volt az egész Abszol úton - és persze a leghasznosabb is.
Anya levélben kérte, hogy vegyek pénzt a családi széfből és küldjek neki pár anyagmintát a talárszabászatból, mert szerinte itt jó minőségűt lehet olcsón kapni.
Én, személy szerint azonban nem bízok meg az efféle, prűd, kiskereskedésekben, ahol az ember csak két fajtából választhat, de ha anyám ezekből akar varrni... Nem kritizálni akarom, de azonban köztudott, hogy az ő keze alól a minőségnél is minőségibb talárok kerülnek ki, mind varázslóknak, mind boszorkányoknak.
Amint a Gringotts fehér lépcsőjén küzdöttem fel magam, alaposan megvizsgáltam fehér cipőm, és döbbentem észleltem, hogy egy hatalmas koszfolt éktelenkedik rajta. Egy kis sikkantás után azonban olyan hirtelen álltam meg, hogy letisztítsam, hogy az utánam levő ember egyenesen a fenekemnek ütközött én pedig megtántorodtam és térdre estem. Azonban az ismerős hang nemsokára szabadkozni kezdett és amikor karon fogva felemelt rájöttem, hogy az illető nem más, mint a fekete kutya, Sirius Black.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Sirius Black & Margaret Waldorf Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sirius Black & Margaret Waldorf   Sirius Black & Margaret Waldorf EmptyKedd 03 Szept. 2013, 20:55

A Gringotts irányába tartottam, ugyanis egyre soványabb voltam anyagilag, de szerencsére a széfemben még számtalan galleon vár. Az Abszol úton nagy tömeg hömpölygött végig, a talárszabászat, a Czikornyai és Patza, és a Zsebpiszok köz felől is rengeteg varázsló és boszorkány érkezett a Gringotts felé. Én szerencsére a tömeg elején álltam - a legelején. Így sikerült bemennem a bankba, mielőtt elárasztotta volna az épületet az emberáradat.
A lépcsőn egy ismerős arcba botlottam. Szó szerint.
- Ohh, bocsánat Margaret - mondtam mosolyogva, majd felsegítettem a lányt hölgyet a márványpadlóról. A koboldok ráncolt szemöldökkel követték az eseményeket - legalábbis az, amelyiknek épen nem akadt semmi dolga.
- Mi járatban erre? - kérdeztem, bár egyértelmű volt, hogy mit keres a bankban.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Sirius Black & Margaret Waldorf Empty
TémanyitásTárgy: Sirius Black & Margaret Waldorf   Sirius Black & Margaret Waldorf EmptyKedd 03 Szept. 2013, 21:10

- Black! - mondtam keserű ízzel a számban - Rosszabb vagy, mint a pletykás boszorkák, akik a falvakban settenkednek cseppnyi információk után, hogy utána mindenkinek szétkürtölhessék, amit megtudtak másokról.
Sirius felnevetett, majd összeráncolta a homlokát. Látszólag nem értette a célzást.
Kár, mert Serena most kirúgott. De azt garantálom, hogy te sem úszod meg szárazon!
Csípőre tettem a kezem, majd monoton hangom eldaráltam mondandómat, hátha rájön, mit is akartam közölni:
- Elmondtam neked a Piton dolgot, mert megbíztam... Érted? Benned?! Visszagondolva ostobának tartom magam, hiszen mindenki tudja, hogy a kutyák minden lében kanál teremtmények, így nem is csodálkozom. Tudod mi a gond? Hogy miattad, a legjobb barátnőm, minden éjjel kisírja a szemét és én még csak meg sem vigasztalhatom, mert ötven méteres körzetben senkit nem enged maga köré! Remélem éjszaka kínkeserves fájdalmaid lesznek! - mondtam, majd a varázspálcámat egyenesen a bordája közé szúrtam és elmormoltam egy rövid, de annál hatalmasabb erejű átkot, majd messze elsiettem.
Fel sem fogtam, hogy mit tettem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Sirius Black & Margaret Waldorf Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sirius Black & Margaret Waldorf   Sirius Black & Margaret Waldorf EmptySzer. 04 Szept. 2013, 19:32

Margaret szavain meglepődtem, hisz az nem pont így történt. Serena hozta fel nekem a témát, és ha Margaret nem mondta volna el a dolgot, akkor is rájöttem volna.
Margaret átka vagy jó hatméternyit hátra repített, háttal a bank falának estem, majd oldalamból szép lassan szivárogni kezdett a vér. Alig voltam magamnál, védekezni nem volt időm, mert nem számítottam a támadásra.

Komolyan azt hiszi Serena tőlem hallotta vissza a titkait? Hisz ő mondta, azaz célzott rá...én pedig okos ember lévén rájöttem a turpisságra.

Halvány foltként láttam a felém közeledő embersereget. Egy részük most lépett be a bankba, megpillantottam pár koboldot - és Margaretet is.


A hozzászólást Sirius Black összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 12 Okt. 2013, 10:41-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Sirius Black & Margaret Waldorf Empty
TémanyitásTárgy: Sirius Black & Margaret Waldorf   Sirius Black & Margaret Waldorf EmptySzer. 04 Szept. 2013, 19:50

Akkor eszméltem rá mit is tettem, amikor hátat fordítottam Siriusnak. Szívem lázas ütemben dobogott, majd' kiszakadt a helyéről én pedig visszarohantam a lépcsők felé, hogy segíthessek neki, de akkora már olyan sokan gyűltek köré, hogy nem tudtam a kör közepéig férkőzni. Tehetetlen léptem rá az embertömeg lábára és könnyekkel küszködve bizonygattam magamnak, hogy nem tehettem mást. Bár igaz lett volna!
Ekkor egy férfi mutatott felém, de annyira nem érdekelt, hogy nem is foglalkoztam vele. Felém kiáltott, de én azt néztem miként szállítják el Siriust a Szent Mungóba.
Most már tényleg sírtam. A fehér, piszkos lépcsőkre roskadtam és remegve próbáltam magam túltenni a csomós vérfoltok látványán a hangon, amit a test csattanása okozott a földön.
Sirius, sajnálom... kérlek...bocsáss meg! ... Ostoba szuka vagyok, aki ész nélkül rohan a világ közepe felé... Merlinre, mit tettem?
Ekkor valaki elemelt a földtől.
Két, erős férfikéz fogott közre én pedig csak sodródtam egyenesen a Mágiaügyi Minisztérium felé.

Sirius Black & Margaret Waldorf Tumblr_mg65b4gwrR1s0avm6o1_500
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sirius Black & Margaret Waldorf Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sirius Black & Margaret Waldorf   Sirius Black & Margaret Waldorf Empty

Vissza az elejére Go down
 
Sirius Black & Margaret Waldorf
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Margaret Waldorf & Sirius Black
» Margaret Waldorf kisasszony és Sirius Black
» Helena Goldlion & Sirius Black
» Lana Winters és Sirius Black
» Sirius Black & Helena Goldlion

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: