KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Minna Levy Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Minna Levy Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Minna Levy Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Minna Levy Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Minna Levy Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Minna Levy Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Minna Levy Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Minna Levy Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Minna Levy Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Minna Levy

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kimberly Williams
Hugrabug/7. évfolyam
Kimberly Williams


* : Minna Levy Tumblr_n2g9k06Uei1saze6yo10_250
Hozzászólások : 354
Vér : Mugliszármazású
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Roxfort boszorkány- és varázslóképző szakiskola, London - Anglia
Kirendelt pár : Charlie Weasley
Avataralany : Nina Dobrev
Karakterlap : Mirror of memories
Minna Levy Tumblr_n3k0anFO1l1t8z9dxo1_250

Karakterzene : ❥ Egyszer
¥ : Minna Levy Tumblr_mggvcak0TY1rpqiebo7_250

Minna Levy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minna Levy   Minna Levy EmptyHétf. 15 Dec. 2014, 19:10




Elfogadva!  

Kedves Minna, örülünk, hogy egy újabb kis boszorkánnyal gazdagodott a Mardekár ház, bár Te ennek a legkevésbé sem örülsz, hiszen közel sem ebben az iskolai házban álmodtad meg a jövőd, de fel a fejjel. Itt még koránt sincs vége az útnak. Ellenkezőleg, most kezdesz majd igazán élni és ne felejtsd el, hogy csakis a döntéseid határoznak meg Téged.  Smile  Bízom benne, hogy jól fogod magad érezni közöttünk. Én pedig már utadra is engednélek. Jó szórakozást kívánok.  Wink   
Vissza az elejére Go down
Minna Levy
Mardekár/7. évfolyam
Minna Levy


* : Minna Levy Tumblr_mbqq3i05PU1rynxj1
Hozzászólások : 6
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Mardekár
Tartózkodási hely: : London
Kirendelt pár : Griffendél 7/6 fiú
Avataralany : Ginny Gardner
Karakterlap : Wrong house or wrong life?
¥ : Minna Levy Tumblr_inline_mrfro3eyz61qz4rgp

Minna Levy Empty
TémanyitásTárgy: Minna Levy   Minna Levy EmptyHétf. 15 Dec. 2014, 17:40




Minna Levy

"...and if you don't like me as I do you I understand. Because who would really choose a daisy in a field of roses?"




↯Név: Minna Levy

↯Kor: 17

↯Ház: Mardekár

↯Vér: Aranyvérű

↯Pálca: Akác, tizenegy és egynegyed hüvelyk, unikornis ször

↯Foglalkozás: Tanuló

↯Edevis tükre: Önmagát egy teljesen másik iskolai házban, barátokkal körülvéve

↯Mumus: A magány; egyedül egy kör közepén, miközben a többiek rajta nevetnek.

↯Amortentia: Eper, frissen sült házi sütemény, frissen nyírt fű


↯Veritaserum: A titok két ember között csak akkor létezhet, ha az egyikük halott - a titkai titkok is maradnak.



This is me

    Persze, most keresed a gyenge pontomat, hogy megalázhass, ugye? Tudod mit? Belefáradtam. Tessék-lássék, itt van minden. Ha több kell, keress meg. Legyen ennyi elég... Mindig is törékenyebb alkatnak számítottam a többieknél, de én azokkal a lányokkal ellentétben, akik vágynak erre, lemondanék róla. Kívül porcelán, belül acél, nyugtatott mindig anya és igaza is van. Természetesen világosszőke hajam nem terül el hosszan a hátamon, csak a vállamon, ha túl lóg, de én így szeretem. Szemeim világoskékek, bőröm természetesen ilyen sápadt, fakó, ajkam is színtelen. Alacsony vagyok, 160 centi körül, és igazából nem zavar, csak az irritál, mikor nem érek el valamit, mert túl magasan van. Sőt, néha jól is jön az alacsony termet, mondjuk például, ha el akarsz tűnni valahonnan vagy bele akarsz olvadni a környezetedbe, mintha ott sem lennél.
    Az évek megtörtek, sosem voltam a leghangosabb dudás a csárdában, mára meg pláne nem vagyok az. Számra azonban nem mindig sikerül vigyáznom - hiába, apa giffendéles voltát sem lehet csak úgy eltüntetni -, ilyenkor gyakran megjárom, de már megszoktam. Mostanában kezdem kissé visszanyerni a hangomat, a környezetemben élő őszinte sajnálatára, így eggyel több átkot kell rám fecsérelniük, mint általában. Az évek alatt megtanultam, hogyan lehet a legjobban tettetni, hogy levegő vagy, és sajnos szükségem is van erre. Órákon is csendben, leszegett fejjel dolgozom, és igyekszem eltakarni, ha sikerül elsőre átváltoztatnom valamit, vagy szándékosan készítem lassan a főzetemet, nehogy a tanár megdicsérjen, mert az egy plusz átkot érhet, ha nem vigyázok.



Mirror of memories

    Megbélyegeznek valamiért, amiről nem is tehetsz és igazából semmi közöd nincsen hozzá; hidd el, nem a legjobb érzés. De én már csak tudom, milyen. Pedig nem tehetek róla, én nem akartam ezt. Nem tehetek róla, hogy a Süveg egyetlen szavával elrontotta az életemet. Pedig megtette. Mardekár, mondta akkor, én pedig majd' leájultam a székemről. Ezért imádkoztam egész vonatút alatt, ettől rettegve sírtam ki a szememet az előtte lévő éjszaka, de valóra vált a rémálom, amit addig elképzelni sem tudott. Vérárulóként a kígyófészekben, pont ez kellett, nem tudtam, mi hiányzott az addigi életemből. Mondjuk a... szenvedés?
    A saját házam, aminek a családomnak kéne lennie, kitaszított, és a többi ház is olyan becsmérlően néz rám, mintha én tehetnék mindenről, mintha én kértem volna, hogy oda kerüljek, mintha közéjük tartoznék. Persze, tényleg, minden vágyam volt ide kerülni, ahol szórakozásból engem kínoznak, én vagyok a tesztalany, mi sem természetesebb...
    Hallgattam, tűrtem, nyeltem. Úgy bántak velem minden este és reggel, meg amikor találkoztam velük, mint valami ronggyal; de én elviseltem, mert tudtam, hogy egyszer minden jobb lesz, csak győznöm kell kivárni. Tavaly, a kiújuló háborúban még a szüleimet is elveszítettem, így a kvibli nagynénémhez kerültem, aki történetesen gyűlöli a mágiát. Bárki, akinek csak egy kicsit is rálátása volt az ügyekre, gyilkos pillantással mért végig a folyosón én pedig igyekeztem minél kisebbre összehúzni magamat, csak mert egy kígyó volt a taláromra varrva; Madam Pomfrey a megmondhatója, hogy akkortájt nem egyszer időztem a gyengélkedőn, mert nem sikerült elég gyorsan elszelelnem.
    Most pedig itt ülök, a tetőn, a csillagos ég alatt, egy szál füstölgő cigarettával a számban, könnyeimet nyeldesve, remegve a néma zokogástól, kezemben tartva azt a bizonyos pergament, amerre jövendőbeli férjem nevét írták fel tintával. Ez a név számomra egy kivégzési határozattal ért fel. Történetesen ismerem az illetőt. És történetesen utál engem. Ahogy a jövendőbeli férjem egész háza. A jövendőbeli, griffendéles férjem.



    KÓD: Mardekár 7/4 lány
    KIRENDELT PÁR: Griffendél 7/6 fiú
    PLAY BY: Ginny Gardner



    Vissza az elejére Go down
     
    Minna Levy
    Vissza az elejére 
    1 / 1 oldal

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    Hogwarts :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterek :: Hölgyek :: Aranyvérűek-
    Ugrás: