KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Dragneel & Winters Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Dragneel & Winters Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Dragneel & Winters Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Dragneel & Winters Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Dragneel & Winters Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Dragneel & Winters Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Dragneel & Winters Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Dragneel & Winters Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Dragneel & Winters Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Dragneel & Winters

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Dragneel & Winters Empty
TémanyitásTárgy: Dragneel & Winters   Dragneel & Winters EmptyVas. 01 Szept. 2013, 16:10

A parfümömre tett megjegyzésén elmosolyodtam.
- Kösz. Chanel hamisítvány - nevettem fel halkan - Tíz font volt - vontam vállat. Csöndben haladtunk a bagolyház felé. Az idő csípős volt, nem igazán télies, de már vége volt az indián nyárnak. Az égen lomhán haladtak a halványszürke, nehéznek tűnő felhők, melyeken nem törhetett át a Nap egyetlen sugara sem.
- Várom a telet - mondtam, a fiúra nézve, elmosolyodva. Hamarosan előkerült bőrdzsekim belső zsebéből a cigi és egy szálat meg is gyújtottam, majd szívni kezdtem. Hiányzott. Jól esett.
- Nem mesélsz magadról? - kérdeztem. - Úgy értem, a családodról, meg... ilyesmi - vontam vállat, újra a cigibe szívva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Dragneel & Winters Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragneel & Winters   Dragneel & Winters EmptyVas. 01 Szept. 2013, 18:05

Nem igazán értem, hogy mi a baja a parfümmel. Az olcsó cuccok is vannak olyan jók, mint a márkásak. Azonban nem teszek megjegyzést arra amit mond. Inkább hallgatok és próbálok hozzászokni a fényviszonyokhoz.
- Szeretem a telet. - mondom. - Szeretek hógolyózni is, illetve hóembert építeni.
Ezután észre veszem, hogy rágyújt egy cigire. Már az első slukkot követően kiveszem a szálat a kezéből és egyszerűen csak összeszorítom a kezeim között. A fájdalomra fel sem szisszenek, elvégre farkas vagyok, meg sem kottyan nekem. Miután összemorzsoltam a cigit, eldobom.
- Szokj le róla, káros szokás... - mondom.
Ha esetleg megfigyelné a kezem, akkor láthatja, hogy sérülésnek nyoma sincs.
- Az apám a minisztériumban dolgozik, az anyám pedig herbalista. Konkrétan mi érdekelne? - kérdezem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Dragneel & Winters Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragneel & Winters   Dragneel & Winters EmptyVas. 01 Szept. 2013, 18:18

Én is szeretem a telet. Bár, már egy ideje nem hógolyóztam, vagy építettem hóembert, vagy ilyesmi... csak úgy, magát az évszakot kedvelem. A nevemben is benne van és ez mindig jó érzéssel töltött el, valamiért.
Amikor kiszedi a számból a cigit és összemorzsolja, először elkerekedik a szemem, majd összevonom a szemöldökömet.
- Ezért optimális esetben ölök - mondom komor ábrázattal, de a szavaiból ítélve nem éri meg rágyújtani egy újabb szálra, mivel valószínűleg azt is összegyűrné. - Lehet, hogy káros és rossz szokás, de én szeretem - vonok vállat. Miközben ezeket mondom, felé fordítva arcomat, észreveszem, hogy a cigi által égetett seb sehol sincs.
- Hmm... érdekes - búgom és kérdésére felkapom a fejem. - Hogy tűnt el máris az égett seb? - mutattam a tenyerébe.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Dragneel & Winters Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragneel & Winters   Dragneel & Winters EmptyVas. 01 Szept. 2013, 21:43

Látom a lány arcán, hogy nem tetszik neki amit művelek. Viszont, ha a közelemben akar maradni, akkor jobb ha nem gyújt rá. Szavaira kissé elmosolyodok.
- Ahha, képzelem... - válaszolok. - És miért nem támadsz rám ezért? - kérdezem kíváncsian.
Nagyon érdekelne, hogy most miért nem tesz semmit. Ezután előadja, hogy ő szereti... Nem tudom mit lehet szeretni azon a büdös valamin. Egyszerűen semmi értelmét nem látom a dolognak. A kérdése viszont kissé váratlanul ér.
- Hogy mi? - kérdezem, nem is igazán tudom, hogy miről beszél. - Ja hogy az... Meg vannak a magam titkai, maradjunk annyiban. - mosolyodok el.
- A te szüleid mivel foglalkoznak? - érdeklődök ezúttal én a szülei felől.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Dragneel & Winters Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragneel & Winters   Dragneel & Winters EmptySzer. 04 Szept. 2013, 16:00

- Azért nem csinállak ki, mert éppen beszélgetünk - vontam vállat egy álszent mosoly kíséretében. Amikor a hülyét adta, a hirtelen eltűnő seb miatt, összevontam a szemöldökömet. Őszintén, nem az érdekelt, hogy hogyan csinálta, hanem az, hogy miért nem mondja el, hogy egy bűbájjal tette... ha azzal tüntette el a friss, égési sérülést. Viszont nem volt kedvem faggatni. Ha nem mondja el magától, akkor nem is érdekel. Gyógyító-bűbájokat én is ismerek, nem kell még csak újat sem mutatnia, teljesen elégedett vagyok azzal, amit én tudok.
Amikor a családra terelődött a szó, felsóhajtottam. Kezdődik... - gondoltam és abban reménykedve, hogy a későbbiekben békénhagy ezzel a témával, gyors választ adtam rá:
- Anya a Minisztériumban dolgozott, apámnak, aki egyébként mugli, Londonban vannak saját szórakozóhelyei. Bárok, pubok, ilyesmi - meséltem el, a lehető legrövidebben.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Dragneel & Winters Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragneel & Winters   Dragneel & Winters EmptySzer. 04 Szept. 2013, 16:37

Kissé elmosolyodok a szavain.
- Nem is a beszélgetésért, hanem azért, hogy elvettem a cigidet. - jegyzem meg, de utána már úgyis témát váltunk.
Elmeséli, hogy mivel foglalkoznak a szülei, így választ kapok a kérdésemre. Nem is igazán foglalkozok tovább ezzel a témával.
- Mit szoktál csinálni, amikor épp nem beteg diákokat kísérgetsz? - kérdezem egy nagy mosollyal az arcomon. - Remélem nem gond, ha érdeklődök mit csinálsz a szabadidődben...
Kezdek kíváncsi lenni rá, főleg, hogy csak úgy engedte, megnézzem a kivágott felsője mit rejt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Dragneel & Winters Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragneel & Winters   Dragneel & Winters EmptyPént. 06 Szept. 2013, 21:38

Ál-gonosz vigyorra húzom a számat.
- Majd később számolunk a cigi miatt... - vontam fel egyik szemöldökömet. Kérdésére egy percig sem kell gondolkodnom. Igazából sokmindent csinálok, de csak a legalapvetőbb dolgokat sorolom fel:
- Kviddicsezek, olvasok, tanulok, bagózok, iszok, vad dolgokat csinálok és fittyet hányok a veszélyre - nevetek halkan. - Nem, nem gond. Miért lenne? - kérdezek vissza kíváncsi mosollyal az arcomon.
- És te? Mivel foglalatoskodsz, amikor nem épp lányok hátsóját akarod felmelegíteni? - próbálok komoly maradni, de szém sarkában mosoly bújkál.
Eric kedves fiú, nem úgy tűnik, mint aki szabadidejében pszichopata gyilkosként működne... nem, az nem lehet.


A hozzászólást Lana Winters összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 06 Szept. 2013, 22:23-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Dragneel & Winters Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragneel & Winters   Dragneel & Winters EmptyPént. 06 Szept. 2013, 22:21

Tetszik a mosolya, a válaszára pedig kérdőn nézek rá. Érdekelne, hogy mire gondol, de most csak egy kisebb hülyeség jut eszembe.
- Nyugodtan elfenekelhetsz! - szólalok meg.
Ezután elmondja mit szokott csinálni. Amikor befejezi a mondandóját, egyszerűen csak megcsóválom a fejem.
- A cigiről lemondhatnál... az alkoholt pedig mértékkel... na de, én csak egy senki vagyok, nem mondhatom meg mit, hogyan csinálj. - mondom, majd válaszolok a kérdésére.
- Csak azért kérdeztem, mert nem mindenki szereti, ha kérdezősködök... Emlékszem, egyszer láttam egy nőt akinek hatalmasak voltak a mellei. Nos, kíváncsiságból megállítottam és rákérdeztem... amikor meg akartam érinteni, csak hogy kiderítsem, igaziak-e, akkor kaptam egy hatalmas fülest. Ráadásul a táskájától kaptam...
Ezt követően elmosolyodok a kérdésén. Köhintek egyet, majd válaszolok is:
- Nos, olyankor általában a lányok után koslatok... ééés ha sikerül, akkor meglesem, ahogy éppen öltöznek és hasonlók. Ezen kívül gyakran gitározok. Sajnos a suliban nincs lehetőségem túl sokat gyakorolni, ezért párbajozni csak odahaza szoktam...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Dragneel & Winters Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragneel & Winters   Dragneel & Winters EmptyPént. 06 Szept. 2013, 22:32

Az elfenekelésére szélesen elvigyorodok.
- Szeretnéd, mi? Majd még meggondolom, mivel álljak bosszút a cigimért... csak győzd kivárni - mire ezeket a szavakat kimondtam, vad, pajzán képzeletem és gondolataim működésbe léptek és lelki szemeim elé vetítettek egy szürreális képet, amin Ericet előzőleg egy ágyhoz bilincseltem, majd fekete bőrszerkóban, pálcával a kezemben büntetésben részesítem. A gondolatra kaján mosolyra húzódik szám sarka.
A cigi és az alkohol említésére körbeforgatom a szemem. Nem. Nekem ez így jó és amíg így gondolom, addig nincs min változtatni. Pont. De emiatt nem fogok vele veszekedni, úgy sem bírnám jobb véleményre bírni, ahogy ő sem engem.
A nagymellű nő story-ján felnevettem.
- Komolyan? - kérdeztem vissza, könnyeimet törölgetve. Majd a különös hobbija.
- Hmm... ez érdekes... - töprengek. - Mást nem csinálsz velük, csak leskelődsz?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Dragneel & Winters Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragneel & Winters   Dragneel & Winters EmptySzomb. 07 Szept. 2013, 17:59

Kissé kíváncsi leszek, amikor azt mondja, majd kitalálja mivel áll bosszút.
- Nos, ami azt illeti, tényleg nem bánnám azt az elfenekelést... - jegyzem meg mosolyogva.
Ezután pedig hatalmas nevetésben tör ki, amikor előadom a kis történetemet azzal a nagy mellű nővel. A kérdésére pedig bólintok egyet, tényleg igaz a történet.
- Hát nah, én legalább nem csak megbámultam... más nem mert odamenni hozzá, én pedig kíváncsi voltam. Sajna nem foghattam meg, pedig tényleg nagyon szerettem volna...
Ezt követően meglep, hogy nem a gitározás után érdeklődik, hanem a kukkolás az, amivel kapcsolatban kérdez.
- Nem volt még rá példa, hogy mást is csináltam volna. Általában csak bámészkodok, de nem egyszer szívesen letepertem volna néhány lányt, csak hát az ugye erőszak... Jobb szeretném úgy, hogy a lány is akarja.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Dragneel & Winters Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragneel & Winters   Dragneel & Winters EmptySzomb. 07 Szept. 2013, 20:18

Felvetésére felkapom a fejem és ravaszul elvigyorodom.
- Majd egy este megleplek - kacsintok rá. Bár, poénnak gondoltam, nem tudom, mennyire veszi komolyan. Sőt! Azt sem tudom, én mennyire veszem komolyan. Lehet, hogy komolyabban gondolom, mit kellene.
- Igen, tényleg, jogos... bátor vagy - mosolygok rá. - A Griffiben lenne a helyed - húzom egy kicsit az agyát és játékosan a felkarjába boxolok. Mintha kicsit csalódott lenne, hogy a másik hobbija felől nem érdeklődöm ennyire. Miután végigmondta, bólintok.
- Értem. És végülis így tisztességes - mosolygok rá kedvesen. Eric ilyen, nem fog megerőszakolni senkit. Nem, mintha én arra vágynék, hogy itt és most, letépje rólam a ruhát és, mint valami bestia, rám vesse magát. Oké, hogy a szexet mocskosan szeretem - a whiskey-t meg tisztán -, de azért mindennek van határa. Bármilyen nehéz is elképzelni, ez nálam is így van.
- És gitározol is - tettem hozzá. - Régen jó hangom volt - vontam vállat. Azt nem tettem hozzá - már csak abból is kiindulva, hogy nem tetszett neki, hogy rágyújtok -, hogy manapság is énekelek, már csak fürdés közben, és a hangom inkább rekedtesebb, a cigi és a pia miatt. De attól még lehet jó. Nem tudom.
- Majd taníts meg gitározni, kérlek - igazából, ez nem parancs volt. Inkább határozott kérés. De mosolyogtam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Dragneel & Winters Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragneel & Winters   Dragneel & Winters EmptySzomb. 07 Szept. 2013, 20:42

Szinte már elkerekedik a szemem a meglepetéstől, amikor azt mondja, hogy majd este meglep. Kissé elkalandozok gondolatban, hogy mit is csinálhatna velem azon az este... Bár ez leginkább egy eléggé perverz kis jelenet, amit magam elé képzelek.
- A Griffendélben? - kérdezem hitetlenkedve. - Nem nem! Én jámbor Hugrabugos vagyok, ráadásul nem kedvelem őket túlzottan.
Majd lassacskán csak rátér a gitározás témára. Érdeklődve hallgatom, hogy régen énekelt. Legszívesebben már most azzal zaklatnám, hogy énekeljen nekem valamit, de inkább nem teszem meg, mert nem hiszem, hogy rá tudnám venni.
- Ami azt illeti, énekelgetni is szoktam. - mondom mosolyogva. - És természetesen megtaníthatlak gitározni, bár nem vagyok az a hű de nagy szám... - mondom, miközben megérkezünk a bagolyházhoz.
Nem akarok oda bemenni, éppen ezért az az ötletem támad, hogy a falnál üljünk le.
- Esetleg lenne kedved itt a falnak dőlve leülni és úgy folytatni a beszélgetést? - kérdezem kíváncsian.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Dragneel & Winters Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragneel & Winters   Dragneel & Winters EmptySzomb. 07 Szept. 2013, 22:21

Kicsit meglepődtem rajta, hogy nem kedveli az Oroszlánokat. Hozzászoktam, hogy a Mardekárosokat nem szeretik.
- Végre valaki! - vigyorodok el. - Mármint, aki nem bírja a Griffendéleseket - teszem hozzá. Bár, azt sem mondta, hogy a Mardekárosokat bírja, de az ellenkezőjét sem állította. De velem beszél. Ennek azért örülök. - Jó, nekem nincs alapvetően bajom velük. Inkább csak azzal, hogy azt hiszik, ők az 'elit' - jeleztem ujjaimmal -, már aki. Viszont van néhány Griffis barátom, őket szeretem - bár nem voltak sokan, talán ketten, esetleg hárman. Nem, mintha olyan sok Hugrabugos barátom lenne... vagy úgy unblock: baártom. Mindegy.
- Az király - mosolyogtam. - Rocksztrának készülsz? - kérdeztem, nem teljesen komolyan, de olyan hangsúlyban, ha mégis így lenne, ne értse úgy, hogy emiatt esetleg lenézem, vagy megvetem. Erről szó sem volt. Sőt, tényleg királynak gondoltam. - Azt azért nem hiszem... - mondtam arra, hogy nem nagy szám. Nem tudom, miből gondoltam. Amolyan 'női megérzés'.
- Persze, üljünk le - mondtam mosolyogva és már a puha, zöld füvön is ültem, törökülésben, hátamat a hideg falnak vetettem. Tényleg hideg volt, a bőrdzsekin keresztül is éreztem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Dragneel & Winters Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragneel & Winters   Dragneel & Winters EmptySzomb. 07 Szept. 2013, 22:46

A lány szavaira elmosolyodok.
- Leginkább egy ember miatt nem kedvelem őket... Állandóan csinál valamit, amiért pont levonást kapnak, utána meg sokkal többet kapnak jutalmul. Évek óta már csak az megy, hogy az a pápaszemes balek csinált valamit. A Mardiból egyedül Malfoy-t nem kedvelem, de legalább ott egész jó csajok vannak... - jegyzem meg.
A rocksztár megjegyzése nagyon tetszik, halkan fel is kuncogok. Amint leülünk közelebb bújok hozzá és átölelem a vállát.
- Most, hogy kint vagyunk, mit csináljunk? - kérdezem, miközben a szememet pár pillanatra a dekoltázsán legeltetem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Dragneel & Winters Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragneel & Winters   Dragneel & Winters EmptySzomb. 07 Szept. 2013, 22:52

Természetesen tudom, kiről beszél. Nem nehéz kitalálni. Pottert én sem kedvelem túlzottan. Nem, mintha olyan sokat beszéltem volna vele, de nem is vágyom a társaságára. Ő megvan nélkülem, én is nélküle. Történet vége. Azért örültem, hogy Eric egyetért velem, még, ha erről ő nem is tud biztosan.
Ahogy átkarol, szemem sarkából nézek rá és látom, hogy tekintete elkalandozik a dekoltázsomra. Lerí róla, hogy tetszik neki, amit lát. És ennek csak örülök. Nem fogom pofonvágni, amiért érdeklődik. Férfiből van - vonzó férfiből -, én meg nő vagyok - csinos -, min is kellene kiakadnom?
Szám sarka ravasz mosolyra görbül.
- Nem tudom. De, ahogy elnézem, vannak ötleteid... - vonom fel egyik szemöldökömet. - Mik a terveid velem? - térek rögtön a tárgyra. Nem szokásom a kertelés.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Dragneel & Winters Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragneel & Winters   Dragneel & Winters EmptySzomb. 07 Szept. 2013, 23:04

Kissé meglepnek a szavai. Abban biztos voltam, hogy észre veszi, a dekoltázsát bámulom, de mintha korábban nem bánta volna a dolgot. Ráadásul most sem szól meg azért, amit csinálok.
- Ötleteim? - kérdezem. - Nem igazán van... miért, szerinted mit tervezek veled?
Amíg a válaszát hallgatom, addig elgondolkozok egy picit. Nem igazán tudom, hogy mihez kezdhetnék vele. Elvégre itt ülünk, hagyta hogy átöleljem, a mellét bámulom és most azt várja, hogy eláruljam, mit szeretnék vele csinálni.
- Esetleg szívesen megnéznélek kevesebb ruhában... - szólalok meg, miután befejezi a mondandóját. - Bocsi, felejtsd el, csak a kukkoló beszélt belőlem...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Dragneel & Winters Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragneel & Winters   Dragneel & Winters EmptyVas. 08 Szept. 2013, 08:11

Meglepett arcvonásaira el kell mosolyodnom megint. A probléma az, hogy sosem tudom, mire gondol Eric. Hogy valójában mi jár a fejében. Ezért próbálom kihúzni belőle. Eddig kevés sikerrel. Olyan fátyolosan beszél és cselekedetei megragadnak a minimálisnál. Bár, úgy gondolom, fejben tovább megy, de valamiért a valóságban megreked. Nem mondom, hogy zavar, de gondolok Viktorra, akivel bár nem vagyunk együtt, a dolog pozitívan alakul. Csak remélhetem, hogy ez még nem számít és, hogy játszadozhatok egy kicsit, mielőtt komolyabbra fordulna - ha komolyabbra fordul.
- Nem vagyok gondolatolvasó - mondom somolyogva. Bár a legilimenciához értek, de most nem akarom használni. Így mennyivel izgalmasabb! - De szerintem te többet is akarnál, mint csak taperolni és nézni - vonok vállat.
- Itt hideg van - válaszolok a vetkőzésre. Bár nem vagyok egy stripper, de eléggé liberálisnak vallom magam, így még ezt is bevállalnám. Nagy valószínűséggel.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Dragneel & Winters Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragneel & Winters   Dragneel & Winters EmptyVas. 08 Szept. 2013, 16:06

Szavaira elmosolyodok, illetve kissé meg is könnyebbülök. Azért kicsit kellemetlen lenne, ha egy gondolatolvasóval társalognék...
- Nem titkolom... tényleg szeretnék többet is. Bár mivel pasiból vagyok, ezt nem volt nehéz kitalálnod.
A megjegyzésére bólogatni kezdek. Tényleg eléggé hűvös van itt, ezért nem lenne jó, ha megfázna. Nem akarom, hogy miattam legyen beteg.
- Hát, akkor ebből nem lesz most semmi. - mondom kissé bánatos hangon. - A fejem már nem is fáj. Most, hogy kiderült én mit szeretnék, te is elárulhatnád, hogy te mit szeretnél csinálni. Hátha sikerül valamit kitalálnunk!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Dragneel & Winters Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragneel & Winters   Dragneel & Winters EmptyVas. 08 Szept. 2013, 16:18

Hangjából érzem, hogy igazat mond és tényleg többet akar. Nem titok, én sem ellenkeznék vagy rugdosnám ki az ágyamból.
- Ha komolyan gondolod, amit mondasz - nézek a szemébe -, akkor később, amikor bementünk, lehet róla szó. Ha - megnyomom a feltételes módot - tényleg akarsz valamit. - Amikor azonban arra kér fel, mondjam el, én mire gondolok, kissé gonosz mosoly kúszik az arcomra.
- Ha elmondanám, belepirulnál - kacsintok rá. Hogy mit akarok? Majd eldől. Minden tőle függ.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Dragneel & Winters Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragneel & Winters   Dragneel & Winters EmptyHétf. 09 Szept. 2013, 20:58

A szavain elmosolyodok, majd bólogatva válaszolok:
- Nos, tényleg akarok valamit, de mivel beteg vagyok napoljuk el a dolgot.
A következő kijelentése viszont igazán kíváncsivá tesz. Azt hiszi, hogy csak úgy belepirulok bármibe is. Nem is ismer, akkor miért állít ilyesmit?
- Oh, szóval belepirulnék... Nah, ki vele, mi lenne az? Nagyon kíváncsi vagyok.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Dragneel & Winters Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragneel & Winters   Dragneel & Winters EmptyHétf. 09 Szept. 2013, 21:08

Betegségére bólintok. Azért kíváncsi vagyok, hogy később, pár nap-, vagy egy hét múlva megkeres-e, vagy beszélünk-e még a dologról? És, hogy akkor még nem lesz-e késő? Mert, ha összejön az, amire várok már egy ideje, akkor nem fogok kavarni. Sem Eric-kel, sem mással. Pont. Ilyen vagyok, ha nem vagyok kapcsolatban, akkor elkönyvelhetnének valami kurvának is, de ez teljesen megváltozik, ha valakit kedvelek. Ha valakit megszeretek.
- Oké - mondom végül mosolyogva.
Amikor kíváncsian néz rám, ravaszul elmosolyodok.
- És akkor mi marad arra az alkalomra? - kérdezem, a lehető legkomolyabban, de ajkaimon mosoly játszik. Nem, már csak azért sem mondok semmit. - Inkább megleplek majd... - kacsintok rá.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Dragneel & Winters Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragneel & Winters   Dragneel & Winters EmptyKedd 10 Szept. 2013, 16:45

Úgy tűnik elfogadja a betegséget és nem próbálkozik semmivel. Azt viszont nem árulja el, hogy mi lenne az, amit ő szeretne. Kissé szomorkásan sütöm le a szemem, majd sóhajtok egyet.
- Hát jó, akkor ne mondd el... nem szeretem a meglepetéseket, ráadásul kíváncsi természet vagyok. Lehet hogy vénember leszek, mire meggyógyulok és sose derül ki, hogy mit szeretnél. - mondom kissé beletörődve, hogy nem árulja el.
- És akkor most mit csináljunk? - kérdezem kíváncsian.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Dragneel & Winters Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragneel & Winters   Dragneel & Winters EmptyKedd 10 Szept. 2013, 20:36

Rosszallóan elmosolyodok, ahogy arról beszél, mennyire tudni akarja, hogy mit 'tervezek' vele. Tényleg úgy tűnik, mint aki ettől elszomorodik.
- Na jó... - szánom el magam - de csak azért, mert beteg vagy! - figyelmeztettem, hogy ne örüljön annyira. Hogy meséltem-e már 'pajzán történeteket'? Soha. Én inkább csinálom. De, ha Ericnek ez egyfajta fétise, én aztán nem állok a boldogsága útjába.
Megköszörülöm a torkomat.
- Egy fekete francia tangában mennék a hálókörletetekbe - kezdem -, zöld inggel. Lenne nálam egy bilincs. De nem az a szőrös! Azzal kisgyerekek játszanak csak... rendes, fémbilincs lenne. Lábujjhegyen osonnék be a szobádba, az árnyakba olvadnék és álmodban az ágyadhoz bilincselnélek.
El kell gondolkodnom. Nem azon, hogy mit csinálnék, mert innen széles skálán lehet elmenni a kéjes öröm végéig. De, hogy ezt hogy öntsem szavakba?! Nehézséget okoz. A távolba nézek, úgy folytatom. Szám sarka mosolyra görbül.
- Felébresztenélek. Lágy csókokkal, harapásokkal. És, amikor már ébren vagy, tudatában annak, hogy mi folyik a szobádban, először levenném a felsődet, végigpuszilva, harapdálva karmolva a velsőtestedet egészen a férfiasságodig haladnék... - itt rövid szünetet tartottam és figyeltem a reakciójára és, hogy mit szól hozzá.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Dragneel & Winters Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragneel & Winters   Dragneel & Winters EmptyCsüt. 12 Szept. 2013, 10:45

Örülök, hogy mégis elárulja mit szeretne. Egy mosollyal nyugtázom a dolgot, majd ez átmegy csodálkozásba. Tátott szájjal hallgatom ahogy előadja mit fog velem csinálni. Amikor elhallgat, észre sem veszem, annyira elmerülök a fantáziálásban. Végül mégis feltűnik a csend, így gyorsan pislogok párat, majd újra "felmérem" a lányt.
- Hűűűha. - szólalok meg. - Azt hiszem már várom, hogy meggyógyuljak! - mosolyodok el újra.
Ezt követően kiráz a hideg. Úgy néz ki, a betegségem még mindig jelen van és most újabb láz tör rám. Éppen ezért felállok, majd a kezemet nyújtom Lana felé, hogy segítsek neki felállni.
- Menjünk melegebb helyre. Azt hiszem újra lázas leszek...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Dragneel & Winters Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragneel & Winters   Dragneel & Winters EmptyPént. 13 Szept. 2013, 14:47

Miközben mesélek, leginkább magam elé nézek, olykor becsukom a szemem egy-egy pillanatra, hogy magam is elképzeljem a jelenetet és tekintetem néha Ericével is találkozik. A fiú arcáról először elégedettséget olvasok le, majd ez átmegy döbbenetbe. Nem tudom, mire számított, de mesélek tovább. Vagyis, mesélnék, de látom rajta, hogy nem érzi túl jól magát, s ennek rövid időn belül hangot is ad.
- Rendben - bólintok rá és hagyom, hogy segítsen felkelni a földről.
Miközben elindulunk befelé, már nagyjából megvan, hogyan fog folytatódni a kis - egyelőre - képzeletbeli, szexis találkozásunk.
Belépvén a kastélyba, kérdőn nézek a fiúra:
- Menjünk egy kihalt folyosóra? - mondjuk, ilyet nehéz találni, annak ellenére, hogy óra van, hiszen a kísértetek sosem alszanak, vagy pihennek, a festmények lakói pedig előszeretettel hallgatóznak. Szó szerint, még a falnak is füle van. - Vagy a szükség szobájába? - kapok észbe. Hát persze! Az lenne a legjobb hely.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Dragneel & Winters Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragneel & Winters   Dragneel & Winters Empty

Vissza az elejére Go down
 
Dragneel & Winters
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dragneel & Winters
» Eric Dragneel
» Eric Dragneel és Lisa Turpin
» Lana Winters & Josh King
» Rubeus Hagrid és Lana Winters

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: