KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Dragneel & Winters Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Dragneel & Winters Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Dragneel & Winters Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Dragneel & Winters Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Dragneel & Winters Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Dragneel & Winters Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Dragneel & Winters Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Dragneel & Winters Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Dragneel & Winters Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Dragneel & Winters

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Dragneel & Winters Empty
TémanyitásTárgy: Dragneel & Winters   Dragneel & Winters EmptySzer. 18 Szept. 2013, 09:47

Szívesen hallgatnám még, hogy mit csinálna velem, de sajnos a betegség közbe szól... Mondjuk annak még jobban örülnék, ha nem csak beszélnék róla, hanem valamit csinálnánk is, de mivel elkaptam valamit, nem szeretném tovább adni neki. Így inkább kivárom a megfelelő időt.
- Legyen a szükség szobája... - szólalok meg kissé erőtlenül. - Ott nem hiszem, hogy tanárokba botlanánk, bár út közben még így is vigyáznunk kell.
Gyorsan, de mégis hangtalanul szeljük át a folyosókat és egy árva lélekkel sem találkozunk. Szerencsére... Amikor megérkezünk a Szoba bejáratához. Természetesen tudom mit kell tenni ilyenkor. Egy kellemes helyre gondolok, egy szobára, ami romantikusan van megvilágítva, a kandallóban tűz ropog, előtte pedig egy hatalmas fotel. Kicsit távolabb van még egy ágy is, ha esetleg úgy alakulna a dolgom, hogy a betegség nagyon le vesz a lábamról.
Ezt követően pedig nyitom az ajtót, majd előre engedem Lanát. Amint bent van, belépek én is, majd bezárom az ajtót.
- Megjöttünk hát. - szólalok meg. - Remélem megfelel.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Dragneel & Winters Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragneel & Winters   Dragneel & Winters EmptyCsüt. 19 Szept. 2013, 19:38

Válaszára bólintok, majd mellette indulok el a szoba irányába. Sejtettem, hogy a kis 'elbeszélés' majd hatásos lesz. Ha más nem, folytatom, mindkettőnknek pár kellmes percet - esetleg, ha nagyon jó vagyok -, vagy majd' egy órát okozni. Addig sem unatkozom legalább.
A szívem hevesen kalapál, nem akarok lebukni. Nem hiányzik sem a büntetőmunka, sem a tanárok kérdés áradata. Nincs szükségem ilyesmire.
Hála Merlinnek, nem is kaptak el bennünket és 'épen' megérkezünk a Szükség Szobája elé. Eric képzeli el a helyiséget, s mikor ezzel megvan, maga előtt enged be. A szobába lépve körülnézek. Csak a szokásos: ágy, fotel kandalló, kellemes légkör... minden, ami csak kellhet. Mondjuk, egy üveg üveg bornak vagy pezsgőnek örültem volna, de végül lemondtam róla; elvégre tanítás van!
- Szép - mondom, miközben bőrkabátomat és sálamat ledobom a fotelre, magamat pedig az ágyra. Leveszem a cipőmet és törökülésben foglalok helyet, várakozon nézek Eric-re, hogy csatlakozzon, majd a tűzbe nézek.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Dragneel & Winters Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragneel & Winters   Dragneel & Winters EmptyCsüt. 19 Szept. 2013, 21:46

Miután megérkezünk, nagyon látszik rajta, hogy nem nyűgözi le túlzottan a szoba. Csak egyetlen megjegyzést tesz rá, majd ledob magáról ezt azt és helyet foglal. Sóhajtok egyet, majd én is leveszem a kabátomat, megszabadulok a cipőmtől, majd lehuppanok mellé.
- Bocs, hogy csak ennyire futotta a képzeletemből... - szólalok meg. - Most hogy itt vagyunk, mit szeretnél csinálni? - kérdezem. - Pár percre ledőlök, hogy vissza térjen belém az erő. - mondom, majd elterülök mellette.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Dragneel & Winters Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragneel & Winters   Dragneel & Winters EmptySzomb. 21 Szept. 2013, 12:25

Dragneel & Winters Eryfs0
(Még, ha csak beszélünk is a szexről, szerintem ez így fair...:DD)

Mentegetőzésére elmosolyodom. Igazából, sosem vagyok túl lelkes, nem igazán nyílok meg mások előtt, nem ugrálok és tapsolok örömömben. Ilyen téren eléggé visszafogott vagyok. Tetszett a szobácska, de tényleg! Ezt Eric tudtára is adom:
- Ne viccelj, tetszik! - mosolyodok el. - Csak tudod, nem egy érzelmes ember hírében állok és eléggé nehezen mutatom ki, hogy mit érzek - vonok vállat. Nem akarom viszont tovább untatni magammal, hiszen nem teaparty-ra jöttünk, hogy kibeszéljük az élet nagy dolgait. Mosoly kúszik arcomra. Szóval kíváncsi vagy...
- Hmm... - búgom halkan, miközben hajammal játszadozom. Én is eldőlök az ágyon, a fiú felé fordulok és felkönyökölve támasztom halántékomnál a fejemet. - Nos, hol is jártam? Ja, igen... szóval lágyan végigcsókolnám a hasadat, egészen a férfiasságodig. Aztán megszabadítanálak a nadrágodtól és - itt gonoszul elvigyrodom -, ha már meztelen vagy és persze teljesen kiszolgáltatott, először a nyakadat édesgetném lágy csókokkal és bélyeget nyomnék rá, ami még napok múlva is látszana - gondolok itt arra, hogy kiszívnám a nyakát. - A füledbe suttognék mocskos dolgokat, és mindezt addig tenném, amíg fel nem áll a szerszámod - mesélek tovább. Közben ajkam mosolyra görbül, és arcát fürkészem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Dragneel & Winters Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragneel & Winters   Dragneel & Winters EmptyVas. 22 Szept. 2013, 20:47

Kissé elmosolyodok, amikor mentegetőzni kezd. Mivel hihetőnek tűnik, amit mond, nem is igazán érdekel, hogy nem mutatta ki az érzését a hely iránt.
A kérdésemre sajnos nem kapok választ, viszont elterül mellettem. Érdeklődve figyelem a mozdulatait, leginkább a mellére koncentrálva, hátha valamit meglátok.
Amikor kényelembe helyezte magát, elkezdi folytatni a korábbi beszélgetésünket. Árgus szemekkel figyelem, ahogy meséli mit csinálna velem. Amikor befejezi nyelek egyet.
- Hááát, azt hiszem, azt már most is elérted... - jegyzem meg. - Nagyon vizuális típus vagyok. - mondom. - És most, mit csináljunk? - teszem fel a kérdést.
Kíváncsi vagyok, hogy mit talál még ki. Ha nem lenne ez a fránya betegségem, akkor legszívesebben már most leteperném... így viszont nem lehet róla szó.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Dragneel & Winters Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragneel & Winters   Dragneel & Winters EmptyHétf. 23 Szept. 2013, 17:36

Tekintetemet nyugodtan és lassan vonom a fiú nadrágájára és ajkam elégedett mosolyra görbül. Majd újra arcába nézek, látom, hogy tekintete nőies domborulataimon időzik. Nem vagyok valami fapicsa, így az sem zavar, ha a férfiak néznek, vagy akár bámulnak. Ilyenek vagyunk mi, emberek, így vagyunk beprogramozva - már, ha a 'normálról' beszélünk: megnézzük az ellenkező nemet és csodálattal nézzük azt, ami a legjobban tetszik a másikban. Hogy nekem mi tetszett Ericben? Elégedett voltam a testével, nem volt csúnya sem, de kedves fiúnak tűnt. Nem olyannak, mint akikkel én általában, a muglivilágban kavartam.
Kérdésére vállat vonok.
- Mesélhetek tovább, ha akarod - ajánlom fel. Jobb ötletem nincs nagyon. Nem igazán vágyok mélyen szántó, lelkizős beszélgetésekbe kezdeni. Nem Eric miatt, magam miatt. Általában viszolygok mindentől, ami emberi. Olyan vagyok, mint valami robot. - Vagy, amit akarsz - teszem hozzá -, ha beszélgetni azt, ha mást - tudja, mire gondolok... -, azt. Rugalmas vagyok - húzom halovány mosolyra ajkamat.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Dragneel & Winters Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragneel & Winters   Dragneel & Winters EmptyHétf. 23 Szept. 2013, 22:25

Kérdésemre nem kapok konkrét választ, csak néhány lehetőséget. Újra alaposan végig mérem a lányt, közben magamban átkozódok, amiért épp egy ilyen lehetőségkor kell betegnek lennem.
- Nagyon szívesen benne lennék a "más"-ban, de a betegségemet nem akarom rád ragasztani... - mondom, majd felé nyúlok és mutatóujjammal megcirógatom az arcát. - Azt a beszélgetést szerintem zárjuk le, másról is szívesen beszélnék. Például rólad. Érdekelne, hogy mit szeretsz csinálni. Ha már a betegségem miatt nem lehetünk úgy együtt... szeretnélek megismerni. Kíváncsi vagyok, hogy milyen is vagy valójában. - mondom kissé sóvárogva.
A nadrágomban a "dudor" már kezd csillapodni, hála a téma váltásnak. A dekoltázsa még azért magával ragad, de tényleg próbálok Lanára koncentrálni most már.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Dragneel & Winters Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragneel & Winters   Dragneel & Winters EmptyKedd 24 Szept. 2013, 17:48

Megértően bólintok. Azért én sem szeretnék beteg lenni, még, ha félre is kell dobni emiatt egy jó kis szexet. Hát, ez van... azért halovány mosolyra húzom ajkamat, amikor lágyan végigszántja bőrömet.
Megütközök rajta, amikor azt kéri, meséljek magamról, hogy milyen vagyok, mit szeretek. Általában elsőre elijesztem a közeledni vágyó embereket, nehéz természetem miatt. Kevesen ismernek csak igazán. A felszínt sokan látják, persze, de ami mélyen van, legbelül, azt senki sem látta még, a kastély ódon falain belül tartózkodók közül. Na jó, talán Helena kivétel ezen állítás alól.
- Hmm... - játszok tovább az egyik sötét tincsemmel - Szeretek olvasni és varázsolni. Gondolom, utóbbi nem meglepő. Auror akarok lenni. Szeretek vadulni - itt kis mosolyra húztam ajkamat. - Gondolom, láttál már a pályán, egy-egy kviddics meccs alkalmával. Félvér vagyok és utálom az aranyvér-mániás boszorkányokat és varázslókat. Talán jó a hangom is, néha énekelgetek, magamnak, ha olyanom van... utálok aludni.
És ezzel le is tudtam mindent, amit nagy vonalakban el tudok mondani magamról, így várom Eric reakcióját, kérdéseit.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Dragneel & Winters Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragneel & Winters   Dragneel & Winters EmptyVas. 29 Szept. 2013, 20:52

Kissé meglep, hogy nem az a pasifaló "szörnyeteg", akinek egy betegség sem okoz gondot, csak hogy kielégíthesse a vágyait. Végül elárul magáról egy kevés dolgot.
Érdeklődve bámulom őt és hallgatom, majd újra meglepődök, de ezt már láthatja is rajtam. Nem nézem ki belőle, hogy Auror szeretne lenni.
- Nos, talán már láttalak kviddicsezni, nem igazán köt le az a sport. Az viszont meglep, hogy Auror szeretnél lenni... Valahogy nem nézem ki belőled. Egyébként én is gondoltam már arra, hogy az Auror pályát válasszam. Nagyon szeretem a varázslópárbajt, odahaza egész jó voltam, bár még díjakat nem igazán zsebeltem be. Ha pedig Auror lennék, akkor lenne alkalmam használni a tudásomat. Nem is kicsit. Néha én is szoktam énekelni, amikor gitározok. Nagyon ritka, hogy közönség előtt játsszak, de volt már rá példa és nem dobáltak meg semmivel. Tehát ez már jó jel... - mondom elmosolyodva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Dragneel & Winters Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragneel & Winters   Dragneel & Winters EmptySzer. 02 Okt. 2013, 18:19

Beszéd közben arcát fürkészem, és meglepettséget látok rajta. Nem tudok kiigazodni a fiún: benne lenne a 'másban', de beteg és nem akarja, hogy elkapjam. Ez eddig rendben is van... de aztán megütközik rajta, hogy nem erőltetem - nyílván ezért vág olyan meglepett képet. Tényleg nem értem.
Azon már meg sem lepődöm, hogy nem nézi ki belőlem az Auror-tervet. Törékeny hölgyike volnék, vagy mi... plussz Mardekáros. Ez a kettő üti magát, az Auror szakmát. Ne igen, mindig is egy szokatlan lány voltam, és ezt minden egoizmus nélkül állítom. Tényleg, szinte senki nem nézné ki belőlem, hogy eléggé jól párbajozok és, hogy rettentő sok ártást, átkot és bűbájt ismerek. Pedig de!
- Az jó. Szerintem az Auror pálya király - vigyorodok el. Emlékszem rá, hogy nem is olyan régen mondta a gitár-dolgot, szóval nem lep meg. Az éneklés talán egy kicsit, de kíváncsi vagyok, milyen hangja van.
- Meghallgatnálak - mosolyodok el halávnyan.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Dragneel & Winters Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragneel & Winters   Dragneel & Winters EmptyKedd 08 Okt. 2013, 21:52

A szavaira elmosolyodok. Tényleg nem rossz dolog Aurornak lenni és most hogy mondja, kezdek kedvet kapni hozzá.
- Most, hogy mondod, igazad van! Azzal a pályával kiélhetném a párbajozás iránti vágyamat.
Ezután témát vált, ráadásul a zenélésemre. Ezen elmosolyodok és bólintok egyet felé.
- Majd hallhatsz, amint jól leszek - válaszolom. Ekkor köhintek egyet, majd felállok.
- Azt hiszem, most már távozok... ledőlök a szobámban és beveszem a szükséges gyógyszereimet. Viszont amint jól leszek, megkereslek és játszok neked valamit!
Ezután pedig elköszönök tőle és távozok. Az utam, mint említettem, a szobámba vezet.

//Köszönöm a játékot, majd még játszunk Wink //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Dragneel & Winters Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dragneel & Winters   Dragneel & Winters Empty

Vissza az elejére Go down
 
Dragneel & Winters
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: