KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Ron Weasley Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Ron Weasley Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Ron Weasley Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Ron Weasley Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Ron Weasley Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Ron Weasley Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Ron Weasley Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Ron Weasley Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Ron Weasley Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Ron Weasley

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kimberly Williams
Hugrabug/7. évfolyam
Kimberly Williams


* : Ron Weasley Tumblr_n2g9k06Uei1saze6yo10_250
Hozzászólások : 354
Vér : Mugliszármazású
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Roxfort boszorkány- és varázslóképző szakiskola, London - Anglia
Kirendelt pár : Charlie Weasley
Avataralany : Nina Dobrev
Karakterlap : Mirror of memories
Ron Weasley Tumblr_n3k0anFO1l1t8z9dxo1_250

Karakterzene : ❥ Egyszer
¥ : Ron Weasley Tumblr_mggvcak0TY1rpqiebo7_250

Ron Weasley Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ron Weasley   Ron Weasley EmptyPént. 12 Dec. 2014, 11:43




Elfogadva!  

Kedves Ron, már nagyon vártuk, hogy megérkezz. Így teljes a trió.  Very Happy  Személy szerint csak gratulálni tudok a történethez, Charlie nem véletlenül büszke. Kedves kis sztori volt, még ha nem is annyira örömteli. Érthető, ha csalódtál, hiszen egészen más valaki neve szerepel abban a levélben, mint amiben titkon reménykedtél. De ne felejtsd el, hogy az érmének nem csak egy oldala van, hanem mindig kettő. Nem is tartanálak fel tovább. Jó szórakozást kívánok.  Wink    
Vissza az elejére Go down
Ron Weasley
Griffendél/6. évfolyam/Prefektus
Ron Weasley


Hozzászólások : 1
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Griffendél
Tartózkodási hely: : Roxfort
Avataralany : Rupert Grint
¥ : Ron Weasley Tumblr_ltzti3v4q61qdm4v9o1_500

Ron Weasley Empty
TémanyitásTárgy: Ron Weasley   Ron Weasley EmptyCsüt. 11 Dec. 2014, 15:29




Ronald Bilius Weasley

We can end this




↯Név: Ronald Bilius "Ron" Weasley

↯Kor: 16

↯Ház: Griffendél

↯Vér: Aranyvérű

↯Pálca: 12 hüvelyk, eperfa, egyszarvúszőrrel

↯Foglalkozás: Tanuló

↯Edevis tükre: A levelet újra kibontva Hermione neve állna a kirendelt résznél. Akkor nem kellene őt elveszítenem.

↯Mumus: Pók

↯Amortentia: Cukorka, torta, sütemény minden mennyiségben.


↯Veritaserum: Elfordulok Hermoinetól, mert úgy érzem, hogy végleg elveszítem őt. Gyűlölöm, mert szeretem őt.



This is me

    A Weasley család legifjabb fiú tagjaként kicsit mindig elnyomva éreztem magamat. Kész megváltás, hogy lett egy kisebb testvérem, Ginny, aki azonban kevesebb csíny áldozata lehet egyetlen lánygyerekként közöttünk. Nem kevés megfelelési kényszert dolgoztak belém bátyáim mire eljutottam a varázslóképzőig.
    Aranyvérű családból származom, így varázslatban nőttem fel, hát természetes volt, hogy nekem elöbb utóbb felvesznek valahova. A Roxfortba járt minden idősebb testvérem, így nagyjából ismertem már az ottani járást. Az első napon ismerkedtem meg Harry Potterrel, akivel azonnal barátságot kötöttünk. Kettőnk közül ő izgult jobban, én voltam az aki varázslócsaládból származott, mégis a sebhely azonnali ismertetőjel volt. Vele szemben nagyobbak voltak az elvárások, de én voltam az, aki ismét valaki árnyába szorult. Ez azonban csakis azért nem tudott zavarna, mert Harry nem volt velem lekezelő. Soha.
    Kis falkánk azonban még az első évben háromra bővült. Hermione Granger lett az, aki kiszedett minket minden bajból, hiszen velünk ellentétben, már korán reggel talpon volt és tanult a dolgozatokra. Én inkább a túlélő típus vagyok és voltam. Reméltem, hogy valami varázslatos csoda megment a jegyeimtől.

    A Weasleyk minden csodálatos jegyét örököltem. Vörös lobonc, magasság, eleinte én is olyan vékony voltam, mint testvéreim, de a kviddicsnek illetve a mérhetetlen étel imádatomnak hála ezt hamar kinőttem és alkatom sokkal zömökebb lett.



Mirror of memories

    Ököl méretű papír galacsint égetek a levegőben már hosszú percek óta. Szeretném kiélvezni minden pillanatát az értesítő elégetésének. Padma Patil rendes lány, nem panaszkodhatnék igazából. Az egyetlen problémám az egésszel, hogy nem vagyok belé szerelmes. Szobám sötétjébe burkolózva várom, hogy történjen valami csoda, ami elfeledteti velem az egészet. Alig kaptam meg Hermionet máris elveszik tőlem. Erre már nincs megoldás, nincs kiút, ez elől nem menekülhetünk el.
    Harry mint mindig persze most is jól járt ezzel az egésszel, hiszen a Minisztérium kegyeltje. Az apám pedig hiába dolgozik ott nem volt beleszólásá pedig igazán kedvelték Hermionet. El kell őt majd engednem és ez fáj. Jobban, mint bármi, hiszen nem elég, hogy rengeteg batátot, családtagot és ismerőst veszítettünk el, még a szerelmünktől is elszakítanak.
    Anyukám gyengéden kopogtatja meg az ajtót, de mivel nem válaszolok rá, így be is nyit. Tekintete megpihen rajtam egy kicsit, hiszen egyből tudja, hogy nem az a név van a levélben, akit reméltünk. Hermione mugli származásű, én aranyvérű vagyok. Én is lehettem volna a kirendeltje, csak mint a legtöbbször az élet most is ellenünk dolgozik.
    -Padma Patil.-pillantok anyukám kerek arcára rezzenéstelen vonásokkal. Gyengéden mosolyog rám, de nem azért, mert ő ebben a névben reménykedett, hanem azért mert tudja, hogy ez mennyire fáj nekem. Gyengéden vállamra teszi a kezét én pedig megint a kis égő papírra nézek.
    -Elvesztem őt is.-mondom csendesen és pálcámmal porig égetem az egész levelet. Elég volt a játszadozásból, a gyászolásból. Bár látnám már, hogy hol van a kiút ebből az egészből.
    -Nem fogod.-hangja próbál megnyugtatni, pedig ő is tudja, hogy semmi esélye sincsen rá.
    -Már megtettem.-felállok a székemből és inkább kivonulok egy kicsit a házból. Valahogy az egészet túl zsufoltnak érzem, kint a szabadlevegőn azonban üressé válok. A tetőn hallom családom kiszűrödö beszélgetését annak ellenére, hogy próbálnak halkan beszélgetni ez valahogy nekünk Weasleyknek sosem megy. Minden olyan távolinak tűnik, elérhetetlennek.
    Errol nagyot koppan mellettem a cserepeken és még pont idejében kapom el mielőtt leszánkázva és a föld felé venné az útját. Megvárom, amíg ölemben egy kicsit megához tér és az óvatosság kedvéért ráerősítem a lábára a levelet, amit Hermoinenak szánok. A levél nem más, mint egy nagyon hosszú szakítólevél, amiben gyakorlatilag közlömvele, hogy el kell engednünk egymást, hiszen a Minisztérium döntött és ennek egyenlőre engedelmeskednünk kell. Elmondtam neki azt is, hogy Harry természetesen megkapta Ginnyt és ez mennyire bánt engem. Úgy köszöntem el tőle, hogy örökké szeretni fogom. Mégis hogy máshogy köszönhettem volna el attól a lánytól, aki az életet jelentette nekem? Szerintem sehogy máshogy.




    KIRENDELT PÁR: Padma Patil
    PLAY BY: Rupert Grint



    Vissza az elejére Go down
     
    Ron Weasley
    Vissza az elejére 
    1 / 1 oldal
     Similar topics
    -
    » Ron Weasley
    » Ginny Weasley
    » Molly Weasley
    » Bill Weasley
    » Ginny Weasley

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    Hogwarts :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterek :: Urak :: Aranyvérűek-
    Ugrás: