KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Margaret & Serena Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Margaret & Serena Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Margaret & Serena Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Margaret & Serena Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Margaret & Serena Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Margaret & Serena Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Margaret & Serena Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Margaret & Serena Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Margaret & Serena Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Margaret & Serena

Go down 
SzerzőÜzenet
Serena Wright
Mardekár/6. évfolyam
Serena Wright


Hozzászólások : 45
Vér : Félvér
Iskolai ház : Mardekár
Kirendelt pár : Ritchie Coote
Avataralany : Blake Lively

Margaret & Serena Empty
TémanyitásTárgy: Margaret & Serena   Margaret & Serena EmptyVas. 25 Aug. 2013, 14:28

Komolyan, nem hiszem, hogy megtettem! korholtam magam út közben, ahogy a mardekár klubbhelyisége felé tartottam, kissé zilált öltözetben, és kissé whiskey szagúan. Nem kellett volna hallgatnom Margaretre, holnap tuti ki fognak rúgni amiért leitattam egy tanárt!
Igen, megtettem amit drága barátnőm javasolt és leitattam Pitont majd... igen az csináltuk. Nem ismerek magamra, anyám ettől nagyon ki fog akadni ha megtudja. És hogy miként fogom megmagyarázni a hazatérésem most hogy szünet az még nagyon nincs, arra már nem volt ötletem. Meg fog ölni, hiába hiszi a fél iskola azt, hogy nekem minden mindegy anyám gazdag így elintéz bármit, azért ez nincs teljesen így, vagy legalábbis szerintem. Bár ha belegondolok Piton nem biztos, hogy köpni fog, hisz ő is ugyanúgy benne van ebben mint én és nagy valószínűséggel repülne az iskolából velem együtt. Legalábbis remélem, hogy fontos neki az állása.
Ezekkel a gondolatokkal értem el a mardekár klubbhelyiségét, majd benyögtem a jelszót (Aranyvér) és besétáltam. Az, hogy még egy csomóan ébren vannak nem lepett meg, nálunk mindenki mindig sokáig van fent, és nem törődnek azzal, hogy ne talán tán késni fognak az óráról, maximum akkor, ha bájitaltannal kezdenek. Mosolyt erőltettem magamra, majd felmásztam a lányok hálóiba vezető lépcsőn, sok volt mára és már vágytam az ágyam melegére és egy kis alvásra, hogy reggel átgondoljam mi lesz most. Azonban, belépve a hálónkba úgy tűnt ez még nem adatik meg; az ágyamon Margaret ücsörgött, nyílván rám várt.
- Hát te mit keresel itt ilyen későn?-nem akartam megbántani de már nagyon ki voltam mára, de azért egy mosolyt erőltettem az arcomra.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Margaret & Serena Empty
TémanyitásTárgy: Margaret & Serena    Margaret & Serena EmptyVas. 25 Aug. 2013, 14:48

- Szia S! - mondtam, majd mosolyogva Serena ágyára mutattam, miközben az ujjaimmal simítgattam a fehér paplant - Baglyok suttogtak rólad mostanában.
Magam mellé mutattam, miközben Serena szem forgatva lerakta a táskáját a földre és elővett egy tanulásra szánt könyvet.
Tulajdonképpen már elég régóta nem beszéltem a barátnőmmel és még csak suttogni sem suttogtak róla, de ezért jöttem. Hogy kissé felrázzam. Csak remélni mertem, hogy elfelejtette azt az ostoba Pitont és a vele járó rajongást! Nem akarom, hogy megfojtsa, az az ember egy mogorva méregkeverő! Semmi keresnivalója Serena mellett!

Margaret & Serena Tumblr_mf72wvecXf1r2ugvuo1_500
Vissza az elejére Go down
Serena Wright
Mardekár/6. évfolyam
Serena Wright


Hozzászólások : 45
Vér : Félvér
Iskolai ház : Mardekár
Kirendelt pár : Ritchie Coote
Avataralany : Blake Lively

Margaret & Serena Empty
TémanyitásTárgy: Re: Margaret & Serena   Margaret & Serena EmptyVas. 25 Aug. 2013, 15:05

- Jól nézz meg, valószínű, hogy holnap kirúgnak. Igen, megtettem amit mondtál - válaszoltam kérdő tekintetére, majd az éjjeli szekrényre dobtam a kezemben lévő könyvet. Elővettem a pálcámat és némító bűbájt szórtam az ágyam köré, a szobatársaimnak nem kéne megtudni hogy miről beszélünk.
- És nem vállt be. Ugyanazt érzem mint azelőtt - sóhajtottam - tehát a nagy büdös semmiért rúgattam ki magam.
Hátradőltem az ágyamon és a plafont mustráltam, lehet holnaptól már nem látom többet ezt a plafont.
- Azt még ne kérdezd hova megyek ilyen előélettel ... de majd valahogy megoldom - sóhajtottam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Margaret & Serena Empty
TémanyitásTárgy: Margaret & Serena   Margaret & Serena EmptyVas. 25 Aug. 2013, 15:33

- De hát ez... Az évszázad cselekedete! Serena! Megtetted, vége! Ezzel fátylat is boríthatunk a dologra! De én nem gondolkodnék azon, hogy kirúgnak.. ha Piton, elmondaná bárkinek is, azzal vállalja a felelősséget amiért ágyba vitte az egyik diákját. Ekkora szégyent még ő sem élne túl. Persze neked ez nem valami nagy dolog, igaz?
Meglapogattam a barátnőm hátát és mosolyogva húztam fel a térdeim az ágyra.
- Mesélj el mindent! Tudnom kell mi a gyengéje!

Margaret & Serena Tumblr_mf72wvecXf1r2ugvuo1_500
Vissza az elejére Go down
Serena Wright
Mardekár/6. évfolyam
Serena Wright


Hozzászólások : 45
Vér : Félvér
Iskolai ház : Mardekár
Kirendelt pár : Ritchie Coote
Avataralany : Blake Lively

Margaret & Serena Empty
TémanyitásTárgy: Re: Margaret & Serena   Margaret & Serena EmptyVas. 25 Aug. 2013, 16:04

- Bár ilyen egyszerű lenne!- sóhajtottam, nekem ez nem csak testiségről szólt, és... az éjszaka sem volt olyan ramaty vele, hogy elfeledtesse velem az érzelmeim. - Én még mindig belé vagyok zúgva Margaret...
Bár ő neki erről gőze sincs, és nem hiszem, hogy ha tudná is nem nevetne ki érte, esetleg kigúnyolna, ezért nem szándékszom neki elmondani. Felültem az ágyamon Margaret mellett és a háta a falnak támasztva néztem rá.
- Én... tudom jól, hogy el kell felejtenem, a tanárom még két évig, meg nem is viszonozná... Jó a ma éjjel az jó volt... - részletes mesébe kezdtem az egészről, hisz tudtam senki más nem hallja. Mindent elmondtam Margaretnek, remélem, ha egyszer összeveszünk nem lesz rajta az iskola pletyka csatornáján a dolog, mert az kínos lenne.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Margaret & Serena Empty
TémanyitásTárgy: Margaret & Serena   Margaret & Serena EmptyVas. 25 Aug. 2013, 16:18

Egészen fellelkesültem ettől a történettől és elképzeltem a helyzetet, amint én fekszem a fotelnek bilincselve ruha nélkül.
- Na és milyen az ágya? Biztosan magas és...FEKETE!
A szám elé kaptam a kezem mert fuldokolnom kellett a nevetéstől. Lázba hozott az egész dolog és elhatároztam, hogy most az egyszer nem fogom hagyni magam. Én is keresek magamnak egy tipikus negyvenest...vagy harmincast, akit leteperhetek.
Nem maradhatok le Serena mögött, hiszen én vagyok Margaret Waldorf!


Margaret & Serena Tumblr_log1ppMo9e1qmoaoco1_500
Vissza az elejére Go down
Serena Wright
Mardekár/6. évfolyam
Serena Wright


Hozzászólások : 45
Vér : Félvér
Iskolai ház : Mardekár
Kirendelt pár : Ritchie Coote
Avataralany : Blake Lively

Margaret & Serena Empty
TémanyitásTárgy: Re: Margaret & Serena   Margaret & Serena EmptyVas. 25 Aug. 2013, 16:31

- Az ágya nagyon nagy és nem fekete, hanem zöld...selyem és nagyon kényelmes. - rákacsintottam Margaretre. - Olyan jó lenne ha nem pont Piton lenne és összejönne a dolog -húztam el a számat.
Réveteg tekintettel néztem Margaretre.
- Min jár az eszed? Nem tán, hogy te is elhódítod? - furcsa volt a nézése, és rosszat sejtettem.
- Elmondhatod nem fogok megsértődni !
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Margaret & Serena Empty
TémanyitásTárgy: Margaret & Serena   Margaret & Serena EmptyVas. 25 Aug. 2013, 16:40

- Olyan jó lenne ha nem Piton lenne? Miket beszélsz? Ez a legjobb része! Mellesleg nem hódítanám azt, akit egyszer már meghódított a barátnőm... Nem, jobb tervem van. - elmosolyodtam, majd az ujjam köré csavartam barna tincseimet és megöleltem Serenát.
- Ne aggódj! Ez egy kaland kezdete. Nincs más dolgod csak élvezni!
Remélem ennek tényleg jó vége lesz. Nem bízom Pitonban. Lehet, hogy meg kéne szorongatni egy kicsit, hogy érezze a helyzet fontosságát. Habár, ittas fejjel lehet, hogy nem is emlékszik semmire.

Margaret & Serena Tumblr_log1ppMo9e1qmoaoco1_500
Vissza az elejére Go down
Serena Wright
Mardekár/6. évfolyam
Serena Wright


Hozzászólások : 45
Vér : Félvér
Iskolai ház : Mardekár
Kirendelt pár : Ritchie Coote
Avataralany : Blake Lively

Margaret & Serena Empty
TémanyitásTárgy: Re: Margaret & Serena   Margaret & Serena EmptyVas. 25 Aug. 2013, 17:00

- Mire készülsz? Avass be! - láttam már ezt az arcát és akkor egy bazi nagy mesterkedés következett. Pontosan ismertem már, készül valamire ami hát az isten se tudja hogy fog kisülni.De mostmár úgyis mindegy alapon miért ne lehetnék benne? Rákacsintottam Margaretre és visszamosolyogtam a tipikus "benne vagyok a buliban" mosolyommal. - Mindent hallani akarok! - felültem az ágyon hogy szembe tudjak fordulni vele. Kíváncsi voltam a tervére
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Margaret & Serena Empty
TémanyitásTárgy: Margaret & Serena   Margaret & Serena EmptyVas. 25 Aug. 2013, 17:07

- Serena, Serena! Ez maradjon csak meglepetés! A jó öreg professzor úr a tiéd lesz! - kacsintottam, majd felálltam, lejjebb húztam magamon a szoknyát és így folytattam - Azt hiszem, most jobb, ha szerzek magamnak is egy fogyasztható férfit, aki legalább olyan érzéki, mint a te kígyód!
Csókot dobtam barátnőm felé, majd kisétáltam a 6. évfolyam hálójából, hogy elég teret hagyjak Serena gondolatainak.

Margaret & Serena Tumblr_log1ppMo9e1qmoaoco1_500
Vissza az elejére Go down
Serena Wright
Mardekár/6. évfolyam
Serena Wright


Hozzászólások : 45
Vér : Félvér
Iskolai ház : Mardekár
Kirendelt pár : Ritchie Coote
Avataralany : Blake Lively

Margaret & Serena Empty
TémanyitásTárgy: Re: Margaret & Serena   Margaret & Serena EmptyVas. 25 Aug. 2013, 17:12

Megforgattam a szemem majd eldőltem az ágyamon. Nem tudom Margaret miben mesterkedik, hogy fogja ezt elérni, ha egyrészt holnap kiraknak innen másrészt a rendelet miatt se jöhet össze, de ő tudja. Ma már nem akartam erre gondolni, ezért a zuhanyzó felé vettem az irányt. Egy forró zuhany majd elűzi a gondjaim, vagyis csak egy időre ellazít, ez az amire szükségem van.
VIsszatérve a zuhanyból úgy döntöttem, hogy itt az ideje véget vetni a napnak, ezért pizsomába bújtam, majd befeküdtem az ágyamba, hogy még legalább három órát forgolódjak.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Margaret & Serena Empty
TémanyitásTárgy: Re: Margaret & Serena   Margaret & Serena Empty

Vissza az elejére Go down
 
Margaret & Serena
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: