KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Lili Nenil és Josh "Spark" King Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Lili Nenil és Josh "Spark" King Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Lili Nenil és Josh "Spark" King Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Lili Nenil és Josh "Spark" King Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Lili Nenil és Josh "Spark" King Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Lili Nenil és Josh "Spark" King Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Lili Nenil és Josh "Spark" King Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Lili Nenil és Josh "Spark" King Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Lili Nenil és Josh "Spark" King Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Lili Nenil és Josh "Spark" King

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Lili Nenil
Hugrabug/7. évfolyam
Lili Nenil


* : Lili Nenil és Josh "Spark" King Neverrothnroll
Hozzászólások : 191
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Anglia, Roxfort
Kirendelt pár : Terry Boot
Avataralany : Hayley Mcfarland
Karakterlap : Here I am
Karakterzene : The last dance
One day
¥ : "Aki nem tud csodálkozni, elámulni az -hogy úgy mondjam- halott, és szeme kialudt!"
"Not all who wonder are lost!"


Lili Nenil és Josh "Spark" King Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lili Nenil és Josh "Spark" King   Lili Nenil és Josh "Spark" King EmptyPént. 25 Júl. 2014, 09:54

Josh & Lili


Iskolai pletykák


Morcosan és puffogva sétálok oda a kviddics pályához! Nem törődök azzal, hogy nem illik így rárontani valakire. Most pont nem fog érdekelni, hogy mit illik meg mit nem! Persze sokkal kedvesebben is megplhatnám a dolgot, de nem megy! Elegem van ebből az egészből! Én csak tanulni akarok, meg azzal foglalkozni, ami a dolgom.
Igaz semmi oka sincs nekem felelni! Viszont tipikusan az a helyzet, amikor rákérdeznek egy dologra. Magamból indulok ki én elmondanám. Viszont tudom, hogy rajtam kívül senki sem ilyen! Most viszont ez nem is lényeges dolog. Jelen pillanatban azon van a hangsúly, hogy tényeket szeretnék szerezni. Ha ő nem válaszol legfeljebb megkérdezem a professzort is.
Arcán őszinte mosollyal nyújt nekem kezet. Ezen én magam is elmosolyodok és megrázom a kezét. Persze semmi kedvem egy mardekárossal kezez fogni, meg mondjuk alapból foglalkozni, de ha a helyzet így hozta, akkor kihozom belőle a legjobbat a legjobb tudásom szerint. Csak egy gyors beszélgetés és utána leléphetek folytathatom a dolgom.
Hogy én futár? Nem ez sértés! Nem szoktam üzeneteket hordani! Most is csak azért jöttem ide mert azok be vannak tojva és ez nem elég, de vannak olyan hülyék, hogy az ostobábbnál ostobább ötleteikből kényszerítenek választani. Pedig meglennék én enélkül a probléma nélkül is!
Tipikus ez is úgy vigyorog, mint az összes többi mardekáros! Persze lehet, hogy nem olyan mint a többi. Mindennek van esélye és mindenkinek adok esélyt, hogy bebizonyítsa! De van egy olyan sanda gyanúm, hogy ez a fiú ízig vérig madekáros. Már a stílusa is olyan arról meg ne is beszéljünk, hogy kiráztőle a hideg!
Na tessék nem elég, hogy mardekáros de még tudja is, hogy nem vagyunk egy szinten. Ő egy igazi rossz fiú, én meg egy vérbeli jókislány, hatalmas hévvel és kóros őszinteséggel megáldva! Ez pedig gyilkos páros tud lenni olykor. Ha ez nem lett volna elég megemlítette Tudjukkit is!
Meg kell hagyni nálam ez ostoba próbálkozás! Engem nagyon nem érdekel, hogy honnan való az ember, hogy milyen a viselkedése. Én meg akarok tudni valamit és azt meg is fogom tudni! Ha ehhez pedig az kell, hogy a legrosszabb mardekárost faggassam, akkor fogom is faggatni. Nem vagyok nyúl.
- Lili Nenil vagyok, én is örülök a találkozásnak! Azért nem jönnek ide, mert félnek tőled! Senki sem akar olyannal beszélgetni, aki megátkozott egy tanárt, a hírek szerint! Nem nem vagyok futár! Ide se jöttem volna nem folyt meg majdnem tizöt perccel ezelőtt egyszerre tíz diák, hogy válasszak, hogy kine adok igazat. Én a tények embere vagyok, azért jöttem ide, hogy meglegyenek a tények!
Gyűlölöm a hazugságokat és ezeknek az ostoba pletykáknak általában semmi valóság alapjuk. Én meg nem viselem el, ha hazudnak. Vagyis addig igen, amíg nem nekem és nem akarnak engem rákényszeríteni, viszont most pont ez a helyzet áll fenn. Rá vagyok kényszerítve, hogy két hazugság közt válasszak. Ezért inkább megkeresem az igazságot.
- Nekem mindegy kivel beszélek! Maga Tudodki is lehetsz tőlem! De ha én meg akarok valamit tudni, akkor azért mindent megteszek! Márpedig engem nem fognak hazugságra kényszeríteni, ezért akarom megtudni az igazat! Az pedig nem érdekel, hogy hogyan jutok el az igazságig. A cél szentesíti az eszközt! Számomra az igazságnál nincs fontosabb!
Mondtam magabiztosan, bár most már nem volt olyan ideges fejem, mint az elején. Semmi okot sem látok az idegességre. Nem kezdett velem kiabálni, nem akar megölni. Akkor meg minek legyek ideges? Most látszik, hogy mennyire nyámnyilák a többiek! Szánalmas, de inkább nem is gondolok erre.
- Sajnálom! Csak már egy hete ezt hallgatom és kezd az agyamra menni! Elhiheted, hogy lenne jobn dolgom is! Nem akartam rosszat, csak feldúlt vagyok! - Mondtam egy halványka mosolyt megengedve magamnak. Persze még mindig nem kívánkozok a beszélgetésre, legszívesebben elfelejteném, de meg kell tudnom különben ezek kikényszerítik, hogy hazudjak!
Figyeltem, ahogy leült és elkezde hangolni a gitárt. Hirtelen megfordult a fejemben, hogy mennyi zenész van a suliban. Na nem mintha baj lenne, csak furi kicsit. Láttam, ahogy maga mellé tette a hangszert, majd a kezezire támaszkodva figyelni kezdett engem. Most mondanom kellene valamit.
Fogtam magam és én is leültem vele szemben. Ekorra már felfogták a többiek, hogy ez el fog tartani egy darabig és inkább itt hagytak. Félős népség! Megráztam a fejemet, ahogy megpillantottam, hogy az utolsó még visszafordult megnézni élek-e. Ezután odafordult a fiúhoz és a szemeibe néztem.
- Tudod nagyon nem érdekel, hogy min kaptatok össze! Alap esetben nem is foglalkoznék vele. Viszont mivel azt akarják, hogy válasszak a hazugságaik közt meg akarom tudni az igazat. Nem kell elmondanod, ha nem akarod! Nem kényszeríthetlek rá, hogy bevallj olyat, amit nem akarsz! Ha minden kötél szakad a professzortól tudom meg az igazat! De nem fogok alaptalanul ítéletet mondani olyan ember felett, akit nem ismerek! Csak ezért akarom tudni, hogy mi volt a balhé oka!
Megint megeredt a nyelvem szokásomhoz híven. De ez van ez is én vagyok, még mindig jobb, mintha egy hisztis, elkényesztetett, beképzelt pasimániás lány lennék! Inkább maradok ilyen, amilyen vagyok! Jó ez nekem így is, ha valakinek meg nem tetszik meghallgatom, de az nem változtat semmin sem.
Vissza az elejére Go down
Josh King
Mardekár/7. évfolyam/Metamorfmágus
Josh King


Hozzászólások : 125
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Mardekár (Metamorfmágus)
Kirendelt pár : Sally-Anne Perks
Avataralany : Michael David Cummings

Lili Nenil és Josh "Spark" King Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lili Nenil és Josh "Spark" King   Lili Nenil és Josh "Spark" King EmptyPént. 25 Júl. 2014, 04:17

Lépteket hallok így arra nézek egy lány közelít felém különösebb kíváncsiságot mág csak színlelve se néztem ahogy odajön kicsit kiakadva és mint akinek elege van az egészből. Először is semmi köze hozzá, másodszor nem fogom Rose-t belekeverni. Viszont valamit válaszolnom kell, úgyhogy egy másodperces néma csend után feltápászkodok megejtek egy tényleg őszinte mosolyt (hiszen végre hozzám szólt valaki) kezet nyújtok és ezt mondom:
- Szia neked is! Én Josh King vagyok, örülök a találkozásnak. Akkor miért te jössz ide és miért nem ők? Talán valami futár féleség vagy? Ha igen akkor gondolkozz el az életeden növessz egyéniséget, és próbáld újra, ha meg nem, és ahogy a szavaidból kiveszem ez a valószínű akkor csak idegesít a sok sok sok soooook pletyka és szóbeszéd. Csak egy kérdés... Hogyhogy neked nem degradál velem beszélni?- itt egy kis gonosz vigyor fut végig az arcomon- - Hiszen Mardekáros vagyok, bajkeverő, és a rosszabbik fajtából. Neked meg Rendezett hajad szakadás, ás gyűrődés mentes talárod, és ruhád, szóval az eminensebbek közül vagy való. A karrierednek nem tesz jót ha Tudodki házából valóval társalogsz, és ha ez még nem lenne elég akkor egy nem is túl pedáns darabbal.- Jól esik kicsit élcelődni, de nem az az indokom erre, mert csak, hanem mert úgy jött oda mint aki pont leszarja, pedig néha többre jut az ember ha leül ad 10 perc beszélgetési időt a másiknak és elmondja. Idegesen hajlamos ballépéseket tenni. Ezt mindenképpen meg kell jegyeznem. Minden esetre abszolút nem fenyegető a testtartásom a pálcám a jobb... vagy a bal?! zsebemben van, de eszem ágába sincs használni. A lényeg, hogy érdekel a lány jöttének az oka, és különben is mindig jó önmagamról hallani színesebbnél színesebb pletykákat.
- Bocs nem akartam bunkózni, csak elég agresszívan jöttél ide... megszokás...- mondom az őszintét. Újra visszahuppanok a fűbe elkezdem hangolni a gitáromat, fél szemmel a lányt nézve, tűnődök egy mentőötleten, ha minden kötél szakad, majd kikotrok egy cigarettát, és rágyújtok, magam mellé teszem a gitárt, hátra teszem a két kezem azon támaszkodok, és minden figyelmemet neki szentelem.
Vissza az elejére Go down
Lili Nenil
Hugrabug/7. évfolyam
Lili Nenil


* : Lili Nenil és Josh "Spark" King Neverrothnroll
Hozzászólások : 191
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Anglia, Roxfort
Kirendelt pár : Terry Boot
Avataralany : Hayley Mcfarland
Karakterlap : Here I am
Karakterzene : The last dance
One day
¥ : "Aki nem tud csodálkozni, elámulni az -hogy úgy mondjam- halott, és szeme kialudt!"
"Not all who wonder are lost!"


Lili Nenil és Josh "Spark" King Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lili Nenil és Josh "Spark" King   Lili Nenil és Josh "Spark" King EmptyPént. 25 Júl. 2014, 03:42

Josh & Lili


Iskolai pletykák


Nem igaz! Komolyan nem tudnak másról beszélni! Ez már az ötödik alkalom, hogy arra kelek fel hogy kész perpatvar van a szobában. Ezt nem lehet bírni én amúgy is nyűgös vagyok reggel! De hogy minden nap én rakjak rendet köztük az már egy picit sok! Nem is picit iszonyúan sok! Elegem van ebből.
Ilyen hulla fáradtan tanulni se lehet rendesen! Mind ezt pedig egy dilis mardekáros miatt, aki összebalhézott a SVK kisegítő tanárral! Csak azt nem értem minek kell ezeknek annyit kattogni ezen a témán. Nem lehetne elfelejteni és szimplán tovább lépni a dolgon? Ahogy elnézem nem!
Eddig még valahogy elviseltem a dolgot, mert el tudtam kerülni. Viszont ma már mindenki azt akarta, hogy én is foglaljak állást valamelyik elmebeteg elmélet mellett. Kérdem én mi a jó égnek? Engem hidegen hagy, hogy mit balhézott engem mindig hidegen hagynak a mardekárosok ez most sincs máshogy!
Különben is nem lenne egyszerűbb megkérdezni, hogy mi a jó ég történt pontosan aközött a fiú között meg a professzor közt? Meg is mondtam a többieknek ezt, mire közölték, hogy nem merik. A professzortól sem, a másik fiút meg kerülik, mint a tüzet. Nem értem a logikájukat! Csak ne kényszerítenének!
~Elegem van! Ennyi feladom! Hol a jó életben vam az a mardekáros srác?!~ Ordítottam magamban az utolsó órám után. Mikor egyszerre tizen ugrottak nekem, hogy mit gondolok. Engem már nem érdekel, én megkérdezem mi volt ez az egész! Nem fogok tények nélkül állást foglalni semmi mellett.
Mondanom sem kell mindenki lefagyott mikor elordítottam magam, hogy akkor én most megkérdezem. Ezt a kis leblokkolást kihasználva lógtam meg közülük és kezdtem el keresni azt a mardekáros gyereket. Komolyan egy mardekáros után koslatok? Ez szánalmas! Merlin ments meg! Addig hogy rövid legyen!
Szerencsém volt nem kellett sokat keresnek csak a kviddics pályáig kellett elcaplatnom, hogy megtaláljam. Nyeltem egy nagyot és vettem egy mély levegőt is. Már hallottam magam mögött a susogó csapatot. Megráztam a fejem és odamentem a fiúhoz a pálya szélére. Kicsit hezitáltam majd megszólaltam.
- Szia! Bocsi ha zavarok csak... - Odapillantottam a többiekre majd folytattam. - Ugye te vagy az, aki összebalhézott a SVK tanársegéddel? Csak mert azok ott nagyon tudni akarják, hogy mi miatt is volt ez a balhé? Sok mindent kitaláltak és nem tudnak dönteni! De egyiknek sincs elég pofája, hogy megkérdezze! - Az utolsó mondatot direkt olyan hanggal mondtam, hogy a többiek is hallják ott távolabb. Majd teljesen nyugodt arccal néztem a fiú szemeibe. Mert engem tényleg nem érdekel mi volt, csak azt akarom, hogy azok ott lenyugodjanak.
Vissza az elejére Go down
Josh King
Mardekár/7. évfolyam/Metamorfmágus
Josh King


Hozzászólások : 125
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Mardekár (Metamorfmágus)
Kirendelt pár : Sally-Anne Perks
Avataralany : Michael David Cummings

Lili Nenil és Josh "Spark" King Empty
TémanyitásTárgy: Lili Nenil és Josh "Spark" King   Lili Nenil és Josh "Spark" King EmptyPént. 25 Júl. 2014, 01:54

A z elmúlt egy hétben kezdtek elharapódzni a dolgok. Egyre többen tudták meg, hogy össze balhéztam Gavine khm-khm tanár úrral. Az eminensek kerülnek, mert bár eddig sem voltam a szívük csücske most még rosszabb a helyzet. Nem mintha zavarna. A rossz fiúk meg itt helyben trágyagránátot hajigálnak mint a Tízévesek. Ez a rossz a "nehézfiú" létben, bár a magány mindig jól esik. Egész nap csak kolbászoltam órák után, és egy dalon járt az eszem, ami csak addig piszkálta a csőrömet amíg ki nem ültem a Kviddicspálya széléhez, és próbálgattam. Hosszú órákba telt összerakni az akkordokat, a sorokat, de legalább már megvan.

Penge ágon
Zengő szélben
Átok süvít
Tópart szélen

Nincsen világ
Nincsen hang
Csak a pánik
És a halál szag

Az első hét sor elég melankolikus az utolsó sor viszont egy nagyon erős szinte ordító hangba csap át, de talán így kifejezi amit meg akartam osztani... Ja igen nincs itt senki akkor maximum magammal. Egy részről hiányzik, hogy a 3 ad éves lányok utánam kajtassanak, mert most még bosszankodni sincs okom, pedig ez nálam ritka. Perpillanat azon pillanatok egyike van amikor Béke és csend van körülöttem, ritka, és keserédes, de most élvezem.


( Háttérinfó: Abbana z esetben ha hallgatod a pletykákat egyesek azt mondják, hogy egymásnak ugrottak valami házi feladat ügyön, mások azt, hogy Spark egy Trágyagránátot dobott rá, ileltve még egy, hogy egyébként régi barátok, és ez semmi külön dolog, csak egy kis baráti csete-paté. Senki nem tud biztosat. Gavine-től nem merik megkérdezni, Josht meg mindenki kerüli, mert hogy megátkozott egy tanárt.)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lili Nenil és Josh "Spark" King Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lili Nenil és Josh "Spark" King   Lili Nenil és Josh "Spark" King Empty

Vissza az elejére Go down
 
Lili Nenil és Josh "Spark" King
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lili Nenil
» Lili Nenil & Gavin Guile
» London Spooner st. 6/2 King Rezidencia Hestia Jones & Josh King
» Mr. King & Miss Sherrard & Miss Waldorf
» Josh & Rose

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Roxfort :: Birtok :: Kviddics pálya-
Ugrás: