KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Luna és Ally Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Luna és Ally Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Luna és Ally Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Luna és Ally Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Luna és Ally Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Luna és Ally Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Luna és Ally Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Luna és Ally Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Luna és Ally Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Luna és Ally

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Allison Black

Allison Black


Hozzászólások : 30
Vér : félvér
Iskolai ház : Griffendél volt
Tartózkodási hely: : London
Kirendelt pár : Marcus Flint
Avataralany : Krysten Ritter
Karakterzene : https://www.youtube.com/watch?v=ZDpmksEfxy8

Luna és Ally Empty
TémanyitásTárgy: Re: Luna és Ally   Luna és Ally EmptyCsüt. 19 Feb. 2015, 20:19

Luna és Allison
Rövidke idézet!
Hallom, hogy valamit megköszön, majd be is mutatkozik, és elém nyújtja a kezét, amit el is fogadok.
– Nagyon örvendek Luna, az én nevem Allison Black. – Mutatkozom be, és közben kezet rázok vele. Látom, hogy jó döntést hoztam, mikor felajánlottam neki, a társaságomat, mert látom, hogy még jobb lesz tőle a kedve. Mond is valamit, amire oda is figyelek, mert nagyon érdekes, amit mond. Emlékszem, hogy mintha tanultunk volna, még anno ezekről a lényekről a suliban, de egyelőre csak eddig még könyvben rajzon láttam ilyen lényt, a valóságban még nem.
– Igen, valóban nagyon félre ismerik őket, de ez inkább az emberek hibája. Bár, remélem egy nap majd többen fognak velük foglalkozni. – Mondom, némi reménykedéssel a hangomban. Egy kérdés is elhangzik, amire mondanom kell valamit.
– Az egykori házvezetőmet voltam meglátogatni, McGalagony professzort. Tőle jövet találkoztam veled. – Válaszolom a lány kérdésére, közben ráfigyelek.

Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood

Luna Lovegood


* : Luna és Ally Tumblr_n3xur42ySq1r01q3wo7_250
Hozzászólások : 16
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hollóhát
Tartózkodási hely: : Roxfort
Kirendelt pár : Dougie Waters
Avataralany : Evanna Lynch
Karakterlap : "You are just as sane as I am."


Luna és Ally Empty
TémanyitásTárgy: Re: Luna és Ally   Luna és Ally EmptyVas. 15 Feb. 2015, 18:35



- Ó, köszi – mosolyodom el boldogan, mert valóban elég fiatalnak néz ki, és tegezni sokkal könnyebb. Bár én azért tisztelem az embereket, de akár velem egykorú is lehetne ez a lány. – Luna Lovegood vagyok – nyújtok neki kezet, majd azon gondolkozom, hogy nem láthattam-e itt a Roxfortban még régebben, mert úgy tűnik, nemrég végzett. De nem ugrik be. Majd alkalomadtán megkérdezem, melyik házba járt. A kérdésére még jobb kedvem lesz. – Persze, nyugodtan gyere velem. A thesztrálok is szeretik a társaságot, rajtam és Hagridon kívül nem látogatja meg szegényeket senki. Pedig olyan barátságosak – fejezem ki csalódottságomat, miközben elindulunk. Tényleg elég szörnyű, hogy mindenki csak a saját állataival törődik, másokkal meg nem. A thesztrálok ráadásul sokat dolgoznak, mert mindig ők húzzák a kocsikat. Az rendben van, hogy erősek, de attól még nem kellene elfeledkezni róluk. Szerencsére már néhány barátomat rá tudtam venni, hogy egyszer-egyszer kísérjenek el etetni őket. Csak az a baj, hogy nem mindegyik látta is.

- Megkérdezhetem, hogy mi járatban voltál az iskolában? – kíváncsiskodok egy kicsit, mert nem sűrűn látok visszalátogatókat. Énldául nem tudom, hogy visszajönnék-e. Nem vagyok az a tanárokkal barátkozós típus, szóval őket nem látogatná meg, csak a thesztrálok miatt pedig biztos nem engednék meg. De majd megkérdezem Hagridot, hogy nem kaphatnék-e egy csikót, ha végzek. Olyan jó lenne egy saját otthonra.











Vissza az elejére Go down
Allison Black

Allison Black


Hozzászólások : 30
Vér : félvér
Iskolai ház : Griffendél volt
Tartózkodási hely: : London
Kirendelt pár : Marcus Flint
Avataralany : Krysten Ritter
Karakterzene : https://www.youtube.com/watch?v=ZDpmksEfxy8

Luna és Ally Empty
TémanyitásTárgy: Re: Luna és Ally   Luna és Ally EmptySzer. 11 Feb. 2015, 19:17

Luna és Allison
Rövidke idézet!
Éppen készülök el hagyni az iskola területét, mikor is egy szőke lány mezítláb akarja elhagyni a sulit. Nem fogom fel, hogy miért is csinálom ezt, hisz nem az én gondom, hogy miként játszik az egészségével, ez az ő dolga. Hallom, hogy köszön nekem, amitől kicsit el szégyellem magam, mert úgy rászóltam.
– Szia. – Viszonzom a köszönését. Majd, gyorsan ki javítja magát.
– Nem vagyok tanár, tegez nyugodtan. – Engedem meg neki, hisz tényleg nem vagyok tanár. Bár, a tanárok közt is vannak, akik talán megengedik, hogy tegezzék őket. A kérdésemre is kapok választ, és összehúzza a szemét, mintha a mondata nekem szólt volna. Ettől, csak még kínosabban érzem magam. Majd, vidáman mutatja nekem a tarisznyáját.
– Értem. Elkísérhetlek? – Kérdem tőle, aztán várom, hogy mit is mond rá.

Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood

Luna Lovegood


* : Luna és Ally Tumblr_n3xur42ySq1r01q3wo7_250
Hozzászólások : 16
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hollóhát
Tartózkodási hely: : Roxfort
Kirendelt pár : Dougie Waters
Avataralany : Evanna Lynch
Karakterlap : "You are just as sane as I am."


Luna és Ally Empty
TémanyitásTárgy: Re: Luna és Ally   Luna és Ally EmptyPént. 06 Feb. 2015, 16:16



Már kezd alkonyodni, így hát tökéletes az idő a thesztráletetéshez. Ilyenkor sokkal éhesebbek, legalábbis az évek során ezt tapasztaltam. Így hát gyorsan megírtam a házijaimat, felvettem a köpenyemet, majd elindultam lefelé. Sajnos a Hollóhát-torony eléggé messze van, ezért késésben vagyok, rohannom kell. A nagy futásban elfeledkeztem a cipőmről, de nem baj, mert amúgy sem vettem volna fel az erdőben. Már épp mennék ki az ajtón, mikor valaki utánam szól. Megfordulok, és egy lány az, de még sose láttam itt. – Szia – köszönök neki, majd hirtelen leesik, hogy valószínűleg ő már felnőtt, ezért nem lehetek ilyen tiszteletlen. – Elnézést, hirtelen azt hittem, hogy diák – javítom ki magam gyorsan, és remélem, hogy nem tart bunkónak. A kérdésére automatikusan lenézek a lábamra. – Öhm, nos, nagyon siettem, ezért elfeledkeztem a cipőimről – magyarázom. - De nem baj, mert az erdőben úgyis le kell vennem, hogy ne zavarjam meg az állatokat. Félnek az emberektől, mondjuk nem ok nélkül, mindenki csak csörtet arra – húzom össze a szemem rosszallóan.  – Megyek thesztrálokat etetni – emelem meg a hússal teli tarisznyámat vidáman.











Vissza az elejére Go down
Allison Black

Allison Black


Hozzászólások : 30
Vér : félvér
Iskolai ház : Griffendél volt
Tartózkodási hely: : London
Kirendelt pár : Marcus Flint
Avataralany : Krysten Ritter
Karakterzene : https://www.youtube.com/watch?v=ZDpmksEfxy8

Luna és Ally Empty
TémanyitásTárgy: Luna és Ally   Luna és Ally EmptySzer. 04 Feb. 2015, 23:56

Luna és Allison
Rövidke idézet!
Örömmel tölt el, hogy egykori házvezetőmet, viszont láthatom. De, hamarosan indulnom kell, mert a kastélyban csak a tanárok és a diákok lehetnek, vagy is tartózkodhatnak. Bár, hallottam olyat, hogy az egyik diák apja volt már idebent este is. De, én nem ő vagyok. Azt tervezem, hogy Roxmortsban húzom meg magam estére. Talán, a három seprűben lesz helyem, vagy esetleg egy szállodába is mehetnék, már ha van itt olyan. Ahogy, a régi tanteremben vagyok egykori házvezetőmmel, kicsit meg rohamoznak az emléke, amik közt vannak jók, és rosszak is. De, ahogy észreveszem, a professzornak épp más dolga akad, így azt gondolom, hogy talán inkább holnap kéne vissza jönnöm. Fel is állok a padtól, és elköszönök a tanárnő től.
– Viszlát, tanárnő Holnap megint benézzek. – Köszönök el, de azért még megvárom a mondatát.
– Viszlát, mis Black. – Köszön el ő is. – És, vigyázzon magára. – Mondatára, csak bólintok, aztán már indulok is kifelé. Útközben, néha ránézzek egy-egy festményre, akik jót beszélgetnek. Nekem, ellenben viszont mennem kell. Ezért sem érek rá, hogy a festményekkel foglalkozhassam. Az utam közben, gondolataim, egészen máshol járnak, mint ahol kéne. Lassan közeledek az előcsarnok elé, mikor is megállok, de hogy pontosan miért is, azt nem tudom. Látom, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki kifelé tart a kastélyból. Egy szőke lány tart kifelé, és amit furcsállok, hogy nincs rajt csizma.
– Hé, te nem fogsz így felfázni? – Kérdem kicsit aggódva.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Luna és Ally Empty
TémanyitásTárgy: Re: Luna és Ally   Luna és Ally Empty

Vissza az elejére Go down
 
Luna és Ally
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sophia és Ally
» Minna és Ally
» Molly és Ally, avagy egy fáradt boszi esete.
» Luna & Christian
» Lili & Luna

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Roxfort :: Kastély :: Földszint :: Előcsarnok-
Ugrás: