KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Minna és Ally Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Minna és Ally Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Minna és Ally Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Minna és Ally Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Minna és Ally Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Minna és Ally Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Minna és Ally Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Minna és Ally Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Minna és Ally Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Minna és Ally

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Allison Black

Allison Black


Hozzászólások : 30
Vér : félvér
Iskolai ház : Griffendél volt
Tartózkodási hely: : London
Kirendelt pár : Marcus Flint
Avataralany : Krysten Ritter
Karakterzene : https://www.youtube.com/watch?v=ZDpmksEfxy8

Minna és Ally Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minna és Ally   Minna és Ally EmptyHétf. 29 Dec. 2014, 19:34

Minna és Allison
Rövidke idézet!
Az ütközést követően, meg fordulva, egy édes kis szőkét pillantok meg a földön. Na, jó nem annyira kicsi, de mindegy. Kérdésemre, választ kapok tőle, majd fel is segítem őt a földről.
– A nevem, Allison. Téged, hogy hívnak? – Kérdem tőle. Néha, nem értem miért is csinálok ilyet, hisz szerintem találkozni, nem biztos, hogy fogunk megint, de azért nekem muszáj meg kérdeznem. Végig mérem őt, hogy lássam őt teljesen egészében. Hogy utána mit teszek? Még nem tudom, az majd tőle is függ. Minden esetre, azért várok.
– Üldözött valaki? – Már megint, egy újabb kérdés, amihez talán semmi közöm sincs, és én még is felteszem neki, hogy megint legyen mit mondania. Ha, egyáltalán meg akarja velem a dolgot, akkor megteszi, ha nem akkor, nem fogok erősködni, inkább rá hagyom a dolgot. Tekintetem, rá irányul a lányra, és nem akarom levenni róla.

Vissza az elejére Go down
Minna Levy
Mardekár/7. évfolyam
Minna Levy


* : Minna és Ally Tumblr_mbqq3i05PU1rynxj1
Hozzászólások : 6
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Mardekár
Tartózkodási hely: : London
Kirendelt pár : Griffendél 7/6 fiú
Avataralany : Ginny Gardner
Karakterlap : Wrong house or wrong life?
¥ : Minna és Ally Tumblr_inline_mrfro3eyz61qz4rgp

Minna és Ally Empty
TémanyitásTárgy: Diagon Alley - diagonally? -- Ally & Minna   Minna és Ally EmptySzomb. 20 Dec. 2014, 23:11

 tag. Allison Black. -- Diagon Alley - diagonally? --  
 i take one look at you and i grow  
 cold  

Nyár vége volt, de itt, Londonban, már érződött a közelgő ősz lehelete. Már egy hete szakadt az eső és azt hittem, hogy mire újra fedett helyen lehetek, már folyni fognak a ruháim is. Azonban úgy látszott, az időjárás nekem kedvez, és bár minden csurom víz és csúszós volt - egy ízben hanyatt is estem -, reggelre elállt az eső. Mugli tömegközlekedéssel értem el a Foltozott üstöt, a hangulatom leginkább ennek kedvezett, az odavezető úton volt időm gondolkodni is, a kvibli nagynénémnek is a kedvére tehettem.
Az Abszol Út még ilyen nyálkás időben is élvezetes volt - az a sok varázscucc, a seprűk, a boltok, minden... Hiába, a családom vérében van a varázslóság. Csak a nagynénémében nem.
Minden egyes megjárt bolt után elvégeztem a csomagomon egy-egy gyors kicsinyítő- és súlytalanító bűbájt, majd a kedvenc oldaltáskámba süllyesztettem.
Épp egy mentás csokis fagyit nyalogatva nézegettem az egyik bolt kirakatát - olyan gyönyörű, tiri-tarka sáljuk volt...! -, mikor a szemem sarkából felfigyeltem valamire. Két, nem éppen barátságos szobatársamat pillantottam meg, így jobbnak láttam kereket oldani.
Az elején feltűnés nélkül lavíroztam a tömegben, majd egyre jobban kezdtem sietni. Hátrapillantottam, hogy követnek-e, de hirtelen nekiütköztem valaminek - vagy valakinek? -, és először megtántorodtam, majd elestem. Elfojtott kiáltás tört fel a torkomból, mikor becsapódtam; a hátsó fertájom erősen tiltakozott az inzultus ellen. Felnézve egy fiatal, teljesen feketébe öltözött nőt pillantottam meg.
- Köszönöm - fogadtam el a felém nyújtott kezet és felálltam. Hátra pillantottam, de szerencsére nem láttam őket. - Minden rendben.

Vissza az elejére Go down
Allison Black

Allison Black


Hozzászólások : 30
Vér : félvér
Iskolai ház : Griffendél volt
Tartózkodási hely: : London
Kirendelt pár : Marcus Flint
Avataralany : Krysten Ritter
Karakterzene : https://www.youtube.com/watch?v=ZDpmksEfxy8

Minna és Ally Empty
TémanyitásTárgy: Minna és Ally   Minna és Ally EmptySzer. 17 Dec. 2014, 21:58

Minna és Allison
Rövidke idézet!
Miután, Saraval el hagytuk az egyik üzletet, el köszönünk egymástól, hisz Saranak más programja is van, mint velem legyen egésznap. A kirendeltjével van, vagy is inkább csak lesz nekik randijuk. Irigylem őt, vagy is őket, de azért ezt nem mondanám neki. Vállásunk után, én még maradok, mert nincs semmi kedvem a hazamenetre. Utam során, néha meg, megállok egy kirakatnál, és az árúkat nézegetem. Fura mód, valahogy egyáltalán nem tud le kötni az itteni kirakat felhozatal nekem valahogy olyan hiány érzetem van. Talán, csak hozzá vagyok szokva a mugli kirakatok hoz, amik annyiban külömböznek az itteniektől, hogy azok legalább, újjak, és frissek, vagy csak a mágus világ van fényévekkel lemaradva. De, az is igaz, hogy én is izlés ficamos vagyok divat téren, de ez meg az én gondom. Nem tehetek róla, egyszerűen imádom a feketét, és még sosem gondoltam arra, hogy más színt is kipróbáljak. Hírtelen, úgy érzem mintha valaki nekem jött volna. Mikor oda fordulok, látom amint egy fiatal lány a földön ül.
– Szia. Mond csak minden rendben? – Kérdem tőle, és a kezemet nyújtom felé, hogy fel segítsem. Mintha, üldöznék őt, vagy nem tudom. Mindegy, majd kiderül.  
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Minna és Ally Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minna és Ally   Minna és Ally Empty

Vissza az elejére Go down
 
Minna és Ally
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Minna Levy
» Temporary savior - or not? -- Rhett & Minna
» Luna és Ally
» Sophia és Ally
» Molly és Ally, avagy egy fáradt boszi esete.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Varázsvilág :: Abszol út :: Főút-
Ugrás: