KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Lili & Vicky - A professzor barátnője Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Lili & Vicky - A professzor barátnője Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Lili & Vicky - A professzor barátnője Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Lili & Vicky - A professzor barátnője Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Lili & Vicky - A professzor barátnője Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Lili & Vicky - A professzor barátnője Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Lili & Vicky - A professzor barátnője Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Lili & Vicky - A professzor barátnője Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Lili & Vicky - A professzor barátnője Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Lili & Vicky - A professzor barátnője

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Victoria Camila Noir
Boszorkány
Victoria Camila Noir


* : Lili & Vicky - A professzor barátnője 10850632_807654362640916_2146875317_n_zps98207c38
Hozzászólások : 159
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél volt
Tartózkodási hely: : London
Kirendelt pár : Philippe Noir
Avataralany : Laura Flores
Karakterlap : Ez vagyok én! Sem több, sem kevesebb!
Karakterzene : Enrique Iglesias - Bailando
Wisin ft. Jennifer Lopez, Ricky Martin - Adrenalina
Ednita Nazario - Sin querer
¥ :
Mindig az újrakezdés az igazi folytatás, és ugyanazt folytatja minden igazi kezdet.
Ez a végzetes szerelem. (...) Ismerni a hibáit és a rossz oldalait annak, akit szeretünk. És mégis tovább szeretni.
Lili & Vicky - A professzor barátnője 10805356_807654329307586_707125781_n_zps45ab928e
Lili & Vicky - A professzor barátnője 10859601_807654319307587_1913543730_n_zps756cb10d

Lili & Vicky - A professzor barátnője Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lili & Vicky - A professzor barátnője   Lili & Vicky - A professzor barátnője EmptyKedd 28 Júl. 2015, 00:38



Vicky & Lili






A tóparton sikeresen belefutottam egy fiatal lányba. Még fel is löktem. Fogalmam sincs, hogy melyikünk volt a hibás, de összeszidtam. Mi lett volna, ha egy olyan lénnyel vagy sötét varázslóval fut össze, aki nem kegyelmez neki. Nem mintha a Roxfort nem lenne biztonságos, de akkor is!
Végül felsegítettem és bemutatkoztunk. Meglepődött. Talán valamit rosszul csináltam? Megvontam a vállam, majd mikor elindult én követtem. Idő közben rájöttem, hogy hova is indult. A kuckóba, ahol annak idején is tengettem mindennapjaimat.
Ahogy megérkeztünk megkértem, hogy hagy mehessek előre. Megengedte. Millió meg egy emlék öntött el a régi szép időkről. Ekkor Lili arca szomorúvá vált. Megsimogattam azt. Megint meglepődött. Én elmosolyodtam. Mikor megláttam a fotelt engedélyt kértem, hogy leülhessek.
Nem vagyok udvariatlan, mint néhány mugli társunk. Elindult csinálni tehát, én pedig megköszöntem a bókját, amit felém röppentett. Körbepillantottam. Kicsit át lett rendezve, de még mindig ugyanaz a hely, mint az én gyerekkoromban volt.
- Köszönöm! – mosolyodtam el, mikor megkaptam a teát.
Elmondtam neki, hogy nagyon jól ismertem az apját, csak elváltak útjaink. Sosem válaszolt a leveleimre. Pedig minden egyes áldott nap írtam neki. Tudni akartam, hogy van. Mi történt vele. Viszont hiába vártam a választ.
Végighallgattam Lilit. Szóval Richard meghalt? Elborzadtam. Még a szőr is felállt a hátamon. Teljes mértékben meglepett a dolog. Richard volt az az ember, aki védelmezte a gyengébbeket és mégis őt tették el láb alól?
Letettem a teámat, majd felálltam, kivettem az ő kezéből is a csészét. Azt is letettem és átöleltem a lányt. Közben simogatni kezdtem a hátát és a fejét. Itt vagyok nincs egyedül. Nekem bármit elmondhat. Én végighallgatom.
- Azt nem tudod véletlenül, hogy miért álltak bosszút rajta? – érdeklődtem, de csak szigorú tapintattal.
Közben folyamatosan öleltem és próbáltam nyugtatgatni. Innentől számíthat rám bármikor, bármi gondja van persze nem feltétlen kell tudnia. A másik dolog pedig majd közlöm vele a későbbiek folyamán!

Vissza az elejére Go down
http://islamistica.gportal.hu/
Lili Nenil
Hugrabug/7. évfolyam
Lili Nenil


* : Lili & Vicky - A professzor barátnője Neverrothnroll
Hozzászólások : 191
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Anglia, Roxfort
Kirendelt pár : Terry Boot
Avataralany : Hayley Mcfarland
Karakterlap : Here I am
Karakterzene : The last dance
One day
¥ : "Aki nem tud csodálkozni, elámulni az -hogy úgy mondjam- halott, és szeme kialudt!"
"Not all who wonder are lost!"


Lili & Vicky - A professzor barátnője Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lili & Vicky - A professzor barátnője   Lili & Vicky - A professzor barátnője EmptyPént. 01 Május 2015, 18:52


Victoria & Lili


Vizsga idő! Utálom a vizsga időt. Sehol senki, nagyon unalmas, miért nem tudnak rendesen tanulni? Ezt nem értem és nem hiszem, hogy meg fogom érteni valaha. Nekem az az átlagos, ha mindig rendesen tanulok és nem egyszerre sokat.
A tópartra indultam, gondoltam meglátogatom a papa kuckóját. Jó lesz egy kicsit nosztalgiázni. Ahogy a partra értem sikeresen belefutottam valakibe, de szó szerint. Így megint fenékre estem. Tipikus és még meg is szídott a nő. Már csak ez kellett. Felsegített és bemutatkoztunk.
Meglepődtem valószínűtlennek tartottam, hogy összefussak a professzor barátnőjével, de megtörtént. Ez pedig nagyon, nagyon meglepett. Beszélgetés közben elindultam a kuckó felé. A fenének van kedve megfagyni idekinn.
Mikor odaértünk megkért, hogy hagyjam, hogy ő menjen előre. Természetesen engedtem neki. Miért ne tettem volna? Miután bement én is utána mentem. Arcom szomorúra váltott. Ilyenkor mindig arra gondolok, hogy mennyire hiányzik a papa.
Ekkor éreztem meg Victoria kezét arcomon. Meglepődtem, nem szoktak velem ilyet csinálni. Ez nekem nagyon új! Meglátta a fotelt és megkérdezte leülhet-e, mire biccentettem. Érezze csak otthon magát, amíg én teát csinálok.
Megköszönte a bókot, majd leült a fotelbe és körbenézett, mintha annyira ismerné a helyet. Engem mondjuk nem zavar, nézelődjön. Szeretem megosztani mindenem. A kuckót is szívesen megosztom. Mikor kész lett a tea odaadtam neki, s leültem egy másik fotelbe, majd elmondtam a mondandóm.
Ismerte a papát! Ő ismerte a papát! A papa nem válaszolt a leveleire. Ez nem jellemző rá, ő mindig írt mindenkinek. Bár lehet, hogy csak nem küldte el. Lehet körbe kellene néznem a dolgozó szobájában. A házunk még mindig ugyanúgy áll. Rám vár, hogy tizenhét legyek és beköltözzek. Mély levegőt vettem, mielőtt mesélni kezdtem.
- Két éve történt. Én iskolában voltam, nem tudtam semmiről. Egyik nap Dumbledore azzal állított be hozzám a szobámba, hogy mutatnia kell valamit. Nem értettem. Aztán hazavitt. Az ajtó tárva nyitva volt. Furcsa szagot éreztem. A fejem azonnal összerakta a képet. Valakit megöltek... - Elcsuklott a hangom. - Amikor beléptem a nappaliba... ott feküdt... ott feküdt a padón a papa! Minden csurom vér volt. Az igazgató azt mondta halálfalók voltak. Bosszút akartak állni a papán.
Elsírtam magam. Nem akartam, de nem ment nem tudtam magam visszafogni. Túltettem már rajta magam, nem szabad sírnom, de most nem megy. Olyan élénk, mintha most lett volna. Annyira szeretném, hogy megint vele legyek. Lili kelj fel az csak egy álom. Csupán egy csalfa álom.


Vissza az elejére Go down
Victoria Camila Noir
Boszorkány
Victoria Camila Noir


* : Lili & Vicky - A professzor barátnője 10850632_807654362640916_2146875317_n_zps98207c38
Hozzászólások : 159
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél volt
Tartózkodási hely: : London
Kirendelt pár : Philippe Noir
Avataralany : Laura Flores
Karakterlap : Ez vagyok én! Sem több, sem kevesebb!
Karakterzene : Enrique Iglesias - Bailando
Wisin ft. Jennifer Lopez, Ricky Martin - Adrenalina
Ednita Nazario - Sin querer
¥ :
Mindig az újrakezdés az igazi folytatás, és ugyanazt folytatja minden igazi kezdet.
Ez a végzetes szerelem. (...) Ismerni a hibáit és a rossz oldalait annak, akit szeretünk. És mégis tovább szeretni.
Lili & Vicky - A professzor barátnője 10805356_807654329307586_707125781_n_zps45ab928e
Lili & Vicky - A professzor barátnője 10859601_807654319307587_1913543730_n_zps756cb10d

Lili & Vicky - A professzor barátnője Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lili & Vicky - A professzor barátnője   Lili & Vicky - A professzor barátnője EmptyVas. 26 Ápr. 2015, 22:42



Vicky & Lili






Ahogy megérkeztem a Roxfortba rá kellett jönnöm, hogy kedvesemnek valószínűleg órája van. Ennyit a meglepetésről, hiszen mire fel tudok libbenni hozzá már biztosan tudni, fogja, hogy itt vagyok! Körbe jártam a birtokot, s elöntöttek az emlékek, s az érzelmek. Mennyi minden történt itt velem. Olyan rég volt, de mégis jó! Imádtam azokat az éveket!
A tóparton elidőztem egy kicsit, majd útnak indultam a kastély felé. Azonban sikerült belefutnom egy lányba, akit sikeresen fel is löktem. Szerencsétlen! Jól le is torkolltam pedig én sem figyeltem oda eléggé. Felsegítettem sűrű elnézéseket kérve tőle. Végül bemutatkoztunk egymásnak.
Láttam az arcán a meglepettséget. El is mosolyodtam rajta, majd útnak indultunk a „kuckója” felé. Ahhoz a kuckóhoz, ahol rengetegszer megfordultam gyerekként. Igen ez az én titkos helyem is volt. Sok időt töltöttünk itt Nenillel. Ő volt az egyetlen barátom! De igazi volt, nem csak felületes!
Arra kértem, hogy én léphessek be először, amire meg is kaptam az engedélyt. Így hát beléptem. Az a finom meleg, mintha megint gyerek lehetnék, és újra találkoznék a barátommal. Mennyire élveztem itt elbújni, ha nem akartam senkit sem látni. Ricardo halálakor is jól jött volna...
Lili arca szomorú volt. Megsimogattam az arcát. Megint meglepődött. Csak tudnám min. Hiszen nem rossz dolgot csináltam vele. Megpillantottam egy fotelt, majd újra a lányra néztem. Elmosolyodtam.
- Szabad? - érdeklődtem – Köszönöm a bókot! Annyira nem is, csak egy kicsikét! – a mosoly nem tűnt el az arcomról.
Tudom, bunkón hangzik, de meg sem várva válaszát lehuppantam a fotelba és úgy nézelődtem újra körbe. Még szebb lett azóta, mióta én itt jártam. Megkaptam a teát, miközben Lili leült a másik fotelba. Őt figyeltem, ahogyan beszélt.
- Mi történt az apáddal? Megmondom őszintén nagyon jó barátok voltunk. Ám ahogy befejeztük az iskolát én hazakerültem. Világot akartam látni. Ő pedig családot. Sosem válaszolt a leveleimre, még csak azt sem tudtam, hogy sikerült megnősülnie, és hogy van egy lánya! - magyaráztam nyugodtsággal a hangomban.
Soha senkinek sem beszéltem erről a kapcsolatról, csak itt és most. Fogalmam sincs, hogy neki miért mondom el ezt. Talán a lányaként joga van erről tudni! Azt hiszem, ő úgy sem fogja tovább adni, legalábbis remélem!

Vissza az elejére Go down
http://islamistica.gportal.hu/
Lili Nenil
Hugrabug/7. évfolyam
Lili Nenil


* : Lili & Vicky - A professzor barátnője Neverrothnroll
Hozzászólások : 191
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Anglia, Roxfort
Kirendelt pár : Terry Boot
Avataralany : Hayley Mcfarland
Karakterlap : Here I am
Karakterzene : The last dance
One day
¥ : "Aki nem tud csodálkozni, elámulni az -hogy úgy mondjam- halott, és szeme kialudt!"
"Not all who wonder are lost!"


Lili & Vicky - A professzor barátnője Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lili & Vicky - A professzor barátnője   Lili & Vicky - A professzor barátnője EmptyHétf. 13 Ápr. 2015, 23:14


Victoria & Lili


Vizsgaidőszak. Ez nekem nem sok mindent mond. Én nem most tanulok meg mindent. Én folyamatosan tanultam. Legfeljebb csak átnézem a dolgokat. Akkor már menni fog minden simán. Ismerem magam és a tudásom szintjét is. Ez egy nagy előnyöm.
Eldöntöttem, hogy lemegyek a tóhoz a kis kunyhóba. Apa kunyhójába. Jól lesz egy kicsit elnézegetni a tavat és inni egy finom teát, meg élvezni a meleget a kuckóban. Egy kicsit apuval lehetek majd. Ez boldoggá tesz.
Amint a tó parton baktattam sikerült beleszaladnom egy nőbe és milyen az én szerencém? Seggre estem! Megint. Kezd kicsit idegesítő lenni. De nem baj. A nő elnézést kért én pedig mondtam neki, hogy ez már megszokott. Majd bemutatkoztam.
Ő is bemutatkozott és kiderült, hogy Noir professzor feleségével van dolgom. Ezt el sem hiszem. Viszont gyorsan túltettem magam rajta, s inkább elindultam a kuckó felé. Jobb lesz ott és ott legalább meleg van, nem úgy mint itt kint.
A hölgy szinte előre rohant. Honnan tudj, hogy hol a kuckó? Ez titok volt. Ezt nem értem. Na mindegy. Hagytam neki, hogy előre bemenjen. Majd én is beléptem. Újra itt már kezdett hiányozni ez a hely. Pedig milyen jól lehet itt tanulni.
Arcom szomorkás volt. A nő megsimogatta. Ez meglepett, de jól esett. Váratlan volt, de jól esett. Igyekeztem elterelni a gondolataim a papáról, s valami boldogabb témára gondolni, de nem nagyon ment. Pedig igyekeztem.
- Nem nem vagy olyan öreg! Sőt nagyon fiatalnak látszol! - Mosolyodtam el. Szándékosan nem válaszoltam az első kérdésre. Arra még nem állok készen. Megcsináltam a teákat és odaadtam az egyiket Mrs. Noirnak, majd leültem a másik fotelba.
- A hely az oka. Szeretek ide járni, de mindig szomorú vagyok, mert tudom, hogy soha többé nem láthatom a papát. Ez a hely rá emlékeztet! - Mondtam kibámulva az ablakon. Tudom, hogy nem illik az ilyet, de elsírnám magam, ha ránéznék a nőre.


Vissza az elejére Go down
Victoria Camila Noir
Boszorkány
Victoria Camila Noir


* : Lili & Vicky - A professzor barátnője 10850632_807654362640916_2146875317_n_zps98207c38
Hozzászólások : 159
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél volt
Tartózkodási hely: : London
Kirendelt pár : Philippe Noir
Avataralany : Laura Flores
Karakterlap : Ez vagyok én! Sem több, sem kevesebb!
Karakterzene : Enrique Iglesias - Bailando
Wisin ft. Jennifer Lopez, Ricky Martin - Adrenalina
Ednita Nazario - Sin querer
¥ :
Mindig az újrakezdés az igazi folytatás, és ugyanazt folytatja minden igazi kezdet.
Ez a végzetes szerelem. (...) Ismerni a hibáit és a rossz oldalait annak, akit szeretünk. És mégis tovább szeretni.
Lili & Vicky - A professzor barátnője 10805356_807654329307586_707125781_n_zps45ab928e
Lili & Vicky - A professzor barátnője 10859601_807654319307587_1913543730_n_zps756cb10d

Lili & Vicky - A professzor barátnője Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lili & Vicky - A professzor barátnője   Lili & Vicky - A professzor barátnője EmptyVas. 12 Ápr. 2015, 21:39



Vicky & Lili






Bevallom, nőiesen nagyon hiányzik az én drága férjuram. Anyám látogatása pedig pont kapóra jött. Így nem kell azon aggódnom, hogy mi lesz a lányok sorsa, míg én meglátogatom kedvesemet. A birtokon kicsit elkalandoztam.
A tó még mindig ugyanolyan gyönyörű, mint annak idején. Egy kicsit el is időztem a partján. Pontosan úgy, mint mikor ide jártam. Imádtam itt lenni főleg, hogy mindig találkozóm volt egy bizonyos személlyel itt.
Amikor elindultam belefutottam egy lányba, akit sikerült fellöknöm. Ám fel is segítettem őt azonnal. Nem állt szándékomban így a fenekére ejteni, de hát sikerült. Szavaira elmosolyodtam, majd bemutatkozott.
Viszonoztam a bemutatkozást. Láttam a csodálkozást az arcán, mire elmosolyodtam. Megemlített egy kuckót. Mikor rájöttem, hogy hová is tart megdobbant a szívem! Millió emlékkép csődült a szemem elé, miközben elindultunk.
Szinte előre rohantam. Még mindig jól emlékszem az oda vezető útra. Imádtam a helyet főleg, hogy volt társaságom is. Ekkor esett le, hogy valójában ő lehet a lánya. Elmosolyodtam, s ahogy beléptem megvártam, míg ő is ezt teszi.
Megsimogattam az arcát, mely szomorúságot tükrözött. Kíváncsi vagyok miért is ilyen. Az a baj, hogy nem akarok pofátlan lenni… de mégis! Azt hiszem tényleg nincs jó hatással rám a Noir család, de nem érdekel! Teret adtam kíváncsiságomnak.
- Miért vagy szomorú? – érdeklődtem, ahogy a konyha felé vette az irányt – Igen egy tea most jól esne, de kérlek, szólíts Vickynek! Nem vagyok én olyan öreg! Vagy mégis? – estem kétségbe.
Nem szeretem, ha magáznak. Az olyan semmit mondó! Meg hát, ha valakit meg akarnak bántani magázással is meg lehet sérteni. Én inkább közvetlen vagyok az emberekkel. Ha pedig csalódom így jártam! Éltem már túl rosszabbakat is!

Vissza az elejére Go down
http://islamistica.gportal.hu/
Lili Nenil
Hugrabug/7. évfolyam
Lili Nenil


* : Lili & Vicky - A professzor barátnője Neverrothnroll
Hozzászólások : 191
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Anglia, Roxfort
Kirendelt pár : Terry Boot
Avataralany : Hayley Mcfarland
Karakterlap : Here I am
Karakterzene : The last dance
One day
¥ : "Aki nem tud csodálkozni, elámulni az -hogy úgy mondjam- halott, és szeme kialudt!"
"Not all who wonder are lost!"


Lili & Vicky - A professzor barátnője Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lili & Vicky - A professzor barátnője   Lili & Vicky - A professzor barátnője EmptyVas. 29 Márc. 2015, 17:33


Victoria & Lili


Uncsi nap és én még azt hittem, hogy keresztapáéknél unalmas. Hát ez rosszabb. Idegbajt kapok a semmittevéstől. Unatkozom! Ki kell találnom valamit. Sürgősen, el is döntöttem, hogy lemegyek a kuckóba. Ott legalább nézheztem a tavat.
Ahogy a parton mentem, sikerült megint nekimenni valakinek, s újra, ahogy mindig seggreesni. Ez az én formám mindig mindenkinek nekimegyek. Kicsit leszidott a nő, de nem nagyon érdekelt. Jogos  volt, én nem akadok fenn az ilyeneken.
- Ne is foglalkozzon vele. Mindig sikerül nekimennem valakinek. Kezdem megszokni. - Mosolyodtam el, majd bemutatkoztam. Majdnem leesett az állam. Ez a nő Noir professzor felesége. Ezt el sem hiszem.
- A kuckóm! - Vágtam rá, mintha mi sem lenne természetesebb, majd elindultam. De csak mert majdnem lefagyott a lábam. Kicsit meglepett a nő, mintha tudná merre kell menni. Ez furcsa. Erről a helyről csak apa tudott.
- Apám kuckója volt, mikor még ide járt. - Amikor még élt! Elfordítottam a fejem, s megtöröltem a szemem. Szeretem azt a helyet, pont a papa miatt, de mindig eszembe jut, hogy mennyire hiányzik, nekem.
- Nyugodtan! - Biccentettem. Kissé szomorkás volt a hangom. Mikor beléptünk egyenesen a kis konyha felé mentem és nekiláttam a teának. - Kér teát, Mrs. Noir? - Kérdeztem kedvesen elmosolyodva.


Vissza az elejére Go down
Victoria Camila Noir
Boszorkány
Victoria Camila Noir


* : Lili & Vicky - A professzor barátnője 10850632_807654362640916_2146875317_n_zps98207c38
Hozzászólások : 159
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél volt
Tartózkodási hely: : London
Kirendelt pár : Philippe Noir
Avataralany : Laura Flores
Karakterlap : Ez vagyok én! Sem több, sem kevesebb!
Karakterzene : Enrique Iglesias - Bailando
Wisin ft. Jennifer Lopez, Ricky Martin - Adrenalina
Ednita Nazario - Sin querer
¥ :
Mindig az újrakezdés az igazi folytatás, és ugyanazt folytatja minden igazi kezdet.
Ez a végzetes szerelem. (...) Ismerni a hibáit és a rossz oldalait annak, akit szeretünk. És mégis tovább szeretni.
Lili & Vicky - A professzor barátnője 10805356_807654329307586_707125781_n_zps45ab928e
Lili & Vicky - A professzor barátnője 10859601_807654319307587_1913543730_n_zps756cb10d

Lili & Vicky - A professzor barátnője Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lili & Vicky - A professzor barátnője   Lili & Vicky - A professzor barátnője EmptyPént. 27 Márc. 2015, 23:59



Vicky & Lili






Miután a lányokat rábíztam anyura hopponáltam az iskolába. Aztán rájöttem biztos órája van szerelmemnek így végigjártam azokat a helyeket, ahol annak idején megfordultam. A tónál elidőztem. Mosolyogva indultam tovább, mikor a bámulásból feleszméltem.
Ám nem eléggé figyeltem oda így sikerült nekimennem, majd fellöknöm egy diákot. Kicsit megszidtam. Talán nem kellett volna. Túl sok időt töltök Walter társaságában. Nem jó hatással van rám az öreg!
- Ennek örülök! Mármint, hogy nem haragszol! – segítettem fel a lányt.
Bemutatkoztunk egymásnak. Büszkén mondtam ki a nevemet a végét nyomatékosítva. Remélem kedvesem is büszke lesz rám, hogy felemelt fővel viselem a nevét, mint ahogy ezt megígértem neki hónapokkal ezelőtt.
- Kuckó? Miféle kuckó? A régi kis erdészház! – esett le végül, ahogy utána indultam.
Mi tagadás kezdem fázni, meg hát kicsit pofán vágott, hogy csak így elindult a beszélgetésünk kellős közepén. Szinte követnem sem kellett! Tudom, hol van az a hely. Néha napján megfordultam ott. A legmagányosabb percekben, mikor a testvérem hiányzott nekem, mindig ott kötöttem ki.
- Mondd, csak honnan tudsz te erről a helyről? – kérdeztem, ahogy megérkeztünk
Jó volt újra itt lenni, bár jobban szeretném, ha a férj uracskám itt lenne velem és karolná a derekamat. Ahogy eszembe jutott ő elmosolyodtam. Ez a kis házikó már nem a bánat helye lenne, hanem a boldogságé. Azé a boldogságé, amit miatta érzem!
- Szabad? – mutattam az ajtó felé.
Szeretnék újra belépni az ajtón elsőként, úgy, ahogyan régen. Arcomról a mosoly még mindig nem tűnt el. Imádtam ezt a helyet, s a mai napig nagyon szeretem. Sosem hittem volna, hogy még egyszer itt kötök ki ráadásul nem is egyedül.

Vissza az elejére Go down
http://islamistica.gportal.hu/
Lili Nenil
Hugrabug/7. évfolyam
Lili Nenil


* : Lili & Vicky - A professzor barátnője Neverrothnroll
Hozzászólások : 191
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Anglia, Roxfort
Kirendelt pár : Terry Boot
Avataralany : Hayley Mcfarland
Karakterlap : Here I am
Karakterzene : The last dance
One day
¥ : "Aki nem tud csodálkozni, elámulni az -hogy úgy mondjam- halott, és szeme kialudt!"
"Not all who wonder are lost!"


Lili & Vicky - A professzor barátnője Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lili & Vicky - A professzor barátnője   Lili & Vicky - A professzor barátnője EmptyHétf. 09 Márc. 2015, 22:32


Victoria & Lili


Halálra unom magamat! Komolyan mit lehet ennyit tanulni, mint valami birkák. Akik csak magolnak, pedig mennyivel könnyebb lenne, ha meg is értenék. Rögtön menne, de ezek lusták ehhez. Őket az ilyen nem érdekli. Csak engem, de én más vagyok és ezzel tisztában vagyok.
Úgy döntöttem elmegyek a kis kuckómhoz és a tópartot figyelve kicsit pihenek a melegben. Sokkal kellemesebb lesz, mint itt bámulni a falat! Ezen az ötleten fel is bátorodtam, s máris a megvalósítás mezejére léptem.
Azonban a tóparton haladva megint voltam olyan ügyes, hogy nekimentem valakinek. Tessék ez vagyok én. Komolyan mondom ez már kínos. Mindig nekimegyek valakinek. Kezdem én rosszul érezni magam, hogy én mindig seggreesek, mikor találkozom valakivel.
- Nem történt semmi. Én mindig seggre esek, ha valakivel találkozom! Kezdem megszokni! - Csicseregtem mosolyogva. Megint előjön a szófosásom. Kell ez nekem? Kell. Ettől vagyok önmagam.
Bemutatkoztam neki, s megráztam a kezét. Mire ő is elmondta a nevét. Egy darabig le se esett, csak mikor már a kérdést is kimondta. Noir! Mint a professzor! Rokona? Na erre majd rákérdezek! Kitudakolom én, ki bizony! Mindent megtudok.
- Éppen a kuckómba igyekeztem. Megmelegedni meg egyet teázni! Meghívhatom? - Kérdeztem mosolyogva, ahogy már el is indultam. Biztos vagyon benne, hogy követni fog. Az emberek általában követnek, ha így megindulok egy beszélgetés közben. Én meg nem akarok megfagyni, úgyhogy elindultam.


Vissza az elejére Go down
Victoria Camila Noir
Boszorkány
Victoria Camila Noir


* : Lili & Vicky - A professzor barátnője 10850632_807654362640916_2146875317_n_zps98207c38
Hozzászólások : 159
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél volt
Tartózkodási hely: : London
Kirendelt pár : Philippe Noir
Avataralany : Laura Flores
Karakterlap : Ez vagyok én! Sem több, sem kevesebb!
Karakterzene : Enrique Iglesias - Bailando
Wisin ft. Jennifer Lopez, Ricky Martin - Adrenalina
Ednita Nazario - Sin querer
¥ :
Mindig az újrakezdés az igazi folytatás, és ugyanazt folytatja minden igazi kezdet.
Ez a végzetes szerelem. (...) Ismerni a hibáit és a rossz oldalait annak, akit szeretünk. És mégis tovább szeretni.
Lili & Vicky - A professzor barátnője 10805356_807654329307586_707125781_n_zps45ab928e
Lili & Vicky - A professzor barátnője 10859601_807654319307587_1913543730_n_zps756cb10d

Lili & Vicky - A professzor barátnője Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lili & Vicky - A professzor barátnője   Lili & Vicky - A professzor barátnője EmptyHétf. 09 Márc. 2015, 00:10



Vicky & Lili






Meg akartam lepni Philippet, hogy bemegyek hozzá az iskolába. Anyám látogatása pedig pont kapóra jött így rá tudtam bízni a lányokat. Azonban, ahogy behopponáltam rájöttem biztosan órája van. Hát az időmből kitelik… szóval körbejártam a birtokot. Minden ugyanolyan, mint mikor én jártam ide és ez nagyon tetszett! Sőt! Imádom ezt a helyet.
A tónál megálltam, s leültem egy kicsit gyönyörködni benne. Pontosan úgy, mint annak idején. Sokszor ücsörögtem a partján. Alig volt barátom! Sőt! Ha jobban belegondolok nem is volt barátom! Megvontam a vállamat. Nem érdekel!
Mikor kigyönyörködtem magam felálltam és útnak indultam. Ám inkább a vizet figyeltem. Nem néztem a lábam elé. Éreztem, ahogy nekimegyek valakinek. Azt hiszem fel is löktem a szerencsétlent. Felsikoltott, mire rápillantottam.
- Elnézem neked! De te is nézd el nekem, hogy nem vettelek észre! – nyújtottam felé a kezemet, mire ő el is fogadta.
Felhúztam, majd kedvesen rámosolyogtam. Leporolta magát, majd kezet nyújtott felém, s bemutatkozott. Furcsa egy lány ez tény és való, de kedves! Rákérdezett, hogy én ki vagyok. Ha tudnád… Felhúztam a szemöldököm, majd nagyot sóhajtottam.
- Bocs! Victoria Camila Noir! – ráztam vele kezet, miközben megráztam a kezét – Mi járatban erre? – kérdeztem elmosolyodva.
Ha már így alakult egy kicsit miért ne beszélgethetnék vele? Kedvesem itt lesz még egy darabig. Sőt ki tudja, meddig van órája! Szóval addig is legalább lefoglalom magam.

Vissza az elejére Go down
http://islamistica.gportal.hu/
Lili Nenil
Hugrabug/7. évfolyam
Lili Nenil


* : Lili & Vicky - A professzor barátnője Neverrothnroll
Hozzászólások : 191
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Anglia, Roxfort
Kirendelt pár : Terry Boot
Avataralany : Hayley Mcfarland
Karakterlap : Here I am
Karakterzene : The last dance
One day
¥ : "Aki nem tud csodálkozni, elámulni az -hogy úgy mondjam- halott, és szeme kialudt!"
"Not all who wonder are lost!"


Lili & Vicky - A professzor barátnője Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lili & Vicky - A professzor barátnője   Lili & Vicky - A professzor barátnője EmptyKedd 24 Feb. 2015, 22:04


Victoria & Lili


Utálom az ilyen hideg napokat. Főleg, hogy ma teljesen egyedül leszek, mivel mindenki ezerrel készül a vizsgákra, ráadásul most dupla órák vannak. De nekem nem kell készülnöm, úgyhogy unatkozni fogok egész álló nap! Ez már most unalmas.
Úgy döntöttem elmegyek a „titkos" bunkerünkbe, amit Maryvel találtunk. Ott legalább finom meleg lesz és nem fogok unatkozni, mert látom az erdőt. Ez kicsit feldobott, de nem annyira, hogy ne vacogja ahogy oda mentem.
Elgondolkodtam, mennyi minden megváltozott, mióta az iskolába kerültem. Kicsit sajnálom is, de inkább szomorú vagyok. Azonban gyorsan eltereltem a gondolataimat nem akarok megint sírni. Eleget síram már. Ahogy megfogadtam, a könnyek ideje lejárt.
Szinte öntudatlanul igyekeztem a bunker felé. Nem is figyeltem merre megyek. A lábam tudja az utat és kizártnak tartom, hogy bárki is itt legyen. Talán így történhetett meg, hogy egy kisebb sikollyal estem fenékre, mikor szembetalálkoztam egy idegennel.
- Sajnálom, nem vettem észre. Nem nekem nem kell. Most csak azok vannak benn, akiknek fokozott felkészülés kell a vizsgákra. - Fogtam meg a kezét, majd felálltam. Leporoltam magam, s a nő szemeibe néztem. Kezem nyújtottam felé!
- Lili Nenil vagyok hölgyem! És ön kicsoda? - Kérdeztem megint felvéve a kedves mosolyomat. Nem akarok rossz benyomást tenni rá! Barátkozós tipus vagyok. Szeretek mindenkivel jóban lenni.


Vissza az elejére Go down
Victoria Camila Noir
Boszorkány
Victoria Camila Noir


* : Lili & Vicky - A professzor barátnője 10850632_807654362640916_2146875317_n_zps98207c38
Hozzászólások : 159
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél volt
Tartózkodási hely: : London
Kirendelt pár : Philippe Noir
Avataralany : Laura Flores
Karakterlap : Ez vagyok én! Sem több, sem kevesebb!
Karakterzene : Enrique Iglesias - Bailando
Wisin ft. Jennifer Lopez, Ricky Martin - Adrenalina
Ednita Nazario - Sin querer
¥ :
Mindig az újrakezdés az igazi folytatás, és ugyanazt folytatja minden igazi kezdet.
Ez a végzetes szerelem. (...) Ismerni a hibáit és a rossz oldalait annak, akit szeretünk. És mégis tovább szeretni.
Lili & Vicky - A professzor barátnője 10805356_807654329307586_707125781_n_zps45ab928e
Lili & Vicky - A professzor barátnője 10859601_807654319307587_1913543730_n_zps756cb10d

Lili & Vicky - A professzor barátnője Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lili & Vicky - A professzor barátnője   Lili & Vicky - A professzor barátnője EmptyHétf. 23 Feb. 2015, 00:29



Vicky & Lili






Reggeli után úgy gondoltam meglepem kedvesemet és behopponálok az iskolába. Eszembe jutott, hogy valószínűleg órája van még. Végül úgy döntöttem, hogy bebarangolom a birtokot. Ez a hely semmit sem változott, amióta utoljára láttam! Még mindig milyen gyönyörű. Hányszor fedeztem fel és mindig találtam valami újat és csodát. Legutoljára a tóhoz vezetett utam.
Imádtam ezt a helyet. Mindig sikerült itt elbújnom a kíváncsi szemek elől. Itt gyakorolgattam és álmodoztam a jövőmről. Leültem a tó partjára és figyelgettem a vizet. Mintha csak tegnap lettem volna diák. Visszaröpültem az időben, s a szép idők kavarogtak a szemem előtt.
Miután kigyönyörködtem magam úgy döntöttem valahogy belógok az iskolába. Úgy látszik a hűséges vagyok a Noir névhez, hiszen hasonlóképpen bajba keveredek, mint kedvesem egykoron gyermekként. Jó tény és való, hogy így felnőtt fejjel azért másabb a dolog, de élvezem!
Ahogy felálltam utolsó pillantásokat vetettem a vízre, miközben elindultam. Észre sem vettem, hogy valaki éppen az utamban áll így sikerült fellöknöm valakit. A hangjából ítélve egy lányról van szó. Rápillantottam. Felhúztam a szemöldökömet.
- Neked nem kéne órán lenned? – érdeklődtem, miközben csípőre tettem a kezeimet – Legközelebb nézz a szemed elé, ha velem szembe jössz! – nyújtottam felé a kezemet.
Van valami ebben a lányban. Valami furcsa. Nem, nem is furcsa. Inkább megtört, meggyötört. Sokat szenvedhetett az életében. Pedig milyen fiatal! Még mindig segítő kezet nyújtottam felé, miközben rámosolyogtam. Igyekeztem minél barátságosabb lenni vele.

Vissza az elejére Go down
http://islamistica.gportal.hu/
Lili Nenil
Hugrabug/7. évfolyam
Lili Nenil


* : Lili & Vicky - A professzor barátnője Neverrothnroll
Hozzászólások : 191
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Anglia, Roxfort
Kirendelt pár : Terry Boot
Avataralany : Hayley Mcfarland
Karakterlap : Here I am
Karakterzene : The last dance
One day
¥ : "Aki nem tud csodálkozni, elámulni az -hogy úgy mondjam- halott, és szeme kialudt!"
"Not all who wonder are lost!"


Lili & Vicky - A professzor barátnője Empty
TémanyitásTárgy: Lili & Vicky - A professzor barátnője   Lili & Vicky - A professzor barátnője EmptyKedd 17 Feb. 2015, 22:53


Victoria & Lili


Na ennél unalmasabb hideg téli napot nem is lehetne kitalálni komolyan. Reggel azt hittem, hogy megfagy bennem a vér olyan hideg volt a szobában. Le merem fogadni, hogy megint Mary tekerte le a fűtést. Neki mindig melege van. Csak tudnám hogy csinálja.
Szerencsére a reggeli forró kakaó megtette a hatását. Felmelegített, de rendesen. A reggelim nagyon finom volt. Valami újfajta lekváros kalácsot találtak ki, de nekem nagyon ízlett. Így máris jól indult a napom. De ami következett az nagyon unalmas volt.
Hamarosan vizsgák lesznek, mindenki tanul. Csak én nem. Minek tanuljak olyat, amit már alapból tudok, majd átismétlem a vizsga előtt. De nem most. Viszont így teljesen egyedül maradtam. Ez se sokkal jobb felállás, legalábbis véleményem szerint!
Mivel nem tudok mit csinálni, így úgy döntöttem, hogy sétálok egyet. A tó parja erre tökéletes lesz. Amúgy is szeretem azt a helyet. Valahogy olyan megnyugtató a tó látványa. Szeretem a viztükröt nézni, kicsit olyan, mintha repülnél. Amire én a legjobban vágyom.
Nagy a csemd, sehol egy lélek. Ez kicsit fura, mindig van itt valaki. De mabizosan mindenki bent van és tanul. Kicsit összébb húztam a kabátom, majd tovább sétáltam. Nem messze  fák közt lesz a bunkerünk Maryvel, ott gyújthatok tüzet és finom meleg lesz.
Bevallom ezt a bunkert apa találta, én pedig tőle tudom hol van. Valami régi kőház maradványa, amit lefedett a barátaival, aztán pedig rejtő igét tettek rá és berendezték. Persze szinte minden Roxfortos tanár tud róla, de nem sokan tudják hol van. Így jó kis játszóhely.
Maryvel berendeztük, hogy otthonos legyen, így már lehet kísérletezgetni, meg bulikat csapni. Bár elsősorban teázó és főzetkészítő hely, de egyszer csináltunk szülinapi bulit is itt. Most is oda tartok, persze csak ha nem zavarnak meg.


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lili & Vicky - A professzor barátnője Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lili & Vicky - A professzor barátnője   Lili & Vicky - A professzor barátnője Empty

Vissza az elejére Go down
 
Lili & Vicky - A professzor barátnője
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Pansy & Vicky
» Anna & Vicky - Two witches and the big adventure
» A két gyönyörű angyalka - Philippe & Vicky
» Vicky & Philippe - Legszebb karácsonyi ajándék
» Mr. King & Warren professzor

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Roxfort :: Birtok :: Tó és partja-
Ugrás: