KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Will& Lili-szórakozás Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Will& Lili-szórakozás Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Will& Lili-szórakozás Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Will& Lili-szórakozás Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Will& Lili-szórakozás Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Will& Lili-szórakozás Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Will& Lili-szórakozás Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Will& Lili-szórakozás Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Will& Lili-szórakozás Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Will& Lili-szórakozás

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
William Roy
Griffendél/7. évfolyam
William Roy


* : Will& Lili-szórakozás Tumblr_m6uj3g09gC1rnj2oz
Hozzászólások : 6
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél
Tartózkodási hely: : Roxfort
Kirendelt pár : Hugrabug 7/5 lány
Avataralany : Orlando Bloom
Karakterzene : The Lord of the rings
¥ : Will& Lili-szórakozás Tumblr_llud8jOIg91qdth1ho1_400

Will& Lili-szórakozás Empty
TémanyitásTárgy: Will& Lili-szórakozás   Will& Lili-szórakozás EmptyVas. 01 Márc. 2015, 22:16

[quote="William Roy"]

Will & Lili


Szórakozás


Igaz, hogy nem volt legfőképpen bajom..csak kicsit túl zsúfolt volt a hely, na meg sokan is voltak és egy kicsikét kellemetlen volt a szituáció. Kiértem a lány pedig megszólított. Majd elgondolkoztam és gondoltam milyen szép neve van, majd ránéztem és én is bemutatkoztam.
William Roy! Tényleg ne haragduj, csak villám látogatás volt a boltba! Tudod túl zsúfolt volt a hely és nem éreztem magam valami jól- Őszintén a szemébe néztem és elmondtam. Talán.. a nevelő szüleim lányával beszélgettem és sose gondoltam volna, hogy majd egy másik lánnyal is tudok kommunikálni. Meglehetősen most nagyot néztem és szó szerin, még le is voltam magamon döbbenve. Milyen büszke lehetne, most rám édesanyám ha itt lenne. Persze mindig velem van, mert ezt a tőle örökölt nyakláncot tőle kaptam és azóta le se veszem. legféltettebb kincs a világon. Majd a lány felé nézek és kissé zavartan kérdezem fel a következő kérdést.
Nincs kedved sétálni?- Kérdeztem, de valahogy mindig egy lány jutott az eszembe. Istenem...bármit megadhatnék azért, hogy újra láthassam. Amúgy meg..Lili se rossz lány ha nem lenne ez a kirendelt páros dolog, tuti biztos lecsapnék rá addig pedig élvezem az életem, amíg fiatal vagyok és ide járok. Remélem vagy is akár bízok benne, hogy ma meg lesz a 100-dik lány aki, ma letudok fektetni. El csábítom mert, ilyen kedvem van és ráadásul nagyon tetszik. Mindezek mellett próbálom előtte és magam előtt leplezni az érzelmeim. Senki se tudhat semmit, legfőképpen én és a szívem.
Vissza az elejére Go down
Lili Nenil
Hugrabug/7. évfolyam
Lili Nenil


* : Will& Lili-szórakozás Neverrothnroll
Hozzászólások : 191
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Anglia, Roxfort
Kirendelt pár : Terry Boot
Avataralany : Hayley Mcfarland
Karakterlap : Here I am
Karakterzene : The last dance
One day
¥ : "Aki nem tud csodálkozni, elámulni az -hogy úgy mondjam- halott, és szeme kialudt!"
"Not all who wonder are lost!"


Will& Lili-szórakozás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will& Lili-szórakozás   Will& Lili-szórakozás EmptyVas. 01 Márc. 2015, 21:49


Will & Lili


Kipihent voltam ma reggel. Mary nem rázott ki az ágyból senki sem zavart és kivételesen meg tudtam feletkezni arról, hogy milyen bajaim vannak, pedig az mostanában nem olyan egyszerű. Mindig azon pörgök, de ma nem.
Szombat reggel, nincs suli szabad az egész napom. Nyugodtan reggeliztem meg. Talán egy kicsit többet is ettem a kelleténél. Mert vagy egy negyed óráig várnom kellett, mire  leülepedett a kaja és utána is csak nehezen mozogtam, elszaladt velem a ló.
Mikor kicsit lenyugodott a gyomrom úgy döntöttem elmegyek az Abszol útra. Kellene egy kis papír, vagy ami még jobb egy jegyzet füzet! Igen ez kell nekem. Mosolyogva indultam meg, kisszoknyában, és rövidujjúban a beszerző körutamra.
Gyorsan végeztem, de ha már itt vagyok, akkor körülnézek. Bementem a Weasley ikrek boltjába és körbenéztem. Van egy két érdekes dolog, de nem olyanok, amik nekem kellenének, így elindultam kifelé. Gyors kimért léptekkel a padlót bámulva, mint mindig.
Amint elértem az ajtót puff a seggemre. Már megint. Kezdem megszokni, hogy mindenki fellök. Mi vagyok én kugli? Ez nem jó dolog. De legalább volt olyan udvarias az a tapló, aki fellökött, hogy elnézést kért és felsegített. Még mielőtt válaszoltam volna elment mellettem.
Kimentem és kiszellőztettem a fejem. A falnak dőltem kicsit émejegtem biztosan a sok reggeli hatása. Szerencsére hamar rendbe jöttem. Ez megnyugtatott. Ekkor jött ki az a fiú aki fellökött. Nem kell profinak lenni ahhoz hogy észrevegyem, hogy beilleszkedési bajai vannak. Barátkoznom kellene vele.
- Szia! Ugye te vagy az, akinek az előbb sikeresen neki mentem? Utólag is sajnálom, kicsit elkalandoztam. A nevem Lili Nenil! - Léptem oda hozzá, majd mosolyogva nyújtottam neki kezet. A Nenil mordor, már megint a felszínre tört.


Vissza az elejére Go down
William Roy
Griffendél/7. évfolyam
William Roy


* : Will& Lili-szórakozás Tumblr_m6uj3g09gC1rnj2oz
Hozzászólások : 6
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél
Tartózkodási hely: : Roxfort
Kirendelt pár : Hugrabug 7/5 lány
Avataralany : Orlando Bloom
Karakterzene : The Lord of the rings
¥ : Will& Lili-szórakozás Tumblr_llud8jOIg91qdth1ho1_400

Will& Lili-szórakozás Empty
TémanyitásTárgy: Will& Lili-szórakozás   Will& Lili-szórakozás EmptyVas. 01 Márc. 2015, 16:15

[quote="William Roy"]

Will & Lili


Szórakozás


Komolyan, ma reggel úgy ébredtem fel hogy jó napom van. Mintha egyből letdutam volt, azt a bizonyos dolgot pedig még nem is voltam lánnyal. Pedig, már magamba fontolgatom milyen jó is lehetne, ezt gyorsan megejteni ahol senki sem lát. No, de persze mint derült égből villámcsapás nem, megy ez olyan gyorsan. Igaz, hogy az életembe vannak apró kis hibák, de kinek nincs? Lusta voltam, mint minden Szombat délelőtt felkelni ezért hemperegtem még, egy kicsit az ágyba. Nem kell félre érteni, ezután gyorsan megcsináltam a teendőimet elmentem pár falatot megettem, majd elindultam az Abszol útra. Manapság már majd nem mindenki, itt tartózkodik mert megnyílt a Weasley Varázs Vicc Vállalat. Jó lenne, hogy ha még én kitudnék találni ilyen dolgot. Amíg odaértem az Abszol útra elszívtam, egy bagót ami meglehetősen  nagyon kellett. Beléptem az ajtón nem láttam, hogy ott állt egy csaj és véletlenül belé ütköztem.
Ne haragudj! Nem láttam, hogy itt vagy!- Gyorsan bocsánatot kértem, majd udvariasan felsegítettem és elindultam szét nézni mielőtt a lány válaszolhatott volna bármit. Sok furcsa dolgokon akadt meg a szemem pl Szerelmi bájital? Hm...gúnyos mosoly ült végig az arcomon majd vissza tettem, mert nincs rá szükségem. A szer nélkül is tudok lányokat csábítani, de akkor mi lenne ha a szert is beadnám nekik? Akkor biztos, hogy bomolni fognak utánam és mindegyiket az ágyamba tudom csábítani. Ennél sokkal fürgébb és okosabb, vagyok mert imádok velük játszadozni attól, hogy nehéz gyerekkorom volt. Csak is a nevelő szüleimnek köszönhetem, hogy nem lettem Mardekáros mert akkor még rosszabb lettem volna. Megáltom mit tehetek ez ügyben, mert még valaki biztos az ágyamba fog kikötni nem hiába, jöttem ide az Abszol útra. Valahogy éreztem mintha kicsit sokan lennék, ezért inkább kiléptem az ajtón és szívtam egy jó friss levegőt. Utálom ha sokan vagyunk nem ehhez vagyok hozzá szokva, mert egy zárkózott személyiségnek születtem, de ugyan akkor szeretnék barátokat szerezni és nem tántoríthatom vissza magamat. Ez, már nem az a hely ahol eddig éltem. Sokkal több tapasztalatot is szerezhetek innen, csak akkor ha nagyon szeretnék. Innentől kezdve kíváncsi leszek a lány reakciójára.[/color]
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Will& Lili-szórakozás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Will& Lili-szórakozás   Will& Lili-szórakozás Empty

Vissza az elejére Go down
 
Will& Lili-szórakozás
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lili & Zoé
» Bonnie & Lili
» Lili & Melissa
» Victoria&Lili
» Dia&Lili-Tanulótárs

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Varázsvilág :: Abszol út :: Weasley Varázsvicc Vállalat-
Ugrás: