KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Lili Nenil Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Lili Nenil Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Lili Nenil Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Lili Nenil Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Lili Nenil Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Lili Nenil Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Lili Nenil Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Lili Nenil Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Lili Nenil Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Lili Nenil

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Jade Glouster
Griffendél/7. évfolyam
Jade Glouster


* :
Hozzászólások : 162
Vér : Mugliszármazású
Iskolai ház : Griffendél
Tartózkodási hely: : Roxfort
Kirendelt pár : Jayden Hollins
Avataralany : Megan Fox
Karakterlap : Cold Fire
Karakterzene : Warrior

Lili Nenil Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lili Nenil   Lili Nenil EmptyHétf. 29 Szept. 2014, 20:07


Elfogadva!

Lili egy igazán bájos és kedves karakter, akit nem lehet nem szeretni. Az élet vele sem bánt kesztyűs kézzel, mégsem vesztette el önmagát, és képes volt felállni - ahogy az egy leendő aurortól elvárható.
Továbbra is tetszik, ahogy írsz, fogalmazol, így nem is tartalak fel tovább. Hódítsd meg a játékteret!(:
Vissza az elejére Go down
Lili Nenil
Hugrabug/7. évfolyam
Lili Nenil


* : Lili Nenil Neverrothnroll
Hozzászólások : 191
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Anglia, Roxfort
Kirendelt pár : Terry Boot
Avataralany : Hayley Mcfarland
Karakterlap : Here I am
Karakterzene : The last dance
One day
¥ : "Aki nem tud csodálkozni, elámulni az -hogy úgy mondjam- halott, és szeme kialudt!"
"Not all who wonder are lost!"


Lili Nenil Empty
TémanyitásTárgy: Lili Nenil   Lili Nenil EmptyHétf. 29 Szept. 2014, 17:30




Lili Nenil

Desire urges me on, as fear bridles me.






↯Név: Lili Nenil

↯Kor: 17

↯Ház: Hugrabug

↯Vér: Aranyvérű

↯Pálca: Tizenkettő és fél hüvelyk, arany színű juhar, hipogrifftoll maggal

↯Edevis tükre: Mit látok a tükörben? Lehet, hogy elsőre furcsán hangzik majd, de először magamat. Én állok ott, ahogy befejezem az auror képzőt, és a papát is látom. Ott áll mögöttem szélesen mosolyog, arca felragyog, ahogy mindig, ha büszke rám. Büszke rám, nem okoztam neki csalódást.

↯Mumus: Azt hiszem az én legnagyobb mumusom az, hogy minden amit tanultam hiába való legyen. Az hogy feleslegesen harcoltam, dolgoztam! Az, hogy minden érzelmetlenné és feleslegessé válik körülöttem. Ha azt kellene kitalálnom, hogyan jelenne meg előttem egy Mumus az már kicsit komplikáltabb lenne! Szerintem egy nevető ember lenne, aki ujjal mutogat rám. Jelezve, hogy feleslegesen csináltam mindent, mintha azt mindaná hülye vagyok!

↯Amortentia: Forrócsokoládé illata! Karácsony, otthon, béke! Ez lenne az első, amit megéreznék. Utána közvetlen, hogy a csípős hegyi szellő illata. Nagyapa és a kirándulások, a boldog kisgyermek kor mikor még élt a családom! Doh, por, pergamen és bőr szaga csapná meg utoljára orromat. A könyvtár, az én szentélyem illata, annak a helynek az illata, ami mindig és minden helyzetben megnyugvást hoz nekem!


↯Veritaserum: Titkok? Nekem nincsenek nagy titkaim. Csak kisebb semmiségek, amik amúgy is napvilágra kerülnek majd egyszer! A papa mindig azt mondta, hogy túl őszinte vagyok ahhoz, hogy titkolózzak mások előtt! Azt hiszem igaza volt! Teljes mértékben igaza volt!


This is me

    A legjobban úgy lehetne engem leírni, hogy egy tizennégy, tizenöt éves lányka testébe bújt tizenhét éves hölgy! Viszonylag magas, vékony, mozgékony testalkat. Így szoktak elsőre leírni, ha valaki igyekszik elkerülni a fejemet! Az arcom szinte teljesen kislányos. Mogyoróbarna szemek, szintén mogyoróbarna egyenes haj. Már amikor meg tud maradni egyenesen! Valahogy mindig sikerül egy kis hullámnak belekerülnie! Pirospozsgás, mosolygós arc. Ritkán vagyok szomorú, de akkor is inkább a szemem szomorú és nem annyira az arcom. Ami a ruhákat illeti! Nálam ez két kategóriába sorolható. Terep színű vagy valami élénk és világos. Ez szokott lenni a színskálám. Általában farmert hordok és magasszárú csizmát. Tavasz végén és nyáron előkerül a lenge szoknya és a kiscipő is. Igaz ezek nem annyira tükrözik az egyéniségem, mint azt szeretném. Nálam alap kiegészítőnek számít a kendő, vagy télen sál! Mindig van rajtam, helytől, eseménytől és időtől függetlenül. Nem tehetek róla imádom a kendőket, meg a sálakat. A szivárvány minden színében vannak a ruhatáramban. Apropó szivárvány! Azt hiszem itt az ideje áttérnem a jellemrajzra! Színes egyéniség vagyok. Barátkozós típus és jó hallgatóság! Néha azt hiszem én vagyok a Hugrabug pszihológusa. Talán a kóros őszinteségem miatt kéri ki mindenki a véleményem. Ugyanis én sosem hazudok, ha valaki rákérdez valamire akkor én arra válaszolok és az igazat válaszolom. Talán ezért viselem olyan rosszul ha nekem hazudnak! Az igazság híve vagyok, akkor is ha ez nehéz! Ha valamilyen úton módon körül kellene írni lehetne azt mondani, hogy egy tudálékos kölyök vagyok, aki mindenbe beleüti az orrát. Abba is ami nem az én dolgom és igyekszem mindent megtudni! Ha valamibe bele kezdek akkor azt be is fejezem. A tanulás terén pedig egyenesen maximalista vagyok, ami rengeteg plusz tudást eredményez. Ez miatt viszont néha hajlamos vagyok lekezelően és beképzelten viselkedni az olyanokkal, akik piszkálni akarnak. Félreértés ne essék nem vagyok az a tipikus aranyvérű, én nyitott vagyok az új dolgokra és gyűlölöm a kategorizálást!


Mirror of memories

    Memories are all I have of my family!


    Még most is nehéz elfogadni! Még most is képtelen vagyok felfogni, ezt az egészet! A temetőben vagyok, egy fekete márványból faragott sír előtt térdelek és sírok. A szüleim sírja. Itt maradtam egyedül és elveszve. Beterítve a világ gondjaival! A saját gondjaimmal! Mindig ide jövök, ha szomorú vagyok, ha magányra vágyom, vagy ha egy kicsit a szüleimmel akarok lenni. Most is ilyen céllal jöttem, a szüleimmel lenni, hogy ha nem is tudnak tanácsot adni, legalább ott legyenek mellettem! Amióta a papa meghalt teljesen elvesztem a nagyvilágban. Két hónapig nem beszéltem senkivel sem. Mára már sikerült magam túltenni ezen. Már amennyire ez lehetséges. Szaggatottan vettem a levegőt! Nekem ez nem megy, nem tudok megnyugodni! Nem értem miért kell a Sorsnak ilyen csapásokat mérnie rám! "Gondolkodj és maradj életben!" Elfordítottam a tekintetem a sírról. Megint eszembe jutott a nagyapa levele, amit a halála előtt írt nekem! Gondolkodjak, de mégis hogyan? Hogyan? Mikor alig tettem magam túl a családom elvesztésén és erre közli velem a Minisztérium egy levélben, hogy kivel kell majd összekötnöm az életem. A szabadságom utolsó mozsáit elvették, a szárnyamat, ami azóta töredezik, mióta a nagyi meghalt. Most teljesen letörték. Nem tudom felfogni miért kell nekem egy idegenhez hozzámenni. Mi van, ha nem akarok, miért kényszerítenek? Azonban ez már túl sok nekem, összetörtem, apró darabokra.Gyengének érzem magam és elveszettnek. Egyedül és megértetlenül. Nem tudok mit tenni, bele kell nyugodnom. Felesleges harcolnom, azzal csak rontok a saját helyzetemen is. Elfogadom és tovább lépek, ha tovább tudok. Az az egy viszont biztos, hogy nem sírok többet. A könnyek ideje lejárt! Nem kell itatni többé az egereket. Lassan felálltam a földről. Megtöröltem a szemeimet, majd belenyúltam a zsebembe. Mikor kihúztam a kezem egy kis papírlap volt benne, rajta egy gyerekkori rajzommal. Halvány mosoly jelent meg az arcomon. Fogtam a papírt és az egyik mécses alá raktam. Maradjon itt a szüleimnek, emlékbe. Lehunytam a szemem, az utolsó könnyek kicsordultak. Hátatfordítottam a sírnak és elindultam kifelé.
    "All of my memories keep you near in silent whispers, in silent tears!" - dúdoltam halkan, ahogy elhagytam a temetőt. A gondolataimba mélyedve, s felvéve a műmosolyom. Szükségem lesz rá, ha szembe kell néznem a kirendelt párommal. Ostobaság ez az egész, de ha a Sors ezt akarja akkor beletörődöm.
    *

    Már nyoma sincs a könnyeknek, sem a szomorúságnak! Már csak a mosoly van és a csillogó szemek. Kívülről ez van! De belül, egy lassan újra épülő romhalmaz! Az iskolában vagyok, újra. Otthon, édes otthon. Itt valahogy könnyebb eljátszani, hogy túltettem magam azokon a szörnyűségeken, amik az elmúlt időben bekövetkeztek az életemben. Igaz, hogy apa halálának már két éve, de még most sem hevertem ki. Csak eltemettem magamban, ahogy a kirendelt páros dolgot is. Másra koncentrálok. Igyekszem boldog lenni és gondolkodni, ahogy a nagyapa kérte! Egy kis ideig most tényleg boldog vagyok, hiszen kedvenc könyveim vesznek körül. Egy kisebb fajta mennyország! Egy hely, ahol csak én vagyok, ahol boldog vagyok, ahol mindenem megvan, amit szeretnék. Belemerülve a könyveimbe szalad az idő. Későre jár már, takarodó van. De még nem tudok aludni! Forgolódok az ágyamban. A plafont bámulom, valahogyan, Merlin tudja honnan a pálcám a kezembe kerül. Rábámulok, hirtelen egy ötlet fordul meg a fejemben. Felülök az ágyban, majd lassan intek vele. Ajkaim mozogni kezdenek, a következő pillanatban mosolyogva bámulok a semmibe.  Emlékek, emlékek ezrei rohannak a szemem előtt, mintha abban a pillanatban történne meg mind. Egy idő után, mikor már túl sok az emlék lehunyom a szemem, intek még egyet a pálcával. Az ágyam alól a ládámból egy kis plüss nyúl lebeg felfelé. Hirtelen megfogom, majd a varázspálcát az éjszakai helyére rakva és a kisnyuszit a szívemre szorítva lassan elalszok! Csak akkor vagyok teljsen nyugodt, ha alszom. Az álmaimban nem tudnak bántani, csak nagyon ritkán. De most ott sem bántanak. Egyenletesen szuszogok és már ott ülök a nagyapa mellett és hallgatom, ahogy az aurori munka szépségeiről mesél. Nyugalom, béke, emlékek, szeretet! Most alszom és holnap új napra ébredek.


    KÓD: Hugrabug 7/4 lány
    KIRENDELT PÁR: Terry Boot
    PLAY BY: Hayley Mcfarland



    Vissza az elejére Go down
     
    Lili Nenil
    Vissza az elejére 
    1 / 1 oldal
     Similar topics
    -
    » Lili Nenil & Gavin Guile
    » Lili Nenil és Josh "Spark" King
    » Lili & Zoé
    » Lili & Jade
    » Lili és Raeka

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    Hogwarts :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterek :: Hölgyek :: Aranyvérűek-
    Ugrás: