KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Cissy & Lili Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Cissy & Lili Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Cissy & Lili Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Cissy & Lili Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Cissy & Lili Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Cissy & Lili Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Cissy & Lili Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Cissy & Lili Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Cissy & Lili Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Cissy & Lili

Go down 
SzerzőÜzenet
Lili Nenil
Hugrabug/7. évfolyam
Lili Nenil


* : Cissy & Lili Neverrothnroll
Hozzászólások : 191
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Anglia, Roxfort
Kirendelt pár : Terry Boot
Avataralany : Hayley Mcfarland
Karakterlap : Here I am
Karakterzene : The last dance
One day
¥ : "Aki nem tud csodálkozni, elámulni az -hogy úgy mondjam- halott, és szeme kialudt!"
"Not all who wonder are lost!"


Cissy & Lili Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cissy & Lili   Cissy & Lili EmptyKedd 10 Jún. 2014, 23:46



Narcissa & Lili


A Malfoy kúrián


Komolyan mondom, még legvadabb rémálmaimban sem voltam ilyen közel Draco Malfoy-hoz. A torkomban gombóc volt, s nem volt elég, hogy hazudnom kellett, de még mozdulni sem tudtam. Ellenben, ha más oldalról közelítem meg a dolgokat. Egyike vagyok azon keveseknek, akik ilyen közel kerültek hozzá. A csókról meg ne is beszéljünk. Bár az igazat megvallva, lehet hogy kicsit furin hangzik főleg az én számból, de élveztem. Nem tudom, hogy ez most jó vagy rossz az én szempontomból, de az biztos, hogy már bánom, hogy ilyen elhamarkodottan belementem a feladatba, akármennyi jó oldala is van.
Éppen akkor nyitott be Narcissa kezében egy tálcával, rajta pedig a vacsorával, mikor Draco megint meg akart csókolni. A végén áttérek a katolikus hitre. Lehadartam egy Mi Atyánkot, pedig csak valahol az utcán hallottam a mugliktól, mikor kereszapáméknál voltam. Mrs. Malfoy hangos kiabálásban tört ki, nagyon vepipulhatott a fiára. Ekkor a fia leugrott rólam, én meg csak néztem teljesen megszeppenve. Nem tudtam most meg merjek-e szólalni vagy ne? Arról pedig, hogy mit kellene csinálnom fogalmam sem volt.
Draco anyja a kezembe adta a vacsorát. Én óvatosan elvettem. Furcsa volt, hogy kiszolgálnak. Hozzá vagyok szokva, hogy mindent egyedül csinálok, keresztapámék nem valami segítőkészek. De csak nem utasíthatom vissza, ha egyszer dolgozott vele. Nem vagyok olyan udvariatlan, hogy ezt megtegyem. Fogalmam sincs hogy megy ez a halálfalóknál, de le merem fogadni, hogy nem ez a megszokott módszer a vendéglátásra. Egyáltalán hozzájuk járnak vendégek?
- Nagyon szépen köszönöm! Finomnak néz ki! -Egy kósza pillantást vetettem a mellettem ülő fiúra. Furcsa úgy látni, hogy szégyenli magát, ilyet a suliban sosem láttam még. Viszont gyorsan levettem róla a szemem és inkább az evéssel foglalatoskodtam. Az első falatokat még félve vettem a számba. Aztán rájöttem, hogy mennyire finom és már nem voltam olyan bizonytalan. Amint befejeztem felálltam és a tálcával a kezemben elindultam az ajtó felé. Narcissa el akarta venni a tálcát, mire elmosolyodtam.
- Hagyja csak, elmosom én. Maga dolgozott az elkészítéssel. Megjegyzem mennyei volt. Csak... A konyhát meg tetszene mutatni! Nem tudom mi merre van! - Kértem illedelmesen mosolyogva, mire elindult előttem. Én pedig utána léptem, majd az ajtóban álló fiúra néztem. Visszaléptem mellé és alig hallhatóan megjegyeztem.
- Talán, ha kicsit lassabban közeledsz több esélyed van! - Nevettem egyet, majd egy puszit nyomtam az arcára. Hogy bírtam ezt megtenni? Mondjuk nem is olyan reménytelen eset ez a Malfoy gyerek. Gyorsan Narcissa után siettem, s mikor elértem a konyhába. Szinte pillanatok alatt tisztává tettem, amit előbb bepiszkoltam. Draco nem volt a közelben, így mertem az anyjával nyítan beszélni.
- Köszönöm a segítséget! Kicsit lassú voltam, azért történhetett meg! De nem is csoda ma elég zavaros napom van! Nagyon hálás vagyok mindenért! Van egy olyan sejtésem, hogy általában nem így viselkednek a halálfalók, ezért külön köszönöm, hogy megtisztel a kedvességével! - Nesze neked Nenil vér, már megint túl udvarias voltam! Jelen esetben viszont szörnyen hasznos a szülelim aranyvére és a vele járó neveltetés. Mindegy is, hogy ilyen túlzottan udvarias vagyok, még így is ezerszer jobb, mintha udvariatlan lennék. Én így szeretem magamat, ahogy vagyok Lili Nenil-ként.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Cissy & Lili Empty
TémanyitásTárgy: Cissy&Lili   Cissy & Lili EmptyKedd 10 Jún. 2014, 23:03

Szinte,majdnem minden remekül ment.Persze,azért még hiányzik nagyon a férjem.Minndig,csak rà gondolok hogy ott senyved a rohat börtönbe.Megcsináltam,a finom vacsorát majd,tálcán felvittem Liliéknek,hátha éhesek.Mikor,benyitottam a szobába láttam,higy a fiam Lilin fekszik.Erre,bemérgesedtem és kiabáltam a fiamra.
Draco...azonnal,szálltál le róla..-Kiabáltam,torkom szakadtából.Szegény lány teljesen meg,van rémülve.Gondolom,most ilyedtében azt se,tudja mit csináljon.Ekkor,odaadtam Lilinek a vacsoràt.Úgy,gondoltam mivel vendég,kivételesen ehet,a szobába.Szeretem,nagyon a vendégeket kiszolgálni de,Lili teljesen más.Bella,lehet h nem díjjazná de,ezt most hagyjuk.Kalestina,még sehol a férjemmel.Pedig,megigérte nekem,hogy visszahozza.Szeretném,ha újra együtt lenne,a család mert..tulajdonképpen,ez a legfőbb vágyam.Már,tervezem azt hogy Draconak legyen testvére.Igaz,szeretem egyke gyerekként de,majd ezt megbeszélem vele,mikor a történtek után lenyugodtam.
Vissza az elejére Go down
Lili Nenil
Hugrabug/7. évfolyam
Lili Nenil


* : Cissy & Lili Neverrothnroll
Hozzászólások : 191
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Anglia, Roxfort
Kirendelt pár : Terry Boot
Avataralany : Hayley Mcfarland
Karakterlap : Here I am
Karakterzene : The last dance
One day
¥ : "Aki nem tud csodálkozni, elámulni az -hogy úgy mondjam- halott, és szeme kialudt!"
"Not all who wonder are lost!"


Cissy & Lili Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cissy & Lili   Cissy & Lili EmptyCsüt. 05 Jún. 2014, 18:43



Narcissa & Lili


Bájitaltan gyűjtőmunkám


Boldogan ajánlottam fel Mrs. Melfoy-nak, hogy segítek, amiben tudok. Azok után, hogy megengedi, hogy itt legyek náluk ez a legkevesebb! Tudom mi az illem! Nem hiába jól vagyok nevelve, bár az igazmondási kényszeremet meg kellene állítanom valahogy. De erre a problémára a mai napig nem találtam megoldást. Egyszer majdcsak sikrül valamit kitalálnom.
- Áh, ez semmiség. Csak tudja nem szeretem, ha valakinek miattam van plusz munkája, akkor inkább segítek. Meg persze én mindig szívesen segítek mindenkinek. Csak majd szóljon, ha tudok segíteni. - Mondtam mosolyogva. Nagyon jól esett, hogy ilyen kedves velem. Azt hiszem most egyszer és mindenkorra megcáfoltam azt az elméletet, hogy Narcissa Melfoy egy gonosz, lelketlen gyilkos. Már csak az a kérdés, hogyan magyarázom majd meg a keresztapának, meg Mary-nek, hogy nem hozzájuk megyek? Hagyjuk, majd megpróbálom velük megértetni a dolgot.
Narcissa kiment a szobából, így kicsit egyedül maradtam. Körbenéztem mindent és tetszett. Barátságos helynek tűnt annak ellenére, hogy egy halálfaló tanya! Meg tudnám szokni ezt a helyet, kellemes lenne itt élni. De ne menjünk túl a dolgokon, egyelőre a feladatomra kell koncentrálnom. Leültem az ágyra, így legalább kicsit elgondolkodhatok. Nyugodtan rakhatom össze a gondolataima és megtervezhetem, hogy mit fogok tenni!
Ekkor azonban kinyílt az ajtó, azt hittem Narcissa jön vissza. Meglepett arccal fogadtam a belépőt. Nem Mrs. Melfoy volt, hanem Draco egy reggelis tálcával. Kerekre nyíltak a szemeim! Ez komolyan Draco Melfoy? Lehet még nagyobb meglepetésben részem? A végén kiderül, hogy a Melfoy család nem is olyan, mint amilyennek hiszik őket. Mikre nem derül fény, ha az ember bebocsájtást nyer egy számára idegen házába.
- Igen! Nagyon köszönöm, hogy gondoltál rám! - Odahozta nekem az ennivalót, majd nyomott a homlokomra egy puszit. Furcsa, hogy ilyen kedves velem. Főleg, ha belegondok, hogy mielőtt elkezdtem volna figyelni, folyton cukkolt, azért amilyen vagyok. Most valahogy sokkal kedvesebb és teljesen más, mint az iskolában, ami igen furcsa. Ekkor megkérdezte, hogy megcsókolhat-e. A csodába is, most mit csináljak? Üsse kavics ezt még csak elviselem, egy csók nem akkora dolog.
- Hát igen! Jó lenne! Igazából én is szívesen megismerkednék veled! - Mondtam neki mosolyogva, így közelebbről nem is néz ki olyan rosszul. A végén nem is fogom annyira sajnálni, hogy ezt a feladatot kaptam az anyjától. Tényleg, vajon mit csinálhat most Narcissa? Biztosan vacsorát készít. Mondjuk én jól érzem magam. Egész jól elbeszélgetek Draco-val. Nem mellesleg igyekszem minél kevesebbet beszélni rólam meg az anyjáról, hogy ne kelljen hazudnom. Így pedig kifejezetten kellemesen tudom tölteni az időmet vele.
~Azt a jó Merlinbe bele! Erre nem kellett volna rákérdeznie! Most mit mondjak neki? Nem kellene hazudnom, de megígértem Mrs. Melfoy-nak, hogy nem mondom el neki! Akkor most mit csináljak? Nincs választásom, lódítanom kell!~ Észre se vettem és már rajtam feküdt. Eltolta a hajamat és úgy nézett a szemembe. Komolyan mondom elmebeteg vagyok, hogy ebbe belementem. De nincs mit tenni elkezdtem, akkor be is kell fejeznem!
- Hát.... Az is benne volt dologban! - Lesütöttem a szememet és elvörösödtem. Nagyon szégyeltem magamat, hogy hazudtam, de nem volt más lehetőségem. Fogalmam sincs mit fog gondolni erről Melfoy, de ha nagyon elmérgesedik a helyzet, képtelen leszek megszegni az ígéretemet.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Cissy & Lili Empty
TémanyitásTárgy: Cissy&Lili   Cissy & Lili EmptyCsüt. 05 Jún. 2014, 10:51

Mikor,azt mondta hogy bármiben segít ellenezni akartam.Nem,akartam túl sokat ráerőltetni,mert van neki házija is,és ezért igazából nem akarom őt ezzel,terhelni.Ránéztem,és a szemébe mondtam.
Nagyon,kedves tőled de..nem,szeretnék ennyit a nyakadba zúdítani.Egyébként,is te a ház vendége vagy most,de ha úgy látod jónak felőlem segíts nekem.-Miután,kimentem rögtön feljött Draco és egy reggilis tálcát vitt,oda ahol nem rég jöttem ki.Nagyon,furcsa és meglepő számomra.De,nem gond hiszeb Liliből rögtön,kiszűröm hogy aranyvérű.Majd,a fiam így szólt Lilihez.
Éhes,vagy?-Bevittem,neki majd egy puszit nyomtam a homlokára.Nem,akarok rá nyomulni hanem csupán kedves,vagyok mert elég feldúlt napom van.De...eléggé nyomaszt engem a vágya.Egyszerűen,az érzéseimet.
Megcsókolthatlak?Persze,megértem ha nem akarod de,nagyon szívesen megismerlek téged..-Amíg,a fiam és Lili ismerkednek addig,elkészítem nekik a vacsorárt.Imádok,varázslattal főzni,persze..mindent azzal csinálok.Remélem,innentől minden a rendes kerégvágásba megy.Tudom,amíg ők velem vannak,addig nem érzem magam,egyedül.Nos,várom a további fejleményeket.Mikor,bent beszélek Lilivel elkezdek vele játszani,majd megkérdezem.
Azért,figyeltél engem,mert tetszem neked??-A szemeibe,mondtam pont rajta feküdtem a haját pedig elsimítottam,és a szemébe néztem.Láttam,gyönyörű szeme csillogását.
Vissza az elejére Go down
Lili Nenil
Hugrabug/7. évfolyam
Lili Nenil


* : Cissy & Lili Neverrothnroll
Hozzászólások : 191
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Anglia, Roxfort
Kirendelt pár : Terry Boot
Avataralany : Hayley Mcfarland
Karakterlap : Here I am
Karakterzene : The last dance
One day
¥ : "Aki nem tud csodálkozni, elámulni az -hogy úgy mondjam- halott, és szeme kialudt!"
"Not all who wonder are lost!"


Cissy & Lili Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cissy & Lili   Cissy & Lili EmptySzer. 04 Jún. 2014, 21:36



Narcissa & Lili


A Melfoy kúrián


Nem vagyok olyan esetlen, mint amilyennek kinézek. Pontosan kiérzem mit kevert bele a teámba. De nem sajnáltam, hogy ott volt a nyugtató, kellett is nekem. Furcsa, de olyan mintha Narcissa anyámként foglalkozna velem. Lehet, hogy szokatlanul hangzik, de jól esik, hogy ilyen. Sosem volt anyukám, tetszett az a gondolat, hogy lehet egy anyukám. Jó az, hogy tanácsokat ad. Kicsit magabiztosabb vagyok tőle. Mikor a szemembe nézett és elmondta, hogy mit gondol. Erre elmosolyodtam.
- Hát nem fogja elhinni, de tényleg kezd olyan lenni nekem, mint az anyukám. Megfogadom a tanácsát. Persze szerintem nem lesz vele bajom! Azért majd igyekszem úgy csinálni a dolgokat, hogy ne legyen feltűnő baki. Nem kell aggódnia meg fogom oldani. - Mondtam neki mosolyogva, azt hiszem hatott a tea. Teljesen megmyugodtam tőle. Talán nem is olyan velejükig romlottak a halálfalók. Legalábbis Narcissa Melfoy nem olyan, ez pedig nekem nagyon jól esik.
Nem sokkal azután, hogy befejeztem megjelent Draco. Dühösen rontott be a szobába. Nagyon meglepődtem, azt hittem sikerül meglógnom mielőtt Melfoy hazaér. Hát úgy tűnik csal az időérzékem. Vagy csak nagyon belemerültem volna a beszélgetésbe Narcissa-val? Az is megeshet. Szívesen válaszoltam volna a fiának, de megelőzött és mikor befejezte rám nézett. Bólogatni kezdtem, majd mosolyogva megszólaltam.
- Pontosan! Nem hiszem, hogy tudod, de az én anyukám már régen meghalt és kellett valaki, akivel megbeszélhetem a gondjaimat. Szerencsémre anyukád felajánlotta, hogy segít. Amiért nagyon hálás vagyok neki. - Fordultam Mrs. Melfoy felé, majd felálltam és közelebb mentem Draco-hoz. Majd halkan megszólaltam. - Na meg persze, így több esélyed van megismerni! Ha még mindig szeretnéd! - Ahogy befejeztem Narcissa elmagyarázta a dolgokat a fiának, majd felkísért az egyik szobába. Amint beléptünk becsukta az ajtót és fújt egy nagyot. Én pedig nevetve megszólaltam, miután elmondta, amit akart.
- Hát igen pontosan egy hajszálon múlott a dolog. Mondhatjuk, hogy szerencsénk volt. Komolyan megengedné, hogy itt maradjak? Nem is tudom mivel viszonozzam ezt a hihetetlen kedvességet. Örökké hálás leszek önnek. Ha komolyan megengedi szívesen itt maradok. Sokkal jobb lesz, mint a keresztapáméknál a muglik közt. Természetesen segítek, amiben csak tudok. Nem kell aggódnia, nem lesz gondja velem. - Montam szélesen mosolyogva. Nem hiszem el, hogy egy halálfaló házában fogok tartózkodni és még segítek is neki. Na arra meg álmomba se gondoltam volna, hogy egy halálfaló fog úgy viselkedni velem, mintha az anyám lenne.
Persze jobban belegondolva nem sajnálom, nagyon örülök, hogy Mrs. Melfoy ilyen. Olyan dolgokat tudok vele megbeszélni, amit mással sose tudnék. Mondjuk az sem mellékes, hogy jobban megismerem Draco-t is. Már most tudom, hogy nagyon fogom élvezni a velük töltött időt. Bár ha belegondolok, hogy apám most forog a sírjában! De engem ez nem érdekel most. Olyanokkal vagyok, akik olyanok, mint én és akik megértenek. Nekem most pont erre van szükségem. S ha ezt halálfalók közt találom meg, ám legyek akkor halálfalókkal leszek. Élvezni akarom az életem és mindig is szerettem volna egy anyukát, amit Mrs. Melfoy-tól meg is kapok. Mégha tudom is, hogy neki a fia a legfontosabb.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Cissy & Lili Empty
TémanyitásTárgy: Cissy & Lili   Cissy & Lili EmptySzer. 04 Jún. 2014, 19:25

Újra,és újra felmerülnek bennem a kérdések.Elegem,van már hogy az életemet olyanhoz,kötöttem aminek semmi,joga sincs és jelentősége.Nem,tudom hogy ha kiengedik a férjemet,újra tudom-e szeretni? vagy,csak azért mert hiányzik,és nem szeretném emelett a házasságomat,romokban heverni?Soha,nem tudtam ezt a kérdést magamba feltenni.Mi,van ha egyszerűen csak,szeretetre vágyom,amit esetleg a férjem nem tud nekem megadni.Na,hagyjuk is fontos most,nekem a fiam.Lili,nagyon zaklatott így a vasfű mellé tettem,egy kis nyugtatót.Nem,szeretném ha,valami baja esne.Szinte,olyan nekem mint a lányom.Oda,mentem hozzá szemébe néztem,és ezt mondtam.
Lehet,hogy Draco félre értette a helyzetet.Azt,hiszi tetszel neki és..azért,ilyen veled.Jól,tudom hogy ez nem volt a tervbe véve,de ha az anyukád lennék hallgas rám..Szerintem,fogadd el a fiam,ajánlatát csak úgy tudsz közel,lenni hozzá.De,ne ess apró hibákba...Ha,közeledni akar hozzád,ne tedd.Bár,szerintem akkor azzal gyanút fognak.-Pár,percel berontott dühösen,a fiam.Majd,ezt mondta.
Szia Lili ugye??Hogy,ezek..Merlinre mondom anyám többet,nem megyek vissza a suliba.Mit,keres itt Lili??-Tudtam,hogy ezt megfogja kérdezni,persze saját magam utálom h hazudnak de,még én a saját fiamnak szembd tudnám magam,most köpni ha,egy tükör előtt állnék.Persze,mikor Lili megszólalhatott volna,azonnal közbe vágtam a szavam.
Tudod..Neki,meghalt sajnos az anyukája és egy lelki támaszra volt neki,szüksége.Segítettem,most pedig ha nem baj egy jó darabig itt fog lenni csak,átmenetileg mire összeszedi magát!Ugye,jól mondom Lili?-Néztem,rá majd bólogatot.Amikor,elmondtam a fiamnak mi van felkisértem megmutatni a szobáját.Bezártam,az ajtót majd mondtam neki h ez meleg,volt.De,ha nem akar otthon egyedül lenni itt,szívesen látom.Hisz,már is úgy érzem betelt a ház,nem üres.Csak,a régi családi emlékek járnak a fejembe,hogy mennyire boldogok voltunk és vagyunk.Remélem,ez lesz életem legjobb napja.Lilinek olyan,varázslatokat fogok tanítani,amiket másoknak nem.Lilivel,valóban úgy bánok mint egy családtaggal.Nem,értem eddig a fiam miért nem vette észre?Remek,háziasszony lett volna,belőle csak így,eljátszva a gondolattal.Majd,rengeteg közös programunk is lesz.
Vissza az elejére Go down
Lili Nenil
Hugrabug/7. évfolyam
Lili Nenil


* : Cissy & Lili Neverrothnroll
Hozzászólások : 191
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Anglia, Roxfort
Kirendelt pár : Terry Boot
Avataralany : Hayley Mcfarland
Karakterlap : Here I am
Karakterzene : The last dance
One day
¥ : "Aki nem tud csodálkozni, elámulni az -hogy úgy mondjam- halott, és szeme kialudt!"
"Not all who wonder are lost!"


Cissy & Lili Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cissy & Lili   Cissy & Lili EmptyHétf. 02 Jún. 2014, 16:02



Narcissa & Lili


Segítek egy halálfalónak?!


Lehet, hogy furcsán fog hangzani, de örültem neki, hogy Narcissa Melfoy megbízik bennem. A legvadabb álmaimban sem gondoltam, hogy egyszer egy halálfaló a bizalmába fogad és most tessék. Mondjuk a sors útjai kifürkészhetetlenek. Így nem is csoda, hogy ez megtörtént. De ha már így állunk, akkor örüljünk a helyzetnek.
Nem sokkal azután, hogy Mrs. Melfoy elhagyta az iskola területét kezdtem azthinni, hogy minden visszaáll a rendes kerékvágásba. Azzal az apró különbséggel, hogy észrevétlenül Draco-n kell tartanom a szemem. Meg kell hagyni jól megy ez a dolog! Vagyis addig jól ment, amíg a Melfoy gyerek észre nem vette. Persze nem mondtam neki semmit, viszont egyre furcsábban viselkedett velem. Ez pedig kezdett megijeszteni.
Az egyik nap éppen leckét írtam a könyvtárban. Attól, hogy rajta tartom a szemem még foglalkoznom kell a dolgaimmal is. Szóval éppen leckét írtam, mikor megjeleng Draco. Furcsa volt nem voltak vele a testőrei. Gyanúsan pillantást vetettem rá, majd folytattam a munkám. Egy ideig csak állt és nézett, majd leült velem szemben.~Azt a Merlin faragott varázspálcáját! Mit akarhat ez tőlem?~Nem kellett sokat várnom, hogy megtudjam. Kikapta a pennát a kezemből és az asztalra tette. Morcos szemmel néztem rá és az íróeszközért nyúltam, mire megfogta a kezemet, s visszatette elém. Ekkor közölte, hogy szeretne közelebbről megismerni. Csak tátottam a számat, azt mondta gondolkodjak el rajta és majd visszatérünk rá. Amikor elment megpuszilta a homlokomat.
Arról nem volt szó, hogy nyomulni fog rám! Ez nem volt benne a tervben! Gyorsan ki kell találnom valamit! De mit? Meg van Narcissa Melfoy ő a megoldás. Amilyen gyorsan csak tudtam leszöktem Roxmortsba és hopponáltam. Azért a szabályokat betartom.
A Melfoy kúrián voltam, Mrs. Melfoy egy karosszékben ült. Amint megpillantott felállt és odajött hozzám. Megölelt én pedig visszaöleltem. Kellett, hogy egy kicsit megnyugodjak. Kérdezett tőlem, de először fel se fogtam mit. Még tartott a rémületem. Majd nagy levegő vételek közepedte megszólaltam.
- Nem, nem bántott senki. Csak.... Tudja Draco-ról lenne szó. Azt hiszem nyomulni szeretne rám... - Elakadt a szavam és lehunytam a szememet. Kirázott a hideg a gondolattól, hogy Draco Melfoy nyomul rám! Milyen ez már? Mi van, ha azt hiszi nekem tetszik. Pedig csak a feladata, meg az én ígéretem miatt figyelem őt. Mikor befejeztem Mrs. Mefoy megrázta a fejét és megint megölelt. Viszont, attól amit mondott nem nagyon nyugodtam meg.
Ha belemegyek akkor Draco azt fogja hinni, hogy beárultam otthon. De ha nem fogadom el, akkor meg nyomulni fog rám. Végül nemlegesen megráztam a fejemet. Inkább viselem el, hogy nyomulni akar, mint hogy gyávának látszak. A nő leültetett egy székre, s csinált nekem egy teát. Nagyon kedves volt ez tőle. Amíg a tea készült szemügyre vettem a helyet.
Nagyon jól néz ki. Mondjuk sokkal öregebbnek látszik, mint amilyen a mi házunk volt, lehet hogy ezért kápráztat el ennyire. Amikor belekortyoltam a teámba pontosan kiéreztem a vasfű ízét. Ez kicsit meglepett, csak nem vámpírok vannak erre. Minden esetre, ha Draco anyja jónak látta, hogy tegyen bele, akkor nincs vele semmi bajom. Kicsit megnyugodtam, szerintem volt a teában valami nyugtató szerűség.
- Tudja semmi bajom a fiával, csak hirtelen jött a dolog. Nekem nagyon furcsa volt, hiszen eddig körülbelül a lábtörlővel azonosított. Legalább is azt láttam rajta. Csak azért jöttem el, mert kétségbe estem. Nem volt senki akivel megbeszélhettem volna a dolgot. Természetesen ettől még folytatom a megfigyelést. Megígértem ezért meg is teszem. De maga mondta, hogy nyugodtan jöhetek önhöz. Az ember az ilyenekkel az anyját szokta boldogítani, de nekem nincsen anyukám. Ha lenne, lehet hogy hozzá mentem volna. De így maga volt az egyetlen, akihez fordulhattam. - Mondtam a szemébe, miközben a teámat kortyolgattam. Igazán kínos volt a helyzet. Viszont jól esett, hogy Mrs. Melfoy meghallgat, mégha furcsa is, hogy pont neki mondom el az ilyeneket.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Cissy & Lili Empty
TémanyitásTárgy: Cissy & Lili   Cissy & Lili EmptyHétf. 02 Jún. 2014, 13:45

Jó,látni végre hogy bízhatok benne.Persze,az elkövetkezendő időben elég,nehéz lesz otthon egyedül maradnom.Kalestinának,ennyi ideig tart,kimenteni a férjemet?Már,kezdtem nagyon aggódni.Kicsit,szédültem és leültem a karosszékbe.Ez,az egyik legkedvencebb helyem,itthon.Végig,söpörtek a múlt emlékei,amikor mindenki itthon volt.Senki,után sem kellett végig,aggódnom.Ahhoz,képest erősnek kellett,hogy látszodjak semmiképpen,sem mutathatom ki,az érzelmeimet.Ekkor,váratlanul jött,hozzám a lány.Kicsit,furcsa,mivel azt mondtam neki,hogy bagolyt küldjön ne,pedig hopponáljon.Szegény,meg volt réművel felálltam,a karos székből és odamentem hozzá.
-Mi,az mi történt? Bántott,valaki?-Kérdeztem,tőle és megöleltem.Erre,ő azt mondta a fiam nyomulni akar,rá.Megráztam,a fejem és újra megöleltem.
-Ez,most komoly Lili?Szeretnéd,hogy beszéljek vele?-Kérdeztem,tőle meglepő arccal.Megrázta,a fejét.Főztem,neki finom nyugtató teát benne,egy kis vasfűvel.Gondolom,legalább is tudom,hogy valószínűleg tud a vámpírokról.Néha,napján én is ezzel,iszom a teámat,amikor az egyik vámpír vigyázz rám.Valahogy,most sokkal óvatosabbnak,kell lennem.Ha,bármi történne is biztosra,remélem hogy Kalestina hozzám fordulna.Bellát,pedig Piton találkozója óta,nem láttam.Fogalmam,sincs hol lehet.Mind,egy is nem is akarom,tudni.Végre,valahára már,a családomat szeretném visszakapni.
Vissza az elejére Go down
Lili Nenil
Hugrabug/7. évfolyam
Lili Nenil


* : Cissy & Lili Neverrothnroll
Hozzászólások : 191
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Anglia, Roxfort
Kirendelt pár : Terry Boot
Avataralany : Hayley Mcfarland
Karakterlap : Here I am
Karakterzene : The last dance
One day
¥ : "Aki nem tud csodálkozni, elámulni az -hogy úgy mondjam- halott, és szeme kialudt!"
"Not all who wonder are lost!"


Cissy & Lili Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cissy & Lili   Cissy & Lili EmptyHétf. 02 Jún. 2014, 13:30



Narcissa & Lili


Bájitaltan gyűjtőmunkám


Teljesen meghült bennem a vér, mikor megláttam Bellatrix-et. Most komolyan gombóc nőtt a torkomba. Ő egyike a legkegyetlenebb halálfalóknak. Nem is csoda, hogy ennyire megijedtem. Miután elintéztem a dolgom kimentem a szobából és leültem a fal mellé. Ígéretemhez híven megvártam, míg Mrs. Melfoy ki nem jött.
Persze tisztán hallottam mindent, de igyekeztem figyelmen kívül hagyni. Viszont Draco feladata nagyon felkeltette az érdeklődésemet. Komolyan azt hiszem kezdem sajnálni! A végén az egész Melfoy családot sajnálni fogom. Pedig mindenki tudja milyenek. Mégis az igazság sokkal fájdalmasabbnak és szomorúbbnak tűnik. Legalábbis nekem annak tűnik.
Mikor kijött Draco anyja elindultunk a hosszabb úton. Persze számítottam rá, hogy nem a rövidebb úton megyünk, így ez a lépése nem lepett meg. Csendben hallgattam mikor megint megszólalt. Nem akarom szemtelennek tűnni, de gondoltam rá, hogy nem kellene elmondanom Draco-nak. Bár amennyit én beszélek vele az nulla. Ha meg rákérdez akkor muszáj lesz elmondanom. Szerencsére nem néz annyiba, hogy tőlem kérdezzen bármit is. Hiába vagyok ugyanolyan aranyvérű, mint ő, attól még ugyanúgy lenéz.
Mikor a nő mély levegőt vett egy pillanatra azt hittem olyan dolgot kell megtudnom, amiről eddig fogalmam sem volt. Tévednem kellett, de ez nem látszott rajtam. Csak komoly arccal bólintottam egyet. Erre már kitért és én már akkor elfogadtam a dolgot. Mégha ez is a legnagyobb őrültség, amit életemben tettem!
- Kristály tisztán megértettem! Ha nem sikerül a feladatot elvégeznie, abban a pillanatban repül a bagoly! Számíthat rám, Draco-nak egy szót se szólok, ahogy másnak sem. Tudom tartani a számat. Végül is nem lesz olyan nehéz, a vér kötelez, amint az gondolom ön is tudja! - Mondtam teljesen komoly tekintettel. Mint mindig most sem hazudtam neki. Ez az én gyengém, ha valamire rákérdeznek arra muszáj az igazat felelnem. Nem tudok mást tenni. Ezt figyelembe véve furcsa, hogy mennyi rosszaságot úsztam már meg. De ez lesz a legnagyobb, amit valaha elkövetek.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Cissy & Lili Empty
TémanyitásTárgy: Cissy & Lili   Cissy & Lili EmptyHétf. 02 Jún. 2014, 13:02

Szegény,lány teljesen meg volt ijedve mikor, látta a nővéremet Bellát.Szerinte,jobb lett volna inkább engem elkerülnie.Valahogy,mikor kiment akkor,egy kicsit megnyugodtam ugyan akkor,kissé feszült és zavart vagyok.Na,de mind egy is mert,megbeszéltem Pitonnal,a dolgot.Segít,nekem kiszabadítani a férjemet és ennek ellenére,a fiamnak is segít.Nagyon,büszke vagyok rá.Ennyire,még sose voltam senkire.Mikor,Bella elhopponált én kiléptem,az ajtón és Lilivel,együtt egy hosszabb úton,mentünk vissza.Csendes,beszéd után megszólaltam.
-Nézd,amit hallottál nem szabad elmondanod a fiamnak,semmiképpen.De,meg kell hogy kérjelek téged,valamire._Nagy,levegő vétel után,elmondtam neki,mi az amit nagyon fontos,dolog megtudnia.
-Amíg,távol vagyok titokban figyeld a fiamat.Ha,azt a biszonyos,dolgot nem tudja megtenni azonnal egy bagolypostával értesíts engem.Érthető voltam?-Félő,szemmel néztem.Bizonyára,ő is tudja milyen kockázatot vállal.Ha,lebukunk akkor az egész Malfoycsaládnak vége.De,engem csak egy dolog érdekel a fiam.Persze,a férjem is hogy biztonságban tudjam,helyezni őket.Ha,nem akkor méltó módon megkapom arra,a jutalmat hogy feláldozhassam,értük az életemet.Mert,tulajdonképpen ez vagyok én Narcissa Malfoy!
Vissza az elejére Go down
Lili Nenil
Hugrabug/7. évfolyam
Lili Nenil


* : Cissy & Lili Neverrothnroll
Hozzászólások : 191
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Anglia, Roxfort
Kirendelt pár : Terry Boot
Avataralany : Hayley Mcfarland
Karakterlap : Here I am
Karakterzene : The last dance
One day
¥ : "Aki nem tud csodálkozni, elámulni az -hogy úgy mondjam- halott, és szeme kialudt!"
"Not all who wonder are lost!"


Cissy & Lili Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cissy & Lili   Cissy & Lili EmptyPént. 30 Május 2014, 21:54



Narcissa & Lili


Bájitaltan gyűjtőmunkám


Alighogy beléptünk Piton professzor szobájába, szemem tágra nyílt. Még sose voltam ilyen szoros helyzetben. Láttam Draco anyjának a nővérét, szerintem őt legalább annyira meglepte az én jelenlétem, mint engem az övé. Mégis erőt vettem magamon, s ahogy az egy aranyvérűtől illik, nyugodtan és gyorsan közöltem a mondandóm a professzorral, majd ki is siettem.
Mikor becsuktam az ajtót a szívem a torkomban dobogott. Szinte már remegtem, jobb lett volna elkerülni Narcissa Melfoy-t. Tántorogni kezdtem, majd leültem a fal tövébe. Le kellett valamivel foglalnom magamat. A legokosabb megoldás a tanulás volt, engem ez nyugtat meg. Elővettem egy pergament és írni kezdtem. Kezem gyorsan szaladt a sorokon. Azt hiszem erre mondják a többiek, hogy olyan vagyok, mint a villám. Pedig csak szereket írni.
Addig minden nyugodtan ment, amíg meg nem hallottam egy olyan igét, amiről tudtam, hogy nem jelent jót. Hegyezni kezdtem a fülem. Piton szobájából jött. De vajon miért akarja Draco anyja, meg az a Bellatrix megesketni a professzort, meg egyáltalán mire? Nem értettem, viszont úgy éreztem jobb is úgy, ha nem értem a dolgot. Ettől vezérelve visszatértem a pergamenhez és az igazság szérum rejtelmeihez.
Ekkor nyílt az ajtó, gyoraan elraktam mindent és felálltam. Éppen időben, kicsit kések és Mrs. Melfoy rám támaszkodik és nem a falra! Idegesen néztem a nő arcát. Láttam rajta, hogy valami nincsen rendben vele. Segíteni szerettem volna neki. Amit abban a pillanatban magamnak se hittem el! Egy halálfalónak? Én? Segíteni? Komolyan elment az eszem! Ez már hivatalos! Feszülten figyeltem, mikor megszólalt, s hevesen bólogattam.
- Nem láttam még soha és nem is beszéltem önnel! Csak nehogy rákérdezzenek. Nem tudok rendesem hazudni! De majd kitalálok valamit! Kövessem Draco-t? Meglesz! Le sem veszem róla a szemem! Persze úgy, hogy ne tűnjön fel senkinek! Ha bármi baj, vagy változás van értesítem! Esetleg elkísérjem egy darabon! Csak amíg kicsit megnyugszik! - Ajánlottam fel kedvesen mosolyogva. Igazából fogalmam sincsen, hogy mi vezetett addig, hogy segítsek egy halálfalónak. Viszont Narcissa Melfoy-ban nem a halálfalót látom, hanem az aggódó anyát. Én pedig nem lennék Nenil gyerek, ha nem segítenék egy anyán, aki a gyermekét félti!
Rosszul esett ilyen elkeseredettnek látni egy édesanyát! Szívesen segítek neki, akkor is ha ezzel homlokegyenest ellen megyek azoknak a normáknak, amiket felállítottam magamnak. Nem leszek sosem gonosz, de kötelességemnek érzem, hogy segítsek Draco anyjának. Én pedig mindig megteszem, amit a kötelességem megkíván. Ez vagyok én Lili Nenil!

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Cissy & Lili Empty
TémanyitásTárgy: Cissy & Lili   Cissy & Lili EmptyPént. 30 Május 2014, 20:46

Mikor,végre bentvoltunk Piton szobàjába Lili gyorsan ki is ment.Gondolom nagyon meg lepte Bella a nővérem de,ez most lényeges.Persze,én mondtam Bellának,hogy jöjjünk el Pitonhoz letenni a megszeghetetlen esküt,hogy tud-e segíteni a fiamnak amire ő nem lenne képes.Akkor,se egyezett bele ebbe Bella de,akkor is muszáj volt neki.Fel,sem foghatom hogy a fiamat akkor holtan lássam.Mikor,befejeztük Bella elhopponált majd,gyorsan kisiettem Piton szobájából.Annyira,rosszul éreztem magam muszáj volt egy falba kapaszkodnom.
-Nincs,semmi bajom Lili nyugodj meg!De,arra szeretnélek téged megkérni h sose láttál engem nem beszéltél velem meg titokban kövesd a fiamat ha valamit nem tud megtenni azonnal értesits engem bagoly postán rendben?-Szinte,már látta rajtam hogy valami nem stimmel velem.Az jutott eszembe,hogy a fiam pont a saját kezembe halna meg amit nem engedek a sötég nagyurnak.Innentől,már túl messzire ment nem bánnám ha valaki legyőzné.Jobban,mindva akkor megkönnyebbülne a szívem.Lili tudja nem akarom elvesziteni a fiam persze nagy dolgot biztam rá,attól függ h Pitonnal letettem a megszeghetetlen esküt amire,rá vall vigyáznia kell Pitonnak a fiamra.Nem tudom ennek jó vége lesz-e vagy sem.Majd kiderül,csak idők kérdése.
Vissza az elejére Go down
Lili Nenil
Hugrabug/7. évfolyam
Lili Nenil


* : Cissy & Lili Neverrothnroll
Hozzászólások : 191
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Anglia, Roxfort
Kirendelt pár : Terry Boot
Avataralany : Hayley Mcfarland
Karakterlap : Here I am
Karakterzene : The last dance
One day
¥ : "Aki nem tud csodálkozni, elámulni az -hogy úgy mondjam- halott, és szeme kialudt!"
"Not all who wonder are lost!"


Cissy & Lili Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cissy & Lili   Cissy & Lili EmptyCsüt. 29 Május 2014, 23:01



Narcissa & Lili


Bájitaltan gyűjtőmunkám


Fogalmam sincs mi a fene van velem! Kedves vagyok egy halálfalóval, ráadásul nem is akármelyikkel, egy Melfoy-al! Nem is ez olyan furcsa az udvariasság bennem van, itt azon van a hangsúly, hogy élvezem is, meg érdekel is! Végülis Draco anyja egyáltalán nem olyan, mint amilyennek hittem. Ez nagyon megnyugtat, sokkal kedvesebb, mint gondoltam. Ha nem lenne halálfaló, még az is lehet, hogy kedvelném. De halálfaló így kicsit tartok tőle.
Éppen azon gondolkodok, hogy hogyan vagyok képes kedvesnek lenni vele, mikor hirtelen megölelt! Nagyranyílt szemekkel néztem a nőre. Na ez volt az a gesztus, amit soha sem tudtam volna elképzelni egy halálfalóról! Na ezt komolyan nem fogja nekem senki sem elhinni. Na jó annyira nem is vagyok olyan hülye, hogy bárkinek is elmondjam. Úgyse érdekel senkit. Viszont lehet,hogy majd megkörnyékezem Dracot érdekes lenne ezek után beszélni vele. Mikor Mrs. Melfoy megint megszólalt már mosolyogva figyeltem, amit mondott.
- Hát nem gondoltam, hogy másoknak beszél erről! Nem lenne valami okos dolog! Nagy megtiszteltetés, hogy megbízik bennem! Tudom jól, mit gondolnak magukról az emberek, de nem is olyan mások mint mi! Abból, amit mesélt nekem sokkal jobban megértem magát, na meg persze Dracot is! Így már érthető az ahogy viselkedik. Azt mondta Kalestina? - Ismerős volt a név! Gondolkodtam, majd ijedt arccal megszólaltam. - Kalestina Tellanora? Igen tudom ki! Ő ölte meg az édesapámat! De ez most lényegtelen. Nem mondtam volna el senkinek sem, hogy itt van két halálfaló. Semmi értelme sem lenne, csak legfeljebb bajba sodrom magam. Jobb, ha az ilyet megtartom magamnak. Örülök, hogy nem akar megátkozni, nem lenne kellemes. Így azért sokkal nyugodtabban tudok önnel beszélni.- Komolyan mondom kezdem megkedvelni Draco anyját. Huhh, ez furcsa, nagyon furcsa.
Egyre közelebb jutottunk Piton szobájához, s Mrs. Melfoy megint megszólalt. Kíváncsian figyeltem, amit mondott. Elmosolyodtam, örültem, annak amit hallottam. Mikor pedig felajánlotta,hogy vissza is kísér hevesen bólogatni kezdtem, majd megszólaltam.
- Én is örültem a talalkozásnak. Magával is nagyon jó volt beszélgetni. Annak pedig nagyon örülnék, ha vissza is kísérne. Legfeljebb, majd megvárom a professzor szobája előtt. Engem úgyis hamar elfog engedni! - Mondtam mosolyogva, s komolyan is gondoltam. Pedig lenne rá esélyem, akkor meg főleg, hogy elhúzzam a csíkot és ne is foglalkozzak többet a halálfalókkal. Viszont nem akarom most abba hagyni. Draco anyja teljesen más megvilágításba helyezi előttem a dolgokat. Ezt meg nem lehet csak úgy figyelmen kívül hagyni.
Piton szobája előtt álltunk. Mikor a nő megint megszólalt. Láttam rajta, hogy kicsit húzza az időt és halkan beszél. Ebből arra következtettem, hogy a másik halálfaló Pitonnál van bent. Nagyon meglepett, amit ekkor mondott. Szinte el is tátottam a számat. S ha ez még nem lett volna elég sokk, megint megölelt. Azonban ekkor már visszaöleltem. Furcsa érzés volt, de jól esett. Kicsit olyan, mintha anyukámat öleltem volna meg. Mindig is vágytam egy anyukára, furcsa hogy ezt a szerepet, most pont egy Melfoy tölti be.
- Hálásan köszönöm az ajánlatot nem fogom elfelejteni! Oh, én udvariatlan. Be sem mutatkoztam, bár lehet, hogy tudja a nevemet, de szeretem megmondani azoknak, akikkel beszélgetek. Lili Nenil vagyok, a hugrabugból, a hetedik évfolyamról! - Mondtam mikor már elengedett. Jól esett ez a beszélgetés, de sajnos egy ideig fel kell függesztenünk.
Benyitottunk a professzor szobájába. Piton rögtön felállt az asztaltól, s hozzám lépett. Kihúztam magam és átnyújtottam a gyűjtőmunkám,majd kurtán megjegyeztem, hogy a következő az igazság szérum titkaiból fog készülni. Ezután engedélyt kaptam a távozásra. Udvariasan elköszöntem, biccentettem egyet Mrs. Melfoy felé, majd kimentem az ajtón. Becsuktam magam mögött, s az ajtóval szemben a fal tövébe leültem. Elővettem egy pergament és jegyzetelni kezdtem a gondolataimat. Lehet, hogy nem itt kellett volna leülnöm, mert így mindent hallok és nagy baja kerülhetek ez miatt.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Cissy & Lili Empty
TémanyitásTárgy: Cissy & Lili   Cissy & Lili EmptyCsüt. 29 Május 2014, 10:14

Annyira,kedves volt a lány csak,pusztán megöleltem.Persze,nagy tágra nyílt szemekkel figyelt.Tudom,furcsa érzés nekem is nem ölelgetek senkit a férjemen kívül de,amit más nem tud annak,titkolnia kell.Hiszen,én most rendkívül bízom a lányba mert,nagyon kedves.Sajnálom,én is hogy tényleg nem hosszú az út hiszen órákig tudtam,volna neki regélni de,akkor ez nem én lennék.Belül,egy másik Cissy lakozott aki,páratlanul kedves és nem bánt senkit.Nem,azért mert most itt vagyok a fiam iskolájában hanem amúgy is.De,ha valaki újat mer húzni a fiammal,azt nagyon megkeserülik.Meg,persze ezzel a kedves lánnyal.Attól,függetlenül hogy nem halálfaló csak,egy rendes tanuló és auror szeretne lenni megkedveltem és egy kedves hangon így szóltam hozzá.Jó..mintha a többi hangon nem is kedvesen szólaltam meg.Először,amikor találkoztam a lánnyal először én is féltem,hogy elszalad és elárulja a többieknek,hogy itt van Draco anyja de,nem tette.Végül is ebben,a mai napban van valami jó.Legalább,is ezekből ez jön ki.Na,de amit most akarok mondani a lánynak ez nem lesz könnyű.
-Tudod..általában mi Malfoyok sosem adjuk ki mások előtt az érzelmeinket.Ezt,azért mondom el neked mert tudom,hogy benned megbízhatok.Csak,akkor nem bíztam volna meg benned ha elszaladtál volna és elmondtad volna a többieknek,hogy 2 halálfaló is itt járkál a Roxfortban.Akkor,lett csak volna igazán háború.Amúgy,meg attól függetlenül,hogy nem vagy se halálfaló se illuzinosita mint Kalestina gondolom ismered vagy nem??Szinte,úgy bánok veled most mint egy családtag ként.Persze,nem akarom hogy a fiamba szeress mert nagyon jól tudom mit gondoltok róla.De,most nagyon megviseli az apja,hogy börtönben van.Egyébként meg,aki senki sem,tud az ördögi Narcissa csak,akkor szokott előbújni ha valaki bántja a fiamat.Remélem,tisztában vagy vele hogy ezeket senkinek sem mondhatod el.Nyugi,nem foglak elátkozni meg semmi ilyesmi.Egyszerűen bízom benned és kész. -Meglepő,hogy pont egy átlagos tanulóban bízok meg.Mindössze láttam,rajta a kedvességet és hogy nagyon élvezem a társaságát.Azért,remélem az elkövetkezendő időben fogunk még találkozni.Majd,így szóltam megint hozzá de,most már röviden és velősen.
-Örülök,hogy beszélgettünk,nagyon élveztem a társaságodban lenni.Jut,eszembe csak néhány szót várok Pitonnal ha szeretnéd vissza kísérlek téged.-Pont,az ajtó előtt beszélgettünk,mert nem akartam hogy Bella hallja.Részemről,ez is egy jó pont és Lilit szívesen várom a házunkban bármikor,és ha tanácsra van szüksége abban,is nagyon tudok segíteni.Aztán,az ajtóban amíg ki nem nyílt ismét ránéztem és mondtam neki.
-Bármikor,szívesen látunk a házunkban ha tanács kell szívesen segítek neked bármi,legyen is az.-Majd,ismét,megöleltem.Elfelejtettem,már hogy a fiamat nem ölelhetem meg.Viszont,Lili semmikép visszaölelt és mondjuk úgy jó érzés volt.Most,olyan lenne mintha a lányom lenne akit soha nem tudnék elengedni.Ez,már nálam tényleg furcsa.Azért,csinálom mind ezt mert hiányzik,az ölelés és aki mellettem tudjon lenni a nehéz pillanatokban amikor,csak kell.Kinyitottuk,az ajtót és beléptünk rajta.Piton,azon nyomban felállt az asztalától és átvette Lilitől a jegyzeteket és azt,mondta neki elmehet. Amit,én mondtam neki tudtam hogy ott fog kint várni engem és hallja amit beszélünk,mert én kértem meg rá.Letette,a jegyzeteket amit Lili adott oda nekem és ránk nézett.
Vissza az elejére Go down
Lili Nenil
Hugrabug/7. évfolyam
Lili Nenil


* : Cissy & Lili Neverrothnroll
Hozzászólások : 191
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Anglia, Roxfort
Kirendelt pár : Terry Boot
Avataralany : Hayley Mcfarland
Karakterlap : Here I am
Karakterzene : The last dance
One day
¥ : "Aki nem tud csodálkozni, elámulni az -hogy úgy mondjam- halott, és szeme kialudt!"
"Not all who wonder are lost!"


Cissy & Lili Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cissy & Lili   Cissy & Lili EmptySzer. 28 Május 2014, 22:17



Narcissa & Lili


Bájitaltan gyűjtőmunkám


Furcsa belegondolni, hogy mi van ha a halálfalók egy része nem is különbözik tőlünk annyira. Ugyanolyan rémültek lennének, mint mi? Ugyanannyira félnének Tudjuk kitől, mint bárki más. Különös lenne, de megeshet hiszen Mrs. Melfoy-on is látszik, hogy nem nagyon örül annak, hogy a családja ilyen helyzetben van. Kíváncsian figyeltem a mondókáját. Nagyon érdekelt, sose gondoltam volna, hogy ilyen feszült figyelemmel fogok egyszer hallgatni egy halálfalót. Abból, amit mesél könnyen megérthető, hogy nagyon félti a családját. Mikor abba akarta hagyni gyorsan megszólaltam.
- Ugyan már, ne tessék ilyet mondani magáihoz képest az én gondjaim semmik. Persze tudom, hogy nincsen közöm más családok dolgaihoz, akkor sem, ha nagyon távolról minden aranyvérű rokon. Egyébként meg maga nem is olyan gonosz, mint amilyennek mondják! Nagyon sajnálom azt,ami önnel történt. Az biztos, hogy ha ezek után bárki szídni akarja magát, annak megmondom, hogy semmit sem tud csak hazugságokat. Tudja nekem az igazság szent és sosem hazudok. - Mondtam kedves hangon, sőt el is mosolyodtam. Persze nem változtat azon a tényen, hogy helytelennek találom, amit tesznek, de legalább megértem miért teszik és ez már egy lépés a kompromisszum felé.
Ekkor megint fordultunk egyet. Már nem volt messze a professzor szobája. Most már kicsit sajnálom, hogy nem hosszabb az út. Szívesen hallgatnám, amit a nő mond. Nagyon tanulságosnak találom. Azt hiszem, ezt az esetet bele is fogom írni a naplómba. Nem akarom elfelejteni, ez bizonyítja, hogy nem minden halálfaló velejéig romlott.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Cissy & Lili Empty
TémanyitásTárgy: Cissy & Lili   Cissy & Lili EmptySzer. 28 Május 2014, 19:27

Hát.ezek,a mai fiatalok mit nem tudnak a mai halálfalókról és a családom miatt álltam be,én is halálfalónak.Ha,csak tudnám mit forgat fejében a nagy úr..Tulajdonképpen én csak,néhány szót jöttem váltani Pitonnal.Szeretném,ha a családom olyan lenne,mint régen.Hirtelen,elgondolkoztam mikor,a kislányhoz szóltam.
-Tudod...Ha,felnőtt leszel és majd családod lesz,megérted ezt az egészet.Jó,lenne tudni mit forgat a fejében a nagy úr egyébként,nem is beszéltem volna Piton profeszorral ha a nővérem Bellatrix nem beszélt volna rá,hogy kérjem a segítségét.A mai nap,folyamán még meg is könnyítem a dolgom,mert voltam a férjemnél és hiányzik.Nem,akarlak ezzel terhelni téged mert,sok problémád van neked is állitólag-Majd,fordultunk tovább a folyosón.Régen,jártam már erre de,mindjárt ott voltunk,mert már várom hogy az ügyet tisztázzam Pitonnal.
Vissza az elejére Go down
Lili Nenil
Hugrabug/7. évfolyam
Lili Nenil


* : Cissy & Lili Neverrothnroll
Hozzászólások : 191
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Anglia, Roxfort
Kirendelt pár : Terry Boot
Avataralany : Hayley Mcfarland
Karakterlap : Here I am
Karakterzene : The last dance
One day
¥ : "Aki nem tud csodálkozni, elámulni az -hogy úgy mondjam- halott, és szeme kialudt!"
"Not all who wonder are lost!"


Cissy & Lili Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cissy & Lili   Cissy & Lili EmptySzer. 28 Május 2014, 17:52



Narcissa & Lili


Bájitaltan gyűjtőmunkám


Komolyan mondom még életemben nem voltam ennyird berezelve! Tudtam, hogy mit jelent a Melfoy név. Legalábbis, hogy mit mondanak róla. Mind gyikosok. Könyörtelenek és nem képesek másokat sajnálni. Féltem tőle, de nem az életemet féltettem, hanem attól féltem, hogy minek lehet a jele az, hogy ide jött. A halálfalók nem szoktak csak úgy mindenfelé járkálni, annál óvatosabbak.
Majd megszólalt a nő, a monoton udvariasságom bólintott. Nem tudom vajon Piton professzor mennyire fog nekem örülni. Az az ember szerintem senkinek sem örül. Különben is eddig akárhogy tepertem azért, hogy valami elismerést kapjak tőle a legnagyobb érdemem annyi volt, hogy: "Kitűnő Nenil kisasszony, de legközelebb ne öntse ki a felét!" Nem az én hibám volt, hogy kiborult. Az a piszok griffendéles nekem jött. Áh, mindegy is, most sokkal fontosabb dolgokon kell törnöm a fejemet.
Nem tudom miért, de valahogy furcsán néz ki egy Melfoy-on, ha mosolyog, ráadásul kedvesen. Éppen mikor a folyosón kanyarodtunk megszólalt. Figyelmesen hallgattam végig. S a legelején elmondtam egy káromkodást. Nem akartam, hogy ezt megkérdezze, most képtelen leszek igazat mondani neki. S megint kedvesen mosolygott.
- Hát a banya az nem a legmegfelelőbb kifejezés, azért annyira nem tetszik idősnek lenni és nem is olyan, mint a tipikus banyák. De a gyilkos az stimmel. Tudja nálunk itt a suliban van egy kialakult vélemény a családjáról. A legtöbben tartanak a Melfoyoktól! Mindenki gonosznak és elvetemültnek tarja önöket. Persze tudom, hogy nem illik a felszín alapján ítélni, de a közvélemény nagyban befolyásolja az emberek döntéseit. Ellenben ön egyáltalan nem tűnik olyannak, mint amilyennek leírták. - Mondtam egy halvány mosolyt elengedve.
Nem hittem, hogy valaha ezt fogom mondani, de sajnálom őt. Biztos nem lehet egyszerű ilyen félelmek közt élni. Mi van, ha nem is akarta ezt az egész életet? Nem tehet róla, ha ez a sorsa. Persze ettől még ugyanúgy halálfaló és ugyanúgy tartok tőle. Viszont lehet, hogy kezdem megérteni a viselkedését. Látszik rajta az aggodalom ez pedig senkinek se jó. Merlinre én most komolyan egy halálfalót sajnálok?

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Cissy & Lili Empty
TémanyitásTárgy: Cissy & Lili   Cissy & Lili EmptySzer. 28 Május 2014, 13:20

Szegény,lány annyira meg volt ijedve azt hitte,hogy bántani fogom.Pedig,én is ugyan úgy megvagyok ijedve mint ő. Talán,ez a találkozás kicsit felzaklatott.Bella,nem bízik Pitonba hisz érthető,de én bízom benne.Aztán,egy percnyi csönd után megszólaltam.
-Köszönöm a kedvességedet!Hát,Piton biztosan fog örülni ahogy én ismerem.-Kedves,mosolyom kiült az arcomra.Lényegében,azt hiszik,hogy egy gyilkos banya vagyok,pedig egyáltalán nem.Nekem,bennem maradt az a puszta kedvesség amit a Nagyúr nem tudott elvenni tőlem.Végül is csak,azért lettem halálfaló mert a sors így akarta.Mi,van ha én másképp döntöttem volna?Persze,megmondom az őszintét én is szeretnék,egy kis őszinteséget.Talán,a lánytól mindjárt meg is fogom kérdezni miért fél tőlem,mert szinte látszik sőt még a tekintetéből is sugárzik,hogy fél tőlem.Rá,néhány perccel amikor a folyosón kanyarodtunk már meg is kérdeztem.
-Mondd,csak kedves lányom miért félsz ennyire tőlem?Talán,azt gondolod hogy egy gyilkos banya vagyok?Tőlem,aztán egyáltalán nem kell félned nyugodj meg!Mert,én csak egy valakitől félek hogy talán örökre elveszthetem Dracot és a férjem.Ha,felnősz talán majd megérted-Mondtam,a szemébe egy apró kedves mosollyal.Amiket,ez a sok ember beszél manapság a halálfalókról és a Malfoyokrol az koránt sem igaz.Egy,aggódó anya típus vagyok aki félti a családját.Ezért,is jöttem ma ide Bellával és Pitonnal beszélni.
Vissza az elejére Go down
Lili Nenil
Hugrabug/7. évfolyam
Lili Nenil


* : Cissy & Lili Neverrothnroll
Hozzászólások : 191
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Anglia, Roxfort
Kirendelt pár : Terry Boot
Avataralany : Hayley Mcfarland
Karakterlap : Here I am
Karakterzene : The last dance
One day
¥ : "Aki nem tud csodálkozni, elámulni az -hogy úgy mondjam- halott, és szeme kialudt!"
"Not all who wonder are lost!"


Cissy & Lili Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cissy & Lili   Cissy & Lili EmptyKedd 27 Május 2014, 23:32



Narcissa & Lili


Bájitaltan gyűjtőmunkám


Én kis buzgó, éppen egy gyűjtőmunkát fejeztem be a nagyteremben. Persze mikor megkérdezték tőlem, hogy mit csinálok és én büszkén feleltem, hogy gyűjtőmunkát bájitaltanra, mindenki azt mondta, hogy nyalizok Pitonnak. Na persze én meg a nyalizás! Egyszerűen csak kell a bájitaltan az aurori hivatáshoz. És különben is szeretek kotyvasztani, mégha néha nem is megy olyan jól.
Megígértem a professzornak, hogy még a mai nap folyamán leadom a feladatot. Így igyekeztem hamar befejezni. A kedvencemről írtam a százfűlé főzetről. Valahogy mindig is érdekelt, hogyan lehet egy bájital hatására mássá válni, mint amik vagyunk. Nem is csoda, hogy ezt választottam gyűjtőmunkának.
Összetekertem a tekercset, amire írtam és boldogan kisétáltam a teremből. Éppen Piton professzor szobája felé mentem mikor megpillantottam egy nőt. Igaz, hogy sose láttam még, de tudtam, hogy ki ő! Ilyen fellépéssel és arcvonásokkal nem is lehet más, mint Draco Malfoy anyja! De mit keres ő itt? Mindegy is csak ne szólítson meg. Lehajtottam a fejem és megpróbáltam elmenni mellette. Persze sikertelenül.
Ahogy megszólalt megfagyott bennem a vér. Egy pillanatig nem reagáltam semmit, majd lassan felemeltem kezemet és az egyik asztal felé mutattam, oda ahol Melfoy ült.
- Sajnálom asszonyom, nem hiszem, hogy rám gondolt. Egyel felette járok, de ha keresné a fiát ott ül. - Arcom ijedt volt, meg voltam rettenve. Nem tudtam mit kereshet itt Melfoy anyja! De nem is akartam tudni, amíg nem leszek auror, addig jobb, ha nem ütöm bele az orrom az olyanok dolgába, mint a Melfoy család. Ami furcsa volt, hogy úgy tűnt ő is Pitonhoz megy, persze nem említettem neki semmit.
Csak reménykedtem, hogy tévesek a feltevéseim. Jobb lett volna minél hamarabb ott hagyni a nőt. S elfelejteni, hogy egy halálfalóval találtam magam szemben. Igaz, ha ezt elmondom valakinek az nem fogja elhinni, hogy komolyan megtörtént ez velem. De nem is akarom, hogy elhigyjék. Csak el akarok tűnni előle. Persze nem hagyott meglógni, s megint megszólalt.
Amikor mondta, hogy Pitonhoz tart. Az elkeseredettség lett rajtam úrrá! Óh, Merlin miért kell ezt csinádod velem? Nem voltam rossz kislány! Ijedt arccal néztem rá. Egyáltalán honnan tudja, hogy Pitonhoz megyek? Csak nem olvas a gondolataimban, vagy ilyen egyértelmű lenne. Jelen pillanatban az se érdekelne, ha magával Tudjuk kivel lenne találkája itt a Roxfortban, csak hadd szökjek meg előle. Még életemben nem voltam ennyire megijedve, mint most.
- Jól tetszik tudni! Éppen a bájitaltan gyűjtőmunkámat szeretném leadni a tanár úrnak! Esetleg elkísérhetem asszonyom? Nem zavarnám sokáig a társalgásukat. Csak átadom a professzornak a tekercset és már megyek is! - Ilyenkor hasznos a Nenil vér. Akaratlanul is bennem van a túlzott udvariasság, márpedig az ilyen leblokkolt helyzetben ez jól jön. Azt hiszem, ha nem lenne bennem a Nenilek aranyvére, akkor most sikítva futnék el. De nem teszem inkább elmegyek egy halálfalóval a tanáromhoz. Én is komplett idióta vagyok! Próbálok magamra udvarias mosolyt eröltetni, de az ijedtség sokkal erősebb, így esélyen sincs, hogy valami mosolyt mutassak.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Cissy & Lili Empty
TémanyitásTárgy: Cissy & Lili   Cissy & Lili EmptyKedd 27 Május 2014, 22:14

El,sem hiszem hogy ezt teszem. Szinte,tényleg bármit képes lennék megtenni a családomért csak,hogy a fiamat menthessem. Egy,nap rá vett a nővérem hogy beszéljünk Perselussal. Fel,sem foghatom hogy az életünkkel játszunk.Nem,akarom elveszíteni a családom.Kezdtem,nagyon ideges lenni,hisz utoljára még gyerek koromba jártam itt.Nem,hiszem el hogy képes voltam Bellatrix miatt ide jönni.Ekkor,megláttam egy lány és megszólítottam.
-Ne,haragudj!Te,vagy az a lány aki a fiammal jár egy évfolyamba?-Kezdtem,a mondandómat amikor,Piton szobája felé tartottam.Persze,Bellatrix besurrant a volt nincs szekrényen keresztül amit elég ügyesen intézett a fiam.Nagyon,aggódtam nap mint nap itt van és már muszáj volt az egyik diáktól megkérdeznem.Persze,szegény nagyon meg volt rettentve hisz,még sosem látott engem,de tudja ki vagyok és ez számomra eléggé megtisztelő.Mikor,az asztal felé mutatott,hogy ott van megköszöntem neki.
-Nagyon,szépen köszönöm!Ha,van valami dolgod akkor nem zavarlak nekem,úgy is éppen mennem kellett Piton tanár úrhoz.Tudod,milyen nem szeretik ha várakoztatják!De,ha a sejtelmeim nem csalnak te is oda mész jól tudom?-Ijedt arccal,néztem a kislányra. Ha,megtudja ott van nála a nővérem Bella tuti befog minket árulni,hogy mit keresnek itt a Halálfalók és akkor az egész iskola fel lesz lázadva.Persze, nem akartam odamenni a fiamhoz és kellemetlen helyzetben hozni,mások előtt,hogy jaj nézd itt van a mami mert,ez egyáltalán nem én lennék.Nem,az én személyiség típusomat tükrözné belőlem.Akkor,meg mit gondolnának rólam a többiek??? Erre,varrjak gombot igaz?Nem,akarok megtéveszteni senkit így hát nem mentem oda hozzá majd,a lánnyal elindultunk Piton szobája felé.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Cissy & Lili Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cissy & Lili   Cissy & Lili Empty

Vissza az elejére Go down
 
Cissy & Lili
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cissy & Levin
» Lili & Zoé
» Lili & Jade
» Dia&Lili-Tanulótárs
» Lili és Raeka

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Roxfort :: Kastély :: Pince :: Perselus Piton szobája-
Ugrás: