KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Margaret & Serena Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Margaret & Serena Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Margaret & Serena Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Margaret & Serena Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Margaret & Serena Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Margaret & Serena Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Margaret & Serena Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Margaret & Serena Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Margaret & Serena Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Margaret & Serena

Go down 
SzerzőÜzenet
Serena Wright
Mardekár/6. évfolyam
Serena Wright


Hozzászólások : 45
Vér : Félvér
Iskolai ház : Mardekár
Kirendelt pár : Ritchie Coote
Avataralany : Blake Lively

Margaret & Serena Empty
TémanyitásTárgy: Margaret & Serena   Margaret & Serena EmptyPént. 16 Aug. 2013, 17:20

Hagytam magam Margaret által becibálni a mardekár klubhelyiségébe. AMikor beléptünk a kellemes zöld helyiségbe rögtön az egyik sarok fele vettem az irányt, majd lehuppantam az egyik fotelbe.
- Tudom, Margaret, ez az egész agyrém! - kezembe temettem az arcom. El sem hiszem, hogy ezt elmondtam Margaretnek, és ahogy sejtettem nem érti meg . - Ő a tanárom, szóval szabálytalan lenne és etikátlan. Hidd el, Margaret próbálok túljutni rajta, bár eddig elég sikertelenül.
Nem akartam, hogy ez az agyrém sokáig tartson, épp ezért pasiztam a legutóbbi fél évben szinte minden nap, de ez a taktika sem jött be, úgyhogy most tervezem a szét tanulom az agyam taktikát.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Margaret & Serena Empty
TémanyitásTárgy: Margaret & Serena   Margaret & Serena EmptyPént. 16 Aug. 2013, 21:00

Serenával szemben ültem le a helyre, amit senki nem mert elfoglalni. Persze, hiszen Margaret Waldorfé.
- A helyzetet még megmenthetjük... - kezdtem, majd ellöktem magam, felálltam és a legközelebbi szekrény mellé nyúltam. Mögötte rejtőzött a whiskey raktáram. Pálcámmal intettem, így nem sokára talpas poharak is álltak a rendelkezésünkre. Teleöntöttem őket a piros nedűvel, majd koccintottam Serenával és így szóltam.
- Össze kell jönnöd a társaddal. - ezután lehúztam a folyadékot és élveztem, amint a tűz végignyalja a torkom minden egyes szegletét.
Serena köhögni kezdett.
- Úgy érted...?
- Akit a minisztérium jelölt ki a számodra.
Elmosolyodtam. Ördögien élveztem a dolgot, de ekkor egy idegen hang szakította félbe baráti aktusunkat.
- Lám, lám, lám. Lángnyelv whiskey az iskola területén, a diákjaimnál.

Margaret & Serena Blair-waldorf-gossip-girl-leighton-meester-Favim.com-235868
Vissza az elejére Go down
Serena Wright
Mardekár/6. évfolyam
Serena Wright


Hozzászólások : 45
Vér : Félvér
Iskolai ház : Mardekár
Kirendelt pár : Ritchie Coote
Avataralany : Blake Lively

Margaret & Serena Empty
TémanyitásTárgy: Re: Margaret & Serena   Margaret & Serena EmptySzomb. 17 Aug. 2013, 09:49

Csak néztem ahogy Margaret elővesz egy üveggel a Lángnyelv Whiskey készletéből majd kitölti nekünk.
-Nem nincs az az isten. Hidd el, szívesebben vagyok ebben a plátói szerelemben Pitonnal minthogy eljátszam Ritchievel a nagy szerelmet. Jól leszek majd nyugi.
Nem füllött a fogam ahoz, hogy egyátalán megismerjem a béna Ritchie-t, a gondolat, hogy hozzámér elborzaszt. Megborzongtam ami talán az ital hatása volt.
- Lám, lám, lám. Lángnyelv whiskey az iskola területén, a diákjaimnál.
A tanárom hangjára összerezzentem. Most nem számítottam rá, hisz péntek van ilyenkor nem szokott ide jönni.
-Tanár úr jó estét! Kér Ön is? Elvégre hétvége van, lazítson - kis pimaszság vagy kiment vagy öngyilkos mutatvány volt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Margaret & Serena Empty
TémanyitásTárgy: Margaret & Serena   Margaret & Serena EmptySzomb. 17 Aug. 2013, 10:36

Te jó ég ez meg mit csinál? Serena most hagyd abba!
Felpattantam, majd a szoknyám mögé rejtettem a bűnös tárgyat, mely felkeltette a professzor figyelmét.
- Professzor úr, azt hiszem téved. Én nem látok sehol Lángnyelv whiskey- t. - mondtam ártatlanul, miközben nagyokat pislogtam.
- Ne is álmodjon róla, kisasszony, hogy megússza. Mindketten önszántukból fognak segédkezni Frics úrnak, mosollyal az arcukon, ahogyan most is. Kérem!
Piton hangja jeges fuvallatként hatolt a vénáim közé. Eközben Serena is odaért mellém és kikapta hátratett kezemből az italt, majd a fekete szemű tanárnak nyújtotta, aki felhúzott szemöldökkel vizslatott mindkettőnket.
Mikor szőke hajú barátnőm ujjai a férfiéhez értek, szikrákat láttam, bár valószínű, hogy csak odaképzeltem, de figyelmem nem kerülte el, Serena ájtatos pislantását.
Vissza az elejére Go down
Serena Wright
Mardekár/6. évfolyam
Serena Wright


Hozzászólások : 45
Vér : Félvér
Iskolai ház : Mardekár
Kirendelt pár : Ritchie Coote
Avataralany : Blake Lively

Margaret & Serena Empty
TémanyitásTárgy: Re: Margaret & Serena   Margaret & Serena EmptySzomb. 17 Aug. 2013, 11:34

Ahogy átadtam Pitonnak az üveget hirtelen mintha egy szikra pattogna köztünk. Elmosolyodtam halványan, majd elhúztam a kezem.
- Péntek van, tanár úr egy kicsit mi is kiengedhetjük a gőzt, különben is, azoknál ott - mutattam egy fiú csoportra - sokkal rosszabb dolgok vannak, mint ez az ital.
Hirtelen nem tudom mi ütött belém, ennyire megártott volna a pia? Lehetséges. Margaret barátnőm már kicsit ki van akadva tőlem, de hát ez jellemző rám, tőlem mindig ki van akadva. Néha én is magamon.
Miután pár perc csend volt leültem és belekortyoltam az italomba. Jól esett, ahogy a tüzes ital végig égeti a torkom, majd rámosolyogtam a környezetemre.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Margaret & Serena Empty
TémanyitásTárgy: Margaret & Serena   Margaret & Serena EmptySzomb. 17 Aug. 2013, 21:19

Serena - miután átnyújtotta az italt - fölösleges magyarázkodásba kezdett én pedig óvatosan magam mögé toltam és bájosan mosolyogva néztem fel a professzor úrra.
- Amint látja, nincs magánál, eléggé felzaklatták a mai események, ugyanis az egyik dolgozata...
Piton felhúzott szemöldökkel hagyott minket maga mögött és a whiskey- vel a kezében távozott. El tudtam róla képzelni, hogy szépen kinyalogatja az üveget a szobája rejtekében.
- Serena, ne csinálj hülyeséget! Örülj neki, hogy nem kell férgeket válogatnunk a kotyvalékaihoz. Habár azt hiszem a büntetésem majd az egyik alsóbb évessel végeztetem el. Semmi gusztusom nincs Fricshez.
Vissza az elejére Go down
Serena Wright
Mardekár/6. évfolyam
Serena Wright


Hozzászólások : 45
Vér : Félvér
Iskolai ház : Mardekár
Kirendelt pár : Ritchie Coote
Avataralany : Blake Lively

Margaret & Serena Empty
TémanyitásTárgy: Re: Margaret & Serena   Margaret & Serena EmptySzomb. 17 Aug. 2013, 22:26

- Igen tudom, én se akarok oda menni, és szerintem nem is fogok. Nem hiszem, hogy kirúgnának, hisz anya sokat támogatja az iskolát - most valamiért, talán az ital hatására lázadó hangulatba kerültem. - Ami azt a dolgot illeti, majd megoldom - rákacsintottam Margaretre, akit tudom, hogy nem nyugtatott meg, de lehet, pont az volt a célom.
-És veled és Blackkal mi a helyzet? Lesz folytatás vagy egyszeri kísérlet volt? - Pimaszul elvigyorodtam, húha kapok még ezért.
Hátradőltem a fotelben és néztem a barátnőmre kissé kérdően. Régen beszélgettünk el, és most, hogy az én titkaim világot láttak előtte itt volt az ideje, hogy az övé is kiderüljön, ha van.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Margaret & Serena Empty
TémanyitásTárgy: Margaret & Serena   Margaret & Serena EmptyVas. 18 Aug. 2013, 10:54

- Black? Ugyan, túl ostoba. Másra vágyom.
Kissé elméláztam és Sirius kemény csókjaira és követelőző ujjaira gondoltam, de most valahogyan nem hatottak meg. Nem csodáltam, ha Serena úgy beleesett Pitonba. Benne legalább van kaland! És tiszteli a mardekárosokat - az előbbi kis incidenstől tekintsünk most el.
- Mindig is az idősebb pasik jöttek be. Bennük van izgalom és szenvedély. Egyetértesz?
Serena alkoholtól piros arcát vizslattam és megforgattam a szemem.


Margaret & Serena L-meester-leighton-meester-22167980-500-359
Vissza az elejére Go down
Serena Wright
Mardekár/6. évfolyam
Serena Wright


Hozzászólások : 45
Vér : Félvér
Iskolai ház : Mardekár
Kirendelt pár : Ritchie Coote
Avataralany : Blake Lively

Margaret & Serena Empty
TémanyitásTárgy: Re: Margaret & Serena   Margaret & Serena EmptyVas. 18 Aug. 2013, 11:03

- Egyetértek! A korunkbeli fiúk olyan éretlenek, nézd meg azokat ott! - mutattam egy csapat fiú felé, akik épp bután vihorásztak valamin. Egyátalán nem vágytam a társaságukra, ami lehetett akár beteges is. Margaretre néztem. - Min gondolkodsz ennyire elmélázva? - valami új pasija lenne? Lehetséges, Margaret gyönyörű lány, aki ezt ki is használja.
Úgy éreztem az alkohol már igencsak megtette a hatását, ezért már nem igen fogok innen elmozdulni, mert ha megtenném az lehet katasztrófa lenne. Ki tudja mi lenne ha elbolyongnék a pince folyosóin. A titkaim egyelőre szeretném megtartani magamnak.
- Szóval Sirius egyszeri kaland volt?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Margaret & Serena Empty
TémanyitásTárgy: Margaret & Serena   Margaret & Serena EmptyVas. 18 Aug. 2013, 13:41

A Serena által mutatott fiúk felé néztem, akik cseppet sem voltak nyálcsorgatóak, így inkább fintorogva elfordultam és barátnőm kérdő tekintetét fürkésztem, miközben agyam a legnagyobb erővel kattogott.
- Mi lenne, ha ma este megostromolnád Pitont?
Büszkén mosolyodtam el és vártam barátnőm reakcióját, aki egy pillanatra kinyitotta a száját, majd újra becsukta, ezért magyarázni kezdtem:
- Mindig is erre vágytál! Én segítenék távol tartani a nem kívánatos személyeket. Szépen bekopogsz hozzá a büntetéseddel kapcsolatban és...
Vissza az elejére Go down
Serena Wright
Mardekár/6. évfolyam
Serena Wright


Hozzászólások : 45
Vér : Félvér
Iskolai ház : Mardekár
Kirendelt pár : Ritchie Coote
Avataralany : Blake Lively

Margaret & Serena Empty
TémanyitásTárgy: Re: Margaret & Serena   Margaret & Serena EmptyVas. 18 Aug. 2013, 15:13

- Margaret, azt hiszem sokat ittál... ő a tanárom még mindig állati nagy botrány lenne ebből! - el sem hittem, hogy pont ezt javasolja, hisz eddig majdhogynem hülyének nézett miatta. Ezt nem hiszem el, hogy menjek oda és támadjam le? Jó már csináltam hasonlót de nem a tanárommal. Főleg nem a házvezetőmmel, akitbár megkedveltem, és nem két napos hóbort, de azért mégis.
Ránéztem barátnőmre, és komolyan aggódni kezdtem, talán elrontottam volna őt? Lehetséges, ő nem szokott ilyet mondani általában.
- És mégis mit mondanék neki, ha tegyük fel, hogy belemennék?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Margaret & Serena Empty
TémanyitásTárgy: Margaret & Serena   Margaret & Serena EmptyVas. 18 Aug. 2013, 17:22

- Nincs más dolgod, mint leitatni aztán pedig kihasználni.
Kacsintottam, majd összedörzsöltem a tenyerem és boldogan vetettem bele magam a tervezgetésbe. Nagyszerű lehetőségnek ígérkezett Serena számára, hogy leteperje. Nincs olyan férfi, aki ellen tud állni egy ilyen fehér, buja szépségnek.
Piton sem utasítaná vissza... eleget kell innia. Ha pedig még reggel is emlékezne az esetre és megpróbálná kirúgatni Serenát nem tehetné meg. Az anyja hatalmas összeggel pénzeli az iskolát, az igazgató nem kockáztatna. Piton pedig hoppon maradva vizsgálhatja tovább Serena kárörvendő képét. Príma!

Margaret & Serena Tumblr_lzwe7r4mjZ1rqoo7no1_500_large
Vissza az elejére Go down
Serena Wright
Mardekár/6. évfolyam
Serena Wright


Hozzászólások : 45
Vér : Félvér
Iskolai ház : Mardekár
Kirendelt pár : Ritchie Coote
Avataralany : Blake Lively

Margaret & Serena Empty
TémanyitásTárgy: Re: Margaret & Serena   Margaret & Serena EmptyVas. 18 Aug. 2013, 19:12

-De én nem akarom kihasználni!- igen lehet, hogy én megúsznám a dolgot, és inkább csendben maradna ő is, de nem tehetem meg ezt vele. Régen lehet nem okozott volna problémát, viszont nem éreztem fairnak. Valami azt súgta, hogy nem lenne jó ötlet kihasználni őt.
- Ez őrült ötlet, Margaret! - elgondolkodva néztem rá. - És honnan tudod hogy le lehet itatni?
Rámosolyogtam Margaretre, és hátradőltem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Margaret & Serena Empty
TémanyitásTárgy: Margaret & Serena   Margaret & Serena EmptyHétf. 19 Aug. 2013, 21:16

- Mert férfi! Minden férfit le lehet itatni! - mondtam sértődötten, majd felálltam és hátradobtam gesztenyebarna hajam. Felemeltem az állam és felhúztam a szemöldököm.
- Nem hittem volna, hogy így megváltoztál, Serena. De ezek szerint vannak, akiknek a nyár megárt.
Ezzel a mondattal búcsúztam tőle, majd felsiettem a lépcsőkön a hálóterembe, ahol már mindenki aludt. Becsörtettem és levágtam magam a bevetetlen ágyamra.
Serena a legjobb barátnőm! Nem teheti!

Margaret & Serena Tumblr_mjluetiKKi1s56tuyo1_500
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Margaret & Serena Empty
TémanyitásTárgy: Re: Margaret & Serena   Margaret & Serena Empty

Vissza az elejére Go down
 
Margaret & Serena
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: