KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Katie & Lana Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Katie & Lana Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Katie & Lana Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Katie & Lana Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Katie & Lana Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Katie & Lana Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Katie & Lana Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Katie & Lana Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Katie & Lana Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Katie & Lana

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Katie & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Katie & Lana   Katie & Lana EmptyKedd 06 Aug. 2013, 12:45

Kellemesen hűvös, ennek ellenére napos, őszi délután volt. Két könyvvel a kezemben mentem a tópartra. Kellett egy kis friss levegő. Az egyik könyv A bájitaltan haladóknak volt, épp az abban lévő anyagokat tanultam - már reggel óta ezt lapozgattam szabadidőmben -, a másik pedig az augusztus végén-, a Czikornyai és Patzában vásárolt könyv, A Wigtown Wanderers varázslatos játéka.
Leültem egy barátságosnak tűnő farönkre és a borítókat méregettem. Tudtam, hogy tanulnom kellene, de inkább a kviddicses könyvet vettem először a kezembe, míg a másikat letettem magam mellé.
Először nem is kezdtem el olvasni, tekintetemet a tő sima tükre felé emeltem, majd a környező tájat kémleltem, hátha megpillantok valami izgalmasat.
Pár oldalt olvastam csak a varázslatos játékból, mikor lépteket hallottam balfelől. Először nem is akartam tudomást venni a felém tartóról, végül, hajamat fülem mögé tűrve, oldalra sandítottam. Katie Bell volt az.
A tó környékén nem volt senki, gondoltam ő is magányra vágyik. Tudtam, hogy nem kedveli a Mardekárosokat, pontosan nem tudtam, miért, csak pletykákat hallottam egy Halálfaló támadásról... azért remélem, azzal tisztában van, hogy nem minden Mardekáros egy született seggfej - gondoltam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Katie & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katie & Lana   Katie & Lana EmptyKedd 06 Aug. 2013, 13:25

Viszonylag jó idő volt, és rég voltam a tónál,tehát lementem a partra. Hoztam a mugli-fényképezőgépemet is, amit egy kis varázslattal felturbóztam, így varázsképeket is lehetett már csinálni vele. Megígértem Clarynek hogy megpróbálok képeket küldeni neki a Roxfortról és környékéről.A helyről, ahová soha sem juthat el.Ha én lennék kvibli, nem tudom hogy látni akarnám-e.Amikor megkérdeztem tőle, hogy miért fájdítja a szívét, azt mondta: "Látni akarom hogy te milyen csodálatos helyen lehetsz, amíg én itt vagyok egyedül.Boldogan nézegetném a képeket.Nem arra gondolok, hogy milyen rossz nekem hogy nem lehetek ott, hanem hogy milyen jó neked, és a többieknek hogy a Roxfortban tanulhattok."
Tehát belementem.A belső részről már rengeteg kép van, amikor valaki megkérdezte mit csinálok azt mondtam hogy az emlékkönyvembe kell.És elhitték, a tanárok még meg is veregették a vállam, egy olyan "bármikor visszajöhetsz, mi szeretettel várunk" arccal.Így belegondolva tényleg hiányozni fog ez az iskola.Itt töltöttem életem legszebb 6 évét.Az első szerelem..csalódás..igazi elismerés.Életre szóló barátokat szereztem, akik még a legnehezebb időkben is mellettem voltak/vannak.Itt szerettem meg repülni,és kviddicsezni. Felfedeztem a mágia titkait.Olyanokat tanulhattam, amiért a muglik ölni is tudnának.Tényleg hiányozni fog ez az egész.
Azt reméltem egyedül leszek, de nem.Az egyik Mardekáros lány is idekint olvasott, azt hiszem Lana Wintersnek hívják.Igen, tényleg, ő a Mardekárosok hajtója.Az egyetlen viszonylag becsületes játékosuk. Nagyon ravasz, és nehéz megszerezni tőle a labdát.
Elgondolkodtam azon amit Viktornak mondtam, hogy miért is utálja mindenki a Mardekárosokat.És így belegondolva, ez a lány soha sem ártott nekem.Hát jó..
- Szia! -köszöntem oda neki, aztán hirtelen ötlettől vezérelve odanyújtottam neki a fényképezőgépemet - Lefényképeznél a tóval a háttérben?
Fogalmam sincs miért kérdeztem ezt.De Clary úgy is mindig azt írja hogy milyen kár hogy nem láthat..
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Katie & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katie & Lana   Katie & Lana EmptyKedd 06 Aug. 2013, 13:40

Már vártam a szúrós pillantást a Griffendél egyik hajtójától, így vissza is tekintettem a lapra. Kicsit aggódtam tőle, ha minden ok nélkül mikor ehelyett inkább megszólított.
- Szia - köszöntem vissza. Igazából sosem beszéltük, szóval fogalmam sincs, mit vártam attól a váratlan találkozótól.
A kérdés, vagy inkább kérés váratlanul ért, de nem mondtam nemet - miért tettem volna?:
- Hát, nem vagyok egy nagy fényképész, de persze, kattinthatok párat - mosolyodtam el, miközben leraktam a könyvet az ölemből és felállva kicsit közelebb mentem a tóhoz.
Katie csinos volt és ezt a képek is visszaadták. Nem is egy fotó lett belőle: különböző helyekről fényképeztem, leguggoltam, beállítgattam és úgy 'dirigáltam', mint egy igazi fotós:
- Emeld kicsit fel a fejed... menj hátrébb, kérlek... nagy mosolyt! - vagy tizenöt kép készült a végére.
Visszaadtam neki a gépet, hogy ő is megnézhesse őket, miközben várakozón figyeltem arcvonásait, hogy vajon mit gondol első közös munkánkról - mert igazából a közös órákon sosem dolgoztunk még együtt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Katie & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katie & Lana   Katie & Lana EmptyKedd 06 Aug. 2013, 13:56

Katie & Lana BeFunky_N_vtelen.png_www.kepfeltoltes.hu_
Azt mondta nem nagy fényképész, ahhoz képest úgy éreztem magam mintha éppen a Próféta különszámának a címlapfotóját készítenék rólam..És amikor megnéztem a képeket..Húú, csodálatosak lettek!Ilyen jó képek még soha sem készültek rólam.Elmehetne akár profi fényképésznek is!
- Ezek nagyok jók lettek!Biztos nem vagy titkon profi fotós? - mondtam el neki a véleményemet mosolyogva.
Azt hittem egész jól sikerültek a saját beltéri fotóim, de ezekhez képest mintha egy óvodás készítette volna őket.
- Köszi hogy segítettél, örülni fognak neki.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Katie & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katie & Lana   Katie & Lana EmptyKedd 06 Aug. 2013, 14:12

Örültem, hogy elnyerték a képek a tetszését.
- Ennek örülök - vigyorogtam - Nem, ez csak a véletlen műve lehet - vontam vállat. Igazából tényleg nem voltam nagy fotós, még egy normális gépem sem volt. Fogalmam sincs, hogy egyrészt, mi ütött belém - az örökös irányítási kényszeremen kívül -, másrészt, hogy hogy lettek olyan jók a képek. Ezzel magamat is megleptem, nem csak Katie-t.
Nem akartam tolakodó lenni, de általában őszinte voltam. Legyen szó kérdésről avagy válaszadásról. Ez Katie esetében sem volt másképpen:
- Megkérdezhetem, hogy kinek küldöd őket?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Katie & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katie & Lana   Katie & Lana EmptyKedd 06 Aug. 2013, 15:14

Katie & Lana BeFunky_N_vtelen.png_www.kepfeltoltes.hu_
Meglepődtem amikor azt mondta hogy véletlenül lettek ilyen jók a képek.De nem hiszem hogy véletlen.
- Szerintem inkább őstehetség vagy -mondtam, szintén vigyorogva. Valamiért feldobott Lana társasága.Olyan "éljünk a mának" típusú lánynak tűnik, amit most egyáltalán nem bánok.
Mit mondjak neki?Hazudjak?Könnyű lenne neki is azt mondani hogy az emlékkönyvembe, bár fura lenne oda egy kép magamról.De valamiért úgy érzem rögtön kitalálná hogy nem ez az igazság..
- Az árvaházi szobatársamnak, Clarynek. Tud a varázsvilágról, mivel kvibli. De nagyon hiányzom neki, ezért levelezünk, és most úgy döntöttem küldök neki egy képet hogy lássa mennyire boldog vagyok. - mondtam, bár a "boldog" szót nem sikerült túl igazira. - A Roxfortól is akarok majd küldeni, bár azok a képek a nyomába sem érnek ezeknek -mutattam a gépre.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Katie & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katie & Lana   Katie & Lana EmptyKedd 06 Aug. 2013, 15:49

- Lehet, hogy van benne valami... - gondolkoztam el az őstehetségen. Nem kizárt, miért ne lehetne. Ettől függetlenül nem szerettem jobban a fotózást, mint mondjuk egy órával ezelőtt. Teljesen jól érzem magam kattogtatás nélkül is.
Nem voltam hülye, láttam a mosoly mögött rejtőző szomorúságot. Ilyenkor sajnáltam, hogy nem tudok vigasztalni és nem tudok semmi okosat vagy szívhezszólót mondani. Mert az érzelmi szintem pont annyi volt, mint egy kavicsé: nulla.
- Értem - minden érzelmes kirohanás helyett csak ennyit tudtam kinyögni. - Biztos örülni fog neki - tádám, cukormáz. Egy kicsit jobban hangzott így a mondat, azután a szerencsétlen és egyhangú 'értem' után. Bár, én nem lettem volna meggyőzve fordított esetben.
Mondjuk az árvaházas részről még nem hallottam, csak a támadásról, a szülei ellen. Több féle pletyka terjengett ez ügyben, én meg nem ítélkeztem és nem folytattam tovább a történet szövögetését sem. Azonban hülye, idióta, érzelmi-analfabéta, rákérdeztem inkább, miért is ne?!
- Mi történt a szüleiddel? - volt némi tapintat a hangomban, de nem éreztem elégnek - Nem kell elmesélni, ha neked ez fájó pont - megértettem volna, ha emellett dönt. Én sem szeretek a múltamról és a családomról beszélni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Katie & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katie & Lana   Katie & Lana EmptyKedd 06 Aug. 2013, 20:11

Katie & Lana BeFunky_N_vtelen.png_www.kepfeltoltes.hu_
Láttam rajta hogy örül a dicséretnek, de nem igazén érdekli a fényképezés. Végül is, az ő dolga. Vajon ha mugli lenne, ebben a szakmában dolgozna? Hát, ezt már soha sem tudhatom meg..
Először csak annyit mondott hogy "értem". És ez jól esett.  Manapság az emberek annyi szappanoperát néznek, hogy ha valaki valami szomorú dologról beszél, rögtön egy órákon át tartó siránkozást várnak el tőle, könnyekkel, sikolyokkal a távolba révedő szomorú szemekkel.. De Lana úgy látszik nem.
- Igen, bár pontosan tudja hogy mikor mit érzek. Lehetetlen átverni. Még csak gyerek, és váltig állítom hogy olyan okos mint Dumbledore professzor. Beszéltél már a dirivel kettesben?Nézett már rád úgy, mintha a lelkedbe látna? -kérdeztem tőle.
Szerintem ha nincs Dumbledore professzor..Talán még most se jöttem volna ki a szobámból, sőt, soha.
- A Halálfalók felrobbantották a házunkat.Valamiért berágtak Apura, biztos lebuktatott valakit közülük. - csak ennyit mondtam, de megint rám jött a remegés.Mindig ez van.De visszafogom. Próbálom. Nem lehet! Nem pánikolok be! Most nem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Katie & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katie & Lana   Katie & Lana EmptyKedd 06 Aug. 2013, 20:57

Elgondolkoztam a mondottakon.
- Igen - mondtam végül -, beszéltem vele. Az a tekintet... mintha a lelkedbe látna, mintha a gondolataidat olvasná. Én úgy éreztem magam, mintha nyitott könyv lennék előtte, mintha nem lennének titkaim... - gondoltam vissza a nem is olyan régen tett látogatásomra az igazgatóiban.
Sajnos a szülei halálához sem tudtam volna semmi szívhez szóló monológot eldarálni, ezért először csak egy 'oh' préselődött ki ajkaim között.
- Sajnálom - ez persze nem volt elég, nem igazán tudott mit kezdeni a sajnálatommal, majd zavartan hozzátettem: - Hallgatni nagyon jól tudok, amint látod, szóval ha csak ki akarod beszélni magadból a szarságot, akkor állok rendelkezésedre - tártam ki karjaimat és bizalomgerjesztő - vagy legalábbis egy olyasmit akartam - mosoly terült el az arcomon.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Katie & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katie & Lana   Katie & Lana EmptyKedd 06 Aug. 2013, 21:40

Katie & Lana BeFunky_N_vtelen.png_www.kepfeltoltes.hu_
- Hát, Clarissa pontosan ilyen. Ráadásul Ő egy sovány,sápadt és szőke kislány, pont mint egy angyal. Lehetetlen hazudni neki, és ha nem is mondasz neki semmit, az is olyan mintha mindent elmondtál volna.. -mondtam mosolyogva. Amikor az idősebbek kiközösítettek amiért Claryvel lógok, megpróbáltam ezt eltitkolni.Persze nem sikerült..
-Kösz, jelenleg nincs szükségem összeborulós zokogásra senki vállán. Tudom hogy mi történt és miért.És hogy ennek milyen következménye lesz. -mondtam az elejét gúnyosan, aztán egyre határozottabban - Már csak azt kéne kideríteni, hogy pontosan kik is voltak. De talán jobb is ha nem tudom meg, mert .. - inkább nem fejeztem be a mondatot.
Aztán rájöttem, hogy milyen bunkó voltam, pedig Ő nagyon kedves velem.
- Bocs..Csak nem bírom amikor az emberek "meg akarnak hallgatni". Mit érne? Elmondom a problémáimat, te szomorúan mosolyogsz és sajnálsz. Nekem pedig nincs szükségem senki sajnálatára. - mondtam komolyan.
Ez egy bocsánatkérés akart lenni?Hát nem lett túl jó, de most már mindegy..
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Katie & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katie & Lana   Katie & Lana EmptyKedd 06 Aug. 2013, 21:59

Bólogattam, ahogy a lányról beszélt és közben megjelent a lelki szemeim előtt. Kicsit meglepődtem, hogy ilyen 'nyálasnak' néz, kicsit megingattam a fejem, miközben nagy monológokba vágott.
- Hé, ne parázz... nem túl érzelmes ember hírében állok, szóval emiatt nem kell aggódnod, de ha megvannak erre az embereid, rendben - emeltem fel védekezőleg a kezem - Egyénbként, megértem, hogy nem vágysz ilyesmire - sütöttem le a szememt és rúgtam bele egy kavicsba, ami buggyanó hanggal a tóban landolt. Én sem mesélgetek lépten-nyomon arról, hogy voltak szar éveim.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Katie & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katie & Lana   Katie & Lana EmptySzer. 07 Aug. 2013, 20:58

Katie & Lana BeFunky_N_vtelen.png_www.kepfeltoltes.hu_
Nem hinném hogy a szívére vette volna a bunkóságom, hisz ahogy mondta, tényleg nem érzelgős ember hírében áll. De attól nekem még akkor is bűntudatom van. Szeretek kedves lenni az emberekkel. Bár e miatt már sokszor megszívtam.
Ahogy észrevettem, nem éppen egy bőbeszédű lány. Hát én viszont az vagyok, beszélek én helyette is. Bár úgy látom neki is vannak gondjai, amikről szívesen beszélne. Persze szerintem nem fog, nem olyannak tűnik. De azért felajánlom neki, még ha visszautasít is. Igazából nekem is jólesik hogy segíteni akart.
- Azt látom hogy megérted..- néztem rá elgondolkozva, aztán elhatároztam magam- Figyelj, ha segítségre van szükséged, vagy dumálni akarsz valakivel, rám számíthatsz. - mondtam olyan lazán, de mégis kedvesen ahogy csak tudtam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Katie & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katie & Lana   Katie & Lana EmptySzer. 07 Aug. 2013, 21:20

Összevont, kíváncsi tekintettel néztem rá. Nem. Nem akarok beszélni róla. Utálok beszélni a szar éveimről. Sosem fogok valószínűleg erről beszélni. Soha. Senkivel.
- Rendben - mondtam végül, de ennél több nem telt tőlem. Tényleg nem vagyok egy szószátyár. De azért egy bunkó sem: - Köszönöm! - tényleg jelentett valamit, hiszen az emberek általában, ha nem kaptak választ ezügyben, a továbbiakban nem érdekelte őket. Kíváncsi voltam, hogy ez Katie-vel hogy lesz a jövőben. Rendes lánynak tűnt, végülis... valószínűleg ő sem azért mondta ezt, amiért én, hogy mosolyogva bólogasson és sajnáljon. Ki tudja, lehet több közös van bennünk, mint gondoltam? Meglehet...
Visszatérve gondolataimból Katie-re emeltem tekintetem.
- Elég a sok szarságból. Nem megyünk sétálni a tó körül? - kérdeztem mosolyogva. Nem akartam olyan dolgokkal foglalkozni, amiken már amúgy sem lehet változtatni, ha helyette eltölthetjük az időnket baráti beszélgetéssel is.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Katie & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katie & Lana   Katie & Lana EmptySzer. 07 Aug. 2013, 21:46

Hmm.. gondoltam hogy ez lesz a válasza. De egyszer még beszélni fogunk ilyenekről, úgy érzem. De nem most. Ami nem is baj.. Jó lenne ha csinálnánk valami izgalmasat, őrültet. Nem mintha én az a fajta "rosszlány" lennék, de az legalább lefoglal, addig se gondolkozom. Ami előnyös, mert ha elkezdek gondolkodni, akkor mindig pánikba esek. És azért mégsem olvashatok ÁLLANDÓAN, hiába terelik el a figyelmemet a könyvek is.
Lana viszont igen csak "rosszlány" hírében áll. De én attól még azt hiszem kedvelem. Megvan a stílusa, az biztos, de nem lehet mindenki Miss Mindenkinek Megakarok Felelni.- Bár én sem érzem magam annak. Inkább vagyok "jókislány" , de azért egy-két-sok balhé még belefér. Most elkezdtem lázadni, vagy csak ennyire unatkozok?! -
- Nem rossz ötlet. De sokat sétáltam már a tó körül. Bár Roxmortsban is, de ott azért ritkábban. -mondtam vigyorogva. Még régebben, talán harmadikban sokat dumáltam Félig Fejnélküli Nickkel. Általában csak vacsora után, és így sokszor takarodó után kellett visszaszöknöm. Mivel nem akarta hogy lebukjak,hiszen kedvelt (plussz nem sok ember áll vele szóba) megmutatott egy titkos járatot, amit szerintem még Fredék sem ismernek. A járat 3 felé megy:  a Griffendél toronyba, a Mardekárosok pincéjébe és Roxmortsba. Felfelé egy kicsit mászni is kell, de kibírható.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Katie & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katie & Lana   Katie & Lana EmptyCsüt. 08 Aug. 2013, 17:22

Nem értettem, hogy kerül Roxmorts a képbe, de, ha esetleg kedve támad ellátogatni a faluba, ám legyen! Semmi jó elrontója nem vagyok. Csak egy bökkenő van ezzel: elég nehéz a ki-, majd visszajutás a kastélyba, észrevétlenül. Míg ezen töprengtem, összeszedtem a könyveimet a farönkről.
- Roxmorts? - néztem végül rá, kilépve néma töprengésemből - Sokszor voltam lent, amikor csak tehetem, lemegyek. De elég necces a kijutás, ha tilosban akarsz ellátogatni a faluba - mondtam. És nem csak úgy, volt tapasztalatom. Próbáltam egyszer-kétszer kilógni. Nehezebb, mint amilyennek tűnik. Az esetek döntő többségében Roxfortban maradtam és ráadásul a következő alkalommal sem mehettem le. Igen, ez szívás...
Sajnos titkos alagutakat az iskola falain kívül nem ismertem. Bent sokkal járatosabb voltam, hamar felfedeztem dolgokat, de még így is sokszor azt éreztem, hogy egyes helyiségek vándorló életmódot folytatnak.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Katie & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katie & Lana   Katie & Lana EmptyCsüt. 08 Aug. 2013, 21:55

Egy ideig gondolkozott a lehetőségen, de aztán persze beleegyezett. Nem is vártam mást.
- Igen, Roxmorts! Valóban nehéz, de nem lehetetlen! - vigyorogtam - ]Sötétedéskor kéne indulni, hogy ha esetleg valaki ismerőst látunk odakint, könnyen elmenekülhessünk. - kezdtem el a tervezést. - Ismerek egy titkos alagutat. Badar Barnabás fura faliszőnyege mögött van a bejárat. De nekem ma még dolgom van, úgyhogy találkozzunk valamikor a Szükség Szobájában. Így jó? -kérdeztem.
Hmm. Csajok az éjszakában. Csak ne bukjunk le. Bár ha igen, akkor se érint meg engem túlságosan.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Katie & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katie & Lana   Katie & Lana EmptyCsüt. 08 Aug. 2013, 22:35

Ahogy egyre több és több információt mondott el a szökés tervével kapcsolatban, úgy szélesedett az én mosolyom is.
- Király! - csillant fel a szemem - Egyértelműen benne vagyok - mondtam, félelmet nem ismerő hangon. Nem gondoltam volna Katie Bellről, hogy szeret tilosban járni, vagy ilyesmi. Nem olyan fajtának tűnt. Persze, az ő esetében is tartottam magam ahhoz, hogy ne cimkézzek. Nem cimkéztem. Azonban azt le sem tagadhatom, hogy meglepett. Szeretem, ha meglepnek az emberek.
- Rendben - bolintottam, a találkozónk helyét illetően. Kíváncsi voltam, mi lesz ebből. Bár tudtam jól, hogy óvatosnak kell lennem, nem kaphat el egy tanár sem. Annak csúnya vége lenne. Nagyon csúnya. Szóval kivételesen felettébb óvatosnak kell majd lennem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Katie & Lana Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katie & Lana   Katie & Lana Empty

Vissza az elejére Go down
 
Katie & Lana
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Helena, Katie, Viktor & Lana
» Katie Bell
»  Helena & Katie & Serena
» Viktor és Katie
» Daniel&Katie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: