KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Levin & Kalestina - Farkas kaland Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Levin & Kalestina - Farkas kaland Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Levin & Kalestina - Farkas kaland Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Levin & Kalestina - Farkas kaland Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Levin & Kalestina - Farkas kaland Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Levin & Kalestina - Farkas kaland Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Levin & Kalestina - Farkas kaland Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Levin & Kalestina - Farkas kaland Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Levin & Kalestina - Farkas kaland Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Levin & Kalestina - Farkas kaland

Go down 
SzerzőÜzenet
Kalestina Tellanora
Halálfaló/Illuzionista/Animágus
Kalestina Tellanora


* : Levin & Kalestina - Farkas kaland 008YGKU_Bree_Turner_002
Hozzászólások : 142
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Halálfaló
Tartózkodási hely: : London
Kirendelt pár : Leonard Zorner
Avataralany : Bree Turner
Karakterlap : A bed fairy tale
Karakterzene : Where is the edge
Suddenly
¥ : "It's always the dark things with you never the light!"
"Színpad az egész világ, s színész benne minden nő és férfi!"


Levin & Kalestina - Farkas kaland Empty
TémanyitásTárgy: Levin & Kalestina - Farkas kaland   Levin & Kalestina - Farkas kaland EmptyVas. 08 Jún. 2014, 17:18



Levin & Kalestina


Nyugodt este? A fenéket!


Zajok és kiáltások, vér, halál. Nekem már mind megszokott, de nem álmomban. Életemben nem álmodtam még ilyen szépet. Rengeteg szenvedés és ez mind az én érdemem volt! Éppen egy nyafogó kisgyereket némítottam él és már kacagtam örömömben Ekkor felriadtam, valami hozzám ért kezembe kaptam a pálcám és gyors pillantással körbenéztem a szobán. Sehol senki és semmi, majd a közvetlen környezetemen futtattam végig tekintetem. Héra volt, megráztam a fejem, sose hagy aludni! Az órára néztem este nyolc volt.
- Hmm... Jól elaludtam! És én még úgy terveztem, hogy beugrok a Foltozott Üstbe vacsorázni! Hát ennek lőttek. Gyere Héra csinálok vacsorát! - Azzal felöltöztem és a konyhába mentem. Gyorsan összedobtam egy kis vacsorát, megetettem a kígyómat, majd elterültem a kanapén. Keresztbetettem a lábamat, karom pedig a fejem alá tettem. Nem kellett több öt percnél máris megölt az unalom. Tisztában vagyok vele, hogy szabadságon vagyok, de nem birok itthon ülni.
Hirtelen felindulásból felpattantam, magamhoz vettem egy kis táskát, majd odamentem Hérához. Meghagytam neki, hogy figyeljen a házra aztán kiléptem az ajtón. Kellemes tavaszi hűvös volt. Nagyot szippantottam a levegőből. Megcsillant a szemem tökéletes idő volt egy kis éjszakai túrához. Valamikor fel kell eleveníteni a régi szép időket. Lassan sétáltam az utcákon, minden embert alaposan megnézve.
Mikor meguntam elindultam az erdő felé. Igyekeztem sziklásabb helyet keresni, persze ilyen lapos helyen lehetetlen. Fenn ragyogott a félhold. Én pedig megint olyannak éreztem magam, mint amilyen vagyok gonosznak és sötétnek. Jól éreztem magam az árnyak közt szinte már olyan, volt mintha otthon lennék. Végül egy órai ide-oda járkálás után megtaláltam a tökéletes helyet.
Egy kis szikla egy tisztáson ez kell nekem most, úgyis vonyíthatnékom van. Régen változtam már át kellene egy kis felfrissülés. Még ki se léptem a tisztásra, máris átalakultam. Könnyed mozdulatokkal ugráltam fel a szikla tetejére. Valahogy farkasként sokkal jobban elkápráztat a látványa. Ekkor telitorokból vonyítottam egyet! Majd kihúztam magam a sziklán, mintha csak én lennék az erdő ura. A hangom hosszan hallatszott a néma éjszakában, majd megint csend telepedett a tájra.
Én meg csak figyeltem és hallgattam. Furcsa ilyet mondani, de farkas alakban sokkal nagyobb az egóm, mint alapból. Pedig úgy se kicsi! Valahogy mindig jobbnak gondolom magam a többi farkasnál. Több vagyok náluk sokkal, én tudok emberileg gondolkodni és nem befolyásolnak olyan alap dolgok, mint az éhség, meg a falkatagság. Igazából ez az az egy dolog, amit nem tudok elviselni a farkasokon. A falka, ki volt az a hülye, aki ezt kitalálta. Én magamban, varázslat nélkül is erősebb vagyok, mint ezek. Egyszerűen undorodom a falka gondolatától. Jobb nem is gondolni ilyenre a végén fel fog állni a szőr a hátamon! Inkább figyelem az éjszakát, mint az edrő királynője. Egyedül itt ezen a tökéletes helyen.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Levin & Kalestina - Farkas kaland Empty
TémanyitásTárgy: Re: Levin & Kalestina - Farkas kaland   Levin & Kalestina - Farkas kaland EmptyVas. 08 Jún. 2014, 20:22

Mindig is jobban szerettem éjszaka dolgozni. Olyankor minden csendes, a sok lusta, tétlen ember otthon ül és alszik, senki sem zavar. Nem szerettem az embereket, a nagy társaságot, gyerekkorom óta taszított. Jobban szerettem egyedül lenni és csendben végezni a dolgom, minthogy másra pazaroljam a drága időmet. Mert az idő pénz, én pedig nem szeretem szórni a pénzemet. Sem képletesen, sem pedig konkrét jelentésében.
Régóta nem mentem el kikapcsolódni, mostanság viszont egyre ingerültebbé váltam, mintha csak egyfajta elvonási tünetek jelentkeztek volna nálam. A feleségemnek csupán annyit mondtam reggel, hogy későn jövök, ne várjon. Bementem a Minisztériumba, elvégeztem a dolgom, még kicsit tovább is maradtam a kötelezőnél, majd felvettem a zakómat és távoztam. Olyan helyet kerestem, ahol senki sem szakíthat félbe és nem kell apró kellemetlenségekkel törődnöm.
Muglikat választottam, mert őket csak a saját rendőreik keresik majd, az aurorok nem. Két fiatalt választottam, egy férfi és egy lány, talán egy pár lehettek, nem különösebben érdekelt. Kegyetlenül, szemrebbenés nélkül végeztem velük, szokás szerint a kedvenc, saját kaszabolóátkommal. Ez amolyan berögzült rituálé volt számomra, mást nem is igen használtam. Az elmúlt napokban érzett feszültség és agresszivitás mintha csak elpárolgott volna belőlem, úgy éreztem magam, mint a függő, aki megkapja hosszú várakozás után függősége tárgyát. Vagy talán nem is kell ide az a "mint"...
Amióta a Sötét Nagyúr elbukott, óvatosabbnak kellett lennem, nem hagyhattam magam után mocskot. Mert nem akartam visszakerülni az Azkabanba. Inkább a halál, mint az a vesztőhely. Egyszóval sokkal jobba kellett figyelnem, hogy mit hagyok hátra magam után. Így kötöttem ki az erdőben, nyakig véresen, hogy eltüntessem magam után mai munkám gyümölcsét.
Visszafelé tartottam az úton, amelyen idejöttem, mellettem egy kis fénygömb lebegett, megvilágítva az utat. A számból egy szál égő cigaretta lógott ki, összesen ez világított még a sűrű fék között.
Kiértem a legsötétebb, legfásabb részről, egy tisztásszerűségre. A széle felé egy lapos, a földből kimagasodó szikla állt, rajta valami kutyaféle sziluettje.
Lassan kifújtam a füstöt. A farkasok falkában élnek, a magányos állatok elpusztulnak. Mi a konklúzió? Ez vagy egy nagyon szerencsés állat vagy pedig nem is egy igazi farkas. Márpedig én nem hiszek a véletlenekben és optimista sem vagyok. Tehát ez nem egy farkas. Pontosabban nem igazi.
Határozott, hosszú léptekkel megindultam a szikla felé. Sejtettem, hogy ki az. Dolgoztunk már együtt egy párszor és annyi idő alatt leszűrtem róla, hogy ha valaki képes egy sziklán üldögélni az éjszaka közepén, az ő. Megtudtam érteni. Én is szeretek egyedül lenni.
Vissza az elejére Go down
Kalestina Tellanora
Halálfaló/Illuzionista/Animágus
Kalestina Tellanora


* : Levin & Kalestina - Farkas kaland 008YGKU_Bree_Turner_002
Hozzászólások : 142
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Halálfaló
Tartózkodási hely: : London
Kirendelt pár : Leonard Zorner
Avataralany : Bree Turner
Karakterlap : A bed fairy tale
Karakterzene : Where is the edge
Suddenly
¥ : "It's always the dark things with you never the light!"
"Színpad az egész világ, s színész benne minden nő és férfi!"


Levin & Kalestina - Farkas kaland Empty
TémanyitásTárgy: Re: Levin & Kalestina - Farkas kaland   Levin & Kalestina - Farkas kaland EmptyVas. 08 Jún. 2014, 21:59



Levin & Kalestina


Nyugodt este? A fenéket!


Néma csend és otthont, békét adó szötétség. A nyugalom tengere ez a hely. Az erdő, ami csak az enyém, ez az én királyságom. Csak az enyém, senki olyan nincs, aki kijönne ide ilyenkor. Főleg, nem ilyen későn, de én pontosan ezért szeretem. Hallgatom az erdő zajait, érzem az illatokat és figyelem a fák mozgását, a csillagok járását.
Minden nyugodt és csendes, amilyennek lenni kell. Ekkor azonban megcsapja valami az orromat. Hegyezem a fülem, de nyugodtan ülök. Erősödik a szag, ez vér. Ráadásul emberi vér, melyik falka mer az én területemen vadászni? Vagy nem is falka, hanem egy másik ember! De ki lehet ez? Minden esetre elvarázsol az illat, újra eszembe jut az álmom, a gyilkos énem!
Mozgást hallok, a szag erősödik. Ez ember, bár halk, nagyon halk. Profi gyilkos lehet. Ez mi? Cigaretta??? Egy bagós gyilkos, végülis a vérszagot a tudatlan elől elrejti. A fű mozog a tisztás túkoldalán, a bokrok is mocorognak. Mindjárt itt van, megfeszülnek az izmaim. Készen voltam a támadásra. Belül már éget a vágy, hogy öljek. Nem vágyok jobban semmire.
Ekkor megjelen egy magas férfi. A cigaretta kilógott a szájából. Ahogy kilépett a fák közül, kifújta füstöt. Szemem megcsillant. Tudtam ki ez, a kiállásából és a mozdulataiból. Mikor még a Nagy Úr hatalmon volt dolgoztan vele. Az egyik legjobb munkatársam volt. Megvártam, amíg kicsit közelebb ér.
Mikor hallótávon belül került visszaváltoztam. Fél lábam lelógattam a szikláról, s vele szoknyám fele is leomlott a szikláról. Fekete volt rajtam, ahogy általában, mikor este kijövök. Másik lábamat pedig megöleltem. Csak figyeltem, ahogy közeledett hozzám. Hajamat a fülem mögé toltam, majd gonoszul elmosolyodtam.
- Levin Dolohov! Kellemes meglepetés. Esti séta? Ha jól érzem nosztalgiáztál is! Mindig is szeretted az éjszakát, mint én. Nem csodás, mikor a sötétség csak a tiéd? - Ahogy befejeztem, leugrottam a szikláról és előtte termettem. Arcomon ott virított a gonosz mosoly. A kedvenc társam volt anno. Még mindig ugyanolyan ridegnek tűnik, mint régen. Pont ez, ami érdekessé teszi. Pedig az este szeretetében ugyan úgy viselkedünk. Egy pillanatra se veszem le róla, amíg nem válaszol nekem. Az éjszaka urai újra egy helyen vannak! De nem bánom, akár mennyire is szeretek egyedül lenni. Most jó találkozni egy régi ismerőssel.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Levin & Kalestina - Farkas kaland Empty
TémanyitásTárgy: Re: Levin & Kalestina - Farkas kaland   Levin & Kalestina - Farkas kaland EmptyVas. 08 Jún. 2014, 22:23

- De, felemelő. Különösen, ha az ember hódolhat a kedvenc időtöltésének. Természetesen az erdei sétára gondoltam - ironizáltam.
Zavart, hogy a szikla miatt magasabban van nálam, megszoktam, hogy az emberek többsége a vállamig alig ér fel. A probléma orvoslásaként felhúzódzkodtam mellé a szikla másik oldalára.
A felhők elúsztak a hold elől, így halvány fény borította be a tisztást. A nálam szentimentálisabb emberek bizonyára gyönyörűnek találták volna, de én semmi különöset nem láttam benne. A racionális dolgok híve voltam, amiket definíciókkal meg lehetett határozni vagy egy képlettel megoldani. És az ilyen költői vagy festői dolgok valljuk be, nem ezek közé tartoztak.
Az elszívott cigarettacsikket nemes egyszerűséggel elhajítottam, tekintve, hogy nem volt a közelben semmi, ahova kidobhattam volna. Nyilván egy percig sem éreztem miatta lelkiismeretfurdalást. Előhúztam a zsebemből a már félig kiürült dobozt, majd egy új szálat vettem elő.
- Kérsz? - Hogy én mennyire nagylelkű is tudok lenni. Bizonyára a jól sikerült estém következményeként.
A számba vettem a cigarettát és a varázspálcám hegyével, gyakorlott mozdulattal meggyújtottam. Élvezettel letüdőztem a füstöt, majd nagyon lassan kifújtam. Rossz szokás, de mindig megnyugtat. És rutint ad. Szeretem az állandó dolgokat, amik sosem változnak. Persze nincs sok ilyen.
A legtöbb ember furcsának találta a mániáimat. Pedig én semmi bizarrt nem találtam abban, hogy idegesítettek az aszimmetrikus dolgok, hogy utáltam eltérni a napirendemtől vagy hogy undorodtam minden nemű kosztól. Természetesen ők gondolják rosszul, ez nem kérdéses. A szimmetria, az időbeosztás és a tisztaság fontos tényezők, csak vannak, akik ezt nem értik meg. Persze a legtöbb körülöttem történő dolgot az átlagemberek nem értették meg. Már megszoktam.
Vissza az elejére Go down
Kalestina Tellanora
Halálfaló/Illuzionista/Animágus
Kalestina Tellanora


* : Levin & Kalestina - Farkas kaland 008YGKU_Bree_Turner_002
Hozzászólások : 142
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Halálfaló
Tartózkodási hely: : London
Kirendelt pár : Leonard Zorner
Avataralany : Bree Turner
Karakterlap : A bed fairy tale
Karakterzene : Where is the edge
Suddenly
¥ : "It's always the dark things with you never the light!"
"Színpad az egész világ, s színész benne minden nő és férfi!"


Levin & Kalestina - Farkas kaland Empty
TémanyitásTárgy: Re: Levin & Kalestina - Farkas kaland   Levin & Kalestina - Farkas kaland EmptyVas. 08 Jún. 2014, 23:40



Levin & Kalestina


Nyugodt este? A fenéket!


Szeretem cukkolni az embereket. Levin-t pedig nem is lehet könnyebben, minthogy magasabb vagy nála. Persze alap járaton ő a magasabb, de így hogy itt ülök a sziklán most én vagyok nagyobb. Mikor megszólalt hallottam a hangjában az iróniát. Erre elkacagtam magamat. Pontosan tudtam, mi az a kedvenc időtöltés. Minden igazi halálfalónak ugyan az. Gyilkolás, gyilkolás és mégtöbb gyilkolás.
- Na ne viccelj Levin! Méghogy az esti séta! Ez sértés az elveinkre nézve! Tudod jól, hogy nem kedvelem a humort! Kettő volt, igaz? Egy lány, meg egy fiú. A kort nem tudom megállapítani. Túl alvadt a vér és meg kell hagyni profi vagy a nyom eltűntetésben. - Mondtam komoly tekintettel, ahogy felült mellém, a szikla túloldalára.
Megint csend borult a tájra. Kellemes csend, Dolohov pedig kicsit sem zavar, hiszen olyan, mint én szereti a csendet és a sötétséget. A felhők elhúzódtak a hold elől. A farkas bennem megmozdult és megint rámjött a vonyíthatnék. Morcos arcal pillantottam fel az égitestre.~Hogy fakulnál ki! Megint ki fog jönni belőlem az állat! Nem kicsim, most Kalestina maradsz!~Korholtam le a bennem élő farkast.
Ilyenkor sajnálom, hogy megtartottam az ösztönöket. Viszont nincs mit tenni, kell a kompromisszum, különben nem néznék ki olyan jó farkasnak. Igyekeztem elnyomni a farkast, igaz pont miatta jöttem ki, de ha már Levin itt van, nem hagyom egy farkas társaságában. A férfi elszívta a cigarettát, majd eldobta. Engem hidegen hagy, hogy hova dobálja. Ekkor előkerült a doboz. Felém nyújtotta. Elmosolyodtam, majd kivettem egyet.
- Igen! Kifejezetten jó napod lehet! Máskor nem vagy ilyen nagylelkű! - Nem sértésnek szántam, de ez egy tény. Számba tettem a cigarettát, majd meggyújtottam, úgy ahogy a halálfaló mellettem. Bár vele ellentétben én nem tüdőztem le. Tudom, hogy Dolohov szerint ez nem jó dolog, de azóta mióta egyszer majdnem lenyeltem egy csikket, valahogy nincs kedvem letüdőzni.
Kifújtam a füstöt, majd körbe pillantottam. Sehol semmi változá, örültem neki. Vannak olyan esetek, amikor kifejezetten szeretem, ha egyhangúak a dolgok. Pedig általában a kalandok és a változás és a kaland embere vagyok. Hát ez egy olyan, dolog amiben különbözünk Levin-el. De én már hozzászoktam, azalatt a pár alkalom alatt, amíg együtt dolgoztunk. Megvannak a maga furcsaságai, viszont ez engem nem érdekel ugyanolyan egyéniség, mint bárki.
- Na és mi hozott erre Levin? Mellesleg Naomit hol hagytad? Na nem mintha hiányolnám. Tudod milyen vagyok jobban szeretem a magányt! Téged is csak elvisellek. Bár belegondolva, ha állat lett volna a helyedben, akkor már a második vacsorámat enném. A területemen belül került volna. Komolyan mondom hiányzik a régi világ! A gyilkosság íze! Áh, térj vissza Kalestina, így is sokat nosztalgiáztál már. - Mondtam, aztán megint szívtam egyet a cigarettán és a hold felé fújtam. Aztán elkezdtem az egyik lábamat lóbálni, engem ez nyugtat meg.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Levin & Kalestina - Farkas kaland Empty
TémanyitásTárgy: Re: Levin & Kalestina - Farkas kaland   Levin & Kalestina - Farkas kaland EmptyHétf. 09 Jún. 2014, 00:03

- Az igazat megvallva én nem szeretem visszasírni a régi időket. Jobb nem lesz tőle. - Felé fordítottam a fejem, eddig a szemközti fákat figyeltem, már amennyi látszott belőlük a sötétben. - A kérdésedre válaszolva a feleségem természetesen otthon van a gyerekkel. Mármint a legkisebbel. És ne szólíts Levinnek, tudod, hogy nem szeretem.
A Dolohovot preferáltam, egyedül a feleségem szólított a keresztnevemen. Túl személyesnek éreztem volna, ha mindenki bátran Levinnek hív. Amúgy is zavart, ahogy a legtöbb ember kiejtette a nevemet. Bár ez nyilván csak az én orosz fülemet bántotta. Az pedig nyilván a legkevésbé sem zavart, hogy másoknak pedig esetleg az én esetenkénti enyhe, orosz akcentusom okoz problémát. Nem az én bajom.
Kár volt adnom neki, még normálisan elszívni sem tudja. Tipikus nő... Nem mintha hímsoviniszta lennék, félreértés ne essék. De hát a nők...
Naomival ilyen téren szerencsésen jártam, a kezdetektől fogva igazodott hozzám és nem kellett elviselnem semmilyen irritáló hóbortját vagy hisztijét, jól megvoltunk egymás mellett. A kezdetekkor teljesen felszínes, ámde heves kapcsolatban éltünk, ez azonban mostanra lecsitult és inkább az érzelmi oldala került előtérbe. Már amennyire én képes voltam bármit is érezni. Fontos volt nekem. Hogy szerettem-e? A magam módján igen. De tőlem csak ennyire futotta. Az én érzéseim nem úgy működnek, mint másokéi.
Eltűnődve néztem az ingemre tapadt vért, amelyek az éjszakában csupán sötét foltoknak látszottak.
- Eltaláltad. Bájos kis pár voltak. Ha ha, hát hogyne. Szánalmas egy teremtések voltak, de talán a fiatal koruk számlájára kéne írnom. Igazából most már úgysem számít.
Engem kegyetlennek tituláltak, pedig én nem annak neveztem volna magam. Én nem kegyetlenségből öltem, bár az igaz, hogy szórakozást nyújtott nekem. Én azért gyilkoltam, mert gyilkolnom kellett, egy belső késztetés miatt. Ennek nyilván megvoltak a pszichológiai okai, de nem szerettem ezen töprengeni. Mindegy, mi váltotta ki, ha egyszer nem tehetek ellene. És ha jobban belegondolok, nem is akarok tenni. Nekem jó így.
Vissza az elejére Go down
Kalestina Tellanora
Halálfaló/Illuzionista/Animágus
Kalestina Tellanora


* : Levin & Kalestina - Farkas kaland 008YGKU_Bree_Turner_002
Hozzászólások : 142
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Halálfaló
Tartózkodási hely: : London
Kirendelt pár : Leonard Zorner
Avataralany : Bree Turner
Karakterlap : A bed fairy tale
Karakterzene : Where is the edge
Suddenly
¥ : "It's always the dark things with you never the light!"
"Színpad az egész világ, s színész benne minden nő és férfi!"


Levin & Kalestina - Farkas kaland Empty
TémanyitásTárgy: Re: Levin & Kalestina - Farkas kaland   Levin & Kalestina - Farkas kaland EmptyHétf. 09 Jún. 2014, 01:12



Levin & Kalestina


Nyugodt este? A fenéket!


Húztam egyet a számon, mikor azt mondta nem szereti visszasírni a régi időket. Persze hidegen hagyott, hogy mit gondol. Mindig is ilyen különc volt. Én nem titkolom, vágyom arra, hogy megint szabadon ténykedhessek. Az meg nagyon nem érdekel, hogy ezzel hogy vannak a többiek. Egy kezemen meg tudom számolni, hányszor hívtak tárgyalásra és mindről sértetlenül jöttem ki. Én ugyan nem tagadtam semmit, de nem volt ellenem rendes bizonyítékuk. Így csodálják, hogy meglógtam?
- Nem vagyok ostoba! Tudom, hogy nem lesz tőle jobb. De és ne sértődj meg, én már beleőrülök ebbe a bújkálásba! Na, mindegy is, majd lesz még esély a szabad ténykedésre. - Én ezzel lezártnak tekintettem a témát. Ekkor felém fordult, ugyanis eddig a fákat nézte. Bár nem hinném, hogy olyan jó a szeme,mint nekem. Én innen is látom azt a kis egeret, ami a fa tövében szalad, de ez már csak az animágia mellékhatása. Fejemet Dolohov felé fordítottam, s ő válaszolt a kérdéseimre.
Persze mert engem annyira érdekel, hogy hol van a felesége? Puszta protokolból kérdeztem rá. Hiszen nem sok ész kell ahhoz, hogy ezt kitalálja valaki. Hiszen a felesége szinte mindig otthon ül. Komolyan nem értem, hogy nem unja a négy falat? Én már elmebajt kapnék attól, hogy mindig minden ugyanolyan. Hopp témánál vagyunk. Megint hangosan hívtam Levin-nek? Úgy tűnik, nem baj legalább nézhetem, hogy egy kicsit zavarja a dolog. Erre az egészre pedig csak szimpla közönnyel feleltem.
- Add át neki az üdvözletemet! Ha nem baj nem látogatnám meg. Van nekem más dolgom is. Arra meg nem mondom, hogy sajnálom, mert te is tudod, hogy arra nem vagyok képes. Vagy csak minimálisan. De ígérem észben tartom! Legközelebb már nem hívlak úgy! - Legfeljebb magamban, de az már mit számít neki? Amiről nem tud, az nem is fáj! Nekem valahogy nem áll rá a szám a Dolohov-ra. Viszont, ha így akarja akkor jobb, ha nem ellenkezek vele. Nincs kedvem párbajozni, főleg nem a területemen belül.
Mikor szívtam a cigit szinte láttam az arcán, hogy megbánta, hogy adott. Most már ez van! Legközelebb majd nem ad! Én akkor sem sértődöm meg, nem az a típus vagyok. Igazából nem is dohányzom olyan gyakran, de vannak kivételek. Viszont most jövök neki egy csikkel. Majd megkapja bagolypostán, mikor hazaértem. Én nem maradok senkinek sem adósa, ha igazi az adósság, ha nem. Szeretek tiszta lapokkal játszani, így nehezebb megfogni.
Most, hogy hirtelen csend lett volt időm gondolkodni egy kicsit. Általában, ha férfi van a közelemben mindig ugyanazon a dolgon gondolkodom. De Dolohov-nál nem, meg se fordul a fejemben, már akkor elvetettem a dolgot, mikor életemben először láttam. Azon kevesek közt van, akikkel soha, semmi pénzért nem csinálnám. Ez pedig nagy szó, mikor én mindenkivel képes lennék együtt hálni!
Viszont most máson gondolkodom. Történetesen azon, hogy mit fogok holnap csinálni. A reggeli rutin biztosan meg lesz. Sőt az is lehet, hogy estére elmegyek összeszedni valakit. Mármint megölni, nem együtt lenni! Nekem is kellene egy kis edzés, márpedig annak az egyetlen módja, ha összeszedsz valakit, akit megölhet. Egy biztos férfi lesz az illető, végülis mire való a női lét, ha nem használjuk, ami természettől fogva adott nekünk. Már előre várom a holnap estét, szinte érzem, ahogy a vér csorog az arcomon és a kezemen. Piszkos munka, de imádom.
Láttam, hogy Dolohov az ingét nézegeti. Ott éktelenkednek rajta a vérfoltok,hát igen ez a szakmával jár. Igaz most csak foltoknak látszanak, de képzelem a felesége arcát, ha ezt meglátja. Huhuhu, de szívesen megnézném, persze csak ha nem tűnteti el hamarabb az úr. Ennyiből jobb nekem, farkas ként csak három testrészem lesz véres és a legveszélyesebb helyről simán le tudom törölni. Ennyit a foltokról, ha meg mégis van, akkor képtelen vagyok eltűntetni varázslattal. A férfi hangja zökkentett ki a gondolat menetből. Elmolyodtam, szeretem az ilyen hozzáállás!
- Csak nem jöttem ki a gyakorlatból! Szóval fiatalok voltak. Élvezet lehetett! Gratulálok jó fogás volt! Vannak, akik olyan szánalmasak, hogy az életet sem érdemlik meg. Ilyen szempontból hálásak lehetnének, hogy hamar elhozzuk nekik a végső megnyugvást! De érdekel is ez valakit? Én személy szerint akkor és azt ölöm meg, aki megtetszik! Tényleg nincs ötleted merre keressek prédát, már kellene egy kis erőpróba és a héten szabad vagyok. Nincs munka, furcsa belegondolni, de sajnálom. El sem tudod hinni milyen nevetségesek a muglik, mikor a mágia hatalmán hüledeznek. - Mondtam gonoszul kuncogva. Ezért imádom a munkahelyem. Hiszen minden nap szórakozok egy sort és még fizetnek is érte.
Hallottam már nem egy varázslótól, hogy Dolohov kegyetlen gyilkos. Ezt viszont én nem így látom. Persze gyilkos ez tény, de én is az vagyok és minden halálfaló az. Azt pedig nem mondanám, hogy kegyetlen. Inkább profi, ez rá a jó szó. Én mindig élvezettel hallgatom, ha szóba hoz egy általa elkövetett gyilkosságot. Mondjuk nem maradok mellette szégyenbe, hiszen én is kitűnően teljesítek gyilkolás terén. Apropó gyilkolás,agyam újra ráállt a holnapi rajtaütésem pontos megtervezésére. Szeretem előre kitalálni, mit mikor és hogyan teszek meg.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Levin & Kalestina - Farkas kaland Empty
TémanyitásTárgy: Re: Levin & Kalestina - Farkas kaland   Levin & Kalestina - Farkas kaland EmptyHétf. 09 Jún. 2014, 12:18

Én vele ellentétben megjártam az Azkabant is, ugyanis eszem ágában sem volt letagadni a tetteimet. Nem, mert büszke voltam arra, amit tettem. De elsősorban a belső tartás vezérelt, hogy nem hazudhatok ilyen gerinctelen módon. Az emberek többsége nem volt rólam jó véleménnyel, de azt senki sem mondhatta, hogy ne lennék egyenes ember.
- És te mivel ütöd el mostanában azt a rengeteg idődet?
Ugyan hiába szabadultam meg a halálfalóléttel járó kötelességektől, attól még a minisztériumi munkám ugyanúgy lefoglalt egész nap. Fontos pozíciót töltöttem és a politikában is kivettem a részem. Igazából az örökségem mellett a legkevésbé sem lett volna szükségem polgári állásra, de szerettem a munkámat és maradéktalanul el is végeztem. A Nemzetközi Máguskapcsolatok Főosztálya virágzott az irányításom alatt, mindig is jó érzékem volt a diplomáciához és a külügyekhez, arról nem is beszélve, hogy ebben a beosztásban tudtam kamatoztatni a nyelvtudásomat.
Persze így a napjaim nagy részét a Minisztériumban töltöttem és csak esténként jártam haza. Naomi így egész nap egyedül volt a gyerekkel vagy ritkább esetben a gyerekekkel. Mert Adrian és Thetis csak szünetekben jöttek haza, igaz, már akkor sem igényeltek annyi törődést, mint a legkisebb lányom, aki nemrég született. A két nagyobbal nem neveztem volna túl szorosnak a kapcsolatomat, hiszen az életük nagy része alatt börtönben ültem, mint kegyetlen sorozatgyilkos. Ezek után nem tudhattam pontosan milyen véleménnyel vannak rólam. Natalie még csecsemő volt, vele még annyit sem tudtam kezdeni, mint a nagyobbakkal. Igazából semmi bajom nem volt a gyerekekkel, de nem tudtam, hogyan kell viszonyulni hozzájuk és nem voltam egy apaideál. Egyszerűen képtelen voltam arra, hogy betöltsem ezt a szerepet. Talán ehhez hozzájárult az is, hogy az én életemből is hiányzott a normális apamodell. De nem kerestem az okokat, mindent el lehet fedni valami mondvacsinált gyerekkori traumával.
Naomi egész jól tolerálta, hogy így kivontam magam a gyereknevelésből. Nem igen beszéltünk erről, így nem tudtam, pontosan mi a véleménye, de ameddig nem teszi szóvá, addig nem lehet komoly probléma belőle. Nem mintha ő bármi miatt balhézna, jól tűri minden hóbortomat és furcsaságomat. Igen, még azt is, ami miatt ma itt vagyok. Nem vittem haza a munkámat túl gyakran és olyankor sem mutatkoztam előtte. Egyszer-kétszer már előfordult, hogy nyakig véresen állítottam haza és meglátott, de nem borult ki. Legalábbis nem mutatta ki. Persze a normális embereket ez megviseli, de ő el tudta fogadni. Hatalmas szerencsém van vele.
Vissza az elejére Go down
Kalestina Tellanora
Halálfaló/Illuzionista/Animágus
Kalestina Tellanora


* : Levin & Kalestina - Farkas kaland 008YGKU_Bree_Turner_002
Hozzászólások : 142
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Halálfaló
Tartózkodási hely: : London
Kirendelt pár : Leonard Zorner
Avataralany : Bree Turner
Karakterlap : A bed fairy tale
Karakterzene : Where is the edge
Suddenly
¥ : "It's always the dark things with you never the light!"
"Színpad az egész világ, s színész benne minden nő és férfi!"


Levin & Kalestina - Farkas kaland Empty
TémanyitásTárgy: Re: Levin & Kalestina - Farkas kaland   Levin & Kalestina - Farkas kaland EmptyHétf. 09 Jún. 2014, 20:12



Levin & Kalestina


Nyugodt este? A fenéket!


Tisztában vagyok vele, hogy neki kicsit rosszabb élete volt, hiszen ő csak rohadt egy kicsit az Azkabánban. Na nem mondom dicsértes, hogy nem tagadta le a bűneit, de ha nem hagyott volna nyomot, akkor nem kellett volna mit letagadnia. Én se tagadtam semmit, mert nem volt mit. Amikor behívtak akkor se tudtak mivel megvádolni. Tehetek én róla, hogy profi vagyok? Hát nem éppen.
Mikor Dolohov megkérdezte mivel töltöm a napjaim, magamban akkorát nevettem, hogy majdnem leestem a szikláról. Ilyet kérdezni, mikor mindig mindenki figyeltetve van! De nem mondok erre semmit, tudom, hogy ő másfelé dolgozik. Csak az nem jut el az agyamig, hogy dolgozhat ott, mikor gyilkos? Áh, mindig is dinkák voltak a minisztériumiak. Ne keress logikát abban, amit azok kitalálnak! Végül teljesen nyugodt hangon megszólaltam.
- Ha nem éppen azon röhögök, hogy milyen együgyűek a muglik? Hát néha fogadóba járok. Mindig reménykedem, hogy ismerős arcot látok. Esetleg őrjáratozni jövök. Ma este is azon vagyok. Viccesen hangzik, de így legalább más állatok nem zavarnak, ha pihenni akarok. Na és most hegyezd a füled, mert nem fogsz neki hinni! - Felé fordultam és kicsit közelebb hajoltam. - Tanoncot képzek! - Visszadőltem egyenesbe. Pedig egy pillanatra megfordult egy mocskos gondolat, de gyorsan elvetettem.- Ugye hihetetlen? Én nem hittem, hogy valaha belevágok egy ekkora feladatba! - Mondtam nevetve, hiszen ez tényleg váratlan volt tőlem, nem is tudom hogyan mentem bele.
Szerencsémre nem kell sokat vesződnöm vele. Gyorsan tanul és benne van a gonoszság. Nekem pusztán annyi dolgom van, hogy felszínre hozom és megtanítom hogyan irányítsa. Nem hittem volna sosem, de élvezem. Dolohov az első, akinek elmondom a halálfalók közül, mondjuk másnak nagyon nem is tudom elmondani! Ritkán találkozok manapság bárkivel a csapatból. Ezt nagyon sajnálom is, pedig milyen jó lenne valakivel találkozni gyakrabban is. Ez a mostani találka is puszta véletlen volt.
Jobban belegondolva lehet, hogy kicsit iríg vagyok Dolohovra. Neki rendes házassága van és Naomi nagyon jól illik hozzá. Én nem lennék jó feleség. Képtelen lennék hűséges lenni. Túlságosan magamnak való vagyok és ha valaki nem tudja kielégíteni a vágyaim azt gyorsan faképnél hagyom. Nem hiszem, hogy ez a megfelelő hozzáállás a dolgokhoz, de most mit tegyek? Ilyen vagyok és nem fogok ezen változtatni.
Nem mégsem vagyok féltékeny, persze jó lenne ha lenne egy családom, de nem tudnék rendesen élni. A család nem az én világom, én mindig megbántom azokat, akiket elkezdek szeretni. Sokkal jobban szeretek az élvezeteknek hódolni, mintsem, hogy lekössem valahova magam. Szabad vagyok és egyedül teljesen magabiztosan és bátran.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Levin & Kalestina - Farkas kaland Empty
TémanyitásTárgy: Re: Levin & Kalestina - Farkas kaland   Levin & Kalestina - Farkas kaland Empty

Vissza az elejére Go down
 
Levin & Kalestina - Farkas kaland
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Leonard & Kalestina
» Kalestina & Leonard - Ahogy kezdődött
» Cissy & Levin
» Kalestina Tellanora
» Leonard & Kalestina

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: