KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Margaret Waldorf & Sirius Black - Page 2 Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Margaret Waldorf & Sirius Black - Page 2 Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Margaret Waldorf & Sirius Black - Page 2 Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Margaret Waldorf & Sirius Black - Page 2 Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Margaret Waldorf & Sirius Black - Page 2 Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Margaret Waldorf & Sirius Black - Page 2 Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Margaret Waldorf & Sirius Black - Page 2 Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Margaret Waldorf & Sirius Black - Page 2 Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Margaret Waldorf & Sirius Black - Page 2 Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Margaret Waldorf & Sirius Black

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Margaret Waldorf & Sirius Black - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Margaret Waldorf & Sirius Black   Margaret Waldorf & Sirius Black - Page 2 EmptySzer. 31 Júl. 2013, 16:27

+18


- Kérlek... - könyörögtem áhítatosan, amikor lekerült rólam a szakadt ruhadarab, melyet az anyám, saját maga tervezett. Nem gondolná rólam, hogy az első férfival lefekszem, aki az utamba kerül. Tényleg nem, de mit tehetnék? Itt van Ő, aki elérhető számomra és nem izgat, hogy egy idióta kis pöcsnek a keresztapja. Tudom, hogy akar engem és én is akarom őt. Érezni akarom.
Kezeit a derekamra irányítottam és csókolgatni kezdtem a lüktető, kék ereket a fehér nyakon, melyek már régóta női ajakért kívánkoztak. Kezeimet a meztelen háton jártattam miközben a vér forrón száguldozott bennem és bejárta minden egyes részem.
- Vágyom rád... - nyögtem és engedtem, hogy fölém kerekedjen.

Margaret Waldorf & Sirius Black - Page 2 Blair-blair-waldorf-18316896-500-259
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Margaret Waldorf & Sirius Black - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Margaret Waldorf & Sirius Black   Margaret Waldorf & Sirius Black - Page 2 EmptySzer. 31 Júl. 2013, 17:47

A kanapé már vagy 50 éves volt, de azért nem gondoltam, hogy olyan rossz, hogy le is szakad. A kanapé egy hatalmasat reccsent, én pedig Margaretről háttal a földre dőltem, éreztem hogy sebemből újra szivárogni kezd a vér. A fájdalom iszonyú volt. Margaret száját elhagyta egy röpke "Merlin", majd odajött hozzám, felsegített, a hasamra fektetett és kezdődött megint minden elölről. Sipor a nagy zaj hallatára szinte repült lefelé a lépcsőn. Margaret sikoltott egyet, majd villámgyorsan maga elé kapta ruháit. Sipor csodálkozva meredt Margaretre. Körülbelül 3 órája van itt, de azóta már kétszer is "megsebesültem", ráadásul ugyanott. Margaret villámgyorsan újrakötözte a sebem, vastagon be is kenete kenőccsel. Sipor pedig egy pohár vizet is hozott nekem.A hátam viszont még mindig iszonyúan fájt, a kanapé kettétörve...csak velem történhet meg. Csak ma. Csak most.


Margaret Waldorf & Sirius Black - Page 2 Tumblr_m9441f2jR81rdqhsxo1_500
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Margaret Waldorf & Sirius Black - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Margaret Waldorf & Sirius Black   Margaret Waldorf & Sirius Black - Page 2 EmptySzer. 31 Júl. 2013, 19:26

Azt hittem, hogy ennél pechesebb dolog már meg sem történhet velem. Szegény Sirius! Azt hiszem, hogy ez tényleg mind miattam van, azért mert itt és most akartam. Hirtelen.
Miért nem kegyelmez a sors?

Miután újra kötöztem a felszakadt sebeket, bűbájt szórtam rá és óva intettem a mágust a hanyatt fekvéstől.
- Mennem kell! - mondtam sietve, majd felkaptam a táskám és mielőtt meg tudott volna szólalni, elhagytam a Grimmauld tér 12. számozású Black kúriát.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Margaret Waldorf & Sirius Black - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Margaret Waldorf & Sirius Black   Margaret Waldorf & Sirius Black - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Margaret Waldorf & Sirius Black
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Sirius Black & Margaret Waldorf
» Margaret Waldorf kisasszony és Sirius Black
» Helena Goldlion & Sirius Black
» Lana Winters és Sirius Black
» Sirius Black & Helena Goldlion

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: