KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Helena & Lana Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Helena & Lana Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Helena & Lana Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Helena & Lana Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Helena & Lana Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Helena & Lana Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Helena & Lana Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Helena & Lana Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Helena & Lana Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Helena & Lana

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Helena & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Helena & Lana   Helena & Lana EmptyHétf. 05 Aug. 2013, 22:05

Helena & Lana 2nsnm6q
Amikor elváltunk, még Helena után szóltam, hogy siessen és, hogy hamarosan találkozunk a pályán. Mikor már lefelé mentem a domboldalon, vállamra vetett seprűvel még elszívtam egy cigit. A csikket ezúttal sem dobtam el. A Roxfort területén soha. De amúgy a mágusvilágban sem. Sehol. Ilyenkor a felsőm és a farmerom zsebébe gyűjtöttem a csikkeket.
Hamarosan megjelent Helena is a távolban, majd alakja egyre közeledett felém. Nocsak, egy Tűzvillám. Már messziről kiszúrtam a csodás seprűt.
- Szép darab - böktem állammal a járgány felé - Biztos eszeveszettül gyors - én is gondolkodtam egy Tűzvillámon, de végül a Nimbus mellett döntöttem. Nem bántam meg. Az évek folyamán nagyon megszerettem és hozzám nőtt.
A lában közé vettem a seprűt, majd ellöktem magam a talajtól. Amikor elég magasra értem, megéreztem az a különleges bizsergést a lelkem legmélyén. Sosem érzek így, csak, ha repülhetek. A repülés... eszméletlen. Repülőgéppel más. Nem ugyan az. A muglik nem értik ezt az érzést. Az önfeledt szabadságét. Amibe szerelmes vagyok. A gyorsaság... igen. Ez a szabadság. Amikor a boszorkány, vagy a varázsló egy a seprűjével.
Vissza az elejére Go down
Helena Goldlion
Griffendél/7. évfolyam/Bejegyzetlen animágus
Helena Goldlion


Hozzászólások : 128
Vér : Mugliszármazású
Iskolai ház : Tanuló/Griffendél
Kirendelt pár : Roger Davies
Avataralany : Willa Holland

Helena & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Lana & Helena   Helena & Lana EmptyHétf. 05 Aug. 2013, 22:19

Lana megdicsérte a seprűmet- Köszönöm- mondtam- Nimbuszon még nem ültem, de azokról is sok jót hallottam már.
Pár másodperc múlva Lana már magasra felrepült. Kíváncsian néztem, hogyan válik eggyé seprűjével. Látszik, hogy sokat repül.
Ekkor én is felültem a Tűzvillámra, és megindultam felé a maximális sebességgel. Annyira boldog voltam, hogy végül nem is tudtam, merre megyek. Sorra csináltam a dugóhúzókat, és a bukfenceket. Zuhanórepülésben közeledtem a földhöz, majd mikor már csak fél méterre voltam a talajtól, visszafordultam. Vagy öt percig is eltartott, mire lehiggadtam. Ekkor megkerestem szememmel Lanát, aki szemmel láthatóan ugyanúgy élvezte a repülést, mint én. Mellé repültem, és elkezdtem ordítani mint egy idióta. Hogy mit, az jó kérdés. Csak kiabáltam, és sikítottam örömömben pár másodpercig. Majd végre sikerült megszólalnom:
- Nagyon szépen repülsz- ezt muszáj volt kimondanom, hiszen szerettem kedves lenni. Ez azonban nem csak kedvesség, hanem igazság is volt- Nincs kedved játszani egyet? Passzolgathatnánk, vagy ha gondolod, be is állhatok a karikák elé védeni párat- legszívesebben Fogót játszottam, de mivel a Tata barátai mind más poszton játszottak, nekem meg kellett tanulni mindegyiken elboldogulni. Szerettem Őrző lenni, de a második kedvencem a Hajtó volt. Talán majd később megkérdezem Lanát, dobhatok-e neki párat. Remélem belemegy, a cikeszt ugyanis most nem vehettük elő.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Helena & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helena & Lana   Helena & Lana EmptyHétf. 05 Aug. 2013, 22:34

Helena & Lana 2nsnm6q
- Mert azok is - néztem szeretettel a fekete-ezüst 2001-esre, mielőtt a magasba repültem volna. Egy ideig nyugodtan repültem, néha be is csuktam a szememet és úgy élveztem az érzést. Nem gondoltam semmire és mindent kizártam. Teljesen üres voltam és ez az űr valósággal feltöltött. Amikor kinyitottam a szemeimet, vadság villant bennük és Helenához hasonlóan ide-oda rölködtem, mint egy őrült. Pörögtem, forogtam, dugóhúzókat csináltam, a karikák- és a lelátók körül szlalomoztam. Annyira összeszoktam a seprűvel hogy simán elengedtem, mindkét kezemmel, kitárva azokat és arcomat az ég felé emeltem. Ez a szabadság.
Amikor Helena mellém ért, jókedvűen, mosolyogva ránéztem és láttam rajta is az örömöt és a felszabadultságot. Fél órája még nem gondoltam volna, hogy itt végezzük.
- Köszönöm - biccentettem a bókra - Tudom - villant a tekintetem - De, persze, dobálhatunk - egyeztem bele, majd lefelé irányítottam a seprűt. Előzőleg kikészítettem egy állványt, amíg vártam Helenra, onnan felkaptam egy kvaffot - anélkül, hogy a lábam talajt ért volna, vagy lassítottam volna -, majd visszatértem a magasba. Egy jól irányzott dobással a lánynak passzoltam a labdát, pont a kezébe.
Vissza az elejére Go down
Helena Goldlion
Griffendél/7. évfolyam/Bejegyzetlen animágus
Helena Goldlion


Hozzászólások : 128
Vér : Mugliszármazású
Iskolai ház : Tanuló/Griffendél
Kirendelt pár : Roger Davies
Avataralany : Willa Holland

Helena & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Lana & Helena   Helena & Lana EmptyHétf. 05 Aug. 2013, 22:58

Lana elrepült egy kvaffért, de mire kettőt pislogtam, már vissza is ért. A labdát a kezembe passzolta. A lány dobása határozott, és erős volt. Tetszett. A Tata barátai nem tudtak ilyen jót dobni. Előrébb repültem, majd visszahajítottam neki. Régen játszottam már, de ennek ellenére nagyon pontosat sikerült dobnom. Megérte a sok nyári gyakorlás kiskoromban. Lanával végigsiklottunk a pályán, miközben a kvaff ido-oda járt köztünk. Aki alulról nézte, az csak két fekete, és egy piros suhanó foltot láthatott( mindkettőnkön a rendes iskolai talár volt; nekem nem volt kviddicstalárom, Lana pedig nem vette fel sajátját egy ilyen kis játék miatt). Én felettébb jól éreztem magam, és arra vártam, mikor kezd bele a lány a láthatatlan ellenfél kerülgetésére. Szerencsére nem kellett sokat várnom, hamarosan pörgések, forgások, zuhanások( csak hogy néhányat említsek) közben passzolgattunk. A kvaff egyetlenegyszer sem esett le, és szerintem én sem voltam ügyetlen. Én jól éreztem magam. Ekkor azonban megpillantottam egy fekete alakot a földön, aki a pálya felé közeledett sebes léptekkel. Csak remélni tudtam, hogy nem egy tanár. A Nap már lefelé ment, és nekünk valószínűleg már a hálókörletünkben kellett volna lennünk.
- Szerintem baj van- ennyit mondtam csak Lanának.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Helena & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helena & Lana   Helena & Lana EmptyHétf. 05 Aug. 2013, 23:08

Helena & Lana 2nsnm6q
Jól éreztem magam a pályán. Jó volt egy kis edzésen kívüli szórakozásból űzött kviddics. Helena is ügyes volt és ezt tudattam is vele, amikor tett egy-egy jó mozdulatot. Kissé bizonytalan volt olykor, de árthető volt, hiszen nem gyakorolt olyan sokat év közben, mint a játékosok. Ettől függetlenül tényleg, le a kalappal, ügyes volt.
Még mielőtt megszólalt volna megdicsértem:
- Ügyes vagy! Jó, hogy nem játszol a Griffendélben... úgy lenne esélyük dobni is egy-egy gólt - mosolyodtam el gúnyosan, de ez egy pozitív jellegű mondat volt a részemről. Majd, mikor figyelmeztetett a 'bajra', előbb a lemenő Napra pillantottam, majd a talajon sietősen haladó, sötét alakra.
- Nem lesz semmi gond - néztem a lányra, átható, elszánt tekintettel, de ő semúgy tűnt, mint aki menten maga alá csinál.


A hozzászólást Lana Winters összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 06 Aug. 2013, 21:23-kor.
Vissza az elejére Go down
Helena Goldlion
Griffendél/7. évfolyam/Bejegyzetlen animágus
Helena Goldlion


Hozzászólások : 128
Vér : Mugliszármazású
Iskolai ház : Tanuló/Griffendél
Kirendelt pár : Roger Davies
Avataralany : Willa Holland

Helena & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Lana & Helena   Helena & Lana EmptyKedd 06 Aug. 2013, 21:19

Lana szájából a dicsérő- dorgáló mondat valamiért dicséretnek tűnt.
- Jól van- feleltem neki. Ha szerinte nem lesz semmi gond, akkor valószínűleg tényleg nem lesz. Bár, a biztonság kedvéért a talárujjamba dugtam a pálcámat. Csak azért, hátha meg kell átkoznom valakit.
Az alak sebes léptekkel közeledett a pálya felé. Fogalmam sem volt, hogy ki az. Hívogatóan intett nekünk. Jelezte, hogy szálljunk le.
- Menjünk?- kérdeztem a lánytól- Szerinted ki lehet az?- tettem hozzá. Nem mintha érdekelt volna különösebben. Csakis annyiból számított, hogy fel tudjak készülni a védekezésére. Elvégre nem volt mindegy, hogy egy elsősre, vagy egy végzősre szórok átkot.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Helena & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helena & Lana   Helena & Lana EmptyKedd 06 Aug. 2013, 21:29

Helena & Lana 2nsnm6q
Miközben a lent integető alakot figyeltem, észrevétlenül a talárom ujjába csúsztattam a pálcámat, felkészülve egy kellemetlen meglepetsére. Egy pillanatig sem gondolkodtam:
- Menjünk! - nem túl nagy sebességgel, de azért kellemes gyorsasággal ereszkedtem, majd pár méterről leugrottam és ruganyosan talpra érkeztem, mint egy macska, kicsit távolabb az alaktól. Idő közben a Nap vörös korongja alábukott, félhomály volt már így nehezen tudtam csak kivenni az arcát. Türelmesen vártam, az utolsó pillanatig. Csak nem lehet egy Halálfaló... - töprengtem, miközben a sötét taláros fazon felém tartott. Hamarosan meghallottam Helena cipőjének lágy huppanását a földön, a hátam mögött állt. A pálcám kézközelben várta, hogy használjam, éreztem, ahogy bizsereg a markomban. Én is izgatott voltam. Nem akartam elhamarkodott támadást indítani, hiszen az a valaki egy tanár is lehet, vagy egy diák. Egy durvább átok használatáért biztosan kicsapnának, hiszen már így is a legtöbb tanár bögyében voltam... eldöntöttem. Nyugodtan kivárom az utolsó pillanatot.
Vissza az elejére Go down
Helena Goldlion
Griffendél/7. évfolyam/Bejegyzetlen animágus
Helena Goldlion


Hozzászólások : 128
Vér : Mugliszármazású
Iskolai ház : Tanuló/Griffendél
Kirendelt pár : Roger Davies
Avataralany : Willa Holland

Helena & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Lana & Helena   Helena & Lana EmptyKedd 06 Aug. 2013, 22:00

Követtem Lanát a földre. Pár másodperc múlva, már mindketten pálcával a kézben álltunk az idegen felé fordulva. Arcát sötét csuklya takarta, így nem láttuk ki az. Magas alak volt, 190 körül lehetett. De valami szemet szúrt nekem. Annyira furcsán mozgott! Fogalmam sem volt, hogy miért, de ki akartam deríteni. Tovább néztem a felénk közeledő embert. Mikor odaért elénk, furcsa hangon megszólalt:
- Miért nincsenek már a hálókörletükben, lányok?- ekkor kuncogás hallatszott a köpeny közepe felől. Hirtelen leesett, hogy mivel, pontosabban kikkel van dolgunk. Pálcám egyetlen legyintésére a köpönyeg felrepült magasba, majd az egymás vállán álló két Hugrabugos elsős hanyatt esve vergődött egymás hegyin-hátán.
- Mégis mit képzeltek!? - sziszegtem, majd bokájuknál fogva a levegőbe emeltem őket. Bedühödtem, legszívesebben őket is elátkoztam volna. De nem tettem. Kivételesen egyszer meg akartam hagyni az örömöt másnak. Lanához szóltam:
- Azt teszel velük, amit akarsz, csak izgalmas legyen, és tanulságos- mosolyogtam, majd seprűmet az ölembe véve leültem a földre. Egy kis popcorn kellene már csak a kezembe. Remélem, a Mardekáros lány izgalmas mozit csinál nekem. Ahogy erre gondoltam, ördögien elmosolyodtam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Helena & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helena & Lana   Helena & Lana EmptyKedd 06 Aug. 2013, 22:34

Helena & Lana 2nsnm6q
Amikor rájöttem a turpisságra, örültem, hogy először Helena varázsolt. Én valószínűleg valami sokkal durvább ártást szórtam volna a szórakozó elsősökre. Ki tudtam volna tekerni a nyakukat, amúgy is elvből utáltam a kölyköket - igen, az összeset, egytől egyig.
A bőrdzsekim zsebébe kotortam, mindig volt nálam valami vicces dolog, amivel megtréfáltam az ellenségem, vagy épp a legjobb barátaimat - utóbbiakkal csak gyengéden szúrtam ki. De ez a két ki törpe most megkapja a magáét...
Ördögi vigyorra húzódott a szám és ezt a kölykök is látták, arcukon vad rettenet játszott.
Két dolgot vettem elő a zsebemből, a bal oldali gyereknek egy Rókázó rágcsát nyomtam a szájába és nem engedtem, hogy kiköpje. A másikéba pedig egy Nylevnyújtó nyalánkságot. Ezzel ellesznek egy darabig...
Vissza az elejére Go down
Helena Goldlion
Griffendél/7. évfolyam/Bejegyzetlen animágus
Helena Goldlion


Hozzászólások : 128
Vér : Mugliszármazású
Iskolai ház : Tanuló/Griffendél
Kirendelt pár : Roger Davies
Avataralany : Willa Holland

Helena & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Lana & Helena   Helena & Lana EmptyKedd 06 Aug. 2013, 22:44

Örültem, hogy Lana megadta a kegyelemdöfést. Reméltem, hogy nem megy nagyon messzire, az ugyanis két hülye elsőssel szemben csúnya dolog lett volna. Én is igyekeztem előbb visszafogni magamat.
- Itt hagyjuk őket?- kérdeztem a lánytól. Valójában már tényleg a kastélyban kellett volna lennünk- bár ez szemmel láthatóan egyikünket se érdekelte különösebben- Reggel majd megtalálja őket Hagrid- elmosolyodtam a gondolatra, hogy mit kapnak majd ezért. De egy dolog még kimaradt. Az arcunkat el kellett, hogy felejtsék. Gyorsan felejtésátkot szórtam mindkettőre, majd leengedtem őket a földre. Nagyon koppantak azonban, mert a menekülésük megakadályozása miatt sóbálvánnyá változtattam őket.
- Szerinted elég lesz így?- kérdeztem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Helena & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helena & Lana   Helena & Lana Empty

Vissza az elejére Go down
 
Helena & Lana
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Helena & Lana
» Lana & Helena
» Helena, Katie, Viktor & Lana
» Lana Winters & Helena Goldlion
» Ms. Warren & Lana

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: