KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Serena & Margaret Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Serena & Margaret Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Serena & Margaret Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Serena & Margaret Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Serena & Margaret Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Serena & Margaret Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Serena & Margaret Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Serena & Margaret Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Serena & Margaret Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Serena & Margaret

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Serena & Margaret Empty
TémanyitásTárgy: Serena & Margaret   Serena & Margaret EmptyVas. 11 Aug. 2013, 17:50

Már egy ideje vártam Serenára, aki most sem igyekezett túlzottan. Én mindenhova oda tudok érni időben?
Megcsóváltam a fejem, majd a néptelen tavat figyeltem, amelynek a partján tavaly év végén heverésztem egy ötödéves sráccal.
Megrázkódtam, majd próbáltam nem gondolni a nyelvére, meg a kék szemére, de az emlékfoszlány nem akart elillanni. Megráztam magam, majd a kastély felé fordultam.
Léptek zaja hallatszott, apró kis kopogás, amely ritmusosan mászott a fülembe.
Serena!
Megfordultam, majd mosolyogva karoltam át a szőke lányt, akinek érkezését már epekedve vártam.

Serena & Margaret Z217086421
Vissza az elejére Go down
Serena Wright
Mardekár/6. évfolyam
Serena Wright


Hozzászólások : 45
Vér : Félvér
Iskolai ház : Mardekár
Kirendelt pár : Ritchie Coote
Avataralany : Blake Lively

Serena & Margaret Empty
TémanyitásTárgy: Re: Serena & Margaret   Serena & Margaret EmptyVas. 11 Aug. 2013, 22:16

Francba francba francba! Késésben vagyok és persze, hogy mindenki most talál meg, elég zűrös napom volt és Margaret már vár. Meg fog ölni. Kettesével szedem a lépcsőfokokat lefele a pincébe, hogy átöltözzek, bájitaltanon az egyik griffendéles sikeresen beborította a fölsőm a sikertelen bájitalával. Kapkodva húzom fel a felsőm és már rohanok is a park felé, mert már elég sokat késtem így is.
Margaret meg fog ölni, utálja ha kések természetesen mindenkinek most volt sürgős dolga a folyosókon és tömve volt minden, nehogy gyorsan odaérjek.
Kiérve a parkba már láttam Margaretet amint elmerengve ácsorog a tó partján. Megszaporáztam a lépteim majd odaléptem mellé. Mosolyogva viszonyoztam az ölelését.
- Bocsánat tudom, sokat késtem! - szabadkoztam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Serena & Margaret Empty
TémanyitásTárgy: Serena & Margaret   Serena & Margaret EmptyHétf. 12 Aug. 2013, 21:51

- Te vagy Serena! Mit is vártam? - válaszoltam, majd eltoltam magamtól. Nem nagyon dobott fel. Simán lehetett volna más dolgom is...mással, de én megvártam. Persze, hogy megvártam. Hiányzott, de ráértem kimutatni.
- Nos? Téged kivel rakott össze a Minisztérium? Hopkinsnál szánalmasabb alak nem lehet. - mondtam gúnyosan a saját ,,pasimra" utalva, majd karba fontam a kezem. Ekkor eszembe jutott Black, meg a kis incidens, amit Londonban rendeztem és elmosolyodtam, bár Serena nem nagyon értette. Ekkor sietve komolyabb arckifejezésre váltottam, majd felé fordultam, mintha érdekelne a mondandója.
Vissza az elejére Go down
Serena Wright
Mardekár/6. évfolyam
Serena Wright


Hozzászólások : 45
Vér : Félvér
Iskolai ház : Mardekár
Kirendelt pár : Ritchie Coote
Avataralany : Blake Lively

Serena & Margaret Empty
TémanyitásTárgy: Re: Serena & Margaret   Serena & Margaret EmptyHétf. 12 Aug. 2013, 22:21

- Tudom, mindig elszúrom! Ne haragudj! Hát... az én párom szerintem még a tiednél is rosszabb. Egy griffendéles névszerint  Ritchie Coote - elhúztam a számat. Nem hozzám való a srác még alacsonyabb is mint én. Nem értettem a minisztérium célját, és nagyon nem díjaztam, hogy összeerőltet egy számomra idegen sráccal, akivel eddig csak 2 szót beszéltünk, ha a "Szia... és a szia" annak számít. Nem is hallottam még róla igazából, úgy tudom barátai sincsenek.
- Nem értem én ezt a rendeletet , hogy mi értelme, de téged ismerve te tuti kihozod belőle a legjobbat - rákacsintottam Margaretre és bíztatóan rámosolyogtam.
- Amúgy hogy telt a heted?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Serena & Margaret Empty
TémanyitásTárgy: Serena & Margaret   Serena & Margaret EmptyHétf. 12 Aug. 2013, 23:01

- Lássuk csak. Elcsábítottam Sirius Black- et, de majdnem meg is öltem. Erről majd később... Valamint szerveztem egy Zöld kígyó partit a rengetegnél. Nem volt vészes. Össze akartam békíteni az oroszlánokat a kígyókkal, de hát kudarcba fulladt. - rákacsintottam, majd felnéztem az égre. Nem volt kedvem elmesélni, hogy Pitonnak kellett a körletbe zavarni az éjjeli diákokat az én javaslatomra. De persze így is megszívta mindenki. Azonban Margaret csak jót tett velük, mint mindig.
- Veled? - kérdeztem végül, habár már előre sejtettem a válaszát...
Vissza az elejére Go down
Serena Wright
Mardekár/6. évfolyam
Serena Wright


Hozzászólások : 45
Vér : Félvér
Iskolai ház : Mardekár
Kirendelt pár : Ritchie Coote
Avataralany : Blake Lively

Serena & Margaret Empty
TémanyitásTárgy: Re: Serena & Margaret   Serena & Margaret EmptyHétf. 12 Aug. 2013, 23:13

- Velem, én részt vettem a partin és jelenleg is töltöm illetve majd este a büntetőmunkám Pitonnal, ami nem vészes, tekintve, hogy mardekáros vagyok. Megtudtam ma reggel a jövendőbelim nevét, és ma minden fiú reménykedve néz rám, aki nem kapta még meg a sajátját, hála Merlinnek Coote még nincs itt. - Röviden tényleg ennyi volt a hetem. - Mi? Elcsábítottad Blacket? És majdnem megölted? Meséld el! - rendkívül kíváncsi voltam, hiszen hozzám képest Margaret szent volt, vagyis tökéletes, azon nem csodálkoztam, hogy Black elcsábult, hisz Waldorf gyönyörű, de vajon mi történhetett? Kettőnk közül mindig én voltam a zűrös lány, sok pasi gonddal és nem tagadom néha túl sok vajsört ittam, többet is mint kéne. Margaret ismer engem, hisz általában ő mentett ki a roxmortsi sötét éjszakáim után. Ő igaz barátom, talán az egyetlen. Black elcsábítása inkább rám vallana, mint rá, de remélem nem esett egyiküknek sem baja.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Serena & Margaret Empty
TémanyitásTárgy: Serena & Margaret   Serena & Margaret EmptyKedd 13 Aug. 2013, 18:39

- Nem nagy ügy. Éppen a kanapén vetkőztettem, amikor összetört a borosüveg, aztán Black hátán landolt. Kissé megvágta. Szegényem, milyen zavart volt! - felnevettem, de a hülye is tudta, hogy semmi őszinteség nem volt bent - Játszottam az ártatlan nővérkét, aztán meguntam és továbbléptem. Egyébként Piton professzor is rám van ÁLLVA. - kacsintottam, majd megnyaltam a szám.
- Annyira gáz, hogy a Roxfort selejtes! Bármelyik másik suliban találsz jobbat! Katasztrófa ez a hely itt, néha az őrületbe kerget. Téged nem?

Serena & Margaret 1370451724-854
Vissza az elejére Go down
Serena Wright
Mardekár/6. évfolyam
Serena Wright


Hozzászólások : 45
Vér : Félvér
Iskolai ház : Mardekár
Kirendelt pár : Ritchie Coote
Avataralany : Blake Lively

Serena & Margaret Empty
TémanyitásTárgy: Re: Serena & Margaret   Serena & Margaret EmptyKedd 13 Aug. 2013, 21:47

- Hú, és te is odáig vagy érte? A tanár-diák kapcsolat tiltott, Margaret!- rákacsintottam és elvigyorodtam. - Én már jó pár éve tudom , milyen züllött ez a hely. Hisz ismersz, pont én ne jöttem volna rá? Amúgy tudod jól, hogy azért vagyunk itt mert ez van a legközelebb... Legalábbis anyám engem ezért küldött ide.
Nem teljesen ez volt az igazság, hanem csupán anyám nem akarta, hogy amerikában tanuljak, mivel ott nem tartotta elég jónak az oktatást, apám miatt teljesen lenézi szülőhazámat. Elnéztem a tó mentén majd Margaretre néztem.
- És most hogy hivatalosan nem vagyunk szinglik vissza fogjuk magunkat és minta barátnők leszünk egy olyan mellett akit nem szeretünk?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Serena & Margaret Empty
TémanyitásTárgy: Serena & Margaret   Serena & Margaret EmptyKedd 13 Aug. 2013, 22:23

- Engem a Beuxbatouns- ba akartak küldeni. Már csak az hiányzott volna! Tudod, hogy ott a lányok egymással csinálják?
hányingerem támadt, így a hullámzó tó helyett Serenához fordultam és megválaszoltam abszurd kérdését.
- Csak nem hiszed, hogy én egy sárvérű kis mocsoknak fogok gyereket nemzeni?! Azt hiszem, a törvény lesz a vesztem.
Végül elmosolyodtam és így folytattam, míg szőke barátnőm keresztbe font karral várt:
- Azt javaslom, hogy ne fogjuk vissza magunkat. Menjünk a klubhelyiségbe és bulizzunk!
Vissza az elejére Go down
Serena Wright
Mardekár/6. évfolyam
Serena Wright


Hozzászólások : 45
Vér : Félvér
Iskolai ház : Mardekár
Kirendelt pár : Ritchie Coote
Avataralany : Blake Lively

Serena & Margaret Empty
TémanyitásTárgy: Re: Serena & Margaret   Serena & Margaret EmptySzer. 14 Aug. 2013, 11:09

-Szerintem a legjobb az lesz ha közlöm a drága jövendőbelimmel, hogy csak és kizárólag látszat kapcsolatot vagyok hajlandó folytatni vele amíg vissza nem vonják ezt a nevetséges törvényt.
Így is lesz a legjobb, nem kell feladnom az eddigi kicsapongó életemet egy olyan emberért akit még csak nem is kedveltem. - Nem fogok lemondani az eddigi életemről egy griffendéles kis senki miatt, a gyerek kérdést meg megoldjuk valahogy, max lefizetek egy orvost, hogy adjon papírt arról, hogy lett gyerekünk.
Ez jó ötletnek tűnt. Majd szerzek normális apa jelöltet a gyereknek, aki arra érdemes.
[i]- Menjünk ez jó ötlet rám fér egy buli![/]
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Serena & Margaret Empty
TémanyitásTárgy: Serena & Margaret   Serena & Margaret EmptySzer. 14 Aug. 2013, 14:01

- Abszolút egyetértek. Egyetlen férfi lesz az életemben, aki majd megtöri a királynő jegét. Egyébként, van valakid?
Serena elgondolkozott egy pillanatig én pedig láttam rajt, hogy a sok a mondandója.
A legjobb barátnője vagyok! El kell mondania! Köteles!
Bájosan oldalra billentettem a fejem és így szóltam:
- Nos?
Serena megrázta a fejét.
- Nem, nincs. - mondta én pedig gúnyos mosoly kíséretében hagytam ott a tó partján.
Vissza az elejére Go down
Serena Wright
Mardekár/6. évfolyam
Serena Wright


Hozzászólások : 45
Vér : Félvér
Iskolai ház : Mardekár
Kirendelt pár : Ritchie Coote
Avataralany : Blake Lively

Serena & Margaret Empty
TémanyitásTárgy: Re: Serena & Margaret   Serena & Margaret EmptySzer. 14 Aug. 2013, 18:03

- Nem nincs - válaszoltam kérdésére. Nem mondhattam meg, hogy ki az, hisz gyakorlatilag semmi nincs köztünk, és csak párszor mosolygott rám. Felráztam magam a gondolataimból de már csak Margaret távolodó alakját láttam, és itt maradtam egyedül. Vártam egy pár percet majd utána rohantam.
- Hé várj! Nem valami bulit emlegettél?
Rámosolyogtam és követtem, egy kis buli jó ötlet. Valamit ki kell agyalnunk erre a törvényre de előbb egy jó kis parti a klubbhelyiségben.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Serena & Margaret Empty
TémanyitásTárgy: Serena & Margaret   Serena & Margaret EmptySzer. 14 Aug. 2013, 19:59

- Óh, bulit akarsz? Ezek után még elvárod, hogy meghívjalak?
Megráztam a fejem, majd őszintén szóltam hozzá:
- Serena, nem te papolsz folyton arról, hogy a barátok - főleg a legjobb barátok - megosztják egymással a titkaikat? Mondd, akkor ez most mi? Hogy bízhatok benned ezután, ha még ezt a dolgot is eltitkolod előlem? Mit vársz? Mi gondoltál, hm? Jöhetsz bulizni, feltéve, ha elmondod a dolgot. Megegyeztünk?
Vissza az elejére Go down
Serena Wright
Mardekár/6. évfolyam
Serena Wright


Hozzászólások : 45
Vér : Félvér
Iskolai ház : Mardekár
Kirendelt pár : Ritchie Coote
Avataralany : Blake Lively

Serena & Margaret Empty
TémanyitásTárgy: Re: Serena & Margaret   Serena & Margaret EmptySzer. 14 Aug. 2013, 20:07

- Margaret nincs semmilyen titok, na jó van talán... de ez semmiképp nem tudódhat ki, mivel el kell felejtenem... - hirtelen zavarba jöttem. Ezt még Margaretnek sem mertem elmondani, és most rendkívül féltem, hogy elítél érte, hisz belezúgtam a házvezetőmbe. - Ne haragudj de... ezt még magam előtt is nehéz volt beismernem. Azt hiszem belezúgtam a házvezető tanáromba. - Az utolsó mondatot olyan gyorsan hadartam el, hogy talán nem is hallotta.
- Bocsáss meg... - zavarom talán most hágott a tetőfokára.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Serena & Margaret Empty
TémanyitásTárgy: Serena & Margaret   Serena & Margaret EmptyCsüt. 15 Aug. 2013, 22:25

- Mi? Pitonba?
A szemeim meresztettem, majd kihúztam magam és Serena Wright- ra néztem, az elit boszorkányra, aki a száját harapdálta.
Ez tényleg igaz? Hisz nem volt még 48 órája, hogy lefeküdtem vele...
- Te megőrültél? Piton ronda, egy kalandnak elmegy, de belezúgni?
Megfogtam Seréna vállait majd megráztam.
- Térj észhez! Látod magad? Borzasztóan nézel ki! Menjünk a klubhelyiségbe és elbeszélgetünk!
Körülnéztem, majd felszegett fejjel tereltem vissza Serenát a kastély menedékébe.

Serena & Margaret Leighton-Meester-Blair-Waldorf-gossip-girl-condescending-eccbc87e4b5ce2fe28308fd9f2a7baf3-308_large
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Serena & Margaret Empty
TémanyitásTárgy: Re: Serena & Margaret   Serena & Margaret Empty

Vissza az elejére Go down
 
Serena & Margaret
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Margaret & Serena
» Margaret & Serena
» Margaret & Serena
» Serena Wright
» Lana & Margaret

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: