KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Cissy & Levin Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Cissy & Levin Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Cissy & Levin Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Cissy & Levin Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Cissy & Levin Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Cissy & Levin Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Cissy & Levin Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Cissy & Levin Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Cissy & Levin Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Cissy & Levin

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Cissy & Levin Empty
TémanyitásTárgy: Cissy & Levin   Cissy & Levin EmptyCsüt. 05 Jún. 2014, 18:25

Merlinemre,mondom milyen rég jártan,a három seprűbe.Most,hogy Péntek van nincs itthon a férjem a fiam pedig,a barátaival bulizik gondoltam,nekem is kijár egy kis szabadság.Otthon,elkészültem gyorsan varázslattal,megfőztem a vacsorát és már el is mentem a három seprűbe.Először,olyan idegennek éreztem magam ebben,a helyben,de még is mit vártam??Egy,halálfaló sosem jár,ilyesmikbe és csak,egyszer élünk.Merlinemre,mondom hogy megváltozott ez a hely,vagy csak gyakrabban kéne eljárnom otthonról,szórakozni?Valahogy,érdeklődve néztem,a magamfajta embereket hogy viszonyulnak egymáshoz.Kicsit,sem kellett több odamentem a pulthoz ahol,az egyik férfi üllt.Mondanom,sem kell nagyon ismerősnek tűnik az arca.De,azért bemutatkoztam neki.
Szia...a nevem Narcissa Malfoy!Olyan,ismerősnek tűnsz..remélem,nem baj ha megkérdeztem.-Mondtam,neki kicsit félénken,és elpirult arccal.Majd,meghívott egy láng nyelv whsikyre.Szinte,nekem bejön ez a pasi.Nagyon,dögös és vonzó.Szerintem,ebben az éjszakában bem csak,ital lesz,legalább is remélem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Cissy & Levin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cissy & Levin   Cissy & Levin EmptyCsüt. 05 Jún. 2014, 18:53

Munka után tértem be ide a Minisztériumból, csak hogy megigyak egy pohár italt. Ritkán jártam ilyen helyekre, nem kedveltem túlzottan a tömeget, sőt, alapvetően az embereket sem. Ami pedig jelen helyzetben a legjobban irritált az az volt, hogy nem akadt szabad asztal, ahova egyedül elvonulhattam volna.
Mikor Narcissa odajött hozzám, elfogott az a mélyről jövő érzés, hogy haza kéne mennem, mielőtt még belebotlok pár ismerősbe. Mert hogy ismertem Narcissát.
- Tudom mi a neve - pillantottam fel a poharamból lekezelően. Nem volt rá különösebb okom, hogy így beszéljek vele, de nekem nem is volt szükségem indokra az antiszociális viselkedéshez. A feleségemen kívül nem viseltem el szinte senkit huzamosabb időn keresztül. - Ön Lucius Malfoy felesége.
Az erős túlzás, hogy meghívtam egy whiskyre. Egyrészt azért, mert még a levegőt is sajnáltam másoktól, nem hogy a pénzemet. Anyagias volnék? Kétségkívül. A másik ok pedig az volt, hogy nem szeretem a whiskyt, a vodkát jobban preferálom. Szóval nem hívtam meg. Majd ő szépen kifizeti magának.
Nagyon eltévedt, ha többet remél ennél, ugyanis feleségem van. Nem mintha annyira furdalna a lelkiismeret, ha megcsalnám, de egészen kedvelem Naomit és a magánéletünk teljesen rendben van, innentől kezdve pedig nincs rá okom, hogy máshol keressem a boldogságot. Vagy valami ahhoz hasonlót.
Felemeltem a poharamat, az alján még volt pár korty jó minőségű orosz vodka. Nos igen... magamra nem sajnáltam a pénzt, ha italról volt szó.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Cissy & Levin Empty
TémanyitásTárgy: Cissy & Levin   Cissy & Levin EmptyCsüt. 05 Jún. 2014, 19:09

Micsoda,gonosz egy ember.Jegyeztem,meg halkan.Persze,megértem hogy boldog és hogy ismerjük egymást mert,ő is halálfaló.Mikor,már ittam egy jó pohár whiskyt azonnal felismertem.Hát,persze hiszen ő is tudta hogy Lucius felesége vagyok.Hát,én sem csalnám meg a férjemet de,ahogy ez a fickó ilyen körülményekben beszél,velem,arra már ráfizetek,hogy Lucius rég kitekerte volna a nyakát.Mivel,Péntek eset volt így nem hagytam,magam hanem játékosan szépen,rávetettem.Igen,az ő felesége vagyok!Na,és??Azért,még ilyen bunkónak nem kell velm lennie.nem,Bellatrix vagyok.-Vetettem,oda rá egy fintorgást.Minden,esetre meghívtam őt egy vodkára én pedig mézsört ittam.
-Kérsz,még egy vodkát?Én,fizetem.-Kérdeztem,kicsit szúrós pillantással de,azért egy kis vigyort elengedtem.Valami,jó is kisülhet ebből,a mai napból?Mert,igazából nagyon hosszú és fárasztó napom volt.Ha,ő itt van akkor hol van,a kis kedves felesége Naoim? Biztos,csak a gyerekeire vigyáz.Érdeklő,pillantással felé néztem és ezt,válaszoltam neki.
-Ön,Naomi Dolohov férje igaz?Teljes,mértékben megbízik magában?-Mondtam,gúnyos vigyorral.Ennyi,terv nem is férhetett volna bele a fejembe.Túl,sokat ittam.Pedig,még csak egy láng nyelv whiskyvolt meg egy mézsör és ettől,biztos nem ütöttem volna ki magam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Cissy & Levin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cissy & Levin   Cissy & Levin EmptyCsüt. 05 Jún. 2014, 19:22

- Köszönöm, de nem kell. - Felhajtottam a maradék italomat és leraktam a poharat a pultra. Nyilvánosan nem ittam sokat, ugyanis az alkohol nem épp a legjobb oldalamat hozta elő.
- Igen, ő a feleségem. Nincs semmi oka rá, hogy bizalmatlan legyen velem szemben. De erősen megkérdőjelezem, hogy ezt önnel kéne megvitatnom, Narcissa.
Nevetséges. Komolyan azt hiszi, hogy majd vele fogom megosztani a magánéletemet, csak mert őt éppen ez érdekli? Viccnek is rossz. Nem mintha bármilyen viccet is kedvelnék. Sokak szerint ünneprontó és poéngyilkos voltam, bár kétségkívül van igazságtartalma ennek a kijelentésnek. Azt az elvet vallottam, hogy legszebb öröm a káröröm.
- Mellesleg nincs semmi problémám Bellatrixel.
A legtöbb halálfaló semleges volt számomra. Amelyik még ezt a titulust sem érdemelte ki, az vagy szörnyen ostoba volt vagy még lábtörlőnek is alkalmatlan. És még csak nem is származás alapján osztottam őket ezekbe a jóhangzású kasztokba...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Cissy & Levin Empty
TémanyitásTárgy: Cissy & Levin   Cissy & Levin EmptyCsüt. 05 Jún. 2014, 20:01

Meglepően,néztem Levinre bár értettem.Tényleg,nevetséges bagyok hogy a magánéletéről faggassam,ez nem is én lennék.Na,mind1...Tulajdonképpen,a nagyúrnak tiszta nyali fali..de,engem nem tud csődbe húzni bármilyen is a modora.Ekkor,kérdeztem tőle valamit.
-Bocs,hogy megkérdezem de..mi,a fene bajod van a Malfoyokkal?-Kérdeztem,tőle és rögeszmélve várom,válaszát.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Cissy & Levin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cissy & Levin   Cissy & Levin EmptyCsüt. 05 Jún. 2014, 20:57

- Nincs semmi problémám a Malfoyokkal. Nem szeretek általánosítani. - Elmondhatatlanul irritált a stílusa, sőt, a puszta jelenléte is.
Igazi úriembernek éreztem magam, amiért nem hagytam faképnél. Persze én az is vagyok, csak olykor jól titkolom. De egy aranyvérű arisztokrata ezt is megteheti. Pontosabban én biztos megtehetem.
Nem értettem ezt az egész beszélgetést. Mit akar tőlem? Az lenne logikus, hogy illedelmesen biccentsünk, esetleg szóban köszönjünk egymásnak, majd mind a ketten tovább menjünk. Erre meg rám akaszkodik, mint egy pióca. A piócák szörnyen ocsmány és gusztustalan állatok, emellett pedig lábuk sincs. Selejtesek. Ami pedig a megjelenésüknél is undorítóbb az az életmódjuk. Illetve az, hogy az ostoba és életképtelen muglik még gyógyászatra is használják ezeket a parazita dögöket. Még szerencse, hogy csak hallomásból tudom és nem tapasztalatból.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Cissy & Levin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cissy & Levin   Cissy & Levin EmptyCsüt. 05 Jún. 2014, 22:27

Beugrottam a Három Seprűbe. Nem akartam mást, mint egy pohár szénsavmentes ásványvizet. Rögtön rossz kedvem lett, mikor megláttam, milyen sokan vannak, de csak vettem egy nagy levegőt, és átvágtam az emberek között, a pulthoz. Mikor leadtam a rendelést, próbáltak még mindenfélére rábaszélni, de nem hagytam, hogy bármit is rámsózzanak. Talán szokatlan, hogy valaki csak egy pohár vizet akar inni, de mit tegyek, ha egyszer szomjas vagyok? A pulton doboltam az ujjammal. Közben érdektelenül nézelődni kezdtem a tömegben. Legnagyobb meglepetésemre észrevettem a férjemet. Narcissa Malfoyjal beszélgetett, bár lerítt róla, hogy nem szívesen. Hát sosem volt szegény egy szociális ember.
Megkaptam a vizemet. Kezemben a pohárral odaléptem Levinékhez. - Szép napot - mosolyogtam rájuk. Rég találkoztam Narcissával. Sosem voltunk barátok, de amikor néha találkoztunk, jól el tudtunk beszélgetni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Cissy & Levin Empty
TémanyitásTárgy: Cissy & Levin   Cissy & Levin EmptyPént. 06 Jún. 2014, 07:05

Mikor,éppen Levinnel tárgyaltunk odajött hozzánk egy,ismerős arc.Igen..ő Naomi Dolohov.Mondhatni nagyon rég nem találkoztunk.Biztos,minden idejét a gyerekekkel akarja töleni vagy ki tudja.Persze,azért csak nem haragszom rá h idejött.Így udvariasan,köszöntem.
-Neked is.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Cissy & Levin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cissy & Levin   Cissy & Levin Empty

Vissza az elejére Go down
 
Cissy & Levin
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Levin Dolohov
» Levin & Kalestina - Farkas kaland
» Cissy & Lili

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: