KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Philippe Noir
Rúnaismeret tanár
Philippe Noir


* : Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék 300v9mg
Hozzászólások : 132
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Mardekár volt anno
Tartózkodási hely: : Anglia Roxfort többek közt
Kirendelt pár : Victoria Camila Flores
Avataralany : Luke Evans
Karakterlap : Birth of a killer
Karakterzene : I am a monster
¥ : Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék 2njm1vp

"Those whom the gods wish to destroy, they first make mad!"
"The secret side of me. I never let you see. I ceep it cage, but I can't control it."



Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék Empty
TémanyitásTárgy: Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék   Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék EmptyPént. 26 Dec. 2014, 19:20



Philippe és Victoria


Legszebb karácsonyi ajándék
Hát mit ne mondjak érdekes este elé nézek! Utoljára akkor voltam bálon mikor még ide jártam és muszáj volt eljönnöm. Akkor hatalmas ostobaságnak találtam. Nem értett mire jó egy egész estét végig táncolni.
Most már tudom mi értelme van. Hiszen most, amint megtudtam, hogy lesz ez a bál rögtön meghívtam egyetlenemet, hogy jöjjön el velem. Csak nem fogok egyedül lenni egész este, mikor van egy angyal az életemben, aki mellettem lehet. Legalább szórakozunk kicsit.
Természetesen Vicky elfogadta a meghívásomat. Így meg is beszéltük, hogy este nyolckor a külső pavilonnál találkozunk. Már nagyon izgulok. Pedig nem szoktam, de nagyon hiányzik már nekem az én egyetlenem. S kíváncsi leszek, hogy hogy fog neki tetszeni a hely?
Nem is tudom mikor öltöztem ki ennyire utoljára. Talán mikor azon a bizonyos utolsó bálomon voltam. Nem vagyok oda az öltönyért, de ha már barátnővel érkezem, akkor csak nem nézhetek ki akárhogy. Nem fogom megszégyeníteni az én gyönyörűségemet.
Azt akarom, hogy a ma este mind a kettőnknek tökéletes legyen. Már egy negyed órával nyolc előtt elindultam. Az ajtónál megállítottak. Rutin ellenörzés csak kirendelt párral lehet bemenni, de ugye rám már nem vonatkozik ez az ostobaság.
Voltak már egy páran. De még nem sokan. Gondolom, később indul be a party. Egy párocska meg is állított, hogy hova sietek ennyire, meg hogy milyen lett a lánynak a dolgozata. Én pedig a megszokott hidegségemmel közöltem hogy semmi közük hozzá és hogy még nem javítottam ki a dolgozatot.
Fejemet rázva, s mosolyogva folytattam utamat a  külső pavilonba. Fel le járkáltam mindjárt nyolc óra! Ideges vagyok, azt akarom, hogy velem legyen, hogy megint ölelhessem. Mikor ér má ide? Merlin szerelmére, haladhatna az idő!
Mikor megérkezett szerelmem a csodálattól elektekedett a szemem. Tudtam én, hogy olyan mint egy angyal, de most még gyönyörűbb! Egyszerűen lélegszetelállító. Magamhoz szorítottam és megcsókoltam. De hiányzott már ez.
- Hiányoztál egyetlenem! Mellesleg gyönyörű vagy egyetlenem! - Mondtam derekát átkarolva, majd elvezettem az erkélyre. A gyerekek jól megnéztek minket. Hát nem csoda, nem hitték volna, hogy van barátnőm.
Mikor odaértünk elmosolyodtam, s megsimogattam az arcát! - Hogy tetszik a hely kedvesem? - Kérdeztem csillogó szemekkel! Egyszerűen imádom őt. Most pedig hidegen fog hagyni az is ha megbámulnak a diákok csak élvezni akarom az estét szerelmemmel!

Vissza az elejére Go down
Victoria Camila Noir
Boszorkány
Victoria Camila Noir


* : Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék 10850632_807654362640916_2146875317_n_zps98207c38
Hozzászólások : 159
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél volt
Tartózkodási hely: : London
Kirendelt pár : Philippe Noir
Avataralany : Laura Flores
Karakterlap : Ez vagyok én! Sem több, sem kevesebb!
Karakterzene : Enrique Iglesias - Bailando
Wisin ft. Jennifer Lopez, Ricky Martin - Adrenalina
Ednita Nazario - Sin querer
¥ :
Mindig az újrakezdés az igazi folytatás, és ugyanazt folytatja minden igazi kezdet.
Ez a végzetes szerelem. (...) Ismerni a hibáit és a rossz oldalait annak, akit szeretünk. És mégis tovább szeretni.
Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék 10805356_807654329307586_707125781_n_zps45ab928e
Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék 10859601_807654319307587_1913543730_n_zps756cb10d

Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék   Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék EmptyVas. 28 Dec. 2014, 00:09



Vicky & Philippe






Hogy mikor is voltam utoljára bálozni? Már a napjára sem emlékszem. De akkor is mindig egyedül kellett érkeznem és hamar le is léptem. Soha nem hívott el senki. A rossz emlékek dacára elfogadtam Philippe meghívását. Izgatott voltam.
Újra a Roxfort falai között, s immáron nem egyedül. Most már van mellettem valaki, aki csak velem törődik. Lázasan készülődtem az estére. Gyönyörűnek kell lennem. Nem akarom, hogy a szerelmem szégyenben maradjon miattam. Kiöltöztem. A vadonatúj ruhám, ami még egyszer sem volt rajtam, most felkerült. Feldobtam egy egyszerű sminket, majd rápillantottam az órára. Merlinre! Már háromnegyed nyolc volt.
Sietnem kell, ha időben oda akarok érni. Még néhány igazítás és már készen is vagyok, ám gyorsan és minden baj nélkül meg is kell érkeznem. Mély levegőt vettem, lehunytam szemeimet és hopponáltam a Roxfort közelébe.
Nem volt valami jó ötlet. A reggeli egy az egyben kikívánkozott belőlem. Megint kezdődik! Merlinre! Miért vagyok én ennyire beteg? Próbáltam összeszedni magam. Kisebb nagyobb sikerrel jártam.
A külső pavilonhoz érkezve megpillantottam szerelmemet. Elmosolyodtam. Magához szorított. Hogy imádom ezt! Megcsókolt, mire én viszonoztam tele szenvedéllyel.
- Te is nagyon hiányoztál ám nekem! - mosolyodtam el ismételten - Inkább beszéljünk arról, hogy Te milyen fess vagy ebben az öltönyben! - a füléhez hajoltam - Ha nem társaságban lennék szerintem le is kerülne rólad! - a szemeibe néztem.
Átkarolta a derekamat, s már el is indultunk. Észrevettem, hogy mennyire megbámultak bennünket, de ez csöppet sem zavart. Sőt! Inkább büszke voltam arra, hogy vele lehetek! Hamarosan elértünk az erkélyre. Meseszép! Elmosolyodott és megsimogatta arcomat. Ez engem is mosolyra késztetett.
- Újra itt lenni elképesztően jó! Már el is felejtettem, hogy milyen, mikor ki van világítva! - átöleltem szerelmemet.
Jó érzés a karjaiban lenni. Jó érzés szeretni és szeretve lenni. Boldog vagyok. Végre oly sok szenvedés után újra megadatott nekem ez. Nem akarom elengedni. Nem megy! Ő az én jelenem és jövőm a születendő gyermekünkkel együtt.



A hozzászólást Victoria Camila Noir összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 23 Feb. 2015, 01:44-kor.
Vissza az elejére Go down
http://islamistica.gportal.hu/
Philippe Noir
Rúnaismeret tanár
Philippe Noir


* : Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék 300v9mg
Hozzászólások : 132
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Mardekár volt anno
Tartózkodási hely: : Anglia Roxfort többek közt
Kirendelt pár : Victoria Camila Flores
Avataralany : Luke Evans
Karakterlap : Birth of a killer
Karakterzene : I am a monster
¥ : Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék 2njm1vp

"Those whom the gods wish to destroy, they first make mad!"
"The secret side of me. I never let you see. I ceep it cage, but I can't control it."



Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék   Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék EmptyVas. 28 Dec. 2014, 00:49



Philippe és Victoria


Legszebb karácsonyi ajándék
Megbolondultam én komolyan mondom. Sose szerettem bálozni pont azért mert sose volt párom, akivel tőlthettem volna az időmet. Sose éreztem, hogy a bálba való lennék. Én inkább elvonultam és a saját dolgaimmal foglakoztam nem ilyennekkel.
Most viszont nem leszek egyedül. Most ott lesz velem életem szerelme. Most boldog leszek vele ezen a bálon, most egész este vele fogok táncolni. Na igen csak el kellene addig jutni. Rendesen kicsíptem magam, öltönyt vettem, meg fekete lakkcipőt, sőt még a hajamat is rendesre fésültem.
Tudom, hogy Vicky györörű lesz, nekem is jól kell mellette festenem. Kisebb fennakadásokkal, de végül csak eljutottam ahogy a külső pavilonhoz, ahova a találkánkat beszéltük meg egyetlenemmel.
Már távolról megláttam. Merlinre, mint egy igazi angyal! Mit nem adott nekem az ég! Mikor odaért hozzám, magamhoz szorítottam és szenvedélyesen megcsókoltam, amit ő viszonzott is. Ugyanolyan szenvedéllyel.
- Olyan jó, hogy itt vagy velem! Én fess?! Pedig nem is szeretem az ilyen ruhákat! - Mondom mosolyogva, mikor ő is rám mosolygott. - Ha nem lennénk társaságba a te ruhád se maradna sokáig rajtad!
Suttogtam a fülébe én is. Majd derekát átkarolva indultam meg vele. Most ez az este csak a miénk. Senki másé, csak a miénk. Ahogy az erkély felé vezettem kedvesemet jópár gyerek szeme megakadt rajtunk. Ki hitte volna, hogy a rideg Runaismeret tanárnak barátnője van!
Mikor megérkeztünk az erkélyre kíváncsian érdeklődtem, hogy hogyan tetszik neki a hely. Mert nekem már meg van szokva, de neki merőben új, hiszen régen volt már iskolás. Érdekelt, hogy milyennek találja az egész kastélyt.
- Ugye? Dumbledore kitett magáért! Nagyon jó lett. Mit szólnál egy magán tánchoz? Az igazi partyra még várni kell kicsit! - Mosolyogtam mikor átölelte a derekam. Imádom ölelgetni. Olyan mintha valami kincset tartanék magamnál.
Nem foglakkoztam senkivel sem, csak a szemeit néztem. Megfogtam kezeit és a  nyakam köré raktam. Derekánál fogva húztam magamhoz. Én bizony most jól fogom magam érezni vele. Az se zavart, hogy pár diák megjelent az erkélyen. Nekem most csak a karjaimban lévő nő számított.
Lassan csókoltam meg. Csillogott a szemem. Még lassabban kezdtem vele lassú táncba, pont olyanba, mint első találkozásunkkor, csak most nem távolodott el tőlem! Mert már nem tart tőlem úgy, mint akkor. Már teljesen más lett.
Hallottam, ahogy a gyerekek pusmognak, mikor kezem lejjebb vagy feljebb csúszik szerelmem testén, de minden idegen gondolatot kizártam a fejemből, s csak kedvesem maradt elmémben. Az angyalé, akivel a teremtő ajándékotott meg engem.

Vissza az elejére Go down
Victoria Camila Noir
Boszorkány
Victoria Camila Noir


* : Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék 10850632_807654362640916_2146875317_n_zps98207c38
Hozzászólások : 159
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél volt
Tartózkodási hely: : London
Kirendelt pár : Philippe Noir
Avataralany : Laura Flores
Karakterlap : Ez vagyok én! Sem több, sem kevesebb!
Karakterzene : Enrique Iglesias - Bailando
Wisin ft. Jennifer Lopez, Ricky Martin - Adrenalina
Ednita Nazario - Sin querer
¥ :
Mindig az újrakezdés az igazi folytatás, és ugyanazt folytatja minden igazi kezdet.
Ez a végzetes szerelem. (...) Ismerni a hibáit és a rossz oldalait annak, akit szeretünk. És mégis tovább szeretni.
Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék 10805356_807654329307586_707125781_n_zps45ab928e
Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék 10859601_807654319307587_1913543730_n_zps756cb10d

Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék   Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék EmptySzer. 31 Dec. 2014, 21:56



Vicky & Philippe






Csak tudnám mi a fenének fogadtam el a meghívását? Helyette maradhattunk volna otthon is! Teljesen mindegy! A kastélyban is lehet hatalmas bulit csapni kettesben. Nem ide való vagyok! Sose voltam az!
Vicky, ha már igent mondtál neki és itt vagy nem hagyhatod cserben! Hadilábon álltam magammal. Végre nem leszek egyedül ezen a bálon, de mégis kifogásokat keresek. Bolond, bolond Victoria! Nem lehetek ennyire önző, hogy csak úgy se szó se beszéd és lelépek. Már nem hátrálok meg!
Mikor a távolban megpillantottam...mint egy igazi hős, egy lovag, egy szőke, akarom mondani barna herceg, aki elrabol. Magával visz a messzi távolba, ahol senki sem talál ránk. Oda, ahol senki sem mond véleményt, nem beszéli tele a fejünket mindenféle ostobasággal. Ahogy megérkeztem, magához ölelt, s megcsókolt. Én szenvedélyesen viszonoztam.
- Alig vártam, hogy újra találkozhassunk! Igen Te fess! Ha nem is szereted, de nagyon jól áll! Nekem rettenetesen tetszel! - mosolyodtam el, mikor ő is ezt tette - Még jó, hogy nem otthon vagyunk! Olyan játszadozás lenne belőle, hogy az nem igaz! - suttogtam a fülébe szenvedélyesen.
Átölelte a derekamat és elindultunk. A diákok megbámultak, de nem érdekelt. Inkább büszke voltam, hogy vele lehetek, hogy szerethetem, hogy az enyém, csakis az enyém. Az erkélyre megérkezve, mikor megpillantottam az egész kastélyt...egyszerűen gyönyörű, már el is felejtettem, hogy milyen volt. Tulajdonképpen sosem figyeltem oda a részletekre.
- A jó öreg Dumbledore! Elképesztő, hogy ennyi év után is képes meglepni! - mosolyodtam el - Ő tudja, hogy mi vagy? - suttogtam szerelmem fülébe, hogy senki más ne hallja - Egyébként igen. Szabad vagyok egy táncra. Sőt! A többire is! Egész este a tiéd vagyok! - átöleltem szerelmemet.
Hirtelen megfogta kezeimet, majd a nyaka köré tette. Elmosolyodtam, miközben a derekamat megfogva húzott magához. Néhány diák megjelent az erkélyen. Nem érdekelt! Nem fontosak most ebben a percben.
Megcsókolt, szemei csillogtak. Én viszonoztam a csókot. Lassan kezdett el velem táncolni. Akárcsak első találkozásunkkor. Azonban most már van különbség. Nem húzódom el tőle. Nem érzem magam feszélyezve. Most már nem félek tőle! Jobban szeretem őt, mint az életemet. Ezen pedig nem szeretnék változtatni. Mert nekem így jó!
Hallottam, hogy néhányan pusmognak valamit, de nem tudott érdekelni! Csupán szerelmemre tudtam összpontosítani. A szemeit fürkészve mosolyodtam el. Imádom azokat a szemeket. Imádom, ahogy átölel, ahogy megcsókol, ahogy velem bánik.



A hozzászólást Victoria Camila Noir összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 23 Feb. 2015, 01:44-kor.
Vissza az elejére Go down
http://islamistica.gportal.hu/
Philippe Noir
Rúnaismeret tanár
Philippe Noir


* : Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék 300v9mg
Hozzászólások : 132
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Mardekár volt anno
Tartózkodási hely: : Anglia Roxfort többek közt
Kirendelt pár : Victoria Camila Flores
Avataralany : Luke Evans
Karakterlap : Birth of a killer
Karakterzene : I am a monster
¥ : Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék 2njm1vp

"Those whom the gods wish to destroy, they first make mad!"
"The secret side of me. I never let you see. I ceep it cage, but I can't control it."



Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék   Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék EmptyCsüt. 01 Jan. 2015, 15:33



Philippe és Victoria


Legszebb karácsonyi ajándék
Töredelmesen bevallom, hogy sokkal jobban érezném magam, ha nem itt lennénk hanem otthon. Ott is tudnánk kettesben bulizni. De ha már itt a lehetőség, akkor miért ne ragadjuk meg? Miért ne érezzük jól magunk itt, ha lehet.
Szóval meghívtam és igent mondott. Úgyhogy most itt fogunk szórakozni. Aztán, ha megunjuk a tömeget. Elvonulunk a  szobámba, vagy haza megyünk. Az már rajtunk áll. Azt csinálunk, amit akarunk. Ez az este a miénk, csak a miénk.
Mikor megláttam a távolban úgy tetszett, mintha egy angyalt látnék. Egy angyalt, aki elveszi a bűneimet. Egy tiszta, ártatlan szépséget. Egy megfoghatatlan tökéletességet, aki bearanyozza az életemet. Mert ő nekem egy igazi ajándék.
Amikor közel ért hozzám magamhoz öleltem és megcsókoltam, ő pedig szenvedélyesen csókolt vissza. - A te kedvedért többször is felvenném. Imádlak kedvesem! - Suttogtam mosolyogva, mire ő is elmosolyodott.
- Ami késik nem múlik egyetlenem. Ma este még bárhol kiköthetünk. - Súgtam vissza szenvedélyesen, egy apró csókot lehelve a füle tövébe. Majd átkaroltam a derekát és elindultunk a nagyterem felé.
Útközben jó pár diák megbámult bennünket. Én csak mosolyogtam, de nem azzal a diákoknak megszokott alattomos mosollyal. Ez őszinte mosoly volt. Szívből jött a mosolyom. Hiszen büszke vagyok a szerelmemre. Az én életemre, a gyermekem anyjára.
Mikor megérkeztünk az erkélyre láttam, hogy megcsodálta a kastélyt. Nekem már nem nagy dolog, hiszen itt senyvedek nap, mint nap ahelyett, hogy vele lennék, hogy vigyáznék rá és vigyáznék rá, minden percben. Az én egyetlenemre, az én Victoriámra.
- Mindig elő tud állni valami újal! - Mosolyodtam el. - Őszinte leszek, fogalmam sincs. Néha olyan, mintha mindent tudna, néha meg olyan, mintha semmit. De nem szoktak a diákokat bántani ezért gondolom nem zavarja, hogy mi vagyok!
Suttogtam halkan, hogy más ne hallja. Nem kell megijeszteni a diákokat. Hiszen, jobb ha a biztonságos tudatlanságban élnek. De tudom, hogy Victoriának el kellett mondanom és tudom, hogy így is képes engem szeretni. Pedig tudja mi vagyok!
- Te az enyém, én a tiéd vagyok ma este és örökre. Az én egyetlenem. - Mondtam mosolyogva, mikor átölelt. Megfogtam a kezeit és a nyakam köré tettem a kezeit. Derekánál fogva öleltem magamhoz. Megjelent pár gyerek, de engem nem zavartak egy cseppet sem.
Csillogó szemmel csókoltam meg. Majd lassan elkezdtem vele táncolni, pont úgy, mint  amikor először találkoztunk. Viszont most már minden más volt. Én nem akarom a félelmeit, nem akarom, hogy rettegjen. Azt akarom, hogy jól érezze magát velem. Ő se fél már tőlem, nem feszélyezi a jelenlétem. Most már szeretjük egymást.
Hallottam, ahogy a gyerekek pusmognak. Sose láttak ilyennek. De nem is baj, nem fognak többször. Folyamatosan a szemeit néztem. Egyszerűen imádom őt az egész valóját, ahogy van. Nála nagyobb ajándékot nem is kaphattam volna az élettől.
Mikor vége lett a táncnak megcsókoltam, kezeim a derekán voltak, szemeim csillogtak a vágytól. Láttam, hogy két fiatal felénk mutogat. Vajon mit akarhatnak? Tekintetem oda vándorolt. Majd vissza egyetlenemre.
- Ha akarod egyetlenem majd körbevezetlek. Sokminden megváltozott itt. Mellesleg a következő táncot te választod ki! - Mosolyodtam el, miközben megpusziltam a homlokát. Még mindig magamhoz ölelve tartottam, nem tudom valahogy ezzel képtelenség betelni.

Vissza az elejére Go down
Victoria Camila Noir
Boszorkány
Victoria Camila Noir


* : Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék 10850632_807654362640916_2146875317_n_zps98207c38
Hozzászólások : 159
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél volt
Tartózkodási hely: : London
Kirendelt pár : Philippe Noir
Avataralany : Laura Flores
Karakterlap : Ez vagyok én! Sem több, sem kevesebb!
Karakterzene : Enrique Iglesias - Bailando
Wisin ft. Jennifer Lopez, Ricky Martin - Adrenalina
Ednita Nazario - Sin querer
¥ :
Mindig az újrakezdés az igazi folytatás, és ugyanazt folytatja minden igazi kezdet.
Ez a végzetes szerelem. (...) Ismerni a hibáit és a rossz oldalait annak, akit szeretünk. És mégis tovább szeretni.
Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék 10805356_807654329307586_707125781_n_zps45ab928e
Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék 10859601_807654319307587_1913543730_n_zps756cb10d

Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék   Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék EmptySzomb. 03 Jan. 2015, 22:03



Vicky & Philippe






Rendben hajlandó voltam rávenni magam, hogy eljöjjek, ha már Philippe meghívott, de meddig kell maradni? Remélem nem túl sokáig. Bár vele lehet jobban fogom érezni magam. Hiszen mégis a szerelmemmel vagyok.
Mikor megláttam elmosolyodtam. Milyen jól néz ki ebben az öltönyben! Egy szépfiú, aki az enyém én pedig büszke lehetek rá. Megtaláltam vele az igaz szerelmet. Amint közelebb értem hozzá átölelt. Aztán megcsókolt. Én viszonoztam. Imádom, ahogy csókol. Nincs ennél jobb!
- Akkor gyakrabban fogom kérni! Én is imádlak! - mosolyodtam el, miközben karjaim a nyaka köré kerültek - Szóval... - nyeltem egy nagyot - ...legyek felkészülve, hogy újra magadévá teszel és olyan vadul, mint a múltkor?
A fülemre kapott csókba beleremegtem. Újra nagyot nyeltem. Nem tudom mire számíthatok, de az élvezetes lesz. Átkarolta derekamat és máris az erkély felé vettük az irányt. Néhányan összesúgtak a hátunk mögött. Nem érdekelt! Szerelmem annál is inkább. S ahogy megláttam a kivilágított Roxfortot tátva maradt a szám.
Olyan rég láttam, s már el is felejtettem, milyen gyönyörű. Tény és való, hogy Dumbledore mindig tudta, hogy mi a szép, a jó, a gyönyörű! Van ízlése hozzá. Ezért is volt mindig a kedvencem. Megsimítottam szerelmem karját.
- A jó öreg Dumbledore! Van érzéke hozzá! Látja a szépséget még a legrondább dolgok mögött is! - mosolyodtam el - Dumbledore mindent tud mindenkiről. Soha nem volt titkom előtte, mert mindig tudta. Egyébként nem is hagynám, hogy diákokat bánts! Az nem a Te műfajod! - simogattam meg Philippe arcát.
Elmúlt néhány pillanatban suttogtunk, hogy ne hallja rajtunk kívül senki. Nem akarom megijeszteni a diákokat! Elég ha én tudok arról, hogy mi is az én szerelmem! Én pedig úgyis elfogadom. Nekem így tökéletes!
- Igazat szóltál! Semmi és senki nem választhat el tőled sem ma este, sem pedig soha! - öleltem át még mindig mosolyogva.
Megfogta a kezeimet és a nyakába tette őket. Elmosolyodtam, miközben hagytam. Tudom, hogy szereti. Magához húzott. Csillogó szemekkel csókolt meg, amit én viszonoztam és táncolni kezdett velem úgy, mint először. Van azonban egy kis különbség. Már nem félek tőle! Szeretem és ezen senki sem változtathat!
Hallottam, ahogy mögöttünk pusmongnak a diákok. Nem érdekel. Engem csak az érdekel, hogy a szerelmem itt van velem és boldog. Boldog miattam és a közös gyermekünk miatt. Megsimogattam arcát. Szeretem, imádom!
Véget ért a táncunk, amit nagyon sajnáltam. Így újra a közelében voltam, éreztem a bőre illatát a hajáét. Éreztem a kezei, teste melegét ez pedig jól esett számomra. Nem akartam, hogy elmúljon ez a pillanat. Akartam testestől, lelkestől a dolgot!
Karjai a derekamon voltak, szemei csillogtak, majd hirtelen elvándorolt tekintete. Újra megsimogattam arcát. Ő rám figyelt ismét. Elmosolyodtam, már megint. Lehet unalmas, de én ezt tettem. Végigsimítottam arcán.
- Ne is törődj velük! Csak mi ketten létezünk egymásnak! - súgtam édesen - Egy kicsit később körbe vezethetsz! Én nem bánom! Egyébkén nekem teljesen mindegy mit táncolunk csak veled lehessek! - magyaráztam.
Megpuszilta a homlokom. Imádom, mikor ezt csinálja. Végül magához ölelt én pedig nem hagytam, hogy elengedjen. Nem akarom, hogy ezt tegye! Ő az enyém, csak az enyém, akit imádok szeretek. Megcsókoltam szenvedélyesen.



A hozzászólást Victoria Camila Noir összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 23 Feb. 2015, 01:44-kor.
Vissza az elejére Go down
http://islamistica.gportal.hu/
Philippe Noir
Rúnaismeret tanár
Philippe Noir


* : Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék 300v9mg
Hozzászólások : 132
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Mardekár volt anno
Tartózkodási hely: : Anglia Roxfort többek közt
Kirendelt pár : Victoria Camila Flores
Avataralany : Luke Evans
Karakterlap : Birth of a killer
Karakterzene : I am a monster
¥ : Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék 2njm1vp

"Those whom the gods wish to destroy, they first make mad!"
"The secret side of me. I never let you see. I ceep it cage, but I can't control it."



Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék   Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék EmptySzomb. 03 Jan. 2015, 23:55



Philippe és Victoria


Legszebb karácsonyi ajándék
Fogalmam sincs, hogy mégis hogy gondoltam én ez a bálos dolgot. Hiszen én nem is szeretek bálba menni. Csupa rossz emlékem van a bálokról, bár én mindig ellógtam és inkább bajt kevert. Viszont most itt lesz velem az én egyetlenem, nem leszek egyedül.
Már távolról megláttam, egy igazi angyal, s milyen gyönyörűen néz ki ebben a ruhában. Az egyetlen, akinek helye van a szívemben. Amint elég közel ért magamhoz őleltem és megcsókoltam. Merlin szent nevére, hogy ez mennyire hiányzott már!
- Akkor gyakrabban öltözöm ki neked! - Mosolyodtam el, mikor kezei a nyakamban kötöttek ki. - Hmmm... Szerint jobb, ha arra készülsz fel, hogy vadabb leszek, mint legutóbb! Ki vagyok rád éhezve! - Suttogtam szenvedélyesen a fülébe.
Átkaroltam a derekát, s elindultunk az erkélyre. Ahogy mentünk a diákok összesúgtak mögöttünk. Nem is csoda, hiszen az első héten egy osztálynak kijelentettem, hogy nem foglalkozom a nőkkel! Most meg egy ilyen angyallal jelenek meg.
Ahogy szerelmem meglátta a kivilágított kastélyt eltátotta a száját. Hát nem mondom kicsit se csoda. Dumblerore messze felül múlta magát. Most sokkal szebb lett, mint szokott. Legalábbis, mint amire én emlékszem. Kedvesem megsimogatta a karomat.
- Ez igaz! Mindig meglátja a jót. Ez lesz a veszte! De ne is beszéljünk ilyenről. Én se hazudtam még neki, bár nem is kérdezett olyat, hogy az kínos legyen. Kíváncsi lennék rólunk mennyit tud! Diákokat nem éri meg bántani, nem tudnak rendesen félni!
Suttogtam őszintén. Mivel most kicsit halkra vettük, hogy a diákok nehogy meghallják és megtudják, hogy mi is vagyok én. Így is lesz min csámcsogniuk velem kapcsolatban most egy darabig. Már előre látom, hogy milyen lesz az elkövetkező pár hét.
- Nem is fogom hagyni! Az enyém vagy! Egyedül az enyém! - Mosolyodtam el mikor megsimogatta az arcomat. Átölelt, én pedig visszaöleltem. Majd kezeit nyakam köré raktam. Imádom, ha ott tartja őket.
Magamhoz húztam a derekánál fogva. Majd csillogó szemekkel csókoltam meg. Majd táncolni kezdtem vele. Pont, mint első alkalommal. Most viszont nem elhúzódott tőlem, hanem inkább jobban hozzám simult. Most már nem fél tőlem, most már szeret.
Diákok pusmogtak mögöttünk. Nem érdekelt, csak Victoria érdekelt és azt, hogy velem van. Boldog vagyok, hogy itt van nekem, hogy szeret. Sőt az miatt is boldog vagyok, hogy már hármasban vagyunk, s nem csak kettesben, hiszen az én gyermekem növekszik benne.
Megsimogatta az arcomat. Vége lett a táncunknak. Sajnáltam, ha lehetett volna egész este táncoltam volna vele. Magamhoz szorítottam volna, csókoltam volna. Élveztem volna, hogy ölel. De most érezhettem a teste puhaságát, az illatát, a haja tapintását, szemei csillogását.
Kezeim derekán pihentek, csillogó tekintettel figyeltem őt. Majd tekintetem elvándorolta diákokra. Szerelmem megsimogatta az arcomat. Elmosolyodtam, s megint csak rá figyeltem. Megint elveszett minden más, ami van a világon, s megint csak ő maradt.
- Ma csak mi hárman számítunk! Senki más! Így lesz csak így! Rendben, majd megmutatok mindent! De addig is táncoljunk még! Hiszen ez a ma este erről is szól. - Mosolyogtam rá kedvesen.
Megpusziltam a homlokát, majd magamhoz öleltem. Éreztem, hogy nem hagyja, hogy elengedjem. Nem is tettem meg. Az enyém és ma itt fog maradni a karjaimban végig. Megcsókolt, én pedig szenvedélyesen viszonoztam. Imádom, ahogy csókol.
- Noir professzor! - Hallottam meg hátam mögött egy lány hangját. Vettem egy mély levegőt, majd kedvesem derekát ölelve fordultam a lányhoz. Arcomon a diákoknak szokatlan kedves mosoly.
- Miss Montclair! Csak nem magát bízták meg azzal, hogy jöjjön ide kérdezősködni?! Sejtettem! Mondja meg a barátainak, hogy még hagyjanak egy táncot aztán mindenkinek válaszolunk, de nem sokáig szeretnék ma este a menyasszonyommal lenni.
Amint ezt kimondtam hevesem bólogatva szaladt el a lány. Megráztam a fejemet. Majd kedvesemhez fordultam és megcsókoltam. - Remélem nem baj, de ha nem vállaljuk be egész este a sarkunkban lesznek! Most pedig táncoljunk kedvesem! - Azzal magamhoz húztam, s megint táncolni kezdtünk.

Vissza az elejére Go down
Victoria Camila Noir
Boszorkány
Victoria Camila Noir


* : Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék 10850632_807654362640916_2146875317_n_zps98207c38
Hozzászólások : 159
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél volt
Tartózkodási hely: : London
Kirendelt pár : Philippe Noir
Avataralany : Laura Flores
Karakterlap : Ez vagyok én! Sem több, sem kevesebb!
Karakterzene : Enrique Iglesias - Bailando
Wisin ft. Jennifer Lopez, Ricky Martin - Adrenalina
Ednita Nazario - Sin querer
¥ :
Mindig az újrakezdés az igazi folytatás, és ugyanazt folytatja minden igazi kezdet.
Ez a végzetes szerelem. (...) Ismerni a hibáit és a rossz oldalait annak, akit szeretünk. És mégis tovább szeretni.
Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék 10805356_807654329307586_707125781_n_zps45ab928e
Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék 10859601_807654319307587_1913543730_n_zps756cb10d

Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék   Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék EmptyHétf. 05 Jan. 2015, 22:36



Vicky & Philippe






Az első bálom, amin nem egyedül veszek részt. Érzem, hogy ez az este más lesz. Hiszen velem lesz életem szerelme. Kiöltöztem szépnek kell lennem, mert biztosan ő is jól fog kinézni!
Mikor megpillantottam a szavam is elállt. Rettentően jól néz ki ebben az öltönyben! Merlinre! Végignéztem magamon. Leporoltam a ruhámat. Olyan csúnyának és kövérnek érzem magam benne. Főleg, hogy milyen szép látvány szerelmem. Mikor közelebb értem átölelt és megcsókolt. Viszonoztam csókját. Hiányzott már!
- Nagyon helyes! Mert rettentően jól áll! - súgtam mosolyogva, miközben karjaimat nyaka köré fontam - Ajaj! Azt hiszem kétszer meggondolom, mikor megyek az ágy közelébe veled! - magyaráztam meglepetten, s kicsit összerezzenve, amit próbáltam titkolni.
Átkarolta a derekamat, majd az erkély felé vettük az irányt. Néhány diák suttogni kezdett a hátunk mögött, de ez különösképpen nem tudott érdekelni. Sokkal inkább szerelmemmel voltam elfoglalva.
Ahogy az erkélyre értünk elcsodálkoztam. Csak tudnám, hogy min. Már igazán tudhatnám, hogy Dumbledorenak van ízlése, ha a Roxfortról van szó. Elmosolyodtam, miközben megsimogattam szerelmem karját.
- És nem a Te világod, hogy őket bántsd! Hiszen egyszer a mi gyermekünk is ide fog járni! - mosolyodtam el. Mennyi idő van még addig! Rengeteg.
Halkra fogtuk beszélgetésünket, hogy a diákok ne hallják, hogy miről beszélgetünk. Nem lenne jó, ha kiderülne, hogy micsoda valójában Philippe. Kitörne a pánik az biztos és őt is elküldenék az iskolától! Nem tudnám elviselni, ha megaláztatásban részesülne.
- Egyedül csak a tiéd szerelmem! Testem és lelkem is a tiéd! Azt teszel velem, amit szeretnél! - suttogtam szenvedélyesen a fülébe, miközben megsimogattam arcát.
Átöleltem, s hamarosan kezeim a nyaka köré kerültek. Derekamat ölelve húzott magához, majd táncolni kezdett velem. Pontosan úgy, mint első találkozásunkkor. Most már azonban minden más. Nem félek, nem rettegek tőle úgy, mint akkor. Sőt! Egyszerűen imádom, ahogy magához ölel. Szeretem, s ezen nem változtat semmi.
A diákok összesúgtak a hátunk mögött. Nem érdekelt! Csak szerelmem számít és hogy együtt vagyunk. Tudom, hogy boldog velem és a gyermekünkkel nekem pedig ez bőven elég. Megsimogattam az arcát.
Hirtelen vége lett a táncunknak, ami cseppet sem tett boldoggá. Úgy szerettem volna még közel érezni magamhoz. Ahogy magához ölel és szorít. Imádom a közelségét, a bőrét, az illatát, még ha néha émelyítő is.
Hirtelen tekintete elkalandozott a diákok felé. Megsimogattam az arcát ezzel is magamra terelve gondolatait. Azt akarom, hogy rám figyeljen. Csak rám ma este. Rajtunk kívül ne létezzen senki más!
- Csak hárman! De Te és ő vagytok nekem a legfontosabbak, akik számítotok! - suttogtam - Rendben már alig várom, hogy körbevezess Mr. Noir! - mosolyodtam el - Táncoljuk! Vezess édesem!
Élveztem a homlokomra kapott puszit. Imádom, mikor ezt csinálja. Nem hagytam, hogy elengedjen. Nem akarom! Nem akarok tőle elszakadni bárki, bármint mondjon vagy tegyen. Ő akkor is az enyém marad! Megcsókoltam, majd ő viszonozta.
Hirtelen egy lány hangja törte meg a kettőnk közötti turbékolást. Szerelmem átölelte a derekamat, majd a kishölgy felé fordult. Elmagyarázta, hogy válaszolunk minden kérdésre csak egy táncot kérnénk még. A lány heves bólogatással szaladt el.
- Muszáj? Őszintén nincs kedvem, de kényszer nagy úr! - suttogtam.
Kicsit kényelmetlenül éreztem magam...Nincs mit tenni, ha muszáj akkor muszáj. Magához húzott és táncolni kezdett velem. Élveztem a helyzetet. Karjaim újra a nyakába kerültek.



A hozzászólást Victoria Camila Noir összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 23 Feb. 2015, 01:45-kor.
Vissza az elejére Go down
http://islamistica.gportal.hu/
Philippe Noir
Rúnaismeret tanár
Philippe Noir


* : Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék 300v9mg
Hozzászólások : 132
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Mardekár volt anno
Tartózkodási hely: : Anglia Roxfort többek közt
Kirendelt pár : Victoria Camila Flores
Avataralany : Luke Evans
Karakterlap : Birth of a killer
Karakterzene : I am a monster
¥ : Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék 2njm1vp

"Those whom the gods wish to destroy, they first make mad!"
"The secret side of me. I never let you see. I ceep it cage, but I can't control it."



Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék   Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék EmptyKedd 06 Jan. 2015, 00:19



Philippe és Victoria


Legszebb karácsonyi ajándék
Ez a mai egy különös bál lesz az életemben. Az év elején, még úgyvolt, hogy el sem jövök, hiszen egyedül nem lett volna semmi értelme sem. Viszont most, hogy megtaláltam életem szerelmét így hirtelen lett értelme eljönni. Ő lett az értelme.
Kiöltöztem, pedig sose szoktam. Tudtam, hogy kedvesem is meseszép lesz, nem akartam rá szégyent hozni. Mikor megpillantottam elállt a lélegzetem. Egy igazi földreszállt angyal ebben a ruhában. Amint közelebb ért magamhoz öleltem és megcsókoltam, amit viszonzott.
- Neked is ez a ruha! Olyan vagy benne, mint egy angyal! - Suttogtam mosolyogva, ahogy karjai a nyakam köré kerültek. - Szerintem körülbelül akkor, mikor elfáradsz! - Mosolyodom el kedvesen, átkarolva a derekát és az erkély felé vezetve.
Ahogy haladtunk a diákok suttogni kezdtek a hátunk mögött. Nem foglalkoztam velük, nekem csak kedvesem volt most, senki más. Mikor kiértünk megcsodálta a díszítést. Hát meg kell hagyni Dumbledore kitett magáért! Szerelmem megsimogatta a karomat.
- Igazad van angyalom! Egyszer ő is ide fog járni! Kíváncsi leszek, hová kerül! - Suttogtam mosolyogva, hiszen most halkra vettük a társalgást. Az állásomat veszélyeztetem azzal, ha a gyerekek megtudják mi is vagyok én valójában.
- Mekkora ajándékot kaptam veled! De én is a tiéd vagyok, testestől lelkestől! Te vagy az én úrnőm és neked bármit megteszek! - Mosolyodtam el, ahogy megsimogatta az arcomat. Majd átölelt, kezeit a nyakamba raktam, s derekánál fogva húztam magamhoz.
Pont úgy kezdtem el vele táncolni, mint első találkozásunkkor. Azonban most ezerszer másabb a helyzet. Most minden sokkal derüsebb, most sokkal boldogabbak vagyunk. Szeretjük egymást és ezen semmi sem változtathat.
Vége lett a táncunknak. Bár nagyon sajnáltam. Ölelni akartam, magamhoz szorítani, érezni az illatát, a bőre tapintását. Egyszóval őt. Tekintetem elkalandozott a diákokra, majd szerelmem simogatásának köszönhetően megint csak ő maradt a a világon.
- Nekem meg ti vagytok, akik számítotok! Csak ti ketten! Senki más! Biztos tetszeni fog, Miss Flores, vagy hívhatom már Mrs. Noirnak? - Csókoltam meg hevesen. Majd felvezettem egy újabb tánchoz.
Megpusziltam a homlokát tudom, hogy ezt szereti. Nem engedett el magától, én pedig nagyon örültem ennek. Közénk állhat az egész világ, minthat akárki, akármit. Ő akkor is az enyém, csak az enyém. Megcsókoltam, ő pedig viszonozta.
Ekkor az egyik diákom hangja törte meg turbékolásunkat. Elkeseredett arccal öleltem át szerelmem derekát, majd a kis hölgyhöz fordulva elmagyaráztam, hogy mindenre válaszolunk, csak hagyjanak még egy táncont a menyasszonyommal.
- Ne aggódj össz-vissz annyi kérdésük van, hogy te ki vagy? Mióta vagyunk együtt? Mikor lesz az esküvő? Van itt egy olyan is, hogy terhes vagy-e már? Meg egy olyan, hogy miért hazudtam nekik? Ennyi több nincs! Ezzel gyorsan meg leszünk, utána pedig áttáncolom veled az éjszakát!
Suttogtam mosolyogva, mikor megláttam kedvesem savanyú képét. Tudom, hogy nem akar velük foglalkozni én se, de ha gyorsan túl leszünk rajta a miénk lesz az egész este. Csak is a miénk és senki az ég világon nem fog zavarni minket.
Szorosan magamhoz húztam és táncolni kezdtem vele. Lassan, hogy minél tovább tartson az egész. Fél szemmel láttam, hogy olyan hatan gyülekeznek már mögöttünk, de nem zavartak, csak a kedvesem érdekelt. Mikor végeztünk felkaptam a földről és megcsókolva pörögtem vele egyet.
Majd odamentem derekát fogva a korláthoz. Leültem és kedvesem az ölembe ültettem. Derekánál fogva szorítottam magamhoz, s mondtam a gyerekeknek, hogy lehet kérdezni, ahogy sejtettem lehadarták azt a pár kérdést, amit én is felsoroltam.
- Akkor sorban! A menyasszonyom, Victoria Flores! Csupán pár hete! Azt még nem tudjuk, de minél hamarabb! - Csókoltam bele a nyakába. - Igen! Megajándékoz egy gyermekkel! - Megcsókoltam kedvesemet, az arcát simogatva.
- Nem hazudtam, nem érdekeltek a nők! Most sem érdekelnek. Csak ő érdekel! Kielégítettük a kíváncsiságukat?! Köszönjük. Akkor ha megbocsájtanak, még tartozom pár tánccal a kedvesemnek!
Mondtam felállva, s óvatosan a földre helyezve szerelmem, majd derekánál fogva vezettem arrébb. Megint magamhoz öleltem, így valahogy sokkal kellemesebb. Lassan táncolni kezdtem vele. Folyamatosan a szemeibe nézve.
- Na, hogy tetszett a megoldásom? Most foglalkozhatunk csak magunkkal, ha bele nem futunk Dumbledoreba! - Nevettem el magam, megpuszilva kedvesem homlokát. S tovább táncoltam vele.

Vissza az elejére Go down
Victoria Camila Noir
Boszorkány
Victoria Camila Noir


* : Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék 10850632_807654362640916_2146875317_n_zps98207c38
Hozzászólások : 159
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél volt
Tartózkodási hely: : London
Kirendelt pár : Philippe Noir
Avataralany : Laura Flores
Karakterlap : Ez vagyok én! Sem több, sem kevesebb!
Karakterzene : Enrique Iglesias - Bailando
Wisin ft. Jennifer Lopez, Ricky Martin - Adrenalina
Ednita Nazario - Sin querer
¥ :
Mindig az újrakezdés az igazi folytatás, és ugyanazt folytatja minden igazi kezdet.
Ez a végzetes szerelem. (...) Ismerni a hibáit és a rossz oldalait annak, akit szeretünk. És mégis tovább szeretni.
Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék 10805356_807654329307586_707125781_n_zps45ab928e
Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék 10859601_807654319307587_1913543730_n_zps756cb10d

Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék   Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék EmptyCsüt. 08 Jan. 2015, 19:49



Vicky & Philippe






Olvastam a bálról, de úgy voltam vele, hogy mit keresnék én itt, hiszen már rég nem vagyok diák. Végül szerelmem elhívott én pedig belementem. Csak tudnám miért? Egy göncöm sincs, amit felvehetnék! Egész délután nézelődtem a szekrényemben. Ez a ruha is el volt rejtve valahol a mélyén. Fogalmam sincs, hogy honnan került oda.
Miután felöltöztem, megcsináltam a hajam, s tettem fel egy kis sminket hopponáltam. A hányás elkerülhetetlen volt. Még jó, hogy hoztam magammal megint zacskót. Útban a kastély felé kidobtam a nem kívánt csomagot, majd mikor megláttam szerelmem teljesen leesett az állam. Milyen jól néz ki. Végignéztem magamon.
Én már nem nézek ki olyan jól, mint ő. Kicsit rosszul is éreztem magam emiatt. Egy szebb ruhát kellett volna keresnem. Mikor közelebb értem átölelt és megcsókolt. Viszonoztam ezt a csókot. Tele szenvedéllyel.
- Hogy én? Dehogy is! Melletted csak egy szürke kisegér vagyok! - magyaráztam elmosolyodva, miközben karjaim a nyakában kötöttek ki - Hogy a végén úgy megszexualizálj, hogy lábra se tudjak állni? - suttogtam a fülébe szenvedélyesen, ahogy átkarolta a derekam és az erkély felé vezetett.
A hátunk mögött a diákok sugdolózni kezdtek, de nem érdekelt. Túlságosan is lefoglalt az, hogy szerelmemmel vagyok. Mikor kiértünk megcsodáltam a kastélyt. Milyen jó újra itt lenni és milyen gyönyörű! Hát igen az öreg Dumbledore mindig tudta, hogy mi a szép és jó a diákjai számára. Megsimogattam szerelmem karját.
- Az engem is ez érdekel. Én Griffendéles voltam, te gondolom Mardekáros! - suttogtam - Apropó! Hogy a fenébe nem vettelek észre hamarabb pedig... - kicsit zavarba jöttem. Nem nézem 36-nál többnek, de fogalmam sincs, hogy hány éves így inkább elharaptam a mondatom végét.
Halkan beszélgettünk. Nem tudhatják meg a diákok, hogy a szerelmem micsoda. Különben vége lenne a pályafutásának. Én pedig ezt nem szeretném! Nem akarnám elrontani az életét.
- Nem nem teszel nekem meg semmit! Nem vagy a rabszolgám és nem is leszel! - magyaráztam elmosolyodva, majd megsimogattam az arcát és gyorsan megcsókoltam, hogy ne tudjon tiltakozni.
Átöleltem. Ő megragadta karjaimat és a saját nyakába tette. A derekamnál fogva húzott magához és táncolni kezdett velem. Pontosan úgy, ahogy első találkozásunkkor. De most minden más! Már szeretjük egymást és én sem félek tőle! Ahogy vége lett a táncunknak csalódott voltam. Annyira akartam, hogy öleljen még magához, hogy érezzem a közelségét. Akartam őt, hogy tovább öleljen magához jó szorosan.
Tekintete elkalandozott a diákok felé. Megsimogattam az arcát, hogy újra csak rám figyeljen. Lehet önző vagyok, de nekem ő kell, minden pillanatban. Újra felém kalandozott, s ennek rettenetesen örültem. Ezt akartam elérni!
- Tudom szerelmem! - suttogtam homlokomat az övéhez nyomva - Mrs. Noir...de jól hangzik! - mosolyodtam el, majd mikor hevesen megcsókolt ugyanolyan hevességgel viszonoztam azt.
Megpuszilta a homlokomat. Imádom, mikor ezt csinálja. Különlegesnek érzem magam tőle és tudom, hogy szeret. Mondhat bárki bármit. Megcsókolt, én viszonoztam.
Hirtelen egy lány jött oda hozzánk és törte meg a pillanatot. Szerelmem átölelte a derekamat, majd felé fordultunk. Még egy táncot kért, s megígérte, hogy utána válaszolunk, minden kérdésre.
- De... - kezdtem volna bele a mondandómba, de elharaptam a végét, s inkább nem mondtam semmit.
Valószínűleg a nem tetszésem kiült arcomra is. Szerelmem elmosolyodott, mikor rám pillantott. Nincs kedvem velük foglalkozni. Nem ezért jöttem, hogy idióta kérdésekre válaszoljak. Csak jól akarom érezni magam. De szerelmem megígérte és már nincs mit hozzáfűznöm.
Magához húzott, majd újra táncolni kezdtünk. Közben láttam, hogy gyülekeznek a diákok. Nagyszerű! Soha nem végzünk velük! Mert mire vége a táncnak, biztosan lesznek vagy százan! Ahogy újra abbamaradt táncunk. Szerelmem felkapott, s megpördült velem.
- Ne! Ezt ne! Rosszul leszek! - suttogtam fülébe, miközben karjaimmal belekapaszkodtam nyakába.
Odasétáltunk a korláthoz, majd leült. Már épp készültem mellé ülni a másik székre, mikor engem az ölébe ültetett. Karjaim a nyakában voltak, s a fejem a vállára került. Mély levegőket vettem. Már megint hányingerem van. Közben a gyerekek kérdeztek. Szerelmem pedig válaszolni kezdett rá.
- Ne itt! - remegtem bele a csókba, amit a nyakamra adott, majd mikor megcsókolt viszonoztam azt.
Rosszullétem kezdett elmúlni. Felállt velem, s óvatosan letett. Egy picit megszédültem, de igyekeztem nem mutatni. Szerelmem a derekamat ölelve vezetett vissza a táncparkettre. Újra átölelt, majd táncolni kezdett velem. Elmosolyodtam, ahogy a szemeimbe nézett.
- Igazi Noir válaszadások voltak! Dumbledore bármikor feltűnhet! - mosolyodtam el szavain, miközben ő megpuszilta a homlokomat.



A hozzászólást Victoria Camila Noir összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 23 Feb. 2015, 01:43-kor.
Vissza az elejére Go down
http://islamistica.gportal.hu/
Philippe Noir
Rúnaismeret tanár
Philippe Noir


* : Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék 300v9mg
Hozzászólások : 132
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Mardekár volt anno
Tartózkodási hely: : Anglia Roxfort többek közt
Kirendelt pár : Victoria Camila Flores
Avataralany : Luke Evans
Karakterlap : Birth of a killer
Karakterzene : I am a monster
¥ : Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék 2njm1vp

"Those whom the gods wish to destroy, they first make mad!"
"The secret side of me. I never let you see. I ceep it cage, but I can't control it."



Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék   Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék EmptyCsüt. 08 Jan. 2015, 23:05



Philippe és Victoria


Legszebb karácsonyi ajándék
Mi voltunk az elsők, akikkel Dumbledore közölte, hogy bált tart. S csak utána tudatta ezt másokkal is. Viszont eltartott egy darabig mire meg tudtam, kérni szerelmem, hogy jöjjön el velem ebbe a bálba ez lenne az első bál, amin nem egyedül lennék.
Kedvesem elfogadta a meghívást bár én kicsit ideges voltam, hogy az ő gyönyörűsége mellett én milyen leszek. Hiszen ő egy igazi angyal. Ekkor ötlött eszembe a megoldás. Ha ő az angyal nekem démonnak kell lennem, ő gyönyörű lesz, én pedig sötét és titokzatos!
Nem csalódtam kedvesemben tényleg gyönyörűen néz ki és akkor enyhén fejeztem ki magamat. Nem hiszek a szemeimnek, hogy ez komolyan ő, komolyan az én szívem királynője! Mikor közelebb ért rögtön megcsókoltam, ő pedig visszacsókolt.
- Úgy nézel ki mint egy igazi angyal! - Mondtam mosolyogva, mikor karjai a nyakamban kötöttek ki. - Annyira nem foglak, hiszen terhes vagy! - Suttogtam mosolyogva, ahogy átkaroltam a derekát. Elvezettem az erkélyre a gyerekek összesúgtak mögöttünk, de nem figyeltem rájuk, csak Victoriával foglalkoztam!
Mikor kiértünk az erkélyre kedvesem megcsodálta a helyet. Bevallom én is most látom először a díszítést, viszont nem mutatom ki, hogy mennyire tetszik, hiszen az nem illene egy Noirhoz. - Igen! De ezt nem volt nehéz kitalálni! - Suttogtam kedvesen.
- Harmincöt! És bocsáss meg, hogy megint kotorásztam! Arról pedig fogalmam sincs, hogy hogy nem vettelek észre! Pedig figyeltem a griffendéles lányokat! Bár lehet, hogy láttalak, csak nem tudtam milyen is vagy! Akkoriban még minden percben gonoszságon járt az eszem és kevertem a bajt. Sokszor kerültem Dumbledore irodájába! A szüleim idegbajt kaptak tőlem, nagyapa meg büszke volt. Azt mondta igazi Noir vagyok!
Halkan beszélgettünk, hogy senki se hallja meg, amit mondunk. Ha a  gyerekek rájönnek ki is vagyok, oda a munkám. Az pedig nem lenne előnyös. Nekem is el kell tartanom magam valamiből, főleg most, hogy itt van ő és hamarosan egy lurkó is megjelenik.
- Nem leszek rabszolga, de egy két dolgot megtehetek! - Suttogtam mosolyogva a csók után, amit viszonoztam is neki. Elkaptam a kezeit és a nyakamba tettem őket. Átkaroltam a derekát és magamhoz húzva kezdtem vele táncolni!
Pont úgy táncoltunk, mint legelőször, csak most már nem fél tőlem sokkal inkább velem akar lenni! Szeretni akar és én is ezt akarom. Őt szeretni, magamhoz húzni, ölelni csókolni, táncolni vele, érezni, hogy velem van. Mikor vége lett a táncnak mind a ketten kicsit csalódottak voltunk!
Elkalandozott a tekintetem, a gyerekek felé. Ekkor éreztem meg Victoria kezét az arcomon. Felé fordultam és megint csak ő létezett számomra. Senki más! Csak és kizárólag az ő arca az ő mosolya, az ő szavai. Nekem nem is kell más csak ő!
- Mrs. Noir! Az én gyönyörű menyasszonyom! - Mondtam mosolyogva, majd hevesen megcsókoltam. Imádom őt csókolni. Majd a homlokát pusziltam meg. Tudom, hogy szereti, ha azt csinálom. Én pedig szeretem csinálni, mert ilyenkor tudom, hogy csak az enyém.
Megint megcsókoltam, s ő visszacsókolt. Ekkor egy lány hangját hallottam meg a hátam mögöl. Szerelmem derekát ölelve fordultam oda hozzá, s közöltem vele, hogy minden kérdésre válaszolok, csak hagyjanak még egy táncot a kedvesemmel.
- Ne aggódj gyors lesz az egész! Utána pedig csak egymásé leszünk és jól fogjuk magunkat érezni! - Mondtam felé fordulva és elmosolyodva. Tudom, hogy nincs hozzá kedve, de ha nem csináljuk meg egész este zargatni fognak.
Közelebb húztam magamhoz, s megint táncolni kezdtünk. Láttam, hogy gyűlnek a gyerekek, de gyorsan ki is zártam őket, csak Victoriával akartam foglalkozni! Hiszen miatt vagyok csak itt. Ha ő nem lenne, most éppen valahol portyáznék és a teste helyett most vér lenne a kezemben. Mikor végeztünk felkaptam és megpördültem vele.
- Oh bocsánat! - Suttogtam vissza, ahogy megszorította a karjait. Odavezettem a korláthoz. Leültem és ő is éppen leült volna, mikor ölembe vettem. Karjai a nyakamban voltak, feje pedig a vállamon. A gyerekek kérdeztek én meg válaszolgattam a kérdésekre
- Sajnálom! Nem bírtam ki! - Suttogtam, miután belecsókoltam a nyakába! Majd megcsókoltam, amit viszonzott. Felálltam vele, s óvatosan leraktam a földre. Majd derekát ölelve vezettem vissza a táncparkettre és megint magamhoz öleltem és táncolni kezdtünk!
- Hát Noir vagyok! Igazad van, addig kellene még táncolni egy kicsit! - Mondtam mosolyogva, mikor megpusziltam a homlokát. Majd megint táncolni kezdtünk. Most komolyan minden megszünt körülöttem létezni, de annyira, hogy azt se vettem észre, hogy a gyerekek elpárologtak körülöttünk.
Csak táncoltam, karjaimban a világ leggyönyörűbb angyalával és nincs más, csak ő és én, meg a zene. Csillog a szemem, mosolygok, mint egy bolond és élvezem a helyzetet. Azt se veszem észre, hogy valaki már percek óta figyel minket. Befejeztem a táncot, s lángyan megcsókoltam kedvesem.
- Khmm... Nem akarok zavarni Philippe! De gondoltam szólok, hogy bent is elkezdődött a mulatság! Oh, az ifjú Victoria Flores! De szép nő lett belőled! Mi újság veled gyermekem? - Azt hittem hirtelen, hogy szívrohamot kapok, mikor meghallottam az igazgató hangját.
- Köszönöm, hogy szólt igazgató úr! - Mondtam illedelmesen, de mintha nem is figyelne rám, csak Victoriát nézte, szorosan magamhoz öleltem. Még tőle is féltem a kedvesem! Hiába a gyilkos mindenkitől óvja, ami az övé.

Vissza az elejére Go down
Victoria Camila Noir
Boszorkány
Victoria Camila Noir


* : Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék 10850632_807654362640916_2146875317_n_zps98207c38
Hozzászólások : 159
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél volt
Tartózkodási hely: : London
Kirendelt pár : Philippe Noir
Avataralany : Laura Flores
Karakterlap : Ez vagyok én! Sem több, sem kevesebb!
Karakterzene : Enrique Iglesias - Bailando
Wisin ft. Jennifer Lopez, Ricky Martin - Adrenalina
Ednita Nazario - Sin querer
¥ :
Mindig az újrakezdés az igazi folytatás, és ugyanazt folytatja minden igazi kezdet.
Ez a végzetes szerelem. (...) Ismerni a hibáit és a rossz oldalait annak, akit szeretünk. És mégis tovább szeretni.
Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék 10805356_807654329307586_707125781_n_zps45ab928e
Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék 10859601_807654319307587_1913543730_n_zps756cb10d

Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék   Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék EmptyVas. 11 Jan. 2015, 00:33



Vicky & Philippe






Csak szerelmem miatt vagyok jelen ezen a bálon. Ha nem hívott volna el eszem ágában sem lett volna megjelenni. De ő addig győzködött míg sikerült. Szépen kiöltöztem, majd megjelentem az iskolánál. Messziről kiszúrtam kedvesem, aki rettentően jól nézett ki az öltönyben. Máris kisebbségi komplexusom lett, hogy rettenetesen nézek ki. Amint közelebb értem szerelmem megölelt és megcsókolt, amit viszonoztam. Olyan édes és jóképű és milyen jól néz ki! Nincs szívem lerángatni róla a ruhát pedig legszívesebben megtenném.
- Mint valami takarítónő, aki a spajzból öltözködött fel inkább jellemzőbb! - magyaráztam, ahogy karjaim a nyakában kötöttek ki - Még a bál után? Nem gondolod, hogy kicsit sok lesz? - érdeklődtem fülébe suttogva szenvedélyesen továbbra is.
A derekamat átölelve kísért át az erkélyre. Komolyan úgy érzem magam, mint Júlia csak a szerelmem velem van nem pedig lent az erkély alján. Hallottam, ahogy összepusmognak a hátunk mögött, de különösebben nem érdekelt. Szerelmem annál inkább. Ahogy megérkeztünk megcsodáltam a kastélyt. Gyönyörű! Rettentően tetszett.
- Ezt tényleg nem volt nehéz! - mosolyodtam el - Akkor nem sokkal csak egy évvel jártál fölöttem. Megszoktam már! Úgy látszik nem voltam elég feltűnő jelenség, pedig a kalandvágyam miatt én is sokszor voltam Dumbledorenál!
Halkan cseverésztünk. A diákoknak nem szabad megtudniuk szerelmem titkát, különben repül és még talán azt is megkockáztatom, hogy Azkabanba is bezárják. Azt pedig végképp nem szeretném! Nem szeretném távol tudni magamtól és a gyermekünktől! Neki főleg szüksége van az apjára!
- Nem, nem és nem! Nem leszel a rabszolgám akkor sem! - magyaráztam immáron hadonászva - Nem fogom hagyni! - gyorsan megcsókoltam, hogy ne tudjon beszélni, s ő visszacsókolt azonban azonnal válaszolt is.
Elkapta karjaimat és a nyakába tette, majd átkarolta a derekamat és magához húzott. Végül táncolni kezdtünk, pont úgy, mint első alkalommal, de már minden más. Már nem félek tőle! Sőt! Akarom! Akarom, hogy velem legyen, hogy az enyém legyen és csak rám gondoljon! Pont úgy, ahogy most én is érzek!
Mikor véget ért a táncunk csalódottak voltunk mind a ketten. Szerettem volna még a közelségét, a melegségét, a légvételét a nyakamon, a csókját az ajkaimon. Elkalandozott a tekintete. Megsimogattam arcát így újra csak rám figyelt. Elmosolyodtam. Pontosan ezt akartam elérni.
- A leendő Mrs. Noir! - élvezem kimondani - Én inkább úgy mondanám, hogy a te édes menyasszonyod! - mosolyodtam el.
Hevesen megcsókolt, amit olyan hevességgel viszonoztam is. Imádom, amikor csókol, de jobban imádom, mikor a homlokomat puszilja és abban a pillanatban azt is tette. Újra megcsókolt, amit viszonoztam, majd hirtelen egy lány hangját hallottuk meg. Szerelmem átölelt és elmondta, hogy minden kérdésre válaszolni fogunk egy tánc után. Csöppet sem volt ínyemre! Nem akarom! Nem akarok velük foglalkozni.
- De....ha tudtam volna...jobban éreztük volna magunkat otthon! - magyaráztam - Most már megígérted! - kissé csalódott voltam, de hagytam. Megsimogattam szerelmem arcát.
Újra magához húzott és újra táncolni kezdtünk. Láttam gyűlnek a diákok. Merlinre! Mire végzünk velük reggel lesz! Mikor végeztünk felkapott és megpördült velem. Menten rosszul leszek! Ezt akarom elkerülni!
- Megszoktam már! - suttogtam, miközben odasétáltunk a korláthoz.
Szerelmem leült én is épp erre készültem, mikor az ölébe ültetett és válaszolgatni kezdett a kérdésekre. Karjaim a nyakába kerültek, fejem a vállára. Rosszul érzem magam. Legszívesebben hazamennék, de ha már lejöttünk nem okozhatok csalódást.
- Ezt is megszoktam! - súgtam, miközben beleremegtem a csókba, majd megcsókolt én pedig viszonoztam.
Ahogy befejezte a válaszolgatást felállt velem s letett. Elszédültem így belekapaszkodtam a karjaiba. Megint táncolni kezdtünk. Élvezem ezt a helyzetet. Sőt! Örökké így maradnék! A karjaiban.
- Le sem tagadhatnád szerelmem! - suttogtam, ahogy táncoltunk.
Megszűnt létezni a világ. Megszűnt minden. Azt sem vettem észre, hogy a diákok eltűntek mellőlünk. Csak szerelmemre figyeltem, s nem érdekelt semmi más a világon! Végig mosolyogtam rá. Hirtelen egy hang zökkentett ki ebből az állapotból.
- Dumbledore professzor! Öröm Önt újra látni! Köszönöm! - pirultam el a bókjától - Amint látja társult hozzám egy szép fiatalember! - mutogattam szerelmemre mosolyogva, aki immáron szorosan ölelt - Apropó gyönyörű lett a kastély!
Próbáltam picit távolodni tőle. Tudom, hogy óvni szeretne, de Dumbledore-tól nem hiszem, hogy féltenie kellene, s mindemellett kissé túl szorosan ölel. Alig kaptam levegőt.



A hozzászólást Victoria Camila Noir összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 23 Feb. 2015, 01:42-kor.
Vissza az elejére Go down
http://islamistica.gportal.hu/
Philippe Noir
Rúnaismeret tanár
Philippe Noir


* : Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék 300v9mg
Hozzászólások : 132
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Mardekár volt anno
Tartózkodási hely: : Anglia Roxfort többek közt
Kirendelt pár : Victoria Camila Flores
Avataralany : Luke Evans
Karakterlap : Birth of a killer
Karakterzene : I am a monster
¥ : Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék 2njm1vp

"Those whom the gods wish to destroy, they first make mad!"
"The secret side of me. I never let you see. I ceep it cage, but I can't control it."



Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék   Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék EmptyVas. 11 Jan. 2015, 09:54



Philippe és Victoria


Legszebb karácsonyi ajándék
- Dehogy is nem nézel ki úgy, mint egy takarítónő! Te sokkal szebb vagy! - Jelentettem ki ahogy kezeit a nyakamba rakta. - Még a bál után! Nem, nem hiszem! - Az ajkamba haraptam ahogy szenvedélyes hangját meghallottam. Le akarom támadni! Ölelni, csókolni, szeretni egészesre. Végül derekát átkarolva vezettem el az erkélyre.
Hallottam, ahogy összesúgtak mögöttünk a diákok, de nem érdekelt. Más nem csak és kizárólag az a gyönyörű teremtés mellettem. Csak az én egyetlen igau szerelmem. Senki más nem számított semmit sem. Én csak vele foglalkozom. A mai este a miénk!
Amint kiértünk az erkélyre megcsodálta a helyet. Tetszett neki. - Na látod! Csak egy évvel! Vajon mi lett volna, ha már akkor megtalállak? Lehet, hogy beszélgettünk, én nem emlékszem kikkel beszéltem és kikkel nem! Akkoriban és azóta se figyelem a nőket.
Halkan beszélgettünk, nehogy bárki meghallja miről van szó! Az kellene még, hogy a gyerekek rájöjjenek, mi vagyok. Akkor repülnék az  iskolából és lehet, hogy bedugnak az Azkabánba. Az nem lenne jó! Távol lennék kedvesemtől.
- Már a rabszolgád vagyok! - Mondtam mosolyogva az aggodalmaira. Nem akarja, hogy a szolgája legyek, de már az vagyok, mert mindent megtennék neki, csak egyetlen szavába kerülni.
Elkaptam a kezét és a nyakamba raktam. Majd magamhoz öleltem, pont mint mikor először táncoltunk együtt. Csak most nem akarom bántani, ő nem akar elmenekülni előlem. Akar engem és én is akarom őt.  Azt akarom, hogy mindig és mindenkor velem legyen.
A tánc befejeztével elég csalódott voltam őt akartam. A magaménak éreztem, hogy egyre jobban vágyom rá. Csak ő rá. Hogy a karomban legyen, hogy megsimogassa az arcom, hogy megpuszilja az ajkaimat, hogy érezzem, ahogy levegőt vesz, ahogy a szíve értem dobog.
- Pontosan a leendő Mris Noir! Az én gyönyörű menyasszonom! - Mosolyodtam el. Majd hevesen megcsókoltam, amit viszonzott is. Majd megpusziltam a homlokát, tudom, hogy szereti.
Megint megcsókoltam. Ezt egyszerűen képtelen vagyok abba hagyni. Erre folyamatosan vágyom! Kell nekem. Akarom őt és a csókját. Ekkor egy lány hangja zavart meg. Átöleltem kedvesem derekát  és közöltem, hogy minden kérdésre válaszolunk csak hagyjanak még egy táncot. Tudom, hogy egyetlenemnek nem tetszik, de így le tudjuk őket rázni.
- Ne aggódj angyalom! Egy öt percet kell csak kibírni utána minden csak rólunk fog szólni. - Megsimogatta az arcom, mire megpusziltam a homlokát, majd magamhoz húztam. S táncolni kezdtünk. Láttam, ahogy gyűlnek a diákok körülöttünk.
Mikor végeztünk felkaptam és megpörgettem. Nem bírtam kihagyni. - Sajnálom kincsem! Legközelebb óvatos leszek! - Súgtam halkan, amint elindultunk az erkély felé. Leültem és az ölembe ültettem kedvesemet. Karjai a nyakamban voltak a feje pedig a vállamon. Az én angyalom.
- Imádlak! - Súgtam alig hallhatóan, miközben belecsókoltam a nyakába, majd megcsókoltam, amit viszonzott is. Imádom őt. Mikor befejeztem a válaszolást. Felálltam és letettem kedvesem. Aki belekapaszkodott a karjaimba. Magamhoz öleltem, s megint táncolni kezdtünk.
- Nem is akarom! Hasznos a Noir név! És hamarosan te is viszelni fogod! - Táncoltunk. Elveszett a világ, minden! Csak ő maradt. Észre se vettem, hogy a gyerekek eltűntek, hiszen csak Victoria érdekelt. Ekko egy hang zavart meg minket.
- Áh igen látom a mi Philippe Noirunk. A kisbajkeverő. Azt mondta nekem egyszer, hogy nem akar senkit maga mellett! Talán megváltozott a helyzet. És te mondd csak a szüleid hogy vannak? - Mondta az igazgató. Szorosan magamhoz öleltem kedvesem, én még tőle is féltem őt.
- Victoria elrabolta a szívemet Dumbledore professzor! Annyira, hogy feleségül fogom venni! - Mondtam büszkén. Szorosan öleltem egyetlenem, tudom, hogy a professzor nem akar rosszat, de ez ösztönös nálam, védem, ami az enyém.
- Köszönöm leányom! Igyekeztem valami újat alkotni! Apropó ajánlom megkóstolni a puncsot isteni lett. Na gyertek ne fagyoskodjatok itt kinn egyedül! - Mondtam elindulva a terem felé.
Victoria próbált távlodni tőlem, mire elengedtem. Kicsit túlzásba estem, de ilyen a gyilkosok paranoiája. Az enyém pedig vele kapcsolatban hatalmas. Nem akarom, hogy bármi baja legyen, hogy bárki bántsa. Eleget szenvedett már. Mellettem nem fog.
- Akkor bemenjünk most, vagy még maradjunk itt egy picit? - Kérdeztem mosolyogva, ahogy kezeim megint átkarolták a derekát. Imádom őt. Az én egyetlenem. A menyasszonyom, a gyermekem anyja.

Vissza az elejére Go down
Victoria Camila Noir
Boszorkány
Victoria Camila Noir


* : Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék 10850632_807654362640916_2146875317_n_zps98207c38
Hozzászólások : 159
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél volt
Tartózkodási hely: : London
Kirendelt pár : Philippe Noir
Avataralany : Laura Flores
Karakterlap : Ez vagyok én! Sem több, sem kevesebb!
Karakterzene : Enrique Iglesias - Bailando
Wisin ft. Jennifer Lopez, Ricky Martin - Adrenalina
Ednita Nazario - Sin querer
¥ :
Mindig az újrakezdés az igazi folytatás, és ugyanazt folytatja minden igazi kezdet.
Ez a végzetes szerelem. (...) Ismerni a hibáit és a rossz oldalait annak, akit szeretünk. És mégis tovább szeretni.
Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék 10805356_807654329307586_707125781_n_zps45ab928e
Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék 10859601_807654319307587_1913543730_n_zps756cb10d

Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék   Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék EmptySzer. 14 Jan. 2015, 15:17



Vicky & Édes nekromanta






- Köszönöm! - mosolyodtam el, s kezeim a nyakába csusszantak - Azt hiszem fel kell készülnöm... - súgtam szenvedélyesen, miközben elharaptam a mondatom végét.
Ajkaimra haraptam. Tudom, hogy akar, ahogy én is őt, de nem lehet. Most semmiképp sem. Átkarolta derekamat, s átsétáltunk az erkélyre. Összesúgtak a hátunk mögött. Nem érdekelt. Csak szerelmem létezik számomra, s hogy ki mit mond saját dolga! Ő kell nekem! Érte élek, lélegzem, s érte dobog hevesebben a szívem. Ez az este csak rólunk szól. Róla, rólam és a kicsiről, aki még meg sem érkezett, de most imádom. Mert tőle van, az én egyetlen szerelmemtől.
Ahogy kiértünk az erkélyre a gyönyörű Roxfort tárult a szemeim elé. Dumbledorenak megvan hozzá az érzéke, hogyan tegye csodálatossá a helyet! Rettenetesen jó érzés újra így látni. Főleg a harcok után.
- Talán a Ricardoval történtek... - elharaptam a mondatom végét, nem akarok neki róla beszélni, hiszen biztosan rosszul esik számára - Lehet! Csak akkor még nem figyeltünk a jelekre. Hogy nekem melletted a helyem! - súgtam, de azonnal folytattam is - De én igen! Vagy nem? - kérdeztem kicsit bepánikolva.
Próbáltunk halkan lenni. A diákok nem tudhatják meg, hogy ő ki is valójában. Túl kockázatos lenne! Kirúgnák a Roxfortból, s talán még Azkabanba is bekerülne. Azt pedig nem hagyhatom! Őt nem veszíthetem el, ha már egyszer rátaláltam!
- Ne! Ne mondd ezt! Kérlek! Nem vagy az! Én nem akarom! - magyaráztam hadonászva. Nem akarom, hogy az legyen! Nem fog kiszolgálni! Túlságosan szeretem ahhoz, hogy kihasználjam!
Hirtelen elkapta a kezeimet, s a saját nyakába tette. Táncolni kezdtünk. Úgy, mint mikor először találkoztunk. De most minden más. Nem félek tőle, ő pedig nem akar megölni. Szeretjük, akarjuk egymást.
A tánc befejeztével kissé csalódott voltam, de ahogy elnéztem ő is. Azt akarom, hogy átöleljen! Óhajtom a közelségét, a szenvedélyét, a csókját, az érintését, mindenét! Nem akarom, hogy távol legyen tőlem!
- Alig várom, hogy a feleséged lehessek! - súgtam szenvedélyesen a fülébe - Nem tudom kiverni ezt a gyönyörű szót az okos buksidból? - kérdeztem elmosolyodva, majd hevesen megcsókolt. Ugyanolyan hevességgel csókoltam vissza. Végül kaptam egy puszit a homlokomra.
Imádom ha ezt csinálja velem! Ilyenkor úgy érzem van értelme az életemnek. Ő, az, akiért érdemes élnem! Újra megcsókolt, amit viszonoztam. Legszívesebben abba sem hagynám a csókolózást. Hirtelen egy lány hangja zökkentett ki ebből az édes kis jelenetből. Szerelmem megígérte nekik, hogy egy tánc után válaszolunk minden kérdésükre. Csöppet sem tetszett ez az ötlet!
- De én... - súgtam csalódottan, majd megsimogattam az arcát. Úgy döntöttem nem szólok többet hozzá az ilyen dolgokhoz.
Magához húzott, s újra táncolni kezdtünk. Remek! Mire végzünk a diákokkal reggel lesz! Mérgelődtem magamban. Mikor végeztünk szerelmem felkapott és megpördült velem. Rögtön hányingerem lett, de nem szép dolog csak így kidobni a taccsot.
- Megszoktam szívem! - súgtam, miközben a korláthoz sétáltunk.
Szerelmem leült. Én is ezt akartam tenni, ám ekkor az ölébe ültetett. Karjaim a nyakában kötöttek ki, a fejem a vállán. Rosszul éreztem magam, de próbáltam kilábalni belőle, míg ő válaszolgat.
- Tudom! Én is imádlak! - remegtem bele a csókba. Fel fog izgatni, ha ezt így folytatja, amit nem akarok.
Mikor befejezte a válaszolgatást felállt, s letett. Megszédültem ezért belekapaszkodtam szerelmembe. Megint táncolni kezdtünk. Élveztem a helyzetet.
- Büszkén fogom viselni a Noir nevet még ha a nagyapádnak nem is tetszem! - magyaráztam átkarolva nyakát.
Megszűnt a világ. Észre sem vettem, hogy a gyerkőcök eltűntek, s valaki áll mögöttünk. Hirtelen megköszörülte a torkát, s én picit megijedtem.
- Úgy látszik sikerült elcsavarnom a fejét! A szüleim? Azt hiszem most teljesen ki vannak akadva...vagyis mint mindig! - magyaráztam Dumbledore felé, miközben szerelmem túl szorosan ölelt magához - Meg fogjuk kóstolni professzor úr! - mosolyodtam el.
Próbáltam szerelmemtől szabadulni. Túlságosan ölel. Szinte megfolyt. El is engedett. Így már sokkal jobb! Hozzábújtam és megcsókoltam.
- Picit kezdek fázni, de ha szeretnél maradni kettesben, akarom mondani hármasban akkor maradhatunk! - gyorsan megcsókoltam. Tudom nem akarom elszólni magam.
Mégis csak a gyermekem apja, akit nem akarok elveszíteni, akit imádok, szeretek és kell nekem! Mert, hogy kell az nem kifejezés! Olyan ő nekem, mint a levegő. Nem tudok létezni nélküle.



A hozzászólást Victoria Camila Noir összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 23 Feb. 2015, 01:42-kor.
Vissza az elejére Go down
http://islamistica.gportal.hu/
Philippe Noir
Rúnaismeret tanár
Philippe Noir


* : Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék 300v9mg
Hozzászólások : 132
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Mardekár volt anno
Tartózkodási hely: : Anglia Roxfort többek közt
Kirendelt pár : Victoria Camila Flores
Avataralany : Luke Evans
Karakterlap : Birth of a killer
Karakterzene : I am a monster
¥ : Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék 2njm1vp

"Those whom the gods wish to destroy, they first make mad!"
"The secret side of me. I never let you see. I ceep it cage, but I can't control it."



Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék   Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék EmptyCsüt. 15 Jan. 2015, 22:36



Philippe és Victoria


Legszebb karácsonyi ajándék
Átkaroltam a derekát és elvezettem az erkélyhez. A gyerekek összesúgtak mögöttünk. Nem érdekelt. Csak szerelmem érdekel. Ma este csak ő és a pici érdekel. Még nem is született meg, de már most imádjuk. Hiszen a mi szerelemgyerekünk.
Victoria ő az életem értelme. Miatta látok célt magam előtt, miatta tudom, hogy bármit megtennék. Mert imádom őt, úgy ahogy van. Hiszen ő a mindenem, az én egyetlenem. Kiérve az erkélyre megcsodálta a kastélyt. Mosolyogtam, tetszik neki. Dumbledore tényleg kitett magáért.
- Én egyáltalán nem olyan vagyok, mint ő. És nem is voltam, akkor sem, sosem voltam olyan. - Vágtam rá. Tudom, hogy nem szereti emlegetni Ricardot, mert azt hiszi ez engem zavar, pedig engem hidegen hagy. Sőt kicsit hálás is vagyok, hogy meghagyta nekem a halálával ezt a gyönyörűséget.
- Megeshet! Akkor még biztosan nem figyeltem arra, hogy nekem te vagy az egyetlen! Cssss... Nyugi, nincs semmi baj kincsem! - Mosolyodtam el. Igyekeztünk halkan beszélni, hiszen a diákoknak nem nagyon kellene arról tudniuk, hogy én ki is vagyok. Az végzetes lehet. Ki tudja még az Azkabanba is bezárnának. Nem az nem lehet, Vickynek szükség van rám, most jobban, mint valaha.
- Nem vagyok a szolgád! De elég csak mondanod és bármit megteszek neked! Szeretlek! - Mosolyodtam le. Hevesen hadonászik, nem akar kihasználni, de én meg akarom neki köszönni, hogy megváltoztatta az életemet, ezt pedig nem nagyon tudom mással kifejezni. Elkaptam a kezét és nyakamba helyeztem.
Úgy táncoltunk, mint először. De most sokkal de sokkal boldogabbak voltunk. Hiszen már egymást tartjuk a legfontosabbnak. Nem akarom megölni, ő nem fél tőlem. Vágyom rá, és ő is rám. Szeret engem és én is szeretem őt.
- Alig várom, hogy a feleségem legyél! Hogy a férjed lehessek! - Suttogtam halkan a fülébe. - Nem hinném! Túlságosan gyönyörű vagy ahhoz, hogy elfelejtsem ezt a szót kedvesem. - Csókoltam meg hevesen, majd adtam egy puszit a homlokára!
Szeretem ott puszilni, olyankor olyan más. Megint megcsókoltam, éreztem, hogy nem akarom, hogy abbamaradjon a csók. Ott akarok csüngni az ajakain minden pillanatban. Ám ekkor megzavartak. Közöktem, hogy egy tánc után mindent megmondok, amire kíváncsiak!
Megint táncolni kezdtünk, tudom, hogy nem tetszik ez a beszélgetős ötlet neki, de csak így rázhatjuk le őket. Gyorsan megjelentek a gyerekek, ahogy táncoltunk. Így ez a tánc nem is volt olyan élvezetes. Felkaptam kedvesem és megpörgettem, kicsit rosszul lett tőle.
- Tudod, hogy szeretlek? - Kérdezem mosolyogva, ahogy a korláthoz megyünk leültem és ölembe ültettem kedvesem, majd válaszolgatni kezdek a kérdésekre, amiket a gyerekek tettek fel.
Elmosolyodtam szavaira, miután a nyakába csókoltam. Imádom ezt csinálni, csak ugye egyetlen hátránya van, ezzel könnyen fel tudom izgatni. Mikor befejeztem a kis show estet felálltam és letettem kedvesem, majd táncolni kezdtem vele.
- Viseld is! Az én feleségem leszel! Én pedig büszke vagyok rád! Nagyapa meg nem számít! - Mondtam mosolyogva, ahogy átkarolta a nyakamat. Táncoltunk és elveszett a világ, azt se vettem észre, hogy a gyerekek helyett már Dumbledore van itt.
- Azt látom! Azóta jobban is tanít! Adja át üdvözletemet nekik kisasszony! - Hiába tudom, hogy nem veszélyes még tartottam az igazgatótól és szorosan magamhoz öleltem kedvesemet. Nem hagyom, hogy baja legyen!
- Remélem ízleni fog! További kellemes estét! - Távolabb engedtem szerelmemet. Kicsit túlzásba vittem a dolgot. Mikor a professzor bement. Hozzám bújt és megcsókolt. Lágyan csókoltam vissza.
- Akkor menjünk be szívem! - Mondtam majd be is mentük. Bent jó idő volt. Táncoltunk egy darabi, majd ahogy ígértük megkóstoltuk a puncsot. Aztán megint táncoltunk. Sose éreztem magam még ilyen jól a bálon.
Tizenkettő felé lehetett, mikor kivezettem a tömegből kedvesem, derekát fogva. Gondoltam jó lesz egy kis csend. Nem tévedtem láttam rajta, hogy jól esik neki. Nyugodt tempóban vezettem körbe az iskolában, majd elértem a szobámhoz!
- Hát ez lenne a szobám, nem túl nagy, de arra megfelel, hogy itt ellegyek hétköznap! - Mondtam mosolyogva, majd leültettem az ágyra. Mellé ültem és átkaroltam. - Elfáradtál?
Mosolyogva kérdeztem meg. S simogatni kezdtem a vállát. Majd kezem lecsúszott a derekára, s a hasát kezdtem el simogatni. Csendben voltam lehunyt szemmel, mikor meghallottam valamit! Mi ez? Mik ezek a hangok?
Kinyitottam a szemem, s körbe néztem a hangok megvannak, de a gazdájuk nincs meg. Egyre hangosabb, egy pillantra abbahagytam a simogatást mire hangosan visít valami a fejében, tekintetem kedvesem hasára vándorol!
- Ez lehetetlen! Ilyen nem lehet! Vagy mégis?! - Megint simogatni kezdem az egyik kezémmel, mire a hang csitul, de még mindig van valami zaj, másik kezemet óvatosan kedvesem hasára rakom, mire elhallgat a hang!
- Merlin szerelmére! Hallom! Hallom a picit... hallom a gondolatait! - Könnyes szemmel mosolyogva nézek szerelmemre. Eddig olyan nehéz volt elhinni, hogy egyetlenem terhes, de most itt a bizonyíték rá. Hallom őt, hallom a picit! Vagy... áh az már tényleg túlzás lenne, de akkor miért csak felére halkult a hang mikor simogatni kezdtem?

Vissza az elejére Go down
Victoria Camila Noir
Boszorkány
Victoria Camila Noir


* : Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék 10850632_807654362640916_2146875317_n_zps98207c38
Hozzászólások : 159
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél volt
Tartózkodási hely: : London
Kirendelt pár : Philippe Noir
Avataralany : Laura Flores
Karakterlap : Ez vagyok én! Sem több, sem kevesebb!
Karakterzene : Enrique Iglesias - Bailando
Wisin ft. Jennifer Lopez, Ricky Martin - Adrenalina
Ednita Nazario - Sin querer
¥ :
Mindig az újrakezdés az igazi folytatás, és ugyanazt folytatja minden igazi kezdet.
Ez a végzetes szerelem. (...) Ismerni a hibáit és a rossz oldalait annak, akit szeretünk. És mégis tovább szeretni.
Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék 10805356_807654329307586_707125781_n_zps45ab928e
Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék 10859601_807654319307587_1913543730_n_zps756cb10d

Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék   Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék EmptyCsüt. 29 Jan. 2015, 07:41



Vicky & Philippe






Az erkélyre érkezvén elcsodálkoztam. Dumbledore megint kitett magáért, mint mindig. Egyszerűen meseszép a Roxfort ezekkel a világításokkal! Egyszerűen imádom! Mindemellett rettentően romantikus. Azt hiszem amióta újra szerelmes vagyok minden olyan más! Olyan csodálatos, akár egy tündérmese, amiből soha nem akarok felébredni! Nem akarom, hogy újra egy rémálom legyen az életem. Nem ez nem történhet meg velem. Újra nem! Azt már nem tudnám elviselni! Nem menne! Nem élném túl!
- Tudom! Ne haragudj, hogy mindig szóba hozom! - kezdtem el magyarázkodni.
Nem szeretem felhozni Ricardot! Biztosan rosszul esik szerelmemnek, hogy róla beszélek! Én pedig nem akarom, hogy neki rossz legyen! Mindent megtennék érte! Képes lennék eladni a lelkemet az ördögnek, csak hogy boldog lehessen velem!
- Valahogy a jelekben nem hittünk még akkor! Nem véletlen volt a találkozásunk, ha volt. Báááár... - húztam egy kicsit el, majd kétségbe estem, szerelmem csak elmosolyodott.
Suttogtunk. Nem akarom őt is elveszíteni, hiszen kirúghatják a Roxfortból, ha kiderül, hogy micsoda is ő. Sőt! Talán még Azkabanba is bedugják. Nem hiányzik ez nekem! Nem! Ő nem hagyhat el! Szükségem van rá! Csak rá és senki másra!
- Én...nem foglak kihasználni! Nem fogok semmi olyat mondani, amit meg kell tenned! - kezdtem el hadonászni - De ez fordítva inkább! Én vagyok a Te rabszolgád! - magyaráztam.
Nem akarom őt kihasználni, már így is sokat tett értem. Nekem kellene az ő kívánságait figyelnem. Mindent megtenni, hogy teljesüljenek! Próbálkozom is vele, csak nem mindig hagyja.
Ekkor elkapta a kezem és a nyakába tette. Hogy én mennyire imádom ezt a fickót. Táncolni kezdtünk, pont úgy, mint első alkalommal. Most már azonban minden más. Én szeretem, ahogy ő is. Nem félek tőle, ő pedig nem akar megölni. Csak vele akarok lenni, csakis őt akarom. Senki más nem létezik rajta kívül.
- Én is várom, hogy a feleséged lehessek. Ez minden vágyam! - mosolyogtam, majd folytattam - Én? Gyönyörű? Te megvesztél? - megcsókolt hevesen, mire én hevesen csókoltam vissza. Végül megpuszilta a homlokom.
Szeretem, ha a homlokom puszilja. Olyan jó, ahogy nedves ajaki hozzáérnek. Ekkor megint megcsókoltam én pedig megint csak viszonoztam. Ekkor egy lány zavart meg minket. Kedvesem megígérte, hogy válaszol minden kérdésükre egy tánc után. Csöppet sem tetszett az ötlet, de mit csináljak, ha már megígérte?
Lassan kezdtünk újra táncolni. Láttam, ahogy gyűlnek közben a diákok én pedig nem akartam. Inkább csak szerelmemmel akartam foglalkozni. De mindent megteszek, amit mond. Mikor befejeztük a táncot felkapott és megpördült velem. Kicsit rosszul lettem, amit igyekeztem gyorsan eltüntetni arcomról.
- Tudom, ahogy én is szeretlek! - súgtam mosolyogva, mikor a korláthoz sétáltunk.
Leült, majd az ölébe ültetett. Válaszolgatni kezdett a diákoknak. Addig én átöleltem őt. Fejem a vállán pihent. Próbáltam nem rosszul lenni. Haza akartam menni egy kicsit pihenni, de türtőztettem magam. Fontos neki.
Elmosolyodott, miközben a nyakamba csókolt. Beleremegtem. Fel fog izgatni, ha ezt így folytatja tovább. Azt pedig nem nagyon szeretném. Itt nem! Otthon még hagyján, de itt. Újra táncolni kezdtünk, ahogy befejezte. Végre! Egy kicsit velem is foglalkozik. Tudom nem lehetek önző, de mégis megteszem, mert kell nekem!
- Viselni is fogom! És büszke leszek rá! - jelentettem ki - Csak a tiéd! Büszke rám? Miért? Nem tettem semmit! A nagyapád már engem sem érdekel! - mosolyodtam el, miközben átkaroltam a nyakát.
Elveszett a világ, ahogy táncoltunk. Csak ő létezett. Senki más. Semmit sem észleltem, hogy mi történik körülöttünk, csak mikor Dumbledore megköszörülte a torkát. Elmosolyodtam.
- Igyekszem mindent megtenni! Átadom professzor úr! - ekkor szerelmem jó szorosan magához ölelt - Biztosan! Önnek is!
Nem kell féltenie a professzortól ő nem fog bántani. Tudom, hogy csak jót akar nekem...de...megfojt, ha ilyen szorosan ölel, amit nem szeretnék. Kicsit távolabb engedett, s én végre fellélegezhettem. Mikor Dumbledore bement szerelmemhez bújtam, s megcsókoltam. Ő viszonozta. Imádom, ahogy csókol!
- Miattam igazán nem kell! - válaszoltam, de már be is mentünk.
Olyan finom volt az a kellemes meleg. Jól esett. Talán túlságosan hideg volt kint. Táncoltunk, puncsoztunk, majd újra táncoltunk. Élveztem, ahogy végre szerelmemmel lehetek és jót mulatunk, bár olyan éjfél felé kezdtem fáradni. Ekkor vezetett ki kedvesem a tömegből. Egy kis csend, milyen mámorító! Kicsit kifújtam magam, miközben körbevezetett a kastélyban. Milyen régen jártam itt, milyen jó volt és most újra...Végül a szobájához érkeztem.
- Viccelsz velem? Gyönyörű és egyszerű! Pont hozzád illő! Az én édes kis szerelmemhez! - mosolyogtam, miközben leültetett az ágyra, s ő mellém ült. Tetszett, nagyon tetszett - Ami azt illeti.... - haraptam el a mondatom végét, miközben ledobtam a cipőm. Minden óhaját teljesíteni fogom mostantól.
Rettenetesen bedagadtak a lábaim és fájtak is. Mindamellett a derekam és a hátam is sajgott. De nem érdekelt csak figyeltem, mindegy egyes szavát és mozdulatát, s engedtem, hogy azt csináljon velem amit akar. Simogatni kezdte a hasamat. Kicsit hátradőltem, hogy minél kényelmesebb legyen a számára. Hirtelen meglepetten nézett körbe. Elvette a kezét a hasamról. Valami baj van! Valami nincs rendben!
- Mi történt? Mi a baj? - kérdeztem idegesen - Ugye nincs baja? - simítottam végig idegesen hasamon, majd szerelmem karján, ahogy visszatette kezét a oda - Hogy mondtad? - kérdeztem meglepetten.
Olyan hihetetlen, hogy hallhatja...Könnyes tekintetét rám emelte. Én elmosolyodtam, s megint megsimogattam a karját. Neki is kijár valami ebből az egész dologból. Egy anyuka szoros kapcsolatot alakít ki a gyermekével azalatt a 9 hónap alatt míg szíve alatt hordja őt. Addig az apuka nem tud sokat tenni, de ezzel, hogy hallja őt máris valami kialakult közöttük. Nem sajnálom tőle! Kijár neki is ennyi! Csak kicsit irigykedem. Azt hiszem várandósság alatt legfőképpen a hangjára, az arcára leszek kíváncsi, s csak a legvégén fogom megtudni milyen is az.



A hozzászólást Victoria Camila Noir összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 23 Feb. 2015, 01:41-kor.
Vissza az elejére Go down
http://islamistica.gportal.hu/
Philippe Noir
Rúnaismeret tanár
Philippe Noir


* : Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék 300v9mg
Hozzászólások : 132
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Mardekár volt anno
Tartózkodási hely: : Anglia Roxfort többek közt
Kirendelt pár : Victoria Camila Flores
Avataralany : Luke Evans
Karakterlap : Birth of a killer
Karakterzene : I am a monster
¥ : Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék 2njm1vp

"Those whom the gods wish to destroy, they first make mad!"
"The secret side of me. I never let you see. I ceep it cage, but I can't control it."



Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék   Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék EmptyCsüt. 29 Jan. 2015, 23:22



Philippe és Victoria


Legszebb karácsonyi ajándék
Az erkélyre érve megcsodáltuk az iskola pompáját. Olyan volt, mint azokban a mugli gyerekmesékben a kastélyok, ahogy a herceg beleszeret a paraszt lányba. De én nem vagyok herceg, Vicky pedig nem parasztlány. Mi egymás életei vagyunk, egy boldog szerelemben. Aminek nem akarok hamar véget vetni.
- Semmi baj kincsem! - Mondtam mosolyogva. Tudom, hogy nem szereti felhozni Ricardot, de engem nem nagyon zavar, hogy róla beszél. Ugyanis nem mondtam még el neki, de én már beszéltem a gyerekkel és nincs vele semmi bajom. De erről jobb, ha még nem tud.
- Hát ha nagyon akarod megtudom nézni találkoztál-e velem! - Mondtam elmosolyodva. Suttogva beszélgettünk, hogy a diákok ne tudják meg mi is vagyok. Azzal az Azkabánban bérelt helyemre kerülnék, amit most nem engedhetek meg magamnak. Miatta és a gyerek miatt nem.
- Nem tudok úgy kezelni egy királynőt, mint egy rabszolgát! Te vagy a szívem királynője. Nem kezellek rabszolgaként. - Mosolyogtam rá. Van, hogy megpróbál nekem mindent megtenni, de nem szoktam hagyni, egy terhes nőt, főleg őt nem hagyom ugrálni.
Karjait nyakamba raktam és tácolni kezdtünk, mint először. Most viszont már vágytunk egymás közelségére és nem folt semmi, ami távolt tarthatott minket egymástól, mert már szeretjük egymást. Nem akarom megölni, ő pedig nem menekül ez pedig sokkal kellemesebbé teszi a helyzetet.
- Már nagyon a férjed akarok lenni kedvesem! Igen Te és igen gyönyörű! Nem vesztem meg! Mostanában nem voltam olyan helyen, hogy esélyem lett volna rá. - Mosolyodtam el, majd megcsókoltam. Utána a homlokát pusziltam meg. Szereti, ha itt puszilom. Majd megint megcsókoltam, ekkor zavart meg a lány hangja. Gyorsan le ráztam.
Felajánlottam, hogy tánc után mindent elmondok. Nem tetszett szerelmemnek, de így legalább megszabadulunk tőlük. Táncolni kezdtünk. Miközben egyre csak gyűltek a gyerekek. Mikor befejeztük, megpörgettem kedvesemet. Kicsit rosszul is lett tőle.
Amint befejeztük a táncot odamentünk az erkély korlátjához. Leültem és az ölembe ültettem szerelmemet. Gyorsan és percízen válaszoltam a diákoknak, majd belecsókoltam egyetlenem nyakába. Imádom, ahogy megremeg tőle. Miután mindent elmondtam felálltam vele és lettettem a földre. Megint táncoltunk, megint csak ő létezik.
- Ennek örülök! Igen rád vagyok büszke szerelmem. Mert egy ilyen okos, csinos, bátor és hűséges menyasszonyom van, mint te. - Mosolyodtam el. Táncoltunk és minden elveszett körülöttem csak szerelmem maradt. Akkor hagytuk abba a táncot, mikor Dumbledore megköszörülte a torkát.
Szerelmem válaszolt a professzor szavaira, aki végül csak bólintott. Én pedig szorosan magamhoz öltem egyetlenemet. Nem akarom, hogy baja legyen akkor sem, ha tudom, hogy nem kell az igazgatótól féltenem. Nekromanta vagyok, én mindenkiben a gyilkost figyelem először és ellenséget látok abban, aki a tulajdonommal babrál.
Mikor elment a professzor megcsókoltam. Nem is törődtem a szavaival, de máris bementünk nem akarom, hogy fázzon. Nem tesz jót sem neki, sem a kicsinek. Táncoltunk odabenn, puncsot ittunk, majd megint táncoltunk. Az első party, amit nagyon élveztem. De olyan tizenegy felé elegem lett a sok emberből, így kivezettem kedvesem és inkább megmutatam neki a kastélyt.
- Örülök, hogy tetszik kedvesem. Ez a hely kicsit otthonra emlékeztet, de általában varázsolni szoktam és a hangodra elaludni. Úgy sokkal jobban érzem magam. - Magyaráztam egy kicsit elpirulva. Megláttam, hogy megdagadt a lába. Szegényem azt hiszem, ma este itt alszunk. Nem baj meg van szokva, hogy osztozunk az ágyon.
Simogatni kezdtem a hasát. Gondolkodtam, azt hiszem az lesz a legjobb, ha hamarosan nyugovóra térünk. Ekkor valami hangokat hallottam meg. Meglepetten néztem körbe, ahogy elengedtem a hasát. Hangosabb lett a hang, de nem találtam a forrást. Nem hallottam kedvesem szavait, mert nem arra koncentráltam. Mimor rájöttem mi az. Tekintetem hasára szegeződött majd megint simogatni kezdtem. Halkabb lett a hang.
- Hallom a gondolatait a fejemben! Nem tiszta még, de csak mert nincs megszokva, hogy ilyen kis hangokat hallok. Sokkal gyengébb hangokat ad ki, mint egy már beszélni is képes ember. De nagyon édes. - Mondtam könnyes szemmel nézve kedvesemre, ahogy megsimogatta a karomat. Mosolyogva hallgattam egy darabig, majd lefektettem kedvesem és mellette fekve simogattam a hasát.  Hangok kitisztultak.
- Merlinre ez nem lehet? Tedd ide te is a kezed. - A fejemben tisztán és érthetően két hang csenget. Két kislány hangja. - Lányaink lesznek! Két kislányunk lesz! Kedvesem ikreink lesznek. Oh, azt mondja az egyik hogy szeretik, ha simogatjuk őket, a másik meg, hogy szeretik ha énekelsz! - Mosolyogtam és teljesen fel voltam pörögve. Olyan hirtelen jöttek ezek a hírek és annyira boldog voltam tőlük, hogy nem tudtam mit mondjak!

Vissza az elejére Go down
Victoria Camila Noir
Boszorkány
Victoria Camila Noir


* : Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék 10850632_807654362640916_2146875317_n_zps98207c38
Hozzászólások : 159
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél volt
Tartózkodási hely: : London
Kirendelt pár : Philippe Noir
Avataralany : Laura Flores
Karakterlap : Ez vagyok én! Sem több, sem kevesebb!
Karakterzene : Enrique Iglesias - Bailando
Wisin ft. Jennifer Lopez, Ricky Martin - Adrenalina
Ednita Nazario - Sin querer
¥ :
Mindig az újrakezdés az igazi folytatás, és ugyanazt folytatja minden igazi kezdet.
Ez a végzetes szerelem. (...) Ismerni a hibáit és a rossz oldalait annak, akit szeretünk. És mégis tovább szeretni.
Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék 10805356_807654329307586_707125781_n_zps45ab928e
Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék 10859601_807654319307587_1913543730_n_zps756cb10d

Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék   Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék EmptyKedd 03 Feb. 2015, 01:57



Vicky & Philippe






Az erkélyre érkezvén elmosolyodtam. Tetszik! Nagyon is tetszik! Imádom ezt a helyet és mindemellett most rettenetesen jól is néz ki! Lehet a szerelem járatja a bolondját velem, de nem érdekel! Ha kell, az egész világnak kikiabálom, hogy mennyire szerelmes vagyok. Az sem érdekel, ha valaki megszól érte! Kedvesem átölelt, amit én nagyon is élveztem. Beszélgettünk, Ricardo került szóba. Nem szeretek neki róla beszélni! Nem akarom, hogy rosszul essen neki, hogy őt emlegetem folyton. Már nem él, nincs köztünk nem lenne szabad!
- Most az egyszer megengedem, hogy turkálj a fejemben! - mosolyodtam el én is. Nem szeretem, ha gondolataimat lesi.
Úgy érzem ezzel kihasználom, amit nem akarok! Olyankor tudja, hogy mit szeretnék és teljesíti. Nem akarom, hogy bármit is megtegyen értem. Nem érdemlem meg! Nem a rabszolgám! Ő sokkal több annál! Életem szerelme!
Suttogva beszéltünk. Nem veszíthetem el! Nem kockáztathatom meg, hogy Azkabanba kerüljön és akár dementorcsókot kapjon! Őt nem hagyhatom veszni, mint Ricardot! Ha ő eltűnik az életemből én is vele együtt halok meg! Mind lelkileg, mind testileg!
- De én...nem vagyok...Ez édes volt szerelmem! - csókoltam meg. Soha senki sem hívott még így. Pedig még csak egy hercegnőhöz sem érek fel!
Néha megpróbálok mindent megtenni neki, amit szeretne, de nem hagyja. Meg is szoktam jegyezni, hogy nem hagy érvényesülni. A karjaimat a nyakába rakta és táncolni kezdett velem. Úgy, mint először, de ez más volt! Már nem ugyanazt akarjuk, érezzük, mint akkor. Már szeretjük egymást és ez mindennél fontosabb!
Élvezem a gondolattal eljátszani, hogy hamarosan a felesége leszek. Ő ugyan így van ezzel a dologgal. Valahogy nem tudunk betelni vele. Imádom, ha gyönyörűnek hív, de nem lehetek telhetetlen!
Megzavartak minket. Kedvesem még egy táncot kért és megígérte, hogy utána válaszol. Nem volt ínyemre a dolog, de hát mit csináljak! Ha egyszer megígérte! Egy Noir mindig megtartja a szavát. Én pedig nem fogok semmit változtatni kedvesemen.
Újra táncolni kezdtünk. Azt hiszem ezt soha nem fogom megunni! Egyszerűen imádom, ahogy velem, mellettem van. Ahogy átkarol és szeret. Nem akartam, hogy velük foglalkozzon. Azt akartam, hogy csak én legyek neki. Csak én és a kicsi.
Mikor befejeztük a korláthoz sétáltunk. Szerelmem leült, majd beleültetett az ölébe. Válaszolgatott a diákoknak. Alig vártam, hogy végre rám figyeljen. Én őt akarom nem pedig, hogy mással foglalatoskodjon. Ahogy végzett újra táncolni kezdtünk.
- A bátor és a hűséges igaz, de a csinos és okos... - súgtam elmosolyodva.
Elveszett a világ tánc közben. A diákok eltűntek, felváltotta őket Dumbledore, akivel elég kellemesen elbeszélgettem. Szerelmem féltett, túl szorosan ölelt. Próbáltam szabadulni, mert úgy éreztem megfulladok. El is engedett egy kicsit.
Bementünk. Táncoltunk, puncsoztunk és újra táncoltunk. Jó érzés volt végre kikapcsolódni, de ugyanakkor vele lenni. Nem hittem volna, hogy elhív a bálba, de mégis. Első gondolata voltam! Ez boldoggá tett. Nagyon boldoggá.
Tizenegy, éjfél környékén kedvesem kivezetett a tömegből. Jó volt végre a csend. Körbevezetett a kastélyban. Milyen régen láttam. A Roxforton még az idő sem fog! Ugyanolyan, mint ezelőtt sok - sok évvel. Végül a szobájában kötöttünk ki. Csodálatos hely. Pont szerelmemhez illik.
- Gyönyörű szívem! Ennél szebb nem is lehetne és megértelek! Nélküled olyan üres a kastély! Félek egyedül! Az én hangomra? - lepődik meg - Nagyon hiányzol, mikor itt vagy!
Ledobtam magamról a cipőt. A lábaim bedagadtak és nagyon fájnak, ahogy a derekam is. Jól esne egy masszírozás...Ekkor kedvesem simogatni kezdte a hasamat. Valamiért olyan furcsa volt a tekintete. Megijesztett, ahogy szavai is. Kérdezősködtem, de ő nem válaszolt. Folytatta a simogatást és közölte hallja a kicsit!
- A mi édes kicsikénk! Irigyellek szerelmem, de kijár! Neked is! - mosolyodtam el
Simogatott, majd lefektetett és úgy kezdett el simogatni. Imádom őt! Tudom, hogy szeretni fogja ezt a gyermeket. A mi kicsinket! A szerelmünk gyümölcsét! Ekkor derült ki számunkra, hogy nem egy baba van, hanem kettő és lányok. A hasamra tettem a kezem.
- Hoppá azt hiszem lebuktam! - súgtam édesen elmosolyodva szavaira - Néha szoktam énekelni neki...akarom mondani nekik.
Boldog vagyok! Ennél boldogabb nem lehetnék! Nem is tudom miért kaptam ez az új lehetőséget az élettől, de már nem is érdekel! Csak ő számít és a lányaink. A különleges kislányaink! Csak nekik fogom szentelni az életemet!



A hozzászólást Victoria Camila Noir összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 23 Feb. 2015, 01:41-kor.
Vissza az elejére Go down
http://islamistica.gportal.hu/
Philippe Noir
Rúnaismeret tanár
Philippe Noir


* : Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék 300v9mg
Hozzászólások : 132
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Mardekár volt anno
Tartózkodási hely: : Anglia Roxfort többek közt
Kirendelt pár : Victoria Camila Flores
Avataralany : Luke Evans
Karakterlap : Birth of a killer
Karakterzene : I am a monster
¥ : Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék 2njm1vp

"Those whom the gods wish to destroy, they first make mad!"
"The secret side of me. I never let you see. I ceep it cage, but I can't control it."



Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék   Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék EmptyKedd 03 Feb. 2015, 22:50



Philippe és Victoria


Legszebb karácsonyi ajándék
Ahhoz képest, hogy nem vagyok oda az ilyen dolgokért. Ez a díszítés most tetszett. Lehet hogy csak azért mert most szebbé tette a helyet kedvesem, de mindegy is én jól érzem magam a kedvesemmel. Ezen pedig semmi sem változtathat. Beszélgettünk és Ricardo is szóba jött. Már beszélgettem vele. Kedvelem a pasast, de örülök, hogy Vicky az enyém.
- Ha megtaláltam akkor előre hozom, hogy te is lásd! - Mosolyodtam el. Tudom, hogy nem szereti, ha kutatok a fejében, de most kíváncsi vagyok, hogy az iskolában láttuk-e egymást. Kerestem magamat, nem is kellett olyan sokat keresnem. Meg is találtam. Tipikus én mindig olyan helyen vagyok ahol nem kellene. Szóval ő volt az a lány, aki rajtakapott, hogy belopóztam a griffendélbe viszketőport rakni a fiúk ágyára! El se hiszem, most az a lány szeret engem. Előre hoztam az emléket, hogy ő is láthassa, s kedvesen mosolyogtam rá.
- Rajta kaptál! Már akkor is észre vettél! És de bizony! Te vagy a szívem királynője! - Nevettem el magam, ahogy magamhoz húztam, hogy táncoljunk. Pontosan úgy, ahogy az első találkozásunkkor táncoltunk. Csak most már nem akarom megölni, ő meg nem menekül előlem. Sokkal inkább vágyunk egymásra. Eljátszottunk a gondolattal, hogy hamarosan egy pár leszünk.
Imádok ezen gondolkodni. Látom rajta, hogy hiába mondja, hogy ne hívjam gyönyörűnek, azért tetszik neki. Nekem pedig ez a lényeg. Megzavartak minket. Kértem még egy táncot és mondtam, hogy utána fogok válaszolni. Táncolni kezdtem kedvesemmel. Tudom, hogy gyorsan túl leszek ezen a dolgon, de nem elég gyorsan. Az is biztos.
Amint befejeztük a korláthoz mentünk. Leültem és az ölembe ültettem kedvesemet. Imádom, ha itt ül. Válaszolgatni kezdtem a gyerekeknek, s gyorsan le is tudtam mindent. Megint felálltam kedvesemmel és táncolni kezdtünk. Imádok vele táncolni. Imádom magamhoz ölelni.
- Csinos vagy és okos szerelmem ez tény! - Mondtam magabiztosan. Majd megint táncolni kezdtünk elveszett a világ. Azt se vettem észre, hogy a gyerekek helyett már Dumbledore figyel minket. A kis beszélgetés után bementünk a terembe. Puncsoztunk és táncoltunk rengeteget.
Olyan tizenegy felé kivezettem kedvesem a tömegből. Már jól esett a csend a béke. Megmutattam az iskolát szerelmemnek. Mindenhol körbe vezettem, s csak ketten voltunk így derekát átkarolva sétáltam vele. Majd elértük a szobámat is.
- Köszönöm és igen! A te hangodra. Valahogy sokkal könnyebben megnyugszom tőle, mint magamtól! - Mondtam mellé ülve, majd a hasát kezdtem el sinogatni. Hangokat hallottam, így elkezdtem fülelni, de semmi mást nem hallottam csak a duruzsolást. Rájöttem, hogy hallom a lányunkat.
- Ez olyan hihetetlen! El sem hiszem, hogy hallom őt! - Mondtam még mindig mosolyogva. Majd megint simogatni kezdtem a hasát. Aztán lefektettem és úgy folytattam a simogatást. Ekkor derült ki, hogy ketten vannak és lányok. A mi gyöngyszemeink.
- De szerencsések valakik! Teljesen irígy vagyok rátok, ti halljátok anyát énekelni. Én csak egyszer hallottam énekelni! Bizony, de majd fogom. - Mosolyodtam el. Olyan felfoghatatlan ez az egész helyzet. De élvezem! Megcsókoltam kedvesem és az arcát kezdtem simogatni, hogy minél hamarabb el tudjon aludni.

Vissza az elejére Go down
Victoria Camila Noir
Boszorkány
Victoria Camila Noir


* : Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék 10850632_807654362640916_2146875317_n_zps98207c38
Hozzászólások : 159
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél volt
Tartózkodási hely: : London
Kirendelt pár : Philippe Noir
Avataralany : Laura Flores
Karakterlap : Ez vagyok én! Sem több, sem kevesebb!
Karakterzene : Enrique Iglesias - Bailando
Wisin ft. Jennifer Lopez, Ricky Martin - Adrenalina
Ednita Nazario - Sin querer
¥ :
Mindig az újrakezdés az igazi folytatás, és ugyanazt folytatja minden igazi kezdet.
Ez a végzetes szerelem. (...) Ismerni a hibáit és a rossz oldalait annak, akit szeretünk. És mégis tovább szeretni.
Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék 10805356_807654329307586_707125781_n_zps45ab928e
Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék 10859601_807654319307587_1913543730_n_zps756cb10d

Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék   Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék EmptyHétf. 23 Feb. 2015, 01:40



Vicky & Philippe






Sosem szerettem bálozni, mert legtöbb esetben mindig egyedül voltam. Szóval hamar meg is untam a dolgot. Le is léptem, mikor senki sem figyelt, s a hálókörletemben sírdogáltam egyedül a szerencsétlen életemen. Pedig akkor még csak nem is sejtettem, hogy mi vár még rám az életben. Azonban most minden más! Hiszen megtalált a szerelem. Igaz, hogy a világ leggonoszabb embere, de nem érdekel. Szeretem és ez a fontos! Most is ő hívott el. Én pedig örömmel mondtam igent. Hiszen végre kimozdulhatunk együtt. Csak ő és én. Az tény pedig, hogy ő van nekem és most együtt megyünk bárhová is boldoggá tesz!
- Rendben! Kíváncsi vagyok rá! – mosolyodtam el és hagytam, hogy turkáljon a fejemben.
Máskor nem szeretem, de a kíváncsiságom most jobban hajt, mint valaha. Régi képek villantak be, mikor szerelmem megtalálta azt, amit keresett. Elmosolyodtam. Lebukott, már első találkozásunkkor.
- Szép lebukás! Felkeltetted az érdeklődésemet! Már akkor egy jóképű gyerek voltál! – kuncogtam, miközben megsimogattam kedvesem arcát – Na jó be kell valljam, hogy ez jól esett és édes volt! – mosolyodtam el.
Magához húzott és táncolni kezdtünk. Úgy, mint első találkozásunkkor. Csak voltak bizonyos különbségek. Én már nem félek, ő pedig már nem akar megölni! Szeretjük egymást és ez mindennél fontosabb és vágyunk a másikra. Azt hiszem bizton állíthatom, hogy mind a ketten eljátszottunk a gondolattal, miszerint hamarosan házastársak leszünk.
Imádom, ha gyönyörűnek hív, de nem szabad túlzásokba esnem. Nem lehetek túl mohó, hiszen én milyen bókokat mondok neki? Semmilyet! Legalább is én így gondolom! Pedig részemről megérdemelné. Nagyon is! Egy lány zökkentett minket ki a romantikus pillanatokból. Kedvesem kért még egy táncot és megígérte után mindenkinek válaszolni fog.
Csöppet sem tetszett az ötlet, de mit tegyek, ha már megígérte. Csalódottan bújtam karjaiba a következő táncnál. Nem akartam, hogy másokkal foglalkozzon. Azt akartam, hogy rám figyeljen, de már mindegy! Amint befejeztük a korláthoz sétáltunk és szerelmem elmondott mindent a diákoknak. Végül újra táncolni kezdtünk ez már jobban tetszett!
- Köszönöm! – mosolyodtam el, ahogy újra táncoltunk.
Egyszerűen elveszett minden. Imádom, mikor csak mi ketten létezünk és senki más! Egyikünk sem vette észre, hogy a diákok elszállingóztak és helyettük már Dumbledore figyel minket. Egy rövid csevej után bementünk a terembe. Táncoltunk és puncsoztunk. Én élveztem az estét, de nagyon is! Főleg, hogy vele lehetek.
Tizenegy, éjfél környékén szerelmem körbevezetett a kastélyban. Olyan rég láttam már és jól esett egy kis nyugalom! Elértünk a szobájáig. Gyönyörű és otthonos! Imádom, nagyon imádom! Szívesen ellenék vele itt. Nagyon hiányzik. Ezt el is mondtam, mikor leültünk, de nem figyelt rám.
- Ugye tudod, hogy imádlak és nagyon hiányzol? - kérdeztem elmosolyodva, miközben ő a hasamat kezdte simogatni.
Kicsit megijedtem, mikor hallani kezdte a lányokat fogalmam sem volt róla, hogy miért kezdett hüledezni. Végül elmondta, hogy ketten vannak és hallja őket. Elmosolyodtam. Végre neki is van kapcsolata velük, akárcsak nekem, bár irigykedem egy kicsit! Hiszen egy anya mindig is arra vágyik míg terhes, hogy meghallhassa a gyermeke/gyermekei hangját.
- Sosem mondod! Azt hittem nem szereted hallgatni! Pedig szívesen énekelgetem neked is! - simogattam meg kedvesem arcát.
Megcsókolt. Édesen csókoltam vissza. Simogatni kezdte az arcomat. Olyan jól esik és milyen édes ilyenkor. Egyszerűen nem bírok betelni vele! Imádom és életem végéig imádni fogom! Sőt! Halálom után is csak ő lesz nekem!

Vissza az elejére Go down
http://islamistica.gportal.hu/
Philippe Noir
Rúnaismeret tanár
Philippe Noir


* : Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék 300v9mg
Hozzászólások : 132
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Mardekár volt anno
Tartózkodási hely: : Anglia Roxfort többek közt
Kirendelt pár : Victoria Camila Flores
Avataralany : Luke Evans
Karakterlap : Birth of a killer
Karakterzene : I am a monster
¥ : Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék 2njm1vp

"Those whom the gods wish to destroy, they first make mad!"
"The secret side of me. I never let you see. I ceep it cage, but I can't control it."



Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék   Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék EmptyKedd 24 Feb. 2015, 22:11



Philippe és Victoria


Legszebb karácsonyi ajándék
Én sosem voltam odaáig a bálokért. Mert mindig egyedül voltam, így inkább hamar elmentem és rendet bontottam. Az valahogy sokkal izgalmasabb volt. Mint egyedül figyelni a sok boldog párt! Ahogy egymással enyelegnek. Emlékszem akkor még felfordult tőlük a gyomrom.
Most viszont minden más, hiszen most nekem is lesz párom. Mert most már, van aki szeret. Engem egy gyilkost, engem akinek annyi vér tapad a kezeihez, aki élvezi a szenvedést. De ő szeret és én is szeretem. Mert ő az én egyetlenem.
- Gyors leszek! - Ígértem, ahogy elkezdtem az emlékeiben keresni, mikor megláttam magamat elmosolyodtam, s előre hoztam az emlékeket. Hagy lássa ő is. Már először lebuktatott.
- Akkoriban még ügyetlen voltam! Te meg egy gyönyörű lány voltál! - Mondtam mosolyogva, ahogy megsimogatta az arcomat. Annyira örülök, hogy most már az enyém lehet!
- Na látod, tudom én! - Mosolyodtam el. Majd magamhoz húztam. Táncolni kezdtünk, mint amikor először. Csak most már van pár különbség. Már nem retteg tőlem és nem akarom megölni. Szeretem és vágyom rá, s ő is így van vele.
Azt hiszem mind a ketten elmondhatjuk, hogy imádunk azzal a gondolattal játszani, hogy mi bizony hamarosan férj és feleség leszünk! Tudom, hogy szereti, ha gyönyörűnek hívom! S ezért is szoktam annak hívni. Mert egy igazi gyönyörűség.
Az egyik diákom zavarta meg a romantikázásunkat. Megígértem, hogy egy tánc után mindent elmondok. Nem volt nagyon kedvem hozzá. Vickyvel akartam foglalkozni. Tudom, hogy neki se tetszik, de ha nem most intézem el egész este a nyakunkban lesznek.
Kicsit csalódottan bújt hozzám, majd a korláthoz mentünk és mindent elmagyaráztam gyerekeknek. Majd mikor végeztem megint táncolni kezdtünk. Ez már sokkal jobb volt. Sokkal kellemesebb mellette lenni, mint a gyerekekkel.
A tánc közben elveszett minden. Csak mi ketten léteztünk. Ez olyan jó érzés. Mikor minden elveszik és csak mi létezünk senki, de senki más. Az én egyetlenem, imádom ahogy mosolyog. Észre se vettem, hogy elmentek a gyerek, s Dumbledore jött meg helyettük. Egy kis beszélgetés után bementünk.
Táncoltunk és puncsoztunk. Élveztük a közös esténket. Majd olyan tizenegy éjfél felé kivezettem őt a tömegből és körbevezettem az iskolán. Az utolsó hely ahova elvittem a szobám volt. Kicsi, egyszerű, de pont megfelel. Bár sokkal otthonosabb lenne, ha ő itt lenne velem.
- Tudom kincsem. Én is imádlak és te is nagyon hiányzol nekem! - Mondtam hasát simogatva. Majd hirtelen meglepetten tapasztaltam, hogy hallom a gyermekünk, helyesebben mondva gyermekeink. Hiszen ketten vannak két kis angyalka. Lányaim lesznek, három gyönyörű nő lesz az életemben.
- Akkor gyakrabban kell mondanom! - Mondtam mosolyogva, ahogy arcát simogattam. Annyira szeretem, ahogy ilyenkor mosolyog. Megcsókoltam, s ő visszacsókolt. Édes és forró, imádom a csókját és őt is az én egyetlenemet, aki a világot jelenti nekem. Tovább simogattam az arcát és hagytam, hogy a karjaimban aludjon el.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék   Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék Empty

Vissza az elejére Go down
 
Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» A két gyönyörű angyalka - Philippe & Vicky
» Pansy & Vicky
» Anna & Vicky - Two witches and the big adventure
» Lili & Vicky - A professzor barátnője
» Philippe Noir

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Varázsvilág :: A karácsonyi bál :: Erkély-
Ugrás: